Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κικη μιξες απο δοντια?? Shocked Shocked  πρωτη φορα το ακουω... μακαρι να ναι ετσι !! πικρα αυτο με το φαι... το περασα κι εγω για ενα διαστημα και σε καταλαβαινω!! ειναι μεγαλο κοριτσι πλεον καποια στιγμη θα σου κανει την εκπληξη και θα φαει!! ναι τη βαφτισαμε 17 αυγ την ειπαμε σωτηρια και τη φωναζουμε Ρια Very Happy ( της πεθερας )

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μιξουλες απ τα δοντια...ισχυει....
Πολυ ωραιο το ρια...πιο ωραιο απ το σωτηρια...

Το ονοματακι της πεθερουλας ε;τουλαχιστον ειναι καλη η πεθερα;

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη ειναι μωρο και ειναι και πρωτο εγγονι αλλα ονομα ειναι αυτο που βρηκε να χει κι αυτη?? Shocked Shocked  χαχαχα

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ!!!

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ Embarassed

Jollie αυτο με τα χτυπηματα πολυ ψυχοφθορο.Καταλαβαινω πως νιωθεις,το επαθα και εγω αρκετες φορες,κουτουλαει συνεχεια στο τραπεζι και οπου βρει γενικα.. προχθεσ ειδικα ανεβηκε τα σκαλοπατια (3) αλλα μεχρι να τον προλαβω εκανε να τα κατεβει και επεσε.. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 679259 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 679259

vasoula το ονειρο ηταν το εδειχνε εδω περσι ακι το εβλεπα μανιοδοσ!! θελεισ να σ πω την ιστορια??? tongue tongue

κοριτσια μου μια απορια,διαβασα που γραφετε οτι πηρατε καινουριο καρεκλακι για το αυτοκινητο,ποτε καταλαβαινουμε οτι πρεπει να το αλαξουμε?

ωχ σεντονι..... συγνωμη κοριτσια...

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σοu stell ....χαθηκες κ εσυ...να συμμετεχεις πιο συχνα εαν φυσικα μπορεις.... Laughing Laughing Laughing

εμεις πηραμε καινουργιο καθισμα αυτοκινητου γιατι το μωρο ηταν κατα καποιο τροπο στριμωγμενο ...συνηθως οταν το μωρο παει 9 κιλα αλλαζεις το καθισμα..παρολο που εμενα δεν ειναι ακομα 9 κιλα αλλα 8 περιπου, ηταν ηδη στριμωγμενη οποτε πηραμε καινουργιο...
εσυ το εχεις βαφτισει το μωρο?το ονοματακι σας?

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
9???? εμεισ ειμαστε στα 10,5 κιλα και συνεχισουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 536304 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 536304

εγω βαπτισα τον πριγκιπα μου τον απριλιο και πηρε το ονομα Κωνσταντινος Very Happy

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν στο καθισμα που εχεις καθεται ανετα ο κωνσταντινος δεν υπαρχει λογος να το αλλαξεις..εγωειχα το καθισμα αυτοκινητου απ το τριπλο καροτσι κ παρολο που ειναι εως 12 κιλα δεν ηταν πολυ ανετο..αν δεν καναμε μεγαλα ταξιδια μπορει να μην το αλλαζα ακομα..αλλα το αλλαξα για μεγαλυτερη ασφαλεια αλλα και περισσοτερη ανεση

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρες! Ευχαριστώ που σας έλειψα και για το ενδιαφέρον. Ναι, η τρομάρα που πήρα από το πέσιμο δεν περιγράφεται και δεν ξεπερνιέται... Και ναι, το καρεκλάκι είναι ψηλό και έπεσε από πιο ψηλά μάλλον (γιατί θα πρέπει να κατάφερε να βγήκε από πάνω). Ευτυχώς το μικράκι μου είναι καλά, δόξα τω Θεώ! Απλά φοβόμουν μήπως προκλήθηκε τίποτα εσωτερικά, αλλά από ότι μου είπαν 2 γιατροί δεν μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο χωρίς να υπάρχουν συμπτώματα (έμετοι, υπνηλία). Κι εμείς έχουμε αλλαξει το κάθισμα του αυτοκινήτου εδώ και έναν μήνα περίπου. Το παρήγγειλε ο σύζυγος από το ίντερνετ. Και σε εμένα αρέσει να βλέπω σειρές. Μ΄ αρέσει πολύ η μουρμούρα. Επίσης τρελαίνομαι για ασυτνομικά και φόνους!! Όλη την εγκυμοσύνη την έβγαλα ως εκπαιδευόμενη ψυχοπαθής δολοφόνος: έβλεπα στο conn-x 24 ώρες το 24ωρο το κανάλι που παίζει μόνο τέτοαι!! Βέβαια τρελαίνομαι να παρακολουθώ και πάσης φύσεως αθλητικά και φυσικά και ποδόσφαιρο (φέτος δεν ξέρω πώς θα τα καταφέρω, αφού σε όλα τα καφέ καπνίζουν και δε θέλω να πηγαίνω με το μωρό σε τέτοια περιβάλλοντα). Γιατί δε φτιάχνει κάποια από τις παλιές μια κατάσταση και με εμάς τις καινούριες με τις ημερομηνίες γέννησης των μικρών μας και τα ονόματά τους;; Εεεε;; Τι λέτε;

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ναι jollie πολυ ωραια η ιδεα σου με τις ημερομηνιες κ τα ονοματα των μωρων μας...ποια ομως ξερει να το φτιαξει αυτο??? Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 654316

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως δεν το χω, το δηλώνω. Νομίζω η Βασούλα ειχε φτιάξει την τελευταία λίστα, σωστά; Αυτό θα βοηθούσε κι εμάς που πάσχουμε από Αλτσχάιμερ και παθαίνουμε διαλείψεις. Wink Κική, δοκίμασες να δώσεις ταχίνι στην Ελισάβετ σου; Ο δικός μου την πρώτη φορά έφαγε και μετά μπήκε και αυτό στη μαύρη λίστα. Βρε κορίτσια, τι θα κάνω που τα μόνα τρόφιμα στα οποία ανοίγει το στόμα είναι το καρπούζι που πλέον τέλειωσαν και... το ψωμί; Μπορεί να του δίνω κάτι και να σφραγίζει, ενώ αν του δώσω το ίδιο λέγοντάς του ότι είναι ψωμί να ανοίγει το στόμα (και μετά να φτύσει μερικές φορές το υποτιθέμενο ψωμί). Αυτό το ψωμί που του δίνω έχει άπειρες γεύσεις: από πεπόνι μέχρι αρακά και πάει λέγοντας! Δε θέλω να του δίνω τόσο πολύ ψωμί ούτε θέλω να τον κοροιδεύω, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω. Μετά από τόσους μήνες άκαρπων προσπαθειών το ανοιχτό στοματάκι είναι πολύ προκλητικό!!

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουτε εγω το χω να φτιαξω κατι τετοιο ...αφου προσπαθουσε ο αντρας μου να μου βαλει αυτο που εχετε ολες σχεδον που δειχνει την ηλικια του μωρου..το φτιαχναμε αλλα δεν καταφεραμε να μπει οπως καταλαβατε!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ταχινι δεν εχω προσπαθησει να δωσω...λες να δοκιμασω??
χλωμο να το φαει αλλα λεμε τωρα...
σημερα εφαγε λιγο γιαουρτακι προβειο...λιγο μην φανταστεις... Crying or Very sad
φαγητο εφαγε 5 κουταλακια με το στανιο κι αυτο...κοτοπουλο με χυλοπιτακι κ ντοματουλα...αστα ακομα δυσκολα με το φαγητο Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 679259 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 679259 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 679259

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια αν πάτε στο προφιλ σας και πατήσετε στην υπογραφή, ότι γράψετε σε εκείνο το πεδίο θα εμφανίζεται κάτω από τις απαντήσεις σας.

Πχ μπορείτε να κάνετε copy-paste την λίστα της Βασούλας και να συμπληρώσετε τα δικά σας στοιχεία με τα ονόματα πλέον των παιδιών.

http://www.something-special.gr

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ.......!!!!!!!!

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα Κικη!!!!
Καλημερα μανουλες!!!!

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΕ???Απουσια σου εβαλα εχθες..... Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 536304

πως πανε τα βραδια σας?

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα!!

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν ξεκινάμε: 3-12-2013 η γέννηση και το όνομα αυτού Μαρίνος! Κική, πας στο Lillypie (εγώ εκεί πήγα και δεν το ΄χω όπως ξαναείπα και πολύ με την τεχνολογία!!) και διαλέγεις τικεράκια. Αν θυμάμαι καλά, κάνουν μια εβδομάδα για να αρχίσουν να εμφανίζονται. Αρχίστε να γράφετε κι εσείς στοιχεία μπας και καταφέρουμε να εμπλουτίσουμε τη λίστα. Μariameint, πάντα δρας καταλυτικά και παρεμβαίνεις όποτε υπάρχει ανάγκη!! Μπράβο!! Ευχαριστούμε!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 417472

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jollie το ψαχναμε με τον αντρα μου κ δεν ειναι κ κανενας ασχετος μ αυτα...πγαμε στο Lilipie αλλα τιποτα...δεν ξερω τι παιζει...θα το ξανα προσπαθησω αν ειναι

η ελισαβετ γεννηθηκε στις 10-12-2013...

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν μπορει καποια να μου πει ΑΚΡΙΒΩΣ τι κανω για να βαλω κ εγω το LILLIPYE....τωρα δεν βρισκω καν αυτα...μα τοσο δυσκολο ειναι? η εγω ειμαι ΧΑΖΗ κ ΑΣΧΕΤΗ απ οτι φαινεται

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα !! κικη αν θυμαμαι καλα πατας πανω σε ενα τικερ απο μας και σε βαζει στη σελιδα... διαλεγεις αυτα οπου θες και μετα σου βγαζει κατι κοδηκους... σε ενα σημειο λεει forum codes καπως ετσι... κανεις αντιγραφη αυτο τον συνδεσμο και μετα πας στο προφιλ σου  και πας εκει που λεει υπογραφη και το κανεις επικοληση .. αυτο !

οσο για τη λιστα οπως λεει και η μαρια γινεται  μονο που εγω βαριεμαι να την κανω Razz μη σας πω οτι σκεφτομουν να σβησω κι αυτη που εχω γιατι ειναι ολοκληρο κατεβατο αλλα εκτος του οτι βαριεμαι να κανω κι αυτο δεν μου παει και η καρδια!! ας αναλαβει καποια κοπελα να την κανει ! Smile

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοδηκους Shocked Shocked Shocked  παναγια μου πως το γραψα ετσι

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΑΣΟΥΛΑ το παλευω αλλα δεν τα καταφερνω...θα πω στον αντρα μου να ξανα προσπαθησει μπας κ το καταφερει εκεινος....πφφφφ.... Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 2 534787

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια,πως είστε?εμένα ο μικρός κοιμάται κάθε βράδυ κοιμάται και πιο νωρίς και ξυπνάει και πιο νωρίς..χτες κοιμήθηκε στης 8 και ξυπνήσαμε στης 7..στο τέλος θα κοιμάται απο της 3 και θα ξυπνάει 12 το βραδυ..λοιπόν για την λίστα μας ο Δημήτρης μου γεννήθηκε 8/1/2014.
Θέλω και εγώ το λιλιπι πως το λένε αλλά μάλλον θα πρέπει να μπω από το λαπτοπ..
Jolie μου μάλλον πρέπει να τον δένεις και εμένα σηκώνεται όρθιος και φοβάμαι πολύ.πλέον μόνο δεμένο τον έχω.
Βασουλα μια χαρά η μικρούλα σου,τσάμπα ανησυχείς.

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μaria_dou, δυστυχώς το διαπίστωσα με πολύ επώδυνο τρόπο ότι πρέπει να τον δένω. Και η αλήθεια είναι ότι δεν το έκανα, όχι από βαρεμέρα, αλλά επειδή δεν του άρεσε να είναι περιορισμένος και τον λυπόμουν. Άσε που επειδή είχε τον περιορισμό που είναι γύρω από το σωματάκι του, πίστευα ότι είναι αρκετά ασφαλής. Δε φανταζόμουν ότι θα κατάφερνε να βγει από τόσο περιορισμένο χώρο...

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα τον έπιασε ο άντρας μου σχεδόν στον αέρα.για πότε σηκώθηκε και πήγε να την κάνει από το κάθισμα του χαμπάρι δεν πήραμε.είναι ζιζανια και κάθε μέρα κάνουν κάτι καινούριο και δυστυχώς εμείς δεν μπορούμε να τα προλαβαίνουμε ολα.
Ξεπέρασε το και μην ρίχνεις ευθύνες σε σένα,δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι σοβαρό φαντάζομαι ευτυχώς είναι όλα καλά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις