Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 12]

176μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Απρ 27, 2014 11:28 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

177μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Απρ 28, 2014 4:14 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ??ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ???

178μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Απρ 28, 2014 4:22 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ.
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΑΠΑΛΛΑΧΤΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

179μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Απρ 28, 2014 4:24 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ PM.ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ??? ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΝΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ.

180μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 30, 2014 1:01 am

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα καλά είστε? Ψιλοεξαφανίστηκα κάποιες μέρες γιατί οκ η ψυχολογία μου κατέβηκε στα Τάρταρα. Προσπαθώ κάθε μέρα να σκέφτομαι θετικά να απασχολώ το μυαλό μου. Μερικές φορές σκέφτομαι πως είναι άδικο. Ειλικρινά. Ανυπομονώ όσο τίποτε άλλο να πάω στην γιατρό μου την Δευτέρα. Θέλω να δω τι θα μου πει και πως θα συνεχίσουμε. Άμα τα σκεφτόμαστε συνέχεια θα τρελαθούμε κιόλας. Αλλά γίνεται αλλιώς μωρέ???

181μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 30, 2014 1:09 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟΕΙΔΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΚΑΖΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΤΗΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΜ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΚΟ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΙΩΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

182μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 30, 2014 5:13 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟΕΙΔΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΚΑΖΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΤΗΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΜ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΚΟ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΙΩΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

kalispera!!!aggeliki mou eytyxws pou to ekane auto o antras sou...gia fantasou na min milouse k apla kapoia stigmi na ekane ekrixi...k egw eixa pathei emoni den milousa gia tipota allo den me enoiaze tipota allo me ayto koimomoun me auto xupnousa...ena mina den asxolithika(oxi eskemena min nomizeis...apla eixa alla themata)k tote egine to sporaki...na xereis ola kala tha pane k se sena k se oles..arkei na to pistepseis,na eisai thetiki!!! I love you I love you I love you 

183μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 30, 2014 11:23 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΟΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΕΛΛΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΤΕΛΟΣ.ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ?

184μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 30, 2014 10:19 pm

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΟΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΕΛΛΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΤΕΛΟΣ.ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ?
kalimera k kalo mina!!!akrivws etsi imoun k egw aggeliki!!tipota allo den upirxe sto mualo mou...
doxa to theo kala paw...den exw tipota apo ayta..!!ayrio paw sto giatro gia to deytero uperixo mas...exw mia anipomonisia...

185μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μάης 01, 2014 6:30 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΥΠΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.
ANPAP ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

186μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Μάης 02, 2014 12:06 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

187μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Μάης 02, 2014 5:32 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

188μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Μάης 02, 2014 10:39 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΝΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΚΑΑΝΑΤΕ ?

189μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Μάης 03, 2014 9:22 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΧΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΟΜΑ.
ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΕΙΠΑΜΕ ΚΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ.
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ.
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.
ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ.
ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

190μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Μάης 03, 2014 9:26 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ.
ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΠΡΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ.
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΟΥΤΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΠΟΤΕ Θ'ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΞΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

191μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Μάης 03, 2014 9:28 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sorry κοριτσια απο λαθος το εστειλα δυο φορες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

192μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Μάης 03, 2014 12:07 pm

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια ομορφα. Τι κανετε??? Εγω δεν το βλεπω να κανουμε προσπαθειες αυτον τον μηνα. Περαν του οτι δουλευουμε πολυ μου εχουν δωσει τα αντισσυληπτικα yasminnel και απο 25 Απριλη που αδιαθετησα και τα ξεκινησα εξακολουθω και εχω αιμα. Οχι πολυ βεβαια αλλα και δεν σταματαει τελειως. Την Παρασκευη πηρα τηλ. την γιατρο. Της λεω ''γεια σας τι κανετε?''' ''Εγω, μου λεει, καλα για σενα πες μου πως εισαι.''' Ενιωσα μια μικρη ανησυχια στην φωνη της αλλα οκ μπορει να ηταν και η ιδεα μου. Κανονισα ραντεβου την Δευτερα. Της ειπα για αιμα και μου λεει απο τα φαρμακα ειναι. Μαλιστα διαβασα στο ιντερνετ πως στην αρχη για πολλες κοπελες αποτελει παρενεργεια. Δεν εχω υπαρξει ποτε στην ζωη μου πιο ανυπομονη να παω σε γυναικολογο απο αυτην την Δευτερα βρε κοριτσια.Θελω να μαθω ποιες θα ειναι οι επομενες κινησεις τι πρεπει να κανω. Θελω πολυ να αποβαλω το αγχος ομως δεν μπορω. Και να σας πω και κατι?? Την φαση του εντελως ανεμελου και οτι γινει την εχω περασει. Να μην σκεφτομαι και μαλιστα να μην θελω ακομα λογω βεβαια οικονομικο-επαγγελματικης καταστασης. Θα μπορουσε πχ να συμβει τοτε που ημουν μεσα στην ανεμελια. Αυτο το λεω γιατι μου ακουγεται λιγο μυθος αυτο περι χαλαρωσης. Να σκεφτειτε ημουν τοσο χαλαρη που η γιατρος μου τοτε με κοιτουσε περιεργα και μου λεγε ''Καλα εσυ παιδι θες να κανεις???'' Και γω ανετη. Κι ομως δεν συνεβει. Τωρα που ολα ειναι καλυτερα παλι δεν ερχεται....... Crying or Very sad 

193μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Μάης 04, 2014 1:09 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΥΠΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.
ANPAP ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.
kalimera kounelaki!!kalimera se oles!!k kalo mina!!se euxaristw polu!!koritsaki mou to oti prospatheis na xalarwseis einai kalo polu kalo!na eisai thetiki k ola tha pane kala na to thimase!!tha sou pw ena paradeigma!mia fili ekane exwsomatiki!!!den petyxe...apofasise na ta afisei ola k na min kanei tipota allo..etsi tin eide..meta apo 2-3 mines an den kanw lathos emeine eggyos moni tis..den sou lew na min kaneis ayta pou prepei..pros theou..apla na skeftese oti ola tha pane kala..filia se oles...

194μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Μάης 04, 2014 2:49 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω εχω περάσει αρκετούς μήνες ανέμελη χωρίς να σκέφτομαι και να υπολογίζω και για ενα. Χρόνο το άφησα εντελώς αλλα δεν κατάφερα κάτι. Πιστεύω πως ειναι θέλημα θεού και τίποτε αλλο κορίτσια να γάμου με λόγο ακομα υπομονή και θα τα καταφέρουμε ειμαι σίγουρη !! Κουνελάκι και αναμπελα ολα καλα θα πανε θα το δειτε μεχρι το τέλος της χρονιάς θα τα εχουμε καταφέρει !

195μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Μάης 04, 2014 2:50 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υγ και όσες αλυκές κοπέλες προσπαθούν το εύχομαι για όλες μας κορίτσια !

196μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Μάης 05, 2014 11:29 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που ειστε κοριτσάκια σήμερα ; Ολα καλα ; Εγω ετοιμαζομαι να δω κατω παρτάλι !!!!!

197μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Μάης 05, 2014 1:26 pm

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα.... Και γω ειδα κατω Παρταλι αλλα σημερα δεν μου πολυαρεσε.

Μακαρι μακαρι να τα καταφερουμε ολες. Σημερα ειχα παει στην γιατρο με χαλια ψυχολογια αλλα ενιωσα καλυτερα φευγοντας. Ειδε πολυ καλο ενδομητριο και σιγα σιγα θα ξεκινησουμε νεο κυκλο φαρμακων για την παραγωγη αρκετων ωαριων. Δεν δημιουργω ωαρια γμτ  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 534787 αλλα θα το φτοιαξουμε το θεμα ειπε. Αχ τι τραβαμε

198μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Μάης 05, 2014 11:56 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΛΑΝΟ ΑΦΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΣΤΑ.

199μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τρι Μάης 06, 2014 3:27 am

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγγελικη την ξερω αυτην την διαδικασια ασε και ειναι πολυ ψυχοφθορα. Βεβαια πρωι απογευμα δεν μπορω να πηγαινω ειναι 1,5 ωρα μακρια η γιατρος μου συν οτι δουλευω fuuuuuulllllllll. Εμενα μου ειπε στην 18η μερα των γιασμινελ (αντισυλληπτικα) να ξεκινησω κατι αλλα αχ δεν τα θυμαμαι πρεπει να τα δω και τωρα δεν μπορω βιαζομαι πρεπει να φυγω. Θα τα γραψω αναλυτικα με την πρωτη ευκαιρια να δω αν καποια αλλη κοπελα εχει περασει την ιδια διαδικασια. Προσπαθει η γιατρος μου να εξαντλησει καθε περιθωριο αλλα δεν βλεπω να γλιτωνουμε την εξωσωματικη και μαλιστα ΟΧΙ σε φυσικο κυκλο αφου εχω ανωθυλακιορρηξια. Πουφ τα λεμε

200μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 8 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τρι Μάης 06, 2014 3:35 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΠΑΩ ΚΑΘΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΣΤΡΑΔΙΟΛΗ KAI FSH ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΧΟ ΑΣΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις