Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 42 από 44]

1026ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 3:53 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:Eirkat καλησπέρα.Θα σου πω ότι εγω δεν άφησα κανέναν να μπει ανάμεσα μας.Αντιθέτως.Είμαι τόσο κουρασμένη σήμερα...
Αθήνα αν κ κλαίω γιατί έχω μεγάλα γιατί κοιταω να "σηκωθω"
βρε αγαπουλακι μου μην σε περνει απο κατω .ολα καλα θα πανε θα δεις.μια μπορα ειναι και θα περασει..ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ μαλλον.Εχε πιστη στην αγαπη σας και ολα θα πανε καλα.


εγώ θα έλεγα να έχει πίστη στον εαυτό της και πολύ δύναμη.
αφού δεν μπορείς να στηριχθείς στο Νικόλα να το πάρεις απόφαση και να βγάλεις πέρα μόνη σου. μαζί αλλά μόνη σου ή μόνη σου-μόνη σου. δεν ξέρω αν με κατάλαβες
ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ και εγω αλλα το ειπα με την εννοια ολα μπορουν να αλλαξξουν.καταλαβαινεις?τον αγαπαει τον νικολα.ας δωσει την τελικη ΗΡΕΜΗ μαχη της και μετα αν δεν τα βρουν οκ.


αφού ο Νικόλας δεν μπορεί να προσφέρει αυτά που θέλει η Τατιάνα ίσως θα πρέπει να το πάρει απόφαση και η φιλενάδα μας και να πορευτεί με αυτό το δεδομένο. είτε μαζί του είτε χώρια του.
είναι πολύ δύσκολη κατάσταση και δεν έχει σωστό και λάθος

ναι καταλαβαινω τι λες ..απλα πολυ στεναχωρω για το κοριτσακι μας αυτο γαμωτο.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΑΚΙΔΕΣ ΓΑΜΩΤΟ?


γιατί τους έκαναν έτσι οι μανάδες τους! γι αυτό προσοχή οι αγορομάνες
καταλαβαίνω τι λες κι εσύ. ειναι κρίμα να διαλύεται μια οικογένεια που αγαπιέται για ένα τέτοιο θεμα

1027ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 4:01 am

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana έγραψε:Eirkat καλησπέρα.Θα σου πω ότι εγω δεν άφησα κανέναν να μπει ανάμεσα μας.Αντιθέτως.Είμαι τόσο κουρασμένη σήμερα...
Αθήνα αν κ κλαίω γιατί έχω μεγάλα γιατί κοιταω να "σηκωθω"

ΝΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ...ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ...ΔΕΣ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ ΚΛΑΨΕ...ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!ΕΙΣΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ...
ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙ...ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ...

1028ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 4:08 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:τατιανα δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιο προβλημα πουλακι μου.....ηρεμησε και σκεψου καλα.....στα λογια ολα ευκολα ειναι......αν τον αγαπας και σ αγαπαει νομιζω ολα διορθωνονται....μαμακηδες ειναι πολλοι, αλλα και ποσα προτερηματα εχουν πρεπει να βλεπουμε...μη φιαλυσεις το σπιτι σου καλη μου αν δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο και οχι για τριτους......σε εβρισε, βριστην κι εσυ..μην την ξαναβλεπεις και τελος, τι γυναικα κι αυτη!

Αν την έβριζαν τότε σίγουρα θα χωριζαμε.Δεν βγάζεις νόημα...Εγω σεβάστηκα τον άντρα μου τότε κ δεν την πέταξα απο τον 4ο.
Κορίτσια ευχαριστω πολυ για τα λόγια σας,μου δίνετε λίγο δύναμη.
Eirkat κοπελα μου μην ζητάς συγγνώμη....Μη νιώθεις άσχημα που είπες την γνώμη σου...Σέβομαι όλες σας τις απόψεις...Νιώθω οτι είναι καιρός να σηκωθω γιατί πολυ με καβαλησανε....

1029ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 7:34 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα μου τα έχουμε πει πολλές φορές και θα στο ξαναπώ . Η κατάσταση δεν βλέπω να αλλάζει και αυτό επειδή ο Νικόλας σε θεωρεί δεδομένη και προφανώς να νομίζει ότι είσαι και εξαρτημένη από εκείνον πράγμα που ξέρουμε καλά ότι τουλάχιστον οικονομικά δεν είσαι. ίσως να πρέπει να κάνετε ένα "διάλειμμα "να δοκιμάσετε πως θα είναι σχέση μας μετά την απόσταση . Ξέρεις εγώ πάντα πίστευα ότι για να χωρίσει ένα ζευγάρι που μάλιστα έχουν περάσει και ζόρικες καταστάσεις όπως είναι η δική σας φταίνε οι ίδιοι και όχι οι τρίτοι. Λάθη χειρισμοί και από της δύο πλευρές . Μία σχέση με εντάσεις που αυτό δίνει το πάνω χέρι στους κακοπροαίρετους να εισβάλλουν και να τα κάνουν χειρότερα .Μην ξαναπείς τίποτα στο Νικόλα για την μετακόμιση εσύ ότι είχες να πεις το είπες θα ετοιμάσεις τα πραγματάκια σου και θα την κάνεις μαζί με το μικρό αν ο Νικόλας θέλεις θα σε ακολουθήσει αν όχι δεν θα κάνεις σκηνή θα το δεχτείς και η σχέση σας θα είναι μόνο στις επαφές για το παιδί , όσο και να σε πληγώνει αυτό και παίρνοντας το ρίσκο να μην ακολουθήσει θα δεις αν έχει απογαλακτιστεί επειδή το γεγονός ότι παίρνει τα κομμάτια της μάνας του μπροστά σου δεν σημαίνει ότι όταν είναι οι δυο τους δεν σε υποστηρίζει , ξέρεις είναι η περίπτωση αυτή που θέλει να το παίξει άντρας-αφεντικό αλλά κάπου το χάνει.
Πάω το μικρό στο Παίδων αν μπορέσω αργότερα θα μιλήσουμε

1030ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 7:44 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Twisted Evil ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΩΚΙΕΣ...ΠΙΚΡΟΧΟΛΕΣ ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ Κ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΝ ΛΟΞΑ ΛΟΞΑ...

1031ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 7:48 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΑΛΙ?ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ.ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΦΩΚΙΑ ΠΑΛΙ?ΤΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΗΡΕΜΟΥΣ?

1032ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 9:58 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κριμα να καταληξει ετσι Τατιανα. Μακαρι η αποσταση να σας βοηθησει. Ρε γμτ μετα θα θελα να ξερα τι θα σκεφτεται ,αν παει στραβα η ιστορια σας.Τι θα πει αν τον ρωτησουν γιατι εφυγε η Τατιανα?Οτι η μανα μου την εβρισε?? Αν μπορουσε να το σκεφτει αυτο θα εβλεπε ποσο μεγαλο λαθος κανει..
Κ αυτη η %$^^% τι χαρα παιρνει να χαλασει μια οικογενεια?!

1033ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 05, 2012 10:09 am

efoulitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τατιανα μου,εγω θα σου ελεγα να την βγαλεις αυτην τελειως απο τη ζωη του παιδιου σου και τη δικη σου..Ο αντρας σου ειναι μανα του και ας πηγαινει να τη βλεπει ειναι δικαιωματα του οπως και δικο σου να μην εχεις παρτιδες μαζι της..Μην ασχολεισαι ουτε αν βλεπει το παιδι σου ουτε τι δωρα κανει οσο ασχολεισαι και το μαθαινει χαιρεται..Το παιδι παιρνει οση αγαπη χρειαζεται απο εσας και τους δικους σου,οποιος θελει μπορει απλοχερα να του τη δωσει..Πριν λιγο καιρο και εγω ηθελα να χωρισω ομως ταρακουνησα τον δικο μου,μιλησα στη μανα του και εδω και 1βδομαδα το σπιτι μου λειτουργει ετσι οπως πρεπει..Μιλησε στο αντρα σου ακομα μια φορα χωρις φωνες και νευρα ωστε να μη το βλεπει ανταγωνιστικα με τη δικη σου μαμα και κανει αντιποινα..(το εχω ζησει)πες του οτι αφου δεν σε θελει η μανα του οκ μακρυα και αγαπημενοι..κανενα προβλημα εχετε την οικογενεια σας αγαπιεστε,μην αφησετε κανεναν να χαλαει τη ψυχικη σας ηρεμια..Γνωμη μου να μη χαλασεις το σπιτι σου..δεν σου λεω να κανεις το μαλακα σου λεω να κανεις απλα οτι δεν υπαρχει αυτη η γυναικα..Βεβαια αν τα πραγματα εχουν φτασει στο απροχωρητο τοτε..Αν αντεχεις ακομα λιγο παλεψε το...

1034ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Ιαν 16, 2012 2:20 pm

????????


Επισκέπτης
Είχα να μπω τόσο καιρό λόγω παιδιού και βλέπω ότι έχουμε νέο επεισόδιο με την κάρια την πεθερά σου.
Αυτή η γυναίκα σε γενικές γραμμές είναι καλά στην υγεία της;Το ρωτάω γιατί μερικές φορές όταν οι σκρόφες αυτές έχουν πρόβλημα υγείας θέλεουν να γ@μήσουν και τους άλλους που είναι καλά!!!
Να σου πω...γιατί δε παίρνεις δύναμη από το παιδάκι σου και να το γυρίσεις το παραμυθάκι εκεί που θέλεις εσύ;Δηλαδή...μπορείς να την κάνεις να φρικάρει;Κάντο..Για όλα υπάρχεο ο τρόπος..Ο άντρας σου μου φαίνεται χρειάζεται ή ένα σωστό χέσιμο ή ένα σωστό ξεχέσιμο..Θέλω να πω..ή ξέχεσέ τον μια και καλή (αν είσαι σίγουρη και πρόθυμη να ακολουθήσεις τον δρόμο που θα ανοίξεις από κει και πέρα) ή κάντον να χεστεί πάνω του...Αν τώρα δε ποιάσει τίποτα από αυτά, γύρισε μούρη προς την μάνα του και κάνε ότι πιστεύεις πως θα την πηδούσε ψυχολογικά..Ε ΟΧΙ ΝΑ Γ@ΜΗΣΟΥΝ ΕΣΕΝΑ!!
Ουστ από δω βρωμιάρες.....

Χρόνια πολλά παρεπιμπτόντως και καλή χρονιά!!!!

1035ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 1:58 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τατιανα χτες το βραδυ ημουν κομματια απο το δοντι και ειδα οτι ειδα στο φατσοβιβλιο δεν θελω να στο γραψω εκει δεν ξερω αν μπαινουν απο τη δουλεια σου σογια κτλ αλλα ρε συ τι καριολα ειναι η δικια σου....ευχομαι μονο να μην ειναι σαν τη δικη μου.....

ενα θα σας πω ο πρωην μου κανε οτι μου κανε οκ σιγουρα μαλακας με Μ κεφαλαιο ομως παιδια εγω προσπαθησα πολλες φορες πριν προχωρησω να τον κανω να λογικευτει 2 παιδια καναμε μαζι γμτ κερατο μου και ξερετε γιατι δε γυρναει?ααααχ για να μη στενοχωρησει τη μαμα του.....

τωρα οκ το μετωπο με το νεο συντροφο ειναι πιο λαιτ δε μιλαμε με τους γονεις του αλλα δεν ανακατωνονται κιολας παει τους βλεπει ολα κομπλε οταν ξεκομπλαρουν πως ειμαι χωρισμενη με 2 παιδια και δεν εχω λεπτρα και ζουνε κιολας ακομα γιατι ο ενας ειναι και 85 φευγα με το ποδι στον ταφο θα ειναι οκ γιατι οκ εγω εχω τους γονεις μου+τα παιδια μου αυτοι θα γερασουν μονοι και θα κανουν γιορτες κ λοιπα αλλα μονοι .Εμεις τις Κυριακες μας καλουνε οι γονεις μου παμε τρωμε κανουμε βολτες με τα παιδια τα γουσταρω πολυ αυτα προσωπικα.


αχ αυτα Τατιανα μπες για ανταποκριση ειλικρινα να τις καψει ο Θεος ειναι αυτες που διαλυουν τα σπιτια των παιδιων τους+ που αφηνουν και μωρα παιδια.....θελει να βλεπει ρε γμτ ο Νικολας το παιδι καθε 2 βδομαδες .......δε μπορω να το χωνεψω γμτ...

τετοιες μερες ηταν οταν χωρισα κ εγω οριστικα πριν 2 χρονια δεν ξερω αυτες οι μερες ακομα και τωρα κατι εχουν στον αερα ενω ειμαι καλα Δοξα το Θεο απο την υγεια+τα μωρα μου αυτες τις μερες διαλυθηκαν τα παντα....να πω την αληθεια καλα ειμαι και τωρα αλλα παιδια ειναι πολυ σκληρο μονη με τα παιδια ο συντροφος οσο και καλος και αγιος δεν ειναι πατερας ειναι αλλη φαση....

1036ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 2:21 am

????????


Επισκέπτης
κοριτσια κανενο νεο απ την τατιανα μας?

1037ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 2:30 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tatiana δες λιγο το inbox σου Please ελινα

1038ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 3:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανενα νεο,αυριο ειναι η μετακομιση...αυριο κ οι δυο μας θα φαμε πακετο.

1039ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 4:12 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:κανενα νεο,αυριο ειναι η μετακομιση...αυριο κ οι δυο μας θα φαμε πακετο.

Καλό θα ναι άμα το φάτε μαζί κι αγαπημένοι Very Happy Very Happy

Σου εύχομαι όλα να πάνε μια χαρά
κ σ' όποιους δεν αρέσει να βγάλουνε σπυριά!!!

Τι είπα πάλι η ποιήτρια! Razz

1040ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 4:29 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
tatijana έγραψε:κανενα νεο,αυριο ειναι η μετακομιση...αυριο κ οι δυο μας θα φαμε πακετο.

Καλό θα ναι άμα το φάτε μαζί κι αγαπημένοι Very Happy Very Happy

Σου εύχομαι όλα να πάνε μια χαρά
κ σ' όποιους δεν αρέσει να βγάλουνε σπυριά!!!

Τι είπα πάλι η ποιήτρια! Razz

ΧΑχαχαχαχ,θεα ρε Αντα...ΧΑχαχαχ!

1041ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 4:35 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
ΧΑχαχαχαχ,θεα ρε Αντα...ΧΑχαχαχ!

Τι να πω, τα παίρνω απίστευτα με πεθερικά που μπλέκονται κ δημιουργούνε προβλήματα αντί να θέλουν το καλό κ την ευτυχία του παιδιού τους!!

15 χρόνια μετά το διαζύγιο των δικών μου κι ακόμα χολή βγάζει η καλή μου η γιαγιάκα ( κ θανάσιμη πρώην πεθερά της μάνας μου) Rolling Eyes

Καλά κάνεις κ φεύγεις μακριά τους κ αναμένουμε τα θετικά σου νέα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 417472

1042ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Ιαν 17, 2012 5:23 am

????????


Επισκέπτης
ευχομαι ολα να λυθουν κοπελα μου

1043ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:13 am

????????


Επισκέπτης
Ήθελε δεν ήθελε η Κάρια σκατα τα εκανε...δεν πειράζει τατιανουλα μου....μόνοι σας και αγαπημένοι και μακριά απο αυτήν...καλα...και ο Νικόλας....άλλου παππά ευαγγέλιο....έλεος!!!!

1044ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:46 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα η πρωην πεθερα δεν ξερω τι κανει δε με νοιαζει προχτες γιορταζε ο πρωην πεθερος εννοειται δεν πηραν το παιδι να του πουνε ενα χρονια πολλα δηλ επειδη ειναι σχεδον 4 δεν καταλαβαινει? αφου μιλαει στο τηλ καθε μερα με παπππου γιαγια φιλες μου ξαδερφια τελοσπαντων...τουλαχιστον εχω ησυχασει απο δαυτους

ποια κοπελα ρωτησε αν εχουν προβληματα υγειας οχι αγαπη μου ολες αυτες σκανε απο υγεια κακο σκυλι που λενε αχ εμεις τα αποκτουμε με αυτα που κραταμε μεσα μας

και τη μανα του Νικου που το παιζει βαρυ πεπονι θελω καμια μερα να την πετυχω να της σφυριξω 2 λογακια που το παιζει και της εκκλησιας αλλα εχε χαρη

1045ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:06 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα εκλαψα....εχουμε 2 μερες ασχολουμαστε με την μετακομιση,εγω απλα βολταρω στο σπιτι δεν μπορω να κανω βαριες δουλειες...η μαμα μου ,ο μπαμπας μου η πεθερα και ο κουνιαδος(ελευθερος αυτος ,μαμακιας φουλ)...ηρθανε να μας βοηθησουν.Ολα καλα ολα ωραια,....εγω ελεγα τι και πως και εκεινοι/ες τα εφτιαχναν....καθαρισαν..μεχρι και ο μπαμπας μου επλενε και καθαριζε...Αν και παρατηρησα η μαμα μου εκανε τις πιο βαριες δουλειες...η μαμα μου 60 και η πεθερα 53.....η μαμα μου εκανε απολυμανση καλη στο μεγαλο μπανιο και το μικρο(3 ωρες ειχε!!)...κουζινα τα παντα ολα.....και βεραντες και πατζουρια-παραθυρα(κοριτσια στις βεραντες η καημενουλα σαστισε,το νερο γινοταν παγος!!!!!)

Η πεθερα <<προλαβαινε>> να βαψει με πινελο τις ντουλαπες απο μεσα και να τις καθαρισει...να καθαρισει καλοριφερ...να φτιαξει απλα τα δωματια....

Διεκρινα μια προτιμηση βασικα απο μερους της στα <<ευκολα>>.

Η μαμα μου λοιπον ειναι μια ψυχουλα!Οπως το λεει η λεξη.....τεσπα,το απογευμα ητανε να φυγουν οι δικοι μου(πριν 2 ωριτσες σχεδον) και ο πατερας μου επειδη ειχε δωσει να <<χαλασει>> ο αντρας μου χτες βραδυ στο μαγαζι χρηματα...σημερα δεν ειχε στην τσεπη και λεω του αντρα μου να του δωσει....Να μην πολυλογω ,ειχε δουλεια ο αντρας μου και του λεω να πεταχτει κατω στο περιπτερο(αφου ηθελε και τσιγαρα να παρει) να χαλασει να του δωσει (ο πατερας μου ελεγε σιγα δεν πειραζει,αλλα θελω να ειμαστε σωστοι πανω απ ολα)..ελεγε να παω εγω να χαλασω.. Shocked (και γιατι να παω εγω?εσυ πρεπει να αναλαβεις να φανεις κυριος και σωστος σκεφτομαι..Και σε μια φαση λεει ο συζυγος μου ο καλος...χαριτολογοντας....στειλε την μαμα σου!

Mad Mad Mad Mad Mad

Η πεθερα (ως συνηθως) καθαριζε το διπλανο καλοριφερ....εσκασε ενα χαμογελο ευχαριστησης Laughing ....ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΗΡΑ Η ΕΓΚΥΟΣ!!!!!.....οΙ δικοι μου στην πορτα εφευγαν κανεις να μην λεει γεια (ουτε πεθερα,ουτε κουνιαδος) και ο αντρας μου νομιζε θα παω εγω η οτι ολα καλα...Παω κατα πανω του και τον πιανω και του λεω κοιτα να δεις !!Εχεις μια διαφορα και θα πας να την τακτοποιησεις!!!!Δεν θα φυγει αφραγκος ο πατερας μου!!!!! Mad


Κοριτσια ,πειτε ναι κουραστηκε κι αυτος ολη μερα δουλειες,το σκεφτηκε με αφελεια και δεν εχει ξανακανει ετσι....αλλα ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ!!!!
η ΚΟΥΒΕΝΤΑ εστω και για πλακα που ειπε.......

Εχει και συνεχεια!!!!!!

Πριν φυγει να παει στους δικους μου να τους προλαβει,εβριζε και μια εικονα με εκανε ασχημα να νιωσω...η μανα του να το παιζει ΑΔΙΑΦΟΡΗ και χαμογελαστη Laughing και.. ξεσπασα.. Crying or Very sad Crying or Very sad .δεν ξερω υπερευαισθησια ενιωσα που τον ειδα να νευριαζει....δεν περιμενα να φερθει ετσι...... Crying or Very sad

Εχει κι αλλο!!

Ερχεται πισω...και διαπιστωνει ..η πεθερα οτι η μαμα μου ξεχασε εναν σακο!!!Ναι λεω της μαμας μου ειναι.θα τον παω εγω αυριο,θα παω καμια βολτα.Και γυριζω και λεω του αντρα μου
Δεν σου εχω δωσει ΚΑΝΕΝΑ δικαιωμα να μιλας ετσι μπροστα στο σοι σου για μενα και να λες εμενα να στειλω την μανα μου να παει περιπτερο!!!! Mad
Οπως εγω φερομαι και σεβομαι ολα αυτα τα χρονια την οικογενεια σου και τους μιλαω σωστα ετσι θα μιλας και εσυ ΤΕΛΟΣ! Mad

Και μπαινει στον μονολογο μου η κυρια και αρχισε να μου την λεει!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 606100
Οτι δινω δικαιωματα που φωναζω,οτι δεν μου μιλησε ασχημα ο αντρας μου(οταν εβριζε και ελεγε γαμω το....!@#$!@#$!.....αυτα που λενε οι αντρες,τοτε δεν εβριζε ο γιοκας της!)
...
Εγω της ειπα: Τελος!αυτο αφορα εμενα και τον αντρα μου.Και δεν μπορεις να μου λες οτι εγω δινω δικαιωματα εδω μεσα.ΓιΑΤΙ ΟΠΩς ΣΕ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟς ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΚΟ.και τι λεει???

Α,,,δεν ειναι κουβεντες αυτες που λες ,εγω ετσι αν ειναι να κανεις δεν ξαναερχομαι.....Και της λεω ΕΚΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙς ΓΙΑ ΜΕΝΑ.δεν απαιτω απο κανεναν σας να ερθει να με βοηθησει στο σπιτι λεω,απο κανεναν!!!Και δεν σας αναγκαζω να ερχεστε!Και αν δεν θες να ερθεις επειδη δεν σου αρεσει να δινω αδικο στο γιο σου μην ερχεσαι!!

Ρε κοριτσια,ο αντρας μου σε κωμα...στον καναπε...την αφησε να ερθει απο πανω μου και με το δαχτυλο να μου υποδεικνυει!!!!!!

ΤΕΛΟΣ ΕΙΠΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΣΕ <<ΥΠΟΤΙΜΗΣΩ>> Η ΝΑ ΣΕ <<ΜΕΙΩΣΩ>> ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ!!εΛΕγα στον αντρα μου....

Οταν με πηρε τηλ η μαμα μου να μου πει οτι ξεχασε το σακο με πετυχε σε φαση που καταλαβε οτι κατι εχω....και της ειπα....(η πεθερα η ειχε φυγει)...με ηρεμουσαν και ελεγαν να παω να ξαπλωσω και να τους γραψω...(οχι τον αντρα μου)...Ο αντρας μου δεν ξερει η μαλλον δεν εχει καποια δικαιολογια να μου πει γιατι δεν ξερει τι να πει....ιδιως στο αμαξι εκλαιγα και ελεγα.....εγω ομως δεν εχω φιλους εδω ή συγγενεις,εφυγα ηρθα για σενα απο την πολη μου και νιωθω μονη οταν κατι τετοιες στιγμες οπως σημερα με εκανες να νιωσω.Και εδωσες δικαιωμα στην αλεπου (ετσι την ειπα) να βαλει την μουσουδα της να χωθει!!!!!!!!!

Συγνωμη για το ΜΕΓΑΛΟ ποστ,ειμαι σκατα...με χαλασαν πολυ...η σκροφα....εφυγε η μανουλα μου και να γινει ο νταης παλι!Και εφυγε να παει στο χωριο.Ηρθα ενα τελευταιο βραδυ σπιτι της τωρα,ουτε και τς μιλαω.Καλα τον αντρα μου του τα χωσα καλα.......δεν ξερει τι να πει.Ξερει οτι εχω δικιο.αλλα τι να το κανω,εδωσε δικαιωμα χοντρο στη μανα του.ΣΚΑΤΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ.ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ Sad Sad

1046ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:20 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nα ερχεται να βοηθησει και να μας τη λεει....μετα σκεφτομαι ειμαι μαλακας που την αφησα να ερθει....μετα λεω μανα ειναι εστω να το κανει απο αγαπη και οχι να πεταει μπηχτες!!!!

Δηλαδη σου γαμανε τα αισθηματα!!! Crying or Very sad

Ηθελα να δωσω μια καφετερια-εσπρεσιερα στη μαμα μου(που δεν εχει) και εκεινη ενω εχει την τασιμο,ειπε αν δεν τη θες φερτη να την παρω στο χωριο!Και λεω τελος δεν παει πουθενα εδω θα την εχω εγω,(εννοειται οτι οταν παρω αλλη θα παει στη μαμα μου).
Επισης εχω ενα σιδερο και εχει προβλημα...θα παρω αλλο...η πεθερα εχει καινουριο 300 ευρω παρακαλω!!!!(φανταστειτε,πρωτα ο εαυτος της και μετα τα παιδια της να βοηθα...που ποτε δεν μας ενισχυσε οικονομικα ας μην τα σκαλισω κ αλλο)....ε λεει η μαμα μου να το παρει να το φτιαξει...της το ειχα προτινει κιολας....εχει ενα παλιο κι εκεινη και τωρα δεν μπορει να αγορασει.....ΕΕΕ και λεει η πεθερα,αν δεν το θες ας το φυλαξω στο χωριο!!!Ολα στο χωριο!!!!!!!
Οχι λεω εγω θα το κρατησω!!Η θα το δωσω στη μαμα μου οταν παρω αλλο!!!Και λεει,ε θα παρω εγω καινουριο και θα σας δωσω αυτο που εχω(το πηρε πριν 1 μηνα!!!) ειναι τρελη!???????????? πως την κοβετε????

Σκατα με εκαναν.οικογενειακως......Και ιδιως ο αντρας μου...

1047ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:39 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρεμησε στην κατασταση σου κ γραφτην την λαμια!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 311356 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 679259

1048ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:41 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:Nα ερχεται να βοηθησει και να μας τη λεει....μετα σκεφτομαι ειμαι μαλακας που την αφησα να ερθει....μετα λεω μανα ειναι εστω να το κανει απο αγαπη και οχι να πεταει μπηχτες!!!!

Δηλαδη σου γαμανε τα αισθηματα!!! Crying or Very sad

Ηθελα να δωσω μια καφετερια-εσπρεσιερα στη μαμα μου(που δεν εχει) και εκεινη ενω εχει την τασιμο,ειπε αν δεν τη θες φερτη να την παρω στο χωριο!Και λεω τελος δεν παει πουθενα εδω θα την εχω εγω,(εννοειται οτι οταν παρω αλλη θα παει στη μαμα μου).
Επισης εχω ενα σιδερο και εχει προβλημα...θα παρω αλλο...η πεθερα εχει καινουριο 300 ευρω παρακαλω!!!!(φανταστειτε,πρωτα ο εαυτος της και μετα τα παιδια της να βοηθα...που ποτε δεν μας ενισχυσε οικονομικα ας μην τα σκαλισω κ αλλο)....ε λεει η μαμα μου να το παρει να το φτιαξει...της το ειχα προτινει κιολας....εχει ενα παλιο κι εκεινη και τωρα δεν μπορει να αγορασει.....ΕΕΕ και λεει η πεθερα,αν δεν το θες ας το φυλαξω στο χωριο!!!Ολα στο χωριο!!!!!!!
Οχι λεω εγω θα το κρατησω!!Η θα το δωσω στη μαμα μου οταν παρω αλλο!!!Και λεει,ε θα παρω εγω καινουριο και θα σας δωσω αυτο που εχω(το πηρε πριν 1 μηνα!!!) ειναι τρελη!???????????? πως την κοβετε????

Σκατα με εκαναν.οικογενειακως......Και ιδιως ο αντρας μου...

μην ασχολείσαι μαζί της και ειδικά στην κατάστασή σου!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

1049ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:45 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έχω την εντύπωση ότι την έχεις αφήσει πολύ να χώνεται την πεθερά σου στα πάντα...

Θα μου πεις αυτές πέρνουν το θάρρος απο μόνες τους αλλα καλό είναι να τους το κόβεις... Είτε συμφωνεί με αυτό ο άνδρα σου είτε όχι...!!!

Και κυρίως τώρα που είσαι και εγκυούλα!!! Τι πράγματα είναι αυτά!!! Αντε για σενα δε νοιάζονται... Για το μωράκι;; Που πρέπει να είσαι απόλυτα ήρεμη τώρα!!!!

Και να σου πω και κάτι εμπειρικά!!! Όταν θα χρειάζεσαι βοήθεια καλυτερα να τη ζητάς από τους γονείς σου... Κυρίως όταν πρόκειται για πεθερικά τέτοιου είδους... Που αύριο μεθαύριο θα στο πεταξουν ότι σε βοήθησαν!!!

Κοίτα να ηρεμίσεις κούκλα μου... Για σένα και το παιδάκι σου!!!

1050ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 42 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:48 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρισκουν και τα κανουν ομως οι περισσοτερες που μας γαμησαν ειμαστε ηρεμες,καλα κοριτσια τελοσπαντων επρεπε ρε να μαστε κωλοπετσωμενες να τους αντιμιλαμε και να βρισκαν απο μας το δασκαλο μας αλλα γμτ την καλωσυνη μααααας

καλα η αλλη τωρα εγκυο γυναικα βρηκε να σε σκαει

εμενα η πρωην οταν εμεινα εγκυος τα χειροτερα χουνερια μου κανε παντως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 42 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις