Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 43]

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κομματια Βασουλα ε?! κουραγιο ρε κοριτσακι μου γλυκο!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Μανούλα λές κοτσάνες, είσαι μια πολύ γλυκειά μαμά, εγώ θα δώσω ελαφρυντκά στην μαμά σου παρόλο που συμφωνώ με το Ευακι, την ψυχική μας ηρεμία δεν πρέπει να μας την ταράζει κανείς. Πάνω στα νεύρα της θα τα είπε και σίγουρα δεν θα της αρέσει η κατάσταση με τα αδέρφια της αλλά τι να κάνει;;; Ε΄ναι παιδιά της, έτσι το βλέπει εκείνη...κι εσένα σγουρα θα σε αγαπάει και τώρα σίγουρα θα είναι στεναχωρημένη για το καυγαδάκι σας!!
Εκεί που δεν θα δώσω ελαφρυντικά όμως είναι στα αδέρφια σου, τα αδερφια έχουν το ίδιο αίμα και θα πρέπε να είναι ενωμένα σαν μια μπουνιά......
Εμένα μια φορά ο αδερφός μου μου φέρθηκε άσχημα και έκανα 2 μήνες να του μιλήσω, αυτός μου χτύπαγε τα κουδούνια αλλά εγώ τον έδιωχνα, κάποια μέρα έκλαιγε και μου ζητούσε χίλια συγνώμη και έκτοτε ποτε δεν έχουμε ξαναμαλώσει...βάλτους στην θέση τους και να σου πώ και κάτι για να πάρουν μάθημα;; Να λές στη μαμα σου να ερχεται να τρώει σε εσενα ωστε να μην μαγειρεύεις για τα αδέρφια σου, να καταλάβουν ποιο είναι το ποπάκι, αστους να τους κόψει λίγο η λόρδα και θα σου πώ εγω μετά!!!!
Μην στεναχωριεσαι κοριτσάκι μου, μέσα στην οικογένεια γίνονται καυγαδάκια και λέγονται πάνω στα νεύρα και είναι περαστικά θα δεις!!
Ευχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 417472

Mακαρι να ειστε αγαπημενοι για παντα.Εμεις με τα αδερφια μου δν ταιριαξαμε ποτε.Ουκ ολιγες φορες εχουε παει νοσοκομειο,γτ πιανομαστε στα χερια κ φυσικα δινω κ γω ξυλο,αλλα αυτα σου μιλαω σε ηλικια 14-15.Με την μανα μου θα τα βρω σε θεμα οτι θα εχουμε μια επαφη.Αλλα οχι οπως παλια.Μια ζωη με ειχε στο περιθωριο,οχι ομως οτι δν εκανε πραγματα για μενα πως να το πω,φαινεται οτι προτιμαει τους 2 γιους.Ισως κ να κανω λαθος,αλλα δν φταιω εγω εμενα αυτη την εντυπωση μου δινει.Απλα θατους αφησω κ δν θα ανακατευομαι ξανα σε τπτ,αν χρειαστει κατι,διπλα ειμαι βεβαιαως ευχαριστως,αλλα οχι τα ιδια δν τα ξανακανω.Απλα εγω της εκανα ολα τα χατηρια γτ κ εκεινη μας φροντιζει,κ επειδη ειναι μανα μου κ δν εχει κανεναν που να μπορει να την βοηθησει.Καλως η κακως ηρθαν ετσι κ αναγκαστικα θα ξεκοψουμε πολλα πραγματα.Κ συμφωνω οτι στανευρα πανω πρεπει να προσεχεις τι λες,αλλα πιστευω οτι στα νευρα πανω βγαινουνε αληθειες που σε κανονικες στιγμες δν τολμαμε ναπουμε.εγω φυσικα αυτα που ειπα τα λεω κ στην ιδια.Δν μπορει να εχει πιασει βροχη κ να σκοτωνομαι να μαζεψω τα ρουχα κ να λεω κι στους 2 πηγαιντε απκει μαζεψτε τα ρουχα κ να βλεπω μετα οτι δν τα μαζεψαν κ σηκωθηκαν φυγανε.Δλδ ελεος ρε παιδια ελεος.την εχουνε κανει να μην μπροει να περπαταει γτ δουλεευει ολη μερα.Κ δν το εκτιμανε.Κ γω δν μπορω να τα βλεπω αυτα.Εγω τους το ειπα,ειστε πολυ τυχεροι κι οι 2 γτ οταν πεθανει η μαμα δν θα εχετε καμια να σας νταντευει ετσι.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααα κοριτσια!!!τη μου κανεται?αν και διαβαζω καθε μερα και ενα ασχημο νεο που συμβενει σε αυτον τον κοσμο που ζουμε!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλημέρα κοριτσια ,
Ποπάκι στεναχωρέθηκα πολυ που σε έκαναν να αισθάνεσαι έτσι! Τόσο καιρό νοιάζεσαι και προσφέρεις γιαυτούς και ποιο είναι το ευχαριστώ τους;;;

Κοίταξε κοπέλα μου να αγαπήσεις τον εαυτό σου και να τον αποδεχτείς έτσι όπως είναι!Με την καλή του καρδιά και την αγάπη που μεγαλώνεις το παιδί σου!Το σωμα και τα κιλά φτιαχνουν!Σε όσες φωτό σε εχω δει εισαι μια κούκλα!Και μη ν αφήνεις κανεναν να σε στεναχωρει!

Οσο για την μαμα σου μαζέψου λιγο καιρό και μονο ετσι θα καταλάβουν την αξία σου!

Το χρωστας στην κορούλα σου να εχει μια μαμά που αγαπάει τον εαυτό της!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάκια μου.

Ποπάκι μην λαμβάνεις κανένα υπόψη πως νιώθεις εσύ μετράει. Και όσο για τους άλλους ας ............... Εσύ να βλέπεις τον αντρα σου και την κουκλίτσα σου και τίποτα άλλο. Εσύ ξέρεις τι αξίζεις.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Χρυσή! πώς είναι οι ζουζούνες σου? Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Μου ανεβαζετε πολυ τη διαθεση.Γενικως απο παλια εχω ενα προβλημα με την αυτοπεποιθηση,ημουνα μια ζωη στην διαιτα γτ ολοι ελεγαν οτι ειμαι χοντρη κ ενω δν μπορουσαν να καταλαβουνε οτι εχω ενα συγκεκριμενο καλουπι σωματος λογω καταγωγης,δν μπορουσα να πεσω κατω απο τα 60 γτ ειχα εναν ππωπω ναα,κ ημουνα μερα νυχτα στα γυμναστηρια κ εκανα εξαντλητικοτατες διαιτες,κ τωρα βλεπω τις φωτο κ λεω,αφου ημουνα μια χαρα,γτ με αποκαλουσαν χοντρη οεο??Δν ξαναδινω σημασια σε κανεναν απο τους 2,νταξ η μανα μ ειναι μανα,αλλα αμα ξαναπει καμμια κουβεντα θατης την κοψω την καλημερα.Απλα ξερεις ποτε θα εκτιμησει την κορη της που δν το κανει τωρα?Οταν θα μας ερθει μια μεταθεση 100.000μιλια μακρια κ θα συνελθει μια χαρα.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία έγραψε:καλώς την Χρυσή! πώς είναι οι ζουζούνες σου? Very Happy

Γεια σου Μαράκι μου καλά είναι. Η Μοδεστίνα πήγε σχολείο και με παιδεύει κλαίει, εμετούς κτλ, τα γνωστά της κόλπα δηλαδή και η μικρούλα άρχισε να τρώει ριζαλευρα και φρούτα. Ο Νικολής σου τι κάνει;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας!!!

Πάω να διαβάσω στα γρήγορα γιατί σας έχω χάσει κι έρχομαι!!!!!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:
Μαρία έγραψε:καλώς την Χρυσή! πώς είναι οι ζουζούνες σου? Very Happy

Γεια σου Μαράκι μου καλά είναι. Η Μοδεστίνα πήγε σχολείο και με παιδεύει κλαίει, εμετούς κτλ, τα γνωστά της κόλπα δηλαδή και η μικρούλα άρχισε να τρώει ριζαλευρα και φρούτα. Ο Νικολής σου τι κάνει;


εμετούς ε? γιατί? σίγουρα είναι κόλπα? τα τρώει η μικρή τουλάχιστον! πω πω μπήκατε στις κρέμες! πώς περνάει ο καιρός!
ο Νικόλας καλά! μου το σκάει όλη τη μέρα και πάει δίπλα στην μάνα μου και την παιδεύει! αχαχαχα
προχτές το πρωί την ώρα που ξύπναγε, μεταξύ ύπνου και ξύπνιου, έκλαιγε στο κρεβάτι και έλεγε μην με πας σχολείο! αχαχαχαχα μας έχει μείνει ψυχικό τραύμα! cyclops

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κι απο μενα!τι κανετε?εχω μια κουραση αλλο πραμα αλλα λεω να μη κοιμηθω,ειναι η αθορυβη σπιτι της και παλι θα με συγχισει...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:.....

Πόπη μου, μόνο η απουσία σου θα σε δικαιώσει. Εκτός κι αν γίνεις ακριβώς όπως σε περιγράφουν. Και πίστεψέ με, αν γίνεις έτσι τουλάχιστον θα περνάς καλά. Αφού τα λένε που τα λένε εκμεταλεύσου τα.Wink
Απο 'κει και πέρα τι είσαι και τι δεν είσαι ή τι κάνεις σωστά και τι δεν κάνεις το ξέρεις εσύ καλύτερα απο τους υπόλοιπους.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα κι απο μενα!τι κανετε?εχω μια κουραση αλλο πραμα αλλα λεω να μη κοιμηθω,ειναι η αθορυβη σπιτι της και παλι θα με συγχισει...

το θέμα είναι αν κοιμηθείς να ξεκουραστείς, αν είναι να συγχιστείς άστο να πάει στα κομμάτια! Wink

γεια σας Ευάκι και Αθηνούλα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 417472

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!!εμεις περιμενουμε να αρχισει ο αβαταρ και να αρχισουμε το διαβασμα!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλο μεσημερι μανουλες..

Ποπη μου μη στενοχωριεσαι.Οι περισσοτεροι εχουμε εισπραξει απο τους γονεις μας ειτε λογια πανω στα νευρα τους ειτε συγκριση με τα αδερφια μας..Μη τους κακολογεις..Δεν ξερω γιατι ειπωθηκαν οσα σου ειπαν αλλα ολοι πανω στα νευρα μας λεμε και μια κοτσανα παραπανω. Ειμαι σιγουρη οτι θα τα ξαναβρειτε..

Εμενα παντα οι γονεις μου με συγκριναν με την αδερφη μου. Που εκεινη το ενα, και που εκεινη το αλλο..Καποια στιγμη εγινε κατι για το οποιο δεν μπορω να μιλησω εδω και σταματησαν τις συγκρισεις και οτιδηποτε αλλο. Δυστυχως...Καμια φορα ευχομουν να μην συμβει αυτο που εγινε και να συνεχισει η συγκριση..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:κομματια Βασουλα ε?! κουραγιο ρε κοριτσακι μου γλυκο!!!!

Τα χω παίξει Δημητρα μου τα χω παιξει!!

Μαράκι μου όχι δεν πήραμε ακόμα μόνο 2,3 φορές που είχε πού δουλειά!!!

Βρε κορίτσια ο μικρός δεν μου κοιμάται τώρα 3 μέρες μεσημέρι γιατί άραγε;;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:ΚΑλημέρα κοριτσια ,
Ποπάκι στεναχωρέθηκα πολυ που σε έκαναν να αισθάνεσαι έτσι! Τόσο καιρό νοιάζεσαι και προσφέρεις γιαυτούς και ποιο είναι το ευχαριστώ τους;;;

Κοίταξε κοπέλα μου να αγαπήσεις τον εαυτό σου και να τον αποδεχτείς έτσι όπως είναι!Με την καλή του καρδιά και την αγάπη που μεγαλώνεις το παιδί σου!Το σωμα και τα κιλά φτιαχνουν!Σε όσες φωτό σε εχω δει εισαι μια κούκλα!Και μη ν αφήνεις κανεναν να σε στεναχωρει!

Οσο για την μαμα σου μαζέψου λιγο καιρό και μονο ετσι θα καταλάβουν την αξία σου!

Το χρωστας στην κορούλα σου να εχει μια μαμά που αγαπάει τον εαυτό της!

Συμφωνώ κι επαυξάνω!!!!!

Chrisi έγραψε: η μικρούλα άρχισε να τρώει ριζαλευρα και φρούτα. Ο Νικολής σου τι κάνει;

Γειά σου chrisi να χαιρεσαι τα παιδάκια σου!!!!!!
Βρε κορίτσια να το πάλι με την κρεμούλα στους 5 μήνες αρχίσε και το μωράκι της κοπέλας εμένα γιατί επιμένει 1 μήνα μετά, περιμένω πως και πως να πάμε για το εμβόλιο και να το συζητησω μαζί της!!

Ευάκι έγραψε:καλημερα κι απο μενα!τι κανετε?εχω μια κουραση αλλο πραμα αλλα λεω να μη κοιμηθω,ειναι η αθορυβη σπιτι της και παλι θα με συγχισει...

Ελπίζω να ξεκουράστηκες Ευάκι, εγώ κοιμηθηκα 45 λεπτά οτι χειροτερο
Twisted Evil

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα κι απο μενα!τι κανετε?εχω μια κουραση αλλο πραμα αλλα λεω να μη κοιμηθω,ειναι η αθορυβη σπιτι της και παλι θα με συγχισει...

Ελπίζω να ξεκουράστηκες Ευάκι, εγώ κοιμηθηκα 45 λεπτά οτι χειροτερο
Twisted Evil

δε κοιμηθηκα γιατι η μικρη μου δε κοιμηθηκε νωρις αλλα η διπλανη ηταν ησυχη.οφειλω να το ομολογησω...αφου την Τριτη της εκανα τη μουρη κιμα εβγαλε το σκασμο...!!! Twisted Evil

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειααα!!!! Τι κανετε;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Γειααα!!!! Τι κανετε;;;

γειαααααααα!!!!!!!!!καλα ειμαστε!!!εσυ?τα αυτακια σου ακουνε???

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:Γειααα!!!! Τι κανετε;;;

γειαααααααα!!!!!!!!!καλα ειμαστε!!!εσυ?τα αυτακια σου ακουνε???

Ευακι μουυυυυυ!!! Το ενα οχι ακομα!!! Η νυφη μου;; Κοιμηθηκε;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:Γειααα!!!! Τι κανετε;;;

γειαααααααα!!!!!!!!!καλα ειμαστε!!!εσυ?τα αυτακια σου ακουνε???

Ευακι μουυυυυυ!!! Το ενα οχι ακομα!!! Η νυφη μου;; Κοιμηθηκε;

τωρα κανει μπανιο και αμεσως μετααααα!!!χαχαχαχα!!!και το καλυτερο???αυριο ρεπο!!!βεβαια το σαββατο δουλευω 24ωρο αλλα δε πειραζει,καλο ειναι να σπαει το πενθημερο που και που!!!τα δικα σου κοιμουνται?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:Γειααα!!!! Τι κανετε;;;

γειαααααααα!!!!!!!!!καλα ειμαστε!!!εσυ?τα αυτακια σου ακουνε???

Ευακι μουυυυυυ!!! Το ενα οχι ακομα!!! Η νυφη μου;; Κοιμηθηκε;

τωρα κανει μπανιο και αμεσως μετααααα!!!χαχαχαχα!!!και το καλυτερο???αυριο ρεπο!!!βεβαια το σαββατο δουλευω 24ωρο αλλα δε πειραζει,καλο ειναι να σπαει το πενθημερο που και που!!!τα δικα σου κοιμουνται?

Χαχαχαχα καλο και συντομο το ανεκδοτακι συμπεθερουλα!!! Ποτε πριν τις 12!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 585182

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΜΑ ΓΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΕΠΟ ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ????ΓΑΡΓΑΡΑ???ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ????ΕΛΕΟΣ ΛΕΜΕ!!ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΜΜΕΝΑ ΡΕΠΟ!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΟΕΟ??ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΔΩ!!!
ΠΟΠΑΚΙ,ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΙΛΩΝ ΠΛΕΟΝ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ( Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ).ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ( Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ) ΤΟΥ ΣΤΥΛ: ΠΩΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΚΛΑΝΑ Ο ΑΝΗΡ ΤΗΣ???( Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ)
ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΚΕΡΝΟΥΣΕ ΓΛΥΚΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΑΤΑΚΑ:ΟΧΙ,ΔΕ ΘΕΛΩ ΜΩΡΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑ ΦΑΚΛΑΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!Ο ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΧΙΛΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ !!!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΑΣΩ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ!!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ,ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΒΡΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΑΡΙΦΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΛΕΠΤΟ ΚΟΡΝΑΡΕ Ο ΠΙΣΩ( Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑΡΙΦΑΣ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΝΟΗΜΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΤΑΡΙΦΑΣ ΤΙ ΘΕΛΩ.ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΝΑΡΑ( ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΡΝΑΡΕΙ ΕΓΩ) ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΧΙΧΙΧΙ
ΒΙΒΙΑΝ,ΕΥΑΚΙ ΧΑΙΡΕΤΩ..... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΜΑ ΓΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΕΠΟ ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ????ΓΑΡΓΑΡΑ???ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ????ΕΛΕΟΣ ΛΕΜΕ!!ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΜΜΕΝΑ ΡΕΠΟ!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΟΕΟ??ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΔΩ!!!
ΠΟΠΑΚΙ,ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΙΛΩΝ ΠΛΕΟΝ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ( Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ).ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ( Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ) ΤΟΥ ΣΤΥΛ: ΠΩΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΚΛΑΝΑ Ο ΑΝΗΡ ΤΗΣ???( Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ)
ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΚΕΡΝΟΥΣΕ ΓΛΥΚΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΑΤΑΚΑ:ΟΧΙ,ΔΕ ΘΕΛΩ ΜΩΡΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑ ΦΑΚΛΑΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!Ο ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΧΙΛΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ !!!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΑΣΩ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ!!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ,ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΒΡΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΑΡΙΦΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΛΕΠΤΟ ΚΟΡΝΑΡΕ Ο ΠΙΣΩ( Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑΡΙΦΑΣ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΝΟΗΜΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΤΑΡΙΦΑΣ ΤΙ ΘΕΛΩ.ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΝΑΡΑ( ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΡΝΑΡΕΙ ΕΓΩ) ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΧΙΧΙΧΙ
ΒΙΒΙΑΝ,ΕΥΑΚΙ ΧΑΙΡΕΤΩ..... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 379767

Υπομονη τι αλλο να πω! Στον κοσμο τους παντως!! Ελεος!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 29 334590 κατα τα αλλα;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις