Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Φορτική κουμπάρα. Βοήθεια!!! Empty Φορτική κουμπάρα. Βοήθεια!!! Σαβ Νοε 01, 2014 10:12 am

electronio


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας. Αντιμετωπίζω σοβαρό θέμα με την κουμπάρα μου (νονά της κόρης μου) και χρειάζομαι επειγόντως την γνώμη σας. Από την αρχή όμως...

Είμαι παντρεμένη 3,5 χρόνια και έχω μια κόρη 2,5 χρόνων. Τον τελευταίο ένα χρόνο έχω καρκίνο και την Τρίτη ξεκινάω για τρίτη φορά θεραπείες. Τον νονό της μικρής δεν τον ήξερα. Ήταν φίλος του άντρα μου και γενικά δεν είχα κάποια αντίρρηση. Ωραία οικογένεια, έχουν και ένα κοριτσάκι στην ηλικία της μικρής. Μια χαρά!!!

ΟΜΩΣ... Ο κουμπάρος λείπει συνέχεια από το σπίτι του. Η κουμπάρα βαριέται μόνη της με δύο παιδιά (έκανε δεύτερο παιδί για να αναγκάσει τον άντρα της να κόψει το καφενείο) στο σπίτι. Μας καλεί σχεδόν κάθε μέρα. Παίρνει τηλέφωνο ότι ώρα να ναι και δεν το κλείνει με τίποτα. Ζητάει συνέχεια εξυπηρετήσεις από τον άντρα μου (κάηκε η λάμπα, βούλωσε ο νιπτήρας κλπ).
Καλεί να βγούμε όλοι μαζί και δεν έρχεται ο άντρας της και άλλα. Το χειρότερο είναι ότι δεν καταλαβαίνει με τίποτα ότι δεν κάνει να κολλήσω κάποια ίωση.

Σήμερα μας είχε καλέσει και πάλι ενώ είχε πάει ο άντρας μου την μικρή χτες για να παίξει. Εγω είμαι ξαπλωμένη όλη μέρα γιατί χτες κουράστηκα πολύ και σήμερα πονούσα πολύ. Η μικρή είναι μαζί μου στο σπίτι και τον προσέχω όσο μπορώ. Ο άντρας μου έλειπε όλη μέρα για δουλειές. Γύρισε κατά τις έξι και βρήκε στο σπίτι τον αδερφό μου. Έφυγε σχεδόν αμέσως χωρίς να πει που πάει. Τον πήρα τηλέφωνο και το σήκωσε η κουμπάρα. Όταν μίλησα μαζί του μου είπε ότι πήγε γιατί το είχε υποσχεθεί και ότι δεν είπε τίποτα γιατί θα αργούσα να ετοιμαστώ...

Επειδή και λόγω της ασθένειας το μυαλό μου παίζει, θα ήθελα σας παρακαλώ την γνώμη σας για το τι μπορεί να συμβαίνει και το τι να κάνω....

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμμ... κοιτα οντως μπορει απλα να βαριεται και να θελει παρεα αλλα εχεις δικιο οτι ειναι κουραστικο. και ειδικα στην κατασταση σου. προσπαθηστε να μην ανταποκρινεστε. μη σηκωνεται τα τηλ και αρνηθητε αν σας λεει κατι. πειτε της ειμασταν εκει καναμε αυτο.. να καταλαβει οτι δεν μπορει να ειναι το επικεντρο.

τωρα αυτο που δεν μου κολησε ειναι στα τελευταια που λες.. Δεν θελω να πω πιο πολλα και να παρω αμαρτια που λενε αλλα εχε το νου σου λιγο με την κουμπαρα σε οτι αφορα τον αντρα σου...............

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΡΩΣ ΚΕΡΑΤΟ ΒΕΡΝΙΚΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ.

electronio


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κέρατο δεν ξέρω αν τρώω. Ούτε το σκεπτικό της μπορώ να καταλάβω και δεν με ενδιαφέρει. Αυτό που ξέρω είναι ότι μέσα στην εβδομάδα θα γίνει ένα πολύ καλό ξεκαθάρισμα και το τελευταίο που με απασχολεί είναι εάν θα μου μίάει μετά ή όχι....

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΑ ΝΑΙ. ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΚΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!
ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΚΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ, ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΗ ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΝΕΛΩΝΟΥΝ ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΠΡΩΤΑ.

electronio


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Antonia 123 έγραψε:ΚΑΛΑ ΝΑΙ. ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΚΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!
ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΚΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ, ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΗ ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΝΕΛΩΝΟΥΝ ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΠΡΩΤΑ.

Και πως να κάνω έρευνα; να πάω δύσκολο. Εγω με το ζόρι πάω μέχρι την κουζίνα αυτές τις μέρες.

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΟΤΕ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΝΕΙ. ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΖΗΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΑ

electronio


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Antonia 123 έγραψε:ΤΟΤΕ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΝΕΙ. ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΖΗΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΑ

Μισό να βάλω πατίνια...

Καρκίνο έχω με υποτροπή στους λεμφαδένες. Δεν μπορώ να κάνω πολλά γιατί πονάω όχι γιατί βαριέμαι. Στην τελική ζήτησα γνώμη όχι να μου λύσεις το πρόβλημα.

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ; ΚΡΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΛΛΟΙ ΝΕΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ, ΑΝ ΕΧΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ, ΕΙΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
electronio έγραψε:Ο άντρας μου έλειπε όλη μέρα για δουλειές. Γύρισε κατά τις έξι και βρήκε στο σπίτι τον αδερφό μου. Έφυγε σχεδόν αμέσως χωρίς να πει που πάει. Τον πήρα τηλέφωνο και το σήκωσε η κουμπάρα.
Εγώ έχω κολλήσει λίγο σε αυτό. Γιατί έφυγε χωρίς να σου πει πού πάει; Το κάνει συχνά αυτό; Εμένα θα μου φαινόταν πολύ περίεργο να φύγει ο άντρας μου από το σπίτι χωρίς να πει πού πάει εκτός αν πήγαινε π.χ. μέχρι το περίπτερο να πάρει τσιγάρα ή να φέρει κάτι από το αυτοκίνητο. Και γιατί απάντησε η κουμπάρα σου το κινητό του άντρα σου;

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντωνιτσα τοσο αναισθητη πια ακομα κ σε αρρωστη γυναικα τι να σου πω ρε συ θες πολλες σφαλιαρες....ευχομαι να σου φερθουν καποτε οπως φερεσαι.αντι να εμψυχωσεις την κοπελα τις λες για απιστιες κερατα κ οτι χεστηκες που ναι αρρωστη (τι μας το πετας στη μουρη)τα συμπετασματα δικα σας οι υπολοιπες κοπελες

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
electronio έγραψε:Καλησπέρα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας. Αντιμετωπίζω σοβαρό θέμα με την κουμπάρα μου (νονά της κόρης μου) και χρειάζομαι επειγόντως την γνώμη σας. Από την αρχή όμως...

Είμαι παντρεμένη 3,5 χρόνια και έχω μια κόρη 2,5 χρόνων. Τον τελευταίο ένα χρόνο έχω καρκίνο και την Τρίτη ξεκινάω για τρίτη φορά θεραπείες. Τον νονό της μικρής δεν τον ήξερα. Ήταν φίλος του άντρα μου και γενικά δεν είχα κάποια αντίρρηση. Ωραία οικογένεια, έχουν και ένα κοριτσάκι στην ηλικία της μικρής. Μια χαρά!!!

ΟΜΩΣ... Ο κουμπάρος λείπει συνέχεια από το σπίτι του. Η κουμπάρα βαριέται μόνη της με δύο παιδιά (έκανε δεύτερο παιδί για να  αναγκάσει τον άντρα της να κόψει το καφενείο) στο σπίτι. Μας καλεί σχεδόν κάθε μέρα. Παίρνει τηλέφωνο ότι ώρα να ναι και δεν το κλείνει με τίποτα. Ζητάει συνέχεια εξυπηρετήσεις από τον άντρα μου (κάηκε η λάμπα, βούλωσε ο νιπτήρας κλπ).
Καλεί να βγούμε όλοι μαζί και δεν έρχεται ο άντρας της και άλλα. Το χειρότερο είναι ότι δεν καταλαβαίνει με τίποτα ότι δεν κάνει να κολλήσω κάποια ίωση.

Σήμερα μας είχε καλέσει και πάλι ενώ είχε πάει ο άντρας μου την μικρή χτες για να παίξει. Εγω είμαι ξαπλωμένη όλη μέρα γιατί χτες κουράστηκα πολύ και σήμερα πονούσα πολύ. Η μικρή είναι μαζί μου στο σπίτι και τον προσέχω όσο μπορώ. Ο άντρας μου έλειπε όλη μέρα για δουλειές. Γύρισε κατά τις έξι και βρήκε στο σπίτι τον αδερφό μου. Έφυγε σχεδόν αμέσως χωρίς να πει που πάει. Τον πήρα τηλέφωνο και το σήκωσε η κουμπάρα. Όταν μίλησα μαζί του μου είπε ότι πήγε γιατί το είχε υποσχεθεί και ότι δεν είπε τίποτα γιατί θα αργούσα να ετοιμαστώ...

Επειδή και λόγω της ασθένειας το μυαλό μου παίζει, θα ήθελα σας παρακαλώ την γνώμη σας για το τι μπορεί να συμβαίνει και το τι να κάνω....

πρεπει να της εξυγησης οτι λογο της υγεια σου δν μπορεις να κανεις κ πολλες επισκεψεις κ γενικα να βγενεις συνεχεια εξω πιστευω οτι θα καταλαβει αλλα μου κανει εντυποσει που δν σε βοηθαει καθολου κ σκεφτετε μονο τον εαυτο της

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maro28 έγραψε:Αντωνιτσα τοσο αναισθητη πια ακομα κ σε αρρωστη γυναικα τι να σου πω ρε συ θες πολλες σφαλιαρες....ευχομαι να σου φερθουν καποτε οπως φερεσαι.αντι να εμψυχωσεις την κοπελα τις λες για απιστιες κερατα κ οτι χεστηκες που ναι αρρωστη (τι μας το πετας στη μουρη)τα συμπετασματα δικα σας οι υπολοιπες κοπελες

ΑΠΛΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΠΑΖΟ ΜΕ ΠΤΥΧΙΟ. ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ.
ΓΛΥΦΕ ΤΩΡΑ!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα χα σε κσταλαβαμε ολοι πια εισαι για πολλα γελια πες κ αλλα να δειχνεις ποια εισαι.....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Antonia 123 έγραψε:
maro28 έγραψε:Αντωνιτσα τοσο αναισθητη πια ακομα κ σε αρρωστη γυναικα τι να σου πω ρε συ θες πολλες σφαλιαρες....ευχομαι να σου φερθουν καποτε οπως φερεσαι.αντι να εμψυχωσεις την κοπελα τις λες για απιστιες κερατα κ οτι χεστηκες που ναι αρρωστη (τι μας το πετας στη μουρη)τα συμπετασματα δικα σας οι υπολοιπες κοπελες

ΑΠΛΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΠΑΖΟ ΜΕ ΠΤΥΧΙΟ. ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ.
ΓΛΥΦΕ ΤΩΡΑ!
κοιτα εναν ψυχοπαθη μαλακα... Κοπελα μου αν παιζοταν κερατο δεν θα ηθελε να εχει πολλα πολλα μαζι σου, και ο αντρας σου επισης. Αυτη ειναι η γνωμη μου.

vdimak

vdimak
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Antonia 123 έγραψε:
maro28 έγραψε:Αντωνιτσα τοσο αναισθητη πια ακομα κ σε αρρωστη γυναικα τι να σου πω ρε συ θες πολλες σφαλιαρες....ευχομαι να σου φερθουν καποτε οπως φερεσαι.αντι να εμψυχωσεις την κοπελα τις λες για απιστιες κερατα κ οτι χεστηκες που ναι αρρωστη (τι μας το πετας στη μουρη)τα συμπετασματα δικα σας οι υπολοιπες κοπελες

ΑΠΛΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΠΑΖΟ ΜΕ ΠΤΥΧΙΟ. ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ.
ΓΛΥΦΕ ΤΩΡΑ!
πρέπει να σου συμβαίνουν πολλά και να περνάς φάση δύσκολη...ζήτα ιατρική βοήθεια!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Jannete έγραψε:Κοπελα μου αν παιζοταν κερατο δεν θα ηθελε να εχει πολλα πολλα μαζι σου, και ο αντρας σου επισης. Αυτη ειναι η γνωμη μου.

μη το λες..

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοιταξε οτι κατι συμβαινει αυτο ειναι το μονο σιγουρο εχει συμβει κι αλλες φορες να φυγει χωρις να σου το πει ?βγαινεθ εξω μονος του με την προφαση θα παω βολτα με εναν φιλο μου? Κατσε ξεκουρασου εσυ και τα λεμς πιο μετα.περβαει πολλες ωρες στη δουλεια του και οταν τον παιρνεις δεν απανταει και οταν γυρναει σπιτι σου λεει ειχα δουλεια .και αν πιστευεις πως εχει κατι νε την κουμπαρα γιατι δεν μιλας στον αντρα της και να του πεις τι εχει γινει

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και να χαίρεσαι το παιδάκι σου!
Εύχομαι το πρόβλημα υγείας σου να είναι αντιμετωπίσιμο και χωρίς πόνο.....

Με προβλημάτισε η στάση της.... μήπως δεν το κάνει για πάρτη της αλλά για να σε κάνει εσένα να νιώσεις καλύτερα (με το δικό της πάντα σκεπτικό) ; Οτι και καλά ναι μεν έχεις κάποιο ιατρικό θέμα αλλά για να μην σε πάρει από κάτω σε αντιμετωπίζει όπως πριν; Αλήθεια.... από την αρχή ήταν έτσι ή μόνο τον τελευταίο χρόνο;
Επίσης.... ο σύζυγος θέλω να πιστεύω πως δεν κερατώνει αλλά ίσως συμμερίζεται την κατάστασή σου και θέλοντας να μην σε επιβαρύνει, κρύβει πράγματα.... Κακώς εάν κάνει κάτι τέτοιο (αν θέλει να την αποφύγει υπάρχουν ένα σωρό δικαιολογίες να της πει) και θα πρέπει άμεσα να συζητήσεις μαζί του ότι σε απασχολεί με ειλικρίνεια.

Για την κουμπάρα μπορείς κούκλα μου να της το ξεκόψεις εσύ και με πολύ ωραίο τρόπο. Δεν χρειάζεται να μαλώσεις μαζί της. Όταν σε ξαναπάρει, εξήγησε της πως αυτή την εποχή δεν έχεις ιδιαίτερη όρεξη και δυνάμεις για βόλτες και διασκέδαση και πως όταν νιώσεις καλύτερα εσύ η ίδια θα την πάρεις τηλέφωνο για να βρεθείτε. Αν επιμένει ωστόσο, μην απαντάς στα τηλέφωνα της όλες τις φορές.... θα το πάρει το μήνυμα.

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να είσαι δυνατή για εσένα αλλά και για το παιδάκι σου!
Σε φιλώ!

20Φορτική κουμπάρα. Βοήθεια!!! Empty ΣΟΥΡΓΕΛΟ Πεμ Νοε 06, 2014 4:38 am

apol1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Antonia 123 έγραψε:
maro28 έγραψε:Αντωνιτσα τοσο αναισθητη πια ακομα κ σε αρρωστη γυναικα τι να σου πω ρε συ θες πολλες σφαλιαρες....ευχομαι να σου φερθουν καποτε οπως φερεσαι.αντι να εμψυχωσεις την κοπελα τις λες για απιστιες κερατα κ οτι χεστηκες που ναι αρρωστη (τι μας το πετας στη μουρη)τα συμπετασματα δικα σας οι υπολοιπες κοπελες

ΑΠΛΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΠΑΖΟ ΜΕ ΠΤΥΧΙΟ. ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ.
ΓΛΥΦΕ ΤΩΡΑ![/quot

ANTONIA 123 ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.
ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ.
ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

21Φορτική κουμπάρα. Βοήθεια!!! Empty κουμπάρα Πεμ Νοε 06, 2014 5:01 am

apol1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
hello electronio.
Μην δίνεις σημασία στον χρήση antonia123 προφανώς είναι ένα κακεντρεχή άτομο που σπάει πλάκα με τον πόνο του άλλο, ενδέχεται να είναι και troll μη πώ και τίποτα χειρότερο.τα υπόλοιπα της τα έχω σούρει στην ίδια παρακάτω όπως θα δείς.
σχετικά με το θέμα σου θα πρέπει να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά γιατί κάποιοι άνθρωποι προσπαθούν να μας βρούν αδύναμους και να μας χτυπήσουν κάτω απο την μέση.
Βασικά βάλε την κουμπάρα λίγο στην άκρη όπως μην σηκώνεις τα τηλέφωνα και να της εξηγήσεις ότι λόγω της κατάστασης δεν μπορείς να είσαι διαθέσιμη όποτε αυτή θέλει γιατί χρειάζεσαι ηρεμία και ξεκούραση. αν έχει ίχνος ευγένειας θα κάνει πέρα αλλιώς θα πρέπει να πάρεις πιο δραστικά μέτρα γιατί το πράγμα μυρίζει...
Σχετικά με τον άντρα σου πάλι δεν ξέρουμε τι παίζει, μπορεί να μην φταίει αυτός σε κάτι αλλά επειδή οι άντρες είναι καμια φορά καλάγαθοι και χαζοβιόλιδες μπορούν να τους τουμπάρουν κάποιες που το παίζουν κακομοίρες όπως η κουμπάρα που χρειάζεται βοήθεια και θαλπωρή απο τον ξένο άντρα.... βασικά να του κόψεις τα παρε δωσε  με την κουμπάρα εξάλου ο φίλος του ήταν ο κουμπάρος εξ αρχής  και γενικά να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά.
μερικές γυναίκες είναι αδίστακτες και θα πρέπει να τις ξεσκεπάζεις απο νωρίς.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την apol1979 στις Πεμ Νοε 06, 2014 5:34 am, 1 φορά

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
apol1979 έγραψε:
Antonia 123 έγραψε:
maro28 έγραψε:Αντωνιτσα τοσο αναισθητη πια ακομα κ σε αρρωστη γυναικα τι να σου πω ρε συ θες πολλες σφαλιαρες....ευχομαι να σου φερθουν καποτε οπως φερεσαι.αντι να εμψυχωσεις την κοπελα τις λες για απιστιες κερατα κ οτι χεστηκες που ναι αρρωστη (τι μας το πετας στη μουρη)τα συμπετασματα δικα σας οι υπολοιπες κοπελες

ΑΠΛΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΠΑΖΟ ΜΕ ΠΤΥΧΙΟ. ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ.
ΓΛΥΦΕ ΤΩΡΑ![/quot

ANTONIA 123 ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.
ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ.
ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.




Και εγω την ιδια απορια εχω αν μπορουσα να σε διαγραψω θα το ειχα κανει οτι χρειαζεσαι βοηθεια αυτο ειναι το μονο σιγουρο και δεν ειναι ντροπη να το παραδεκτεις.ηθελα να ηξερα οι ανθρωποι που ειναι κοντα σου δεν το βλεπουν.τι κανουν??αν εχεις κανεναν δηλαδη εκτος και εισαι τρολ

electronio


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καταρχήν κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και τις απαντήσεις σας. Το πρόβλημα το έλυσα σχετικά εύκολα όταν ξέφυγε λίγο ακόμη στις απαιτήσεις της. Ουσιαστικά το θέμα της είναι ότι ο άντρας της την έχει γραμμένη και αυτή ψάχνει για αντικατάστατες. Θυμήθηκα ότι το ίδιο κάνει και με τον νονό της κόρης της όποτε είναι στην παρέα. Συμπεριφέρεται σαν να την συνοδεύει.

Μίλησα λοιπόν με τον άντρα μου και κανονίσαμε να μην δεχόμαστε καμία πρόσκληση εάν δεν πρόκειται να είναι και ο κουμπάρος μαζί.

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πω πω, τι γυναίκες υπάρχουν! Να σε φέρουν σε δύσκολη θέση με τον άντρα σου για τα δικά τους ψυχολογικά!! Πολύ καλά κάνατε και την κάνατε πέρα, απαράδεκτη!

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!
Περιττό να πω ότι έχω σοκαριστεί διαβάζοντας όλα τα παραπάνω!!!
Electronio καλή μου κοπέλα, σου εύχομαι καλή δύναμη και ο Θεός να σε έχει καλά εσένα τη κορούλα σου.... και τον άντρα σου. Μη το βάζεις κάτω για καμία πονηρή και ενίοτε κουτοπόνηρη γυναικούλα που θέλει να αναστατώνει τις ζωές των γύρω της γιατί απλά δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει. Ξέρω πως ότι σου πω ίσως είναι περιττό αλλά επειδή έχω περάσει καταστάσεις παρόμοιες με κουμπάρες και γειτόνισσες σαν τη δικιά σου έχω να σου πώ να κάνεις ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ!!!! Πολύ βασικό.
Αφού το ξεκαθαρίσατε είναι καλό. Σου εύχομαι τα καλύτερα και καλή δύναμη στη κατάστασή σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις