Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μ ομορφα!!τι κανετε???καλε τ ερημια εχει πεσει εδω?? :-\ εγω χαθηκα ειχα παει στ αμορε για καμποσες.μερουλες κ δυστηχως σοφακι δν εμεινα μονιμα εκει!! :-D κατα τ αλλα γυρισα εχουμε κτ τρεχαματα στ σπιτι.αλλα προς τ παρων ολα καλα αααα κ επισης δν.εχω.ιντερνετ...δν πειραζει αποτοξινωση μεχρι οσο παρει!!!ελπιζω ν ειστε.ολες καλα!!ποπακι,σοφακι μ κερκυραιυκο βασουλα μ γλυκια βαλαντακι μ γλυκο μ πλασμα αννουλα κατερινιω,αλεξανδρα μ!!!τ φιλια μ σ ολες!!! :-* :-* :-*

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου!!!!

καλλιτσα μου καλε ανησυχησα!!!
λεω που ειναι αυτο το κοριτσι,βεβαια πιο πολυ ανησυχησα γτ δεν ειδα κινηση στο fb!!!
το ευχαριστηθηκες το αμορε???!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 

βασουλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 

βαλεντινακι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 

αννουλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 

δυστυχως το θεματακι ερημωσε  Rolling Eyes 
ας ειναι για καλο!!!
φιλια σε ολα τα κοριτσια που δεν ειναι εδω!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 315810 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου,τι κανετε?

Εγω εδω χαλαρα,απολαμβανω την ηρεμια της πολης!φυτευω λουλουδακια,παω περιπατους και γενικα οοοοολα καλα!!!

Καλλιτσα μου καλως μας ήρθες και παλι μικρουλα μου,κανε υπομονη θα περασουν οι μερες και μετα θα βαριεσαι να μπαινεις  Laughing 

Βασουλα μου τι κανεις ζουζουνα μου,σε εχασα και εσενα,ολα καλα?

Κατερινιωωωωω που εισαι καλε????

Σοφακι μου τι κανεις πως τα πας με την εγκυμοσυνη?ναι ερημωσε εδω μεσα αλλα πιστευω πως θα ειναι για καλο,θελω να σκεφτομαι αισιοδοξα!

Μαρακι μου διαβασα στο αλλο θεματακι για τις εξετασεις της μαμας σου,ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσακι!ολα καλα με το μπεμπε?

Ποπη μου και για εσενα διαβασα με την αλλεργια,ολα καλα τωρα?καλως να δεχτεις και του γονεις σου!η δικη σου ζουζουνιτσα καλα?

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:καλημερα κοριτσια μου,τι κανετε?

Εγω εδω χαλαρα,απολαμβανω την ηρεμια της πολης!φυτευω λουλουδακια,παω περιπατους και γενικα οοοοολα καλα!!!

Καλλιτσα μου καλως μας ήρθες και παλι μικρουλα μου,κανε υπομονη θα περασουν οι μερες και μετα θα βαριεσαι να μπαινεις  Laughing 

Βασουλα μου τι κανεις ζουζουνα μου,σε εχασα και εσενα,ολα καλα?

Κατερινιωωωωω που εισαι καλε????

Σοφακι μου τι κανεις πως τα πας με την εγκυμοσυνη?ναι ερημωσε εδω μεσα αλλα πιστευω πως θα ειναι για καλο,θελω να σκεφτομαι αισιοδοξα!

Μαρακι μου διαβασα στο αλλο θεματακι για τις εξετασεις της μαμας σου,ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσακι!ολα καλα με το μπεμπε?

Ποπη μου και για εσενα διαβασα με την αλλεργια,ολα καλα τωρα?καλως να δεχτεις και του γονεις σου!η δικη σου ζουζουνιτσα καλα?

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 

καλημερα κοριτσακι μου!!! μια χαρα σε βρισκω που φυτευεις τα λουλουδακια σου!!ανοιξε ο καιρος για τα καλα και "τραβαει" για λουλουδακια!!
εμεις καλα,η μπεμπα κλωτσαει στο στομαχι ψηλα και μ ανακατευει τωρα τελευταια.
σε καμια ωρα θα παρουμε τα αποτελεσματα της μαμας μου,δεν ξερω μωρε,μεγαλωσε πολυ ο θυροειδης της,και της πηραν δειγμα για βιοψια,ο γιατρος λεει οτι συνηθως ειναι καλοηθης εκει αλλα εμεις οσο να ναι αγχωνομαστε....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
καλημερα κοριτσακι μου!!! μια χαρα σε βρισκω που φυτευεις τα λουλουδακια σου!!ανοιξε ο καιρος για τα καλα και "τραβαει" για λουλουδακια!!
εμεις καλα,η μπεμπα κλωτσαει στο στομαχι ψηλα και μ ανακατευει τωρα τελευταια.
σε καμια ωρα θα παρουμε τα αποτελεσματα της μαμας μου,δεν ξερω μωρε,μεγαλωσε πολυ ο θυροειδης της,και της πηραν δειγμα για βιοψια,ο γιατρος λεει οτι συνηθως ειναι καλοηθης εκει αλλα εμεις οσο να ναι αγχωνομαστε....

Μην αγχωνεσαι καμαρι μου ολα καλα θα πανε!!και εμεις με το μπαμπα μου σε κανα δυο μηνες θα του παρουν κομματι απο το συκωτι για βιοψια,αλλα θελω να πιστευω πως ολα καλα!!αχ μωρε το ζουζουνακι που μεγαλωνει και κανει τα κολπακια της!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
καλημερα κοριτσακι μου!!! μια χαρα σε βρισκω που φυτευεις τα λουλουδακια σου!!ανοιξε ο καιρος για τα καλα και "τραβαει" για λουλουδακια!!
εμεις καλα,η μπεμπα κλωτσαει στο στομαχι ψηλα και μ ανακατευει τωρα τελευταια.
σε καμια ωρα θα παρουμε τα αποτελεσματα της μαμας μου,δεν ξερω μωρε,μεγαλωσε πολυ ο θυροειδης της,και της πηραν δειγμα για βιοψια,ο γιατρος λεει οτι συνηθως ειναι καλοηθης εκει αλλα εμεις οσο να ναι αγχωνομαστε....

Μην αγχωνεσαι καμαρι μου ολα καλα θα πανε!!και εμεις με το μπαμπα μου σε κανα δυο μηνες θα του παρουν κομματι απο το συκωτι για βιοψια,αλλα θελω να πιστευω πως ολα καλα!!αχ μωρε το ζουζουνακι που μεγαλωνει και κανει τα κολπακια της!!!

μακαρι Βαλεντινακι μου,ο λ ο ι οι ανθρωποι να ειναι καλα,οχι μονο οι δικοι μας....ευχομαστε και ελπιζουμε στα καλυτερα!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
μακαρι Βαλεντινακι μου,ο λ ο ι  οι ανθρωποι να ειναι καλα,οχι μονο οι δικοι μας....ευχομαστε και ελπιζουμε στα καλυτερα!

ετσι ειναι Μαρακι μου γιατι το πολυτιμοτερο αγαθο απο τον Θεο ειναι πανω απ ολα η υγεια μας.θα περιμενω νεα σου,φιλακια πολλα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βαλεντινακι μου με τα ανοιξιατικα λουλουδακια σου!!!
τι μου κανεις;;;
η μπουμπου μου ειναι καλα και ζωηρη....η μανουλα ομως υποφερει ακομα...... Sad 
πολλα φιλια σε ολα τα κοριτσακια που λειπουν..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:γεια σου βαλεντινακι μου με τα ανοιξιατικα λουλουδακια σου!!!
τι μου κανεις;;;
η μπουμπου μου ειναι καλα και ζωηρη....η μανουλα ομως υποφερει ακομα...... Sad 
πολλα φιλια σε ολα τα κοριτσακια που λειπουν..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Καλημέρα Ποπάκι μου ναι τα λουλουδακια ( ζουμπουλια ) μοσχοβολανε στο πρεβαζι του παραθυρου και εχω και ποικιλια χρωματων!Φουξια,ροζ,μπλε,λευκο!

Μπραβο για το ζουζουνακι σου πολυ χαιρομαι!ξερω πεφτει το ενα μετα το αλλο αλλα θα δεις πως ολα ειναι μπορες και το καλο οτι περνανε.θα ερθει ο καιρος που θα την σφιξεις στην αγκαλιτσα σου και θα πεις χαλαλι τοσα που περασα ας περνουσα και αλλα τοσα.

το θεματακι ερημωσε αλλα ευχομαστε ολοι οπως ειπε και η Κερκυραια μας να ειναι για καλο!

πολλα φιλια και ευχομαι αυριο να μπορεσεις να πας την βολτιτσα που τοσο λαχταρας!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερουδια σε ολα τα κοριτσια,εγκυουλες και μη.
τι κανετε,που εισαστε ολες?

εγω εδω σπιτι χαλαρα,μονη σημερα αφου ο αντρουλης εχει υπηρεσια.
η μερα ηλιολουστη και δεν σου κανει καρδια να μη βγεις για περιπατο,ετσι και εγω πριν λιγο γυρισα.

Μαρακι μου διαβασα για τα αποτελεσματα της μανουλας σου,μην αγχωνεσαι καλο μου ολα θα πανε κατ'ευχην!θα δεις θα περασει και αυτο και μετα η γιαγια δεν θα προλαβαινει να τρεχει πισω απο την εγγονουλα της!

πολλα πολλα φιλια σε ολες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:Καλημερουδια  σε ολα τα κοριτσια,εγκυουλες και μη.
τι κανετε,που εισαστε ολες?

εγω εδω σπιτι χαλαρα,μονη σημερα αφου ο αντρουλης εχει υπηρεσια.
η μερα ηλιολουστη και δεν σου κανει καρδια να μη βγεις για περιπατο,ετσι και εγω πριν λιγο γυρισα.

Μαρακι μου διαβασα για τα αποτελεσματα της μανουλας σου,μην αγχωνεσαι καλο μου ολα θα πανε κατ'ευχην!θα δεις θα περασει και αυτο και μετα η γιαγια δεν θα προλαβαινει να τρεχει πισω απο την εγγονουλα της!

πολλα πολλα φιλια σε ολες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι μου κάνετε?Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!!Μου λείψατε!Εγώ είχα μέρες να μπω ξεκινήσαμε από την προηγούμενη εβδομάδα να κάνουμε εξετάσεις με τον άντρα μου και αφού μπήκαμε στον χορό χορεύουμε!! Smile Σήμερα το απόγευμα πήραμε τα αποτελέσματα και δόξα το θεό και οι δικές μου και του άντρα μου βγήκαν καλές!!Μόνο σαλπιγγογραφία δεν έκανα ακόμη..Αλλά ο γιατρός μου είπε πως όλα είναι καλά και απλά το νινί ακόμη δεν ήρθε..Ελπίζω να αλλάξει γνώμη και να έρθει όσο πιο γρήγορα μπορεί..

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ομορφα μου κοριτσακια τι κανετε???  Very Happy Very Happy Very Happy 

βασουλα μου τι ωραια νεα!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 

βαλεντινακι μου καλα ειμαι δοξα το Θεο!
απο θεμα εμετων ειμαι καλυτερα,απλα εχω αναγουλες τωρα!δυστυχως ακομα δεν μπορω να πιω νερο γτ μου μυριζει ακομα!  Rolling Eyes 
μου εχει λειψει πααααρα πολυ αλλα ελπιζω να μπορεσω συντομα!  Very Happy 
αυτα απο μενα κ το μωρουδελι!
εσυ τι κανεις???φανταζομαι ποπο δε βαζεται κατω οταν εχει αδεια ο αντρουλης ε????
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 328109 

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημερα κοριτσια, παρακολουθω καιρο το φορουμ, που και που εγραφα και εγω αλλα με την δουλεια -δουλευω σχεδον ολη μερα- δεν ειχα το κουραγιο! Εμεις με τον αντρουλη μου προσπαθουμε 1,5 χρονο σχεδον, πριν δυο εβδομαδες καναμε την 1η σπερματεγχυση μας αλλα σημερα που εκανα το τεστ βγηκε αρνητικο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 ειμαι πολυ απογοητευμενη!! Εχουμε κανει οτι εξετασεις χρειαζεται και ειμαστε υγιεις δοξα τω Θεω.. αλλα και παλι τιποτα :-(

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinkerbellini έγραψε:Kαλημερα κοριτσια, παρακολουθω καιρο το φορουμ, που και που εγραφα και εγω αλλα με την δουλεια -δουλευω σχεδον ολη μερα- δεν ειχα το κουραγιο! Εμεις με τον αντρουλη μου προσπαθουμε 1,5 χρονο σχεδον, πριν δυο εβδομαδες καναμε την 1η σπερματεγχυση μας αλλα σημερα που εκανα το τεστ βγηκε αρνητικο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 ειμαι πολυ απογοητευμενη!! Εχουμε κανει οτι εξετασεις χρειαζεται και ειμαστε υγιεις δοξα τω Θεω.. αλλα και παλι τιποτα :-(


Καλησπέρα tinkerbelini!Είμαι η Βάσω και μεις προσπαθούμε ένα χρόνο και κάτι.Χτες πήραμε τα αποτελέσματα μας από τις εξετάσεις που κάναμε δόξα το θεό ήταν καλές!Υπομονή και επιμονή και εύχομαι να έρθει πολύ πολύ γρήγορα το σποράκι σας!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tinkerbellini έγραψε:Kαλημερα κοριτσια, παρακολουθω καιρο το φορουμ, που και που εγραφα και εγω αλλα με την δουλεια -δουλευω σχεδον ολη μερα- δεν ειχα το κουραγιο! Εμεις με τον αντρουλη μου προσπαθουμε 1,5 χρονο σχεδον, πριν δυο εβδομαδες καναμε την 1η σπερματεγχυση μας αλλα σημερα που εκανα το τεστ βγηκε αρνητικο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 ειμαι πολυ απογοητευμενη!! Εχουμε κανει οτι εξετασεις χρειαζεται και ειμαστε υγιεις δοξα τω Θεω.. αλλα και παλι τιποτα :-(

TINKERBELLINI ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΓΧΥΣΕΙΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ 28/2 ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ.ΕΣΥ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΕΣ Η ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε?

εγω εδω μοναχουλα και αποψε μιας και ο αντρας μου εχει υπηρεσια οπως και την τεταρτη και την κυριακη πφ....

σημερα εφτιαξα και ενα ωραιοτατο κεικ νηστισιμο με ταχινι κακαο,τελειο!

αυριο λεμε να παμε να φαμε σε ενα φιλικο ζευγαρι  Very Happy Very Happy 

εσεις τα νεα σας!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tinkerbellini έγραψε:Kαλημερα κοριτσια, παρακολουθω καιρο το φορουμ, που και που εγραφα και εγω αλλα με την δουλεια -δουλευω σχεδον ολη μερα- δεν ειχα το κουραγιο! Εμεις με τον αντρουλη μου προσπαθουμε 1,5 χρονο σχεδον, πριν δυο εβδομαδες καναμε την 1η σπερματεγχυση μας αλλα σημερα που εκανα το τεστ βγηκε αρνητικο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 ειμαι πολυ απογοητευμενη!! Εχουμε κανει οτι εξετασεις χρειαζεται και ειμαστε υγιεις δοξα τω Θεω.. αλλα και παλι τιποτα :-(

καλησπερα κοπελα μου και καλωσορισες στο θεματακι μας,ευχομαι συντομα να μεταφερθεις στο θεματακι με τις μανουλες.
μην απογοητευεσαι γιατι ειναι οτι χειροτερο!
το θεμα ειναι οτι εισαστε υγιης!
εγω εχω περασει 2 παλλινδρομες και αν μιλησεις με κοριτσια εδω μεσα εχουν περασει πολυ χειροτερα.
αυτο βεβαια δεν σημαινει πως το βαζουμε κατω ουτε οτι απογοητευομαστε,προχωραμε και ειμαστε αισιοδοξοι για το καλυτερο!
θα δεις οτι στο τελος θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα  Very Happy Very Happy 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
TINKERBELLINI ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΓΧΥΣΕΙΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ 28/2 ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ.ΕΣΥ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΕΣ Η ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ?

καλησπερα Αγγελικη Αθηνα και καλωσορισες και εσυ κοπελα μου στο θεματακι μας!
ειμαι σιγουρη πως και εσυ συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα νεα,μην το βαζεις κατω και μην απογοητευεσαι,ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα  Very Happy 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:ομορφα μου κοριτσακια τι κανετε???  Very Happy Very Happy Very Happy 

βασουλα μου τι ωραια νεα!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 215994 

βαλεντινακι μου καλα ειμαι δοξα το Θεο!
απο θεμα εμετων ειμαι καλυτερα,απλα εχω αναγουλες τωρα!δυστυχως ακομα δεν μπορω να πιω νερο γτ μου μυριζει ακομα!  Rolling Eyes 
μου εχει λειψει πααααρα πολυ αλλα ελπιζω να μπορεσω συντομα!  Very Happy 
αυτα απο μενα κ το μωρουδελι!
εσυ τι κανεις???φανταζομαι ποπο δε βαζεται κατω οταν εχει αδεια ο αντρουλης ε????
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 328109 

Σοφακι μου μας κανει τοσο ωραιες μερες οποτε το εκμεταλευομαστε παιρνοντας και τον σκυλακο μας μαζι!
μακαρι κοριτσακι μου συντομα να επανελθει ο οργανισμος σου και να ξεκινησεις το νερακι και παλι!
σε φιλω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι μου κάνετε?Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!!Μου λείψατε!Εγώ είχα μέρες να μπω ξεκινήσαμε από την προηγούμενη εβδομάδα να κάνουμε εξετάσεις με τον άντρα μου και αφού μπήκαμε στον χορό χορεύουμε!! Smile Σήμερα το απόγευμα πήραμε τα αποτελέσματα και δόξα το θεό και οι δικές μου και του άντρα μου βγήκαν καλές!!Μόνο σαλπιγγογραφία δεν έκανα ακόμη..Αλλά ο γιατρός μου είπε πως όλα είναι καλά και απλά το νινί ακόμη δεν ήρθε..Ελπίζω να αλλάξει γνώμη και να έρθει όσο πιο γρήγορα μπορεί..

όλα θα πανε τελεια καρδουλα μου αυτη τη φορα θα το δεις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 35468 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinkerbellini έγραψε:Kαλημερα κοριτσια, παρακολουθω καιρο το φορουμ, που και που εγραφα και εγω αλλα με την δουλεια -δουλευω σχεδον ολη μερα- δεν ειχα το κουραγιο! Εμεις με τον αντρουλη μου προσπαθουμε 1,5 χρονο σχεδον, πριν δυο εβδομαδες καναμε την 1η σπερματεγχυση μας αλλα σημερα που εκανα το τεστ βγηκε αρνητικο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 ειμαι πολυ απογοητευμενη!! Εχουμε κανει οτι εξετασεις χρειαζεται και ειμαστε υγιεις δοξα τω Θεω.. αλλα και παλι τιποτα :-(

Καλησπέρα! Εισβάλλω στο θεματάκι σας για να σας πω κι εγώ την δικιά μου ιστορία μιας κι εχω βρεθεί στην θέση αυτή κι ίσως βοηθήσω λιγάκι...
Προσπαθούσαμε για μωράκι επί 1,5 χρόνο χωρίς αποτέλεσμα κι εν τέλει έμεινα έγκυος τον Ιανουάριο του 2012 με βοηθεια κλομιφένης. Δυστυχώς στην 9η εβδομάδα έπαθα αυτόματη αποβολή. Από τότε έκανα πάρα πολλές εξετάσεις και το μόνο που βρήκα ήταν ένα μικρό θεματάκι στον θυροειδή κ παίρνω καθημερινά χαπάκι.
Ο χρόνος κυλούσε, τα νεύρα έσπαγαν, έψαχνα γιατρό που θα με καταλάβει και θα βρει το πρόβλημά μου. Βρήκα γιατρό μετά από πολλή γύρα κ αποφάσισαμε να κάνω διαγνωστική λαπαροσκόπιση κ υστεροσκόπιση επειδή υπήρχε υποψία ενδομητρίωσης η οποία ενοχοποιείται για υπογονιμότητα. Όντως μου αφαιρέθηκε πολυποδάκι χωρίς κακοήθεια, και καυτηριάστηκαν εστίες ενδομητρίωσης κ κυστούλες ωοθηκών, ελέγχθηκαν οι σάλπιγγες κ ήταν διαβατές. Μετά από αυτές τις επεμβάσεις συνήθως μένεις σχετικά γρήγορα έγκυος.
Εμένα είχαν περάσει 6-7 μήνες από το χειρουργείο κ τιποτα. Αποφασίσαμε με τον άντρα μου και τον γιατρό μου να προχωρήσουμε σε εξωσωματική αφού τα νεύρα μου δυστυχώς δεν άντεχαν άλλο αφού είχαν περάσει σχεδόν 2 χρόνια από την αποβολή.
Ξεκίνησα μακρύ πρωτόκολλο εξωσωματικής και πριν προλάβω να μπω στην θεραπεία της πρόκλησης μια αιματολογική έδειξε ότι είχα μείνει έγκυος ήδη με την τελευταία επαφή που είχα με τον άντρα μου.
Με πολύ αγωνία περιμένω το θαυματάκι μου το καλοκαίρι!!

Μην απογοητεύεστε και μην το βάζετε κάτω. Όλα τα παραπάνω τα πληρώσαμε με πολύ κόπο αλλά δεν μετάνιωσα που ψάχτηκα τόσο κι άξιζε τον κόπο. Εύχομαι όλες το 2014 να σας βρει διπλές..

(Συγνώμη για το σεντόνι)

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:
tinkerbellini έγραψε:Kαλημερα κοριτσια, παρακολουθω καιρο το φορουμ, που και που εγραφα και εγω αλλα με την δουλεια -δουλευω σχεδον ολη μερα- δεν ειχα το κουραγιο! Εμεις με τον αντρουλη μου προσπαθουμε 1,5 χρονο σχεδον, πριν δυο εβδομαδες καναμε την 1η σπερματεγχυση μας αλλα σημερα που εκανα το τεστ βγηκε αρνητικο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 534787 ειμαι πολυ απογοητευμενη!! Εχουμε κανει οτι εξετασεις χρειαζεται και ειμαστε υγιεις δοξα τω Θεω.. αλλα και παλι τιποτα :-(

Καλησπέρα! Εισβάλλω στο θεματάκι σας για να σας πω κι εγώ την δικιά μου ιστορία μιας κι εχω βρεθεί στην θέση αυτή κι ίσως βοηθήσω λιγάκι...
Προσπαθούσαμε για μωράκι επί 1,5 χρόνο χωρίς αποτέλεσμα κι εν τέλει έμεινα έγκυος τον Ιανουάριο του 2012 με βοηθεια κλομιφένης. Δυστυχώς στην 9η εβδομάδα έπαθα αυτόματη αποβολή. Από τότε έκανα πάρα πολλές εξετάσεις και το μόνο που βρήκα ήταν ένα μικρό θεματάκι στον θυροειδή κ παίρνω καθημερινά χαπάκι.
Ο χρόνος κυλούσε, τα νεύρα έσπαγαν, έψαχνα γιατρό που θα με καταλάβει και θα βρει το πρόβλημά μου. Βρήκα γιατρό μετά από πολλή γύρα κ αποφάσισαμε να κάνω διαγνωστική λαπαροσκόπιση κ υστεροσκόπιση επειδή υπήρχε υποψία ενδομητρίωσης η οποία ενοχοποιείται για υπογονιμότητα. Όντως μου αφαιρέθηκε πολυποδάκι χωρίς κακοήθεια, και καυτηριάστηκαν εστίες ενδομητρίωσης κ κυστούλες ωοθηκών, ελέγχθηκαν οι σάλπιγγες κ ήταν διαβατές. Μετά από αυτές τις επεμβάσεις συνήθως μένεις σχετικά γρήγορα έγκυος.
Εμένα είχαν περάσει 6-7 μήνες από το χειρουργείο κ τιποτα. Αποφασίσαμε με τον άντρα μου και τον γιατρό μου να προχωρήσουμε σε εξωσωματική αφού τα νεύρα μου δυστυχώς δεν άντεχαν άλλο αφού είχαν περάσει σχεδόν 2 χρόνια από την αποβολή.
Ξεκίνησα μακρύ πρωτόκολλο εξωσωματικής και πριν προλάβω να μπω στην θεραπεία της πρόκλησης μια αιματολογική έδειξε ότι είχα μείνει έγκυος ήδη με την τελευταία επαφή που είχα με τον άντρα μου.
Με πολύ αγωνία περιμένω το θαυματάκι μου το καλοκαίρι!!

Μην απογοητεύεστε και μην το βάζετε κάτω. Όλα τα παραπάνω τα πληρώσαμε με πολύ κόπο αλλά δεν μετάνιωσα που ψάχτηκα τόσο κι άξιζε τον κόπο. Εύχομαι όλες το 2014 να σας βρει διπλές..

(Συγνώμη για το σεντόνι)


Καλησπέρα Ελένη καλωσόρισες στην παρέα μας!Με το καλό να κρατήσεις στα χέρια σου το παιδάκι σας!Με κανένα πόνο θα ευχηθώ!!Εμείς προσπαθούμε ένα χρόνο και κάτι και πριν λίγο καιρό κάναμε εξετάσεις και γω και ο σύζυγος και δόξα το θεό όλα βγήκαν καλά!!Χτες πήγαμε και σε ουρολόγο ανδρολόγο για να δείξουμε του συζύγου και τα βρήκε πέρα για πέρα ενθαρρυντικά όλα και μες το μέρος μας!Απλά μας είπαν και οι 2 και ο γιατρός μου ότι απλά δεν έτυχε!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα τσούπρες μου!Τι κάνετε?Χτες πήγαμε τις εξετάσεις του αντρούλη μου σε ανδρολόγο-ουρολόγο και ευτυχώς τα βρήκε όλα τέλεια και μας ενθάρρυνε πολύ!!Και αυτός και ο γιατρός μου μας τόνισαν ότι απλά δεν έτυχε!Τώρα μου μένει η σαλπιγγογραφία μόλις αδιαθετήσω αλλά εύχομαι να μην χρειαστεί να γίνει και να είμαι εγγυούλα αρχές απρίλη..

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα!!! Σας ευχαριστω πολυ για τα ενθαρρυντικα λογια  Very Happy Very Happy χτες πηγαμε στον γιατρουδακο μου και ξεκιναμε 2η προσπαθεια και ελπιζω τελευταια και τυχερη!! Ευχομαι μεσα στο 2014 να ειμαστε ολες με μια ομορφη φουσκωμενη κοιλιτσα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 3 654316 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις