Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι εγώ θα τον άλλαζα, είναι δυνατόν? Αν δεν κατάλαβαινει αυτός τότε ποιος? Ψάξε για άλλο γιατρό. Θυμάμαι είχες πει δεν είναι εύκολο,αλλά πάλεψε το

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σιγουρα θα τον αλλαξω, με εχει ταλαιπωρησει πολυ.
Σκεφτομαι ρε κοριτσια να κανω εξωσωματικη.
Οταν βεβαια θα ειμαστε οικονομικα πιο ανετοι.
Κουραστηκα, δεν μπορω να αρχισω παλι απο την αρχη, νεες εξετασεις, νεα εξοδα.
Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.
Για την ωρα δεν μπορω να κανω κατι, μονο να προσευχομαι και να προσπαθω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσα μου κ εγω θα αλλαζα γιατρο σιγουρα αλλα ειναι δυσκολο..σε καταλαβαινω απολυτα κ εχεις δικιο,αλλα να μγν το βαζουμε κατω,ειμαστε φτιαγμενες για να προσπαθουμε..μηπως να ξαναερθεις αθηνα πριν κανεις εξωσωματικη?ξερω ειναι δυσκολα τα οικονομικα αλλα μπας κ δεις κανα αποτελεσμα..υπομονη ..μονο αυτη μας εμεινε..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελευθερια μου δεν εχω αποφασισει για τιποτα.
Ολα αυτα ειναι σκεψεις. Αν ημουν μικροτερη σε ηλικια θα ημουν πιο χαλαρη, τωρα στα 34 νοιωθω οτι το ρολοι μετραει αντιστροφα.

Titino

Titino
Χρυσα μου, Αθήνα έρχεσαι καθόλου ? Ξέρω ότι το Έλενα έχει καλούς γιατρούς και είναι δημόσιο νοσοκομείο. Το ένστικτο μας δεν μας προδίδει. Να μαζέψεις ότι εξετάσεις έχεις κάνει και να πας εκεί. Ο δικός σου μου φάνηκε από την περιγραφή σου αδιάφορος. Εγώ θα είχα τρελαθεί. Ήδη σκεφτόμουν το Μάιο να ξεκινούσα καμιά εξέταση. οι υπόλοιπες πώς είστε ? Ελευθερία έκανες τελικά τις εξετάσεις που έλεγες ?

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια.
Τιτινο μου για το Ελενα εχω ακουσει κι εγω καλα λογια και ειδικα για το τμημα των εξωσωματικων.
Για την ωρα σκεφτομαι να παω σε εναν γυναικολογο που ερχεται απο Αθηνα , εχω ακουσει καλα λογια.
Τιτινο μου εσυ τι κανεις; Ποτε θα παςνα δεις για πρωτη φορα το μωρακι σου; Θυμαμαι που ειχες απογοητευτει και ειχες πει οτι θα εκανες εξετασεις.
Ποιος να σου το ελεγε τοτε.
Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν;

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσαρες μου!!τιτινο μου πως εισαι??
χρυσα μου κανε ο,τι πρεπει για να δεις τι παιζει..να ξεαγχωθεις βρε κοριτσακι μου..κ να σου πω κ κατι δν σε πηραν δα κ τα χρονια..η αλλη στα 40εκανε φυσιολογικα παιδι..ειδαμε κ εμεις που ειμαστε στα 28 τι τραβαμε..
λοιπον εγω πηγα στο γιατρο κ του ζητησα να παμε χαλαρα για εξετασεις κ μου προτεινε μετα την επαφη να παω στο μητερα να μου κανει υπερηχο για να δει το σπερμα του ανδρα μου πως κινειται στη τραχηλικη βλεννη,τα αυγουλακια μου κ αν το περιβαλλον ειναι φιλικο.περιμενω την αλλη εβδομαδα περιοδο κ επειτα παω..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομιζω ελευθερια μου οτι θα βοηθησει πολυ αυτη η εξεταση. Αν προλαβεις βεβαια να την κανεις γιατι μπορει να εχουμε ευχαριστα νεα απο σενα.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομιζω ελευθερια μου οτι θα βοηθησει πολυ αυτη η εξεταση. Αν προλαβεις βεβαια να την κανεις γιατι μπορει να εχουμε ευχαριστα νεα απο σενα.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Νομιζω ελευθερια μου οτι θα βοηθησει πολυ αυτη η εξεταση. Αν προλαβεις βεβαια να την κανεις γιατι μπορει να εχουμε ευχαριστα νεα απο σενα.

την εχεις κανει χρυσα μου την εξεταση αυτη??δν ξερω βρε κοριτσια μου ειμαι λιγο διστακτικη..μηπως να το αφησω στη τυχη του??να μη το σκαλιζω μπας κ ερθει απο μονο του??βεβαια αυτο το μηνα προσπαθησαμε αρκετα.οταν βγηκε θετιξο το τεστακι ειχαμε επαφες την ιδια μερα κ την επομενη.κ φυσικα κ τις προηγουμενες ημερες.μακαρι να τα καταφεραμε..

Titino

Titino
Λοιπον μολις γυρισαμε απο το πρωτο μας ραντεβου! Η γιατρος τοσο μα τοσο καλη! Ειμαστε 5 εβδομαδων και 4 ημερων, ολα φυσιολογικά, εχει κατσει ψηλά στην μητρα σε πολύ καλό σημειο. Αφου δεν ειχα ουτε αιμα ουτε τπτ ειμαστε πολύ καλα και με τις χοριακες. (φτου φτου φτου) Σε δεκα μερες θα ξαναπαμε να ακουσουμε καρδουλα και να μου γραψει και τις εξετασεις.
Δεν ξερω ακομα αν εφταιγε το αγχος και η σκεψη, αλλά σε μας ηρθε εκει που δεν το περιμεναμε και σας το εχω ξαναπει. Δεν πιστευω οτι καποιος που προσπαθει για καιρό δεν μπορεί να το πιασει λογω αγχους, ειναι και καραμελα που με εκνευριζει. Να μου ελεγαν οτι ειναι και κατα μεγαλο ποσοστο τυχης, θα το θεωρούσα πιο σωστο. Ναι σκεφτομουν τις εξετασεις και σκεφτομουν και τα τεστ ωορρηξίας και μαλιστα στο τσακ δεν τα παρηγγειλα.
Ναι και σαν μαιευττικη ειναι πολύ καλο το Ελενα. Αν ειχα γιατρό εκει, θα γεννουσα, το θεωρω το καλύτερο δημοσιο που δεν εχει να ζηλεψει και τιποτα τα ιδιωτικα.
Χρυσα μου, δεν χανεις κατι να πας και σε αυτον τον γιατρό που λες, απλα να εχεις ολες τις εξετασεις σου για να μην σε πηγαινοφερνει.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ τιτινο μου ποσο χαιρομαι για σενα.
Ελευθερια μου δεν την εχω κανει αλλα εχω την εντυπωση οτι θα σας δωσει πολλες απαντησεις.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino μου μπραβο σας που ειναι ολα καλα!!!χωρις αγχος τωρα να το χαρειτε..δν μας ειπες,πως το ανακοινωσες στον αντρουλη σου!!!εχεις κανα συμπτωμα??να σε ρωτησω ειχες πριν τη καθυστερηση κανα συμπτωμα??
εγω ρε κοριτσια περιμενω αυριο η μεθαυριο κ νιωθω πολυ βαρια στις ωοθηκες μου,ποναω λιγο αλλα ειναι λες κ μου εχουν βαλει βαριδια..δν περιμενω φυσικα κατι το ξερω πως δν ειμαι..
χρυσα μου τι κανεις??

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ειμαι ελευθερια μου.
Σημερα ολη μερα εβρεχε και ουτε που βγηκα απο το σπιτι.
Αγκαλιτσα με τον σκυλακο μου στον καναπε.
Δεν θελω να σε ακουω απαισιοδοξη, ειδες τι εγινε με την τιτινο μας.
Εξαλλου τα δωσατε ολα αυτο το μηνα, οτι περνουσε απο το χερι σας το κανατε.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Καλα ειμαι ελευθερια μου.
Σημερα ολη μερα εβρεχε και ουτε που βγηκα απο το σπιτι.
Αγκαλιτσα με τον σκυλακο μου στον καναπε.
Δεν θελω να σε ακουω απαισιοδοξη, ειδες τι εγινε με την τιτινο μας.
Εξαλλου τα δωσατε ολα αυτο το μηνα, οτι περνουσε απο το χερι σας το κανατε.

καιρο ειχα να ακουσω για τον σκυλακο σου.τι κανει??κ εδω αθηνα ολη μερα βρεχει κ εχω κ τη δικια μου τη σκυλιτσα να καθεται παραπονεμενη στη πορτα για να παει βολτα,αλλα δν την παω οταν βρεχει γιατι ειναι κοκεταρια κ δν θελω να βραχει κ να μου κρυωσει..
απλα χρυσα μου δν ελπιζω σε,τιποτα πλεον.εχω χασει την αισιοδοξια μου..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ειναι το βασανο μου, με παιδευει βεβαια λιγο αλλα κι αυτα εχουν τη γλυκα τους.
Ελευθερια μου ειναι η παρηγορια μου, παντα καταφερνει να με ανεβασει ψυχολογικα.
Χτες ημουν λιγο πεσμενη και αποφασισαμε να παμε μια βολτα στη θαλασσα. Γυρισα αλλος ανθρωπος. Κανονικη ψυχοθεραπεια.
Ελευθερια μου θα ερθει και η δικη μας σειρα, μην απελπιζεσαι. Και οταν ερθει θα ειμαστε οι πιο ευτυχισμενες γυναικες του κοσμου.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="κουνελάκι"]Καλα ειναι το βασανο μου, με παιδευει βεβαια λιγο αλλα κι αυτα εχουν τη γλυκα τους.
Ελευθερια μου ειναι η παρηγορια μου, παντα καταφερνει να με ανεβασει ψυχολογικα.
Χτες ημουν λιγο πεσμενη και αποφασισαμε να παμε μια βολτα στη θαλασσα. Γυρισα αλλος ανθρωπος. Κανονικη ψυχοθεραπεια.
Ελευθερια μου θα ερθει και η δικη μας σειρα, μην απελπιζεσαι. Και οταν ερθει θα ειμαστε οι πιο ευτυχισμενες γυναικες του κοσμου.[/quote

εχεις δικιο για τα σκυλακια μας..κ σε εμας δν υπαρχει μερα που να μη γελαμε με τη μικρη.οπως το ειπες ψυχοθεραπεια ειναι κ αγχωλιτικα.κ εγω δν την αλλαζω με τιποτα ο,τι κ να κανει..
οτι θα μας ερθει θα μας ερθει,αλλα ποσο θα μας ταλαιπωρησει ακομα δν ξερω.λεω παντως να κανω κανα τεστακι αυριο το πρωι ετσι για να μου φυγει η σκεψη,εχω καιρο να κανω,μου ελειψαν..

Titino

Titino
γεια σας κορίτσια! Είχα κάνει ένα τημ Κυριακή αλλά δεν ήταν θετικό.Δεν είχα καθυστέρηση περίμένα την Πέμπτη,έκανα ένα τεστ την Τρίτη αλλά δεν ββγήκε το αποτέλεσμα αμεσως. Το άφησα σε μια άκρη και πήγα να κάτσω με τον άντρα μου Ο οποίος χάζευε στον υπολογιστή του, μιλούσαμε περί άνεμων και υδάτων. Πάω στο μπάνιο το βλέπω αχνό θετικό. Το παίρνω και πάω να του το πω, με κοιτάει ότι κάτι κρατάω,και με πιάνουν τα κλαμματα, του το δείχνω αλλά δεν κατάλαβΕ τίποτα, όταν ήρεμησα του είπα ότι μάλλον ειμαι έγκυος και να πάλι τα κλαμμάτα μΕ γέλια , χάρηκε πολύ, έκανα άλλο ένα τεστ, πήρα την γιατρό κτλ τέρας ψυχραιμίας ! Έπρεπε να κανώ τίποτα άλλα εκείνη την ώρα δεν κρατήθηκα. Εδώ και στη δουλειά που το είπα έκλαιγα, όταν πήρα για τοα αποτέλεσμα της χοχοριακης κ ήταν θετικό πάλι έκλαιγα...

Titino

Titino
Συμπτωματα μονο ατονια και νομιζα πως ημουν κρυωμενη πως ειχα τημ ιωση. Το στηθος πονουσε πολυ και πριστηκε, η κοιλια σαν πονοι περιοδου ομως πιο ελαφριοι. Μια πονουσα δεξια μια αριστερά, Και με επιαναν πιο εντονα οι πονοι αν εβηχα. Τωρα εχω ναυτιες οταν φαω και υπνηλία. Τα μικροπονακια υπαρχουν ακομα αλλα ειναι φυσιολογικά.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελευθερία μου το έκανες της τεστακι;
Φανταζεσαι να βγει θετικό;
Να πιάσουν τουλαχιστον τόπο τα κατακόρυφα ρε παιδι μου.

Titino

Titino
χαχαχα εγω δεν σηκωνομουν απο το κρεβατι εμενα ακινητη! Και κατακορυφο ειχα κανει, και εμεις γελουσαμε. Τι να κανεις..
Αντε ελευθερια περιμενουμε τα ευχαριστα!
Χρύσα ποσο καιρό ειστε στις προσπαθειες; Μπορει να το ειχες αναφερει αλλα δεν θυμαμαι..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Προσπαθούμε 2.5 χρόνια.
Καλά τον πρωτο μήνα με μια επαφη την 20η μέρα του κύκλου περίμενα οτι θα μείνω κατευθείαν έγκυος.
Μαύρα μεσάνυχτα είχα.
Κατακόρυφο έχω δοκιμάσει κι εγώ αλλά παρατήρησα οτι εσφιγγα πολύ την κοιλιά και δεν το ξαναδοκιμασα.
Νομιζω οτι με το να μένεις χαλαρή και ανάσκελα είναι καλύτερα.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια.εκανα το τεστακι πρωι πρωι κ φυσικα βγηκε αρνητικο..δν περιμενα να βγει κατι αλλο φυσικα..τουλαχιστον θα κανω την εξεταση να δω τι παιζει..
τιτινο μου κ εγω ετσι φανταζομαι να τοθ το πω δν θα αντεξω να του το κρυψω κ να του κανω εκπληξη..θα κλαιω συνεχεια..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι νωρίς βρε ελευθερία για ν' απογοητευεσαι.
Περιμενε λιγάκι,ποτε δεν ξέρεις.
Κορίτσια μη μιλάτε για κλάμα. Τον τελευταιο καιρό έχω γίνει υπερευαισθητη, κλαίω με το παραμικρό.
Οποτε καταλαβαίνετε και μονο στη σκέψη ενος θετικού τεστ ψάχνω χαρτομαντηλα.

Titino

Titino
Ναι απορω πως κρατιοντουσαν καποιες κοπελες και ετοιμαζαν ολοκληρο σχεδιο. Ισως ειμαι εγω ανυπομονη, αλλα δεν μου βγηκε. Ναι αρκετο κλαμμα, χαρας βεβαια.
Καλά στον πρωτο υπερυχο ο αντρας μου νομιζε δεν ξερω και εγω τι θα εβλεπε, ειδε μια κουκιδιτσα, και απογοητευτηκε! Shocked
Μετα απο καποιες ωρες ενταξει ηταν λεει την επομενη ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα.
Χρυσα μου και εμενα ο αντρας μου νομιζε με μια δυο οτι θα ερχοταν ετσι ευκολα, του ελεγα εγω κατσε να δουμε και ποσο καιρο θα μας παρει.
Ακουγε απο καποια φιλικα ζευγαρια που το πιασαν με την μια και ελεγε ελα μωρε σιγα, θα δεις που θα ερθει με την μια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις