Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ σωστα τα λες!!! Εμενα τωρα κ τα τρια ειναι τεζα!!!!!!!! Τελευταίες μερες του χρόνου! ! Παντα νιωθω συγκίνηση τέτοιες μερες!!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ακόμα δε μ'έχει πιάσει... ίσως την ώρα της αλλαγής να αισθανθώ κάτι. Φέτος είχε μεγάλα θετικά η χρονιά που πέρασε αλλά και πολύ άγχος και δυσκολίες... Ας ελπίσουμε ότι η επόμενη χρονιά θα είναι έστω και λίγο καλύτερη σε κοινωνικοοικονομικά θέματα!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια μάλλον το έχει η μέρα! Δεν τρώει καλά μόνο 100. Λέω από το εμβόλιο θα είναι. Και εγώ δεν έχω καταλάβει πως αύριο έχουνε πρωτοχρονιά! Για μας ήταν ωραία χρονια. Δόξα το θεό. Γκρινιάζει ο μικρός ελπίζω αύριο να είναι οκ. 1ή του μήνα θα πάμε στην πεθερά μου. Προτιμώ να μείνω σπιτάκι μας. Αν θα έχει χάλια καιρό είπαμε θα μείνουμε σπίτι.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετέ χρόνια πολλά καλή χρονιά να έχουμε με υγεία στα σπιτάκια μας και να είναι καλά και ευτυχισμένα όλα τα παιδάκια του κόσμου ! Σηκώθηκα πρωί πρωί σήμερα ενώ και τσ τρία, κοιμούνται γιατί θα έρθει γυναίκα να μου καθαρίσει το σπίτι έχουμε βρωμίσει ! Το γαριδάκι μια χαρά πήγε και χθες κοιμήθηκε κατα τις εννιάμιση και σηκώθηκε έξι έφαγε κ ξαναεπεσε τεζα!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κλήρωση χρονιά να έχουμε με υγεία !! Τίνα σε ζηλεύω! Εμάς κοιμήθηκε με τα χίλια ζόρια στις 12.30 αφού τον φασκιωσε ο άντρας μου! Ξύπνησε 7.30 και μετά κοιμήθηκε 8 με 12.30. Λιώσαμε στον ύπνο! !!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα ρε μια χαρά είναι και ο δικό σου κοιμάται πάρα πολλές ώρες Για την ηλικία του απλά το κακό είναι ότι κοιμάται αργά για βράδυ 12 μίση η ώρα . Από τις 12 μίση μέχρι τις εφτάμιση κοιμάται σερί δεν ξυπνάει καθόλου δεν βογκάει δεν κουνιέται ; Εμένα κατά τη μία θα αρχίσει λίγο να κουνιέται με κλειστά πάντα τα μάτια μετά κατα τις τρεις τρεισήμισι θα κουνιέται και μετά κατά τις πέντε της βάζω πιπιλά και έξι δεν κρατιέται θέλει να φάει . Δεν έχω παράπονο όμως ευτυχώς ! Είδατε κρύο καλέ εδώ πέρα σε μένα χιονίζει επειδή μένω πολύ ψηλά στο βουνό άνω Γλυφάδα.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
10 με 12 είναι η ώρα του πόνου μάλλον. Όχι δεν ξυπνάει ούτε κουνιέται αλλάζει μόνο θέση το κεφάλι του. Κοιμαται ανασκελα πλέον. Οπότε βολεύεται όπως θέλει. Εδώ ηλιοφάνεια αλλά έχει κρύο.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και μένα Ανάσκελα κοιμάται με τα χεράκια δεξιά και αριστερά απ' το κεφάλι Μπουνιτσες της αρέσει πάρα πολύ ανάσκελα και μενα έχει αρχίσει κουνάει το κεφάλι της συνέχεια πέρα δώθε ξεσκεπάζεται όλη τη νύχτα και το καινούργιο που μου κάνει μετά την έχω στο ριλάξ σηκώνει όλο το κεφάλι προς τα μπροστά και έχει απόσταση από το ριλάξ είναι απίστευτα Ζωηρή και υπερκινητική και όλη την ώρα βγάζει κραυγούλες αχ έχω τρελαθεί Σήμερα μου είπε η μάνα μου και πατέρας μου οτι δεν με έχουν ξαναδεί έτσι σε σχέση με τα αλλα μιυε παιδιά και στεναχωρήθηκα !!! Μου φτιάξε ο μπαμπάς μου σήμερα ενα μενταγιόν που έχει πάνω τρία παιδάκια στη μέση ένα αγοράκι και δεξιά αριστερά δύο κοριτσάκια με κοτσιδάκι στα μαλλιά πιασμένα χεράκι χεράκι και μου χαράξει και τα ονόματα τους μήνας Σοφία και Δέσποινα Είναι χρυσοχόος ο μπαμπάς μου γι' αυτό και είναι πάρα πολύ ωραίο στο λαιμό

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάρα πολύ ωραία ιδέα του μπαμπά σου. Μπράβο του ☺
Για καλαντα δεν πηγατε;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ίσως επειδή είναι η μικρουλα σας τους φαίνεται ότι είσαι πιο ξετρελαμενη με τη μπέμπα. Τα αγαπάς και τα 3 το ίδιο. Εμάς γελάει πολύ. Όλο χαμόγελα αν είναι ευδιαθετος. Σήμερα είναι καλύτερα όντως. Περνάει προφανώς το εμβόλιο. Εχθές έκανε 2 φορές κακά! Με το που τον πήρα να τον ταισω τα έκανε! Πως γίνεται ο κλήρος να πέφτει σε μένα πάντα δεν ξέρω. Με κοροϊδεύει ο άντρας μου!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εκανε κρυο κ δεν βγηκαμε για καλαντα εφτιαξα κ βασιλοπιτα κ ειμαστε χουχουλιασμενοι μεσα! Αντε να γυρίσει και ο αντρας μου!! Λιλι;: μπουμπουκα που είστε; δουλευει ο αντρας σου; αυριο θελει να ερθει η γιαγια τιυ αντρα μου να μας δει επειδη θα πάει να φαει στξν αδερφή του αλλα εγω δεν θελω!!! Τι να κανω;;;;; τιυ ειπα ιτι δεν θελω πρωτη του μηνα να ερθει γθατι ειναι χήρα κ αρχιζει τα δικα της! Κριμα ειναι κ αυτη αλλα Ας έρθει άλλη μέρα δεν θέλω αύριο !

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς αύριο θα πάμε στην πεθερά μου και μεθαύριο στη μαμά μου. Εφόσον μας το επιτρέψει ο καιρός. 5 Σχολάει ο άντρας μου. Εδώ είμαι με το γκρινιάρη μου !

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσια!!! Καλη χρονιά με υγεια! Να χαιρομαστε τα παιδακια μας!!! Τι κανετε;;;;; πως περασατε;;; εμεις καταπληκτικα!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή χρονιά να έχουμε! ! Με υγεία και ευτυχία! Εμείς είμασταν σπίτι οι 3 μας. Ο μικρός κοιμήθηκε 12.30 και ξύπνησε 11. Κοιμήθηκε τόσες ώρες σερί! !!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα ρε!!! Μπραβο σου που δεν τιν ξυονησες! Με ποσα μλ γαλα κοιμηθηκε τοσο;;;;;; φαντάζομαι τι θα ηπιε οταν ξυπνησε ε;;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
150 ήπιε πριν κοιμηθεί και τόσο όταν ξύπνησε απλά στο 2ωρο έφαγε πάλι 150. Μια χαρά. Ελπίζω να κοιμάται έτσι καλά.!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα το παλικάρι μας! Τι κάνετε;; Εμείς έχουμε αραξει τα παιδια κοιμούνται ολα! Πως περασατε;; Μπουμπούκα λιλι χρόνια πολλα καλη χρόνια!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είδαμε 2 ταινίες τώρα. Το μεσημέρι είχαμε πάει στην πεθερά μου. Πολύ κουβάλημα ρε παιδί μου. Πρέπει να πάμε σε σπίτι με ασανσέρ! Άσε που το καρότσι στο δικό της ασανσέρ δεν χωράει! !! Εσείς τι κανατε; ήρθε τελικά η γιαγιά που έλεγες;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!! Τώρα ξύπνησε η μπεμπα απο το βραδυ την ταισα σε 10 λεπτακξαναεπεσε τεζα!!! Οχι δεν ήρθε η γιαγια!!!!!! Ευτυχώς! Ηρθαν οί νονοι τησμπεμπας! Ναι όντως το κουβαλημα ειναι άλλο πράγμα κ πουνα δεις ακομα! Κ ειδικά αν το καρότσι ειναι μεγάλο αστα να πανε! Εμείς έχουμε αλλάξει 5 καρότσια!!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια;;;;;;;;; Που είστε καλε;;;;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Κοιμήθηκε σερί από το βράδυ ως τις 11! Είναι υπναρας σαν και εμενα! Μικρή κοιμόμουν τόσο πολύ! Και τώρα αν με αφήσεις κοιμάμαι!
Το καρότσι είναι τεράστιο,το είχαν πάρει για να πηγαίνει και στην άμμο και σε κατσικοδρομους οπότε εμείς παιδευόμαστε. Έπρεπε να είχα αγοράσει ένα να τελειώνουμε.
Πως περάστε χθες ;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία πολυ ευτυχώς κοιμήθηκε και η μικρη μέχρι τις 6 απο τις 9 κ μετα μέχρι τις 9 πάλι. Τώρα κοιμάται με τον πατέρα της αγκαλια εει μάθει κ το μεσημέρι κ κοιμάται ενα δίωρο ! Τέτοιο καρότσι είχα πάρει στον γιο μου το πρωτο καρότσι του κ μέρα απο 5 μήνες το πεταξα!!! Δεν λες πάλι καλα που ειναι υπναρας; Τι ωρα τον έβαλες το βραδυ;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από τις 10 αλλά δεν κοιμόταν κανονικά. Ξύπνησε 1 έφαγε και ξεραθηκε 1.30 με 11.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτα ειναι!!! Ευτυχώς έχουμε βολικά μωρα στο θέμα του ύπνου εστρωσαν γρηγορα! Εγω θέλω να μην την ταΐζω στις 6 αλλα δεν κρατιέται άλλο πειναει το ιδανικό θα ήταν να έτρωγε κατα τις 7! Ο άντρας μου με λέει αχαριστη! Κοιμάται μου λέει απο τις 9 μιση μέχρι τις 6 κ εσυ μου λέει θες μέχρι τις 7!!! Έλεος!!!! Ποτε θα τον βγάλεις απο το λίκνο; Χριστινακι πάλι οι δυο μας μείναμε!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι οντως πάλι οι 2 μας. Και τώρα θα τον έβγαζα. Αλλά έχω την πεθερά που μας ζάλισε μην τον βγάλουμε είναι μικρός κτλ και την άκουσε ο άντρας μου. Σήμερα θα φτιάξω το δωμάτιο του και το κρεβάτι του και θα τον βάζω σιγά σιγά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις