Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 44]

426ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Σεπ 14, 2011 11:57 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:H καθε ιστορια ειναι πραγματικα τραγικη....Κι εγω εχω ενα μονιμο ΓΙΑΤΙ ρε μας φαιρονται ετσι?
Σας καταλαβαινω απολυτα κοριτσια....Κι εγω νιωθω πλεον μισος για αυτην την γυναικα γιατι το τελευταιο που στην βαφτιση ηρθε και δεν αγγιξε το παιδι μου λες και δε ξερωκι εγω τι ειχε....Τοσο μισος ποια για ενα 7 μηνων αγορακι???Απο τοτε την μισησα και δε θελω καμια σχεση...Και αποφασισα πως μονο λιγες φωτο θα παρουν απο την βφτιση DVD δε θα παρουν,αλλωστε ηταν αλλου για αλλου....Αισχρη γυναικα.....
Σας καταλαβαινω οσο δε παει...


δεν ξερω αν ειναι μισος γιατι ειναι χοντρη λεξη...αλλα σιγουρα ειναι αδιαφορια!...και εγω δεν μπορω να το καταλαβω!..και εμενα στα παιδια φερεται σαν να ειναι ξενα ..προσπαθει να τα πληγωσει ,να τα κανει να ζηλεψουν κλπ...

εγω εχω καταληξει οτι ειναι τοσο το ΄΄μισος΄΄ τους για τις νυφες που δεν καταλαβαινουν οτι βλαπτουν και το παιδι τους και τα εγγονια τους..που στο κατω κατω αιμα τους ειναι..!
ομως οχι..νομιζουν πως αν κατηγορισουν το παιδι η του φερθουν ασχημα αυτο ειναι σαν να το κανουν στη μανα....εσενα βλεπουν στο προσωπου του παιδιου γιαυτο φερονατι ετσι!!

427ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:01 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:H καθε ιστορια ειναι πραγματικα τραγικη....Κι εγω εχω ενα μονιμο ΓΙΑΤΙ ρε μας φαιρονται ετσι?
Σας καταλαβαινω απολυτα κοριτσια....Κι εγω νιωθω πλεον μισος για αυτην την γυναικα γιατι το τελευταιο που στην βαφτιση ηρθε και δεν αγγιξε το παιδι μου λες και δε ξερωκι εγω τι ειχε....Τοσο μισος ποια για ενα 7 μηνων αγορακι???Απο τοτε την μισησα και δε θελω καμια σχεση...Και αποφασισα πως μονο λιγες φωτο θα παρουν απο την βφτιση DVD δε θα παρουν,αλλωστε ηταν αλλου για αλλου....Αισχρη γυναικα.....
Σας καταλαβαινω οσο δε παει...

να σου πω κατι? επειδη το παρακολουθησα το θεμα σου και μπορω να πω οτι εσυ ξηγηθηκες σπαθι και με το παραπανω, και φωτο που θα τους δωσεις , πολυ τους ειναι! δεν καταλαβαινω τι ανθρωποι ειναι αυτοι που φερονται ετσι. σαπιοι...

428ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:12 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
tatijana έγραψε:H καθε ιστορια ειναι πραγματικα τραγικη....Κι εγω εχω ενα μονιμο ΓΙΑΤΙ ρε μας φαιρονται ετσι?
Σας καταλαβαινω απολυτα κοριτσια....Κι εγω νιωθω πλεον μισος για αυτην την γυναικα γιατι το τελευταιο που στην βαφτιση ηρθε και δεν αγγιξε το παιδι μου λες και δε ξερωκι εγω τι ειχε....Τοσο μισος ποια για ενα 7 μηνων αγορακι???Απο τοτε την μισησα και δε θελω καμια σχεση...Και αποφασισα πως μονο λιγες φωτο θα παρουν απο την βφτιση DVD δε θα παρουν,αλλωστε ηταν αλλου για αλλου....Αισχρη γυναικα.....
Σας καταλαβαινω οσο δε παει...

να σου πω κατι? επειδη το παρακολουθησα το θεμα σου και μπορω να πω οτι εσυ ξηγηθηκες σπαθι και με το παραπανω, και φωτο που θα τους δωσεις , πολυ τους ειναι! δεν καταλαβαινω τι ανθρωποι ειναι αυτοι που φερονται ετσι. σαπιοι...

Εγω είμαι λίγο πιο υπερβολική αν θέλετε, και ειλικρινά θα φοβόμουν κιόλας να τους δωσω φωτογραφία με το παιδί μου...

429ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:16 am

????????


Επισκέπτης
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
etoile! έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ Μ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΝ ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΝ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΚΑ Ν ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΛΟ...ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ...ΑΡΑ Η ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝΩ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ

Κοριτσακι μου και εγω τα ιδια ελεγα μεχρι να παντρευτω, να μεινω κοντα και να μου βγαζει τα παντα ξινα!!!
Και δε μιλαω για ψιλοπραγματα, γιατι πολλες κοπελες τρωγονται και με χαζομαρες, σιγουρα. Εγω λεω για χοντραδες!!!!
Για να την ειχες να σου βαζει λογια στον αντρα σου κοντα στο γαμο, να τσακωνεσαι συνεχεια μαζι του αντι να χαιρεσαι στιγμες, να βλεπεις οτι οταν συμβαινει κατι κακο δεν εχει κανεναν διπλα του εκτος απο εσενα, να τον θυμαται μονο οταν θελει κατι,να τον βλεπεις να κλαιει με αυτα που του κανει και του λεει.... Ε,εκει θα αλλαζες και εσυ!!!

θα συμφωνησω και εγώ...αυτα για το μεγαλυτερο δωρο κλπ ειναι θεωρίες....και στο κατω κατω τι δωρο ειναι οταν προσπαθουν να στρεψουν τον αντρα σου εναντιον σου ?.....
απο την άλλη αν δεν σου τυχει τετοια πεθερα δεν μπορεις να ξερεις τι θα εκανες...! έξω απο το χωρό.....

Ακριβως αυτο... Και ολο ακουω να λενε οτι πρεπει να σεβομαστε τους γονεις του, αλλα κανεις δεν εχει πει ποτε μα ΠΟΤΕ οτι πρεπει και εκεινοι να σεβονται τη γυναικα του και μητερα του παιδιου του....
Aλλωστε μη ξεχναμε κι εμεις ειμαστε δωρα για τους αντρες μας και τα πεθερικα μας....Γιατι φερνουμε υπεροχα εγγονια και μωρα.....Αντε με τις ηλιθιες...

430ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:22 am

????????


Επισκέπτης
art86 έγραψε:κοριτσια νομιζω παρεξηγηθηκε αυτο που ειπα.΄....εγω ξανα λεω οτι μενω με τν πεθερα μ στο ιδιο σπιτι αρα λογικο ειναι να εχουμε προβληματα αλλα μεχρι εκει δν τν αφηνω να επεμβαινει στη ζωη μ με τον αντρα μ...αυτο ειπα.....το θεμα ειναι πως θα διαχειριστεις εσυ τν κατασταση....την γνωμη μ ειπα

Δε παρεξηγηθηκες καρδουλα μου!! Τον πονο μας λεμε... Και εσυ απλα επεσες σε διακριτικη πεθερα... Αμα ηταν σαν τις δικες μας και σε αλλη πολη να εμενες θα χωνοταν και θα σας εκανε ανω κατω... Γιατι οι αντρες δε μιλανε, αφηνουν τα πραγματα να διαιωνιζονται και καποια στιγμη γινεται το μπραφ και δε μαζευεται το πραγμα!!!!

431ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:24 am

????????


Επισκέπτης
athina24 έγραψε:αχ!βρε κοριτσια εγω μονο που σας διαβαζω φουντωνω και ευχαριστω το Θεο που μου εκατσε καλη πεθερα!αλλα εχω μια απορια....γιατι δεν αντιδρατε?

Γιατι... Επειδη οταν αντιδρας και ακρη δε βγαζεις τελικα και κακια γινεσαι και βλεπεις και τον αντρα σου να σκαει απο στεναχωρια!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 215994

432ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:25 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
trilly έγραψε:
tatijana έγραψε:H καθε ιστορια ειναι πραγματικα τραγικη....Κι εγω εχω ενα μονιμο ΓΙΑΤΙ ρε μας φαιρονται ετσι?
Σας καταλαβαινω απολυτα κοριτσια....Κι εγω νιωθω πλεον μισος για αυτην την γυναικα γιατι το τελευταιο που στην βαφτιση ηρθε και δεν αγγιξε το παιδι μου λες και δε ξερωκι εγω τι ειχε....Τοσο μισος ποια για ενα 7 μηνων αγορακι???Απο τοτε την μισησα και δε θελω καμια σχεση...Και αποφασισα πως μονο λιγες φωτο θα παρουν απο την βφτιση DVD δε θα παρουν,αλλωστε ηταν αλλου για αλλου....Αισχρη γυναικα.....
Σας καταλαβαινω οσο δε παει...

να σου πω κατι? επειδη το παρακολουθησα το θεμα σου και μπορω να πω οτι εσυ ξηγηθηκες σπαθι και με το παραπανω, και φωτο που θα τους δωσεις , πολυ τους ειναι! δεν καταλαβαινω τι ανθρωποι ειναι αυτοι που φερονται ετσι. σαπιοι...

Εγω είμαι λίγο πιο υπερβολική αν θέλετε, και ειλικρινά θα φοβόμουν κιόλας να τους δωσω φωτογραφία με το παιδί μου...

Και γω σκεφτομαι μηπως του κανουν κανα βουντου....Δε ξερω..

Σε ειδα και σενα να μας λες εδω μεσα οτι εισαι εγκυος....Μια εσενα ειδα στο ονειρο μου και μια το Ευακι...Αντε να δουμε..

433ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:29 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:H καθε ιστορια ειναι πραγματικα τραγικη....Κι εγω εχω ενα μονιμο ΓΙΑΤΙ ρε μας φαιρονται ετσι?
Σας καταλαβαινω απολυτα κοριτσια....Κι εγω νιωθω πλεον μισος για αυτην την γυναικα γιατι το τελευταιο που στην βαφτιση ηρθε και δεν αγγιξε το παιδι μου λες και δε ξερωκι εγω τι ειχε....Τοσο μισος ποια για ενα 7 μηνων αγορακι???Απο τοτε την μισησα και δε θελω καμια σχεση...Και αποφασισα πως μονο λιγες φωτο θα παρουν απο την βφτιση DVD δε θα παρουν,αλλωστε ηταν αλλου για αλλου....Αισχρη γυναικα.....
Σας καταλαβαινω οσο δε παει...


δεν ξερω αν ειναι μισος γιατι ειναι χοντρη λεξη...αλλα σιγουρα ειναι αδιαφορια!...και εγω δεν μπορω να το καταλαβω!..και εμενα στα παιδια φερεται σαν να ειναι ξενα ..προσπαθει να τα πληγωσει ,να τα κανει να ζηλεψουν κλπ...

εγω εχω καταληξει οτι ειναι τοσο το ΄΄μισος΄΄ τους για τις νυφες που δεν καταλαβαινουν οτι βλαπτουν και το παιδι τους και τα εγγονια τους..που στο κατω κατω αιμα τους ειναι..!
ομως οχι..νομιζουν πως αν κατηγορισουν το παιδι η του φερθουν ασχημα αυτο ειναι σαν να το κανουν στη μανα....εσενα βλεπουν στο προσωπου του παιδιου γιαυτο φερονατι ετσι!!

Δε με νοιαζει αμα ειναι βαρια κουβεντα....Αδιαφορια δεν ειναι γιατι απο την στιγμη που τα συζηταω και τα γυρωφερνω μιας και ειναι και προσφατα...Μονο αδιαφορια ειναι...Σιγουρα παντως κατι νιωθω γιαυτην την κυρια που δεν ειναι καθολου καλο....

Αφηστε που οπως ειπα κ σε αλλο θεμα ΚΑΝΕΙΣ απο δαυτους δεν ηρθαν να ευχαριστησουν και να χαιρετησουν την δικη μου μανα....Που προσεχει το παιδι μου,το εγγονι της καλυτερα κι απο μενα που λεει ο λογος...Και θα ευχαριστω εγω για το δωρο το οιτ φερανε τον γιο τους που λατρευω στον κοσσμο????

434ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 12:32 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="trilly"]
tatijana έγραψε:


να σου πω κατι? επειδη το παρακολουθησα το θεμα σου και μπορω να πω οτι εσυ ξηγηθηκες σπαθι και με το παραπανω, και φωτο που θα τους δωσεις , πολυ τους ειναι! δεν καταλαβαινω τι ανθρωποι ειναι αυτοι που φερονται ετσι. σαπιοι...

Πολλες τριλι μου την ιδια απορια εχουμε....

Αννακι μου το ξερω οτι μια δε με γουσταρει η τυπισσα,καμια γκομενα σοβαρη και μη,δε γουσταρε αυτη...Ποτε και ουτε θα γινει ποτε αυτο...Στο διαολο να πανε...Απορω πως βγηκε ετσι ο δικος μου....Καμια σχεση ομως???

435ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 1:12 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

Σε ειδα και σενα να μας λες εδω μεσα οτι εισαι εγκυος....Μια εσενα ειδα στο ονειρο μου και μια το Ευακι...Αντε να δουμε..

Εγώ τελικά δεν ήμουν Τατιάνα μου! Αδιαθέτησα την 43η μέρα και πέθανα στον πόνο... Ενώ δεν ποναω κανονικά.

436ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Σεπ 22, 2011 3:05 pm

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ!!! μεγάλο θέμα...Από που να το πιάσει κανείς.Τα νεύρα μου πάλι κρόσια σήμερα Twisted Evil Τί φταίω εγώ που προς το παρόν δεν έχω άλλα σοβαρά προβλήματα να μου ταράζει την ηρεμία μέρα παρά μέρα??? Θα πρέπει συνέχεια να ακούω την γκρίνια κ την κλάψα της? Αντί να χαρεί κ να σεβαστεί το γεγονός οτι περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι κάνει λες κ έχουμε κανένα πένθος.ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.

437ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 23, 2011 2:51 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΧΕΡΟΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΣ?ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ!ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ?ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΣΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΝΥΦΕΣ!ΥΠΟΜΟΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ? ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΚΡΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΝ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΣΑΝ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΟΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΕΧΘΡΟΥΣ!ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟΙ ΧΑΛΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Η ΜΑΝΑ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΔΙΝΟΝΤΕ ΠΟΛΛΕΣ! ΑΡΚΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!

438ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 5:05 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηγε ο δικος μου να δει τους δικους του μετα τα βαφτησια...2-3 βδομαδες μετα.

-Στην βαφτιση ηρθαν με αδεια χερια οι γονεις του.
-εφυγαν νωρις απο την βαφτιση με το που ακουσαν το ονομα μπραφ κι εφυγαν.
-ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ Η ΚΛΩΣΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

Λοιποννννν..Στειλανε μεσω του δικου μου δωρακια για το γιο μου...Η μαλακω εστειλε ενα πιτζαμακι,ο μαλακας εναν κουμπαρα του Αρη[ομαδα] και παμπερς.

Οσο για το γιατι δεν εκουμπησε το παιδι?Απλα γιατι το παιδι λεει η μαλακω δεν το ξερει...

Πες τε μου τι σκατα θα τα κανω τα δωρα?Ενω του εχω πει του δικου μου οτι δωρα δε θελω για το παιδι παρα μονο σε γιορτες γεννεθλια και τετοια....Και παλι εκανε μοκο...Να τα πεταξω?να τα καψω?τι???Οι πιο λογικες μπορουν να μου πουν??

439ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 5:32 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρίμα που δεν μπορώ να σου απαντήσω...
Γιατί σε ότι έχει να κάνει με πεθερά ΛΟΓΙΚΗ δεν έχω......

440ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 5:55 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Πηγε ο δικος μου να δει τους δικους του μετα τα βαφτησια...2-3 βδομαδες μετα.

-Στην βαφτιση ηρθαν με αδεια χερια οι γονεις του.
-εφυγαν νωρις απο την βαφτιση με το που ακουσαν το ονομα μπραφ κι εφυγαν.
-ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ Η ΚΛΩΣΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

Λοιποννννν..Στειλανε μεσω του δικου μου δωρακια για το γιο μου...Η μαλακω εστειλε ενα πιτζαμακι,ο μαλακας εναν κουμπαρα του Αρη[ομαδα] και παμπερς.

Οσο για το γιατι δεν εκουμπησε το παιδι?Απλα γιατι το παιδι λεει η μαλακω δεν το ξερει...

Πες τε μου τι σκατα θα τα κανω τα δωρα?Ενω του εχω πει του δικου μου οτι δωρα δε θελω για το παιδι παρα μονο σε γιορτες γεννεθλια και τετοια....Και παλι εκανε μοκο...Να τα πεταξω?να τα καψω?τι???Οι πιο λογικες μπορουν να μου πουν??
να κανω μια ερωτηση,γιατι δεν θελεις δωρα?

441ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 5:58 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε θελω να μαθει το παιδι καθε φορα σε δωρα.Θελω να εχει λαχταρα..

442ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:02 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Πηγε ο δικος μου να δει τους δικους του μετα τα βαφτησια...2-3 βδομαδες μετα.

-Στην βαφτιση ηρθαν με αδεια χερια οι γονεις του.
-εφυγαν νωρις απο την βαφτιση με το που ακουσαν το ονομα μπραφ κι εφυγαν.
-ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ Η ΚΛΩΣΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

Λοιποννννν..Στειλανε μεσω του δικου μου δωρακια για το γιο μου...Η μαλακω εστειλε ενα πιτζαμακι,ο μαλακας εναν κουμπαρα του Αρη[ομαδα] και παμπερς.

Οσο για το γιατι δεν εκουμπησε το παιδι?Απλα γιατι το παιδι λεει η μαλακω δεν το ξερει...

Πες τε μου τι σκατα θα τα κανω τα δωρα?Ενω του εχω πει του δικου μου οτι δωρα δε θελω για το παιδι παρα μονο σε γιορτες γεννεθλια και τετοια....Και παλι εκανε μοκο...Να τα πεταξω?να τα καψω?τι???Οι πιο λογικες μπορουν να μου πουν??

Εγώ θα έδινα τα δώρα σε μια φτωχή οικογένεια αν και θα κρατούσα κάτι από όλα αυτά μάλλον... τον κουμπαρά τον οποίο θα έσπαζα καταλάθως... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 4872

443ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:05 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα,οχι θελω να παρω το μερος της πεθερας σου,γιατι σου εχει κανει πολλα,αλλα τα παμπερς δεν ειναι δωρο.ασε που σε γλιτωνει να τα παρεις εσυ.το ιδιο και ο κουμπαρας,χρειαζεται.και εγω δεν συμφωνω καθε φορα που ερχεται καποιος στο σπιτι να τις φερνει και κατι αλλα αν μου φερναν παμπερς δεν θα ελεγα οχι.και ο δικος σου ειναι μικρουλης ακομη δεν μαθαινει.

444ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:07 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο κουμπαρας μη πω και ψεματα μου αρεσει πολυ...Αλλα απο την αλλη δε θελω τιποτα.Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι?Το παιδι να το στελνω μετα στα πεθερικα μου?Κι αν του συμπεριφερεται η αλλη η κλωσσα ετσι απαξιωτικα?Θα την γδαρω,τι να κανω?Γιατι θα ερθειη στιγμη που θα μου το πει ο Νικολας...

445ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:09 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:κοιτα,οχι θελω να παρω το μερος της πεθερας σου,γιατι σου εχει κανει πολλα,αλλα τα παμπερς δεν ειναι δωρο.ασε που σε γλιτωνει να τα παρεις εσυ.το ιδιο και ο κουμπαρας,χρειαζεται.και εγω δεν συμφωνω καθε φορα που ερχεται καποιος στο σπιτι να τις φερνει και κατι αλλα αν μου φερναν παμπερς δεν θα ελεγα οχι.και ο δικος σου ειναι μικρουλης ακομη δεν μαθαινει.

Συμφωνω οτι ο μικρος ειναι νινακι και δε καταλαβαινει αλλα δε μπορω ξαφνικα να γυρισω κ να τους πω ωπα τωρα δε θελω να στελνεται τιποτα μετα απο ενα με δυο χρονια...Αυτα τα κοβεις απο την αρχη αν και αυτοι δε καταλαβαινουν..συνεχιζουν.

446ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:12 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

447ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:14 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked



Respect Respect




Πως το κάνεις όμως?
όταν ξέρεις ότι θα σκοτωθείς με τον άντρα σου μετά???
Γιατί αυτό είναι σίγουρο...

448ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

Και ο αλλος δε θα στραβωσει?θα στραβωσει...Αλλα δεν αντεχω να μη με ακουει κι αυτος,3 φορες του ειπα ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑΑΑΑΑ

449ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:16 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked



Respect Respect




Πως το κάνεις όμως?
όταν ξέρεις ότι θα σκοτωθείς με τον άντρα σου μετά???
Γιατί αυτό είναι σίγουρο...

με προλαβες...

450ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:18 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

Και ο αλλος δε θα στραβωσει?θα στραβωσει...Αλλα δεν αντεχω να μη με ακουει κι αυτος,3 φορες του ειπα ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑΑΑΑΑ

δε στραβωσε δλδ που η μανα του ειπε το παιδι του "ξενο" αλλα που εσυ θα πεις στη μανα του οτι ειπε το παιδι του "ξενο" θα στραβωσει?!?!?!?!(βγαλατε ακρη ή τα εκανα κουλουβαχατα?!?!) scratch

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις