Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 44]

226ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:32 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggeliki5579 έγραψε:ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΩ...ΙΔΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...

ασχετο!αλλα τελειο το μπεμπακι!!!φτου φτου!!

227ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:36 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Να της κοψεις την φορα...συντομα..γιατι σε βλεπω πισω απο σιδερα της φυλακης..ποσο θα την αντεξεις την σαλταρισμενη? θα την πνιξεις στο τελος...ακου εκει να ντυσει αυτη τον γιο της ολοκληρο αντρα...δεν το χωνευω με τιποτα

Κι ομως χωνεψε το...Το ειδα και αυτο εγω και τωρα ποιος με κραταει σημερα που θα γυρισει απο την δουλεια...

228ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:36 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εμενα η φιλη μου εχει μια πεθερα αστερι! απ την ωρα που μενει μαζι με τον αντρα της πηγαινει στο γιο της εσωρουχα( γκρι φαρδυα παπουδιστικα σωβρακακια) ε μια μερα που ειχε παει επισκεψη ειδε στα ρουχα που ειχε για κρεμασμενα στην αυλη η φιλη μου κατι κολλητα σλιπακια σε διαφορα χρωματα...ΕΓΙΝΕ ΕΞΑΛΗ! θα καταστρεψεις το πουλακι του της ειπε με αυτα τα στενα- μπροστα εν τωμεταξυ και ο μαντραχαλος ο γιος που δδεν εβγαλε κιχ-επι ποση ωρα την εκραζε για αυτο το πραγμα κ την επομενη φορα τους πηγε κ δωρο τα φαρδυα βρακακια! ε μα ειναι δυνατον! 34 χρονων αντρας κ θα σε κανει κουμαντο η μανα για το τι θα φορεσεις!εχουν ψυχωση, χρειαζονται γιατρο καποιες! ρε γαμωτο λετε να γινουμε κ εμεις ετσι??????????

229ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:38 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:κοριτσια εμενα η φιλη μου εχει μια πεθερα αστερι! απ την ωρα που μενει μαζι με τον αντρα της πηγαινει στο γιο της εσωρουχα( γκρι φαρδυα παπουδιστικα σωβρακακια) ε μια μερα που ειχε παει επισκεψη ειδε στα ρουχα που ειχε για κρεμασμενα στην αυλη η φιλη μου κατι κολλητα σλιπακια σε διαφορα χρωματα...ΕΓΙΝΕ ΕΞΑΛΗ! θα καταστρεψεις το πουλακι του της ειπε με αυτα τα στενα- μπροστα εν τωμεταξυ και ο μαντραχαλος ο γιος που δδεν εβγαλε κιχ-επι ποση ωρα την εκραζε για αυτο το πραγμα κ την επομενη φορα τους πηγε κ δωρο τα φαρδυα βρακακια! ε μα ειναι δυνατον! 34 χρονων αντρας κ θα σε κανει κουμαντο η μανα για το τι θα φορεσεις!εχουν ψυχωση, χρειαζονται γιατρο καποιες! ρε γαμωτο λετε να γινουμε κ εμεις ετσι??????????

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ΤΩΡΑ?????????

230ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:43 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοβαροτατα! εχει κανει κ πολυ χειροτερα! εγω βλεπω τη φιλη μου κ την λυπαμαι, θα αρρωστησει στο τελος...ειναι καποιες ρε παιδι μου που θελουν να ελεγχουν τα παντα κ να ειναι αρχηγοι! αλλα δε παει ετσι!
πολυ τυχερη ειμαι τελικα...εμενα κοριτσια η μανουλα μου δε ζει κ εχω μονο τη πεθερα μου...τι να πω ! ενα κομματι μαλαμα!

231ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 12:46 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini.pav έγραψε:
elena25 έγραψε:Εγώ πάλι με την πεθερά δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα. Ανήκω θα έλεγα στην "κατηγορία" της Νένας. Εμένα βέβαια η πεθερά μου δεν είναι χήρα (Δόξα Τω Θεώ) και ο άντρας μου δεν είναι μοναχοπαίδι. Είναι όμως μοναχογιός και στερνοπούλι! Οπότε πάλι μια αδυναμία του την έχει.Δεν ανακατεύεται πολύ και όπου πάει να το κάνει ή της κόβει τον αέρα ο άντρας μου ή την αφήνουμε να λέει και στο τέλος κάνουμε το δικό μας.

Πιο πολύ έχω θέμα με τις κουνιάδες μου. Να φανταστείτε, η πεθερά μου δεν έχει κάνει θέμα το γιατί δεν την λέω "μαμά", η κουνιάδα μου όμως έβαλε μέχρι και τον τετράχρονο γιο της να με ρωτήσει γιατί δεν λέω τη γιαγιά του μαμά μπροστά σε κόσμο (στη γιορτή του άντρα μου συγκεκριμένα) για να με κάνει να αισθανθώ και καλά ντροπή. Εγώ φυσικά τα έχασα και δεν ήξερα τι να πω εκείνη τη στιγμή. Και η άλλη η αδερφή του σιγοντάρει την αδερφή της να μου το λένε συνέχεια.

Λες και αν μου το λένε εγώ θα την πω "μαμά"! Έλεος! Πάντως δεν ξέρω πώς να φερθώ στο συγκεκριμένο και αν μπορείτε πείτε μου καμιά ιδέα.


γιατι με τον θειο σου δεν ειμαστε αδερφια! αυτη η απαντηση που πρεπει να δωσεις στα μικρα της κουνιάδας σου!!!! αμαν πια!!!

δόξα τω Θεό, μανούλα έχω!! Έτσι να της πεις!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 215994

232ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 1:18 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:
eirini.pav έγραψε:
elena25 έγραψε:Εγώ πάλι με την πεθερά δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα. Ανήκω θα έλεγα στην "κατηγορία" της Νένας. Εμένα βέβαια η πεθερά μου δεν είναι χήρα (Δόξα Τω Θεώ) και ο άντρας μου δεν είναι μοναχοπαίδι. Είναι όμως μοναχογιός και στερνοπούλι! Οπότε πάλι μια αδυναμία του την έχει.Δεν ανακατεύεται πολύ και όπου πάει να το κάνει ή της κόβει τον αέρα ο άντρας μου ή την αφήνουμε να λέει και στο τέλος κάνουμε το δικό μας.

Πιο πολύ έχω θέμα με τις κουνιάδες μου. Να φανταστείτε, η πεθερά μου δεν έχει κάνει θέμα το γιατί δεν την λέω "μαμά", η κουνιάδα μου όμως έβαλε μέχρι και τον τετράχρονο γιο της να με ρωτήσει γιατί δεν λέω τη γιαγιά του μαμά μπροστά σε κόσμο (στη γιορτή του άντρα μου συγκεκριμένα) για να με κάνει να αισθανθώ και καλά ντροπή. Εγώ φυσικά τα έχασα και δεν ήξερα τι να πω εκείνη τη στιγμή. Και η άλλη η αδερφή του σιγοντάρει την αδερφή της να μου το λένε συνέχεια.

Λες και αν μου το λένε εγώ θα την πω "μαμά"! Έλεος! Πάντως δεν ξέρω πώς να φερθώ στο συγκεκριμένο και αν μπορείτε πείτε μου καμιά ιδέα.


γιατι με τον θειο σου δεν ειμαστε αδερφια! αυτη η απαντηση που πρεπει να δωσεις στα μικρα της κουνιάδας σου!!!! αμαν πια!!!

δόξα τω Θεό, μανούλα έχω!! Έτσι να της πεις!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


σιγα μην ΄΄απολογηθεις΄΄ και στο παιδι...χαμογελα και μην απαντας....αμα θελουν κατι να εχουν τα κοτσια να στο πουν οι ιδιες..η ακομη καλυτερα η ιδια η πεθερα....αν ηθελε η μητερα σας πες τους θα μου το ζηταγε η ιδια...
αμαν πια...
και εμενα ετσι πάγιως μου λεγανε για το ονομα...επειδη θελαν να βγουν αποπανω ακομη και οταν εβαλα της πεθερας αρχισαν να λενε οι κουνιαδα και ο κουνιαδος να βαλω τη μαμα μου..η πεθερα ομως μουγκα!!! και το μετανοιωασα που τους απανταγα γιατι ο κακος ο ανθρωπος βρισκει τροπο να βγει απο πανω....μου ειπαν πως δεν ηθελα να βγαλω τη μανα μου γιαυτο....
πονηροι ανθρωποι με ατελειωτη κακια....πως να βγαλεις ακρη??

233ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 2:06 pm

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="bou-boukitsa"]
cinderella έγραψε:
eirini.pav έγραψε:
elena25 έγραψε:Εγώ πάλι με την πεθερά δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα. Ανήκω θα έλεγα στην "κατηγορία" της Νένας. Εμένα βέβαια η πεθερά μου δεν είναι χήρα (Δόξα Τω Θεώ) και ο άντρας μου δεν είναι μοναχοπαίδι. Είναι όμως μοναχογιός και στερνοπούλι! Οπότε πάλι μια αδυναμία του την έχει.Δεν ανακατεύεται πολύ και όπου πάει να το κάνει ή της κόβει τον αέρα ο άντρας μου ή την αφήνουμε να λέει και στο τέλος κάνουμε το δικό μας.

Πιο πολύ έχω θέμα με τις κουνιάδες μου. Να φανταστείτε, η πεθερά μου δεν έχει κάνει θέμα το γιατί δεν την λέω "μαμά", η κουνιάδα μου όμως έβαλε μέχρι και τον τετράχρονο γιο της να με ρωτήσει γιατί δεν λέω τη γιαγιά του μαμά μπροστά σε κόσμο (στη γιορτή του άντρα μου συγκεκριμένα) για να με κάνει να αισθανθώ και καλά ντροπή. Εγώ φυσικά τα έχασα και δεν ήξερα τι να πω εκείνη τη στιγμή. Και η άλλη η αδερφή του σιγοντάρει την αδερφή της να μου το λένε συνέχεια.

Λες και αν μου το λένε εγώ θα την πω "μαμά"! Έλεος! Πάντως δεν ξέρω πώς να φερθώ στο συγκεκριμένο και αν μπορείτε πείτε μου καμιά ιδέα.


γιατι με τον θειο σου δεν ειμαστε αδερφια! αυτη η απαντηση που πρεπει να δωσεις στα μικρα της κουνιάδας σου!!!! αμαν πια!!!

δόξα τω Θεό, μανούλα έχω!! Έτσι να της πεις!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


σιγα μην ΄΄απολογηθεις΄΄ και στο παιδι...χαμογελα και μην απαντας....αμα θελουν κατι να εχουν τα κοτσια να στο πουν οι ιδιες..η ακομη καλυτερα η ιδια η πεθερα....αν ηθελε η μητερα σας πες τους θα μου το ζηταγε η ιδια...
αμαν πια...
και εμενα ετσι πάγιως μου λεγανε για το ονομα...επειδη θελαν να βγουν αποπανω ακομη και οταν εβαλα της πεθερας αρχισαν να λενε οι κουνιαδα και ο κουνιαδος να βαλω τη μαμα μου..η πεθερα ομως μουγκα!!! και το μετανοιωασα που τους απανταγα γιατι ο κακος ο ανθρωπος βρισκει τροπο να βγει απο πανω....μου ειπαν πως δεν ηθελα να βγαλω τη μανα μου γιαυτο....
πονηροι ανθρωποι με ατελειωτη κακια....πως να βγαλεις ακρη??t=Verdana]Έχετε απόλυτο δίκιο σε αυτά που προτείνετε. Έχω σκεφτεί κι εγώ διάφορες απαντήσεις για κάτι τέτοιες στιγμές, αλλά όταν συμβαίνουν αυτά θολώνω, παθαίνω μπλακ άουτ και δε λέω τίποτα!

Από την άλλη είναι και το ότι επειδή δεν έχω και κάποιο ιδιαίτερο θέμα με την πεθερά (εκτός από κάτι χαζά μικροπράγματα), δε θέλω να πω κάτι που θα την προσβάλει και την κάνω να αλλάξει στάση απέναντί μου γι' αυτό προσέχω πολύ τα λόγια μου με αποτέλεσμα να μην λέω αυτά που πρέπει όταν πρέπει. Όχι δηλαδή οτι δεν με κουτσομπολεύει πίσω από την πλάτη μου, απλά η συμπεριφορά της τουλάχιστον προς το παρόν είναι πολύ καλή απέναντί μου.

Όσο για τις κουνιάδες... Τι έχουν ακούσει τα καημένα τα αυτάκια μου από το στόμα τους και δεν έχουν πέσει από τη θέση τους...affraid

234ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 2:35 pm

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Δε θελω τετοια δωρα,αγαπη θελω να εισπρατει το παιδι,μονο σε καμια δυσκολη αμα θελουν να βοηθησουν αλλα ειναι τετοιοι που στο χτυπανε μετα....Οι δικοι μου...Σημερα θα γινει ο 3ος παγκοσμιος εδω στο σπιτι,δε θα με προσπερνανε εμενα εδω,λες και ειμαι καμια νεκρη ας ξανα στειλουν δωρακια στο μωρο να δεις που θα πανε...Θελουν και το ονομα να δωσω...Τα εχω πολυ παρμενα...Και ποιο πολυ με τον δικο μου σημερα του μιλησα πολυ ψυχρα..Ακου εκει 30 χρονων μαντραχαλος με δικη σου οικογενεια και οικονομικα ανεξαρτητος να σε ντυσει η μανουλα σου...Και να καθεσαι σουζα στη μανουλα σου...Τερμα ως εδω ηταν..Δε μπορειτε να φανταστειτε πως ειμαι απο προχθες..


Μπορώ εγώ! Δε μπορείς να φανταστείς πόσο προσπαθεί η μία η κουνιάδα μου να έχει τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο σε όλα! Μέχρι και για το πότε να κάνουμε παιδί μας είπε. Μάλλον το ρήμα "είπε" δεν είναι σωστό. Μας ΔΙΕΤΑΞΕ να μην κάνουμε τώρα παιδί γιατί δεν θα μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε οικονομικά! Αν είναι δυνατόν!

Εσύ Τατιάνα τελικά το όνομα του πεθερού σου θα το δώσεις; Αν γίνομαι αδιάκριτη με συγχωρείς!

235ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 8:52 pm

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βασικα νοιμζω οι κουνιαδες τελικα ειναι οι χειροτερες.. κι εγω με την πεθερα μου κατι ψιλοθεματακια που ειχαμε στην αρχη, καθισαμε, τα λυσαμε και τωρα ειμαστε σουπερ.αλλα οι κουνιαδες δεν παλευονται.. χωνονται παντου και ζηλευουν το καθετι.. καλα μου ελεγε η μανα μου..''να παρεις εναν ορφανο!! πενταρφνο, ουτε αδερφια να μην εχει!'' Very Happy Very Happy

236ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:36 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:


Εσύ Τατιάνα τελικά το όνομα του πεθερού σου θα το δώσεις; Αν γίνομαι αδιάκριτη με συγχωρείς!

Οχι δεν το δινω και του το ξεκαθαρισα του δικου μου...
Θα δωσω του παππου του "Μαξιμος" και "Σωτηρης" το ταμα,και να μη θελει να τον φωναξει δε θα μπορεσει γιατι ειναι του παππου του που τον αγαπουσε...
Και μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια οτι αμα κανω τιποτα τετοιο δε βγαλω του πεθερου δλδ,θα καψει τον παπα και την εκκλησια....Δε πειραζει του λεω εσυ θα πας φυλακη...
Πως λεγεται η παροιμια με το σκυλι που γαυγιζει?Σκυλος που γαυγιζει δε δαγκωνει???Δε θυμαμαι...
Οσο για τα ρουχα μου ειπε οτι ηθελε να μου κανει δηθεν και καλα εκπληξη,και του λεω μαζι επρεπε να παμε κι οχι με την μαμα σου..

237ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 17, 2011 2:18 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:


Εσύ Τατιάνα τελικά το όνομα του πεθερού σου θα το δώσεις; Αν γίνομαι αδιάκριτη με συγχωρείς!

Οχι δεν το δινω και του το ξεκαθαρισα του δικου μου...
Θα δωσω του παππου του "Μαξιμος" και "Σωτηρης" το ταμα,και να μη θελει να τον φωναξει δε θα μπορεσει γιατι ειναι του παππου του που τον αγαπουσε...
Και μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια οτι αμα κανω τιποτα τετοιο δε βγαλω του πεθερου δλδ,θα καψει τον παπα και την εκκλησια....Δε πειραζει του λεω εσυ θα πας φυλακη...
Πως λεγεται η παροιμια με το σκυλι που γαυγιζει?Σκυλος που γαυγιζει δε δαγκωνει???Δε θυμαμαι...
Οσο για τα ρουχα μου ειπε οτι ηθελε να μου κανει δηθεν και καλα εκπληξη,και του λεω μαζι επρεπε να παμε κι οχι με την μαμα σου..


Καταλαβαίνω πώς πρέπει να νιώθεις.. Κι εγώ στη θέση σου θα ήμουν έξαλλη. Το έχω περάσει κατά κάποιον τρόπο. Μην τρελαίνεσαι όμως και χαλάς τη διάθεσή σου! Μην τους κάνεις τη χάρη. Όλα αυτά τα κάνουν για να σε μειώσουν και να σε κάνουν να νιώθεις χάλια. Ε, εσύ μην τους την κάνεις τη χάρη. Οι άντρες μας μερικές φορές δεν πάνε στο ζουμί της υπόθεσης, μένουν στα πάνω πάνω. Ίσως είναι πιο αγαθιάρηδες από μας, τι να πω; Πάντως αν δε τους τα πεις κάποια πράγματα δεν μπορούν να τα καταλάβουν από μόνοι τους.

Υ.Γ: Το Μάξιμος είναι τέλειο όνομα!

238ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 17, 2011 5:34 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:


Εσύ Τατιάνα τελικά το όνομα του πεθερού σου θα το δώσεις; Αν γίνομαι αδιάκριτη με συγχωρείς!

Οχι δεν το δινω και του το ξεκαθαρισα του δικου μου...
Θα δωσω του παππου του "Μαξιμος" και "Σωτηρης" το ταμα,και να μη θελει να τον φωναξει δε θα μπορεσει γιατι ειναι του παππου του που τον αγαπουσε...
Και μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια οτι αμα κανω τιποτα τετοιο δε βγαλω του πεθερου δλδ,θα καψει τον παπα και την εκκλησια....Δε πειραζει του λεω εσυ θα πας φυλακη...
Πως λεγεται η παροιμια με το σκυλι που γαυγιζει?Σκυλος που γαυγιζει δε δαγκωνει???Δε θυμαμαι...
Οσο για τα ρουχα μου ειπε οτι ηθελε να μου κανει δηθεν και καλα εκπληξη,και του λεω μαζι επρεπε να παμε κι οχι με την μαμα σου..
δεν θα τον πειτε ορφεα τελικα?αλλαξαν τα πραγματα?μεταξυ μας το μαξιμος μου αρεσει πιο πολυ.

239ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 17, 2011 6:31 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:


Εσύ Τατιάνα τελικά το όνομα του πεθερού σου θα το δώσεις; Αν γίνομαι αδιάκριτη με συγχωρείς!

Οχι δεν το δινω και του το ξεκαθαρισα του δικου μου...
Θα δωσω του παππου του "Μαξιμος" και "Σωτηρης" το ταμα,και να μη θελει να τον φωναξει δε θα μπορεσει γιατι ειναι του παππου του που τον αγαπουσε...
Και μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια οτι αμα κανω τιποτα τετοιο δε βγαλω του πεθερου δλδ,θα καψει τον παπα και την εκκλησια....Δε πειραζει του λεω εσυ θα πας φυλακη...
Πως λεγεται η παροιμια με το σκυλι που γαυγιζει?Σκυλος που γαυγιζει δε δαγκωνει???Δε θυμαμαι...
Οσο για τα ρουχα μου ειπε οτι ηθελε να μου κανει δηθεν και καλα εκπληξη,και του λεω μαζι επρεπε να παμε κι οχι με την μαμα σου..
δεν θα τον πειτε ορφεα τελικα?αλλαξαν τα πραγματα?μεταξυ μας το μαξιμος μου αρεσει πιο πολυ.

Οχι προτιμω το Μαξιμος,αλλωστε απο αυτο αρχισαν οι ιστοριες..Ειναι και του παππου του και δεν υπαρχει περιπτωση να μην τον φωναξει καποια στιγμη,ενω με το Ορφεας κινδυνευε να μην τον αποκαλεσει ποτε ετσι...Και μενα μου αρεσει το Μαξιμος..

240ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 17, 2011 6:49 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:


Εσύ Τατιάνα τελικά το όνομα του πεθερού σου θα το δώσεις; Αν γίνομαι αδιάκριτη με συγχωρείς!

Οχι δεν το δινω και του το ξεκαθαρισα του δικου μου...
Θα δωσω του παππου του "Μαξιμος" και "Σωτηρης" το ταμα,και να μη θελει να τον φωναξει δε θα μπορεσει γιατι ειναι του παππου του που τον αγαπουσε...
Και μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια οτι αμα κανω τιποτα τετοιο δε βγαλω του πεθερου δλδ,θα καψει τον παπα και την εκκλησια....Δε πειραζει του λεω εσυ θα πας φυλακη...
Πως λεγεται η παροιμια με το σκυλι που γαυγιζει?Σκυλος που γαυγιζει δε δαγκωνει???Δε θυμαμαι...
Οσο για τα ρουχα μου ειπε οτι ηθελε να μου κανει δηθεν και καλα εκπληξη,και του λεω μαζι επρεπε να παμε κι οχι με την μαμα σου..
δεν θα τον πειτε ορφεα τελικα?αλλαξαν τα πραγματα?μεταξυ μας το μαξιμος μου αρεσει πιο πολυ.

Οχι προτιμω το Μαξιμος,αλλωστε απο αυτο αρχισαν οι ιστοριες..Ειναι και του παππου του και δεν υπαρχει περιπτωση να μην τον φωναξει καποια στιγμη,ενω με το Ορφεας κινδυνευε να μην τον αποκαλεσει ποτε ετσι...Και μενα μου αρεσει το Μαξιμος..

Μαξιμος αχ στο ειχα πειιιι!!! Ειναι τελειοοοο!!! Του ταιριαζει πολυ του φατσα!!!

241ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 17, 2011 7:29 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
my name is glatiator χαχαχχ

πολύ χαίρομαι είναι το πρώτο όνομα που σου είχα προτείνει ήταν υποψήφιο και για το δικό μου. Καμία σχέση και με το ορφέας βεβαίως. Τέλειο τέλειο.....

242ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 3:33 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως, αυτό το έθιμο με τα ονόματα δε θα το καταλάβω ποτέ! Εντάξει, το κάνεις για να τιμήσεις το συγκεκριμένο πρόσωπο μπλα μπλα μπλα... Ωραία, αν θέλεις να τιμήσεις κάποιον μπορείς απλά να δώσεις το όνομά του ως δεύτερο όπως κάνουν και στην Αμερική και να μην το φωνάζεις έτσι το παιδί σου. Γιατί πρέπει απαραίτητα δηλαδή να βγει πρώτο και να ακούγεται κιόλας; Δε φτάνει που θα φαίνεται στα επίσημα έγγραφα του παιδιού;;; Γιατί να είμαστε τόσο εγωιστές;;; Μήπως αν το εγγόνι μου δεν έχει το όνομά μου δε θα το αγαπάω; Και δε θέλω να έχει το όνομά μου, ειλικρινά, με το χέρι στην καρδιά! Θα χάσει δηλαδή η Ελλάδα μια Ελένη ακόμα και θα έρθει η καταστροφή; Υπάρχουν τόσα ωραία ονόματα, είναι κρίμα να περιορίζονται οι γονείς σε ονόματα τόσο κοινά που ίσως δεν τους αρέσουν καθόλου!

243ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 3:43 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Πάντως, αυτό το έθιμο με τα ονόματα δε θα το καταλάβω ποτέ! Εντάξει, το κάνεις για να τιμήσεις το συγκεκριμένο πρόσωπο μπλα μπλα μπλα... Ωραία, αν θέλεις να τιμήσεις κάποιον μπορείς απλά να δώσεις το όνομά του ως δεύτερο όπως κάνουν και στην Αμερική και να μην το φωνάζεις έτσι το παιδί σου. Γιατί πρέπει απαραίτητα δηλαδή να βγει πρώτο και να ακούγεται κιόλας; Δε φτάνει που θα φαίνεται στα επίσημα έγγραφα του παιδιού;;; Γιατί να είμαστε τόσο εγωιστές;;; Μήπως αν το εγγόνι μου δεν έχει το όνομά μου δε θα το αγαπάω; Και δε θέλω να έχει το όνομά μου, ειλικρινά, με το χέρι στην καρδιά! Θα χάσει δηλαδή η Ελλάδα μια Ελένη ακόμα και θα έρθει η καταστροφή; Υπάρχουν τόσα ωραία ονόματα, είναι κρίμα να περιορίζονται οι γονείς σε ονόματα τόσο κοινά που ίσως δεν τους αρέσουν καθόλου!

δε ξερω τι λες εσυ κοπελια αλλα η δικη μου πεθερα εκανε την καταθλιψουλα της προκαταβολικα οταν γεννησα την κορη μου και ετσι σωθηκε η ανθρωποτητα ολακερη με την δικη μου την ελενη.και για του λογου το αληθες την αλλη βδομαδα πεταει για αμερικα στον λευκο τον οικο θα της κανουνε δεξιωση και μετα θα την πανε και στο L.A. να βαλει την μουντζα της στην λεωφορο των αστερων για τις υποκριτικες της ικανοτητες!!!!μετα απο ολα αυτα κι εγω ΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!!! Razz

244ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:11 am

????????


Επισκέπτης
titikos έγραψε:βασικα νοιμζω οι κουνιαδες τελικα ειναι οι χειροτερες.. κι εγω με την πεθερα μου κατι ψιλοθεματακια που ειχαμε στην αρχη, καθισαμε, τα λυσαμε και τωρα ειμαστε σουπερ.αλλα οι κουνιαδες δεν παλευονται.. χωνονται παντου και ζηλευουν το καθετι.. καλα μου ελεγε η μανα μου..''να παρεις εναν ορφανο!! πενταρφνο, ουτε αδερφια να μην εχει!'' Very Happy Very Happy

Αυτο το λεω στις φιλες μου και με κοιτανε σαν ουφο και με θεωρουν κακια!!! Πισω εχει η αχλαδα την ουρα......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

245ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:20 am

????????


Επισκέπτης
Κοριτσια εμενα απο τοτε που εμεινα εγκυος εχει γινει αλλος ανθρωπος η ''μαμα''. Σπαει τα τηλ να δει τι κανουμε, δε μου λεει μ@@@@@ες, γενικα το εχει βουλωσει και μας εχει στα ωπα ωπα...
Λετε να μου την φυλαει για μετα τη γεννα;;; Γιατι δε πιστευω να μεταλλαχθηκε!!! Laughing Laughing

Εμεις εχουμε αλλο θεμα τωρα... Ολες οι φιλες-γνωστες κτλ συνεχεια πετανε το ποσο τυχερη ειναι που θα μεγαλωσει το εγγονι της (εγω ειμαι αορατη,εεε;;;Wink. Μεχρι σεντονια της δινουν να εχει για την κουνια, αμα τον εχει σπιτι της...
Οταν τα πετανε μπροστα μου κανω πως δεν ακουω, τις αγνοω, αλλα εχει αρχισει και με εκνευριζει αυτη η ιστορια... Εγω ειμαι ανεργη, το παιδι θα το εχω εγω, απο που και ως που κανονιζουν οτι θα το εχει εκεινη;;;;
Και η μανα μου αορατη ειναι;;; Αποκλειεται ας πουμε να τον εχει εκεινη;;;; Twisted Evil
Μπορειτε να μου πειτε γιατι ο καθε ασχετος εχει αποψη για το ποιος θα μεγαλωσει το παιδι μου;;;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

246ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:30 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
elena25 έγραψε:Πάντως, αυτό το έθιμο με τα ονόματα δε θα το καταλάβω ποτέ! Εντάξει, το κάνεις για να τιμήσεις το συγκεκριμένο πρόσωπο μπλα μπλα μπλα... Ωραία, αν θέλεις να τιμήσεις κάποιον μπορείς απλά να δώσεις το όνομά του ως δεύτερο όπως κάνουν και στην Αμερική και να μην το φωνάζεις έτσι το παιδί σου. Γιατί πρέπει απαραίτητα δηλαδή να βγει πρώτο και να ακούγεται κιόλας; Δε φτάνει που θα φαίνεται στα επίσημα έγγραφα του παιδιού;;; Γιατί να είμαστε τόσο εγωιστές;;; Μήπως αν το εγγόνι μου δεν έχει το όνομά μου δε θα το αγαπάω; Και δε θέλω να έχει το όνομά μου, ειλικρινά, με το χέρι στην καρδιά! Θα χάσει δηλαδή η Ελλάδα μια Ελένη ακόμα και θα έρθει η καταστροφή; Υπάρχουν τόσα ωραία ονόματα, είναι κρίμα να περιορίζονται οι γονείς σε ονόματα τόσο κοινά που ίσως δεν τους αρέσουν καθόλου!

δε ξερω τι λες εσυ κοπελια αλλα η δικη μου πεθερα εκανε την καταθλιψουλα της προκαταβολικα οταν γεννησα την κορη μου και ετσι σωθηκε η ανθρωποτητα ολακερη με την δικη μου την ελενη.και για του λογου το αληθες την αλλη βδομαδα πεταει για αμερικα στον λευκο τον οικο θα της κανουνε δεξιωση και μετα θα την πανε και στο L.A. να βαλει την μουντζα της στην λεωφορο των αστερων για τις υποκριτικες της ικανοτητες!!!!μετα απο ολα αυτα κι εγω ΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!!! Razz


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Να 'σαι καλά βρε Ευάκι! Ακόμα γελάω!!! Πάντως, αφού εσείς σώσατε την ανθρωπότητα έφυγε το βάρος από τους ώμους των παιδιών μου! Μπορούν να βγάλουν ό,τι όνομα θέλουν ελεύθερα!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα!

247ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:31 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Κοριτσια εμενα απο τοτε που εμεινα εγκυος εχει γινει αλλος ανθρωπος η ''μαμα''. Σπαει τα τηλ να δει τι κανουμε, δε μου λεει μ@@@@@ες, γενικα το εχει βουλωσει και μας εχει στα ωπα ωπα...
Λετε να μου την φυλαει για μετα τη γεννα;;; Γιατι δε πιστευω να μεταλλαχθηκε!!! Laughing Laughing

Εμεις εχουμε αλλο θεμα τωρα... Ολες οι φιλες-γνωστες κτλ συνεχεια πετανε το ποσο τυχερη ειναι που θα μεγαλωσει το εγγονι της (εγω ειμαι αορατη,εεε;;;Wink. Μεχρι σεντονια της δινουν να εχει για την κουνια, αμα τον εχει σπιτι της...
Οταν τα πετανε μπροστα μου κανω πως δεν ακουω, τις αγνοω, αλλα εχει αρχισει και με εκνευριζει αυτη η ιστορια... Εγω ειμαι ανεργη, το παιδι θα το εχω εγω, απο που και ως που κανονιζουν οτι θα το εχει εκεινη;;;;
Και η μανα μου αορατη ειναι;;; Αποκλειεται ας πουμε να τον εχει εκεινη;;;; Twisted Evil
Μπορειτε να μου πειτε γιατι ο καθε ασχετος εχει αποψη για το ποιος θα μεγαλωσει το παιδι μου;;;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και που εισαι ακομη...Κατσε να γεννησεις κι εκει θα αρχισουν ΟΛΑ...Κοψε την φορα τωρα γιατι μετα δε θα μαζευονται...

248ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:41 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Κοριτσια εμενα απο τοτε που εμεινα εγκυος εχει γινει αλλος ανθρωπος η ''μαμα''. Σπαει τα τηλ να δει τι κανουμε, δε μου λεει μ@@@@@ες, γενικα το εχει βουλωσει και μας εχει στα ωπα ωπα...
Λετε να μου την φυλαει για μετα τη γεννα;;; Γιατι δε πιστευω να μεταλλαχθηκε!!! Laughing Laughing

Εμεις εχουμε αλλο θεμα τωρα... Ολες οι φιλες-γνωστες κτλ συνεχεια πετανε το ποσο τυχερη ειναι που θα μεγαλωσει το εγγονι της (εγω ειμαι αορατη,εεε;;;Wink. Μεχρι σεντονια της δινουν να εχει για την κουνια, αμα τον εχει σπιτι της...
Οταν τα πετανε μπροστα μου κανω πως δεν ακουω, τις αγνοω, αλλα εχει αρχισει και με εκνευριζει αυτη η ιστορια... Εγω ειμαι ανεργη, το παιδι θα το εχω εγω, απο που και ως που κανονιζουν οτι θα το εχει εκεινη;;;;
Και η μανα μου αορατη ειναι;;; Αποκλειεται ας πουμε να τον εχει εκεινη;;;; Twisted Evil
Μπορειτε να μου πειτε γιατι ο καθε ασχετος εχει αποψη για το ποιος θα μεγαλωσει το παιδι μου;;;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Εγώ αυτή την απορία την έχω γενικότερα. Γιατί θα πρέπει να ανακατεύονται όλοι με το τι θα κάνω εγώ και ο άντρας μου;;;;;;; Ασχολούμαι εγώ Χριστιανέ/ή μου μαζί σου;; Γιατί εσύ δηλαδή να πρέπει να μου υποδείξεις πώς να ζήσω τη ζωή μου; Τόσο πολύ νοιάζεσαι για το καλό μου που σε τρώνε ολημερίς και ολονυχτίς οι σκέψεις και μου βγάζεις πρόγραμμα;;;; Από όταν ήμασταν φοιτητές ακόμη είχαν προδιαγράψει την πορεία μας. Πότε θα πάει ο άντρας μου φαντάρος, πού θα μείνω εγώ εκείνο το διάστημα, πότε θα παντρευτούμε, πού θα μείνουμε, πού θα δουλέψουμε, πότε θα κάνουμε παιδί... Τα σκέφτομαι και συγχύζομαι. Και επίσης αναρωτιέμαι: πόσο άδεια μπορεί να είναι η ζωή όλων αυτών και ασχολούνται με τη δικιά μας;;;;;; Ε;;;

249ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:49 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Και επίσης αναρωτιέμαι: πόσο άδεια μπορεί να είναι η ζωή όλων αυτών και ασχολούνται με τη δικιά μας;;;;;; Ε;;;

ακου τι κανει η δικη μου πεθερα:
κατα διαστηματα με ρωταει "τι κανει η ταδε?" η οποια ταδε εμενε απο κατω μας την σεζον 2005-2006 στον εβρο!!!!ντοινγκ!!!!!!!!!ή "παντρευτηκε η φιλη σου η ταδε?" η φιλη μου η ταδε της ειναι παντελως αγνωστη αλλα μια φορα που ηταν σπιτι μας η πεθερα πηρε η κοπελα τηλεφωνο και μεσα σε ολα που ειπα ηταν "αντε αντε τι το σκεφτεστε,2 ωρες στην εκκλησια ειναι,δεν ειναι τιποτα!"αλλη φορα λεει "η κοπελα που σε χτενισε στο γαμο της ταδε τι κανει?" ο γαμος ηταν τα χριστουγεννα του 2004 και η κοπελα ηταν μια συμφοιτητρια μου που επιαναν τα χερια της και με χτενισε....
τι θελω να πω???????????
ΑΦΟΥ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΛΑ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΠΕΤΑΩ ΣΠΟΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΣΤΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ "ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?ΔΕ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ!!!!" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

250ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 4:52 am

????????


Επισκέπτης
Προς το παρον τις αγνοω... Για καλη τους τυχη,παρολο που οι ορμονες ειναι τσιτα, ειμαι μες το τρελο κεφι... Αμα ειχα νευρα, θα γινοταν χαμος...
Αλλα σκεφτομαι οτι και να πω κατι, και θα με αγνοησουν και θα φαινομαι και κακια!! Οποτε απλα τις αγνοω... και το ριχνω στην πλακα!!!

Παντων οντως κοριτσια πρεπει να εχουν πολυυυυ αδεια ζωη!!! Εγω βρε κοριτσια μου, οταν μαθαινω οτι μια κοπελα ειναι εγκυος το μονο που ρωταω ειναι αν ειναι καλα το μωρο. Τι με νοιαζει πως θα το ονομασουν ή ποιος θα το κραταει;;; Ποτε δε ρωτησα τετοια πραγματα!!! Τι ειναι αυτο το χαλι και η αδιακρισια σ αυτη τη χωρα;;;; Ο καθε ασχετος που σε βλεπει κατα τυχη στο δρομο 1 φορα το χρονο εχει αποψη!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Περυσι ειχα πεσει σε μια συζητηση μιας θειας του αντρα μου που εθαβε την νυφη της επειδη ενω η κοπελα δε δουλευε, αντι να τους πασαρει το παιδι το μεγαλωνε μονη της!!Ελεος δηλαδη!!! Αφου δεν αντεξα, της ειχα πει ''αντι να χαιρεσαι που μεγαλωνει το παιδι της μονη της και δε το φορτωνει αλλου, εσυ την θαβεις;;;''... Τί ειναι αυτα τα πραγματα;;;

Get a life!!!! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις