Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 5:08 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσια τσαμπα το ανοιγω το θεμα αλλα τελος παντων.Ειχα τελευταια περιοδο 3-12,εδω και κατι μερες με ψιλοενοχλει η κοιλια μου αλλα οκ λεω αρχησαν τα οργανα,χθες παω τουαλετα και βλεπω ροζ υγρα,ε λεω θα μου ερθει περιοδος,βαζω σερβιετα,χαπακονομε γιατι παντα ποναω πολυ και περιμενω.Ε απο χθες ακομα περιμενω,δεν εχει ερθει τιποτα αλλα η κοιλια μου ποναει,το στηθος μου τουμπανο,κουραση,υπνηλια και το πρωι ειχα πολυ αναγουλα,ουτε να δω φαγητο στην τηλεοραση δεν μπορουσα α και με ποναει και η μεση μου.Βεβαια ολα αυτα μπορει να ειναι που περιμενω να αδιαθετησω γιατι στην ουσια καθυστερηση δεν εχω ακομα,το μονο που με υποψιασε ηταν το ροζ υγρο.Τι λετε βρε κοριτσια?

http://neamageirisa.blogspot.com

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katsaridoula έγραψε:Βρε κοριτσια τσαμπα το ανοιγω το θεμα αλλα τελος παντων.Ειχα τελευταια περιοδο 3-12,εδω και κατι μερες με ψιλοενοχλει η κοιλια μου αλλα οκ λεω αρχησαν τα οργανα,χθες παω τουαλετα και βλεπω ροζ υγρα,ε λεω θα μου ερθει περιοδος,βαζω σερβιετα,χαπακονομε γιατι παντα ποναω πολυ και περιμενω.Ε απο χθες ακομα περιμενω,δεν εχει ερθει τιποτα αλλα η κοιλια μου ποναει,το στηθος μου τουμπανο,κουραση,υπνηλια και το πρωι ειχα πολυ αναγουλα,ουτε να δω φαγητο στην τηλεοραση δεν μπορουσα α και με ποναει και η μεση μου.Βεβαια ολα αυτα μπορει να ειναι που περιμενω να αδιαθετησω γιατι στην ουσια καθυστερηση δεν εχω ακομα,το μονο που με υποψιασε ηταν το ροζ υγρο.Τι λετε βρε κοριτσια?



αμα εχεις σταθερο κυκλο γενικα και σου παρουσιαζονται τετοια συμπτωματα πρωτη φορα κανε ενα τεστακι να δεις,αν παλι εχεις πολυκιστικες μην ανχωνεσε γτ κανουν πολυ κουλες αλλαγες στην περιοδο..

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συγνωμη κιολας αλλα πως γινεται να μην εχεσις καθυστερηση,αφου η τελευταια σ περιοδος ηταν σχεδον πριν 2 μηνες????? confused παντως οτι κ αν ειναι,εγω σ ευχομαι μεσα απο τη καρδια μ να εισαι εγκυος(αν το θες κ εσυ φυσικα)....οταν θα εισαι σιγουρη για το γινεται πεσ μας να ξερουμε..... Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω 417472

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν θελω να σου δωσω ελπιδες,αλλα κ εγω τη δευτερη φορα που εμεινα ‘κατα λαθος‘ εγκυος αυτο το συμπτωμα ειχα και το καταλαβα...(οχι εγω η κουμπαρα μου )μια σταγονα αιμα και μετα τιποτα...ετσι κανοντας τεστ βγηκε κατ’ευθειαν θετικο..και σε εναμιση μηνα θα κανω το δευτερο κοριτσακι μου!!!
ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι ΕΓΚΥΟΥΛΑ

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giwtoulitsats έγραψε:
katsaridoula έγραψε:Βρε κοριτσια τσαμπα το ανοιγω το θεμα αλλα τελος παντων.Ειχα τελευταια περιοδο 3-12,εδω και κατι μερες με ψιλοενοχλει η κοιλια μου αλλα οκ λεω αρχησαν τα οργανα,χθες παω τουαλετα και βλεπω ροζ υγρα,ε λεω θα μου ερθει περιοδος,βαζω σερβιετα,χαπακονομε γιατι παντα ποναω πολυ και περιμενω.Ε απο χθες ακομα περιμενω,δεν εχει ερθει τιποτα αλλα η κοιλια μου ποναει,το στηθος μου τουμπανο,κουραση,υπνηλια και το πρωι ειχα πολυ αναγουλα,ουτε να δω φαγητο στην τηλεοραση δεν μπορουσα α και με ποναει και η μεση μου.Βεβαια ολα αυτα μπορει να ειναι που περιμενω να αδιαθετησω γιατι στην ουσια καθυστερηση δεν εχω ακομα,το μονο που με υποψιασε ηταν το ροζ υγρο.Τι λετε βρε κοριτσια?



αμα εχεις σταθερο κυκλο γενικα και σου παρουσιαζονται τετοια συμπτωματα πρωτη φορα κανε ενα τεστακι να δεις,αν παλι εχεις πολυκιστικες μην ανχωνεσε γτ κανουν πολυ κουλες αλλαγες στην περιοδο..

Υπαρχει αντιστοιχη ομαδα παντως για μαμαδες Σεπτεμβριου του 2011 !!!χααχαχ.Γιατι λες οτι δεν εχεις καθυστερηση? Απο τις 3/12 ΕΙΝΑΙ καθυστερηση!!! Η δικη μου τελευταια περιοδος ηταν 21/12 και ειμαι 6 εβδομαδων εγκυος.
Και βεβαια παντα μπορει να υπαρχει καποιο αλλο θεμα υγειας.....

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω πολυκυστικες και ποτε μου ερχετε καθε εναμιση μηνα ποτε καθε δυο μηνες και ειδικα το καλοκαιρι μου εκανε 4 μηνες απο ιουνιο ηρθε οκτωμβρη!πολλες φορες μου βγαζει καφε αιμα μονο για λιγες μερες ποτε κραταει 7 μερες με κανονικο αιμα αυτη τη φορα μου ηρθε δυο φορες σε ενα μηνα και τωρα εχω πονακια και με ποναει το στηθος!τελευταια περιοδος ηταν απο την πρωτη γεναρη μεχρι τις 7!συν του οτι ειχα αδιαθετισει ξανα την βδομαδα των χριστουγεννων!ελεος!σε τετοιες περιπτωσεις τα συμπτωματα αυτα δεν οφειλονται σε πιθανη εγκυμοσυνη..

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ καλε κοριτσια συγνωμη 3-1 ηθελα να γραψω.Παντως τωρα ποναω πολυ.Σας ευχαριστω πολυ!

http://neamageirisa.blogspot.com

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τπτα μακαρι να εχεις οτι αποτελεσμα θες!

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαλλον θα κρυωσα γιατι τωρα ειχα παλι κατι σταγονες οποτε τσαμπα το ανοιξα.

http://neamageirisa.blogspot.com

10Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 6:16 am

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν το ανοιξες τσαμπα εδω ειναι forum και σκοπος ειναι να ανοιγουμε συζητησεις για τα παντα καλα εκανες ειναι ωραιο να μοιραζεσε αποψεις και να παιρνεις γνωμες ετσι και αλλιως αυτο το θεμα δεν εισαι η μονη που το ανοιγεις το εχω δει αρκετες φορες απο τοτε που εγινα μελος!περαστικα σου και να μενεις στα ζεστα θα σου περασει!

11Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 9:37 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παντως κοριτσια απο εκεινη την ωρα η σερβιετε εχει μια σταγονα,δε μου εχει ερθει κανονικα η περιοδος.

http://neamageirisa.blogspot.com

12Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 9:46 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ροζ σταγόνες είχα κι εγώ στην εγκυμοσύνη μου τις ημέρες που κανονικά έπρεπε να είχα περίοδο. Εγώ λέω πως αφού δεν έχεις δει ακόμα κανονική ροή υπάρχουν σημαντικές πιθανότητες εγκυμοσύνης. Ωστόσο, επειδή η περίοδος πολλές φορές έρχεται αργά το βράδυ ή νωρίς το πρωί εάν ως αύριο το πρωί δεν έχεις αίμα δεν κάνεις ενα τεστ για αρχή;
Καλή επιτυχία εύχομαι (ό,τι και αν είναι αυτό που θέλεις)

13Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 9:49 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ αυτο θα κανω θα περιμενω να δω αν μου ερθει κανονικα μεχρι αυριο.μια ειναι ροζ σταγονες μια κοκκινες.
ευχαριστω πολυ!να χαιρεσε το παιδακι σου! Smile

http://neamageirisa.blogspot.com

14Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 9:51 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι συμπτωμα αν εχεις σταθερο κυκλο και δεν σου τα κανει αυτα τα τερτυπια συχνα!!!!! σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!

15Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 9:56 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παντα μου ερχετε μια-δυο μερες πριν ή ακριβως ή μια - δυο μερες μετα,ενταξει την πρωτη μερα δεν εχω πολυ αιμα αλλα εχω αρκετο,τι να πω δε θελω να ενθουσιαζομε μηπως εχω κρυωσει και μου τα κανει αυτα γιατι κανονικα ηταν γυρω στις 3/2 να μου ερθει.το πρωι με τις αναγουλες ειχα και καουρες.
σε ευχαριστω πολυ! Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω 417472

http://neamageirisa.blogspot.com

16Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Δευ Ιαν 31, 2011 10:36 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως διαβάζοντας το μήνυμά σου θυμήθηκα τα δικά μου... Περίμενα κανονικά την περίοδό μου, είχα πονάκια και πρησμένο στήθος και περίμενα. Βλέπω λίγες ροζ σταγόνες λέω, ε, εντάξει ήρθε η περίοδος. Τα πονάκια συνεχίστηκαν και την επόμενη μέρα και τα ροζ υγρά επίσης. Ήμουν σίγουρη ότι θα δω κανονική ροή. Αμ δε! Είδα ξανά περίοδο 1,5 χρόνο μετά...

Δεν ξέρω τί να σου πω... Πάντως έχεις πολλές ελπίδες, καλά το πας!!!

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!

17Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Τρι Φεβ 01, 2011 3:09 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολο και κατεβαινει η περιοδος οποτε ακυρο και αυτο το μηνα.

http://neamageirisa.blogspot.com

18Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Τρι Φεβ 01, 2011 3:13 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katsaridoula έγραψε:Ολο και κατεβαινει η περιοδος οποτε ακυρο και αυτο το μηνα.

Δεν πειραζει κοπελα μου! Τον επομενο μήνα! Και χωρις αγχος ε; Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω 417472

19Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Τρι Φεβ 01, 2011 3:16 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι τον επομενο μηνα!ολο το μηνα καλα ειμαι αλλα μολις φτανουν οι μερες τις περιοδου με πιανουν ολα Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω 417472

http://neamageirisa.blogspot.com

20Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Τρι Φεβ 01, 2011 3:28 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεχασε πόσο θες ενα παιδάκι ασε τον εαυτο σου ελευθερο απόλαυσε την πραξη και τοτε θα ερθει απο εκεί που δεν το περιμενεις! Wink

21Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Τρι Φεβ 01, 2011 4:16 am

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ,ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑΝΕ ΔΙΚΙΟ, ΕΧΩ ΕΙΧΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ , ΤΣΑΚ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΊΑ ΘΥΜΑΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΗΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΩΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

22Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Πεμ Φεβ 03, 2011 9:42 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια να με παλι.βρε κοριτσια δε μου ηρθε κανονικη περιοδος,συνεχεια λιγο αιμα ειχα,μονο για λιγο ειχα λιγο παραπανο αλλα δεν ηταν οπως καθε μηνα.χθες δεν ειχα τιποτα ολη μερα και σημερα το μεσημερι ειχα παλι λιγο.τωρα δεν εχω τιποτα.οι αναγουλες συνεχιζονται,μια το πρωι.μια το βραδυ και σημερα το μεσημερι που ειπια καφε μετα μου ηρθε αναγουλα.

http://neamageirisa.blogspot.com

23Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Πεμ Φεβ 03, 2011 10:13 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katsaridoula έγραψε:Κοριτσια να με παλι.βρε κοριτσια δε μου ηρθε κανονικη περιοδος,συνεχεια λιγο αιμα ειχα,μονο για λιγο ειχα λιγο παραπανο αλλα δεν ηταν οπως καθε μηνα.χθες δεν ειχα τιποτα ολη μερα και σημερα το μεσημερι ειχα παλι λιγο.τωρα δεν εχω τιποτα.οι αναγουλες συνεχιζονται,μια το πρωι.μια το βραδυ και σημερα το μεσημερι που ειπια καφε μετα μου ηρθε αναγουλα.

Δεν κάνεις καλύτερα ένα τεστάκι αύριο πρωί-πρωί;

24Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Πεμ Φεβ 03, 2011 10:38 am

τιγρακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να φυγεις απο καθε αγωνια κανε ενα τεστ να ηρεμησεις ευχομαι να βγει θετικο Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω 215994

25Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Empty Απ: Βρε λετε;;;;;μπα δε νομιζω Πεμ Φεβ 03, 2011 10:46 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?
ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΤΛ ΚΤΛ Κ ΖΑΛΑΔΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ!ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ.. Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις