Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 18, 2011 1:47 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ινωμυομα το βλεπαμε σε καθε υπερηχο που εκανα.δεν αλλαξε καθολου κ τωρα προγραματιζω μετα το πασχα εξετασεις για να δω που βρισκεται

27Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 18, 2011 3:30 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααα κοριτσια η αληθεια ειναι μου δωσατε λιγο θαρρος! εσενα βασιλισσα μου που ηταν το ινομυωμα και ποσο μεγαλο???? Μαριαννα γιουχουυυ τι κανεις???

28Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 18, 2011 5:24 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trelokerkirea mou!!!!!!!!!!!mpika ligo giati koimithike i mikri!to vradi meta tis 9 kai misi tha xanabw sigoura!! Very Happy

29Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 18, 2011 5:58 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρεεεεεεεεεεε κανε δουλεια σουυυυυυυυ αμα μπορεσω θα μπω και γω να τα πουμεεεεεε Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 215994 Razz

30Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 25, 2011 10:46 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!
την Μ. Τριτη εμαθα οτι ειμαι εγκυος! χωρις ουτε καν καθηστερηση και με 3 καραμπινατα θετικα τεστ!
με πλημμυρισε ΕΥΤΗΧΙΑ και ξαφνικα θυμηθικα το ινομυωμα και προσγειωθηκα...
φοβαμαι αρκετα, προσεχω απιστευτα, εκανα εξετασεις απ την κορυφη εως τα νυχια και ειναι εξερετικες ολες ευτηχως! αυτο το ινομυωμα ομως μου τρυπαει το μυαλο αν και μικρο με βασανιζει και μονο που υπαρχει.
μεθαυριο εχω υπερηχο μπαινω αισιος στον 2ο ( 5η εβδομαδα)
προσευχομαι καθε βραδυ να περασει το 3μηνο γρηγορα

31Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 25, 2011 11:03 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den tha to pw xana!!!!!sou milaei mia pou einai tiga sta inomiwmata!!!!den enoxloun tin egimosiniiiii!!!!!egw oute kan asxolithika me auto!o giatros o idios den asxolithike!!!koita na eyxaristitheis kai na ziseis kathe stigmi giati tha perasei grigora xwris na to katalaveis!kai ase to inomiwma sti thesi tou!!!filiaaaaaaaaaaaaaaaa Rolling Eyes

32Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Δευ Απρ 25, 2011 11:08 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε ψυχη τι κανειςςςςςςςςςςςςςς, ειχα να μπω μερικες μερες, συγκενολογια εδω τραπεζια και δε συμμαζευεται! χαχαχα
τι να κανω ρε Μαριαννα ανυσηχω οσο και να'ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι με στοιχιωνει στο πισω μερος του μυαλου, τουλαχιστον απο υγεια και απο διατροφη παμε αψογα .......... εσυ καλα????????????????????????????????????? Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 215994

33Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Τρι Μάης 17, 2011 7:27 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Εχθες έκανα την αυχενική και η γιατρός που μου την έκανε μου εντόπισε και ένα ινομύωμα!!!! Την έχω ακούσει ξανά την λέξη αλλά οι γνώσεις μου φτάνουν ως εκεί!Απ'ότι είδα στο χαρτί είναι 28mmx23mm και είναι στο τοίχωμα της μήτρας πίσω αριστερά. Ρώτησα τον γιατρό εκείνη την ώρα αλλά μου είπε πως θα μεγαλώνει επειδή μεγαλώνει και η μήτρα και γενικότερα και λόγω των ορμονών , δεν είναι κάτι ανησυχητικό, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τώρα και θα το παρακολουθούμε.. Μου είπε απλώς ότι σε κάποιες περιπτώσεις δεν ίσως να δυσκολέψει τον τοκετό.. Πρέπει να ανησυχώ λέτε?? Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις απαντήσεις σας δυστυχώς..

34Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Τετ Μάης 18, 2011 12:07 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δηλαδη το ινωμυομα σου δεν ειναι ουτε καν εκατοστα? τοτε δεν πιστευω οτι υπαρχει θεμα,εμενα ειναι 3x3,5 cm και οσο ναναι την ανυσηχια μου την εχω καργα! γιατι πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος κανονιζα να παω να το βγαλω λαπαροσκοπικα

35Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Τετ Μάης 18, 2011 3:01 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Snowwhite είναι εκατοστά. Αφού 10mm=1cm Razz Άρα είναι 2,8εκ*2,3εκ

36Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Τετ Μάης 18, 2011 3:11 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α οκ το διαβασα βιαστηκα και εμεινα στα mm

37Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Τετ Μάης 18, 2011 4:28 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέτε να θέλει περισσότερο ψάξιμο το θέμα??

38Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Τετ Μάης 18, 2011 4:34 am

DORA_KOUTS


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tinkerbel25 έγραψε:Καλησπέρα σας!!!
Ηθελα την συμβουλη σας σε ενα θεμα που με απασχολει πολυ.
προσαπθουμε για μωρακι γυρω στους 14 μηνες. Πριν απο 6 μηνες ξεκινησαμε να ψαχνομαστε. Ειχαμε ενα θαματακι με το σπερμα που διγα σιγα το εχουμε φτιαξει. Εντωμεταξυ εγω εχω ενα ινομυωμα εξω απο το ενδομητριο που ηταν 2 με 3 εκατοστα. Τον οκτωβριο ο γιατρος μου εδωσε κλομιφεν για 3 μηνες μπας και αυξησουμε τις πιθανοτητες.....και αντι να εχουμε καλο...εοχουμε κακο....Το ινομυωμα μου μεγαλωσε απο τις ορμονες και εγινε 4 εκατοστα. τωρα ο γιατρος μου λεει οτι πρεπει να το βγαλω με λαπαροσκοπηση και σε 4 μηνες θα ξεκινησω και παλι τις προσπαθειες. Σε εναν αλλο που πηγα για δευτερη γνωμη μου ειπε οτι μετα την λαπαροσκοπηση πρειμενεις 1 χρονο Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 679259 Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 679259
και εγω δεν ξερω τι να κανω....
Να το βγαλω?να προσαπθησω να μεινω εγκυος με το ινομυωμα?θα εχω προβλημα? δεν ξερω ειμαι πολυ μπερδεμενη!!!!ειχε καμια κατι παρομοιο???

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΛΛΗΜΑ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΩΡΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 900 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΙΝΟΜΙΩΜΑ ΕΙΧΕ ΔΙΟΓΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΕΖΕ...ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΙΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΠΟΣΟ ΘΑ ΔΙΟΓΚΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ...
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!

39Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Παρ Ιουν 03, 2011 6:16 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και το ινομύωμα μεγαλωνει..έφτασε στα 3,2εκατοστά ήδη. Το θέμα είναι ότι όπως είδαμε χθες στον υπέρηχο είναι πίσω αριστερά αλλά χαμηλά στην μήτρα και ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να δυσκολέψει το μωρό να γυρίσει ή και να εμπεδωθεί, να αργήσει να ξεκινήσει ο τοκετός, να μην γίνονται σωστά οι συσπάσεις. Μπορεί και να μην προκαλέσει τίποτα όμως..Αλλά όσο να'ναι ένα μικρό άγχος το έχω..

40Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 8:30 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαστε παλιιιιιιιιιιιιιιι.....
μου γεννηθηκε η απορια..... αν μπορω να γεννησω φυσιολογικα με το ινομυωμα η οχι.. καμια μανουλα εχει περασει απο αυτο?
φυσικα θα το συζητησω και με το γιατρο στο επομενο ραντεβου, αλλα απ οτι ξερω παιζει αυτο γιατι το μεγεθος δεν ξερουμε ποσο θα φτασει κλπ. Smile Cool

41Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 8:44 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου εμένα ο γιατρός μου μου είπε αναφερόμενος στο δικό μου ινομύωμα πάντα το οποίο είναι χαμηλά στην μήτρα.. ότι γενικώς μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα με την έννοια να μην μπορέσει το μωρό να πάρει θέση ή να μην ξεκινήσει ο τοκετός (να αρχίσουν πχ οι συσπάσεις αλλά να μην προχωράνε) ή να μην συμβεί και τίποτα από όλα αυτά και να γεννήσω φυσιολογικά και χωρίς πρόβλημα. Επειδή και εμένα με προβληματίζει το θέμα μου είπε να μην με αγχώνει γιατί είναι ένα σύνηθες φαινόμενο και το βλέπουν συνέχεια σε εγκυμοσύνες (!!) και όλα θα πάνε καλά. Τον ρώτησα και για το αν μπορεί να μεγαλώσει τόσο ώστε να πιέζει το μωρό (κάπου το διάβασα και αυτό πάλι κλασσικά!!) και μου είπε πως δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση γιατί το μωρό είναι μέσα στον σάκο που έχει υγρό και αυτό λειτουργεί προστατευτικά. Όσο και να μεγαλώσει μου είπε το μωρό δεν θα έχει πρόβλημα..Απλώς πρέπει να το παρακολουθούμε υποτίθεται αλλά την τελευταία φορά που πήγα για υπέρηχο και του ζήτησα να δει αν μεγάλωσε ή όχι μου είπε να μην με απασχολεί και ότι θα μεγαλώνει λόγω των ορμονών αλλά να μην αγχώνομαι γι'αυτό γιατί είναι κάτι συνηθισμένο..τώρα τι να πω..

42Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 8:50 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Carrie μου.. και μενα χαμηλα ειναι στη μητρα ακομα δεν αλλαξε το μεγεθος του παραμενει 3 εκ. μου ειπε να μην φοβαμαι και ακουσα τη συμβουλη του κατι θα ξερει Razz Razz
το θεμα ειναι αυτο, οτι και εγω θελω πολυ να γεννησω φυσιολογικα, γιαυτο και ρωτησα
αλλο και τουτο παλι? πιεζει το μωρο το ινομυωμα? βρε εγω λεω να κοψουμε το διαβασμα γιατι θα παθουμε τιποτα Razz Razz
να ειναι καλα τα νινακια μας πανω απ ολα και εμεις φυσικα! που αποτελουμε ακομα την κατοικια τους την τροφη τους και την αναπτηξη τους! Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 215994

παντως θα ρωτησω το γιατρο στο επομενο ραντεβου και θα μιλησουμε παλι για το θεμα, με απασχολει και μενα καπως στην ακρη του μυαλου μου Rolling Eyes

43Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 8:54 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι και όμως...το διάβασα αυτό ότι είχε μεγαλώσει τόσο πολύ που είπε ο γιατρός στην κοπέλα ότι πίεζε το κεφαλάκι του μωρού και την έβαλε και γέννησε πρόωρα (!!!!)..Τώρα τι να πω, είπα να μν το σκέφτομαι και κυρίως να μην διαβάζω ιστορίες για αγρίους!!Το σημαντικό είναι να έχει κανείς εμπιστοσύνη στον γιατρό του και να είναι ήρεμος..Αρκετά με απασχολεί ήδη η β' επιπέδου, λέω να μην ασχοληθώ ΚΑΙ με το ινομύωμα τώρα Rolling Eyes Θα έρθει η ώρα του και εκείνου άλλωστε..

44Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 8:57 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακριβως ιστοριες για αγριους! ας μην βαζουμε τους εαυτους μασ σε αυτο το τρυπακι γιατι τα προβληματα ειναι ατελιωτα.
οποτε χαλαρα εμεις και ο γιατρος
και γω σκεφτομαι την Β επιπεδου, δοξα το θεο τα προηγουμενα ηταν αψογα.
εσυ ποτε θα την κανεις??

45Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 9:00 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω, είπαμε για 20-21 ιουλίου. Θα του τηλεφωνήσω αύριο για να κλείσουμε ραντεβού..Ναι και εμένα οι προηγούμενες εξετάσεις ήτανε άριστες, αλλά άκουσα πρόσφατα ιστορίες από κοπέλες που είμαστε κοντά στην κύηση ότι κάτι δεν πήγε καλά στην β επιπέδου και ακύρωσε όλες τις προηγούμενες εξετάσεις (συμπεριλαμβανομένης ΚΑΙ της αυχενικής)..οπότε από χθες είμαι λίγο..προβληματισμένη..:-/ Να δω πως θα περάσει αυτή η βδομάδα..Και όχι τίποτα έχουμε ΚΑΙ τον γ***καύσωνα να μας λιώνει!!

46Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 9:05 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αισιοδοξια και υπομονη Carrie μου δεν γινετε κατι αλλο.. πολλα θα ακουσουμε και θα δουμε αλλα πρεπει να γινουμε λιγο σκληρα καρυδια, μας περιμενουν αλλα τοσα μετα τη γεννα Razz
πολυ ωραια! οποτε πλησιαζει! και γω επομενο ραντεβου στις 21, να μας πεις νεακια Very Happy

47Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 9:05 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω ειχα ενα ινομυωματακι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που τελικα απορροφηθηκε. εξαρταται απο το μεγεθος και το σημειο που το εχεις. εγω θα σου συνιστουσα να παρεις και τριτη γνωμη!!!

48Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 9:07 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:κι εγω ειχα ενα ινομυωματακι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που τελικα απορροφηθηκε. εξαρταται απο το μεγεθος και το σημειο που το εχεις. εγω θα σου συνιστουσα να παρεις και τριτη γνωμη!!!

Εννοείς ότι απορροφήθηκε κατά την διάρκεις της εγκυμοσύνης ή μετά?

49Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 9:08 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσι μου τωρα το ειδα εισαι εγκυος??????? συγχαρητηρια!!!!
ησουν μια απ τις κοπελες που ευχομουν να μεινει συντομα , εβλεπα οτι το ηθελες πολυ! να πανε ολα κατ'ευχην! Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 654316

50Ινομυωμα και εκγυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ινομυωμα και εκγυμοσυνη Κυρ Ιουλ 10, 2011 9:15 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
markellajohny έγραψε:κι εγω ειχα ενα ινομυωματακι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που τελικα απορροφηθηκε. εξαρταται απο το μεγεθος και το σημειο που το εχεις. εγω θα σου συνιστουσα να παρεις και τριτη γνωμη!!!

Εννοείς ότι απορροφήθηκε κατά την διάρκεις της εγκυμοσύνης ή μετά?
μετα την εγκυμοσυνη απορροφηθηκε, στη 2η εγκυμοσυνη δεν το ειχα καν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις