Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 9]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια. Ευχαριστώ για την στήριξη. ΑΣ περάσει για αρχή η μαστιτιδα. Είναι τεράστιο το καρότσι κσι πηγαίναμε με ασανσέρ. Το τραγικό ήταν που ήταν τίγκα σε κόσμο που δεν έχει ανάγκη το ασανσέρ. Δλδ έλεος. Περίμενες μισή ώρα για τον κάθε όροφο. Τώρα θα ετοιμαστούμε για το factory. Νομίζω εκεί δεν χει ασανσέρ έτσι δεν ειναι;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπουμπούκα γιατί δεν το κάνετε μια βδομάδα μετά. Σιγά τι εγινε; θέλατε συγκεκριμένη ημερομηνία για κάποιο λογο;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξερω για το factory αλλα στο mall ειναι όντως τραγικό το ενα με το ασανσέρ! Αφου μπορούνε να πανε με τις σκάλες κάθονται κ περιμένουν! Εγω οταν εχει κοσμο που περιμενει το ασανσέρ. Ώρες καρότσια φυσικα μπαίνω μπροστά! Δεν κατάλαβα! Εχει χαρτάκια που λέει προτεραιότητα εχουν τα Καροτσια τα ΑΜΕΑ κ οι ηλικιωμένοι! Μπουμπούκα μου να το πας μια εβδομαδα μετα εννοείται κρίμα ειναι κ για τους συγγενείς σου! Η αδερφη σου σο είπε κ καλα μεταξύ σοβαρού κ αστείου για Ημαθίας ημερομηνία; Ασε εγω θα μιλήσω με τους νονούς την Τρίτη! Εκει να δείτε γέλιο που εγω θέλω μέχρι Ιούνιο και εκείνοι θέλουν Σεπτέμβριο για θέμα οικονομικό!! Που εκει δεν μπορω να πω κ πολλα!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ααααα κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι! Θέλω ματια δώσω χαμομηλι αυτο της milupa πειράζει να το βάλω στο γαλα; Δηλαδη να ετοίμασε το νερό να βάλω τις 2 κουτάλιεσ που λέει κ μετα να βάλω μεσα στο χαμομηλονερο τη σκόνη.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνα δεν το ξέρω αυτό αν γίνεται. Στα άλλα σου παιδιά τι εκανες; ποιο γάλα έχετε τωρα;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θυμάμαι είχα δώσει 1-2 φορές μεσα στο γαλα. Τώρα που θα την ταΐσω στη 1 θα της βάλω κανονικο χαμομηλι το φακελάκι μεσα στο γαλα εχει τρελαθεί το μωρο στον πόνο. Πίνουμε το γκιγκοζ ειμαι ευχαριστημένη της αρέσει κάνει κακα μερα παρα μέρα σήμερα πρεπει να κάνει. Αλλα το καημενο πονάει η κοιλια του τα κακα της ειναι πολυ μαλακά οταν κάνει ευτυχως

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τίνα καλύτερα να μην το κάνεις. Είχα ρωτήσει την παιδίατρο για τον μικρό μου και μου είχε πει όχι καλύτερα ξεχωριστά.
Κορίτσια τελείωσε θα γίνει στις 28. Ευτυχώς έχω πολύ καλό μπαμπάκα και δείχνει κατανόηση. Το καλό είναι πως και οι κουμπάροι δε μπορούν άρα δε μπορώ να πιέσω καταστάσεις. Απλά πρέπει να το πάρω απόφαση ότι θα γίνει πολύ κουτσομπολιό από το σόι. Αλλά δε γίνεται αλλιώς. Η ψυχολογία είναι χάλια σήμερα τι να σας πω... χειρότερα δε γίνεται.. Μόνο κακές σκέψεις κάνω και δε μπορώ να ηρεμήσω.. Δε βαριέσαι?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πρεπει να βγεις λίγο εξω έστω με τα παιδια μπουμπούκα μου θα σου κάνω πολυ καλο. Οαο για την βάφτιση δεν πειράζει πω πω σας ζηλεύω που θ γινει τόσο νωρίς άντε να δώ εμείς ποτε!!! Τώρα ψησαμε μπριζολιτσες κ λουκάνικα με πατάτες τηγανιτες φάγαμε κ τώρα τα έβαλα κ τα 3 για ύπνο γιατι κατα τι 5 θα πάμε mall!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήγαμε γλυφαδα τελικά γιατί είχε άπειρο κόσμο στο φακτορι. Πήρα δωράκια. Τώρα θα κάτσει η πεθερά μου με το παιδί να πάμε για φαγητό

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω ήθελα να πανε Γλυφάδα αλλα είχε αγώνα ο γιος μου 12 η ωρα!! Την χειρότερη ωρα! Τελις πάντων τώρα κοιμούνται ακόμα ολα τα παιδια περιμένω να ταΐσω την μπεμπα στις 5 να ξυπνήσουν κ τα αλλα να φύγουμε!!!! Ουφ αυτές τις μερες δεν κρατιέμαι μεσα με τίποτα!!! Μπράβο στην Πεθερα σου να περάσετε ωραία!!!! Ο μικρός κάνει κακα;;;;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο σας κορίτσια! Έτσι, να περνάτε πάντα τόσο όμορφα! Εγώ το παιδί θα αργήσω ακόμα να το βγάλω και έχω και τα άλλα συναχωμένα.
Να πω να τα αφήσω κάπου δεν έχω αυτές τις μέρες οπότε δε γίνεται να βγούμε! Μετά τις γιορτές τώρα!!!
Χριστίνα δέχτηκε ο μικρός το καινούριο γάλα?
Τίνα τι έκανες τελικά με το τσάι?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρίσαμε! Γινόταν πανικός!!!!! Της έβαλα κανονικό χαμονηκι μεσα στο νερό του μπιμπερο κ εκει έριξα τη σκόνη. Ειναι πιο ήρεμη αλλα κακα δεν εχει κάνει την τύχη μου! Θα της ξανα δώσω το βραδυνο ο γαλα έτσι για να δώ! Έχουμε ανάψει το τζάκι κ καθόμαστε!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς γυρίσαμε πάει την μαμά του σπίτι. Ο μικρός είχε να κάνει κακα 48 ώρες στις 72 είπε η γιατρός πάλι υπόθετο και ότι θέλει μια εβδομάδα να συνηθίσει. Κορίτσια στις 48 ώρες όχι απλά τα έκανε 2 άτομα τον καθάριζαμε και θέλαμε και μάσκα οξυγόνου. Χαχαχα. μια χαρά το γάλα το δέχτηκε χωρίς πρόβλημα. Απλά βγάζει γουλιές λίγο παραπάνω από το άλλο. Όχι κάτι τρομερό αλλά βγάζει.
Εμάς οι νονοί έχουν βαφτίσουν καο άλλο παιδάκι. Οπότε πρέπει να συνενοηθουμε

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξαλαφρωσε το μωρακι !!!! Εμείς τώρα την κάναμε μπάνιο την ταισα ο ήπιε ολο 210 με χαμομηλι μεσα τις το έκανα! Για να δώ το βραδυ! Κακα εχεινα κάνει απο την Παρασκευή την τύχη μου μεσα!!!! Περάσατε ωραία Χριστίνα; Πω πω ειναι πτώμα πάω να αραξω τώρα που κοιμούνται ολα!!! Αυριο εχει ο γιος μου εκδρομή στην τεχνοπολη στο γκάζι κ έχω αγχωθει πολυ!!!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πρέπει να έχασε ένα κιλό όχι μόνο ξαλαφρωσε! Γιατί αγχώνεσαι θα έχουν δασκάλες! Η πρώτη εκδρομή ε;; αύριο θα πάω οαεδ μάλλον με το παιδί μαζί και θα περάσω και από την γιατρό μου για να μου γράψει τα φάρμακα. Θέλει και στο τέλος της αντιβιωσης να πάρω υπόθετο μην κάνω μύκητες.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Καλη εβδομαδα!!! Ηρθαν Χριστούγεννα!!!! Τι κάνετε; Εμείς καλα πήγαμε πήγαμε το βραδυ έφαγε στις 9 και μετα στις 5 και τώρα ακόμα κοιμάται. Σφιγγεται βέβαια λίγο αλλα στον ύπνο της. Κακα ακόμα!!! Εκει που παει καλα και κάνει η καθε μέρα η μέρα παρα μέρα ξαφνικά στουμπωνει τι να πω! Άντε να ξεκινήσουν τα φρούτα να τελειώνει αυτο το πανηγύρι!!! Έχεις δουλειές σήμερα Χριστίνα ε ; Και εγω θα κατέβω Γλυφάδα κ θα πάω να πάρω κ τα δώρα του Αγίου Βασίλη!!!! Τώρα πιυ δεν ειναι ο γιος μου Σπιτι!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δουλειές ναι μπόλικες! Πήγε καλά γτ κοιμόταν 8 με 1 μετά 4 και 9 σηκώθηκε ο άντρας μου στις 4 αν και τελικά και εγώ. Α τι καλό θα σας φέρει ο άγιος Βασίλης ;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και καλή βδομάδα!!!! Μετράμε αντίστροφα τις μέρες κι εμείς!!! Ευτυχώς τα δώρα του Άγιου Βασίλη τα πήραμε εδώ και καιρό και είμαστε ήρεμοι!!! Τίνα είχες απόλυτο δίκιο χθες, βγήκα έξω για κάτι ψώνια που είχα και άλλαξε η ψυχολογία μου!!! Τι θα κάνετε τα Χριστούγεννα??

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς θα πάμε στην Μαμα μου τα χρισυουγεννς πρωτοχρονιά οι 5 μας!!! Πήρα δώρα ο γιος μου θελει ταμπλετ! Της Δέσποινας της πήρα κάστρο κ ενα νινι κ της Μπεμπας ενα γυμναστήριο!!! Εσείς Χριστούγεννα;;;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς Χριστούγεννα θα κάνουμε εδώ με τα πεθερικά μου, θα μαζευτούμε 10 άτομα!!! Το πρωί θα έρθει η νονά μας να πάει τη μεγάλη εκκλησία! Μάλλον τα φαγητά θα τα φέρουν αυτοί αν και θέλουμε να τα μοιράσουμε! Θα δούμε...
Τάμπλετ? αρχίσατε από τώρα? Εμείς ευτυχώς ακόμα δεν πήγαμε σ'αυτό το στάδιο! Η μεγάλη μου ζήτησε ένα σκιουράκι λούτρινο, ο μικρός ένα δεινόσαυρο και στο μωρό μία πιπίλα πήραμε!!! Στα μεγάλα πήραμε και από ένα πουλάκι που ζητάνε εδώ και καιρό! Οικονομικά τη βγάλαμε και φέτος!
Δε σου είπα, επιτέλους και για τρίτη φορά στη ζωή μου τρύπησα τα αυτάκια μου! Ελπίζω αυτή τη φορά να μην εμφανιστεί πάλι η αλλεργία μου!!! Μιλάμε δε γίνεται αυτό το πράγμα, δύο στις δύο φορές μου βγάλανε πύον.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενα εχει αρχίσει ο μεγάλος απο πέρυσι με τους υπολογιστές!!! Δεν θελει πια παιχνίδια!!! Παίρνει συνέχεια το δικο μου κ μου το χει κάνει μεσα στα παιχνίδια α του πάρω ενα οικονομικό απο το πλαίσιο να τελειώνει πια!!! Μια χαρα σας βρίσκω ειδικά το δώρο της Μπεμπας Χί Χί!!!!! Παιδι μου τα κοριτσακια ειναι άλλο πράγμα!!!! Ααααααα με τα αυτιά κτις τρύπες έχω και εγω θέμα έχω κατατρυπηθη αλλα δεν έχω ουτε μια μου κλείνουν απο μόνες ενώ φοράς σκουλαρίκι!!!!! Φρίκη!!! Μακάρι να μην σου κλεισιε

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σήμερα τη βάλαμε πρώτη φορά στο ριλάξ!
Ο γιος σου τι ώρα σχολάει?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σχολαει 2 αλλα σήμερα τον πήρα λίγο πιο νωρίς γιατι είχαν παει εκδρομή στην τεχνοπολη στο γκάζι!τις άρεσε το ρηλαξ;; Εμένα εχει αρχίσει κ δεν το πολυ συμπαθει!!!!! Αλλα εγω την έχω σχεδόν όλη μέρα εκει κ το βραδυ απο τις 9 που ξαπλώνει στο κρεβάτι της μέχρι τις 9 το πρωι που σηκώνεται απο το κρεβάτι της την έχω στην κούνια! Πλάκα πλάκα ει απο πολλες ώρες στην κούνια ε;;; Τώρα το συνειδητοποίησα που το έγραψα! Αααααααα εκανε κακα τι πρωι! Λέτε να έπεξε ρόλο το χαμομηλι;;;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άντε, μπράβο!!! Μάλλον βοήθησε το χαμομήλι!!! Έτσι, κάθε μέρα να σου κάνει κακά από εδώ και πέρα!
Απορώ γιατί η δικιά μου παίρνει μαζί της τη τσάντα της σχολείο. Έχει να κάνει μάθημα από την Πέμπτη. Αύριο έχουν γιορτή και τη Τετάρτη δε ξέρω αν θα κάνουν κάτι!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα τώρα που γύρισε ειναι πτώμα κ μεσα στα νεύρα! Του βγαίνει η υπερένταση! Και εχει σήμερα κ γιορτη στο ποδόσφαιρο!!! Πως ειναι η μπεμπουλα; Πως παει το βραδυ;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις