Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!ετσι απο περιεργεια ποσο καιρο προσπαθουσατε μεχρι να δειτε θετικο τεστακι??εμεις προσπαθουμε 10 μηνες κ ακομα τιποτα..για πειτε...

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!Εμεις προσπαθούσαμε 3 χρονια μεχρι να μεινω εγκυος πρωτη φορα και κατεληξε σε παλινδρομη!Μετα από μερικους μηνες ξανα εμεινα αλλα παλι τα ιδια!Τωρα ειμαστε στα 4 χρονια και 2 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NOPITSA έγραψε:Καλημέρα!Εμεις προσπαθούσαμε 3 χρονια μεχρι να μεινω εγκυος πρωτη φορα και κατεληξε σε παλινδρομη!Μετα από μερικους μηνες ξανα εμεινα αλλα παλι τα ιδια!Τωρα ειμαστε στα 4 χρονια και 2 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!!

Καλημερα νοπιτσα..απο οτι βλεπω εισαι παρα πολυ μικρη..δηλαδη απο τα 18 σου προσπαθειτε για μωρο??
Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος..εχεις ψαξει για τη παλινδρομη??

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα!

5 ή 6 μηνες,,δε θυμαμαι ακριβως

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
6με7μηνες αλλα κατεληξε κ μενα παλλινδρομη μετα απο 4μηνες ξαναμεινα στο αγορακι μου που βαπτιζω αυριο.υπομονη κοπελα μου θα ρθει το αγγελακι σου

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maro28 έγραψε:6με7μηνες αλλα κατεληξε κ μενα παλλινδρομη μετα απο 4μηνες ξαναμεινα στο αγορακι μου που βαπτιζω αυριο.υπομονη κοπελα μου θα ρθει το αγγελακι σου


Να σας ζησει το αγορακι σας!!απο υπομονη απλετη μαρω μου..αλλα δν φανταζομουν οτι θα μου παρει τοσο καιρι!!θα ερθει ομως που θα παει...σε ευχαριστω πολυ!!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
NOPITSA έγραψε:Καλημέρα!Εμεις προσπαθούσαμε 3 χρονια μεχρι να μεινω εγκυος πρωτη φορα και κατεληξε σε παλινδρομη!Μετα από μερικους μηνες ξανα εμεινα αλλα παλι τα ιδια!Τωρα ειμαστε στα 4 χρονια και 2 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!!

Καλημερα νοπιτσα..απο οτι βλεπω εισαι παρα πολυ μικρη..δηλαδη απο τα 18 σου προσπαθειτε για μωρο??
Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος..εχεις ψαξει για τη παλινδρομη??

Ναι από τα 18 μισο για την ακριβεια από τοτε δηλαδή που παντρευτηκα!Μου αρεσει η μεγαλη οικογενεια και αφου βρηκα και τον καταλληλο συνροφο με τον οποιο είμαι μαζι του από πολύ μικρη παντρευτηκα και νωρις!Ποτε δεν φανταζομουν ότι θα δυσκολευτω να κανω μωρακι γιατι ειχα και το ατου ότι ξεκινουσα μικρη αλλααααα!!!Εχω πολυκιστικες ωοθηκες γιαυτο και δυσκολεύομαι για τις παλλινρομες θα πρεπει να κανω αντιπηκτικες ενεσεις με το που ξανα μεινω εγκυος συν ποσα αλλα φαρμακα που θα περνω!Ναι το καλο είναι ότι μενω εγκυος αλλα αν σκεφτεις ότι η πρωτη εκγυμοσυνη ηρθε μετα από 3 χρονια,ασε δυσκολα! Crying or Very sad Συν το αγχος για το αν θα παει καλα η επομενη εγκυμοσυνη!

http://nopixristos@hotmail.com

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NOPITSA έγραψε:
perperouna έγραψε:
NOPITSA έγραψε:Καλημέρα!Εμεις προσπαθούσαμε 3 χρονια μεχρι να μεινω εγκυος πρωτη φορα και κατεληξε σε παλινδρομη!Μετα από μερικους μηνες ξανα εμεινα αλλα παλι τα ιδια!Τωρα ειμαστε στα 4 χρονια και 2 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!!

Καλημερα νοπιτσα..απο οτι βλεπω εισαι παρα πολυ μικρη..δηλαδη απο τα 18 σου προσπαθειτε για μωρο??
Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος..εχεις ψαξει για τη παλινδρομη??

Ναι από τα 18 μισο για την ακριβεια από τοτε δηλαδή που παντρευτηκα!Μου αρεσει η μεγαλη οικογενεια και αφου βρηκα και τον καταλληλο συνροφο με τον οποιο είμαι μαζι του από πολύ μικρη παντρευτηκα και νωρις!Ποτε δεν φανταζομουν ότι θα δυσκολευτω να κανω μωρακι γιατι ειχα και το ατου ότι ξεκινουσα μικρη αλλααααα!!!Εχω πολυκιστικες ωοθηκες γιαυτο και δυσκολεύομαι για τις παλλινρομες θα πρεπει να κανω αντιπηκτικες ενεσεις με το που ξανα μεινω εγκυος συν ποσα αλλα φαρμακα που θα περνω!Ναι το καλο είναι ότι μενω εγκυος αλλα αν σκεφτεις ότι η πρωτη εκγυμοσυνη ηρθε μετα από 3 χρονια,ασε δυσκολα! Crying or Very sad Συν το αγχος για το αν θα παει καλα η επομενη εγκυμοσυνη!

Κοριτσακι μου σου ευχομαι η επομενη εγκυμοσυνη σου να ερθει πολυ γρηγορα κ να παει πολυ καλα μεχρι το τελος!σκεψου οτι εχεις βρει αυτο που σε δυσκολευει κ το πολεμας!!ειμαι σιφουρη οτι ολα θα πανε πολυ καλα κ εχεις κ το ατου της μικρης ηλικιας.κ εμεις ειμαστε παντρεμενοι ενα χρονο αλλα ειμαστε μαζι εννια χρονια...απο μικρα παιδια δηλαδη κ ηξερα οτι αυτος ο ανθρωπος θα ειναι ο πατερας των παιδιων μου..δν εχουμε βρει ακομα τι μας δυσκολευει αλλα θα ερθει που θα παει κ θα χαρουμε πααααραααα πολυ!!!

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις προσπαθουσαμε 15 μηνες..αργησαμε λιγο αλλα τελικα τα καταφεραμε..ευχομαι το ιδιο σε ολες σας..

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
NOPITSA έγραψε:
perperouna έγραψε:
NOPITSA έγραψε:Καλημέρα!Εμεις προσπαθούσαμε 3 χρονια μεχρι να μεινω εγκυος πρωτη φορα και κατεληξε σε παλινδρομη!Μετα από μερικους μηνες ξανα εμεινα αλλα παλι τα ιδια!Τωρα ειμαστε στα 4 χρονια και 2 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!!

Καλημερα νοπιτσα..απο οτι βλεπω εισαι παρα πολυ μικρη..δηλαδη απο τα 18 σου προσπαθειτε για μωρο??
Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος..εχεις ψαξει για τη παλινδρομη??

Ναι από τα 18 μισο για την ακριβεια από τοτε δηλαδή που παντρευτηκα!Μου αρεσει η μεγαλη οικογενεια και αφου βρηκα και τον καταλληλο συνροφο με τον οποιο είμαι μαζι του από πολύ μικρη παντρευτηκα και νωρις!Ποτε δεν φανταζομουν ότι θα δυσκολευτω να κανω μωρακι γιατι ειχα και το ατου ότι ξεκινουσα μικρη αλλααααα!!!Εχω πολυκιστικες ωοθηκες γιαυτο και δυσκολεύομαι για τις παλλινρομες θα πρεπει να κανω αντιπηκτικες ενεσεις με το που ξανα μεινω εγκυος συν ποσα αλλα φαρμακα που θα περνω!Ναι το καλο είναι ότι μενω εγκυος αλλα αν σκεφτεις ότι η πρωτη εκγυμοσυνη ηρθε μετα από 3 χρονια,ασε δυσκολα! Crying or Very sad Συν το αγχος για το αν θα παει καλα η επομενη εγκυμοσυνη!

Κοριτσακι μου σου ευχομαι η επομενη εγκυμοσυνη σου να ερθει πολυ γρηγορα κ να παει πολυ καλα μεχρι το τελος!σκεψου οτι εχεις βρει αυτο που σε δυσκολευει κ το πολεμας!!ειμαι σιφουρη οτι ολα θα πανε πολυ καλα κ εχεις κ το ατου της μικρης ηλικιας.κ εμεις ειμαστε παντρεμενοι ενα χρονο αλλα ειμαστε μαζι εννια χρονια...απο μικρα παιδια δηλαδη κ ηξερα οτι αυτος ο ανθρωπος θα ειναι ο πατερας των παιδιων μου..δν εχουμε βρει ακομα τι μας δυσκολευει αλλα θα ερθει που θα παει κ θα χαρουμε πααααραααα πολυ!!!


Ευχαριστούμε πολύ κοριτσι μου!Κ εγω σου ευχομαι με την σειρα μου να σας ερθει γρηγορα το νινακι!!!!!!!Αν και πραγματικα πιστευω ότι θα μας εχεις συντομα ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!! Smile

http://nopixristos@hotmail.com

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikimam έγραψε:Εμεις προσπαθουσαμε 15 μηνες..αργησαμε λιγο αλλα τελικα τα καταφεραμε..ευχομαι το ιδιο σε ολες σας..

Φανταζομαι τη χαρα σας!!!κ εμας μας βλεπω να αργουμε αλλα τι να κανουμε...υπομονη!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NOPITSA έγραψε:
perperouna έγραψε:
NOPITSA έγραψε:
perperouna έγραψε:
NOPITSA έγραψε:Καλημέρα!Εμεις προσπαθούσαμε 3 χρονια μεχρι να μεινω εγκυος πρωτη φορα και κατεληξε σε παλινδρομη!Μετα από μερικους μηνες ξανα εμεινα αλλα παλι τα ιδια!Τωρα ειμαστε στα 4 χρονια και 2 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!!

Καλημερα νοπιτσα..απο οτι βλεπω εισαι παρα πολυ μικρη..δηλαδη απο τα 18 σου προσπαθειτε για μωρο??
Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος..εχεις ψαξει για τη παλινδρομη??

Ναι από τα 18 μισο για την ακριβεια από τοτε δηλαδή που παντρευτηκα!Μου αρεσει η μεγαλη οικογενεια και αφου βρηκα και τον καταλληλο συνροφο με τον οποιο είμαι μαζι του από πολύ μικρη παντρευτηκα και νωρις!Ποτε δεν φανταζομουν ότι θα δυσκολευτω να κανω μωρακι γιατι ειχα και το ατου ότι ξεκινουσα μικρη αλλααααα!!!Εχω πολυκιστικες ωοθηκες γιαυτο και δυσκολεύομαι για τις παλλινρομες θα πρεπει να κανω αντιπηκτικες ενεσεις με το που ξανα μεινω εγκυος συν ποσα αλλα φαρμακα που θα περνω!Ναι το καλο είναι ότι μενω εγκυος αλλα αν σκεφτεις ότι η πρωτη εκγυμοσυνη ηρθε μετα από 3 χρονια,ασε δυσκολα! Crying or Very sad Συν το αγχος για το αν θα παει καλα η επομενη εγκυμοσυνη!

Κοριτσακι μου σου ευχομαι η επομενη εγκυμοσυνη σου να ερθει πολυ γρηγορα κ να παει πολυ καλα μεχρι το τελος!σκεψου οτι εχεις βρει αυτο που σε δυσκολευει κ το πολεμας!!ειμαι σιφουρη οτι ολα θα πανε πολυ καλα κ εχεις κ το ατου της μικρης ηλικιας.κ εμεις ειμαστε παντρεμενοι ενα χρονο αλλα ειμαστε μαζι εννια χρονια...απο μικρα παιδια δηλαδη κ ηξερα οτι αυτος ο ανθρωπος θα ειναι ο πατερας των παιδιων μου..δν εχουμε βρει ακομα τι μας δυσκολευει αλλα θα ερθει που θα παει κ θα χαρουμε πααααραααα πολυ!!!


Ευχαριστούμε πολύ κοριτσι μου!Κ εγω σου ευχομαι με την σειρα μου να σας ερθει γρηγορα το νινακι!!!!!!!Αν και πραγματικα πιστευω ότι θα μας εχεις συντομα ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!! Smile


Μακαρι κοπελα μου!!μακαρι ολες οσες προσπαθουμε να εχουμε ευχαριστα συντομα κ να μη ταλαιπωρηθουμε αλλο!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμεις αργησαμε να την πιασουμε.24 μηνες μας αργησε

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω δν προσπαθησα καθολου οταν παντρευτικα εμεινα αμεσος εγκυος . εδω κ ενα μηνα προσπαθω για το δευτερο .
perperouna σιντομα σου ευχωμαι να εχεις το δικο σου παιδακι

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kerasoula έγραψε:εγω δν προσπαθησα καθολου οταν παντρευτικα εμεινα αμεσος εγκυος . εδω κ ενα μηνα προσπαθω για το δευτερο .
perperouna σιντομα σου ευχωμαι να εχεις το δικο σου παιδακι

Σε ευχαριστω κερασουλα μου!!κ εγω με τη σειρα μου σου ευχομαι να ερθει γρηγορα κ το δευτερο!!!
Στη δικη μου περιπτωση ειναι μαλλον το αγχος πουμας δυσκολευει κ η ανυπομονησια μου να μεινω γρηγορα εγκυος!!μακαρι να σας εχω ευχαριστα αυτο το μηνα!!!

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μη νομιζεις κ για δευτερο ανχος εχεις !!!!!
οπως κ να εχει ελπιζω συντομα να εχουμαι μωρακι

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kerasoula έγραψε:μη νομιζεις κ για δευτερο ανχος εχεις !!!!!
οπως κ να εχει ελπιζω συντομα να εχουμαι μωρακι


Αχ κερασουλα μου ας κανουμε πρωτα το πρωτο κ μετα αγχωνομαστε για το δευτερο..
Μακαρι να μας ερθει κ στις δυο πολυ ευκολα!!!κ μετα παρτυ ολες μαζι!!!!!!

tsifaki

tsifaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
2 μήνες και δε θα έλεγα ότι προσπαθουσαμε ιδιαίτερα! Πολύ γρήγορο μου προέκυψε!

http://www.mariett-art.com

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Emas i megali mas i koroula, mas irthe meta apo 15 mines prospathiwn. Ekei pou legame oti pame na doume ti ginete egine to thauma Wink To deutero k to trito, agorakia k ta duo ta piasame me tin prwti. To fevrouario tha gennisw ton trito Smile Xalarose k ola tha ginoun stin wra tous.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννα κ τσιφακι να σας ζησουν τα ζουζουνια σας!!
Προσπαθουμε να ειμαστε χαλαροι αλλα οσο περναν οι μηνες κ δν γινεται κατι αγχωνοναστε μηπως συμβαινει κατι..μονο αυτο..ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα γινει το θαυματακι μας!!!σας ευχαριστω κοριτσια !!!

tsifaki

tsifaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
#Perperouna να μην αγχώνεσαι!
Το άγχος είναι ότι χειρότερο.. Να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή με το σύζυγό σου χωρίς να σκέφτεσαι το επερχόμενο μωράκι!

http://www.mariett-art.com

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsifaki έγραψε:#Perperouna να μην αγχώνεσαι!
Το άγχος είναι ότι χειρότερο.. Να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή με το σύζυγό σου χωρίς να σκέφτεσαι το επερχόμενο μωράκι!

Αμα σου πω οτι ο αντρας μου αγχωνεται περισσοτερο απο μενα??δν μου το δειχνει βεβαια αλλα τον ξερω πολυ καλα!!οταν δε αδιαθετω πεφτει σε καταθλιψη..
Προσπαθω κ εγω να μην αγχωνομαι δν το συζηταω κ γεμιζω τα απογευματα μου για να ξεχνιεμαι..λεω θα ερθει αποκλειεται να μην ερθει..απλα μποειι να μην ειναι η ωρα μας ακομη..
Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια παντως κ καθε συμβουλη καλοδεχουμενη..με βοηθατε παρα πολυ

BIKH

BIKH
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhmera!!kai emeis 10 mhnes prospathousame ka tipota!eixa polu agxos!mhn agxonesai kai ola tha ginoun!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="BIKH"]kalhmera!!kai emeis 10 mhnes prospathousame ka tipota!eixa polu agxos!mhn agxonesai kai ola tha ginoun!!![/quot

καλησπέρα βικη μου.σε ευχαριστω για την απαντηση..εμεις μαλλον θα αργησουμε γιατι η προλακτινη μου είναι ανεβασμενη και μπλοκαρει ολο το συστημα..θα παω να κανω εξετασεις αιματος για να δω ποσο υψηλη είναι και μετα θα παρω χαπακια για να τη ρυθμισω..

Jorji


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εμείς προσπαθούμε 9-10 μήνες περίπου.
η απογοητευσή μου στα ύψη.
μετα απο επιμονή και καλλιργεια σπερματος του συζηγου,βρήκαμε οτι έχει 3 μικροβια στο σπέρμα.
Περνει τωρα αντιβίωση.
Μακάρι να ήταν αυτός ο λόγος που δεν έχουμε αποκήσει το θαυματάκι μας και συντομα να δω ενα θετικό τεστ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις