Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα Αγγελικη, καλησπερα Βασουλα...και σε ολες!!!

Janette μου δεν εχεις αδικο αλλα βλεπω και το νιωθω κιολας οτι καθε μηνας θα ειναι και αλλη μια αποτυχια...απλως με κουρασε αυτο το συναισθημα...

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια είναι καλο το όνειρο που ειδα για πειτε μου :Ειδα ότι ειμασταν σρο κρεβάτι με τον αρραβωνιαστικο μου και εκεί που τελειώνει το κρεβάτι ειχε βγει κατι σαν κεφάλι ανδρα και διπλα ήταν μια αφίσα παλι με γυναίκα και χτύπησε την πορτα η αδελφή του πολυ διαφορετικη απο ότι είναι σργν πραγματικότητα με ενα μεγάλο σταυρό της ειπα να έρθει να δει τι είναι αυτα στιν τοίχο έβαλε πάνω τον σταυρό και εξαφανιστηκαν η αμεσως επόμενη εικόνα ηταν να μπαινει ενας νεος παππας να κραταει σταυρο και βασιλικο μετα απο αυτο ηταν ενα σπιτι ανοιχτό καθαρο και απο παντου μπενανε παιδακια Χαρούμενα και παιζανε ολα χαρα και γελιο ηταν και φορούσαν πολυ όμορφα ρουχα με εντονα χρώματα

nikolitsa19


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσακια εχω κανει νεο θεμα και θελω την βοηθεια σας το θεμα λεγεται Κοριτσθα βοηθεια....αν μπορειτε απαντηστς μου :-(:-(

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου..θελω λιγο τη γνωμη σας..ειμαι στη πεμπτη μερα περιοδου κ εχω σκουρο μαυρο αιμα συγνωμη για τη περιγραφη..συνηθως τη πεμπτη εκτη κ εβδομη ημερα εχω πολυ λιγο αλλα τωρα ειναι πολυ..ειναι λετε απο κρυωμα η τπτ αλλο??


Γεια σου perperouna.. Οταν λες σκουρο μαυρο και πολυ..δεν εννοεις τα γνωστα καφε ετσι; Εχεις και πηγματα ή ροη σαν νερο;; Παιζει να ειναι απο κρυωμα, θαλασσα, κουραση απο δουλειες, αν σηκωσες βαρος κλπ..Αλλα παιζει να ειναι και ορμονικο ή οτιδηποτε αλλο..
Οποτε, παρακολουθησε το και αν δεν ελαττωθει, πας γιατρο για υπερηχο..

Καλησπερα λιλλυ..ευτυχως σημερα ελλατωθηκε η ροη κ εχω προς το φυσιολογικο για εκτη μερα..προχθες ηταν ροη μεγαλη μαζι με πηγματα που λες συγνωμη κιολας..αν συνεχιζοταν θα πηγαινε αμεσως γιατρο..παντως τωρα με τη δουλεια σηκωνω πολυ τα παιδακια κ λεω να το σταματησω γιατι μπορει κ απο αυτο να εγινε..σε ευχαριστω παντως λιλλυ μου..

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki123 έγραψε:Καλησπερα Αγγελικη, καλησπερα Βασουλα...και σε ολες!!!

Janette μου δεν εχεις αδικο αλλα βλεπω και το νιωθω κιολας οτι καθε μηνας θα ειναι και αλλη μια αποτυχια...απλως με κουρασε αυτο το συναισθημα...
Είσαι μόνο 26!! Μη το σκέφτεσαι ζήσε τη ζωή σου! Και θα έρθει σίγουρα!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια δυστηχως αδιαθετησα και εγω σημερα!Παει και ο περιβόητος Σεπτεμβριος για εμενα!Δεν πειραζει παμε για Οκτωμβριο!Κ οσο σκέφτομαι ότι Νοεμβριο θα γεννουσα θελω να βαλω τα κλαματα!Επισης Νοεμβριο θα γεννησει κ η νυφη μου με την οποια είμασταν μαζι ζηλευω κορίτσια!Ειμαι κακια το ξερω αλλα τι να κανω που ετσι νιωθω και προσπαθω να το παιξω και χαλαρη τρομαρα μου!Κ να φανταστείτε ότι μου παραπονιοταν επειδή το μωρακι της είναι αγορι και όχι κοριτσι όπως θα ηθελε! MadΜου ερχοταν να την χαστουκισω!!!!!!!!!!!Ειμαι πολύ κακια τελος!Lilly βαλε με σε παρακαλω για 3 Οκτωμβριου!!!!!!!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε;

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας πω απλα κατι που παρατηρω και δεν σας κρυβω οτι ειναι ενας απο τους λογους που γενικα στεναχωριεμαι οποτε αδιαθετω κτλ...
Ειμαι σιγουρη πως αν ημουν καμια αναισθητη,που δεν της καιγεται καρφι για τιποτα ή αν ειχα κακιες τωρα θα ειχα μεινει ηδη εγκυος και δεν μου το βγαζει κανεις απο το μυαλο αυτο.Εχω πολλα...μα πολλα παραδειγματα γυρω μου που ειτε αραδιασαν ακομη και 3 παιδια και δεν υπολογιζουν ουτε την ζωη τους...παρα ο πατερας με γκομενες και η μανα να δηλωνει οτι τα εκανε απλα επειδη παντρευτηκε..ειτε εγινε πανευκολα μητερα μια κοπελα με σχιζοφρενεια που δεν ειναι παντρεμενη φυσικα αλλα πηγε καποιος μαζι της επειδη εβλεπε οτι δεν πολυ καταλαβαινει η κοπελα (αλλος αυτος..)...ή ενα 16χρονο που μετα ειπε να κανει και μια εκτρωση να βρισκεται και ποοοοσα αλλα παραδειγματα!Διαφωνειτε;;;και εγω και οπως πολλες αλλες που το θελω με ολη μου την καρδια..που εχω εναν αντρα που ειναι ετοιμος για μπαμπας να πρεπει να αγωνιω αν θα πετυχει τωρα με σπερματεγχυσεις αλλιως εξωσωματικη.........ε οχι ρε γμτ...και δεν εχει να κανει αν ειμαι 26 ή 36 εχει να κανει οτι πρεπει να περασω το αγχος,να βλεπω τον καιρο να φευγει χωρις αυτο που προσπαθω...καλοκαιρι,χειμωνας ξανα καλοκαιρι..χειμωνας κτλ..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaGeorge έγραψε:Κορίτσια είναι καλο το όνειρο που ειδα για πειτε μου :Ειδα ότι ειμασταν σρο κρεβάτι με τον αρραβωνιαστικο μου και εκεί που τελειώνει το κρεβάτι ειχε βγει κατι σαν κεφάλι ανδρα και διπλα ήταν μια αφίσα παλι με γυναίκα και χτύπησε την πορτα η αδελφή του πολυ διαφορετικη απο ότι είναι σργν πραγματικότητα με ενα μεγάλο σταυρό της ειπα να έρθει να δει τι είναι αυτα στιν τοίχο έβαλε πάνω τον σταυρό και εξαφανιστηκαν η αμεσως επόμενη εικόνα ηταν να μπαινει ενας νεος παππας να κραταει σταυρο και βασιλικο μετα απο αυτο ηταν ενα σπιτι ανοιχτό καθαρο και απο παντου μπενανε παιδακια Χαρούμενα και παιζανε ολα χαρα και γελιο ηταν και φορούσαν πολυ όμορφα ρουχα με εντονα χρώματα

Δεν φερνεις κανεναν παπα απο το σπιτι καλυτερα ?

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhspera k apo emena Very Happy Very Happy Very Happy

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki123 έγραψε:Να σας πω απλα κατι που παρατηρω και δεν σας κρυβω οτι ειναι ενας απο τους λογους που γενικα στεναχωριεμαι οποτε αδιαθετω κτλ...
Ειμαι σιγουρη πως αν ημουν καμια αναισθητη,που δεν της καιγεται καρφι για τιποτα ή αν ειχα κακιες τωρα θα ειχα μεινει ηδη εγκυος και δεν μου το βγαζει κανεις απο το μυαλο αυτο.Εχω πολλα...μα πολλα παραδειγματα γυρω μου που ειτε αραδιασαν ακομη και 3 παιδια και δεν υπολογιζουν ουτε την ζωη τους...παρα ο πατερας με γκομενες και η μανα να δηλωνει οτι τα εκανε απλα επειδη παντρευτηκε..ειτε εγινε πανευκολα μητερα μια κοπελα με σχιζοφρενεια που δεν ειναι παντρεμενη φυσικα αλλα πηγε καποιος μαζι της επειδη εβλεπε οτι δεν πολυ καταλαβαινει η κοπελα (αλλος αυτος..)...ή ενα 16χρονο που μετα ειπε να κανει και μια εκτρωση να βρισκεται και ποοοοσα αλλα παραδειγματα!Διαφωνειτε;;;και εγω και οπως πολλες αλλες που το θελω με ολη μου την καρδια..που εχω εναν αντρα που ειναι ετοιμος για μπαμπας να πρεπει να αγωνιω αν θα πετυχει τωρα με σπερματεγχυσεις αλλιως εξωσωματικη.........ε οχι ρε γμτ...και δεν εχει να κανει αν ειμαι 26 ή 36 εχει να κανει οτι πρεπει να περασω το αγχος,να βλεπω τον καιρο να φευγει χωρις αυτο που προσπαθω...καλοκαιρι,χειμωνας ξανα καλοκαιρι..χειμωνας κτλ..
Oχι κορίτσι μου δεν ειναι ακριβώς έτσι. Αν κοιτάξεις πιο προσεκτικά γύρω σου, θα δεις κοπελες που έχουν ταλαιπωρηθεί όσο και εσύ, και τελικά τα κατάφεραν, με εξωσωματικές και χωρίς, υπαρχουν βεβαια και οι περιπτώσεις που έρχονται σε ανθρώπους που δεν το αξίζουν. Κατα τύχη. Έχεις σκεφτεί ποτέ πως πολλές κοπέλες άνω των 35 δεν έχουν βρει ακόμα σύντροφο; Είναι μόνες τους και ταλαιπωρούνται να βρουν ενα σωστό άνθρωπο και δεν μπορούν; Εμείς κατα κάποιον τρόπο είμαστε στις τυχερές που δεν είμαστε μόνες μας, και με λίγη υπομονή θα έρθουν και τα υπόλοιπα. Να μη σε παίρνει τόσο απο κάτω και να μην το παίρνεις τόσο μέσα σου. ΘΑ ΕΡΘΕΙ! Εδώ θα είμαστε και θα τα συζητάμε. Κι εγώ στεναχωριέμαι και λέω γιατί, και κάθομαι και σπαράζω κάθε φορά που αδιαθετώ και κάνω και τον άντρα μου χάλια. Αλλά δεν πάει άλλο. Αν είναι να έρθει θα έρθει, αν όχι δεν θα πεθάνουμε! Αν και πιστεύω μέσα μου πως μανούλα θα γίνω, το πότε το αφήνω στο Θεό, δεν πάει άλλο να τρελαίνομαι γι αυτό το θέμα.

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστω Janette μου!Πολυ γλυκια και ομορφη η απαντηση σου...
Αληθεια σου λεω με εχουν βοηθησει οι απαντησεις σου....

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:Καλησπερα Αγγελικη, καλησπερα Βασουλα...και σε ολες!!!

Janette μου δεν εχεις αδικο αλλα βλεπω και το νιωθω κιολας οτι καθε μηνας θα ειναι και αλλη μια αποτυχια...απλως με κουρασε αυτο το συναισθημα...


Γεια σου Δεσποινιώ μου τι κάνεις?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ είμαι εν αναμονή της κυρίας την περιμένω το σκ!Για να δούμε!Προσπαθούμε 18 μήνες και γω νιώθω απογοητευμένη αλλά για ένα περίεργο λόγο πιστεύω ότι είναι κάπου κοντά το μωράκι μας,μακάρι για όλες μας!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ είμαι εν αναμονή της κυρίας την περιμένω το σκ!Για να δούμε!Προσπαθούμε 18 μήνες και γω νιώθω απογοητευμένη αλλά για ένα περίεργο λόγο πιστεύω ότι είναι κάπου κοντά το μωράκι μας,μακάρι για όλες μας!

Καλησπερα Βασουλα!!!!Μακαρι να μην ερθει
..αντε κανε την αρχη να δωσεις σε ολες μας κουραγιο!!!! Το ευχομαι πραγματικα.. I love you

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki μου πολύ χαίρομαι που παίρνεις δύναμη από τα μηνυματα μου. Κι εγώ παίρνω από όλες εσάς! Άσχετο, τα χάπια pregnacare conception πιο μεγάλα δεν ξέρανε να τα κάνουνε;; Κάθε φορά που πάω να τα πιω κάνω εμετό, έλεος!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??εγω τελειωνω σιγα σιγα απο τη σιχαμενη κ ξεκιναω τεστ ωορρηξιας απο την κυριακη που ξεκινανε οι γονιμες μου..αχ αγχωνομαι λιγο αλλα ξερω οτι ειναι για καλο ολο αυτο..αν εχετε χρησιμοποιησει κεσεις τεστακια ωορρηξιας πειτε μου την εμπειρια σας..
Κοριτσια κ εγω νιωθω οτι ειναι στο δρομο το σπορακι μου..μακαρι να βγουμε αληθινες..σας φιλω!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ είμαι εν αναμονή της κυρίας την περιμένω το σκ!Για να δούμε!Προσπαθούμε 18 μήνες και γω νιώθω απογοητευμένη αλλά για ένα περίεργο λόγο πιστεύω ότι είναι κάπου κοντά το μωράκι μας,μακάρι για όλες μας!

Καλησπερα Βασουλα!!!!Μακαρι να μην ερθει
..αντε κανε την αρχη να δωσεις σε ολες μας κουραγιο!!!! Το ευχομαι πραγματικα.. I love you


Σε ευχαριστώ πολύ Δεσποινάκι μου!Μακάρι το εύχομαι για όλες μας!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jannete έγραψε:Despoinaki μου πολύ χαίρομαι που παίρνεις δύναμη από τα μηνυματα μου. Κι εγώ παίρνω από όλες εσάς! Άσχετο, τα χάπια pregnacare conception  πιο μεγάλα δεν ξέρανε να τα κάνουνε;; Κάθε φορά που πάω να τα πιω κάνω εμετό, έλεος!

I love you I love you

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε;Χάθηκα λίγο.. Δυστυχώς έχασα την πεθερά μου πριν λίγες μέρες.. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό το καλοκαίρι.
Το μόνο παρήγορο είναι ότι έχω έναν άγγελο να της ζητάω βόήθεια. Και που ξέρετε; Μπορεί να μου στείλει το μωράκι που τόσο πολύ λαχταρούσε και εκείνη..

Ας μην σας φορτώνω άλλο. Έχουμε κανένα ευχάριστο νέο;

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι νέο, έχουμε ξεπατωθεί στο σεξ, μόνο νερό πίνουμε και συνεχίζουμε!! χαχαχαχαχα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 6 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 6 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 6 215994

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimimi82 έγραψε:Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε;Χάθηκα λίγο.. Δυστυχώς έχασα την πεθερά μου πριν λίγες μέρες.. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό το καλοκαίρι.
Το μόνο παρήγορο είναι ότι έχω έναν άγγελο να της ζητάω βόήθεια. Και που ξέρετε; Μπορεί να μου στείλει το μωράκι που τόσο πολύ λαχταρούσε και εκείνη..

Ας μην σας φορτώνω άλλο. Έχουμε κανένα ευχάριστο νέο;

Τα συλληπητηρια μου dimimi μου. Ευτυχως ο Θεος εκτος απο πικρες μας δινει και πολλες χαρες και να εισαι σιγουρη οτι οι χαρες ερχονται. Ο φυλακας αγγελος σας θα φροντισει γι'αυτο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου καλο σκ να εχουμε ολες!!εμεις μολις γυρισαμε απο το μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.πηραμε το μηλαρακι μας κ θα νηστεψουμε τρεις μερες κ μετα θα το φαμε.μακαρι να μας βοηθησει ..τη ζωνη δν μου τη δωσανε γιατι μου ειπαν οτι πρεπει να υπαρχει προβλημα στην εγκυμοσυνη ..δν την φορανε ολες οι εγκυες μου ειπε μια μοναχη..
Αυτα τα νεα μας..ελπιζω να ειστε ολες καλα..σας φιλω♥♥

annie m


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Που ειναι αυτο το μοναστηρι και τι ωρες επισκεψης εχει.... χρειαζομαι μια κινητηρια δυναμη γιατι μετα το τελευταιο μηνα πραγματικα εχω αποθαρρυνθει τελειως.. εχω χασει καθε μου ελπιδα πλεον..

annie m


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
perperouna mou εγω χρησιμοποιω τεστ ωορρηξιας εδω και 8 μηνες.. προκοπη δεν ειδα Mad ... βεβαια σε βοηθανε ποιες μερες να προσπαθειτε περισσοτερο οποτε ειναι καλυτερα.. μην αποκαρδιωνεσαι απο τον δικο μου αριθμο μηνων προσπαθειας γιατι εγω μπορει να εχω καποιο προβλημα και να μην το χω βρει οποτε μπορει και σιγουρα θα εχεις καλυτερη τυχη κοπελα μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις