Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 3:12 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγχαρητήρια Angel!! Όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου!!
Εγώ είχα 7 και 9 χρόνια με τα αδέρφια μου αλλά με είχαν στα όπα όπα! Επειδή ήταν μεγάλοι δεν ζήλευαν καθόλου, έπαιζαν μαζί μου όταν ήμουν μικρή, μετά μεγάλωσα λίγο σαν μοναχοπαίδι γιατί είχαν φύγει και οι 2 για σπουδές και όταν μεγάλωσα αρχίσαμε να κάνουμε πάλι παρέα και να βγαίνουμε μαζί. Οπότε μην ανησυχείς μια χαρά θα τα βρουν τα παιδάκια σου!!

27Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 3:45 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας ευχαριστώ για τη στήριξη!! Είναι τέτοιες οι ορμόνες αυτόν τον καιρό και αμέσως "με ρίχνουν" ψυχολογικά με το παραμικρό!!

irenehr Χαίρομαι με τα λόγια σου, μακάρι να δεχτούν εύκολα το μωρό και μεγαλώνοντας να κάνουν παρεούλα!!

28Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 5:11 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Stevi_tasos έγραψε:Αναφέρομαι στην σημερινή εποχή για να μην παρεξηγηθώ.

Όποιος κάνει από τρίτο παιδί και πάνω, θα είναι  εισοδηματίας ή φοροφυγάς, ή θα έχει μαύρα εισοδήματα αλλιώς αξιοπρεπή ζωή,μεγάλωμα παιδιών με όλες τις σημερινές ανάγκες που δεν είναι πλασματικές αλλά πραγματικές και ότι επιφέρουν σε κόστος τα πολλά παιδιά σήμερα,θα το βρεις μπροστά σου.
Όλα αυτά είναι ωραία , τα τρία παιδιά ,τα τέσσερα, τα πέντε αλλά αν δεν έχεις χρήματα για να τους προσφέρεις από τα βασικά μέχρι ένα μέσο όρο κόστους διαβίωσης, η διαβίωση αυτή εξελίσσεται σε αγώνα για επιβίωση.
Με το καλό να γεννήσεις αλλά έχε όλα αυτά στο μυαλό σου γιατί τα μωράκια μετά το "γκούτσου γκούτσου" και την πρώτη χαρά , χρειάζονται ασφάλειες, γιατρούς, φάρμακα, εμβόλια, φαγητό, γάλατα, φρούτα ,σπίτι , ζέστη , δροσιά κλπ κλπ ....
Δεν είμαστε και γύφτοι στο τσαντίρι να κάνουμε από δέκα παιδιά η κάθε μια και όσα πεθάνουν , πέθαναν ούτε είμαστε στο Μεσαίωνα ή στην αρχαία Ελλάδα ούτε στο 1900 .
Έχουμε 2014 .  


Είτε σου αρέσει είτε όχι , αυτή είναι η γνώμη μου για τα τρία και πάνω παιδιά.
Αν δεν σου αρέσει κράτα τη γνώμη της roodie και όσων σου λένε το αντίθετο για να είναι αρεστές και φυσικά εγώ...η ...κακιά της παρέας!
Ούτε οι άλλες θα σου δώσουν λεφτά γιατί είπε μία, νομίζω η roodie ότι δεν θα τα ζητήσεις από μένα.Φυσικά και όχι.
Εμείς με τρία παιδιά ξέρουμε τι έξοδα υπάρχουν και φυσικά το τι πιστεύουν τα ζευγάρια είναι διαφορετικό γιατί το κάθε ζευγάρι έχει τα δικά του εισοδήματα αλλά κυρίως τα δικά του "θέλω" για τα δικά του παιδιά.
Εγώ είπα τη γνώμη μου ευγενέστατα , σου είπα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ που είσαι έγκυος αλλά παράλληλα σου είπα ότι τα έξοδα πολλαπλασιάζονται και στο είπα όχι για να ακούσεις κάτι ευχάριστο αλλά για να διαβάσεις και να καταλάβεις την πραγματικότητα που είναι ότι τα παιδιά θέλουν λεφτά εκτός από τα γνωστά βασικά και τετριμμένα που λέγονται όταν λείπουν τα χρήματα δηλαδή ότι θέλουν αγάπη και θαλπωρή και όλα αυτά. ΝΑΙ, τα θέλουν αυτά πρωτίστως αλλά χωρίς χρήμα η αγάπη φεύγει από το παράθυρο και η θαλπωρή χάνεται ειδικά το Χειμώνα που θα πρέπει να ανάβετε καλοριφέρ και να καίτε πετρέλαιο, φυσικό αέριο, ξύλα, ηλεκτρικό ή ότι άλλο.
Για να το βουλώσουν λοιπόν μερικές κακές και πανάθλιες εδώ μέσα που μπαίνουν κάθε φορά όταν γράφω κάτι διαφορετικό που δεν τους αρέσει, επαναλαμβάνω πάλι αυτό που είπα:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΞΗΣΗ ΣΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΣΑΣ.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΣ.


ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΗΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ Ή ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΜΑΥΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ,ΠΑΩ ΠΑΣΟ !

ΟΚ ;


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΥ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΛΕΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΩΝ.

29Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 5:18 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ που έχω τρία παιδιά ξέρω να σου πω τι χρήματα χρειάζονται και όχι να περιμένει κανείς τα 615 ευρώ κάθε τρίμηνο του επιδόματος του ΟΓΑ τριτέκνων και τέκνων που είναι 2460 το χρόνο και ασφαλώς τα παίρνουμε και εμείς.Αυτά όμως είναι "ψίχουλα" σε πληροφορώ μπροστά σε αυτά που ξοδεύουμε για τα παιδιά μας.
.......αυτά!

Τελειώνω με τα γνωστά .
Ευχές, να έχεις καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, θα στα πουν και άλλες δεκάδες.
Ωραία είναι τα "μασάλια" και οι ευχές αλλά η πραγματικότητα πολύ διαφορετική .

30Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 7:47 am

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μωρέ Μαρία δεν εχεις αδικο. Το ξέρεις οτι σε αυτο συμφωνώ. Αλλα τρια παιδια με 2 μισθους θα τα καταφερουν. και τωρα ούτως ή αλλως είναι εγκυος. και να το υπολογισει και να το ξανασκεφτει πλεον ειναι εγκυος στο τριτο. Μπηκε στο χορο που λενε. Τουλαχιστον και οι 2. Εγω ακομα και το πρωτο οταν ακουω οτι θελουν και δεν δουλευει κανεις τους ανατριχιαζω. Ειναι σε καλυτερη μοίρα η κοπελα.
Οπως και να εχει να σου πανε ολα καλα αλλα..........μην θεωρεις οτι τα εξοδα απλα μεταβιβαζονται απο το ενα στο αλλο. Το μετα ειναι δυσκολο. Το μωρο ειναι ευκολακι. Ευχομαι παντως ολοψυχα μια καλη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις.

31Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 10:46 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede37 έγραψε:Μωρέ Μαρία δεν εχεις αδικο. Το ξέρεις οτι σε αυτο συμφωνώ. Αλλα τρια παιδια με 2 μισθους θα τα καταφερουν. και τωρα ούτως ή αλλως είναι εγκυος. και να το υπολογισει και να το ξανασκεφτει πλεον ειναι εγκυος στο τριτο. Μπηκε στο χορο που λενε. Τουλαχιστον και οι 2. Εγω ακομα και το πρωτο οταν ακουω οτι θελουν  και δεν δουλευει κανεις τους ανατριχιαζω. Ειναι σε καλυτερη μοίρα η κοπελα.
Οπως και να εχει να σου πανε ολα καλα αλλα..........μην θεωρεις οτι τα εξοδα απλα μεταβιβαζονται απο το ενα στο αλλο. Το μετα ειναι δυσκολο. Το μωρο ειναι ευκολακι. Ευχομαι παντως ολοψυχα μια καλη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις.


Ο λόγος που το λέω έτσι χύμα και κυνικά είναι για να ενεργοποιήσω κάποιες σκέψεις που είτε δεν υπάρχουν είτε είναι ανενεργές και επικαλυπτόμενες από την αρχική χαρά.
Για να τελειώνουμε με το θέμα, λατρεύω τα παιδιά μακάρι να είχα εφοπλιστή άντρα να κάνουμε δέκα αλλά δυστυχώς δεν είναι εφοπλιστής και με τρία τα βγάζουμε δύσκολα πέρα όχι ότι δεν τα καταφέρνουμε αλλά γίνονται θυσίες . Το ότι τα παιδιά είναι ευλογία και όλα αυτά τα δέχομαι αλλά ο Θεός δεν δίνει κανένα φράγκο παραπάνω ούτε ρίχνει αυτούς που κυβερνούν τη χώρα.
Γι αυτό και το ένα είναι ευλογία και τα δύο και τα τρία και τα δεκατρία αρκεί να έχει κανείς παραδάκι να ξοδεύει.
Αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.

32Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 11:12 am

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:
ede37 έγραψε:Μωρέ Μαρία δεν εχεις αδικο. Το ξέρεις οτι σε αυτο συμφωνώ. Αλλα τρια παιδια με 2 μισθους θα τα καταφερουν. και τωρα ούτως ή αλλως είναι εγκυος. και να το υπολογισει και να το ξανασκεφτει πλεον ειναι εγκυος στο τριτο. Μπηκε στο χορο που λενε. Τουλαχιστον και οι 2. Εγω ακομα και το πρωτο οταν ακουω οτι θελουν  και δεν δουλευει κανεις τους ανατριχιαζω. Ειναι σε καλυτερη μοίρα η κοπελα.
Οπως και να εχει να σου πανε ολα καλα αλλα..........μην θεωρεις οτι τα εξοδα απλα μεταβιβαζονται απο το ενα στο αλλο. Το μετα ειναι δυσκολο. Το μωρο ειναι ευκολακι. Ευχομαι παντως ολοψυχα μια καλη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις.


Ο λόγος που το λέω έτσι χύμα και κυνικά είναι για να ενεργοποιήσω κάποιες σκέψεις που είτε δεν υπάρχουν είτε είναι ανενεργές και επικαλυπτόμενες από την αρχική χαρά.
Για να τελειώνουμε με το θέμα, λατρεύω τα παιδιά μακάρι να είχα εφοπλιστή άντρα να κάνουμε δέκα αλλά δυστυχώς δεν είναι εφοπλιστής και με τρία τα βγάζουμε δύσκολα πέρα όχι ότι δεν τα καταφέρνουμε αλλά γίνονται θυσίες . Το ότι τα παιδιά είναι ευλογία και όλα αυτά τα δέχομαι αλλά ο Θεός δεν δίνει κανένα φράγκο παραπάνω ούτε ρίχνει αυτούς που κυβερνούν τη χώρα.
Γι αυτό και το ένα είναι ευλογία και τα δύο και τα τρία και τα δεκατρία αρκεί να έχει κανείς παραδάκι να ξοδεύει.
Αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.
μωρε ξέρεις οτι σε αυτο συμφνων γιατι και εγω τρια εχω. Οπως ομως καταλαβαινεις (ασχσετα με την κοπελα εδω ) αν καποιος- α θεωρει οτι τα παιδια τα μεγαλωνει ο θεος δεν του βγαινει απο το μυαλο βρε πουλακι μου. Αυτο που λεω ειναι οτι τωρα τις ηρθε το τριτο. Δουλευουν και οι 2 δεν ειναι τοσο τραγικο. Εχουμε διαβασει και χειροτερα. να μενουν στο σπιτι της πεθερας και να κανουν 3, τις προαλες ο αλλος δεν ειχε ρευμα για 3 χρονια και απο μεσα σε αυτα τα τρια χρονια εκανε αλλα 2 παιδια και τα εκανε 5 τα παιδακια και αλλα τετοια κουλα. Τι ψαχνεις τωρα...............

33Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 11:21 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede37 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
ede37 έγραψε:Μωρέ Μαρία δεν εχεις αδικο. Το ξέρεις οτι σε αυτο συμφωνώ. Αλλα τρια παιδια με 2 μισθους θα τα καταφερουν. και τωρα ούτως ή αλλως είναι εγκυος. και να το υπολογισει και να το ξανασκεφτει πλεον ειναι εγκυος στο τριτο. Μπηκε στο χορο που λενε. Τουλαχιστον και οι 2. Εγω ακομα και το πρωτο οταν ακουω οτι θελουν  και δεν δουλευει κανεις τους ανατριχιαζω. Ειναι σε καλυτερη μοίρα η κοπελα.
Οπως και να εχει να σου πανε ολα καλα αλλα..........μην θεωρεις οτι τα εξοδα απλα μεταβιβαζονται απο το ενα στο αλλο. Το μετα ειναι δυσκολο. Το μωρο ειναι ευκολακι. Ευχομαι παντως ολοψυχα μια καλη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις.


Ο λόγος που το λέω έτσι χύμα και κυνικά είναι για να ενεργοποιήσω κάποιες σκέψεις που είτε δεν υπάρχουν είτε είναι ανενεργές και επικαλυπτόμενες από την αρχική χαρά.
Για να τελειώνουμε με το θέμα, λατρεύω τα παιδιά μακάρι να είχα εφοπλιστή άντρα να κάνουμε δέκα αλλά δυστυχώς δεν είναι εφοπλιστής και με τρία τα βγάζουμε δύσκολα πέρα όχι ότι δεν τα καταφέρνουμε αλλά γίνονται θυσίες . Το ότι τα παιδιά είναι ευλογία και όλα αυτά τα δέχομαι αλλά ο Θεός δεν δίνει κανένα φράγκο παραπάνω ούτε ρίχνει αυτούς που κυβερνούν τη χώρα.
Γι αυτό και το ένα είναι ευλογία και τα δύο και τα τρία και τα δεκατρία αρκεί να έχει κανείς παραδάκι να ξοδεύει.
Αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.
μωρε ξέρεις οτι σε αυτο συμφνων γιατι και εγω τρια εχω. Οπως ομως καταλαβαινεις (ασχσετα με την κοπελα εδω ) αν καποιος- α θεωρει οτι τα παιδια τα μεγαλωνει ο θεος δεν του βγαινει απο το μυαλο βρε πουλακι μου. Αυτο που λεω ειναι οτι τωρα τις ηρθε το τριτο. Δουλευουν και οι 2 δεν ειναι τοσο τραγικο. Εχουμε διαβασει και χειροτερα. να μενουν στο σπιτι της πεθερας και να κανουν 3, τις προαλες ο αλλος δεν ειχε ρευμα για 3 χρονια και απο μεσα σε αυτα τα τρια χρονια εκανε αλλα 2 παιδια και τα εκανε 5 τα παιδακια και αλλα τετοια κουλα. Τι ψαχνεις τωρα...............

Και εγώ τρία έχω.Αλλά αυτό που θα πω θα το πω.
Δηλαδή να βγω και να γράψω Gorgeous choice για να είμαι αρεστή ;

34Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 10:56 pm

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Stevi_tasos έγραψε:
ede37 έγραψε:Μωρέ Μαρία δεν εχεις αδικο. Το ξέρεις οτι σε αυτο συμφωνώ. Αλλα τρια παιδια με 2 μισθους θα τα καταφερουν. και τωρα ούτως ή αλλως είναι εγκυος. και να το υπολογισει και να το ξανασκεφτει πλεον ειναι εγκυος στο τριτο. Μπηκε στο χορο που λενε. Τουλαχιστον και οι 2. Εγω ακομα και το πρωτο οταν ακουω οτι θελουν  και δεν δουλευει κανεις τους ανατριχιαζω. Ειναι σε καλυτερη μοίρα η κοπελα.
Οπως και να εχει να σου πανε ολα καλα αλλα..........μην θεωρεις οτι τα εξοδα απλα μεταβιβαζονται απο το ενα στο αλλο. Το μετα ειναι δυσκολο. Το μωρο ειναι ευκολακι. Ευχομαι παντως ολοψυχα μια καλη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις.


Ο λόγος που το λέω έτσι χύμα και κυνικά είναι για να ενεργοποιήσω κάποιες σκέψεις που είτε δεν υπάρχουν είτε είναι ανενεργές και επικαλυπτόμενες από την αρχική χαρά.
Για να τελειώνουμε με το θέμα, λατρεύω τα παιδιά μακάρι να είχα εφοπλιστή άντρα να κάνουμε δέκα αλλά δυστυχώς δεν είναι εφοπλιστής και με τρία τα βγάζουμε δύσκολα πέρα όχι ότι δεν τα καταφέρνουμε αλλά γίνονται θυσίες . Το ότι τα παιδιά είναι ευλογία και όλα αυτά τα δέχομαι αλλά ο Θεός δεν δίνει κανένα φράγκο παραπάνω ούτε ρίχνει αυτούς που κυβερνούν τη χώρα.
Γι αυτό και το ένα είναι ευλογία και τα δύο και τα τρία και τα δεκατρία αρκεί να έχει κανείς παραδάκι να ξοδεύει.
Αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.



Υποθέτω όμως ότι δεν ήθελες να κάνεις 3ο παιδί γιατί τελικά δυσκολεύεσαι οικονομικά. Η διαφορά μας είναι ότι ΔΕΝ δυσκολεύομαι οικονομικά, ήταν μια προγραμματισμένη και επιθυμητή εγκυμοσύνη. Η αδερφή μου έχει 4 παιδιά!!
Άρα μη βιάζεσαι να γενικεύσεις την προσωπική άποψή σου και εμπειρία σου! Κάθε οικογένεια έχει άλλες ανάγκες και προτεραιότητες και άλλες οικονομικές δυνατότητες. Σε αυτό συμφωνώ και θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου που μπορώ να προσφέρω στα παιδιά μου όσα θέλω (με νορμάλ όρια εννοείται!!.)
Δεν είμαι εφοπλιστής, ούτε βγάζω μαύρο χρήμα.Αλλά όσα έχουμε, αρκούν για την οικογένειά μας.

Με τις ευχές σε μια έγκυο, δε βρίσκω πολύ ευγενική τη συμπεριφορά σου. Θα μπορούσες να ανοίξεις μια τέτοια συζήτηση σε άλλο παράθυρο και όχι εδώ!! Αυτό δείχνει ότι μπορεί να ζηλεύεις που άλλοι μπορούν και άλλοι δεν μπορούν. Αυτό θέλει προσωπική δουλειά!

35Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Παρ Ιουλ 25, 2014 11:04 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANGEL έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
ede37 έγραψε:Μωρέ Μαρία δεν εχεις αδικο. Το ξέρεις οτι σε αυτο συμφωνώ. Αλλα τρια παιδια με 2 μισθους θα τα καταφερουν. και τωρα ούτως ή αλλως είναι εγκυος. και να το υπολογισει και να το ξανασκεφτει πλεον ειναι εγκυος στο τριτο. Μπηκε στο χορο που λενε. Τουλαχιστον και οι 2. Εγω ακομα και το πρωτο οταν ακουω οτι θελουν  και δεν δουλευει κανεις τους ανατριχιαζω. Ειναι σε καλυτερη μοίρα η κοπελα.
Οπως και να εχει να σου πανε ολα καλα αλλα..........μην θεωρεις οτι τα εξοδα απλα μεταβιβαζονται απο το ενα στο αλλο. Το μετα ειναι δυσκολο. Το μωρο ειναι ευκολακι. Ευχομαι παντως ολοψυχα μια καλη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις.


Ο λόγος που το λέω έτσι χύμα και κυνικά είναι για να ενεργοποιήσω κάποιες σκέψεις που είτε δεν υπάρχουν είτε είναι ανενεργές και επικαλυπτόμενες από την αρχική χαρά.
Για να τελειώνουμε με το θέμα, λατρεύω τα παιδιά μακάρι να είχα εφοπλιστή άντρα να κάνουμε δέκα αλλά δυστυχώς δεν είναι εφοπλιστής και με τρία τα βγάζουμε δύσκολα πέρα όχι ότι δεν τα καταφέρνουμε αλλά γίνονται θυσίες . Το ότι τα παιδιά είναι ευλογία και όλα αυτά τα δέχομαι αλλά ο Θεός δεν δίνει κανένα φράγκο παραπάνω ούτε ρίχνει αυτούς που κυβερνούν τη χώρα.
Γι αυτό και το ένα είναι ευλογία και τα δύο και τα τρία και τα δεκατρία αρκεί να έχει κανείς παραδάκι να ξοδεύει.
Αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.



Υποθέτω όμως ότι δεν ήθελες να κάνεις 3ο παιδί γιατί τελικά δυσκολεύεσαι οικονομικά. Η διαφορά μας είναι ότι ΔΕΝ δυσκολεύομαι οικονομικά, ήταν μια προγραμματισμένη και επιθυμητή εγκυμοσύνη. Η αδερφή μου έχει 4 παιδιά!!  
Άρα μη βιάζεσαι να γενικεύσεις την προσωπική άποψή σου και εμπειρία σου!  Κάθε οικογένεια έχει άλλες ανάγκες και προτεραιότητες και άλλες οικονομικές δυνατότητες. Σε αυτό συμφωνώ και θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου που μπορώ να προσφέρω στα παιδιά μου όσα θέλω (με νορμάλ όρια εννοείται!!.)
Δεν είμαι εφοπλιστής, ούτε βγάζω μαύρο χρήμα.Αλλά όσα έχουμε, αρκούν για την οικογένειά μας.

Με τις ευχές σε μια έγκυο, δε βρίσκω πολύ ευγενική τη συμπεριφορά σου. Θα μπορούσες να ανοίξεις μια τέτοια συζήτηση σε άλλο παράθυρο και όχι εδώ!! Αυτό δείχνει ότι μπορεί να ζηλεύεις που άλλοι μπορούν και άλλοι δεν μπορούν. Αυτό θέλει προσωπική δουλειά!



 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


ΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ;
ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ !
ΑΛΛΕΣ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ,ΟΧΙ ΕΓΩ.

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΑΝΕΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΘΥΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ.
ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ.

36Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:07 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό το κούκλα μου!!! Σφάζεις με το γάντι.

37Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 1:43 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και για πες αλήθεια Μαρία, με φυσιολογικό τα έκανες τα τρία παιδια;

38Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 4:49 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Και για πες αλήθεια Μαρία, με φυσιολογικό τα έκανες τα τρία παιδια;

ΟΛΑ !

39Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 2:19 pm

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια νομιζω αυτες τις αποψεις να τις αφησεις για τον εαυτο σου ή για καποιον που θελει να τις ακουσει,εμεις εδω μπηκαμε να ευχηθουμε στην κοπελλα,αμα θελει ασ κανει και 10 παιδια,εμας λογος δεν μας πέφτει.

40Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 9:25 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stel87 έγραψε:Μαρια νομιζω αυτες τις αποψεις να τις αφησεις για τον εαυτο σου ή για καποιον που θελει να τις ακουσει,εμεις εδω μπηκαμε να ευχηθουμε στην κοπελλα,αμα θελει ασ κανει και 10 παιδια,εμας λογος δεν μας πέφτει.

Μωρέ τι μας λες που θα μου πεις να τις αφήσω για τον ευατό μου!
Τη δικη σου άποψη να την αφήσεις για τον εαυτο σου! Άκου εκεί που θα μου υποδείξεις αν θα πω κάτι ή όχι !
Σεβάσου ότι έχω τρια παιδιά και ξέρω πολλά περισσότερα για το θέμα .
Μετά πέφτετε όλες από τα σύννεφα και τα βρίσκετε "μπαστούνια" .
Άντε μπράβο κοπέλα μου.Να έχεις μια καλή Κυριακή.

41Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 10:36 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα σέβη μου τρίτεκνη.

42Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 10:41 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Τα σέβη μου τρίτεκνη.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

43Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 10:45 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Τα σέβη μου τρίτεκνη.


Αμ να ηταν και δικα του....ΜΕ δανεικο τα εκανε.... Ο Αντρακλας!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Αφου "δεεν μπορει".. Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Γι'αυτο μπαινει εδω μεσα και ρωτα τα κοριτσακια αν ο αντρας τους τελειωνει μεσα ή εξω, για να φιαχτει μηπως και κανει τιποτα...

44Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 10:53 pm

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:
stel87 έγραψε:Μαρια νομιζω αυτες τις αποψεις να τις αφησεις για τον εαυτο σου ή για καποιον που θελει να τις ακουσει,εμεις εδω μπηκαμε να ευχηθουμε στην κοπελλα,αμα θελει ασ κανει και 10 παιδια,εμας λογος δεν μας πένφτει.

Μωρέ τι μας λες που θα μου πεις να τις αφήσω για τον ευατό μου!
Τη δικη σου άποψη να την αφήσεις για τον εαυτο σου! Άκου εκεί που θα μου υποδείξεις αν θα πω κάτι ή όχι !
Σεβάσου ότι έχω τρια παιδιά και ξέρω πολλά περισσότερα για το θέμα .
Μετά πέφτετε όλες από τα σύννεφα και τα βρίσκετε "μπαστούνια" .
Άντε μπράβο κοπέλα μου.Να έχεις μια καλή Κυριακή.






Σαν αξια μανα 3 παιδιων θα επρεπε να ξερεις οτι ο σεβασμος κερδιζεται δεν τον επιβαλεις στον αλλο, και απο οτι βλεπω εδω μεσα ολες μα ολες σε σέβονται...
Αντε βρε καλη Κυριακη να εχεις!!!

45Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 11:31 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stel87 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
stel87 έγραψε:Μαρια νομιζω αυτες τις αποψεις να τις αφησεις για τον εαυτο σου ή για καποιον που θελει να τις ακουσει,εμεις εδω μπηκαμε να ευχηθουμε στην κοπελλα,αμα θελει ασ κανει και 10 παιδια,εμας λογος δεν μας πένφτει.

Μωρέ τι μας λες που θα μου πεις να τις αφήσω για τον ευατό μου!
Τη δικη σου άποψη να την αφήσεις για τον εαυτο σου! Άκου εκεί που θα μου υποδείξεις αν θα πω κάτι ή όχι !
Σεβάσου ότι έχω τρια παιδιά και ξέρω πολλά περισσότερα για το θέμα .
Μετά πέφτετε όλες από τα σύννεφα και τα βρίσκετε "μπαστούνια" .
Άντε μπράβο κοπέλα μου.Να έχεις μια καλή Κυριακή.






Σαν αξια μανα 3 παιδιων θα επρεπε να ξερεις οτι ο σεβασμος κερδιζεται δεν τον επιβαλεις στον αλλο, και απο οτι βλεπω εδω μεσα ολες μα ολες σε σέβονται...
Αντε βρε καλη Κυριακη να εχεις!!!


Και που το είδες γραμμένο ότι σεβασμός είναι να λέει κανείς ανοησίες για δήθεν παιδιά που δεν χρειάζονται λεφτά αλλά μόνο αγάπη ;
Τι λες κοπέλα μου ;
Πας καλά ;
Θα ράψουμε και το στόμα μας επειδή δεν σου αρέσει η άποψη μου; Ούτε η δική σου μου αρέσει αλλά δεν σε προσβάλω .

46Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 11:39 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
margdimitra έγραψε:Τα σέβη μου τρίτεκνη.


Αμ να ηταν και δικα του....ΜΕ δανεικο τα εκανε.... Ο Αντρακλας!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Αφου "δεεν μπορει".. Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Γι'αυτο μπαινει εδω μεσα και ρωτα τα κοριτσακια αν ο αντρας τους τελειωνει μεσα ή εξω, για να φιαχτει μηπως και κανει τιποτα...


ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ .

ΤΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ !

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ ;

A,NAI !
ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΓΑΜΗΤΗ 37αρα !

AXAXAXXAXAAXAXAXAXAXAXXAAX


 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 


 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 

47Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 11:44 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγκεφαλικο Αντωνακη;;; Ειδικα εσεις οι καστρατοι εχετε υψηλο κιδυνο.... Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 

48Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Σαβ Ιουλ 26, 2014 11:47 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Stevi_tasos έγραψε:
Lillybell έγραψε:
margdimitra έγραψε:Τα σέβη μου τρίτεκνη.


Αμ να ηταν και δικα του....ΜΕ δανεικο τα εκανε.... Ο Αντρακλας!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Αφου "δεεν μπορει".. Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994  Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Γι'αυτο μπαινει εδω μεσα και ρωτα τα κοριτσακια αν ο αντρας τους τελειωνει μεσα ή εξω, για να φιαχτει μηπως και κανει τιποτα...


ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ .

ΤΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ !

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ ;

A,NAI !
ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΓΑΜΗΤΗ 37αρα !

AXAXAXXAXAAXAXAXAXAXAXXAAX


 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 


 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 328109 


ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑΚΙΑ "ΜΑΙΑ"

ΞΕΓΈΝΝΗΣΕ ΟΣΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΞΑΝΑ.

"ΜΑΙΑ" ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙΣ




 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 215994 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 654316 

49Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Κυρ Ιουλ 27, 2014 12:20 am

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANGEL έγραψε:Ε, ναι , λοιπόν!! Είμαι έγκυος στο 3ο παιδάκι!!!
Και εμφανίζομαι ξανά στο φόρουμ!!
μπράβο,συνχαριτήρια! !!!!! να σου ζησουν ,γερα κ δυνατα να είναι!!!τα παιδιά ειναι δώρο θεού...κ εμεις 4 αδερφια ειμαστε,κ αν κ δεν μεγαλωσαμε στα πλούτη,δεν μας ένοιαζε γιατι ειχαμε αγάπη!!!για μένα είσαι άξια θαυμασμού!!!

50Είμαι ξανά έγκυος!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαι ξανά έγκυος!! Κυρ Ιουλ 27, 2014 12:34 am

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:
ANGEL έγραψε:Ε, ναι , λοιπόν!! Είμαι έγκυος στο 3ο παιδάκι!!!
Και εμφανίζομαι ξανά στο φόρουμ!!
μπράβο,συνχαριτήρια! !!!!! να σου ζησουν ,γερα κ δυνατα να είναι!!!τα παιδιά ειναι δώρο θεού...κ εμεις 4 αδερφια ειμαστε,κ αν κ δεν μεγαλωσαμε στα πλούτη,δεν μας ένοιαζε γιατι ειχαμε αγάπη!!!για μένα είσαι άξια θαυμασμού!!!

efaki27 και εγω ακριβος το ιδιο,4 αδερφια,χωρις πολλα πολλα αλλα με πολλη πολλη αγαπη και τωρα ξερω οτι εχω 3 ανθρωπους που δεν θα τουσ αλαζα με τιποτα στον κοσμο..

καποιοι ανθρωποι απλα θελουν να κανουν παιδια για να τα ντυνουν με τα καλυτερα,να τουσ αγοραζουν οτι βγει στην αγορα γιαυτο και χρειαζονται τοσα χρηματα για να τα μεγαλωσουν αλλα ξεχνανε το πιο βασικο που μπορουν να τουσ δωσουν.

Μαρια ή οπως αλιως σε λενε μπηκες σε ενα θεμα και γραφεις μπουρδες που δεν απασχολουν κανενα εδω,κανονικα καποιοσ επρεπε να την κανει block εδω,
εμεισ εδω χαιρομαστε με τισ χαρες τισ angel και δεν μπενουμε στο θεμα της για να γραφουμε βλακεις,γιαυτο καλητερα ανοιξε δικο σου θεμα .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις