Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 30 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 44]

376ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 07, 2011 1:30 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι απ'αυτές που θέλουν να τα μαθαίνουν όλα, έχουν άποψη για όλα, έχουν πάντα δίκιο, κάνουν υποδείξεις, θέλουν να ανακατεύονται και παρ'όλα αυτά αυτοχαρακτηρίζονται "διακριτικές"
Βαρέθηκα!!!!!!!!!!!!
Και πριν γεννηθεί το μωρό, δεν ήταν έτσι.. τι στο καλό έπαθε? Οι ορμόνες της?


ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ???
ΤΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΟΧΙ,ΟΧΙ...ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ...ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ(ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ),ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΣ...ΤΙ ΣΚ@@@ΤΑ ΓΙΑΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ(ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ)...ΕΕΕ???
ΚΙ ΕΣΥ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ? ΦΤΟΥ ΣΟΥ ....ΑΧΑΡΙΣΤΗ...

377ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 07, 2011 1:39 pm

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
Είναι απ'αυτές που θέλουν να τα μαθαίνουν όλα, έχουν άποψη για όλα, έχουν πάντα δίκιο, κάνουν υποδείξεις, θέλουν να ανακατεύονται και παρ'όλα αυτά αυτοχαρακτηρίζονται "διακριτικές"
Βαρέθηκα!!!!!!!!!!!!
Και πριν γεννηθεί το μωρό, δεν ήταν έτσι.. τι στο καλό έπαθε? Οι ορμόνες της?


ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ???
ΤΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΟΧΙ,ΟΧΙ...ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ...ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ(ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ),ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΣ...ΤΙ ΣΚ@@@ΤΑ ΓΙΑΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ(ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ)...ΕΕΕ???
ΚΙ ΕΣΥ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ? ΦΤΟΥ ΣΟΥ ....ΑΧΑΡΙΣΤΗ...


καλά ε είσαι φοβερή χα χα χα.

378ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 07, 2011 1:42 pm

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eiralis έγραψε:Είναι απ'αυτές που θέλουν να τα μαθαίνουν όλα, έχουν άποψη για όλα, έχουν πάντα δίκιο, κάνουν υποδείξεις, θέλουν να ανακατεύονται και παρ'όλα αυτά αυτοχαρακτηρίζονται "διακριτικές" Shocked
Βαρέθηκα!!!!!!!!!!!!
Και πριν γεννηθεί το μωρό, δεν ήταν έτσι.. τι στο καλό έπαθε? Οι ορμόνες της?

πες μας ποιανού είναι το όνομα του μωρού και θα σου βγάλω ακριβή διάγνωση για το τι έπαθε...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

379ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 07, 2011 1:44 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλά ε είσαι φοβερή χα χα χα.

ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ...ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΜΩΡΟ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ,ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ?? Ο ΓΙΟΚΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΟΜΑ Ή Η ΄΄ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ΄΄ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ???

380ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 07, 2011 1:53 pm

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
καλά ε είσαι φοβερή χα χα χα.

ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ...ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΜΩΡΟ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ,ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ?? Ο ΓΙΟΚΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΟΜΑ Ή Η ΄΄ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ΄΄ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ???

Πες τα χρυσοστομη μας φάγανε.Εμεις τοσο άχρηστες είμαστε άραγε κι αυτές τοσο τέλειες

381ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 07, 2011 2:02 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
..ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΕΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΠΕΘΕΡΑ,ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΖΕΙ ΦΑΡΜΑΚΙ...ΔΕΝ ΜΕ ΗΘΕΛΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΚΟ ΕΙΧΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ?

ΕΤΣΙ ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ...ΤΟ ΓΙΟ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? 30,40,50 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ??

382ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 08, 2011 2:58 am

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aggeliki5579 έγραψε:
Είναι απ'αυτές που θέλουν να τα μαθαίνουν όλα, έχουν άποψη για όλα, έχουν πάντα δίκιο, κάνουν υποδείξεις, θέλουν να ανακατεύονται και παρ'όλα αυτά αυτοχαρακτηρίζονται "διακριτικές"
Βαρέθηκα!!!!!!!!!!!!
Και πριν γεννηθεί το μωρό, δεν ήταν έτσι.. τι στο καλό έπαθε? Οι ορμόνες της?


ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ???
ΤΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΟΧΙ,ΟΧΙ...ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ...ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ(ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ),ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΣ...ΤΙ ΣΚ@@@ΤΑ ΓΙΑΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ(ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ)...ΕΕΕ???
ΚΙ ΕΣΥ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ? ΦΤΟΥ ΣΟΥ ....ΑΧΑΡΙΣΤΗ...


Υποκλίνομαι!!!!!!!! Respect Respect Respect
Δεν παίζεσαι Αγγελικούλα!!
Είμαι αχάριστη τελικά.. έχεις δίκιο!
Τώρα το συνειδητοποιώ.. ευχαριστώ που μου άνοιξες τα μάτια! cyclops cyclops

Ευτυχώς που ο καλός μου δεν είναι "παιδί της μαμάς"!!!
Και ναι.. το παραδέχομαι, η μικρή δεν έχει το όνομά της!!
..γιατί ο άντρας μου δεν ήθελε να έχει η κόρη του το όνομα της μαμάς του.

383ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 08, 2011 3:00 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
..γιατί ο άντρας μου δεν ήθελε να έχει η κόρη του το όνομα της μαμάς του.


ΠΩ ΠΩ...ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΕΕ???
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ

384ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 09, 2011 1:06 am

????????


Επισκέπτης
eiralis έγραψε:Είναι απ'αυτές που θέλουν να τα μαθαίνουν όλα, έχουν άποψη για όλα, έχουν πάντα δίκιο, κάνουν υποδείξεις, θέλουν να ανακατεύονται και παρ'όλα αυτά αυτοχαρακτηρίζονται "διακριτικές" Shocked
Βαρέθηκα!!!!!!!!!!!!
Και πριν γεννηθεί το μωρό, δεν ήταν έτσι.. τι στο καλό έπαθε? Οι ορμόνες της?

Βασικά ολες ετσι ειναι.... Δεν ειναι θεμα ορμονων, αλλα εξουσιας πανω στο γιο-μπουμπουκακι τους που οι κακουργες οι νυφες τους τον πηραν απο κοντα τους!!! Laughing

385ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 09, 2011 1:16 am

????????


Επισκέπτης
aggeliki5579 έγραψε:
καλά ε είσαι φοβερή χα χα χα.

ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ...ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΜΩΡΟ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ,ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ?? Ο ΓΙΟΚΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΟΜΑ Ή Η ΄΄ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ΄΄ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ???

Ειπαμε...εχουν μεγαλωσει 2 παιδια και ξερουν!!!! Very Happy
Αλλα αυτες τις δικες τους πεθερες τις ειχαν μακρυα... Η δικια μου εβλεπε την πεθερα της 1 φορα την εβδομαδα, αλλα αν εμεις παμε μονο 2-3 φορες την εβδομαδα, καθεται και λεει γυρω γυρω ''ε,δε τους βλεπω και καθολου, με τις δουλειες τους τρεχουν''!!!Ειδατε η καλη μου;;;

Σημερα συζητουσαμε για το διαβητη κυησης (μου βρηκαν και αρχισα διαιτα και μετρησεις με το μετρητη σακχαρου).Μου αρχισε λοιπον οτι τα κανουν ολα για τα λεφτα, να σε βαλουν να αγοραζεις βελονες κτλ
Της λεω οτι συμφωνω οτι πολλες φορες γινεται αυτο, αλλα δυστυχως στην εγκυμοσυνη ειδικα, δε μπορεις να παιζεις και ο,τι και να σου πει ο γιατρος (δυστυχως) το ακολουθεις. Και μου αρχισε τα υπαρξιακα , να μη τα κανω, να μην ακουσω τον γιατρο και στο τελος μου λεει ''ε,κατσε να τρυπιεσαι'' ... Τι να της πω;;; Με εκνευρισε γιατι μου μιλησε λες και ειμαι μεγαλο κορόιδο... Και να ειμαι, εφοσον σου λεει ο γιατρος να το κανεις, τι να πω εγω;; Οχι;;; Και αν μια στο εκατομμυριο εχει δικιο και παθει ζημια το μωρο, τι θα λεω μετα;;; Οτι δε πληρωνα τις βελονες αλλα το παιδι μου επαθε ζημια;;; Ελεος πια... Γιατι δε καταλαβαινουν;;;;;;;;;;;;;;; ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259

386ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Σεπ 11, 2011 12:07 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγα στην πεθερα μου το σαββατοκυριακο,ειχαμε μια βαφτιση προς τα εκει και ειπαμε να το συνδυασουμε....παρασκευη απογευμα φτανουμε,ουτε βγηκε να μας καλωσορισει,απο την κουρτινα ειδε τινος αμαξι μπηκε στην αυλη της και αυτο ηταν,μετα πηγε στο σιδερωμα της....εμεινα παγωτο μιλαμε...μετα απο λιγη ωρα αρχισε να ρωταει "μηπως θες να φας?μηπως λιγο καρπουζι?μηπως το ενα μηπως το αλλο?" της λεω φαγωμενοι ειμαστε κατσε να σε δουμε κι αυτη ξανα πηγε στο σιδερωμα της...αρχισα να τα παιρνω στο κρανιο,δε μας μιλουσε σαν να μην υπηρχαμε...σαββατο πρωι παμε καρδιτσα για ψωνια,να σημειωσω οτι πρωτη φορα στα χρονικα παμε στην καρδιτσα και δε την παιρνουμε μαζι...γιατι το λεω?θα δειτε αργοτερα...αφηνω ομως τον κωνσταντινο στο χωριο γιατι κανει ευκολα εμετους στο αμαξι και τον ειχα κανει μπανακι ετοιμος για την βαφτιση...φτανουμε καρδιτσα και σε ενα φαναρι εκει που ειμαστε στην ουρα και περιμενουμε να αναψει πρασινο ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ και τρανταγμα........επεσε απο πισω μας αλλο αμαξι......ταραχη πανικος....ευτυχως το αμαξι μας ειναι τζιπ και μπορεσε και λογω βαρους να μην πεσει πανω στον μπροστινο μας και φυσικα δε χτυπησαμε κιολας.....τεσπα ηρθε η τροχαια εγιναν τα δεοντα και γυρισαμε πισω,δεν ειχαμε διαθεση για ψωνια.........μας εφαγε η σκατοψυχη........σου λεει δε θα ψωνισω εγω?να μην ψωνισεις κι εσυ..........
τεσπα συνεχιζω...γυριζουμε πισω κι αυτη τιποτα,ουτε ενα πως περασατε ουτε τιποτα για να διαπιστωσω οτι το παιδι ηταν νηστικο....δεν εκανε καν τον κοπο να του βρασει ενα αυγο..........αυτη που
σκιζεται να λεει "αχ δε μου τα φερνετε να
τα κρατησω" και αλλες τετοιες τριχες.....
ταιζω τα παιδια και ντυνομαστε για τη βαφτιση...φτανουμε στο εκκλησακι μπαινουμε μεσα που καθισαμε ολοι εμεις?ε αυτη στην αλλη ακρη εκατσε...μονη της αμιλητη-αγελαστη-καταφρονεμενη απο θεους κι ανθρωπους......δε δινω και παλι σημασια,παμε στο τραπεζι μια απο τα ιδια.....εγω φυσικα ολη την ωρα κυνηγουσα τα παιδια μια που τον βαγγελη ολο και καποιος συγγενης τον σκαλωνε στην κουβεντα...ε λοιπον μετα απο κανα 4ωρο κυνηγητου πανω στις 12ποντες γοβες αποφασισε ο βαγγελης οτι τελειωσε με τα σογια και πηγε να παρει τα μικρα οποτε να'σου την η μανδαμ ωσαν ελατηριο πεταχτηκε (ειπα να μην γραψω σαν τσ@υτσ@υ) να παει να κρατησει τα μικρα μην κουραστει ο κανακαρης της.......φευγουμε κι απο εκει,τα παιδια κοιμουνται στο αμαξι και φτανουμε σπιτι.τρεχει η ηλιθια ανοιγει και κλεινει 2 φορες την πορτα απο το αμαξι,ξυπναει τα παιδια και με το που μπαινουμε σπιτι εξαφανιζολ ετρεξε να ξαπλωσει........αφου μωρη δε κοιμασαι ποτε το μεσημερι τι σου ειναι να κατσεις με τα παιδια να κοιμηθουμε λιγο εμεις??που στην τελικη εσυ τα ξυπνησες δλδ.....να μην πολυλογω το βραδυ ρωτουσε ολους αν θα φαμε με τετοιο υφος σαν να σου ελεγε μην τολμησεις και πεις ναι........με τον βαγγελη τρωγαμε κρυφα κατι κριτσινακια που ξεμειναν απο το ταξιδι...κυριακη πρωι πηγαν ολοι στο χωραφι κι εμεινα εγω σπιτι με τα μικρα....γυριζουν και λεει "καλημερα ελενη" στο μωρο και σε μενα τιποτα.........ε πηρα αναποδες και παω στην κουζινα οπου ειχε μπει μεσα με υφος θυματος οπως παντα και ακολουθει ο διαλογος( οπου Π η πεθερα οπου ε εγω)
ε-εχεις κατι?
π-οχι,γιατι?
ε-εσυ τι λες?γιατι δε μου μιλσς?σου εκανα κατι?
π-γιατι εσυ μου μιλησες οταν ηρθα σπιτι σου?(εννοουσε που ηρθε στα γενεθλια της μικρης την περασμενη βδομαδα)
ε-με δουλευεις?θες και τα λες ή σου ξεφευγουν?ποτε να σου μιλησω οταν ειχα τις ετοιμασιες του παρτυ?οταν ειχα 30 ατομα μεσα στο σπιτι μου?ή μηπως να μην πηγαινα στη δουλεια την επομενη για να εισαι εσυ χαρουμενη?
π-εχω προβληματα,δε φταιτε εσεις
ε-καθε φορα εχεις προβληματα,σε εμας γιατι ξεσπας?κι εμεις εχουμε προβληματα αλλα δε νομιζω να ηρθες ποτε σπιτι μας κ να μη σε καλωσορισαμε,να μη σου χαμογελασαμε?να ειχαμε μουτρα?
π-ε αφου δε μου βγαινει τι να κανω?να
κανω ετσι?(και κανει μια γκριματσα οτι χαμογελαει αγρια τρομαξα μα το Θεο......)
ε-ενω αμα ερχομαστε και δε μας μιλας λυνονται τα προβληματα σου?αμα ειναι να μην ερχομαστε,να σε ρωταμε "εχεις κεφια?" κι αν δεν εχεις να μην κανουμε και τοσο ταξιδι.......
π-ειπα εγω να μην ερθετε?γιατι δε σας μαγειρεψα?(αυτο ειναι δλδ η φιλοξενια για αυτην,το οτι μας μαγειρεψε........)
ΜΗ ΧΤΥΠΑΤΕ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ........

387ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Σεπ 11, 2011 12:09 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε-καλα δε πειραζει,ξερεις πολυ καλα τι εννοω........αμα αυριο μεθαυριο το παιδι σου δε θα θελει να ερχεται μη του ριξεις το φταιξιμο....
π-θα ερχεται,γιατι να μην ερχεται?ουτε το εβρισα ουτε ποτε του ειπα κουβεντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(αυτος ειναι δλδ ο λογος που τα παιδια αγαπαν τις μανες,οτι οι μανες δε τα βριζουν και δατς ιναφ..........)
π-αμα δεν ερχεται εσυ θα φταις που θα του εχεις πει οτι δε θελεις!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΗ ΧΤΥΠΑΤΕ ΑΚΟΜΗ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.........
ε-καλα δε πειραζει λεγε οτι θες,μονο να ξερεις οτι χανεις την ουσια βαζοντας τον καθε μαλακα πανω απο τα παιδια σου......
π-πανω απο τα παιδια μου δεν εχω κανεναν......
ε-αληθεια????????????δε φαινεται........αμα επιτρεπεις στον καθενα που σε ειπε κατι να σε πικραινει τοσο που να βλεπεις τα παιδια σου και να μην εχεις ενα χαμογελο κι εναν καλο λογο γι'αυτα τοτε τα εχεις βαλει πολυ πιο κατω απο τον καθενα τα παιδια σου.....κι εμενα ουτε με νοιαζει,δε θα ειχα εσενα πεθερα,θα ειχα καποια αλλη,μικρο το κακο.....τα αγορια σου ομως εσενα εχουν μανα κι αυτο δεν αλλαζει.........τα αγορια σου ομως εχουν εσενα μανα κι αυτο δεν αλλαζει........
μετα ταρακουνηθηκε βεβαια κι αρχισε να μας μιλαει και οταν μετα το φαι ειπε ο βαγγελης μαζευουμε πραγματα φευγουμε ηταν ολο καθιστε λιγο ακομη και καθιστε λιγο ακομη...........
Ε ΔΕ ΜΑΣ ΧΕΖΕΙΣ ΡΕ ΒΛΑΜΜΕΝΗ..............
εγω τελειωσα μαζι της..............δεν υπαρχει για μενα......οτι μου εδωσε αυτο θα παρει πισω...........ΤΕΛΟΣ..........

388ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Σεπ 11, 2011 12:25 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά Ευάκι, είσαι θεά!!!! Και μια χαρά της ξηγήθηκες! Αι σιχτιρ με τις σκατίβλαχες!!!!

389ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Σεπ 11, 2011 12:36 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι μου καλα της τα ειπες....Αλλα μην ξανα ασχοληθεις....Δε βγαινει πουθενα....Εγω να δεις ποσο τελειωσα με αυτην την "κυρια"....
Μην ασχολησαι....Δεν αξιζει βρε παιδακι μου.....Ασε τον αντρα σου να κανει οτι θελει μανα του ειναι.....Πρεπει κι εσυ να "ακολουθεις"????Ε,οχι πως θα γινει,με το ζορι δε γινεται κατασταση....

390ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Σεπ 12, 2011 11:34 pm

????????


Επισκέπτης
Την προηγμουμενη εβδομαδα πηγαμε 4 μερες Ναυπλιο. Την χαιρεταμε πριν φυγουμε, γυριζουμε Δευτερα μεσημερι. Κομματια εγω απο το ταξιδι, παμε κατευθειαν σπιτι μας, περασαμε και απο το δικο της βεβαια αλλα δεν ηταν στο δωματιο και δε κατσαμε να ψαξουμε και το σπιτι (αλλη ορεξη δεν ειχα!!!). Το απογευμα σκαει τηλεφωνο για ανακριση, που γυρισαμε και δε μας ειδε.. (λες και λειπαμε μηνες..). Της λεω οτι περασαμε μεσα απο το σπιτι της αλλα δε την ειδαμε καπου.. Αφου φαγαμε ανακριση τι ωρα περασαμε κτλ, καταληξαμε οτι κοιμοταν (δοξα τω θεω!!).
Τριτη απογευμα (την επομενη μερα δηλαδη!!) περναμε απο το σπιτι της και μας λεει οτι ειδε εναν ξαδερφο μας και της ειπε να μας πει αν θελουμε κατι για το μωρο. Και τι του ειπε βρε παιδια;;; ''Ε,αμα τους δω θα τους το πω, τους βλεπω και καθολου;''. Ειλικρινα αν δεν ημουν εγκυος θα της απαντουσα, αλλα κρατηθηκα. Τετοιες μαλ@@@ες λεει στο κοσμο και νομιζουν οτι παμε 1 φορα το 2μηνο. Με εκνευρισε παρα πολυ, γιατι αυτο το λεει συνεχεια. Δηλαδη τι θελει; Ισα ισα για να κλαιγεται στον κοσμο, η καλη η μαμα και η κακια η νυφη που δε παει;;; Δεν παμε καλα!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 311356 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 311356 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 311356 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 311356

Η μανα μου που με βλεπει σπανια θα επρεπε να κοψει και την καλημερα στον αντρα μου. Αλλα μονο η ξινη ξερει να εχει παραπονα.

391ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 1:07 am

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!
ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ , ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΡΟΦΑ!
ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΗ ΧΕΣΩ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ!

392ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 1:27 am

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πωπω κοριτσια σας δινω συγχαρητηρια για την υπομονη κ το κουραγιο σας!!!!!
οσες ιστοριες διαβασα με συγχισαν απιστευτα... δε θελω να ξεστομισω τι θα κανα στη θεση σας εγκυος γυναικα!!!
απλα με οσα διαβασα θεωρουμε απο τις τυχερες...
δεν εχω τετοια προβληματα , γιατι δεν εχω πεθερα... αν κ μ λεει κατα καιρους η αγαπη μ οτι αμα ζουσε θα με λατρευε...... τι να πω χαιρομαι πολυ για τη μανα μου που κ με τον αντρουλη μ κ με την μελλοντικη της νυφη εχουν απιστευτες σχεσεις... με τη νυφη μου δε , οχι αυτο το υποκριτικο και καλα φιλες, αλλα πως να το πω ειναι πολυ κοντα, δεν τον μεγαλωσε τον αδερφο μου ως κανακαρη γιατι ειναι ενας γιος(εχω ακομα 1 αδερφουλα), αλλα τις φορες π επρεπε ,που ηταν πολλες , του τα χωνε κανονικα κ με τον νομο...

393ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 3:54 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!
ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ , ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΡΟΦΑ!
ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΗ ΧΕΣΩ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ!

Μα ποσο πολυ σε καταλαβαινω.....Δε φανταζεσαι...Κι εγω θελω να την αφανισω...Πλεον δε με νοιαζει το οτι ειναι η μανα που εφερε τον αντρα μου στην ζωη κ μαλακιες....Αυτο που ξερω ειναι οτι απαξιωσε τρεις χειροτερα τον γιο μου....Παντου θα λεω ποσο κακος ανθρωπος ειναι....

394ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:01 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Την προηγμουμενη εβδομαδα πηγαμε 4 μερες Ναυπλιο. Την χαιρεταμε πριν φυγουμε, γυριζουμε Δευτερα μεσημερι. Κομματια εγω απο το ταξιδι, παμε κατευθειαν σπιτι μας, περασαμε και απο το δικο της βεβαια αλλα δεν ηταν στο δωματιο και δε κατσαμε να ψαξουμε και το σπιτι (αλλη ορεξη δεν ειχα!!!). Το απογευμα σκαει τηλεφωνο για ανακριση, που γυρισαμε και δε μας ειδε.. (λες και λειπαμε μηνες..). Της λεω οτι περασαμε μεσα απο το σπιτι της αλλα δε την ειδαμε καπου.. Αφου φαγαμε ανακριση τι ωρα περασαμε κτλ, καταληξαμε οτι κοιμοταν (δοξα τω θεω!!).
Τριτη απογευμα (την επομενη μερα δηλαδη!!) περναμε απο το σπιτι της και μας λεει οτι ειδε εναν ξαδερφο μας και της ειπε να μας πει αν θελουμε κατι για το μωρο. Και τι του ειπε βρε παιδια;;; ''Ε,αμα τους δω θα τους το πω, τους βλεπω και καθολου;''. Ειλικρινα αν δεν ημουν εγκυος θα της απαντουσα, αλλα κρατηθηκα. Τετοιες μαλ@@@ες λεει στο κοσμο και νομιζουν οτι παμε 1 φορα το 2μηνο. Με εκνευρισε παρα πολυ, γιατι αυτο το λεει συνεχεια. Δηλαδη τι θελει; Ισα ισα για να κλαιγεται στον κοσμο, η καλη η μαμα και η κακια η νυφη που δε παει;;; Δεν παμε καλα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η μανα μου που με βλεπει σπανια θα επρεπε να κοψει και την καλημερα στον αντρα μου. Αλλα μονο η ξινη ξερει να εχει παραπονα.


Μα βρε κοριτσάκι μου κι εσύ, έχεις άδικο... Γιατί δεν την καταλαβαίνετε τι γυναίκα;;; Σας βλέπει μόνο κάθε μέρα, όχι όλη μέρα όμως! Κρίμα... Κρίμα... Όσο για το ότι η μαμά σου δε σε βλέπει ποτέ θα σου πω μια σοφή κουβέντα που μου είχε πει η κουνιάδα μου: Η γυναίκα ακολουθεί τον άντρα της. Άμα ήθελε να είναι με τη μάνα της τι ήθελε και παντρεύτηκε;;; Ε;;;

Άντε γιατί μερικές φορές κι εμείς οι νύφες είμαστε υπερβολικές και ζητάμε τρελά πράγματα! Άκου να δεις τη μάνα σου... τς τς τς...

395ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:27 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ Μ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΝ ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΝ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΚΑ Ν ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΛΟ...ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ...ΑΡΑ Η ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝΩ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ

396ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:33 am

evita24

evita24
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aris17anna14 έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!
ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ , ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΡΟΦΑ!
ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΗ ΧΕΣΩ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ!


αχ! μια απο τα ιδια κ εγω με την δικια μου!

397ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:38 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ Μ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΝ ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΝ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΚΑ Ν ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΛΟ...ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ...ΑΡΑ Η ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝΩ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ

Και εγω ετσι ελεγα....Αλλα φτανει πια αυτη η "καραμελα' κι εγω της χαρισα ενα πανεμορφο εγγονακι και μονο που δεν το εχει πεταξει στα σκουπιδια....Ασε....Δε μπορεις να καταλαβεις..

398ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:45 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΟΡΩ....ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ,,,,,,ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ Ν ΧΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ.?...ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ Μ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ....ΑΡΑ ΠΙΣΤΕΨΕς ΜΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ Κ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΦΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΟΚ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Ν ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ....ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΝΥΦΗΣ Κ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ....Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΣΟ ΕΜΕΙΣ ΤΣΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑς ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ

399ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:47 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΜΠΟΡΩ....ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ,,,,,,ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ Ν ΧΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ.?...ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ Μ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ....ΑΡΑ ΠΙΣΤΕΨΕς ΜΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ Κ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΦΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΟΚ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Ν ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ....ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΝΥΦΗΣ Κ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ....Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΣΟ ΕΜΕΙΣ ΤΣΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑς ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ

Συμφωνω με το τελευταιο που εγραψες...Παιδια εχεις?

400ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Σεπ 13, 2011 4:50 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΠΤ....ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...?ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΑΝΑΜΕΝΩ.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 30 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις