Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ Empty ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ Τετ Ιουλ 23, 2014 5:49 am

nantia85


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nantia85 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ  ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!



Σε ποιο κέντρο πήγατε αν επιτρέπεται ;
Να επιμείνεις και να κάνεις αυτό που πρέπει πάλι με δανεικά ,αυξάνεις πολύ τις πιθανότητες εγκυμοσύνης.Κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου αλλά πάρε και άλλη γνώμη δεν είναι κακό. Σημασία έχει να μείνεις έγκυος και αν είναι δανεικά, κανονικά, δικά σου λίγη σημασία έχει.
Αν τα ωαριάκια σου δεν είναι ποιοτικά ασφαλώς και θα προτιμήσεις τα δανεικά.Που το πρόβλημα είναι ;
Ξέρω στη Θεσσαλονίκη εάν πολύ καλό κέντρο και έχει και υποκατάστημα στην Αθήνα.Θα στο γράψω σε πμ και την ιστοσελίδα του.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:
nantia85 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ  ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!



Σε ποιο κέντρο πήγατε αν επιτρέπεται ;
Να επιμείνεις και να κάνεις αυτό που πρέπει πάλι με δανεικά ,αυξάνεις πολύ τις πιθανότητες εγκυμοσύνης.Κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου αλλά πάρε και άλλη γνώμη δεν είναι κακό. Σημασία έχει να μείνεις έγκυος και αν είναι δανεικά, κανονικά, δικά σου λίγη σημασία έχει.
Αν τα ωαριάκια σου δεν είναι ποιοτικά ασφαλώς και θα προτιμήσεις τα δανεικά.Που το πρόβλημα είναι ;
Ξέρω στη Θεσσαλονίκη εάν πολύ καλό κέντρο και έχει και υποκατάστημα στην Αθήνα.Θα στο γράψω σε πμ και την ιστοσελίδα του.

stevi, στηλε μου αν μπορεις κ μενα να μου πεις για το κεντρο που ξερεις στην Θεσ/κη!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nantia85 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ  ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!
καλη επιτυχια,να κανεις οτι σου πει ο γιατρος!μην ανχωνεσαι,ξαναπροσπαθησε!!μην χανεις την πιστη σου!αν δεν εμπιστευεσε το κεντρο,άλλαξε το ή πάρε κ μια άλλη γνωμη απο άλλο κεντρο!καλη τυχη!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki27 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
nantia85 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ  ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!



Σε ποιο κέντρο πήγατε αν επιτρέπεται ;
Να επιμείνεις και να κάνεις αυτό που πρέπει πάλι με δανεικά ,αυξάνεις πολύ τις πιθανότητες εγκυμοσύνης.Κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου αλλά πάρε και άλλη γνώμη δεν είναι κακό. Σημασία έχει να μείνεις έγκυος και αν είναι δανεικά, κανονικά, δικά σου λίγη σημασία έχει.
Αν τα ωαριάκια σου δεν είναι ποιοτικά ασφαλώς και θα προτιμήσεις τα δανεικά.Που το πρόβλημα είναι ;
Ξέρω στη Θεσσαλονίκη εάν πολύ καλό κέντρο και έχει και υποκατάστημα στην Αθήνα.Θα στο γράψω σε πμ και την ιστοσελίδα του.

stevi, στηλε μου αν μπορεις κ μενα να μου πεις για το κεντρο που ξερεις στην Θεσ/κη!


Στο έστειλα και σε σένα efaki27 .
Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου.

Μαρία με λένε.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οκ μαρια το πήρα το μνμ!ευχαριστώ !

nantia85


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Stevi_tasos έγραψε:
nantia85 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ  ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!



Σε ποιο κέντρο πήγατε αν επιτρέπεται ;
Να επιμείνεις και να κάνεις αυτό που πρέπει πάλι με δανεικά ,αυξάνεις πολύ τις πιθανότητες εγκυμοσύνης.Κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου αλλά πάρε και άλλη γνώμη δεν είναι κακό. Σημασία έχει να μείνεις έγκυος και αν είναι δανεικά, κανονικά, δικά σου λίγη σημασία έχει.
Αν τα ωαριάκια σου δεν είναι ποιοτικά ασφαλώς και θα προτιμήσεις τα δανεικά.Που το πρόβλημα είναι ;
Ξέρω στη Θεσσαλονίκη εάν πολύ καλό κέντρο και έχει και υποκατάστημα στην Αθήνα.Θα στο γράψω σε πμ και την ιστοσελίδα του.

pws mporw na sou steilw mnm prwsopiko?gia na sou pw to kentro!den kserw akoma sugnwmh!einai pantos polu gnosto me poles epitixies kai polu kosmo kathimerina gia auto kai egw perimena na petixh h prospathia mou!oso gia thn thesalonikh pou les tha psaxtw kai ekei gt kourastika me to phgene ela athina...apo thn allh skeftomai afou kserei olo to istoriko mou to kentro pou phga na ksana prospathisw koma mia fora!!!opws na kanw kai thn usteroskopish sto idio.....den kserw re koritsia...eimai sta xamena.....

nantia85


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
efaki27 έγραψε:
nantia85 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ!!!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ!!!!ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ  ΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΠΡςΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 35.ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ 3,5!ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!ΣΟΚΚΚΚ!!!ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΑΝΙΚΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΟΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ!!!
καλη επιτυχια,να κανεις οτι σου πει ο γιατρος!μην ανχωνεσαι,ξαναπροσπαθησε!!μην χανεις την πιστη σου!αν δεν εμπιστευεσε το κεντρο,άλλαξε το ή πάρε κ μια άλλη γνωμη απο άλλο κεντρο!καλη τυχη!
euxaristw kai euxomai kai se sena oti kalutero!ako a den kserw ti tha kanw pragmatika....tha katsw na hremisw prota tha afisw to kalokairi na perash kai apo ton fthinoporo exei o theos!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μην ανχωνεσε, όσες επιτυχιες κ να εχει ενα κεντρο,άλλες τοσες κ αποτυχιες θα εχει..εγω μενω Θεσσ.κ θα την κανω εδω,δεν ειναι αναγκη να τρεχουμε Αθηνα ,κ δω εχει καλα κεντρα.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ σε εμας εδωσαν καλες πιθανοτητες να πιασω με την πρωτη (μας φουσκωσαν τα μυαλα) αλλά δεν τους πολυπιστευω,αν ειναι να γινει θα γινει.απλα οι γιατροι πιστευω σε όλλες τα ιδια θα λένε. για να μας καλοπιασουν κ να μην πάμε σε άλλο.τι λες?

nantia85


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
efaki27 έγραψε:κ σε εμας  εδωσαν καλες πιθανοτητες να πιασω με την πρωτη (μας φουσκωσαν τα μυαλα) αλλά δεν τους πολυπιστευω,αν ειναι να γινει θα γινει.απλα οι γιατροι πιστευω σε όλλες τα ιδια θα λένε. για να μας καλοπιασουν κ να μην πάμε σε άλλο.τι λες?
efaki mou kai esu me danika?se poio kentro tha pas?h prwth sou eksosomatikh?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου γεια σας και απο εμενα εγω δεν εκανα με δανικα εξωσωματικη αλλα με δικα μου αλλα για μενα καμια διαφορα.Το κεντρο που την εκανα ειναι το εμβιο και γιατρος μου ο Γατος εχω κανει αλλες δυο σε φυσικο κυκλο νομιζω οτι 2 ευκαιριες πρεπει να δινεις στον γιατρο σου.Εμενα οταν εκανα την εμβρυομεταφορα και οηγα στο γραφειο του μου ειπε βαλαμα 4 πολυ καλα εμβρυα του λεω γιατρε δεν θελω να κλαιω παλι και μου λεει εγω εκανα οτι καλυτερο μπορουσα μην ξεχνας οτι εχουμε 50% ποσοσστα επιτυχιας απο εκει και περα ο Θεος φευγοντας αναψε ενα κερακι να πανε ολα καλα.Κοριτσια μου ειναι και θεμα τυχης μαλλον εμεις ειμαστε λιγο πιο ατυχες απο αλλα κοριτσια που θα παει θα ερθει και σε εμας.Εφη σιγουρα η Θεσ/κη εχει πολυ καλα κεντρα το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nantia85 έγραψε:
efaki27 έγραψε:κ σε εμας  εδωσαν καλες πιθανοτητες να πιασω με την πρωτη (μας φουσκωσαν τα μυαλα) αλλά δεν τους πολυπιστευω,αν ειναι να γινει θα γινει.απλα οι γιατροι πιστευω σε όλλες τα ιδια θα λένε. για να μας καλοπιασουν κ να μην πάμε σε άλλο.τι λες?
efaki mou kai esu me danika?se poio kentro tha pas?h prwth sou eksosomatikh?
η πρωτη ειναι,οχι με δανεικα παω στο NΕW L.!καταλαβες?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικη-αθηνα ,σιγουρα ειναι θεμα τύχης ή καλυτερα θεμα του θεού!εγω λεω εξαρχης οτι 2 προσπαθειες θα δωσω σε όποιο κεντρο κ να πάω!μακαρι να μην χρειαστει βέβαια!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία.
Εγώ σας έστειλα κάτι.
Λάβετε το σοβαρά υπόψη.
Η πηγή σοβαρή , το αποτέλεσμα εξαιρετικό.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εφακι εχεις δικιο 2 ευκαιριες ςιναι αρκετες για καθε γιατρο γιατι υπαρχουν παρα πολλοι που το κανουν εμποριο

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Εφακι εχεις δικιο 2 ευκαιριες ςιναι αρκετες για καθε γιατρο γιατι υπαρχουν παρα πολλοι που το κανουν εμποριο
καλη σου επιτυχια!!!διαβασα οτι περιμενεις την χοριακη,καλα αποτελεσματα!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και εσυ καλη επιτυχια σε οτι κανεις ποτε με το καλο ξεκνας?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και εσυ καλη επιτυχια σε οτι κανεις ποτε με το καλο ξεκνας?
αυγουστο ξεκουραση κ σεπτεμβριο μολις με ερθει περιοδ.ξεκινάω!!!μετα απο τοση χαρτουρα κ τρεξιμο κ εξετασεις,οτι πρεπει ειναι ο αυγουστος για χαλαρωση πριν το τελικο βήμα!!!(θα ειναι κλειστο κ το κεντρο)!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αρα θα κανεις κοντο προτωκολλο ??η δεν ξερεις ακομα ??Παντως σαν διαδικασια δεν ειναι τιποτα απλα πολλα τσιμπιματα ρε παιδακι μου πολλα παρα πολλα

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περασες επιτροπη αν θυμαμαι καλα?Σου ευχομαι να τα καταφερεις με την πρωτη και να μην χρειαστει να κανεις αλλη κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Αρα θα κανεις κοντο προτωκολλο ??η δεν ξερεις ακομα ??Παντως σαν διαδικασια δεν ειναι τιποτα απλα πολλα τσιμπιματα ρε παιδακι μου πολλα παρα πολλα
με δωσανε την θεραπεια,την ηπια θα κανω 12 μερες περιπου.μονη σου της εβαζες της ενεσεις?εγω δεν μπορω,δυστηχως θα υποχρεωνω άλλον,θα βρω καμια νοσοκομα μαλλον

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Περασες επιτροπη αν θυμαμαι καλα?Σου ευχομαι να τα καταφερεις με την πρωτη και να μην χρειαστει να κανεις αλλη κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου
την αλλη βδομαδα περναω επιτροπη.σου ανταποδιδω τις ευχες,αντε υπομονη σε λιγες μερες θα ξερεις!δευτερα κανεις χοριακη?με την βοηθεια του θεου να τα καταφερουμε όλλες

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki27 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Περασες επιτροπη αν θυμαμαι καλα?Σου ευχομαι να τα καταφερεις με την πρωτη και να μην χρειαστει να κανεις αλλη κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου
την αλλη βδομαδα περναω επιτροπη.σου ανταποδιδω τις ευχες,αντε υπομονη σε λιγες μερες θα ξερεις!δευτερα κανεις χοριακη?με την βοηθεια του θεου να τα καταφερουμε όλλες


Οποιοδήποτε φαρμακείο να ρωτήσετε ξέρουν νοσοκόμες.
Οι inohepp στη κοιλιά δεν είναι τίποτα, τη κάνετε και μόνες σας αλλά μελανιάζει το σημείο πολλές φορές.
Μπορεί να σου δίνει άλλη μάρκα αλλά η ουσία είναι ότι όλες αυτές οι ενεσούλες είναι αντιθρομβωτικές.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εφακι καλημερα αυριο παω για χοριακη και δεν θελω καθολου.Αρα θα κανεις μονο διεγερση και οχι καταστολη οπωτε θα ξεκινησεις μολις αδιαθετησεις και θα κανεις περιπου 8-10 ενεσουλες.Σεβη τις innohep θα τις κανει μετα την εμβρυομεταφορα και ναι κανουν λιγο μελανια κα τσουζουν απιστευτα ομως εχω κανει 39 ενεσεις πριν και 12 μετα εγω που δεν υπαρχει πιο φοβιτσιαρα απο εμενα τις εκανα μονη μου δεν γινεται με την νοσοκομα πιστεψεμε η πρωτη εινι δυσκολη μετα δεν ειναι τιποτα.Ποια εγω που εβλεπα βελονα και εφευγα μακρυα ειναι μικρεσ η βελονιτσες ινσουλινης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις