Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:που την βρισκεις την ορεξη και ασχολεισαι μαζι του????απαπαπαπααααααα

Ναι μερικες φορες απορω κι εγω.. Laughing Laughing Laughing Laughing 

Απορώ και εγώ !!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Μαία , θέλουμε σκαναρισμένο το πτυχίο σου για να το δούμε ......

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 654316 

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 328109 

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα στις όμορφες!!!
Λιλλυ καλώς ήρθες πάλι πίσω...καλό χειμώνα δεν θα σου πω γιατί είναι νωρίς ακόμα.
Ρηνούλα μου ζόρικο το σποράκι σου αλλά σίγουρα αξίζει.
Αγγελική μου καλά έκανες και πήγες παραλία το σημαντικό είναι να περνάς ευχάριστα την ώρα σου.
Περπερούνα μου τι κάνεις?
Κουνελάκι μακάρι να έχει πιαστεί το σποράκι σου και αυτό που είδες να είναι ενόχληση επειδή ο μπαμπάς πειράζει τη μαμα... Wink Wink Wink 
Κατερινούλα δες τι θα σου πει και ο άλλος γιατρός και μετά αποφασίζεις.
Dimimi που χάθηκες?Τελικά τι έγινε?
Φιλια σε όλες σας.Πάω να κάνω ένα μπανάκι να βγάλω την αλμύρα από πάνω μου και επανέρχομαι να τα πούμε αν είστε εδώ.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Καλησπέρα στις όμορφες!!!
Λιλλυ καλώς ήρθες πάλι πίσω...καλό χειμώνα δεν θα σου πω γιατί είναι νωρίς ακόμα.
Αγγελική μου καλά έκανες και πήγες παραλία το σημαντικό είναι να περνάς ευχάριστα την ώρα σου.
Κουνελάκι μακάρι να έχει πιαστεί το σποράκι σου και αυτό που είδες να είναι ενόχληση επειδή ο μπαμπάς πειράζει τη μαμα... Wink Wink Wink 
Φιλια σε όλες σας.Πάω να κάνω ένα μπανάκι να βγάλω την αλμύρα από πάνω μου και επανέρχομαι να τα πούμε αν είστε εδώ.

ωωωωω Γεια σου Λενακι!!! Εχουμε καιρο να τα πουμε!! I love you I love you I love you I love you 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:να σε ρωτησω,πειραζει που το μονο που μπορω να πιω ειναι σοδα?νερο δεν θεωρειται?κατι διαβασα πριν οτι αλλο φυσικο μεταλλικο νερο και αλλο σοδα..οτι η σοδα δεν ειναι τοσο καλη γιατι περιεχει νατριο..

χαχααχαχα  Δεν ξερω χημεια καρδια μου!!! Με λιγη τυχη θα σε φωτισει ο βλακας! Κατσε λιγο... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

που την βρισκεις την ορεξη και ασχολεισαι μαζι του????απαπαπαπααααααα

Η διττανθρακική σόδα είναι το ανθρακικό νάτριο δηλαδή η σόδα η λευκή που έχουμε για το μαγείρεμα στα σπίτια μας. Κάνουμε και πλύσεις όταν έχουμε αύθες και εξαφανίζονται λόγο της οξύτητας που έχει.

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τι ωραια που ειναι που σας διαβαζω και παλι...ρε κοριτσια,εγω δεν περιμενω σε 3-5 μερουλες οπως μπορω να υπολογισω...εμεις παντρευτηκαμε τον προηγουμενο μηνα οπως θα θυμαστε μερικες και πηγαμε διακοπουλες ολιγοημερες μεχρι την παρο και το απολαυσαμε ιδιαιτερως..ενω τον προηγουμενη ημουν σιγουρη πως θα ημουν,απλα το περιεργο αυτη τη φορα που ειναι 2ος μηνας που εκμεταλλευτηκαμε τις γονιμες, απο προχτες νιωθω περιεργα αλλα κραταω μικρο καλαθι...ειμαι 24η μερα και νιωθω τσιμπηματακια οποτε ηρεμω ή οδηγω σαν κραμπες-πεταρισματα, το στηθος μου ενω πρηστηκε αργησε να με πονεσει σε σχεση με αλλες φορες, και χτες ειχα πολλες αναγουλες που εγω δεν εχω ποτε...ααα και να μην μιλησω για το φουσκωμα που εχω στην κοιλια σαν να εχω παχυνει 3 κιλα πριξιμο... και να μην πω για την τρελη συχνοουρια 3 μερες τωρα που δεν το ειχα επισης ποτε..οπως και πονοκεφαλους που δεν συνιθιζω να εχω..τεσπα,μπορει και ολα αυτα να ειναι παιχνιδακι ορμονων...  Smile Smile ας ελπισουμε...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Liontarina29 στις Κυρ Ιουλ 20, 2014 11:18 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : συμπληρωση)

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Επίσης κάνει για τη βαρυστομαχιά 1-2 κουταλάκια του γλυκού σε ένα ποτήρι νερό των 250ml και αν αντέχεις να το πιεις με χλιαρό νερό έχει καλύτερα αποτελέσματα.
Επίσης μπορείς να απολυμάνεις τα πλυντήρια πιάτων και ρούχων στη μεγαλύτερη θερμοκρασία χωρίς σκεύη ή ρούχα μέσα σε αυτά.Προτείνω ώρες νυχτερινού τιμολογίου, τώρα το Καλοκαίρι ξεκινάει στις 11 το βράδυ.
Αν έχεις συσκευές με χρονοδιακόπτη ακόμα καλύτερα.
Στα πλυντήρια θέλει 2-3 κουταλιές της σούπας.
Ελπίζω να βοήθησα και ελπίζω να με άντεξες.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Liontarina29 έγραψε:τι ωραια που ειναι που σας διαβαζω και παλι...ρε κοριτσια,εγω δεν περιμενω σε 3-5 μερουλες οπως μπορω να υπολογισω...εμεις παντρευτηκαμε τον προηγουμενο μηνα οπως θα θυμαστε μερικες και πηγαμε διακοπουλες ολιγοημερες μεχρι την παρο και το απολαυσαμε ιδιαιτερως..ενω τον προηγουμενη ημουν σιγουρη πως θα ημουν,απλα το περιεργο αυτη τη φορα που ειναι 2ος μηνας που εκμεταλλευτηκαμε τις γονιμες, απο προχτες νιωθω περιεργα αλλα κραταω μικρο καλαθι...ειμαι 24η μερα και νιωθω τσιμπηματακια οποτε ηρεμω ή οδηγω σαν κραμπες-πεταρισματα, το στηθος μου ενω πρηστηκε αργησε να με πονεσει σε σχεση με αλλες φορες, και χτες ειχα πολλες αναγουλες που εγω δεν εχω ποτε...ααα και να μην μιλησω για το φουσκωμα που εχω στην κοιλια σαν να εχω παχυνει 3 κιλα πριξιμο... και να μην πω για την τρελη συχνοουρια 3 μερες τωρα που δεν το ειχα επισης ποτε..οπως και πονοκεφαλους που δεν συνιθιζω να εχω..τεσπα,μπορει και ολα αυτα να ειναι παιχνιδακι ορμονων...  Smile Smile ας ελπισουμε...

Liontarina μου, από όλα αυτά που έγραψες μόνο το θέμα με το στήθος μπορεί να είναι αυτή τη στιγμή σύμπτωμα...όλα τα υπόλοιπα είναι...κατά φαντασίαν συμπτώματα...Αυτά εμφανίζονται μετά σε μια εγκυμοσύνη κι όχι πριν καν την καθυστέρηση...
Εύχομαι πάντως αυτός να είναι ο μήνας σου!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 215994 I love you 

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλησπέρα στις όμορφες!!!

ωωωωω  Γεια σου Λενακι!!!  Εχουμε καιρο να τα πουμε!! I love you I love you I love you I love you 
Λιλλακι μου όντως εχουμε καιρό να τα πούμε, χάθηκα και εγώ , έφυγες και εσύ και δεν συντονιστήκαμε.
Μπορείς να με αλλάξεις και στο πινακι για την 1-2 Αυγούστου έκανα νωριτερα ωορρηξία αυτό τον μήνα.

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Liontarina29 έγραψε:τι ωραια που ειναι που σας διαβαζω και παλι...ρε κοριτσια,εγω δεν περιμενω σε 3-5 μερουλες οπως μπορω να υπολογισω...εμεις παντρευτηκαμε τον προηγουμενο μηνα οπως θα θυμαστε μερικες και πηγαμε διακοπουλες ολιγοημερες μεχρι την παρο και το απολαυσαμε ιδιαιτερως..ενω τον προηγουμενη ημουν σιγουρη πως θα ημουν,απλα το περιεργο αυτη τη φορα που ειναι 2ος μηνας που εκμεταλλευτηκαμε τις γονιμες, απο προχτες νιωθω περιεργα αλλα κραταω μικρο καλαθι...ειμαι 24η μερα και νιωθω τσιμπηματακια οποτε ηρεμω ή οδηγω σαν κραμπες-πεταρισματα, το στηθος μου ενω πρηστηκε αργησε να με πονεσει σε σχεση με αλλες φορες, και χτες ειχα πολλες αναγουλες που εγω δεν εχω ποτε...ααα και να μην μιλησω για το φουσκωμα που εχω στην κοιλια σαν να εχω παχυνει 3 κιλα πριξιμο... και να μην πω για την τρελη συχνοουρια 3 μερες τωρα που δεν το ειχα επισης ποτε..οπως και πονοκεφαλους που δεν συνιθιζω να εχω..τεσπα,μπορει και ολα αυτα να ειναι παιχνιδακι ορμονων...  Smile Smile ας ελπισουμε...
Λιονταρίνα μου μακάρι να είσαι εγκυούλα να κατεβαίνουμε όλες σιγά σιγά στην κάτω λίστα!!!

Liontarina29

Liontarina29
Lillybell έγραψε:

Liontarina μου, από όλα αυτά που έγραψες μόνο το θέμα με το στήθος μπορεί να είναι αυτή τη στιγμή σύμπτωμα...όλα τα υπόλοιπα είναι...κατά φαντασίαν συμπτώματα...Αυτά εμφανίζονται μετά σε μια εγκυμοσύνη κι όχι πριν καν την καθυστέρηση...
Εύχομαι πάντως αυτός να είναι ο μήνας σου!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 6 215994 I love you 

ναι ε?γιατι εγω διαβαζοντας εδω μεσα αυτα βλεπω να περιγραφουν πανω κατω 2-3 μερες πριν 'αδιαθετησουν' οπως εγω..μαλλον θα ειναι της φαντασιας οπως λες..θα δειξει..!

Liontarina29

Liontarina29
den antexo allo έγραψε:
Λιονταρίνα μου μακάρι να είσαι εγκυούλα να κατεβαίνουμε όλες σιγά σιγά στην κάτω λίστα!!!

καλή μας τύχη!!!!!!!!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μαι κι εγω!!!Να μπω κι εγω στη λιστα;;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Liontarina29 έγραψε:ναι ε?γιατι εγω διαβαζοντας εδω μεσα αυτα βλεπω να περιγραφουν πανω κατω 2-3 μερες πριν 'αδιαθετησουν' οπως εγω..μαλλον θα ειναι της φαντασιας οπως λες..θα δειξει..!

Ναι...πιστεύω ότι αν τελικά είσαι έγκυος το μόνο που σου"το δείχνει" τώρα είναι το στήθος...τα υπόλοιπα θα τα έχεις ίσως πιο ύστερα...Αυτό είναι το λάθος μας κάθε μήνα...βλέπουμε σύμπτωματα, ερμηνεύουμε τα πάντα ως συμπτώματα που αν δεν είχαμε το νου μας για παιδί ούτε που θα δίναμε σημασία...
Εσύ μην αποκλειεις τίποτα!! Μια μικρή υπομονή μόνο να περάσουν οι λίγες αυτές μέρες...

Liontarina29

Liontarina29
Lillybell έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:ναι ε?γιατι εγω διαβαζοντας εδω μεσα αυτα βλεπω να περιγραφουν πανω κατω 2-3 μερες πριν 'αδιαθετησουν' οπως εγω..μαλλον θα ειναι της φαντασιας οπως λες..θα δειξει..!

Ναι...πιστεύω ότι αν τελικά είσαι έγκυος το μόνο που σου"το δείχνει" τώρα είναι το στήθος...τα υπόλοιπα θα τα έχεις ίσως πιο ύστερα...Αυτό είναι το λάθος μας κάθε μήνα...βλέπουμε σύμπτωματα, ερμηνεύουμε τα πάντα ως συμπτώματα που αν δεν είχαμε το νου μας για παιδί ούτε που θα δίναμε σημασία...
Εσύ μην αποκλειεις τίποτα!! Μια μικρή υπομονή μόνο να περάσουν οι λίγες αυτές μέρες...

you 're right! συμφωνω!ενω ολο το μηνα ειμαι πολυ χαλαρη..οταν περασει το 20ημερο αρχιζω και ψαχνομαι...και γινομαι μουρλη!χαχαχαχα θα δουμε!!! Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενακι και Δέσποινα θα διορθώσω αύριο τη λίστα μας γιατί τώρα είμαι από κκινητό και δε μπορώ...Δέσποινα αν θες γράψε ποτέ ΔΕΝ περιμένεις την αλέκα...

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Liontarina29 έγραψε:
Lillybell έγραψε:

you 're right! συμφωνω!ενω ολο το μηνα ειμαι πολυ χαλαρη..οταν περασει το 20ημερο αρχιζω και ψαχνομαι...και γινομαι μουρλη!χαχαχαχα θα δουμε!!! Very Happy 
Xαχαχα...όπως όλες μας άλλωστε...υπομονή 4 μέρες έμειναν.

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki123 έγραψε:Να μαι κι εγω!!!Να μπω κι εγω στη λιστα;;
Να μπεις , να μπεις.... Very Happy Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Liontarina29 έγραψε:
Lillybell έγραψε:

Αμ δεν ξέρω λες;;; Laughing Laughing Laughing 

Ευτυχώς τελευταία ξέρω καλά τον εαυτό μου και καταλαβαίνω πολύ ννωρίς αν υπάρχει υποψία...Σίγουρα όμως η ελπίδα πεθαίνει τελευταία... Rolling Eyes 

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Λενακι και Δέσποινα θα διορθώσω αύριο τη λίστα μας γιατί τώρα είμαι από κκινητό και δε μπορώ...Δέσποινα αν θες γράψε ποτέ ΔΕΝ περιμένεις την αλέκα...
Οποτε μπορέσεις Λίλλυ...πότε επιστρέφεις στην δουλίτσα?

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Λενακι και Δέσποινα είναι από κινητό η κοπέλα τώρα και δεν μπορεί γιατί είναι τελευταίας τεχνολογίας και δεν το χειρίζεται καλά όπως τα της μαιευτικής. Η Αλέκα πότε ΔΕΝ θα έρθει ; Γράψτε τώρα για να σας απαντήσει η μαία εντελώς δωρεάν με sms.
Προσέξτε όμως.Πότε ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ να της γράψετε , όχι ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ .
Σε περίπτωση που δεν γνωρίζετε , ρωτήστε καμιά αστρολόγο-μελλοντολόγο ή καφετζού στη πόλη ή στο χωριό που μένετε.
Όλο και κάποια θα υπάρχει για να σας πει πότε θα σας έρθει η Αλέκα.

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Λενακι και Δέσποινα θα διορθώσω αύριο τη λίστα μας γιατί τώρα είμαι από κκινητό και δε μπορώ...Δέσποινα αν θες γράψε ποτέ ΔΕΝ περιμένεις την αλέκα...

Δεν περιμενω 4/8!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
!

Αύριο αγάπη...Δεν παραπονιέμαι όμως.. Μ αρέσει η δουλειά μου!!!
Βεβαια, και το να κάθεσαι και να πληρώνεσαι δεν το λες και κακό ε;;; Laughing Laughing Laughing 

den antexo allo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
!

Αύριο αγάπη...Δεν παραπονιέμαι όμως.. Μ αρέσει η δουλειά μου!!!
Βεβαια, και το να κάθεσαι και να πληρώνεσαι δεν το λες και κακό ε;;; Laughing Laughing Laughing 
Αχ αυτή τη δουλειά την ψάχνω χρόνια!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:

Δεν περιμενω 4/8!!

Χα χα χα έχει πολύ γέλιο που όλες γράφουμε αυτή την πρόταση με πάθος και τρία θαυμαστικά!!! Για να διώξουμε την απαίσια!!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Despoinaki123 έγραψε:

Δεν περιμενω 4/8!!

Και αν έρθει 4/8 στις 11:59 το βράδυ, ποια μέρα πιάνεται , μαία μας ; Πες μας ,κρεμόμαστε από τα χείλη σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις