Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 35]

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη να χαιρεσαι τον Αγγελο σου.χιλιοχρονος να ειναι και μθα ζωη ευτυχισμενος..
Χτες το βραδυ βγηκα με μια φιλη γυρισα σπιτι δωδεκα παρα και ο μικρος ηταν ξυπνιος..δεν κοιμοταν με τπτ χωρις εμενα..τι θα γινει ομως με αυτο το θεμα;οχι οτι με απασχολει ιδιαιτερα μιας και βγαινω εξω μια φορα το χρονο αλλα γτ δεν κοιμαται χωρις εμενα;;μονο το βραδυ εχει τετοιο θεμα τα μεσημερια κοιμαται με τον μπαμπα του η με τη μαμα μου οταν ειμαστε πανω..μ αρεσει που σκεφτομιυν τις γιορτες να τιν αφηνα 2 μερες στη μαμα μου για να κανιυνε καμμια εκδρομη τα 2 μας που το χρειαζομαστε..για μια ημερισια μας βλεπω κι αν..
Εχουμε αλλο μωρακι που γιορτάζει γτ κολλησα και δεν θυμαμαι..

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρήνη, χρόνια πολλά, χρόνια καλά στον Άγγελό σου! Να έχει μια ζωή ό,τι ποθεί η ψυχούλα του! Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες, έστω και λίγο ετεροχρονισμένα (ένα θέμα με τις γιορτές το έχω...).

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα....χρονια πολλα σε οσουςγιορταζαν εχθες..Ειρηνη πολυχρονος ο Αγγελος...
Μαρια αφου δεν εχει συνηθισει να τον κοιμηζει καποιος άλλος λογικο δεν είναι?ο αντρας σου δεν τον κοιμιζει η επειδή ελειπες ηταν το πρόβλημα?παντωςειναι θεμα αυτό...τουλάχιστον για εμενα είναι....μηπωσ παιζει ρολο ότι θηλαζεις?και γω αν είναι να παμε καπου εχω αγχος αν η γιαγια θα μπορεσει να την κοιμησει αλλα αν λειπω εγω κ είναι με τον αντρα μου δεν υπαρχει κανενα θεμα...

804Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Νοε 09, 2015 10:28 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας κορίτσια!
Είχαμε πεταχτεί στην Αθήνα μερικές μέρες και χθες βράδυ γυρίσαμε. Δανία πάμε 12 Δεκεμβρίου! Ελπίζω να βρω χρόνο να κλείσω κανένα ξενοδοχείο και να οργανωθώ γενικά Smile
Τασούλα μπράβο για τους θηλασμούς σας!! Γενικά εφόσον θηλάζει ανά 3ωρο (και όχι παραπάνω) μην αγχώνεσαι, ξέρει πόσο θέλει να φάει Razz
Κική περαστικά στη μικρή! Ελπίζω να είναι καλά τώρα!
Μαρία μπράβο για τις λεξούλες σας!
Ματίνα πολύ γέλασα με τη μικρή σου! Μακάρι να έχεις συντομα μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!
Μαρία και εγώ έχω το ίδιο θέμα το βράδυ, κοιμάται μόνο μαζί μου οπότε αν θέλω να βγω βράδυ τον κοιμίζω και βγαίνω μετά. Φυσικά όταν ξυπνήσει πρέπει να είμαι πίσω γιατί πάλι μόνο εγώ τον ξανακοιμίζω...λογικό είναι βέβαια για τα θηλάζοντα μωρά οπότε υπομονή!
Εκδρομή δεν με ενδιαφέρει να πάω χωρίς το μωρό αλλά το να βγω χωρίς άγχος μην ξυπνήσει σε 1 ώρα σίγουρα θα το ήθελα!
Για δεύτερο ίσως από το νέο έτος να ξεκινήσουμε σιγά σιγά αν όλα πάνε καλά.
Από λεξούλες γενικά λέει πολλές (σχεδόν τα πάντα), αλλά ακόμα δεν κάνει προτάσεις. Μια φίλη μου που έχει ένα γιο 3 μήνες μεγαλύτερο μου είπε ότι οι τελευταίοι 3 μήνες είχαν μεγάλη διαφορά (τώρα μιλάει κανονικά) οπότε ελπίζω εκεί στα 2 να έχουμε και τις προτάσεις μας Smile Δεν υπάρχει λόγος άγχους από τώρα

Α ξέχασα να σας πω ότι φυσικά ακόμα δεν τρώει ο Άγγελος! Που θα πάει μέχρι να πάει φαντάρος θα φάει Razz

805Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Νοε 09, 2015 10:46 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν και καθυστερημένα Ειρήνη μου να χαίρεσαι τον Άγγελο!!! Πολυχρονος και γερός!!!
Τι καλά που θα πάτε ταξιδακι!!! Ζηλεύω!!!
Εμείς σε 2 βδομάδες θα πάμε εντος Ελλάδος στην ορεινή Ναυπακτία 4 μερουλες. Κάτι είναι και αυτό!! Εξωτερικό λέμε προς το Πάσχα να μεγαλώσει το μωρό!!!
Η Ηλέκτρα εμένα κάνει προτάσεις και πλέον πιο σύνθετες δηλαδή λέει "θέλω να ακούσω μουικη (μουσική), έλα εδώ μαμά μπαλουμε μουικη (βάλουμε μουσική). Χθες θηλαζα το μωρό και μου έκανε γουλια και λέω όχι ρε πουστη μου..... Άρχισε η Ηλέκτρα οι ε πουτη μου, οι οι, πουτη μου!!!! Δεν έδωσα σημασία για να μην καταλάβει κάτι αλλά πρέπει να προσέχουμε ακόμα πιο πολύ!!!

Πήγαμε παιδίατρο χθες και το μωρό πήρε σε 20 μέρες 600 γρ. Μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλό!!!

Αααα νομίζω το έχω πει, ούτε εμας τρώει η Ηλέκτρα. Τώρα πήγε 11 κιλά που την ζυγισα.

Εμάς κοιμάται με όλους ευτυχώς αλλά στο κρεββάτι μας, δεν είχα πρόβλημα όταν ειμουνα στην κλινική!! Επείσης μου ζητάει να μένει στην γιαγιά της να παίξει, μένει στον επάνω όροφο και αφού το ζητάει μόνη της την αφήνω.

806Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Νοε 12, 2015 12:38 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ Κ Η ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΟΗ Κ ΒΗΧΑ..ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΟ Κ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΣΙΜΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΟΛΟ...ΟΜΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΒΗΧΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ....
ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΧΘΕΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΙΣΧΥΟ ΤΗΣ Κ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤ..
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ?ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕ ΤΕΤΟΙΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΤΑ ΑΦΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΟΡΟ.

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κ απο μενα. Αν κ καθυστερημενα Ειρηνη να χαιρεσαι τον Αγγελπ σου.
Κικη περαστικα στην μαμα σου.
Κ μενα η μικρη εχει μυξες..απορω πως κολλησε.μεσα στ9 σπιτι εχουμε πολυ ζεστη κ εξω δε την βγαζω. Τεσπα. Εμενα για ορο δε καθεται καθολου.δε ξερω πως τον πηρς ετσι.οταν τον βλεπει λεει οχι μυτη νανι ατό(αυτο). Οσο για τον αναττοφητηρα εγω Κικη τον χρησιμοποιω απο νεογεννητο.οχι με δυν;μη φυσικα. Ισα ισα να σηκωθουν οι μυξες.δε μου ειπε κανεις τπτ για τα αυτια

808Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Νοε 13, 2015 12:02 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!
Κική μου περαστικά σε ολους σας!!!
Και εγώ χρησιμοποιώ αποφρακτηρα και ηταν σωτήριος πέρσι που είχε μπούκωμα και δεν μπορούσε να αναπνεύσει!! Εμένα της άρεσε και ο ορός και ο αποφρακτηρας γιατί μετά ηταν καλύτερα!! Αφήστε που το είχε δει σαν παιχνίδι και γελαγε!!! Φέτος δεν έχουμε χρησιμοποιήσει ακόμα τίποτα απο τα 2.

809Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Νοε 13, 2015 12:20 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές!
Τασούλα μπράβο για την ανάπτυξη της μικρής με το μαμαδόγαλα Smile Smile
Μια χαρά είναι και τα ταξίδια εντός Ελλάδος! Απλά εμάς δεν μας συμφέρουν επειδή ξεκινάμε από νησί γι αυτό πάμε εξωτερικό.
Περαστικά στα άρρωστα μωράκια...είναι δύσκολος ο καιρός. Και εγώ αρρώστησα αλλά προς το παρόν φαίνεται να είναι εντάξει ο μικρός...για να δούμε.
Αποφρακτήρα έχουμε πάρει και εμείς αλλά το έχουμε ελάχιστα χρησιμοποιήσει γιατί και εγώ δεν έχω ακούσει "καλά λόγια". Συνήθως ορό του βάζουμε μόνο.

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε που χαθηκαμε ολες;;τι κανετε;;εμεις στολισαμε το σπιτακι μας το Σάββατο και ο μικρος εχει τρελαθει..το Σάββατο παμε εκδρομουλα στη γιαγια μου και ανυπομονω να τους δω..
Ημουν και εγω λιγες μερες αρρωστη χωρις πυρετο αλλα ο Δημήτρης ευτυχως δεν κολλησε..

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΛΙΣΤΡΗΣΑ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΕΡΑ Κ ΕΠΕΣΑ....ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠ ΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΗΣ....ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΟΥ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑΝ ΓΥΨΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...
ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΓΥΨΟ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ,ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΔΕΝΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ ΠΩΣ ΣΥΝΕΒΗ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ....

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κική μου ξέρεις πόσες φορές το έχω σκεφτεί αυτό;; πωπω γλυκιά μου, ηταν η κακιά η ώρα, μην τα βάζεις με τον εαυτό σου!! Να δεις περαστικό θα είναι, υπομονή ένα μήνα, να είναι καλά η ψυχουλα μου!!
Πόσες φορές έχω παρά πατήσει και σκέφτομαι τι θα γινόταν, ε σε σένα δυστυχώς συνέβει!!! Φαντάζομαι το σοκ που θα επαθες!!

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΣΤΑ ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΚ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ....ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΗΕΝΑΚΙ....ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ....ΒΟΥΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ....

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΨΟ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ.....Ε,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΑΜΕ...ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΤΗΝ ΒΑΖΑΜΕ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΗΘΕΛΕΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ...ΤΗΝ ΒΑΖΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ,ΜΟΝΟ ΑΠ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ..ΟΥΦ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ....

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΒΡΕ.....ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΕΧΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ...

ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ,Η ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΓΥΨΟ..ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΥΤΟ...ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ !!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ..
ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΒΡΑΔΕΙΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ...
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΣΕ ΕΝΑ 5 ΜΗΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕΣΩ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ...ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ...
ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΜΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΡΓΗ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Μ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ Κ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΤΡΑ ΕΞΟΔΑ Κ ΣΤΡΙΜΟΧΝΩΜΑΣΤΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟ 8 ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ ....

816Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Δεκ 05, 2015 12:27 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα από μένα. Που είστε όλες καλέ;;
Τασσουλα τι κάνουν τα κορίτσια σου;
Πωπω Κική μου στενοχωρήθηκε.περαστικά στην Ελισάβετ.ζόρι ο γύψος για έναν μεγάλο. Φαντασου για την μικρή.ευτυχώς που γενικά κάθεται ήσυχη. Συγχαρητήρια κ για την δουλειά!!!!!
Εμείς από νέα δεν έχουμε. Κάθε μέρα μιλάει κ καλύτερα κάνει προτάσεις κ τρελενοναι να την ακούω!!!

817Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Δεκ 08, 2015 11:47 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jollie μου αν και πολύ αργοπορημενα να χαίρεσαι τον Μαρίνο σου που έκλεισε τα 2 του χρόνια!!! Να είναι γερός και καλοτυχος στην ζωή του και να τον βλέπεις να μεγαλώνει!!! Χρόνια του πολλά!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 33 654316

Κική μου πως τα πάτε;;; πως είναι η μικρούλα;; θα της κάνετε γεννεθλιακια;; με την δουλειά το κανονισες;;; μπορεί και να σε κρατήσουν μετά;;

Εγώ είμαι ακόμα σε άδεια. Η μπεμπα έγινε 2 μηνών και θηλαζουμε αποκλειστικά!! Έχουμε βρεί τους ρυθμούς μας!!!

Περιμένω να μάθω νέα σας!!!

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.
Jolie να χαιρεσαι το αγορακι σου.Να ειναι γερος δυνατος και ευτυχισμενος..
Κικη μου περαστικα σας..αρκει να σου πω πως την προηγουμενη παρασκευή επεσα μεσα στη μεση του δρομου με το Δημήτρη αγκαλια..εσκισα το γονατο μου και ο δημητρης τρομαξε και εκλεγε γτ κοιμοταν κιολας..θελει πολυ μεγαλη προσοχη οταν τα εχουμε αγκαλια μας δε θελω να φανταστω τι θα γινοταν αν περνουνε αμαξι εκεινη την ωρα..με το καλο και η δουλειά..
Ματινα μπραβο σας για τις προτασεις σας..εμεις ακομα λεμε λιγα πραγματα..
Τασουλα συγχαρητηρια για τον αποκλειστικό θηλασμο ημουν σιγουρη οτι θα τα καταφερεις..
Εμεις ειχαμε παει λιγες μερες στη γιαγια μου και καθως γυρνουσαμε αθηνα μας ηρθε αναλαμπη και πηγαμε και 3 μερες θεσσαλονικη.πηραμε μια δοση Θερμαϊκού και θα παμε ξανα για προτωχρονια.χριστουγεννα θα ειμαστε αθηνα αλλα ευτυχως θα έρθει ενας ξαδερφος του αντρα μου με τα παιδια τους και θα περασουμε τελεια.θα εχει και ο Δημήτρης μου παρεα.
Ειρηνη jolie που χαθηκατε;;;ολα καλα;;;;
Τι δωρο θα φερει ο αγ Βασίλης στα παιδακια σας;;εμας αεροπλάνα! !!

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια....
Τασουλα μου μπραβο σου με τον θηλασμο που τα κατάφερες..ποτε περασαν δυο μηνεσ ,θα μεγαλωσε η μπεμπουλα...πωσ τα παει με την Ηλεκτρα?
εμεισ καλα τα παμε με τον γυψο...καθεται ολη μερα στον καναπε το καημενακι κ δεν παραπονιεται..βεβαια εχει ξεθαρεψει κ κινειται σε ολο τον καναπε σερνοντασ το ποδι της...αυριο εχουμε ραντεβού στο παιδων για ακτινογραφια κ θα δουμε...ειμαστε 13μερες με σπασμενο ποδαρακι κ θα δουμε αυριο τι θα μας πουν...
εμεισ τα καναμε εχθεσ τα γεννεθλια της γιατι σημερα είναι νυχτα ο αντρασ μου στην δουλεια του ...κοψαμε τουρτα ,σβησαμε κερακι ,φαγαμε ,ηπιαμε κ περασαμε ομορφα....είχαμε και παιδακια εχθες κ παρολο που δεν μπορουσε να περπατησει η να τρεξει επαιζε μαζι τους...τι να κανουμε...θα περασει κι αυτό...

820Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Δεκ 10, 2015 10:07 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κικη σημςρα εχει γεννεθλια η Ελισάβετ; πολυχρονη να ειναι γερη δυνατη και μια ζωη ευτυχισμενη.ολα τα καλα του κοσμου να εχει..
Παντως πως περασαν 2 χρονια βρε κοριτσια σα χτες μου φαινεται..

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπερα....οντωσ περασαν πολύ γρηγορα τα δυο χρονια...και εμενα καποιεσ φορεσ μου φαινεται σαν εχθεσ που γεννησα...
Σημερα πηγαμε στο παιδων κ καναμε ακτινογραφια κ εχει παει πολύ καλα το ποδι...αλλα θα το βγαλουμε σε δωδεκα μερες...συνολο δηλαδή 25 μερες....

οσο για την δουλεια τελικα θα ξεκινησω στις 4 ιανουαριου κ θα δουμε πωσ θα παει...ετσι κι αλλιωσ δεν είναι καμια μονιμη δουλεια οποτε αν δυσκολευτούμε κ δεν μπορούμε απλα θα σταματήσω...θελω να πιστευω ομωσ πωσ θα την βρουμε την ακρη....για 5 μηνεσ είναι ετσι κι αλλιως...

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κική μου να την χαίρεσαι την Ζουζούνα σου!!! Πολύχρονη και γερή να είναι!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 33 130627 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 33 783141
Κική μου και με την δουλειά μια χαρά θα τα καταφέρετε μην ανησυχεις!!
Μαρία μου εμείς περνάμε άλμα τώρα!! Είπε και το πρώτο αγκου!!! Πολύ ζόρι πάντως και με τα 2 στο σπίτι!!
Η Ηλέκτρα μου κάνει κακά στο γιογιό, όχι πάντα κάποιες φορές ξεχνάει να μου το πει!!! Αλλά ειδικά το πρωί την βάζω πάντα και κάνει κάθε πρωί!! Επίσης ξεκινησαμε μουσικό κινητική μαζί!!

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κικη λιγες ακομα μερες υπομονη θα κανετε και μετα θα τρεχει η μικρη.σε ποιο σημειο το εσπασε;μην ανυσηχεις με τη δουλειά θα πανε ολα καλα..σκεψου πως με τα χρηματα θα μπορεσεις να καλυψεις τρυπες και να παρεις δωρακια για την Ελισάβετ.
Τασουλα ειναι δύσκολα με τα αλματα αλλα ευτυχως κρατανε λιγες μερες.μπραβο στην Ηλέκτρα για το γιογιο.εσενα τα λεει κιολας και ειναι πιο ευκολο.εγω περιμενω να αρχισει να μιλαει για να τον ξεκινησω..
Εχω τεραστιο προβλημα με το φαγητ... ΔΕΝ τρωει..μεχρι και ψωμι με μερεντα δοκιμασα να του δωσω και το εφτυσε. Τρωει μονο φρουτα παλι καλα βεβαια και τραχανα..τι θα κανω δεν ξερω..περιμενω να παμε θεσσαλονικη στη γιατρο να μου δωσει καμμια συμβουλη αν υπαρχει..θα με τρελανει αυτο το παιδι..

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα...Μαρια το εσπασε στην κνημη αλλα ταλαιπωρηθηκε παλι γιατι την καναμε μπανακι κ δυστυχωσ μπηκε νερο μεσα αυτή τη φορα και πηγαμε στο παιδων κ της το εβγαλαν αυτό κ της εβαλαν άλλο απ την αρχη...πλανταξε παλι στο κλαμα αλλα δεν γινοταν να μην το αλλαξουμε....
οσο για την δουλεια για τις ωρες αυτεσ(8 ωρο) είναι λιγα τα χρηματα αλλα αν καταφερω να δουλεψω αυτό το μικρο διαστημα είναι κι αυτά μια βοηθεια...
Αληθεια κ τι του δινεις ολη την ημερα?πρωι μεσημερι απόγευμα βραδυ?
εμεισ οπωσ γνωριζεισ παντα είχαμε θεμα με το φαγητο αν και μπορω να πω ότι εχουμε βελτιωθεί σε σχεση με παλαιοτερα...
Βεβαια κι εμεισ το πρωι τρωμε μονο ψωμι με ταχινι...δεν θελει ουτε μελι ουτε μαρμελαδα ουτε τοστ...το μεσημερι κουτσα στραβα τρωει σχεδόν τα παντα...το απόγευμα τρωει κανα φρουτακι η γιαουρτι αλλα όχι πολύ ευχαριστα ...

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κικη καθε πρωι του εστυβα 2 πορτοκαλια πλεον μονο ενα γτ δεν πινει το χυμο.πρωινο του δινω οτι εχω κεικ κουλουρακια ψωμι με μελι με μαρμελαδα τυροπιτακια οχι εχω φτιαξει τελος παντων θα φαει 2-3 καμμια φορά 4 μπουκιες.μεσημέρι οτι εχω μαγειρςψει αλλες 3 μπουκιες νε το ζορι απογςυμα θα φαει φρουτα συνήθως 3 μανταρινια η λιγο μηλο αχλαδι μπανανα.και τελος βραδυ τραχανα αλλες 3 μπουκιες..εχω απελπιστει ειναι 11 κιλα μονο..προσφερω συνεψεια αλλα τπτ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις