Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου!!γεια σου δεσποινακι μου τι κανεις??
Καλα κοριτσαρα μου!!!!Εδω μαγειρευω...εσυ;;

Κ εγω μολις τελειωσα το σιδερο..ουφ!!ζεστη κ σιδερο δν πανε μαζι..ειναι η τελευταια εβδομαδα της αδειας μου βλεπεις κ προσπαθω να μαζεψω κ να καθαρισω το σπιτι για να μη σκεφτομαι κιολας ....
Εμενα τελειωσε η αδεια μου την περασμενη βδομαδα....

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; Πως είστε; Ελευθερία και εγω εχω σιδερο, ολο λεω θα στρωθω και ολο το αποφευγω...  Embarassed Embarassed

Γεια σου τιτινο μου..εγω ειμαι λιγο ανωμαλη..τρελαινομαι για σιδερο αλλα με τη ζεστη δν το ευχαριστιεμαι..

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki123 έγραψε:
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου!!γεια σου δεσποινακι μου τι κανεις??
Καλα κοριτσαρα μου!!!!Εδω μαγειρευω...εσυ;;

Κ εγω μολις τελειωσα το σιδερο..ουφ!!ζεστη κ σιδερο δν πανε μαζι..ειναι η τελευταια εβδομαδα της αδειας μου βλεπεις κ προσπαθω να μαζεψω κ να καθαρισω το σπιτι για να μη σκεφτομαι κιολας ....
Εμενα τελειωσε η αδεια μου την περασμενη βδομαδα....

Ωχ..δεν πειραζει δεσποινακι..εγω φαντασου μεσα στο χρονο δν παιρνω καθολου αδειες περα απο τις αργιες..αρα μου καθεται περιεργα η τελευταια εβδομαδα..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ναι και εμενα μου αρεσει το σίδερο παρα πολύ. Εντάξει το καλοκαίρι δεν βοηθάει η αληθεια ειναι. Απλα δεν μπορώ το στήσιμο της σιδερωστρας καλώδια καδος κτλ αυτα βαριεμαι. Αν τα εβρισκα ετοιμα, ου μια χαρα θα τα ξεπέταγα! χαχα
Ενα γεματο μήνα κάθεσαι Ελευθερία ε;
Σαν μερες ουσιαστικά ειναι το ιδιο με τις απλές αδειες.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Α ναι και εμενα μου αρεσει το σίδερο παρα πολύ. Εντάξει το καλοκαίρι δεν βοηθάει η αληθεια ειναι. Απλα δεν μπορώ το στήσιμο της σιδερωστρας καλώδια καδος κτλ αυτα βαριεμαι. Αν τα εβρισκα ετοιμα, ου μια χαρα θα τα ξεπέταγα! χαχα
Ενα γεματο μήνα κάθεσαι Ελευθερία ε;
Σαν μερες ουσιαστικά ειναι το ιδιο με τις απλές αδειες.

Ναι ενα μηνα καθε χρονο καθομαι αλλα θα προτιμουσα να ειναι σπασμενες οι εβδομαδες για να μπορω να ξεκουραζομαι ενδιαμεσα..ουτε χριστουγεννα ουτε πασχα καθομαι μονο τις αργιες κ να σου πω την αληθεια κουραζομαι πολυ ετσι..αλλα μην ειμαι κ αχαριστη!!εχω τη δουλιτσα μου κ τουλαχιστον καθομαι ενα μηνα το καλοκαιρι!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από την μια ειναι ωραιο να καθεσαι σερί ενα μήνα, αλλά μετά δεν μαζεύεσαι για δουλειά! Εγω που εχω 22 μερες, ε εχω παρει τις 12 τις αλλες δεν παιζει να τις παρω. Εχουμε πολύ δουλειά και δεν θελω να παιρνω... Ο αντρας μου απορει! χαχα

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Από την μια ειναι ωραιο να καθεσαι σερί ενα μήνα, αλλά μετά δεν μαζεύεσαι για δουλειά! Εγω που εχω 22 μερες, ε εχω παρει τις 12 τις αλλες δεν παιζει να τις παρω. Εχουμε πολύ δουλειά και δεν θελω να παιρνω... Ο αντρας μου απορει! χαχα

Οντως δν μπορω να μαζευτω μετα..η πρωτη εβδομαδα ειναι δυσκολη..προσαρμογες κλαμματα αστα να πανε!!
Βρε κοριτσια εχετε καμια εμπειρια με τα τεστ ωορρηξιας?το σαββατο μου τα στειλανε κ θελω να ακουσω καμια συμβουλη..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου η αυχενικη πηγε τελεια..ολες οι μετρησεις αψογες!!!!και η τσουτσου μας ορθια  Laughing Laughing Laughing η χαρα μου δε περιγραφεται..


Μπράβο το κορίτσι μου!!!Πόσο χαίρομαι!!!Άντε να σταματήσουν κ οι εμετοί να ησυχάσεις!Αγοράκι τελικά ε?Μμμμ ποιος σε πιάνει με τα κοριτσάκια από γύρω!! Very Happy 


βασουλινι μου  I love you I love you αγοραρος!!!με το που μας ειπε αγορακι ο αντρας μου εσκασε ενα χαμογελο ολο υπερηφανεια!!! χαχαχα τι πλακα εχει!!!αντε βασουλα μου και στα δικα σου με πολλη αγαπη!!!!


Φαντάζομαι καμάρι!Με το καλό αγάπη μου με κανένα πόνο να έρθει στην αγκαλίτσα σου!Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!Μακάρι..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Από ζέστη έχουμε αρκετή δεν θέλουμε άλλη!Δεν παλευεται η ατιμη!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελευθερια κι εγω το ιδιο!!!Δεν παιρνω ολο το χρονο ποτε εκτος απο το καλοκαιρι και τις αργιες!!!!
Καλησπερα Βασουλα....

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια..οπως καθε μηνα ετσι κ τωρα με εχει πιασει το αγχος μου..τεσσερις μερες πριν την αναμενομενη περιοδο παθαινω αμοκ δν το ελεγχω!αν κ ξερω οτι δν εχει γινει τπτ γιατι εκανα αγωγη για μυκητες αυτο το μηνα κ παλι ειμαι να σκασω..λες λεω εκει που δν το περιμενεις?αλλα μετα προσγειωνομαι..ποτε θα δω το πολυποθητο + στο τεστακι μου?ποτε θα το ανακοινωσω ολο καμαρι στον αντρα μου κ στους γονεις μου??ποτε θα φουσκωσει η κοιλιτσα μου ??θα κανω ολο το σπιτι ανω κατω παλι για να ξεχαστω..
Συγνωμη για τη μουρμουρα μου πρωινιατικα αλλα ηθελα καπου να το πω..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:Ελευθερια κι εγω το ιδιο!!!Δεν παιρνω ολο το χρονο ποτε εκτος απο το καλοκαιρι και τις αργιες!!!!
Καλησπερα Βασουλα....


Καλημέρα Δεσποινάκι μου!Τι κάνεις?Έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια..οπως καθε μηνα ετσι κ τωρα με εχει πιασει το αγχος μου..τεσσερις μερες πριν την αναμενομενη περιοδο παθαινω αμοκ δν το ελεγχω!αν κ ξερω οτι δν εχει γινει τπτ γιατι εκανα αγωγη για μυκητες αυτο το μηνα κ παλι ειμαι να σκασω..λες λεω εκει που δν το περιμενεις?αλλα μετα προσγειωνομαι..ποτε θα δω το πολυποθητο + στο τεστακι μου?ποτε θα το ανακοινωσω ολο καμαρι στον αντρα μου κ στους γονεις μου??ποτε θα φουσκωσει η κοιλιτσα μου ??θα κανω ολο το σπιτι ανω κατω παλι για να ξεχαστω..
Συγνωμη για τη μουρμουρα μου πρωινιατικα αλλα ηθελα καπου να το πω..


Καλημέρα κουκλίτσα μου!Αχ πόσες φορές είμαι έτσι όπως το περιγράφεις!Θα έρθει που θα πάει και για μας!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula1 έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια..οπως καθε μηνα ετσι κ τωρα με εχει πιασει το αγχος μου..τεσσερις μερες πριν την αναμενομενη περιοδο παθαινω αμοκ δν το ελεγχω!αν κ ξερω οτι δν εχει γινει τπτ γιατι εκανα αγωγη για μυκητες αυτο το μηνα κ παλι ειμαι να σκασω..λες λεω εκει που δν το περιμενεις?αλλα μετα προσγειωνομαι..ποτε θα δω το πολυποθητο + στο τεστακι μου?ποτε θα το ανακοινωσω ολο καμαρι στον αντρα μου κ στους γονεις μου??ποτε θα φουσκωσει η κοιλιτσα μου ??θα κανω ολο το σπιτι ανω κατω παλι για να ξεχαστω..
Συγνωμη για τη μουρμουρα μου πρωινιατικα αλλα ηθελα καπου να το πω..


Καλημέρα κουκλίτσα μου!Αχ πόσες φορές είμαι έτσι όπως το περιγράφεις!Θα έρθει που θα πάει και για μας!

Καλημερα βασουλα μου!!μεχρι να ερθει ομως εγω θα εχω γινει σαν τη γυναικα του φρακενσταιν!!!κ που να με δει το παιδι μου σε τετοια χαλια θα τρομαξει!!!απλα σκεφτομαι γιατι σε αλλες να ερχεται τοσο ανωδυνα κ σε μας να μας ταλαιπωρει τοοοοοσο πολυ!!!!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Βασουλα και Ελευθερια!!!

Βασουλα σε θυμαμαι απο περσι που συζηταγαμε για το ποτε θα συμβει και σε μας....πως περναει ετσι ο καιρος.... Sad ....

Ελευθερια....περιγραφεις αυτο που νιωθουμε ολες ή τουλαχιστον οι περισσοτερες που μας καθυστερει τοσο πολυ το πολυποθητο αποτελεσμα εγω νιωθω πια λες και καθε μηνας που περναει παει τσαμπα..χωρις να περιμενω πια κατι θετικο....

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki123 έγραψε:Καλημερα Βασουλα και Ελευθερια!!!

Βασουλα σε θυμαμαι απο περσι που συζηταγαμε για το ποτε θα συμβει και σε μας....πως περναει ετσι ο καιρος.... Sad ....

Ελευθερια....περιγραφεις αυτο που νιωθουμε ολες ή τουλαχιστον οι περισσοτερες που μας καθυστερει τοσο πολυ το πολυποθητο αποτελεσμα  εγω νιωθω πια λες και καθε μηνας που περναει παει τσαμπα..χωρις να περιμενω πια κατι θετικο....

Δεσποινακι καλημερα!! Ετσι ακριβως κ εγω νιωθω..σαν να παει χαμενος ο μηνας συν χαμενες ελπιδες κ ονειρα..
Κοριτσια μαλλον τη παρασκευη θα παω στην Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντω να παρω τη ζωνη κ το μηλαρακι για να νυστεψω κ εγω κ ο αντρας μου..μαλιστα μου εφερε απο εκει ο αντρας μου αγιασμο κ λαδακι κ σταυρωνω τη κοιλιτσα μου πρωι κ βραδυ..την εχει επισκεφτει καμιαα σας?

967Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 39 Empty στην προσπαθεια Τρι Αυγ 26, 2014 12:45 am

Jorji


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhmera. egw ton prohgoumeno mhna phra to mhlaraki kai ebala kai thn zwnh.
alla akoma tipota.
koritsia niw8w tosh apogohteush.. :-(

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Καλημερα Βασουλα και Ελευθερια!!!

Βασουλα σε θυμαμαι απο περσι που συζηταγαμε για το ποτε θα συμβει και σε μας....πως περναει ετσι ο καιρος.... Sad ....

Ελευθερια....περιγραφεις αυτο που νιωθουμε ολες ή τουλαχιστον οι περισσοτερες που μας καθυστερει τοσο πολυ το πολυποθητο αποτελεσμα  εγω νιωθω πια λες και καθε μηνας που περναει παει τσαμπα..χωρις να περιμενω πια κατι θετικο....

Δεσποινακι καλημερα!! Ετσι ακριβως κ εγω νιωθω..σαν να παει χαμενος ο μηνας συν χαμενες ελπιδες κ ονειρα..
Κοριτσια μαλλον τη παρασκευη θα παω στην Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντω να παρω τη ζωνη κ το μηλαρακι για να νυστεψω κ εγω κ ο αντρας μου..μαλιστα μου εφερε απο εκει ο αντρας μου αγιασμο κ λαδακι κ σταυρωνω τη κοιλιτσα μου πρωι κ βραδυ..την εχει επισκεφτει καμιαα σας?

Οχι δεν την εχω επισκεφτει.Εχω κανει ομως σε αλλον Αγιο προσευχη,μια συγκεκριμενη που λενε οτι βοηθαει αλλα τιποτα ακομη σε αυτο το ζητημα.
Περναει πολυ γρηγορα ο καιρος....το Σεπτεμβρη θα ειμαι στους 15 μηνες και δεν το πιστευω ακομη...

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια..οπως καθε μηνα ετσι κ τωρα με εχει πιασει το αγχος μου..τεσσερις μερες πριν την αναμενομενη περιοδο παθαινω αμοκ δν το ελεγχω!αν κ ξερω οτι δν εχει γινει τπτ γιατι εκανα αγωγη για μυκητες αυτο το μηνα κ παλι ειμαι να σκασω..λες λεω εκει που δν το περιμενεις?αλλα μετα προσγειωνομαι..ποτε θα δω το πολυποθητο + στο τεστακι μου?ποτε θα το ανακοινωσω ολο καμαρι στον αντρα μου κ στους γονεις μου??ποτε θα φουσκωσει η κοιλιτσα μου ??θα κανω ολο το σπιτι ανω κατω παλι για να ξεχαστω..
Συγνωμη για τη μουρμουρα μου πρωινιατικα αλλα ηθελα καπου να το πω..


Καλημέρα κουκλίτσα μου!Αχ πόσες φορές είμαι έτσι όπως το περιγράφεις!Θα έρθει που θα πάει και για μας!

Καλημερα βασουλα μου!!μεχρι να ερθει ομως εγω θα εχω γινει σαν τη γυναικα του φρακενσταιν!!!κ που να με δει το παιδι μου σε τετοια χαλια θα τρομαξει!!!απλα σκεφτομαι γιατι σε αλλες να ερχεται τοσο ανωδυνα κ σε μας να μας ταλαιπωρει τοοοοοσο πολυ!!!!


Αχ αυτό το γιατί!Ένα βασανιστικό ερώτημα...

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:Καλημερα Βασουλα και Ελευθερια!!!

Βασουλα σε θυμαμαι απο περσι που συζηταγαμε για το ποτε θα συμβει και σε μας....πως περναει ετσι ο καιρος.... Sad ....

Ελευθερια....περιγραφεις αυτο που νιωθουμε ολες ή τουλαχιστον οι περισσοτερες που μας καθυστερει τοσο πολυ το πολυποθητο αποτελεσμα  εγω νιωθω πια λες και καθε μηνας που περναει παει τσαμπα..χωρις να περιμενω πια κατι θετικο....


Καλημέρα Δεσποινάκι!Ναι όντως περνάει ο άτιμος..Πλέον εμείς αισίως προσπαθούμε για το πιο γλυκό θαυματάκι 17 μήνες

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jorji έγραψε:kalhmera. egw ton prohgoumeno mhna phra to mhlaraki kai ebala kai thn zwnh.
alla akoma tipota.
koritsia niw8w tosh apogohteush.. :-(

Μια απο τα ιδια κοριτσακι μου..θα παω κ εγω τη παρασκευη να παρω τη ζωνη κ το μηλο.εσυ μιλησες με καμια μοναχη οταν πηγες?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τι κανετε?εμενα ακομα με ταλαιπωρει λιγο το στομαχι αλλα καμμια σχεση οπως ηταν..χθες ειχα ραντεβου με την γιατρο μου..το μικρο πηρε μισο εκατοστο σε 3 μερες!! ολα παρα πολυ καλα!!επομενο ραντεβου στις 6/10 Very Happy θα σιγουρεψουμε και 100% το φυλο..
η μαμα μου με εχει ζαλισει για το ποτε θα ξεκινησουμε τα ψωνια..δε κρατιεται με τπτ..η πεθερα ηδη ξεκινησε να πλεκει σκουφακια καλτσακια και κουβερτουλες..τι πλακα εχουν!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελευθερια μου εμενα με εχει ταξει η μαμα μου εκει..το εχω επισκευτει το μοναστηρι..εχω παρει και μηλο,λαδακι και αγιασμο..θα δεις πολλες γυναικες να περνανε την πορτα γονατιστες να πανε να προσευχηθουν..ειχα παρει και τηλ πριν λιγους μηνες και μου εστειλαν λαδακι και μηλο..πολυ καλα θα κανεις που θελεις να πας..εγω πιστευω πολυ..και οι μοναχες πολυ εξυπηρετικες..σου ευχομαι να κανει το θαυμα της η Αγια και για σενα και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?εμενα ακομα με ταλαιπωρει λιγο το στομαχι αλλα καμμια σχεση οπως ηταν..χθες ειχα ραντεβου με την γιατρο μου..το μικρο πηρε μισο εκατοστο σε 3 μερες!! ολα παρα πολυ καλα!!επομενο ραντεβου στις 6/10 Very Happy θα σιγουρεψουμε και 100% το φυλο..
η μαμα μου με εχει ζαλισει για το ποτε θα ξεκινησουμε τα ψωνια..δε κρατιεται με τπτ..η πεθερα ηδη ξεκινησε να πλεκει σκουφακια καλτσακια και κουβερτουλες..τι πλακα εχουν!!!

Καλησπέρα γλυκιά μου εγκυούλα!!Μεγαλώνει το μικράκι??Τι καλά!Και που είσαι ακόμη!!Όταν γεννηθεί με το καλό ουου δεν θα τις πιάνεις! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 39 328109

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνακι μου γλυκο τι ωραια νεα που μας λες..αντε κ με το καιρο θα δεις δν θα νιωθεις τπτ..μονο τις κλωτσιες του αγοραρου σου..
Θα παω στο μοναστηρι ειρηνη μου να μου δωσει λιγη δυναμη και να προσευχηθω για ενα σπορακι στη κοιλιτσα μου συντομα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις