Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 12]

51μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 9:50 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος αλλα χωρις συμπτωματα??εχει συμβει σε καμια σας?δεκατα δεν εχω μετρηθηκα το πρωι 36.6 αλλα το απογευμα 37 ,εχω περιπου μια εβδομαδα οπου σταματησαν οι ενοχλησεις χαμηλα.το στηθος τιποτα κανονικοτατο,απλα κατι ζαλαδες εχω τα πρωινα μονο.ας απαντηση καποια pleaseeeeeeeeeeee

52μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 9:57 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ina28 έγραψε:κοριτσια υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος αλλα χωρις συμπτωματα??εχει συμβει σε καμια σας?δεκατα δεν εχω μετρηθηκα το πρωι 36.6 αλλα το απογευμα 37 ,εχω περιπου μια εβδομαδα οπου σταματησαν οι ενοχλησεις χαμηλα.το στηθος τιποτα κανονικοτατο,απλα κατι ζαλαδες εχω τα πρωινα μονο.ας απαντηση καποια pleaseeeeeeeeeeee

αχχχ κοριτσακι μου!!!! ποσο σε καταλαβαινω!!!..ακου να σου πω...και εγω ψαχνομουνα ρωταγα αναρωτιομουν σπαζοκεφαλιαζα...οπως εσυ!!!..δεν θα σου πω μην το κανεις γιατι και εγω το ιδιο εκανα γιατι ειναι κατι που το θελουμε πολυ εμεις οι γυναικες και το μονο που σκεφτομαστε ειναι αυτο!!...ψαχνουμε να στηριχτουμε απο κατι!!!..υπαρχουν γυναικες που εχουν πολλα συμπτωματα...υπαρχουν αλλες που εχουν τα μισα συμπτωματα...και υπαρχουν αλλες που δεν εχουν τιποτα και απλα εχουν μονο καθυστερηση!!!..και βασικα το τελευταιο συμπτωμα ειναι αυτο που ειναι πιο τρανταχτο!!!..κανε υπομονη..σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

53μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:03 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σε ευχαριστω try 30 εισαι πολυ καληηη,εσυ τι συμπτωματα ειχες δεν μου εχεις πει???? anpap τιποτα τα ιδια μονο πρωινες ζαλαδες.

54μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:08 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ααα και κατι αλλο παρηγγειλα απο το hometest 2τεστ εγκυμοσυνης αν τα εχω αυριο να κανω το σαββατο πρωι η να το αφησω μεχρι 4/2 η ημερα της περιοδου???????

55μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:10 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ina28 έγραψε:σε ευχαριστω try 30 εισαι πολυ καληηη,εσυ τι συμπτωματα ειχες δεν μου εχεις πει???? anpap τιποτα τα ιδια μονο πρωινες ζαλαδες.


θα σου πω!!!..εγω ειμαι ενας ανθρωπος που δεν ετρωγα πολυ...ουτε καν οταν περιμενα περιοδο που λενε οτι σου ανοιγει η ορεξη και βλακειες!!...λοιπον αρχικα...μου ειχε ανοιξει η ορεξη...μπορω να σου πω οτι θα ετρωγα και τα πλακακια...μετα δεν ηθελα πολυ το τσιγαρο..μετα ζαλιζομουν στο αμαξι μονο..που δεν ζαλιζομουν ποτε στο αμαξι...τελος ηρθε η καθυστερηση..λιγες μερες βεβαια...κανω το τεστ και βγαινει αρνητικο...εκει απογοητευτηκα!!!...πηρα τον γιατρο μου να με δει..παω και ολα οκ...εκει μου λεει οτι αν δεν σου ερθουν σε μια εβδομαδα πας για β χοριακη...και στις 5 επομενες μερες κανω το δευτερο τεστ και βγηκε θετικο!!!

56μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:11 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ina28 έγραψε:ααα και κατι αλλο παρηγγειλα απο το hometest 2τεστ εγκυμοσυνης αν τα εχω αυριο να κανω το σαββατο πρωι η να το αφησω μεχρι 4/2 η ημερα της περιοδου???????

για μενα και φυσικα αν μπορεις να περιμενεις...περιμενε γυρω στις 10 μερες καθυστερησης...θα μου πεις τι λες τωρααα;;;; απλα για να μην απογοητευτεις αν δεν εισαι που σου ευχομαι να εισαι!!!γιατι μπορει να πας σαν και εμενα να κανεις να βγει αρνητικο και να εισαι..

57μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:22 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αυτα τα δυο ηταν τα συμπτωματα σου?μετραγες την θερμοκρασια σου?ειχες δυσκοιλιοτητα?σε τρελανα  Smile

58μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:24 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ina28 έγραψε:αυτα τα δυο ηταν τα συμπτωματα σου?μετραγες την θερμοκρασια σου?ειχες δυσκοιλιοτητα?σε τρελανα  Smile

ναι οταν πηρα το πρωτο τεστ εγκυμοσυνης που ηταν αρνητικο ειχα φαντασου 37,4 ...αλλα οταν εκανα το δευτερο δεν θυμαμαι να ειχα μετρησει την θερμοκρασια μου!!!..δυσκοιλιοτητα ειχα παντα...δεν μπορω να σου πω συγκεκριμενα..χ.αχαχαχαχ

59μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:40 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το πρωι ειχες μετρηθει?την θερμοκρασια την μετραγες και πριν την καθυστερηση η την ημερα που εκανες το πρωτο τεστ??

60μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:43 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ειδα τις θηλες μου και μου φαινονται πιο σκουρες  Shocked ,εσυ ειχες αλλαγη στις θηλες σου???/?

61μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 10:51 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ina28 έγραψε:ειδα τις θηλες μου και μου φαινονται πιο σκουρες  Shocked ,εσυ ειχες αλλαγη στις θηλες σου???/?

οχι κατευθειαν...σιγα σιγα αλλαζουν χρωμα αυτες!!

62μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 12:06 pm

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχω και λευκα υγρα ολη μερα ,εσυ ειχες πριν την περιοδο???

63μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Ιαν 30, 2014 12:59 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ινα μην ψαχνεσαι ολη την ωρα για συμπτωματα ! σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικα , και τα συμπτωματα να ξερεις οτι ξεκινανε απο την καθηστερηση κυριως και μετα ! σπανια να εχει καποια απο πριν!! και αυτο με τη θερμοκρασια , τζαμπα τη μετρας ! εμενα και προεγκυμοσυνης και κατα την καθυστερηση 35,5 ηταν !! εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα πριν απο την καθηστερηση ! εκτος απο 2-3 μερες πριν που ειχα κατι πονακια τα οποια ουτε καν μου ειχε παει το μυαλλο οτι οφιλονται στην εγκυμοσυνη !! οσο απασχολεις το μυαλλο σου με τετεια , τοσο επηρεαζεται η ψυχολογια σου και αυτο παιζει πολυ μεγαλο ρολο στη συληψη να ξερεις !! καλη επιτυχια !!

64μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Ιαν 31, 2014 2:23 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπελα μου να ξερεις οτι οταν δεν υπαρχει προβλημα θα κανεις σιγουρα παιδι!!!...απλα αυτη τη στιγμη δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι το θελεις παρα πολυ οπως το ηθελα και εγω και χιλιαδες γυναικες!!!!!...και εγω αναρωτιομουν ρωτουσα ανελυα κλπ κλπ κλπ γιαυτο σε καταλαβαινω!!!!...εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου συντομα να στειλεις μηνυμα και να πεις ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!

65μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Ιαν 31, 2014 10:49 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
try 30 έγραψε:κοπελα μου να ξερεις οτι οταν δεν υπαρχει προβλημα θα κανεις σιγουρα παιδι!!!...απλα αυτη τη στιγμη δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι το θελεις παρα πολυ οπως το ηθελα και εγω και χιλιαδες γυναικες!!!!!...και εγω αναρωτιομουν ρωτουσα ανελυα κλπ κλπ κλπ γιαυτο σε καταλαβαινω!!!!...εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου συντομα να στειλεις μηνυμα και να πεις ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!
geia sou ina,geia sou try!geia se oles! Very Happy 
try pragmatika eisai gia na dineis kouragio k na empsixwneis!!alitheia!!eisai polu kali!!adiathetisa stin 4 mera kathisteriseis k pira treli apogoiteusi,klamata kako!!!!!!!!!!omws twra noiwthw ananeomeni k etoimi gia ton epomeno mina!!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 215994 
ina perimenoume nea sou kai min anxonese ola tha pane kala!! I love you 

66μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Ιαν 31, 2014 10:54 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anpap έγραψε:
try 30 έγραψε:κοπελα μου να ξερεις οτι οταν δεν υπαρχει προβλημα θα κανεις σιγουρα παιδι!!!...απλα αυτη τη στιγμη δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι το θελεις παρα πολυ οπως το ηθελα και εγω και χιλιαδες γυναικες!!!!!...και εγω αναρωτιομουν ρωτουσα ανελυα κλπ κλπ κλπ γιαυτο σε καταλαβαινω!!!!...εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου συντομα να στειλεις μηνυμα και να πεις ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!
geia sou ina,geia sou try!geia se oles! Very Happy 
try pragmatika eisai gia na dineis kouragio k na empsixwneis!!alitheia!!eisai polu kali!!adiathetisa stin 4 mera kathisteriseis k pira treli apogoiteusi,klamata kako!!!!!!!!!!omws twra noiwthw ananeomeni k etoimi gia ton epomeno mina!!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 215994 
ina perimenoume nea sou kai min anxonese ola tha pane kala!! I love you 

κοπελα μου να μην στεναχωριεσαι!!! θα δεις οτι πολυ συντομα θα μεινεις εγκυος!!! θελει Πιστη επιμονη υπομονη και προσπαθεια πολυυυ προσπαθεια!!!θελει να μην το βαλεις κατω...ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;...την τελευταια μερα περιοδου...και ας εισαι ακομα με καθαρισματα...κανε σεξ και για 15 μερες συνεχομενα..θα μου πεις...πως θα γινει αυτο..;;; και ομως γινεται..μου το εχει πει ατομο που ξερει πολυ καλα!!!...εκει ουτε καν μια γονιμη μερα δεν θα χασεις!!!..να ξερεις οτι ολα θα πανε καλα!!! θα μεινεις συντομα εγκυος και θα μου το πεις να χαρω!!!..ξερω πως νιωθεις!!!...αλλα ο επιμενων νικα και φυσικα Η ΠΙΣΤΗ....και δεν θα βγεις χαμενη

67μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Ιαν 31, 2014 11:01 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

κοπελα μου να μην στεναχωριεσαι!!! θα δεις οτι πολυ συντομα θα μεινεις εγκυος!!! θελει Πιστη επιμονη υπομονη και προσπαθεια πολυυυ προσπαθεια!!!θελει να μην το βαλεις κατω...ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;...την τελευταια μερα περιοδου...και ας εισαι ακομα με καθαρισματα...κανε σεξ και για 15 μερες συνεχομενα..θα μου πεις...πως θα γινει αυτο..;;; και ομως γινεται..μου το εχει πει ατομο που ξερει πολυ καλα!!!...εκει ουτε καν μια γονιμη μερα δεν θα χασεις!!!..να ξερεις οτι ολα θα πανε καλα!!! θα μεινεις συντομα εγκυος και θα μου το πεις να χαρω!!!..ξερω πως νιωθεις!!!...αλλα ο επιμενων νικα και φυσικα Η ΠΙΣΤΗ....και δεν θα βγεις χαμενη[/quote]
na sai kala gia tis simvoules sou k ta kala sou logia!!tha ton trelanw auto to mina!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 215994 axxaxxaaxa!!kai twra pou to les thimithika mia fili mou mou eixe pei oti mia mera mono den eixan xrisimopoisei profilaxi me ton antra tis k emeine egkuos!(den itan akoma se fasi na theloun)kai auti i mera itan i teleutaia tis periodou tis me akatharsies!!!! Shocked  kai twra to xana akouw apo sena!!!kai egw vathia mesa to pisteuw oti tha meinw sintoma alla den mporw na elenxw to anxos k tin apogoiteusi otan erxete i akatanomasti!!! Rolling Eyes 

68μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Ιαν 31, 2014 12:50 pm

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια  Smile ,εγω ακομα περιμενω  Rolling Eyes ,anpap μου ρε χαζουλι μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε μια χαρα.θυμαμαι εμενα καθε φορα αρνητικο τεστ και στεναχωρια μεγαλη αλλα αυτο που λεει και η φιλη  Very Happy  μας try30 στα τελειωματα ειναι πολλυυυυυ μεγαλη πιθανοτητα  Wink .θα τα λεμε απο εδω και περα κοριτσια  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 215994

69μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 1:47 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ina28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια  Smile ,εγω ακομα περιμενω  Rolling Eyes ,anpap μου ρε χαζουλι μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε μια χαρα.θυμαμαι εμενα καθε φορα αρνητικο τεστ και στεναχωρια μεγαλη αλλα αυτο που λεει και η φιλη  Very Happy  μας try30 στα τελειωματα ειναι πολλυυυυυ μεγαλη πιθανοτητα  Wink .θα τα λεμε απο εδω και περα κοριτσια  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 215994


ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝ σεξξξξξξξξ και παλι σεξξξξξξξξξξξξ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ!!!..Κοριτσια αληθεια αυτο μου ειχαν πει..για το τελειωμα της περιοδου και το ειχα ξεκινησει και εγω...και για ενα μηνα εκανα συνεχεια σεξ...ΜΠΟΥΤΙ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

70μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 6:37 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλα μιλαμε εισαι απεχτη ετσι,εχω σκασει στα γελια  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 536304

71μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 8:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
ina28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια  Smile ,εγω ακομα περιμενω  Rolling Eyes ,anpap μου ρε χαζουλι μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε μια χαρα.θυμαμαι εμενα καθε φορα αρνητικο τεστ και στεναχωρια μεγαλη αλλα αυτο που λεει και η φιλη  Very Happy  μας try30 στα τελειωματα ειναι πολλυυυυυ μεγαλη πιθανοτητα  Wink .θα τα λεμε απο εδω και περα κοριτσια  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 215994


ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝ σεξξξξξξξξ και παλι σεξξξξξξξξξξξξ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ!!!..Κοριτσια αληθεια αυτο μου ειχαν πει..για το τελειωμα της περιοδου και το ειχα ξεκινησει και εγω...και για ενα μηνα εκανα συνεχεια σεξ...ΜΠΟΥΤΙ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
καλησπερα κοριτσια.θελω να σας πω πως εγω τα δυο τα παιδια τα επιασα μολις καθαρησα.δηλ η περιοδος μου κραταει 7 μερες στην 8η κ το ξερω γιατι αυτες ηταν οι δυο ελευθερες επαφες μου.στο 3 δεν ξερω ποτε το επιασα γιατι πιαστικε ενω δεν ειχαμε ελευθερη επαφη.

72μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 9:34 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki καλως ηρθες στην παρεα μας Very Happy  να σου ζησουν τα αγγελουδια σου.να σε ρωτησω τα συμπτωματα και στις τρεις εγκυμοσυνες ηταν ιδιες η διαφορετικη η καθε μια????

73μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 10:21 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμετους ειχα στο πρωτο κ στο τριτο.πονακια περιοδου κ στα 3.υπνηλια κ αδιαθεσια κ συχνοουρια κ στα 3.εντονο πονο στο στηθος στο 3ο!

74μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 11:38 am

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki εχω ολη την ημερα πονακια χαμηλα αλλα πιο πολυ στα δεξια κ τιποτα αλλο απο συμπτωματα.την τριτη κανονικα θα πρεπει να αδιαθετησω,για να δουμε

75μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Φεβ 01, 2014 11:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα σου προτεινω με ολη την καλη διαθεση να μην το βλεπεις αυτο σαν συμπτωμα εγκυμοσυνης γιατι ειναι κ συμπτωμα περιοδου!!!σου το λεω για να μην απογοητευτεις αν δεν εισαι.γιαυτο κ το λενε πονακια περιοδου.μακαρι να ειναι εγκυμοσυνης σου το ευχομαι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις