Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για της ευχες σας....aylin μου μπραβο χαρηκα παρα πολυ για σενα αλλα ειναι αυτο που ειπες διασταυρωσετο με τον γιατρο σου εδω αντι για κοριτσι εχω ΑΓΟΡΙ τι να λεμε τωρα....ποτε μεγαλωσε αυτη η τσου τσου ?????
ΣΟΚ ετσι κανονικα ομως δεν το περιμενα με τιποτα ημουνα σιγουρη οτι ειναι κοριτσι αλλα ειπαμε οταν εμεις κανουμε σχεδια καποιος εκει πανω γελαει...μ'''αρεσει που βρηκα κ ονοματα τρομαρα μου.......τελως παντων ολα καλα υγιες να ειναι ο μπεμπακος μου.... και ολα τα παιδακια του κοσμου!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια όμορφεςςςς!!!

Τι μου κάνετε?Εμείς εδώ καλά...μας λείπει ο μπαμπάς μας αλλά κάνουμε υπομονή!!!

Να ευχηθώ Χρόνια Πολλά στην Αρετούλα μας!!!Να σε χαιρόμαστε και με το καλό να υποδεχτούμε πριγκίπισά σου!!!

Ξέχασα να γράψω μας βρήκε 1 εβδομάδα μεγαλύτερες ο γιατρός μας(καλά μεθυσμένος είναι?)εάν δεν το διασταυρώσω την Κυριακή δεν πιστεύω τίποτα αλλά αυτό που μου έκανε εντίπωση ήταν το βλέμμα του ενώ αναφερόμουν στην εξέταση της αμνυοπαρακέντησης...σαν άλιεν με κοιτούσε αλλά του είπα πως δεν υπήρχε περίπτωση να κάνω!...Γενικότερα εδώ μου εξήγησε πως η άμνιο συνίσταται σε κοπέλες κυρίως μεγάλης ηλικίας (38+)...Και πάμε να γελάσουμε +7 κιλάκια η μανούλα περίπου 400 και κάτι η μπουμπού...αλλά δεν μου είπε κάτι για διαίτα...απλώς μου λέει εκεί που πλακώνομαι σε προσούτα, σαλάμια και τέτοια να φάω φρούτα(τα οποία καλά και χρυσά δεν λέω αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο μου ανοίγουν την όρεξη)

Αυτά αγάπες...φιλάκια πολλά πολλά!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin πρωινη και''συ βλεπω..
εκει που μου ειπε ο γιατρος να ξεκουραζομαι σημερα ξυπνησα απο της 7 ΔΕΝ ΝΥΣΑΤΑΖΩ Κ ΤΕΛΟΣ.....

τι φρουτακια μου λες κ εμενα μου ανοιγουν την ορεξη αστους να λενε δικα μας τα κιλα δικο μας κ το θεμα...βεβαια εαν παρουμε ΠΟΛΛΑ κιλα δυσκολευεσαι στην γεννα ''ξερω εγω ετσι λενε'',,εγω δεν ξερω αλλα πρεπει να παω να παρω πολλα γιαουρτια κ φρουτα κ να πλακωνομαι εκει οταν πειναω....
κοριτσακια εγω μια φαγουρα στις ρογες τρελη confused confused κ απο τι ειδα εχουν ξεραθει παρα πολυ κ εσκασαν τωρα βαζω κρεμουλα ολοι μερα αλλα ΞΥΝΟΜΑΙ.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε?
εγω εκανα την β επιπεδου και ολα καλα η κορακλα δεν αλλαξε φυλο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 875502 και ειναι καλα 477 ολοκληρα γραμμαρια . Τατιανουλα και εγω εχω πολυ φαγουρα και βγαζουν και καποιο υγρο τωρα γαλα ειναι δεν ξερω παντως βρισκω λεκεδες στο σουτιεν μου

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ομορφες μαμαδουλες με κοιλιτσες!!!

Λοιπον οσο εχω χαρει σημερα δεν λεγεται!!!Κατ'αρχην καλωσοριζω σητν παρεα τις καινουριες εγκυουλες!Με το καλο κοριτσια και με (καν)ενα πονο!!!

2ον τατιανουλα!!!Η μπεμπα εγινε μπεμπης?χαχαχαχα!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 σημασια εχει να ειναι μια χαρα το νινακι σου,και αφου ειναι μην ανησυχεις καθολου!Αρχισε να ψαχνεις αγοριστικα ονοματα!πωπω,λες να μας μεταλλαχτει και εμας ο μπεμπης σε μπεμπα για 2η φορα?(στην αυχενικη μας ειχαν πει οτι μπορει να ειναι κοριτσακι,τωρα εγινε αγορακι,στις 25/7 τι θα γινει? Laughing Laughing Laughing Laughing ) οσο για την φαγουρα,ο γιατρος μου εχει πει να βαζω vaseline intensive care και ειναι μια χαρα,ανακουφιζει πολυ.Ξηροτητα ειναι,don't worry.

3ον και εξισου σημαντικο:Στελλιτσααααααα!!!τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!και οσο σκεφτομαι ποσο στενοχωριοσουν...ολα καλα λοιπον,η μπεμπα μεγαλωνει ακαθεκτη.Για τα κιλα μην σε ανησυχει καθολου,θα τα χασεις μετα τη γεννα με λιγο διατροφη.Αν εχεις σκοπο να θηλασεις κιολας,θα τα χασεις πιο ευκολα.Εδω μερικες παιρνουν 30 κιλα και τα χανουν ολα!

Εχουν μεινει ακριβως 10 μερες μεχρι τον β' επιπεδου και εχω τρελη αγωνια και λαχταρα ταυτοχρονα.Αχ,παναγιτσα μου,να πανε ολα καλα και τπτ αλλο δεν θελω! Embarassed Embarassed Embarassed

Και να σας πω και το αλλο να γελασετε...ενω ειχαν σταματησει τα "περιεργα" ονειρα,χτες το βραδυ επανηλθαν δριμυτερα!χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing αμα δεν ξυπνησω κανα βραδυ τον αντρουλη και του ορμηξω,θαυμα θα ειναι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994

φιλουνακια!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!
Τατιάνα με το καλό να έρθει το αγοράκι σου!!!Όσο για το αλάτι και εγώ το έκοψα προληπτικά!!!!
Στέλλα τέλεια τα νέα σου!!!
DIONIKOY μπράβο και για τα δικά σου καλά νέα!!
Ετσι κοιλίτσες να ακούμε πάντα καλά νέα!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 50580

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="mploumplou87"]Καλησπέρα κορίτσια!!Τι κάνετε?Χαίρομαι πολύ που βρήκα μανούλες του μήνα μου!!!!
Καλώς ήρθες στην παρεούλα και με το καλό το μωράκι!!! Καλά αποτελέσματα!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα στα μπαλονακια ολου του κοσμου!!
με περηφανεια σας λεω πως χθες εφαγα πιτογυρο και δεν ντρεπομαι καθολου για αυτο, μετα εφαγα και σοκολατα καρυδα. Ξεκινησα απο 50 κιλα και ειμαι 60 αλλα μετα θα λιμοκτινησω και θα τα χασω!!
Μπαλονακια ολου του κοσμου ενωθειτε και μην αγχωνεστε!Ο γιατροσ μου βεβαια εχει αγχωθει λιγο..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο εμενα!!!mploumplou καλωσορισες στην παρεα μας!!!!Τατιανουλα γερο να ειναι το μωρακι κ δεν παιζει σημασια το φυλλο...κ εμενα μου ειχαν πει στην αρχη κοριτσι κ 10 μερες μετα την αυχενικη μας ειχε βγει γιος!!!Στελλιτσα χαρηκα απιστευτα με τα νεα σου!!!!Ολα θα πανε καλα,θα το δεις κουκλιτσα μου..κ μην αγχωνεσαι για τα κιλα..φαε τωρα που μπορεις κ εχεις κ καλη δικαιολογια χε χε χε... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin μου συγχαρητήρια για τα ευχάριστα νέα!Χαίρομαι πολύ που όλα πήγαν καλά και είστε μαμά και μπέμπα υγιείς και χαρούμενες!!

Τατιανούλα να σας ζήσει ο γιος!!!Σαν πολλές αλλαγές δεν έχουμε στα φύλα??Λέτε να μας αλλάξει και σε μας?? Shocked Shocked Shocked

Επίσης καλώς ήρθατε οι καινούριες μανούλες στην παρέα μας!!με το καλό να έχετε μία καλή & εύκολη εγκυμοσύνη!

Εμείς πήραμε μόνο 3 κιλά, εγώ δηλαδή γιατί ο μπέμπης δεν νομίζω να ζυγίζει ούτε μισό κιλό ακόμη. Γενικώς προσπαθώ να προσέχω πολύ όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά γιατί όταν τρώω και γουρουνιάζω μετά δεν μπορώ ούτε να αναπνεύσω!!Κατά τα άλλα είμαστε καλά, κλωτσάμε συνέχεια (ειδικά το βράδυ όταν η μανούλα μας κοιμάται & την ξυπνάμε) και περιμένουμε πως και πως να περάσουν οι ζέστες!!!Ουφ πια αυτός ο καύσωνας...Ουφ και ξανά ουφ!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε ?πως πανε τα νινακια?Αχ με αγχωσατε τωρα λετε να αλαξει κ σ"εμας το φυλλο?αν κ λενε πως το κοριτσι μπορει να γινει αγορι το αγορι πως να γινει κοριτσι????????????????Τελος παντων γερα να ειναι κ ας ειναι οτι θελει ο Θεος!Εγω κοριτσια προς το παρων ειμαι 65 οπως ξεκινησα αλλα η κουραση κ το τρεξιμο φευγει συννεφο με την μικρη!!!!!!!!!!!Φιλακια σε ολες να προσεχετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα στις όμορφες κοριτσάρες με τις όμορφες στρουμπουλές κοιλίτσες!!Πολλά μαζεμένα ευχάριστα νέα, αλλά το νέο της Στελλίτσας μας το πιο χαρούμενο από όλα!!!Μπράβο βρε Στέλλα!Η μαμά φύση τελικά ξέρει πολύ καλά τη δουλειά της!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 654316 Αχ, κοριτσάρες, όλα καλά πάνε, δόξα τω Θεώ (αν και άθεη!! ).
Τατιανούλα ο μπέμπης μια χαρά μου ακούγεται, αγορομανούλα καλή θα γίνεις!.Αλλωστε μέχρι τη β επιπέδου μας επιφυλάσσουν εκπλήξεις σχετικά με το φύλο τους...Γερά να είναι όλα τα μωράκια, και αντί για ροζ ας το βάψουμε γαλάζιο το δωμάτιο!!και τί έγινε; χαρούμενα μωράκια θέλουμε!!

Εμείς αισίως είμαστε 700 γραμμάρια, έχουμε πάρει θέση με το κεφάλι κάτω(ισχιακή νομίζω τη λένε) και ....μεγαλώνουμε!Παιδιά σοκαρίστηκα, έχω πάρει 9 κιλά η γουρούνα!!!!Ούτε που το κατάλαβα!!!Δεν πειράζει όμως, θα προσέξω λιγάκι και θα κόψω τα πολλά παγωτά (!!!! pig pig pig pig pig pig )

Φιλιά σε όλες!!!Ανάψτε τα κλιματιστικά και μην το κουνήσετε για πουθενά έξω!!!Βράζει ο τόπος!!! ) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 417472

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελειωσε!δεν ξαναζυγιζομαι!δεν θελω να ξερω! Embarassed Embarassed Embarassed (μονο οι αναγουλες με εχουν σωσει εμενα...)

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


aylin έγραψε:Τατιανούλι μου με το καλό ο μπεμπάκος σου και προσπάθησε όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι!!!Πολύ χάρηκα ματάκια μου!

Καταρίνα υπομονή και εμείς θα πάμε να κάνουμε εμβρυοκαρδιογράφιμα στις 5 αυγούστου με την κυρία Λάσκαρη στο Ωανάσειο.

Μανάρια μου πήγα και έκανα και εγώ την β επιπέδου σήμερα...δεν άντεχα μέχρι την επώμενη Πέμπτη..΄εχουμε και λέμε το μωρό μου καθόταν και πάλι με ανοιχτά τα πόδια της, μασουλούσε πόδια χέρια yoga έκανε...έπαιζε με τον ομφάλιο...και το ΚΟΡΥΦΑΙΟ...ο ομφάλιος απέκτησε το αδερφάκι του την δεύτερη αρτηρία...Ω ναι,,,είμαι ιατρικό περιστατικό και την κυριακή θα με δει ένας καθηγητής υπερηχογράφος...Κορίτσια μου εγώ πάλι έχω εμπιστοσύνη στον ιατρό μου εκει με αποτέλεσμα να μην τον πιστεύω τον σημερινό αλλά που να ξέρω...λάθη κάνουν όλοι!!!

Σας καληνυχτώ όμορφες μου...Χιονατουλίνι σε παρακαλώ μην μου ξεχάσεις την συνταγή...Σας φιλώ όλες πολύ πολύ πολύ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ..ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katarina έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια τι κανουν τα μωρακια σας?Εγω πηγα σημερα στη γιατρο μου να δει το β επιπεδου κ τις αιματολογικες καιγυρναει κ μου λεει να κανω εναν υπερηχο καρδιας εμβρυου στο Ωνασειο.Τη ρωτησα γιατι απο τη στιγμη που ολες οι εξετασεις μου εχουν βγει πολυ καλες μεχρι στιγμης και μου λεει προληπτικα.Με κοπηκαν τα ποδια ομως γιατι δεν μου χει ξανατυχει σε κανενα απο τα αλλα 2 παιδια μου κ πηρα για να κλεισω ραντεβου κ μου παν 4/8 δεν υπαρχει πιο νωρις!!!!Θα πεθανω απο το αγχος μου εγω μεχρι τοτε.Και επισης μου ειπε οτι θα γεννησω αρχες Νοεμβρη αντι για μεσα που ηταν.Εχει τυχει τιποτα παρομοιο σε καμια απο σας γιατι θα τρελαθω!!!! Crying or Very sad

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΑΓΟΡΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;;;;
ΠΑΝΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΤΣΙΔΟΥΛΕΣ
3ο ΑΓΟΡΙ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ....

ΜΠΛΟΥΜΠΛΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΑΓΟΡΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;;;;
ΠΑΝΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΤΣΙΔΟΥΛΕΣ
3ο ΑΓΟΡΙ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ....

ΜΠΛΟΥΜΠΛΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!



Πλακα κανεις? Very Happy χα! λοιπον τα μισα μπεμπακια εχουν αλλαξει φυλο αυτην την εβδομαδα...πρεπει να ξαναγινει η λιστα,εχουμε αλλαγη δεδομενων!το βλεπω να αλλαζει και ο μπεμπης(?) μας...αλλαξε ηδη μια φορα,στην δευτερη θα κωλωσει?παει ο αντρας μου θα τρελαθει!ηθελε αγορι στην αρχη,μετα πιστεψε οτι ηταν κοριτσι και του κακοφανηκε οτι μπορει να ειναι αγορι,αν του το αλλαξουμε παλι δεν ξερω τι θα κανει... Laughing Laughing Laughing Laughing Αχ,γερο να ειναι κικιτσο μου και αυτο και τιποτε αλλο.Αλλωστε θα παιζει μια χαρα και με τα αλλα σου αγορια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΑΓΟΡΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;;;;
ΠΑΝΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΤΣΙΔΟΥΛΕΣ
3ο ΑΓΟΡΙ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ....

ΜΠΛΟΥΜΠΛΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!


Πλάκα κάνεις!!!!Και συ τέκνον Βρούτε????SmileSmileSmileSmile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TA AΓΟΡΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.........ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΡΥΜΜΕΝΟ;;;

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μέχρι την 20η περίπου εβδομάδα τα γεννητικά όργανα των κοριτσιών (κλειτορίδα) είναι εξωτερικά και μετά "μπαίνει"μέσα στον κόλπο της, οπότε σε ξεγελάει, βλέποντας "κάτι" να προεξέχει!!!Μέχρι αυτή την εβδομάδα μοιάζουν πολύ οι υπέρηχοι των δύο φύλων.Μόνο στη β επιπέδου οι γιατροί λένε με βεβαιότητα το φύλο....Ως τότε...γλυκιά αναμονή!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 99132

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κικιτσάκι με το καλό η αγορίνα σου!!οχι απλά μη στεναχωριέσαι, αλλά να χαίρεσαι βρε!!Ξέρεις καλά την "αντρική ψυχολογία", τα έχεις όλα σε γαλάζιο οπότε δεν χρειάζεται να μπαίνεις σε έξοδα και , τελευταίο και καλύτερο, τέσσερις άντρες θα σε λατρεύουν για μια ζωή!!!!ουάου!!!!!τυχερούλα!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας ευχόμαστε να πάνε καλά οι εγκυμοσύνες μας λέω εγώ και το φύλο είναι το λιγότεροSmile Τόσα ακούμε κάθε μέρα! (Συγνώμη αν χαλάω το κλίμα αλλά νιώθω ότι κάποιες φορές χάνουμε εμείς οι άνθρωποι την ουσία των πραγμάτων..)

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Ας ευχόμαστε να πάνε καλά οι εγκυμοσύνες μας λέω εγώ και το φύλο είναι το λιγότεροSmile Τόσα ακούμε κάθε μέρα! (Συγνώμη αν χαλάω το κλίμα αλλά νιώθω ότι κάποιες φορές χάνουμε εμείς οι άνθρωποι την ουσία των πραγμάτων..)
Εχεις απολυτο δικιο!!!!!!!!!!!!!!Το παν ειναι να ειναι γερα τα μωρακια κ οχι το φυλλο του παιδιου...το καθε φυλλο εχει κ την χαρη του,κ στο κατω κατω δεν θα αγαπας λιγοτερο το παιδι σου αν ειναι αγορι η κοριτσι...Να ειναι υγιης τα παιδακια μας!!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΑ!!! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ!!! ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΕΛΛΑΔΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mora έγραψε:ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΑ!!! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ!!! ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΕΛΛΑΔΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 679259


Άσε Μόρα δεν θέλεις να ξέρεις τι γίνεται στην Αθήνα...!!!! sunny sunny sunny sunny ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 8 585182

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις