Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ..ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ...ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΛΚΙΣΤΗ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!!! ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!
PUMPKIN ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ Ο Β'
ΜΟΡΑ ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΥΤΗ;; Ο ΓΙΟΣ ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕ;;; ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΛΥ!!
ΚΑΛΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έιναι όντως?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
Πώς ήταν ο μπέμπης σου? ζωηρούλης ή κοιμότανε? Very Happy

Pumpkin μου δεν τον είδαμε. Είχα κάνει υπέρηχο πριν περίπου 3 βδομάδες και δεν κάναμε ξανά χθες αφού θα κάνω έτσι και αλλιώς την άλλη βδομάδα. Είπα κια εγώ του γιατρού δηλαδή ότι μάλλον δεν υπάρχει λόγος και συμφώνησε μαζί μου οπότε δεν κάναμε. Αλλά γενικότερα αυτές τις μέρες που δεν είμαι πολύ καλά ψυχολογικά δεν τον αισθάνομαι πολύ ζωηρό όπως πριν..Sad Ελπίζω να πάνε όλα καλά την Παρασκευή..Έχουν αρχίσει και με αγχώνουν πράγματα τα οποία φυσιολογικά δεν θα έπρεπε,αλλά που θα πάει?Θα το ξεπεράσω..

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!!!

Εύχομαι να είστε όλες σας καλά!!!

Άλκιστη καλώς ήρθες στην παρέα και όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου!!!

Μόρα μου με το καλό η πριγκιπέσα!!!Πως το πήρε ο ΣΤεφανούλης?Θα δείς που καθώς θα μεγαλώνει θα την έχεις και φίλη!

Αλεξάκι μου επιστρέφω πρώτα ο Θεός τέολος Ιουλίου(μετράω τις μέρες να δω τον αγαπημένο μου)!

Τατιανούλα (κινούμενη τσόντ@-παράνομη σ΄χεση μου)ευχομαι όλα να πάνε τέλεια με τον β επιπέδου!!!Θα δείς την μπουμπού σουυυυυυυ!!!

Αφροδίτη υπομονή όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες,,,σκαμπανευάσματα έχουμε όλες μας καλώς ή κακώς!!!

Νατάσα μου προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά.Τα μωρά μας κοιμούνται πολλές ώρες για να μεγαλώσουν...όλα θα πάνε καλά και θα το διαπιστώσεις μόνη σου την παρασκεύη που μάς έρχεται!

Χιονατουλίνα μου όλα καλά?Όταν μπορεέσεις στείλε μου την συνταγη απο τον κορμό σοκολάτας που είχες φτιάξει...χοχοχο...

Χαμομηλάκι μου όμορφο ε΄γω είχα αναγούλες μέχρι και στις 19+ 5...αναγουλάρες όχι αναγούλες!!!Οπότε υπομονή θα περάσει που θα πάει...Προσπάθησε όμως και εσύ να μην το σκέφτεσαι οκ?Πχ ασχολήσου συνέχεια με κάτι...

Εμείς καλά είμαστε, χθές έπαιζα πιάνο και η μικρή μου τρελλαίνεται για μουσική κινηματογράφου...χιχιχι...

Σας φιλάω όλες πολύ πολύ πολύ και να προσέχετε!!!Μάκιιιιιιαααααααα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 215994

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alkisti έγραψε:Καλησπέρα είμαι νέα στο forum και είμαι κι εγώ όπως κι εσείς έγκυος με ΠΗΤ (όπως το γράφετε) 1/11. Έχω ήδη κάνει τον υπέρηχο Β' Επιπέδου και ξέρω ότι έχω κοριτσάκι, πάντως μέχρι και πριν ένα μήνα κι εμένα αγοράκι μου λέγανε ότι έχω με αμφιβολία βέβαια. Στο Β' επιπέδου, φάνηκε τελικά ξεκάθαρα ότι έχω κόρη! Very Happy

Εύχομαι σε όλες σας καλή λευτεριά και με το καλό να αγκαλιάσετε τα μωράκια σας!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΛΚΙΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΣΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:έιναι όντως?

ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΗΠΩΣ;;
ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΣΤΡΙΜΩΞΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΕ ΜΑΝΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΖΟΥΛΑΣ!!!ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΕΩ ΑΜΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ!! ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ'ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 2-2' ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΩ???!!! ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΒΓΗΚΕ Η ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΥΓΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑΝ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!!!!!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΛΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ!!!
ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΡΟΖ ΦΟΡΜΑΚΙ!!! ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ, ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ.ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ!!!!
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!
AYLIN ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΚΙΚΙΤΣΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 875502

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,κοριτσια μου,πως τα πατε με τη ζεστη?

εχω κοιμηθει μαλλον στραβα και εχω ξυπνησει με πολλη νευρικοτητα και ψυχολογια στα πατωματα...παλι κλαματα χωρις λογο,παλι οι ορμονες στο κοκκινο,παλι νευρα,να δω που θα παει αυτο...οχι τπτ αλλο,σκεφτομαι οτι κανει κακο στο νινι να ειμαι ετσι αλλα δεν την παλευω... Embarassed


Εφαγα κανονικο φαγητο μαμας σημερα,κοτοπουλο με πατατες,και νομιζω οτι εχω φαει ενα καζανι...δλδ εφαγα ενα μπουτι και 3 πατατες.Το στομαχι μου εχει παθει μεγαλη λαχταρα!Το μπεμπε μου ειναι μια χαρα,μαλλον,παντως,συνεχιζει τα κλωτσιδια του αλλα εχει κι αυτο τις ωρες του.Χτες ηταν πολυ ενεργο ολο το πρωι ως το απογευμα και μετα επεσε η αποδοση του.Σημερα μετρια πραγματα...

Καλη επιτυχια τατιανουλα με την β'επιπεδου!Ολα καλα να πανε,περιμενουμε νεακια!!

Σας φιλω ολες και τις κοιλιτσες σας!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσια τι κανουν τα μωρακια σας?Εγω πηγα σημερα στη γιατρο μου να δει το β επιπεδου κ τις αιματολογικες καιγυρναει κ μου λεει να κανω εναν υπερηχο καρδιας εμβρυου στο Ωνασειο.Τη ρωτησα γιατι απο τη στιγμη που ολες οι εξετασεις μου εχουν βγει πολυ καλες μεχρι στιγμης και μου λεει προληπτικα.Με κοπηκαν τα ποδια ομως γιατι δεν μου χει ξανατυχει σε κανενα απο τα αλλα 2 παιδια μου κ πηρα για να κλεισω ραντεβου κ μου παν 4/8 δεν υπαρχει πιο νωρις!!!!Θα πεθανω απο το αγχος μου εγω μεχρι τοτε.Και επισης μου ειπε οτι θα γεννησω αρχες Νοεμβρη αντι για μεσα που ηταν.Εχει τυχει τιποτα παρομοιο σε καμια απο σας γιατι θα τρελαθω!!!! Crying or Very sad

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν μου έτυχε katarina, αλλά εφόσον λες οτι οι εξετάσεις είναι καλές, τότε όντως μπορεί να στην ζήτησε προληπτικά έτσι για να υπάρχει!! Προσπάθησε να μην βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου! Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katarina έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια τι κανουν τα μωρακια σας?Εγω πηγα σημερα στη γιατρο μου να δει το β επιπεδου κ τις αιματολογικες καιγυρναει κ μου λεει να κανω εναν υπερηχο καρδιας εμβρυου στο Ωνασειο.Τη ρωτησα γιατι απο τη στιγμη που ολες οι εξετασεις μου εχουν βγει πολυ καλες μεχρι στιγμης και μου λεει προληπτικα.Με κοπηκαν τα ποδια ομως γιατι δεν μου χει ξανατυχει σε κανενα απο τα αλλα 2 παιδια μου κ πηρα για να κλεισω ραντεβου κ μου παν 4/8 δεν υπαρχει πιο νωρις!!!!Θα πεθανω απο το αγχος μου εγω μεχρι τοτε.Και επισης μου ειπε οτι θα γεννησω αρχες Νοεμβρη αντι για μεσα που ηταν.Εχει τυχει τιποτα παρομοιο σε καμια απο σας γιατι θα τρελαθω!!!! Crying or Very sad

Μην σκέφτεσαι αρνητικά..Σκέψου ότι εφόσον είναι καλές οι εξετάσεις σου (γιατί αν υπήρχε κάτι υποθέτω θα στο λεγανε) είναι καλό που ο γιατρός σου προληπτικά σου κάνει έλεγχοSmile

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια!!Τι κάνετε?Χαίρομαι πολύ που βρήκα μανούλες του μήνα μου!!!!
Katarina μου μην αγχώνεσαι!Εφόσον ο γιατρός σου είπε ότι όλα είναι καλά,μη στεναχωριέσαι άδικα!Είναι μάλλον μια απλή προληπτική εξέταση αυτό που σου ζήτησε!Αν υπήρχε κάποιο πρόβλημα θα σου το έλεγε άλλωστε. Εμένα δε μου έχει τύχει...ακόμη ίσως γιατί θα κάνω αύριο τη β'επιπέδου..Αγχώνομαι λιγουλάκι βέβαια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 534787 Αλλιώς προληπτικές εξετάσεις έχω κάνει κι εγώ λόγω δίδυμης κύησης.Όλα καλά όμως!Είναι απλά προληπτικές εξετάσεις.
Ελπίζω μόνο να μη μου αλλάξουν τα φύλα πάλι αύριο γιατί αυτή τη φορά θα τους στείλω να μου βάψουν αυτοί το παιδικό !!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 417472

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΦΟΥΣΚΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????
ΧΡΥΣΑ.ΚΟΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ!
ΑΛΕΞΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ(ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ)..
CARRIE ΥΠΟΜΟΝΗ... ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΓΩ ΔΟΞΑΖΩ ΠΟΥ ΞΕΠΑΤΩΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΟΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!
PUMKIN ΦΟΒΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.... ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ ΣΕ ΑΥΤΑ!!! Α ΡΕ ΜΑΝΑ ... ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!!
ΜΟΡΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΚΤΟ... affraid .... Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ??? ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ???? ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΑΞΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ...????
ΑΝ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ.... ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .... ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙ ΕΠΙΒΑΙΒΑΙΩΘΗΚΕ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ .... ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ Σ-Ο-Κ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΑΛΚΗΣΤΗ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .... ΤΗΝ ΚΟΥΦΑΜΑΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΕΣ ΚΙ ΕΣΥ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ???
Η ΜΙΛΑΝΕΖΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???? ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ !!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορτσουδια μου καλως ηρθατα καινουριες μανουλες!!!ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη.........
8.30ωρα εχω ραντεβου στον γιατρο μου θα κανουμε τον Β επιπεδου δεν εχω ανχος ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε τελεια απλα ανυπομονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] κ αυτη η ατιμη η ωρα κολλησε δεν περναει...
θα σας γραψω αυριο τα νεα μου φιλακια σε ολες της κοιλιτσες!!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:γεια σας κορτσουδια μου καλως ηρθατα καινουριες μανουλες!!!ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη.........
8.30ωρα εχω ραντεβου στον γιατρο μου θα κανουμε τον Β επιπεδου δεν εχω ανχος ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε τελεια απλα ανυπομονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] κ αυτη η ατιμη η ωρα κολλησε δεν περναει...
θα σας γραψω αυριο τα νεα μου φιλακια σε ολες της κοιλιτσες!!!!


ΣΗΜΕΡΑ?????????? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.............ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!!!! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.... ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!! ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΜΑΣ!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας μανουλιτες τι κανετε?
μπλουμπλου καλως ηρθες! δδυδιμακια εχεις? με το καλο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 215994 ποτε εχεις ΠΗΤ?
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑΑΑΑ καλη επιτυχια κοριτσαρε μας!

να ειναι ολα τελεια και να προσπαθησεις να μπεις σημερα παρακαλω γιατι μεχρι αυριο θα μας φτασει η ψυχη στο λαρυγγι! Laughing Laughing
μετα την Τατιανα μας ποια εχει β'επιπεδου?
αντε να περνουμε ολες σειρα!
εγω ραντεβου στις 21 ευχομαι να ειναι ολα καλα και να μαθουμε και το φυλο χιχι.
παντως η κοιλια μου αρχιζει και στρογγυλευει αρκετα!
μερα με τη μερα δηλαδη νιωθω διαφορα!
εσας? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 654316


tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου μολις γυρισα .....ολα καλα μονο που η κορη μας βγηκε ΓΙΟΣ affraid affraid affraid ......χα χα χα τι να πω???ναι ναι επαθα σοκ εγω περιμενα κοριτσακι το ενσθικτο της μανας κ χαζα τελικα καλα που δεν πηγα στοιχημα με τον αντρα μου ο οποιος μου ελεγε προσεχε μην τρομαξεις στον υπερυχο γιατι θα ειναι αγορι....με το που ξεκινησαμε να κανουμε τον υπερηχο να μια τσου τσου ....γερος να''ναι ο γιοκας μου αλλα το σοκ το επαθα ψεματα δεν θα πω....
480γραμ μονο αυτο θυμαμαι απ''ολα που μου ειπε...διαιτα λεει ο γιατρος κομμενο το αλατι κ προσοχη στην πιεση...επισης τα αγγεια μου δεν τα ειδε κ πολυ καλα κ απο τα αγγεια εξαρταται η αναπτυξη του παιδιου και μου εδωσε να κανω καποιες εξετασεις .μου εγραψε μαγνησιο και ξεκουραση μου ειπε!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε καλα δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
φανταζομαι το σοκ σου Τατιανουλα μου!!!
χαχαχα συγχαρητηρια παντως για τον αντρακλα κοριτσι μου!!!
να ακουσεις το ντοκτορ και να μου ξεκουραστεις! να γινεις η μεγαλητερη τεμπελουλα!
φιλακια!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανούλι μου με το καλό ο μπεμπάκος σου και προσπάθησε όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι!!!Πολύ χάρηκα ματάκια μου!

Καταρίνα υπομονή και εμείς θα πάμε να κάνουμε εμβρυοκαρδιογράφιμα στις 5 αυγούστου με την κυρία Λάσκαρη στο Ωανάσειο.

Μανάρια μου πήγα και έκανα και εγώ την β επιπέδου σήμερα...δεν άντεχα μέχρι την επώμενη Πέμπτη..΄εχουμε και λέμε το μωρό μου καθόταν και πάλι με ανοιχτά τα πόδια της, μασουλούσε πόδια χέρια yoga έκανε...έπαιζε με τον ομφάλιο...και το ΚΟΡΥΦΑΙΟ...ο ομφάλιος απέκτησε το αδερφάκι του την δεύτερη αρτηρία...Ω ναι,,,είμαι ιατρικό περιστατικό και την κυριακή θα με δει ένας καθηγητής υπερηχογράφος...Κορίτσια μου εγώ πάλι έχω εμπιστοσύνη στον ιατρό μου εκει με αποτέλεσμα να μην τον πιστεύω τον σημερινό αλλά που να ξέρω...λάθη κάνουν όλοι!!!

Σας καληνυχτώ όμορφες μου...Χιονατουλίνι σε παρακαλώ μην μου ξεχάσεις την συνταγή...Σας φιλώ όλες πολύ πολύ πολύ!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω το καλητερο νεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 215994
μπραβο Αυλιν μου χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ!!!

ποια συνταγη? μαλλον δεν ειδα? φιλακιααααααα
ci vediamo domani mattina carina mia!
complimentiiiiiiiiiiii ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 7 50580

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιοαντουλίνα μου ξέρεις ιταλικά???

Grazzie tanto bella mia SmileSmileSmile

Την συνταγή με τον κορμό σοκολάτας!!!

Εγώ πάλι σκέφτομαι που σήμερα κουνιόταν τόσο πολύ που κατάφερε να τυλήξει τον ομφάλιο γύρο απο το λαιμό της μια φορά αν και είπε ο γιατρός πως απο την στιγμη που ανακαλύπτουν τον ομφάλιο παίζουν τα μικρά μας με αυτόν...Ελεος αυτός ο ομφάλιος...καρδιακιά θα με καταντήσει!!!

Φιλιά πολλά ματάκια μου!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο για τον γιόκα tatianoula!! Φαντάζομαι την εκπληξή σου ε?!
Πολλές εκπληξούλες τελευταία με το φύλλο ε?

aylin μπράβο για τον Β επιπέδου και για την αρτηριούλα το καλύτερο νέο!!!!!
Και εγώ το έχω άγχος τον ομφάλιο λώρο και κάθε φορά που πάμε τον βάζω και κοιτάει

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Αυλιν μου μιλαω Ιταλικα!
σχεδον ολοι οι Κερκυραιοι μιλαμε, αφου η διαλεκτος μας εχει ιταλικες λεξεις Very Happy

παντως τα νεα ηταν πολυ ευχαριστα για αποψε ετσι κοριτσια? Very Happy Very Happy
αντε με το καλο και οι υπολοιπες τσουπρες!
την συνταγη θα στην γραψω αυριο σε πμ κουκλινα! φιλακιααα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις