Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marianna50 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
Lillybell έγραψε:
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Βρε καλώς τον Αντωνάκη.... Άσε μας αγόρι μου!!

απ οτι καταλαβα εχουμε θεμα εδω μαριαννα μου!!και πανω που ημουν ετοιμη να απαντησω πως η λιλλυ απλα μου ειπε τη γνωμη της και πολυ καλα εκανε!!!οποτε δε δινουμε σημασια απ οτι καταλαβα ε κοριτσια????



γραφεις μονο αν εχεις ορεξη να χεσεις καποιον..ο εν λογω ειναι καλη καταβοθρα... Laughing Laughing Laughing Laughing 


Τρολάκι Lillybell όλοι γνωρίζουμε ότι είσαι αγοράκι και μπαίνεις για να βρεις κανένα γκομενάκι εδώ μέσα.Σαφές είναι ότι επιτίθεσαι αισχρά χωρίς να πω καν κάτι άσχημο , χωρίς να προκαλέσω και χωρίς να ξεστομίζω τον δικό σου οχετό.Φιλάκια αγορίνα μου.
Πόσο δίκιο έχεις.. Έμενα με έχει γκόμενα να ξέρεις.. Και κορίτσια η Lillybell είναι παίδαρος να ξέρετε!! Βρε αη σύρε από δω...

Αχαααα ! Το ότι μαζεύονται και λεσβίες που κάνουν τις μαμάδες εδώ μέσα δεν είναι κάτι άγνωστο.
Να χαίρεσαι το γκoμενάκι σου Μαριάννα μου.

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας ειρηνη και περπερουνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Stevi_tasos έγραψε:Αχαααα  ! Το ότι μαζεύονται και λεσβίες που κάνουν τις μαμάδες εδώ μέσα δεν είναι κάτι άγνωστο.
Να χαίρεσαι το γκoμενάκι σου Μαριάννα μου.


ελα..μπορεις και καλυτερα... Laughing Laughing Laughing 

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πραγματικα οτι να ναι ο τυπος!!εχει πλακα παντως..μη μου πειτε οτι δεν ξεκαρδιζεστε!!!!!!!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:τζααααα!!!!!τι κανουμε???βλεπω εχουμε επισκεψεις στο θεματακι μας!!!οτι να ναι!!!!

perperouna έγραψε:Κοριτσια μου τι εγινε??ολες καλα??εγω μολις τωρα τελειωσα τις δουλειες κ ειμαι κομματια!!!πωπω οντως μαζευτηκαμε πολλες στη λιστα!τα νεα σας ακουω...


Καλως τα κοριτσια! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 40 417472 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lucky25 έγραψε:πραγματικα οτι να ναι ο τυπος!!εχει πλακα παντως..μη μου πειτε οτι δεν ξεκαρδιζεστε!!!!!!!!!!!!

Μιλαμε ξεκαρδιστηκα τοσο που μου ηρθε εμετος! pale pale pale 
Λες να ειμαι εγκυος;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lucky25 έγραψε:γεια σας ειρηνη και περπερουνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


καλως ηρθες και απο μενα lucky..με το καλο να ερθεις στην κατω λιστα γιατι οι αλλες με αφησαν μονη!!!!!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lucky25 έγραψε:πραγματικα οτι να ναι ο τυπος!!εχει πλακα παντως..μη μου πειτε οτι δεν ξεκαρδιζεστε!!!!!!!!!!!!

Καλέ γελάμε πάρα πολύ .
ΞΕΚΑΡΔΙΖΌΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ !!!!

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
lucky25 έγραψε:πραγματικα οτι να ναι ο τυπος!!εχει πλακα παντως..μη μου πειτε οτι δεν ξεκαρδιζεστε!!!!!!!!!!!!

Μιλαμε ξεκαρδιστηκα τοσο που μου ηρθε εμετος! pale pale pale 
Λες να ειμαι εγκυος;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


σε αφησε εγκυο η μαριαννα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 40 990599 Θετικό τεστ!! 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lucky25 έγραψε:γεια σας ειρηνη και περπερουνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλησπερα lucky μου!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:σε  αφησε εγκυο η μαριαννα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 40 990599 Θετικό τεστ!! 

Αφου εγω ειμαι η αγορινα! Laughing Laughing 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ποια θα ανοιξει το καινουριο θεματακι?????μαριαναααααααα??????

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωρα να ανοιξουμε το νεο θεματακι μας!! Νομιζω το εχει κανει παραγγελια η Marianna που εχει τυχερο νουμερο το 7


Οποτε τρεχα Μαριαννα!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hahahahahahaahah κορίτσια μου πολύ γέλασα!! Ωραία θα κλείσει το θεματάκι μας!! Λοιπόν ανοίγω το καινούριο και τα λέμε εκεί!! Σας περιμένω!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Hahahahahahaahah κορίτσια μου πολύ γέλασα!! Ωραία θα κλείσει το θεματάκι μας!! Λοιπόν ανοίγω το καινούριο και τα λέμε εκεί!! Σας περιμένω!!

See you there!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:σε  αφησε εγκυο η μαριαννα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 40 990599 Θετικό τεστ!! 

Αφου εγω ειμαι η αγορινα! Laughing Laughing 


μια αγορινα μια λεσβια ουτε που ξερει τι λεει!!!αχ ας μην ασχοληθουμε με μ@λ@κες!!!!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lillybell έγραψε:
lucky25 έγραψε:πραγματικα οτι να ναι ο τυπος!!εχει πλακα παντως..μη μου πειτε οτι δεν ξεκαρδιζεστε!!!!!!!!!!!!

Μιλαμε ξεκαρδιστηκα τοσο που μου ηρθε εμετος! pale pale pale 
Λες να ειμαι εγκυος;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

ειρηνη λες αυτος να ειναι η αιτια να καταλαβεις την εγκυμοσυνη???τουλαχιστον να κανει και κατι καλο!!!



καλως ηρθες και απο μενα lucky..με το καλο να ερθεις στην κατω λιστα γιατι οι αλλες με αφησαν μονη!!!!![/quote]

ειρηνη μου σ ευχαριστω πολυ..μιλησαμε και σε αλλο θεμα ε?? οπβς και να χει σου ευχομαι με το καλο να γεννηθει το μωρακι σας!!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:σε  αφησε εγκυο η μαριαννα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 40 990599 Θετικό τεστ!! 

Αφου εγω ειμαι η αγορινα! Laughing Laughing 

perperouna έγραψε:Κοριτσια ποια θα ανοιξει το καινουριο θεματακι?????μαριαναααααααα??????



πριν ανοίξει το νέο θεματάκι η TROLLILYBELL, έχει μια ιδέα.
Να παίξει με τις άλλες κοπελίτσες το "Πέτρα-ψαλίδι-χαρτί" , συμφωνείς φαντάζομαι αγορίνα μου ;

http://www.celluway.com/boca/client.php?offer=rps&country=gr&providerid=cat&context=ams1CMya4Yy59p3xUBACGIaBsuy1_ujLayINMTg4LjQuMTgwLjE5OSgBMIGazJ0F&publisherid=RJC_GR_RPS1

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ουπς..εκανα λαθος...στη λιλλυ απευθυνομουν για τον εμετο και στην ειρηνη για το καλωσορισμα!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lucky25 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
lucky25 έγραψε:πραγματικα οτι να ναι ο τυπος!!εχει πλακα παντως..μη μου πειτε οτι δεν ξεκαρδιζεστε!!!!!!!!!!!!

Μιλαμε ξεκαρδιστηκα τοσο που μου ηρθε εμετος! pale pale pale 
Λες να ειμαι εγκυος;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

ειρηνη λες αυτος να ειναι η αιτια να καταλαβεις την εγκυμοσυνη???τουλαχιστον να κανει και κατι καλο!!!



καλως ηρθες και απο μενα lucky..με το καλο να ερθεις στην κατω λιστα γιατι οι αλλες με αφησαν μονη!!!!!

ειρηνη μου σ ευχαριστω πολυ..μιλησαμε και σε αλλο θεμα ε?? οπβς και να χει σου ευχομαι με το καλο να γεννηθει το μωρακι σας!![/quote]

σ'ευχαριστω πολυ αντε και στα δικα σας οι αγκαστρωτες!!!!!! Laughing Laughing Laughing 

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Titino έγραψε:Καλό μήνα κορίτσια!

Zanna καλώς ήρθες, είμαι της άποψης να μην πάρεις ακόμα τεστ, γιατί μπορεί να βγεί αρνητικό ενώ είσαι εγκυος. Καταλαβαίνω την αγωνία, αλλα εχε λίγη υπομονή.  Smile 

Καλημέρα titino!!!!και σε ολα τα κοριτσια φυσικά, εν τέλει και σε μενα επικράτησε η λογικη προκειμενου να μου βγει ενα τεστ αρνητικο και να απογοητευτώ καλύτερα να περιμένω  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  Να ευχηθώ ο Ιούλιος να ναι ο τυχερός μήνας για όλες μας και να έχουμε πολλά χαρούμενα νέα  Laughing 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Zanna καλημέρα! Ελα στο νεο θέμα!

http://forum.eimaimama.gr/t22161p40-topic#898091

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια!!Διαβαζω συνεχως για τη θερμοκρασια..
Οποτε,σημερα ας μιλησουμε για τη μετρηση της θερμοκρασιας, ως μεσο για να καταλαβουμε εαν εγινε ωορρηξια και αν επιτευχθηκε εγκυμοσυνη ή οχι...

Καταρχην η θερμοκρασια μετριεται ΜΟΝΟ απο το στομα ή απο τον πωπο..Καθε αλλο σημειο απορριπτεται! Θελουμε αποκλειστικη μετρηση κεντρικης θερμοκρασιας σωματος..Οποτε εαν δεν τη μετρατε απο αυτα τα δυο σημεια, γραψτε ακυρο..

Δευτερον...Απο την πρωτη ημερα του κυκλου μας, που ειναι η μερα που μας ερχεται η αλεκα, ξεκιναμε ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑ και πριν καν σηκωθουμε απο το κρεββατι για να ουρησουμε, μετραμε την θερμοκρασια μας απο καποιο απο τα 2 μερη που ειπαμε..Υτο ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΙ 1 ΜΗΝΑ...Αν δεν κανετε αυτο ακριβως, ξαναγραψτε ακυρο..

Τριτον..Η θερμοκρασια της καθεμιας μας ειναι διαφορετικη..Εγω μπορει να εχω φυσιολογικη θερμοκρασια 36,8 κι εσυ 36...Οποτε, για μενα το 36,9-37 δεν το λες ανοδο...

Τεταρτον..Το καλοκαιρι εχουμε πιο υψηλες θερμοκρασιεα και στο σωμα μας..Οποτε, ακομα και το 37,2 δεν θεωρειται ανοδος, παρα μονο αν το παρατηρησουμε οτι ανεβηκε στο δευτερο μισο του κυκλου μας...

Ειναι η πιο αναξιοπιστη μεθοδος για να διαπιστωσεις εγκυμοσυνη και μην στηριζεστε καθολου σε αυτη...Μια απλη χαζοϊωση μπορει να μπερδεψει τα παντα....



Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο !!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις