Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρά!εγω την είχα κάνει πριν 3 χρόνια στο ΡΕΑ.ίσως έχουν ρίξει τις τιμές τώρα.παντως μην αγχώνεσαι η διαδικασία ειναι πολύ μικρή ούτε που θα το καταλάβεις.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ DORI MOY.H ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΟΔΥΝΗΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΙΑ.

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου mammy μην φοβάσαι ο κάθε οργανισμος είναι διαφορετικος!Και ακομα και να εχεις πονο δεν κραταει πολύ!Εγω πονουσα 2 μερες σαν εντονοι πονοι περιοδου την πρωτη μερα περισσοτερο!Ειχα πολύ λιγο αιμα σαν τελειώματα για 4-5 μερες!Την ειχα κανει σε ιδιωτικο!70 ευρω πληρωσα στην κλινικη και 300 στην γιατρο που ειχα!Πριν 2 χρονια που ειχα κανει!

http://nopixristos@hotmail.com

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.πως ειστε;;
Μαμμυ λαντ δε καταλαβα γτ θα κανεις αποξεση..εισαι εγγυος;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Larisaia μου όχι δεν είμαι έγκυος.Ο γιατρός μου είπε ότι υπάρχει κάτι στο ενδομήτριο 0,58 χιλιοστά και αυτό εμποδίζει την συλληψη.Οπότε πρέπει να βγει για να μείνω.Και έτσι θα πάω το Σάββατο για καθαρισμό και αποξεση μου είπε.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου.Όλα πήγαν καλά με την αποξεση.Δεν πονεσα ούτε ποναω απλά είμαι λίγο ζαλισμενη.Σε δέκα μέρες θα πάρουμε τα αποτελέσματα της τοξολογικης και στην επόμενη περίοδο μόλις τελειώσω θα πάω να με δει.Και τότε θα ξεκινήσουμε πάλι ελεύθερες επαφές.Ασ ελπίζουμε να πάνε όλα καλά από εδώ και μπρος και να μην εμφανιστεί τποτα άλλο κακό.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλησπέρα, τι κάνετε;;

Mammy land πολυ χαρηκα που ολα πηγαν καλα!με το καλο οι επομενες προσπαθειες με σιγουρη επιτυχια!

Κοριτσια, εγω οπως σας ειχα πει εκανα την σπερματεγχυση η οποια απετυχε. Μου είπε ο γυναικολογος να αφησω να περασει ενας κυκλος και να ξαναπροσπαθησουμε. Ετσι και καναμε. Σημερα που ειμαι στην δευτερη μερα του επομενου κυκλου που θα ξεκινουσαμε σπερματεγχυση πηγα να με δει. Στον υπερυχο βρηκε μια κυστη 2,6 εκατοστα. μου ειπε να περιμενω και θα πεσει μονη της στην επομενη περιοδο.

Ειχε καμια σας κυστη τοσο μεγαλη;επεσε μονη της;; Υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης ενω υπαρχει κυστη;;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ammar μου σε ευχαριστω για τις ευχές σου.Εύχομαι και σε σένα τα καλυτερα από εδώ και μπρος.
Από όσο ξέρω μια φίλη μου που είχε της είχε πει ο γιατρός της να την αφαιρέσει γιατί όντως δημιουργούσε πρόβλημα στην σύλληψη.Εύχομαι σε σένα να μην υπάρχει θέμα.Όμως ότι και να είναι δεν παύει να είναι ξένο σώμα που θα πρέπει να το βγαλεις αν δεν πέσει μόνο του.Ελπίζω να γίνει έτσι στη επόμενη σου περίοδο.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Κοριτσια καλησπέρα, τι κάνετε;;

Mammy land πολυ χαρηκα που ολα πηγαν καλα!με το καλο οι επομενες προσπαθειες με σιγουρη επιτυχια!

Κοριτσια, εγω οπως σας ειχα πει εκανα την σπερματεγχυση η οποια απετυχε. Μου είπε ο γυναικολογος να αφησω να περασει ενας κυκλος και να ξαναπροσπαθησουμε. Ετσι και καναμε. Σημερα που ειμαι στην δευτερη μερα του επομενου κυκλου που θα ξεκινουσαμε σπερματεγχυση πηγα να με δει. Στον υπερυχο βρηκε μια κυστη 2,6 εκατοστα. μου ειπε να περιμενω και θα πεσει μονη της στην επομενη περιοδο.

Ειχε καμια σας κυστη τοσο μεγαλη;επεσε μονη της;; Υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης ενω υπαρχει κυστη;;

Anmar μου τι κανεις;
Ειδα το μηνυμα σου και ειπα να σου απαντησω για να ηρεμησεις. Εγω τρεις φορες εχω βρει σε υπερηχο κυστη και μαλιστα μεγαλες σε μεγεθος απο 4.6 εκ. και πανω.
Οπως μου ειχε πει ο γιατρος μου αυτες ειναι λειτουργικες κυστες και απορροφουνται μετα την περιοδο.
Και πραγματικα ετσι εγινε και τις τρεις φορες, οταν εκανα υπερηχο στο τελος της περιοδου η κυστη δεν υπηρχε.
Ευχομαι το ιδιο να συμβει και σε σενα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ,ΟΥΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,ΟΥΤΕ ΠΟΝΟ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΙΜΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Η ΙΣΤΟΛΟΓΙΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΣΕ ΝΥΣΤΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?

vgk


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα!Θέλω τα φώτα σας!Είχα περίοδο 16/10 και στις 24/10 καναμε ελεύθερα!Στις 26/10 ήμουν τουαλέτα και όταν σκουπίστικα έβγαλα ένα παχύρευστο διάφανο ελαστικό, σαν μπαλάκι φανταστείτε.Μετά από2μέρες αισθανόμουν παράξενα το στομάχι μου.Σαν έναν κόμπο.Ταυτόχρονα είχα υγρά,πονοκέφαλο κ τσιμπηματάκια χαμηλά δεξιά.Από τότε αισθάνομαι μια ανακατοσούρα και πεινάω συνεχεια.Την δε τουαλετα την επισκεπτομαι συχνα. Ένα δεν καταλαβαίνω, αυτό το παχύρευστο τι είναι? Και γιατι εμφανίστηκε την 11μερα του κύκλου μου?

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό το το διαφανές υγρό βγαίνει συνήθως τις ημέρες που πλησιάζει η ωορρηξία και βοηθάει το σπερμα να "κολλησει".οποτε λογικά και τα τσιμπηματάκια που ένιωσες να ήταν ενοχλήσεις λόγω ωορρηξίας.

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι πλέον στην 30ή εβδομάδα (πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός) μια εγκυμοσύνη με ανησυχητική αυχενικη, αμνιοπαρακέντηση, ζάχαρο και χρήση ινσουλίνης και σήμερα ΚΑΙ κορτιζόνη! Όλα τα έχω κάνει δεν έχω αφήσει τίποτα. Ο γιατρός μου είπε οτι ο μπέμπης είναι μεγάλος ήδη (1800γρ) και θα γεννήσω νωρίτερα μάλλον στην 38η εβδομάδα. Ανησυχώ τωρα λίγο με αυτές τις κορτιζόνες, 2 ενέσεις θα κάνω, μία σήμερα και μία αύριο, και δεν θελει καθόλου αλάτι και ζάχαρη. Καλά την ζάχαρη την έχουμε ξεχάσει ήδη. Είμαι στον 8ο μήνα και έχω πάρει μόνο 1,5 κιλό!! Αλλά ο μπέμπης ΥΠΕΡΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟΣ! Τερατάκι! χαχαχα! Ξέρετε πόσο καιρό κάνει να φύγει η κορτιζόνη από τον οργανισμό κι αν έχει παρενέργειες;;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jannete μου ποσό γρήγορα πέρασε ο καιρός!!!!!!!!!Πωπωπω!!!!!!!!Πάντως μην ανησυχεις γιατί αν πρέπει να το κανείς και αν στο συστήνει ο γιατρός μην φοβάσαι.Αφού πρέπει να γίνει να το κανεις.Άλλωστε για έναν λόγο γίνονται όλα.Τον πιο όμορφο δώρο της ζωής σου.
Εγώ κορίτσια γυρισα από τον γιατρό μου σήμερα,με είδε μετά την αποξεση,όλα καλά τέλεια θα έλεγα,θα ξαναπαω την δεύτερα για να δούμε τις γόνιμες ακριβώς αλλά μου είπε μέχρι την δεύτερα μπορώ να έρθω σε επαφή γιατί έχω και τον άντρα μου στην νηστεία.Χαχαχαχαχαχαχαχα.

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε;;;
Mummy land πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα!!!! Μακαρι να ηταν αυτο το εμποδιο.
Jannete περασε ο καιρος οντως.λιγακι υπομονη κ θα εχεις το αγορακι σου υγιες!!!
Κατα τα αλλα εγω απο νεα δεν εχω κ πολλα. Ξεκινησα τον σεπτεμβρη δουλεια. Η μικρη οσο μεγαλωνει γινεται ολο κ πιο ζιζανιο.
Της λεει ο αντρας μου χθε;. Πες την μαμα θελω μπεμπε. Κ μου το ειπε.χαχα
Ψιλοφοβαμαι νεα εγκυμοσυνη.δλδ φοβαμαι μη δω παλι θετικο τεστ κ μετα αιμα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 7 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 7 534787

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Larisaia μου μην έχεις φόβο.Αν ξεκινάει με αρνητική διάθεση ολαθα πάνε Χάλια.Πρέπει λοιπόν να είσαι με θετική σκέψη κα μόνο.Πράγματι χαίρομαι που όλα είναι καλά και Ελπίζω και εγώ να ήταν μόνο αυτό το εμπόδιο.Θα δείξει από εδώ και μπρος.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα. Χαθηκαμε βρε?Που είστε όλες?
Να ρωτησω κάτι?Πριν αδιαθετησετε έχετε καφέ βλεννες? Περιμένω 29/11.Τώρα είδα καφέ βλεννες. Επειδή γενικώς έχει αλλάξει ή περίοδός μου για αυτό σας ρωταω.Το σίγουρο είναι ότι θα αδιαθετησω. Απλώς α πάρω μια γνώμη και από σας.Μη χανομαστε όμως?

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα, κοριτσακια μου....Τι κανετε? Εχω πολυ καιρο να μπω να διαβασω.... Σιγα σιγα συνερχομαι κ μπαινω στους φυσιολογικους μου ρυθμους.... Περιμενω 2η περιοδο μετα το χειρουργειο κ εχει αργησει 11 μερες αλλα ο γιατρος δεν ανησυχει κ λεει να πειρμενω ακομη μια εβδομαδα κ βλεπουμε... Χθες βραδυ ειχα εντονες βλεννες μεκαφε υγρα (σορι για την περιγραφη) αλλα σημερα ειμαι τελειως καθαρη κ ποναω μονο στη μεση.... Αι στο καλο... Καινουριο ειναι αυτο παλι? Ποτέ δεν ειχα καφε....ουφ...κ εχω τοσα νευρα μια εβδομαδα τωρα.....

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια.Τελικά δικιοειχα,Αδιαθετησα πρωί πρωί.Πήρα την απόφαση λοιπόν να σταματήσω να σκέφτομαι τις γόνιμες και ποτέ θα έρθω σε επαφή.Κουραστικα πια.Ένα χρόνο και κάτι προσπαθώ χωρίς αποτέλεσμα.Με χαλάει όλο αυτό να ελπίζω και τίποτα.Με ρίχνει ψυχολογικά.Αν τύχει έτυχε( που δεν θα τύχει). Το έχω πάρει απόφαση πια ότι δεν θα ξαναμεινω έγκυος. Ήδη άρχισα να το λεω και στην κόρη μου να μη το περιμένει.Να αρχίσει να το παίρνει και εκείνη απόφαση ότι μας έχει τιμωρήσει ο " καλός " θεός και δεν θα μας δώσει άλλο παιδάκι.Λοιπόν από εμένα δεν θα ξαναεχετε τίποτα άλλο μόνο αν καμιααααα φορά γινει κατι που αποκλείεται.Θα μπαίνω και θα σας παρακολουθώ από μακριά. Σας ευχαριστώ για όλα.Να είστε όλες σας καλά με τα παιδάκια σας.Φιλια.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε καταλαβαινω οτι σε εχει παρει απο κατω, αλλα σε παρακαλω μη λες τετοια πραγματα στο παιδι σου!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μammy μην απογοητευεσαι θα ερθει το νινι σου!Χαλαρωσε και θα ερθει εχε επαφες χωρις να μετρας γονιμες οποτε εσυ θελεις!Καμια φορα αργει λιγο παραπανω και το καταλαβαινω οτι στεναχωριεσαι γιατι τα εχω περασει και εγω!Αλλα που θα παει θα ερθει!Ισως ο καινουριος χρονος να ειναι καλυτερος!!!!!!!!!! Wink

http://nopixristos@hotmail.com

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια μαριαλενα χαρικα ειμαι 26 χρονον απο ελλαδα αλλα μενω κυπρο (ο αντρας μου ειναι κυπρεος) ετοιμαζομαστε για τον γαμο μας που ειναι σε 6 μηνες κ αρχισαμε κ εμεις της προσπαθιες για μωρακι!!! το θελουμε παρα πολυ κ η δυο περιοδο περιμενο στης 18 δεκεμβρη μακαρι να μην ερθει!!!

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε;;;;
Μαριαλενα καλώς ήρθες στην παρέα μας. Ή ώρα ή καλή κ σύντομα με ένα σπορακι στην κοιλιτσα!!
Κύπρος!!! Αγαπρνο νησί. 2 κν καλοκαίρια το επισκέφτηκαν πέρυσι κ φέτος κ θέλω πααλιιιι

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλημέρα και χρόνια πολλά!

Σας γραφω για να δωσω θαρρος σε οσες προσπαθούν για μπεμπεδακι!Μετα απο πολλές ατυχίες καταφέραμε να μείνω εγκυος με την Δευτερη σπερματεγχυση!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 7 215994 Ειμαι πολυ χαρουμενη!ευχομαι ολα να πανε καλα!

Ο επιμένων νικα τελικα!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγχαρητήρια κοπέλα μου! !! Μπράβο! !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις