Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλημέρα,
Τζενη μ αρεσει που περιμεναμε και μαζι και ενω ειχα και εγω καθυστέρηση τωρα μου τελειωσαν σχεδον.

Χρύσα πως εισαι ? Τι εγινε με τις εξετασεις; Ειδα οτι απορροφηθηκε, κανενα αλλο νεο;

Γεια σου τιτινο μου.
Δεν εχω κανει κατι καινουριο.
Να σου πω την αληθεια εχω προβληματιστει.
Στο πρωτο ραντεβου ο γιατρος με αγχωσε με την ενδομητριωση, ενω στο τελευταιο με ξεπεταξε.
Μου ειπε οτι εκανα ωορρηξια και να μην το ψαξω αλλο.
Ειλικρινα δεν ξερω πως να συνεχισουμε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σας Very Happy
Μολις εκανα τεστ και βγηκε θετικο! Πηρα το πρωι το γιατρο να κλεισω ραντεβου και μολις του ειπα οτι δεν ειχα κανει τεστ αλλα ξερω οτι ειμαι εγγυος μονο τα γελια που δεν εβαλε ο χριστιανος! Μου φανηκε οτι με περασε για τρελη.... οτι να ειναι!!! Τζενη πως εισαι? και εγω ειχα πονους οταν περιμενα περιοδο και δεν ηρθε γι αυτο εγραψα,
οτι νομιζα θα αδιαθετουσα αλλα μετα τις 4-5 μερες καθυστερηση μου χτυπησε καμπανακι!

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzeni27 έγραψε:Κορίτσια βοηθεια !! Σημερα ποναω πολυ στο αριστερό μου αυγουλακι κ λιγο πιάνω κ με χτυπάει πισω στην μεση κ γοφό 39η μερα υπαρχει τελικα περιπτωση να μην αδιαθετησω η ειναι επειδη κατεβαίνει;

Τζενη μπορει να εισαι, εχεις πολλες μερες καθυστερηση. Μηπως να κανεις τεστακι να σιγουρευτεις? Παντως και γω πονουσα κανονικα οταν ηταν να αδιαθετησω και τωρα και τη προηγουμενη φορα αλλα περιοδος γιοκ.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταρ μου πολλα συγχαρητήρια μπραβο σου κορίτσι μου εύχομαι ολα να πανε και να εχεις την πιο ομορφη εγκυμοσυνη!!! Μακάρι να ειναι οπως τα λες μου κανει εντύπωση ομως που ειναι μονο απο αριστερα ολα. Χρυσά μου γιατι δεν παιρνεις και αλλη γνώμη; Αφου δεν σε κάλυψε αυτος ο γιατρός κοιτα κατι αλλο

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας ρε κοριτσάρες τι κάνετε;; Κανά καλό νεάκι είχαμε;;
Εγω εδω και τρεις μέρες πονάω πολύ χαμηλά στην κοιλιά σαν πρώτη μέρα περιόδου αλλα είναι πολύ νωρίς για περίοδο. Κανονικά μου έρχεται στις 17/12 και οι πονοι άρχισαν από 9/12. Δεν ξέρω τι να πω, δεν είναι η ωορρηξία τόσες μέρες! Να ανησυχήσω να πάω σε κανα γιατρό; Αίμα δεν έχω ούτε κάτι άλλο περίεργο. Αν και στο σκούπισμα την πρώτη μερα είδα ελαφρώς πιο σκούρο το χρώμα... Θα ζήσω;;;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Star μου πολλα συγχαρητηρια.
Σου ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσακι μου και σε λιγους μηνες να κρατας στα χερια σου το μωρακι σου.
Να μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα.
Τζενακι μου ευχομαι κι εσυ να εχεις ευχαριστα νεα.
Τωρα οσο για το θεμα ρου γιατρου θα το σκεφτω.
Σιγουρα δεν θα κανω τιποτα για την ωρα.
Θελω να περασω ηρεμα αυτες τι γιορτινες ημερες.
Τιτινο μου τι κανεις
Ελευθερια μου που χαθηκες;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete Καλησπερα μην αγχωνεσαι μπορει να εχεις κρυώσει ή να είναι πονακια μετα απο επαφη Embarassed αυτη είναι η γνώμη μου δεν είμαι γιατρος. Αλλα εαν γενικα έχεις καιρο να πας για τσεκ απ σε γυναικολογο πχ 1 χρονο θα μπορουσες να πας για να μην αγχωνεσαι. Φιλια


Jannete έγραψε:Γεια σας ρε κοριτσάρες τι κάνετε;; Κανά καλό νεάκι είχαμε;;
Εγω εδω και τρεις μέρες πονάω πολύ χαμηλά στην κοιλιά σαν πρώτη μέρα περιόδου αλλα είναι πολύ νωρίς για περίοδο. Κανονικά μου έρχεται στις 17/12 και οι πονοι άρχισαν από 9/12. Δεν ξέρω τι να πω, δεν είναι η ωορρηξία τόσες μέρες! Να ανησυχήσω να πάω σε κανα γιατρό; Αίμα δεν έχω ούτε κάτι άλλο περίεργο. Αν και στο σκούπισμα την πρώτη μερα είδα ελαφρώς πιο σκούρο το χρώμα... Θα ζήσω;;;

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κουνελακι σ' ευχαριστω! το ζωδιο μου φταιει για όλα (ζυγος) ποτε δεν ηρεμει το μυαλο μας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 24 654655 !
Πάντως έχεις απολυτο δικιο για το γιατρο αφησε τα όλα λιγο στην ακρη να χαρεις τις γιορτες και με το νεο χρόνο νεα όρεξη νεα μωρακια!!!




κουνελάκι έγραψε:Star μου πολλα συγχαρητηρια.
Σου ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσακι μου και σε λιγους μηνες να κρατας στα χερια σου το μωρακι σου.
Να μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα.
Τζενακι μου ευχομαι κι εσυ να εχεις ευχαριστα νεα.
Τωρα οσο για το θεμα ρου γιατρου θα το σκεφτω.
Σιγουρα δεν θα κανω τιποτα για την ωρα.
Θελω να περασω ηρεμα αυτες τι γιορτινες ημερες.
Τιτινο μου τι κανεις
Ελευθερια μου που χαθηκες;

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
star30 έγραψε:Jannete Καλησπερα μην αγχωνεσαι μπορει να εχεις κρυώσει ή να είναι πονακια μετα απο επαφη Embarassed  αυτη είναι η γνώμη μου δεν είμαι γιατρος. Αλλα εαν γενικα έχεις καιρο να πας για τσεκ απ σε γυναικολογο πχ 1 χρονο  θα μπορουσες να πας για να μην αγχωνεσαι. Φιλια


Jannete έγραψε:Γεια σας ρε κοριτσάρες τι κάνετε;; Κανά καλό νεάκι είχαμε;;
Εγω εδω και τρεις μέρες πονάω πολύ χαμηλά στην κοιλιά σαν πρώτη μέρα περιόδου αλλα είναι πολύ νωρίς για περίοδο. Κανονικά μου έρχεται στις 17/12 και οι πονοι άρχισαν από 9/12. Δεν ξέρω τι να πω, δεν είναι η ωορρηξία τόσες μέρες! Να ανησυχήσω να πάω σε κανα γιατρό; Αίμα δεν έχω ούτε κάτι άλλο περίεργο. Αν και στο σκούπισμα την πρώτη μερα είδα ελαφρώς πιο σκούρο το χρώμα... Θα ζήσω;;;
τον περασμενο Απριλιο εκανα τσεκαπ τα παντα και τον ιουλιο σαλπιγγογραφια (δεν ξερω αν παιζει ρολο). Παντως ποναω αρκετα και για κρυωμα δεν ξερω αλλα ειμαι μεσα στο σπιτι τις τελευταιες μερες. Σημερα στο σκουπισμα ειδα βλεννα με υποψια αιματος. Αν ηταν παντως να αδιαθετησω με τοσους πονους ηδη θα ειχε γινει. Αν ειναι κρυωμα πως το καταλαβαινουμε; Να παρω κανα χαπι; Ειναι πολυ ενοχλητικο ποναω 3 μερες τωρα χωρις να εχω περιοδο και τα νευρα μου εχουν σπασει. Σε ευχαριστω σταρ μου για την απαντηση.

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα οι πονοι συνεχιζονται και σημερα το βραδυ δεν κοιμηθηκα εχω αρχισει και ανησυχω σοβαρα

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete έγραψε:Καλημερα οι πονοι συνεχιζονται και σημερα το βραδυ δεν κοιμηθηκα εχω αρχισει και ανησυχω σοβαρα

Καλημερα Janete αφου συνεχιζονται εντονοι πονοι παρε τηλ το γιατρο μπορει να μη χρειαστει να σε δει να σου πει να παρεις κανενα παυσιπονο μονο, μακαρι. Μπορει να ειναι πονοι περιοδου και να σου ερθει. Παντως όπως και να έχει παρε το γιατρο να μην αγχωνεσαι.

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εκλεισα ραντεβού για υπέρηχο... πόνοι περιόδου δεν νομίζω να είναι, είναι πολύ νωρίς και πολύ έντονοι και συνεχόμενοι οι πόνοι, στην περίοδο κάποια στιγμή σε αφήνουν. Και επίσης είναι πολλές οι μέρες για πόνοι περιόδου. Εχω αγχωθεί ελπίζω να μην είναι κάτι κακό...

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΡΕ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΥΡΝΑΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jannete έγραψε:ΡΕ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΥΡΝΑΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου, πολλα συγχαρητηρια.
Ειδες αδικα αγχωνοσουν.
Το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:
Jannete έγραψε:ΡΕ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΥΡΝΑΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου, πολλα συγχαρητηρια.
Ειδες αδικα αγχωνοσουν.
Το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο.
Ευχαριστώ κουνελάκι μου, ακόμα δεν το εχω πιστέψει πήγα και έδωσα αίμα στην ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ και αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα. Τι να πω! Ελπίζω να μη εχει κάνει λάθος το τεστ!! Κορίτσια τα καταφέραμε! Ελπίζω να έχει καλή κατάληξη αλλά μετά από 2 χρόνια και 3 μήνες προσπαθειών τελικά τα καταφέραμε!!!!! Μάλλον κάνανε δουλειά αυτα τα pregnacare conception και τα wellman!

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπραβο Zanete Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 24 328109
χαιρομαι παρα πολυ για σενα!!! Ενα θετικο τεστ λενε δεν ειναι λαθος γιατι οταν δειξει θετικο βλεπει την ορμονη της εγγυμοσυνης!
Πολλα συγχαρητηρια!!! Και εγω εκανα τεστ πριν λιγες μερες και βγηκε θετικο!



Jannete έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
Jannete έγραψε:ΡΕ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΥΡΝΑΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου, πολλα συγχαρητηρια.
Ειδες αδικα αγχωνοσουν.
Το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο.
Ευχαριστώ κουνελάκι μου, ακόμα δεν το εχω πιστέψει πήγα και έδωσα αίμα στην ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ και αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα. Τι να πω! Ελπίζω να μη εχει κάνει λάθος το τεστ!! Κορίτσια τα καταφέραμε! Ελπίζω να έχει καλή κατάληξη αλλά μετά από 2 χρόνια και 3 μήνες προσπαθειών τελικά τα καταφέραμε!!!!! Μάλλον κάνανε δουλειά αυτα τα pregnacare conception και τα wellman!

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγχαρητήρια και σε σένα τότε Very Happy
Με ανησυχούν πολύ οι πόνοι όμως και περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής για να δω τι παίζει. Λένε συνήθως αν πονάς πολύ είναι εξωμήτρια... Τι να πω ο Θεός βοηθός, εγώ εξακολουθώ και πονάω εντωμεταξύ...

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δε το εχω ακουσει αλλα ευχομαι όλα καλα να πανε. εχεις παρει καποιο παυσιπονο, αν ναι περασε ο πόνος εστω για λίγο ή τιποτα? Επισης μιλησες με καποιο γιατρο? Ρωταω επειδη και γω πονουσα αλλα πέρασε μετα απο 3-4 μερες.

Jannete έγραψε:Συγχαρητήρια και σε σένα τότε Very Happy
Με ανησυχούν πολύ οι πόνοι όμως και περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής για να δω τι παίζει. Λένε συνήθως αν πονάς πολύ είναι εξωμήτρια... Τι να πω ο Θεός βοηθός, εγώ εξακολουθώ και πονάω εντωμεταξύ...

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
star30 έγραψε:Δε το εχω ακουσει αλλα ευχομαι όλα καλα να πανε. εχεις παρει καποιο παυσιπονο, αν ναι περασε ο πόνος εστω για λίγο ή τιποτα? Επισης μιλησες με καποιο γιατρο? Ρωταω επειδη και γω πονουσα αλλα πέρασε μετα απο 3-4 μερες.

Jannete έγραψε:Συγχαρητήρια και σε σένα τότε Very Happy
Με ανησυχούν πολύ οι πόνοι όμως και περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής για να δω τι παίζει. Λένε συνήθως αν πονάς πολύ είναι εξωμήτρια... Τι να πω ο Θεός βοηθός, εγώ εξακολουθώ και πονάω εντωμεταξύ...
Μίλησα με κάποιον γιατρό και μου είπε πως σε γενικές γραμμές δεν ανησυχεί γιατί ο πόνος είναι στο κέντρο. Εγώ όμως ανησυχώ γιατί δεν έχω απλά πονάκια... πονάω λες και μου τα τραβάνε όλα σε εκείνο το σημείο, είμαι όλη μέρα ξάπλα και δεν μπόρεσα ούτε να φάω. Με τα ντεπόν μου πέρασε λίγο αλλά μόλις πέρασε η επήρρεια, ξανάρχισε ο πόνος... τι να πω ούτε να το χαρώ δεν μπορώ, φοβάμαι πως κάτι δεν πάει καλά... θέλω να πάρω αύριο και τις τιμές της χωριακής και βλέπουμε

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete έγραψε:
star30 έγραψε:Δε το εχω ακουσει αλλα ευχομαι όλα καλα να πανε. εχεις παρει καποιο παυσιπονο, αν ναι περασε ο πόνος εστω για λίγο ή τιποτα? Επισης μιλησες με καποιο γιατρο? Ρωταω επειδη και γω πονουσα αλλα πέρασε μετα απο 3-4 μερες.

Jannete έγραψε:Συγχαρητήρια και σε σένα τότε Very Happy
Με ανησυχούν πολύ οι πόνοι όμως και περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής για να δω τι παίζει. Λένε συνήθως αν πονάς πολύ είναι εξωμήτρια... Τι να πω ο Θεός βοηθός, εγώ εξακολουθώ και πονάω εντωμεταξύ...
Μίλησα με κάποιον γιατρό και μου είπε πως σε γενικές γραμμές δεν ανησυχεί γιατί ο πόνος είναι στο κέντρο. Εγώ όμως ανησυχώ γιατί δεν έχω απλά πονάκια... πονάω λες και μου τα τραβάνε όλα σε εκείνο το σημείο, είμαι όλη μέρα ξάπλα και δεν μπόρεσα ούτε να φάω. Με τα ντεπόν μου πέρασε λίγο αλλά μόλις πέρασε η επήρρεια, ξανάρχισε ο πόνος... τι να πω ούτε να το χαρώ δεν μπορώ, φοβάμαι πως κάτι δεν πάει καλά... θέλω να πάρω αύριο και τις τιμές της χωριακής και βλέπουμε

Αμα εχεις νεοτερα αυριο πες μας! φιλια και ευχομαι μια πολυ καλη χοριακη!!! Very Happy

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγχαρητήρια!!! Μπράβο! όλα καλά θα πάνε! Τζένη που χάθηκες ?

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jannete έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
Jannete έγραψε:ΡΕ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΥΡΝΑΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου, πολλα συγχαρητηρια.
Ειδες αδικα αγχωνοσουν.
Το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο.
Ευχαριστώ κουνελάκι μου, ακόμα δεν το εχω πιστέψει πήγα και έδωσα αίμα στην ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ και αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα. Τι να πω! Ελπίζω να μη εχει κάνει λάθος το τεστ!! Κορίτσια τα καταφέραμε! Ελπίζω να έχει καλή κατάληξη αλλά μετά από 2 χρόνια και 3 μήνες προσπαθειών τελικά τα καταφέραμε!!!!! Μάλλον κάνανε δουλειά αυτα τα pregnacare conception και τα wellman!

Jannete ειχες κανενα νεο;
Ποσο χαιρομαι να ακουω για εγκυμοσυνες οταν ξερω οτι εχουν προηγηθει μηνες προσπαθειων.
Παιρνουμε κουραγιο κι εμεις που προσπαθουμε αρκετο καιρο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια εγώ ακόμα πονάω! Θα με δει ένας γυναικολόγος πάλι το απόγευμα. Η χοριακή βγήκε 988 λίγο παραπάνω από το κανονικό. Είμαστε πολύ έγκυος δηλαδή! χαχαχαχαχα! Τι να πω όλα σαν παραμύθι μου φαίνονται! Ελπίζω να μην ειναι εξωμήτριος!!! Θα σας εχω συνέχεια σε επικοινωνία! ΜΗ ΧΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jannete έγραψε:Κορίτσια εγώ ακόμα πονάω! Θα με δει ένας γυναικολόγος πάλι το απόγευμα. Η χοριακή βγήκε 988 λίγο παραπάνω από το κανονικό. Είμαστε πολύ έγκυος δηλαδή! χαχαχαχαχα! Τι να πω όλα σαν παραμύθι μου φαίνονται! Ελπίζω να μην ειναι εξωμήτριος!!! Θα σας εχω συνέχεια σε επικοινωνία! ΜΗ ΧΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ!!

Μπραβο κοριτσακι μου, ολα θα πανε καλα θα το δεις.
Ποσο κουραγιο μου εδωσες.
Κι εμεις 2 χρονια προσπαθουμε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:
Jannete έγραψε:Κορίτσια εγώ ακόμα πονάω! Θα με δει ένας γυναικολόγος πάλι το απόγευμα. Η χοριακή βγήκε 988 λίγο παραπάνω από το κανονικό. Είμαστε πολύ έγκυος δηλαδή! χαχαχαχαχα! Τι να πω όλα σαν παραμύθι μου φαίνονται! Ελπίζω να μην ειναι εξωμήτριος!!! Θα σας εχω συνέχεια σε επικοινωνία! ΜΗ ΧΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ!!

Μπραβο κοριτσακι μου, ολα θα πανε καλα θα το δεις.



Ποσο κουραγιο μου εδωσες.
Κι εμεις 2 χρονια προσπαθουμε.


Κουνελακι καλησπερα ηθελα να σου πω και εγω  με μια παλλινδρομη ενδιαμεσα σχεδον 1μιση χρονο προσπαθουσαμε και να σου πω την αληθεια τον νοεμβριο δεν θελαμε να μείνω επειδη ειχαμε καποιο θεμα αλλα με 2 φορες όλο το μηνα να το το μπεμπε ενω τους αλλους μηνες προσπαθουσαμε μερα παρα μερα -ιδιαιτερα στις γονιμες- μια αστεια κατασταση tongue  (γιατι συνηθως δεν υπηρχε όρεξη μας ειχε παρει η απογοητευση) και τιποτα. Αυτο στο λεω για να σου δωσω κουραγιο, όλα καλα θα πανε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις