Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ ολες!!αλλα δν νομιζω να ειμαι γιατι ξαναεκανα ενα σημερα κ βγηκε αρνητικο.τσατιστηκα κ το αφησα κ εφυγα εκτος αθηνων..θα περιμενω τη δευτερα να δω τι θα γινει..παντως εχω αρκετα πονακια χαμηλα λες κ ειμαι μουδιασμενη..καπως διαφορετικα απο αυτα της περιοδου..
τιτινο μου μια πολυ αχνη λεπτη γραμμουλα μου βγηκε εχθες οχι χοντρη γραμμη οπως του ελεγχου..δν μπορω να στη στειλω γιατι ειμαι εκτος..δηλαδη εσυ εκανες τεστ κ μετα απο ωρα σου βγηκε αχνο??

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το πρωτο της Κυριακης το ειδα μετα απο ωρες και δεν ηταν χοντρη γραμμη. Απλα ενα τοσο αχνο που σου λεω ειπα μπα δεν ειμαι. Την τριτη το ξανασκεφτηκα, ως τοτε δεν το ειχα καν στο μυαλο μου γιατι ειπα μετα απο ωρες θα ειναι το στανταρ που θα βγαζει. Την τριτη ηταν παλι πολύ αχνο αφου ο αντρας μου δεν το εβλεπε οταν το εδειχνα και εκλαιγα. Shocked
Θεωρω πως εισαι.
Καλα να περασεις, μην το σκεφτεσαι μην αγχωνεσαι.
Οι πονοι που ειχα και εγω, ήταν καπως διαφορετικοι οπως λες. Αλλα δεν ειχα δωσει σημασια, μαλιστα ειχα βηχα κιολας και ελεγα θα ειναι απο κρυωμα.
Εκει που δεν το πιστευεις ερχεται, και νομιζω ηρθε και σε σενα. Απο βδομαδα κανε μια χοριακη, και ευχομαι να ειναι το καλυτερο σου πασχα αντε και του χρονου θα εχουμε τα μωρακια μας!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Το πρωτο της Κυριακης το ειδα μετα απο ωρες και δεν ηταν χοντρη γραμμη. Απλα ενα τοσο αχνο που σου λεω ειπα μπα δεν ειμαι. Την τριτη το ξανασκεφτηκα, ως τοτε δεν το ειχα καν στο μυαλο μου γιατι ειπα μετα απο ωρες θα ειναι το στανταρ που θα βγαζει. Την τριτη ηταν παλι πολύ αχνο αφου ο αντρας μου δεν το εβλεπε οταν το εδειχνα και εκλαιγα. Shocked
Θεωρω πως εισαι.
Καλα να περασεις, μην το σκεφτεσαι μην αγχωνεσαι.
Οι πονοι που ειχα και εγω, ήταν καπως διαφορετικοι οπως λες. Αλλα δεν ειχα δωσει σημασια, μαλιστα ειχα βηχα κιολας και ελεγα θα ειναι απο κρυωμα.
Εκει που δεν το πιστευεις ερχεται, και νομιζω ηρθε και σε σενα. Απο βδομαδα κανε μια χοριακη, και ευχομαι να ειναι το καλυτερο σου πασχα αντε και του χρονου θα εχουμε τα μωρακια μας!

σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου!!μακαρι να ειμαι το θελω παρα πολυ!!θα το ξεχασω..καλο πασχα ευχομαι κ να ειμαστε καλα!!σας φιλωωωω

elbar

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα....εμεις εδω κ ενα διμηνο αποφασισαμε να βαλυμε μπρος για 2ο. Χωρις να μετραω μερες κτλκ χωρις να εχω πετυχει σιγουρα τη γονιμη μερα δοτι δεν ειμαι σιγουρη ποτε εκανα ωορηξια. Εχω εικονα πολυκυστικων κ το μαρτιο πηγα στο γιατρο γτ ειχαμε υποψια πολυποδα που τελικα δεν υπηρχε κ ετυχε να ειμαι στη 16η μερα του κυκλου. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ μου ανεφερε οτι μαλλον αυτος ο κυκλος ειναι ανωορηκτικος κ μου προετινε να ξεκινησω τα glucophage. T a αγορασα κ τα εχω στοκουτι κ σκεφτομαι να τα ξεκινησω μολις αδιαθετησω.Ομως μετραω ηδη 3-4 μερες καθυστερησης κεχω κανει 2 τεστ, το τελευατιο σημερα κ ειναι αρνητικα. Αφου στο γυναικολογικο ελεγχοολαηταν καλα...τισυνεβη κ τωρα που αποφασισαμε για 2ο,οκυκλος μου χαλασε?εχω σταθερο κυκλο 30 ημερωνσπανια 31

Titino

Titino
Elbar με τον γιατρό σου μιλησες; εμεις δε μπορουμε να σου πουμε και τπτ

elbar

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τετοιες μερες δε θελω να τον ενοχλω στο κινητο, αφου εκλεισε το ιατρειο.. Οποτε αν συνεχιστει η καθυστερηση , θα του τηλεφωνησω την τεταρτη.... μεχρι τοτε βλεπουμε..παντως εχω πονους περιοδου κ δεκατα συνεχως

Titino

Titino
Εχεις αλλο παιδακι;
Εγω παντως δεκατα δεν εκανα ποτε. Ισως εινια θεμα οργανισμου.

elbar

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai εχω αλλο ενα, 3 χρονων

Titino

Titino
Να σου ζησει! !
Παντως τους προηγουμενους μηνες οσο το σκεφτομουν τοσο πιο πολυ καθυστερηση χωρις λογο ειχα.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου.
Χριστος Ανεστη, να ειστε παντα καλα κι εσεις και οι οικογενειες σας.
Ευχομαι η Παναγια να μας αξιωσει και να γευτουμε κι εμεις το Θειο Δωρο της μητροτητας.
Στις γκαστρουλες μας ευχομαι μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.
Φιλακια πολλα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.Χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη.Οτι επιθυμείτε για σας και τις οικογένειες σας.Μόλις μαζευτηκαμε απο το πρωι με ψησιμο ,ποτό,γλέντι και χορό.Το γιορτασαμε όμορφα το Πάσχα φέτος ,μιας και πέρυσι ήμουν έγκυος και δεν ψησαμε,και όπως ξέρετε μας βγήκε πικρό πολύ.Τέλος πάντων.Όχι δυσάρεστα σήμερα.Μονο χαρές.Εύχομαι η Ανάσταση του Χριστού μας να φέρει και σε μας την ανάσταση στις κοιλιτσες μας.

Titino

Titino
Γειά σας κορίτσια! χριστός ανέστη! εμείς ήσυχα περάσαμε, πήγανε στην πεθερά μου. Ωραία ήταν,δεν είμαι και για πολλά. Ελευθερία μου τι νέα έχεις? Όλα καλά ?

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια πολλα κοριτσια μου.χριστος ανεστη με υγεια κ αγαπη πανω απο ολα..
εγω εχω καταμπερδευτει..κανονικα περιμενω σημερα περιοδο αφου μου επιβεβαιωσε ο γιατρος την ωορρηξια μου πριν 14 μερες οταν πηγα να κανω την εξεταση..μεχρι τωρα τιποτα..εκανα τεστ αρνητικα..ουτε αχνη γραμμη ουτε τιποτα..δν ξερω τι να κανω..εχω αγχωθει παλι..να μου ερθει να τελειωνουμε..

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια,χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.Peserouna εγώ λέω αύριο αν δεν αδιαθετησεις να πας να κανεις β χωριακη για να ξεαγχωθεις.Νομιζω οτι είσαι έγκυος.Γιατί έπρεπε απο προχτες η έστω χτες να είχες αδιαθετησει.Οποτε πήγαινε να κανεις να ξέρεις.Περιμένουμε νέα σου με αγωνία.Άντε καλά αποτελεσματα.Εγώ κορίτσια μου σήμερα και αύριο είναι οι γόνιμες μου.Σήμερα καναμε ελεύθερα το πρωι και θα κάνουμε και αύριο.Και θα δουμε στις 27/04 αν έχουμε ευχάριστα.Καληνύχτα.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamy land έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια,χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.Peserouna εγώ λέω αύριο αν δεν αδιαθετησεις να πας να κανεις β χωριακη για να ξεαγχωθεις.Νομιζω οτι είσαι έγκυος.Γιατί έπρεπε απο προχτες η έστω χτες να είχες αδιαθετησει.Οποτε πήγαινε να κανεις να ξέρεις.Περιμένουμε νέα σου με αγωνία.Άντε καλά αποτελεσματα.Εγώ κορίτσια μου σήμερα και αύριο είναι οι γόνιμες μου.Σήμερα καναμε ελεύθερα το πρωι και θα κάνουμε και αύριο.Και θα δουμε στις 27/04 αν έχουμε ευχάριστα.Καληνύχτα.

καλησπερα mammy land κ χρονια πολλα!!αυριο δουλευω πολυ πρωι κ δν προλαβαινω να παω..μετα απο 14 μερες δν ερχεται η περιοδος η μπορει να ειναι λιγοτερο??παντως δν εχω συμπτωματα,μονο ηπιους πονους περιοδου κ καθε λιγο κ λιγακι τρεχω στο μπανιο για να ελεγξω..
καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας κ σας ευχομαι να ειναι ο τυχερος σας μηνας!!δωστε του να καταλαβει χιχι!!

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Pesperouna μου εμένα παντα μου έρχεται νωρίτερα έως και δυο μέρες πριν.Ποτε την ίδια μέρα.Οποτε αύριο μετα την δουλεια σου πεταξου να δώσεις λίγο αίμα κανονικά έπρεπε να είχες αδιαθετησει.Αρα κάτι γίνεται.Εκτός αν άλλαξε ο κύκλος σου.Αλλά δεν νομιζω.Πιστεύω οτι είσαι έγκυος.Ελπίζω και σου εύχομαι να βγω αληθινή.Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.Προσπαθούμε το καταδυναμην.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!η περιοδος αφαντη!!δν μπορω να καταλαβω!!εκανε λαθος ο γιατρος??οταν πηγα μου ειπε οτι η το προηγουμενο βραδυ εγινε η ωορρηξια η σημερα το πρωι..τοσο εξω επεσε???τελικα η περιοδος ερχςται 14 μερες μετα την ωορρηξια η μπορει να ειναι κ περισσοτερες?ξερω τι θα μου πειτε να παω για χοριακη,αλλα δν θελω ξερω οτι θα βγει αρνητικη κ θα γινω κ ρεζιλι

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιατι να γινεις ρεζιλι βρε κοριτσακι μου;
Επειδη λαχταρας να γινεις μανουλα;
Εγω σου λεω πηγαινε για να ηρεμγσεις,αυτη η αναμονη ειναι οτι χειροτερο.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Γιατι να γινεις ρεζιλι βρε κοριτσακι μου;
Επειδη λαχταρας να γινεις μανουλα;
Εγω σου λεω πηγαινε για να ηρεμγσεις,αυτη η αναμονη ειναι οτι χειροτερο.

καλημερα χρυσα μου...δουλευω απο τις 7 κ δν ειχα χρονο..ρε συ ειμαι σιγουρη οτι θα εμφανιστει κατα τη διαρκεια της ημερας..
τα τεστ παντως ηταν αρνητικα

Titino

Titino
Καλημέρα κορίτσια!
Ελευθερια μου και εγω ξερω οτι ειναι 14 μερες μετα την ωορρηξια και μακαρι να ξεραμε ολες ποτε γινεται καθε φορα. Δεν νομιζω να εκανε λαθος ο γιατρός, απλα νομιζω πως εισαι εγκυος. Στην θεση σου μετα την δουλεια θα πηγαινα να κανω μια χοριακη, δεν χανεις κατι. Εγω που ξαναεκανα χοριακη σε μια βδομαδα απο την πρωτη, ενδιαμεσα εκανα τεστ (αφου τα ειχα τι να τα εκανα) για να δω κατα ποσο σκουραινει η γραμμη και οτι προχωραει. Ισως να εγινε καθυστερημενη συλληψη και να μην εχει αυξηθει πολύ η χοριακη γι αυτο να σου φαινεται αρνητικο το τεστ. Αλλιως μιλα και με το γιατρό σου. Ευχομαι πραγματικα να εισαι!!!

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και απο μένα.Pesperouna μου,μετα απο αυτό που επαθα τον Ιουλιο ,απο τον Σεπτέμβρη ειχαμε επαφες κατα τον γιατρό μου.Τον Ιανουάριο λοιπον περίμενα να αδιαθετησω και 5 μέρες πριν είχα λίγο λίγο καφέ μετα ροζ και παλι τίποτα.Επειδή εγώ δεν τα έχω αυτα στη περίοδο μου πήγα σε ενα μικροβιολογικο εκανα ενα τεστ με ουρα.Βγήκε αρνητικό.Την επόμενη μερα και αφού συνεχιζόταν τα ίδια ξαναπηγα και έκανα χωριακη.Μια μέρα πριν την περίοδο.Σε πληροφορω οτι ηταν θετική όμως δεν είχε πιαστεί καλά και απεβαλα την επόμενη μερα με πολύ αίμα.Πήγαινε δεν χάνεις τίποτα .Ποτε δεν ξέρεις.Δεν γίνεσαι ρεζίλι.Μην ακούω βλακειες.Περιμένουμε νέα σου.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εκανε τη πρωτη της εμφανιση με λιγα σκουρα καφε..αυτο ηταν..καλως να τη δεχτω..
σας ευχαριστω πολυ ολες γθα τις συμβουλες κ το ενδιαφερον..παω για σαλπιγγογραφια κ ηλπιζα πως θα τη γλητωσω...αυτα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Titino

Titino
Κριμα και ημουν σιγουρη οτι εισαι. Τον επομενο μηνα! ολα καλα θα πανε, ειδικα μετα την σαλπιγγογραφια!

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκι μην απογοητεύεται.ΑΣΕ να δεις.Και εμένα έτσι ξεκίνησε.Αν δεις οτι συνεχίζει έτσι με καφέ,να παςνα κανεις χωριακη μην το αφήσεις.Αλλιως μην πεφτεις ψυχολογικά.Πιστεύω και εγώ πως μετα την σαλπιγκογραφια θα είναι όλα πιο εύκολα.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ποσες ακομα απογοητευσεις;;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις