Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 44]

451ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

Και ο αλλος δε θα στραβωσει?θα στραβωσει...Αλλα δεν αντεχω να μη με ακουει κι αυτος,3 φορες του ειπα ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑΑΑΑΑ

δε στραβωσε δλδ που η μανα του ειπε το παιδι του "ξενο" αλλα που εσυ θα πεις στη μανα του οτι ειπε το παιδι του "ξενο" θα στραβωσει?!?!?!?!(βγαλατε ακρη ή τα εκανα κουλουβαχατα?!?!) scratch

οχι εγω λεω οτι θα στραβωσει που θα τα στειλω πισω...

452ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:21 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Ο κουμπαρας μη πω και ψεματα μου αρεσει πολυ...Αλλα απο την αλλη δε θελω τιποτα.Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι?Το παιδι να το στελνω μετα στα πεθερικα μου?Κι αν του συμπεριφερεται η αλλη η κλωσσα ετσι απαξιωτικα?Θα την γδαρω,τι να κανω?Γιατι θα ερθειη στιγμη που θα μου το πει ο Νικολας...

Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

Και ο αλλος δε θα στραβωσει?θα στραβωσει...Αλλα δεν αντεχω να μη με ακουει κι αυτος,3 φορες του ειπα ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑΑΑΑΑ

δε στραβωσε δλδ που η μανα του ειπε το παιδι του "ξενο" αλλα που εσυ θα πεις στη μανα του οτι ειπε το παιδι του "ξενο" θα στραβωσει?!?!?!?!(βγαλατε ακρη ή τα εκανα κουλουβαχατα?!?!) scratch


Μια χαρά άκρη βγάλαμε..
Ο Νικόλας δεν μπορεί να βρεί την δικιά του άκρη όμως μου φένετε!!!
τι άλλο θέλει για να καταλάβει ο χριστιανός πως Τατιάνα και Πόντια Πεθερά δεν πάνε μαζί!!!
το πολεμάει ο φουκαράς..

453ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:49 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μια που ειμαστε και στο σωστο τοπικ θα μιλησω δε μπορω θα σκασω...την τριτη πηρα τηλεφωνο την δικη μου γιατι ειχα δει καποιες πρωινες κλησεις της την περασμενη βδομαδα πραγμα που σημαινει οτι ηθελε να με πετυχει ενω ειναι και ειμαι μονη στο σπιτι...ε λοιπον οσο και καλη διαθεση να ειχα στο τελος την πηρε και την σηκωσε...οπου Π αυτη οπου Ε εγω...να σημειωσω πως δε θυμαμαι ολο το διαλογο σκορπιες κουβεντες θα γραφω...
Π εγω ευα σε ειχα σαν κορη μου,μετα απο καποια πραγματα τραβηχτηκα...
Ε αληθεια?!τι πραγματα?γιατι εγω νομιζα με ειχες σαν κορη και οσο με παταγες τραβηχτηκα κι εγω...
Π ε να σταματησες να με παιρνεις τηλεφωνο μονη σου...
Ε πλακα μου κανεις?οταν σε πηρα και ειπες "αυτο" και ο βαγγελης θυμωσε και σε πηρε τηλεφωνο και του ειπες "το αλλο" και με εβρισε ο αντρας μου εξαιτιας σου ποια η θεση μου?και ενω στο ειπα το επαιξες και θυμα?οχι κυρα μου καλυτερα να ειναι και ο γιος σου παρων να μην εχουμε και παρεξηγησεις γιατι ΑΝ ημουν κορη σου το "αυτο" δε θα τολμουσες να το ξεστομισεις...
Π ε πιθανως...
Ε και για να εχουμε καλο ρωτημα αν ειχες κορη και ηταν εγκυος δε θα πηγαινες ποτε να τη βοηθησεις?δε θα επαιρνες ενα κατι για το μωρο?δε θα πηγαινες να δεις το μωρο με ενα λουλουδι στην κορη σου που σου εδωσε τοση χαρα?!δε θα της ειχες το κρεβατι της στρωμενο οταν θα εκανε 9 ωρες δρομο να ερθει με το μωρο της να σε δει?δε θα της ελεγες καλοριζικο το σπιτι της?
Π ε πιθανως....ναι αλλα εσυ δε με μιλας οπως παλια...
Ε ε και τι να κανω μωρε να μιλαω συνεχεια μονη μου?!τι ειμαι χαζοχαρουμενη?!εσυ ποτε δε συνεχιζεις μια κουβεντα εγω τι να υποθεσω?οτι με βαριεσαι?οτι δε θες και σε πονοκεφαλιαζω?τι?πες μου...ή νομιζεις πως μονο εσυ εχεις προβληματα σε ολη την υφηλιο και αλλος κανεις?
Π εγω αυτο μονο θελω να εχετε ενα χαμογελο οταν ερχομαι και να μου μιλατε να ξεχνιεμαι απο τα δικα μου...
Ε συγγνωμη αλλα αυτο το "οποτε ερχομαι" ειναι στο παρα τσακ για ενα συμβαν(πχ βαφτιση του παιδιου,πχ γαμος της αδερφης μου) και αμεσως μετα φευγεις...και οπως βλεπεις δε κανω κλειστες γιορτες,ερχονται και 40 και 50 ατομα να μας τιμησουν,δε θα ασχολουμαι μονο μαζι σου δεν ειναι σωστο....και εν πασει περιπτωσει εμεις οταν ερχομαστε ολο κατι εχεις και ουτε βγαινεις να μας καλοσορισεις ουτε να χαμογελασεις στα παιδια ουτε τιποτα...
Π ναι αλλα εσυ δε με καλεσες στα γενεθλια του κωνσταντινου αλλα εγω ειδες δε το κρατησα μανιατικο?
Ε ειναι πολυ βολικο να τα ριχνουμε ολα στη νυφη ε????ο γιος σου δε σε καλεσε στα γενεθλια απο αυτον να ζητησεις τα ρεστα....και αν θες να ξερεις εγω δε θα σε ξανακαλουσα πουθενα που περυσι σας καλεσαμε στα πρωτα γενεθλια της ελενης και ειχαμε και τα γενεθλια του κωνσταντινου μαζι και οχι δεν ηρθατε αλλα δεν πηρατε και ενα τηλεφωνο να πειτε δε θα ερθετε να ξερω κι εγω σα νοικοκυρα να ετοιμασω τον ξενωνα ή οχι...και στη γιορτη του γιου σου που επισης σας καλεσαμε επισης δεν ηρθατε αλλα ηταν και πολυ αστειο φαινεται να μην παρετε τηλεφωνο το πρωι να ευχηθειτε στον γιο σας για να δημιουργησετε την εντυπωση οτι ειστε καθ'οδον και να μην ξερω να στρωσω τραπεζι για 20 'η για 22 ατομα και να ρωταει ολος ο κοσμος αν θα ερθετε και να μην ξερω...για να παρετε τηλεφωνο στις 9 το βραδυ τελευταιο απ'ολους τον θυμηθηκατε.....
Π ναι και οταν η θεια σου ειπε οτι επρεπε να χρυσωσουμε το δοντι της μικρης δε με προσβαλε?
Ε ποτε καλε????στην βαφτιση της μικρης που ησουν με τα μουτρα στο πατωμα και ηρθαν οι ανθρωποι μετα το γλεντι να σας δουν και ο πεθερος μουθ τους γυρισε τον κωλο μεσα στο ιδιο μου το σπιτι και πηγε και κοιμηθηκε?!?!?!?!και τι ειπε δλδ η γυναικα?οτι αν εγω δεν ημουν χαζομαμα να λεω σε ολους για το πρωτο δοντι της μικρης ισως καποια γιαγια(δλδ η μαμα μου ή η πεθερα μου ή οι θειες μου) νομιζαν οτι το εβλεπαν πρωτες και το χρυσωναν????και τι σε νοιαζει εσενα?σου ειπα εγω ποτε κακο λογο?σου ζητησα ποτε εγω ενα ευρω????ή μηπως εχετε εθιμα εσεις ποτε να δινετε κατι σε καποιον και οχι να του παιρνετε???
Π τι εννοεις????
Ε α τι εννοω τωρα ε?εννοω που παντρευτηκαμε κι ενα δωρο δε μας κανατε...που γεννησα και ενα δωρο δε κανατε...που πηραμε σπιτι και ενα δωρο δε κανατε...αλλα μονο να ζητατε ξερετε...
ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

454ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:50 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και αλλα πολλα....μιαμιση ωρα σχεδον μιλαγαμε.......... Twisted Evil

455ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 6:55 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Π ναι αλλα εσυ δε με καλεσες στα γενεθλια του κωνσταντινου αλλα εγω ειδες δε το κρατησα μανιατικο?
Δεν το κραταει, δεν το κραταει, αλλά ακόμα το θυμάται!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

456ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 7:06 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Π ναι αλλα εσυ δε με καλεσες στα γενεθλια του κωνσταντινου αλλα εγω ειδες δε το κρατησα μανιατικο?
Δεν το κραταει, δεν το κραταει, αλλά ακόμα το θυμάται!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

απο εκει να καταλαβεις τι σκατοψυχη ειναι....και της λεω "αφου σε πειραξε γιατι δε ρωτησες γιατι εγινε ετσι να παρεις την απαντηση σου να μην το σκεφτεσαι?γιατι δε χρειαζοταν να ρωτησεις...ησουν σιγουρη οτι η νυφη σου τα φταιει ολα...."
δεν απαντησε................

457ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 7:17 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι εισαι αδικη.....δεν σου εδωσε δωρα??????να τωρα τελευταια δεν σου εφερε δωρο για τον Κωνσταντινο ενα σετακι....α!σορυ μισο?????

458ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 7:27 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:Ευακι εισαι αδικη.....δεν σου εδωσε δωρα??????να τωρα τελευταια δεν σου εφερε δωρο για τον Κωνσταντινο ενα σετακι....α!σορυ μισο?????

ε ναι μη λεω και ψεμματα...πηρε δωρο στον κωνσταντινο μισο σετακι...αφου καταλαβε οτι παιρνουμε δωρο που και που στα εγγονια μας οταν εκλεισε τα 2 ο γιος μου...μεχρι τοτε.........ουγκ-ουγκ....

459ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 1:19 pm

????????


Επισκέπτης
tatijana έγραψε:H καθε ιστορια ειναι πραγματικα τραγικη....Κι εγω εχω ενα μονιμο ΓΙΑΤΙ ρε μας φαιρονται ετσι?
Σας καταλαβαινω απολυτα κοριτσια....Κι εγω νιωθω πλεον μισος για αυτην την γυναικα γιατι το τελευταιο που στην βαφτιση ηρθε και δεν αγγιξε το παιδι μου λες και δε ξερωκι εγω τι ειχε....Τοσο μισος ποια για ενα 7 μηνων αγορακι???Απο τοτε την μισησα και δε θελω καμια σχεση...Και αποφασισα πως μονο λιγες φωτο θα παρουν απο την βφτιση DVD δε θα παρουν,αλλωστε ηταν αλλου για αλλου....Αισχρη γυναικα.....
Σας καταλαβαινω οσο δε παει...

Εσυ λες αυτο... Εμενα η συνυφαδα που δε μας μιλαει και μια φορα κατα τυχη ημασταν επισκεψη στο ιδιο σπιτι και μου ελεγαν ολοι για το μωρο και αυτη ξινιζε τη μουρη της;;; Με το αγεννητο!!! Laughing Laughing Laughing
Αμα η αλλη ειναι κακος ανθρωπος...

460ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 8:21 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω μια που ειμαστε και στο σωστο τοπικ θα μιλησω δε μπορω θα σκασω...την τριτη πηρα τηλεφωνο την δικη μου γιατι ειχα δει καποιες πρωινες κλησεις της την περασμενη βδομαδα πραγμα που σημαινει οτι ηθελε να με πετυχει ενω ειναι και ειμαι μονη στο σπιτι...ε λοιπον οσο και καλη διαθεση να ειχα στο τελος την πηρε και την σηκωσε...οπου Π αυτη οπου Ε εγω...να σημειωσω πως δε θυμαμαι ολο το διαλογο σκορπιες κουβεντες θα γραφω...
Π εγω ευα σε ειχα σαν κορη μου,μετα απο καποια πραγματα τραβηχτηκα...
Ε αληθεια?!τι πραγματα?γιατι εγω νομιζα με ειχες σαν κορη και οσο με παταγες τραβηχτηκα κι εγω...
Π ε να σταματησες να με παιρνεις τηλεφωνο μονη σου...
Ε πλακα μου κανεις?οταν σε πηρα και ειπες "αυτο" και ο βαγγελης θυμωσε και σε πηρε τηλεφωνο και του ειπες "το αλλο" και με εβρισε ο αντρας μου εξαιτιας σου ποια η θεση μου?και ενω στο ειπα το επαιξες και θυμα?οχι κυρα μου καλυτερα να ειναι και ο γιος σου παρων να μην εχουμε και παρεξηγησεις γιατι ΑΝ ημουν κορη σου το "αυτο" δε θα τολμουσες να το ξεστομισεις...
Π ε πιθανως...
Ε και για να εχουμε καλο ρωτημα αν ειχες κορη και ηταν εγκυος δε θα πηγαινες ποτε να τη βοηθησεις?δε θα επαιρνες ενα κατι για το μωρο?δε θα πηγαινες να δεις το μωρο με ενα λουλουδι στην κορη σου που σου εδωσε τοση χαρα?!δε θα της ειχες το κρεβατι της στρωμενο οταν θα εκανε 9 ωρες δρομο να ερθει με το μωρο της να σε δει?δε θα της ελεγες καλοριζικο το σπιτι της?
Π ε πιθανως....ναι αλλα εσυ δε με μιλας οπως παλια...
Ε ε και τι να κανω μωρε να μιλαω συνεχεια μονη μου?!τι ειμαι χαζοχαρουμενη?!εσυ ποτε δε συνεχιζεις μια κουβεντα εγω τι να υποθεσω?οτι με βαριεσαι?οτι δε θες και σε πονοκεφαλιαζω?τι?πες μου...ή νομιζεις πως μονο εσυ εχεις προβληματα σε ολη την υφηλιο και αλλος κανεις?
Π εγω αυτο μονο θελω να εχετε ενα χαμογελο οταν ερχομαι και να μου μιλατε να ξεχνιεμαι απο τα δικα μου...
Ε συγγνωμη αλλα αυτο το "οποτε ερχομαι" ειναι στο παρα τσακ για ενα συμβαν(πχ βαφτιση του παιδιου,πχ γαμος της αδερφης μου) και αμεσως μετα φευγεις...και οπως βλεπεις δε κανω κλειστες γιορτες,ερχονται και 40 και 50 ατομα να μας τιμησουν,δε θα ασχολουμαι μονο μαζι σου δεν ειναι σωστο....και εν πασει περιπτωσει εμεις οταν ερχομαστε ολο κατι εχεις και ουτε βγαινεις να μας καλοσορισεις ουτε να χαμογελασεις στα παιδια ουτε τιποτα...
Π ναι αλλα εσυ δε με καλεσες στα γενεθλια του κωνσταντινου αλλα εγω ειδες δε το κρατησα μανιατικο?
Ε ειναι πολυ βολικο να τα ριχνουμε ολα στη νυφη ε????ο γιος σου δε σε καλεσε στα γενεθλια απο αυτον να ζητησεις τα ρεστα....και αν θες να ξερεις εγω δε θα σε ξανακαλουσα πουθενα που περυσι σας καλεσαμε στα πρωτα γενεθλια της ελενης και ειχαμε και τα γενεθλια του κωνσταντινου μαζι και οχι δεν ηρθατε αλλα δεν πηρατε και ενα τηλεφωνο να πειτε δε θα ερθετε να ξερω κι εγω σα νοικοκυρα να ετοιμασω τον ξενωνα ή οχι...και στη γιορτη του γιου σου που επισης σας καλεσαμε επισης δεν ηρθατε αλλα ηταν και πολυ αστειο φαινεται να μην παρετε τηλεφωνο το πρωι να ευχηθειτε στον γιο σας για να δημιουργησετε την εντυπωση οτι ειστε καθ'οδον και να μην ξερω να στρωσω τραπεζι για 20 'η για 22 ατομα και να ρωταει ολος ο κοσμος αν θα ερθετε και να μην ξερω...για να παρετε τηλεφωνο στις 9 το βραδυ τελευταιο απ'ολους τον θυμηθηκατε.....
Π ναι και οταν η θεια σου ειπε οτι επρεπε να χρυσωσουμε το δοντι της μικρης δε με προσβαλε?
Ε ποτε καλε????στην βαφτιση της μικρης που ησουν με τα μουτρα στο πατωμα και ηρθαν οι ανθρωποι μετα το γλεντι να σας δουν και ο πεθερος μουθ τους γυρισε τον κωλο μεσα στο ιδιο μου το σπιτι και πηγε και κοιμηθηκε?!?!?!?!και τι ειπε δλδ η γυναικα?οτι αν εγω δεν ημουν χαζομαμα να λεω σε ολους για το πρωτο δοντι της μικρης ισως καποια γιαγια(δλδ η μαμα μου ή η πεθερα μου ή οι θειες μου) νομιζαν οτι το εβλεπαν πρωτες και το χρυσωναν????και τι σε νοιαζει εσενα?σου ειπα εγω ποτε κακο λογο?σου ζητησα ποτε εγω ενα ευρω????ή μηπως εχετε εθιμα εσεις ποτε να δινετε κατι σε καποιον και οχι να του παιρνετε???
Π τι εννοεις????
Ε α τι εννοω τωρα ε?εννοω που παντρευτηκαμε κι ενα δωρο δε μας κανατε...που γεννησα και ενα δωρο δε κανατε...που πηραμε σπιτι και ενα δωρο δε κανατε...αλλα μονο να ζητατε ξερετε...
ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!


καλά ..άργησα να το διαβάσω...αλλά εχω μείνει άφωνη!!!

πραγματικα Ευάκι μπραβο...δεν θα μπορουσα να της μιλησω έτσι ποτε..αν και εχω πολλα ..παρα πολλά να της σούρω....αλλα η ΄΄κυρια΄΄δεν θα με ρωταγε και ποτε ευθεως τι εχω κλπ...υπουλα παντα...
δεν εχω λογια παντως!!

461ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 8:30 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

Και ο αλλος δε θα στραβωσει?θα στραβωσει...Αλλα δεν αντεχω να μη με ακουει κι αυτος,3 φορες του ειπα ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑΑΑΑΑ

δε στραβωσε δλδ που η μανα του ειπε το παιδι του "ξενο" αλλα που εσυ θα πεις στη μανα του οτι ειπε το παιδι του "ξενο" θα στραβωσει?!?!?!?!(βγαλατε ακρη ή τα εκανα κουλουβαχατα?!?!) scratch

οχι εγω λεω οτι θα στραβωσει που θα τα στειλω πισω...

λοιπον ολα σημερα τα ειδα με χρονοκαθυστερηση.....τεσπσ...
τατιανα τα δωρακια ηταν για την βαφτιση...!!!δεν μπορεις να τα στειλεις πισω...αλλα δεν μπορουσαν να τα δωσουν μαζι με ολους..πρεπει χερι χερι με το γιοκα για να ξερει να εχει και υποχρεωση.!!
απο την άλλη αυτο που ειπε δεν το ξερει το παιδι κλπ....ειναι σαν να σου πεταει το μπαλακι για να μαλωσετε...δεν εχει κατι τωρα και ψαχνει παλι αφορμη...εκ πειρας σου λεω πως δεν σε συμφερει να το συνεχισεις!!..αστη να λεει...ας ερχοταν να το δει στο κατω κατω...
τα εχω ξαναπει...ερτσι λεει και εμενα ολη την ωρα...ουτε στο τηλ δεν τους μιλαει ...και οταν το κανει λεει μπαρουφες...
πες του αντρα σου ΄΄αυτα ειναι για την βαφτιση ε?΄΄ να καταλαβει οτι ειναι εξευτελιστικης αξιας για το πρωτο και μοναδικο τους εγγονι..αλλα ωσ εκει ..μη μαλωσεις...τωρα εισαι εσυ απο πανω που εκανες το σωστο..οποτε μηνν ξαναμπαινεις στο παιχνιδι της μεχρι καπως να σε αναγκασει να το κανεις.

εγω αυτα τα δωρα θα τα επερνα ..γιατι ειναι παραλογο να τα στειλεις πισω...και ο μικρος ακομη δεν καταλαβαινει...ασε αυτο το θεμα για κανα δυο χρονια αργοτερα....τωρα δεν μπορεις να το στιριξεις το επιχειρημα πως κακομαθαινει ..σφου ειναι μωρο!μην ασχολεισαι καθολου...και αν κατι δεν το θες εξαφανισε το χωρις να πεις τιποτα..η απλα μην του το φορας ποτε!

κατερινα καφιρα

κατερινα καφιρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Twisted Evil Mad κοριτσια γεια σας ειμαι καινουργια εδω καλε το θέμα μου ειναι αυτο οι θανασιμες πεθερες εγω αφηστε τα το τι ακουσα απο την πεθερα δεν λέγεται ενα κατεβατο και την τριτη του πάσχα και ποιο πριν και ειμαι και με τρια παιδια οτι ειμαι αχαριστη ότι δεν με εχουν αναγκη και αυτο γιατι ειπα να πάω για δουλεια και το ποιο ωραιο τα λέω στον ανδρα μου τα ξαναλέω και εκινος αγρον αγοραζει τι να κάνω και τι να κανω και το καλύρτερο ε φκαλα δεν σε βρισανε κιολιας δηλαδη με βγαζει καια υτος απο τα ρουχα μου και το καλυτερο εχω και έναν πεθερο αστετα να πάεν αλλος απο εκει κοινώς εγω ειμαι και πεθεροπληκτη καιαπο τους δυο

463ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 11:10 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα καφιρα έγραψε: Twisted Evil Mad κοριτσια γεια σας ειμαι καινουργια εδω καλε το θέμα μου ειναι αυτο οι θανασιμες πεθερες εγω αφηστε τα το τι ακουσα απο την πεθερα δεν λέγεται ενα κατεβατο και την τριτη του πάσχα και ποιο πριν και ειμαι και με τρια παιδια οτι ειμαι αχαριστη ότι δεν με εχουν αναγκη και αυτο γιατι ειπα να πάω για δουλεια και το ποιο ωραιο τα λέω στον ανδρα μου τα ξαναλέω και εκινος αγρον αγοραζει τι να κάνω και τι να κανω και το καλύρτερο ε φκαλα δεν σε βρισανε κιολιας δηλαδη με βγαζει καια υτος απο τα ρουχα μου και το καλυτερο εχω και έναν πεθερο αστετα να πάεν αλλος απο εκει κοινώς εγω ειμαι και πεθεροπληκτη καιαπο τους δυο

Καλως μας ήρθες φιλη πεθερόπληκτη!!

464ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 11:20 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα κραταγα μονο ενα,πχ τον κουμπαρα, και τα αλλα θα τα εστελνα πισω με ταχυδρομειο και την εξης εξηγηση:
νιωθω ασχημα να ξοδευεστε για ενα ξενο παιδι που δε ξερετε...ευχαριστουμε που μας τιμησατε με την παρουσια σας... Shocked

Και ο αλλος δε θα στραβωσει?θα στραβωσει...Αλλα δεν αντεχω να μη με ακουει κι αυτος,3 φορες του ειπα ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑΑΑΑΑ

δε στραβωσε δλδ που η μανα του ειπε το παιδι του "ξενο" αλλα που εσυ θα πεις στη μανα του οτι ειπε το παιδι του "ξενο" θα στραβωσει?!?!?!?!(βγαλατε ακρη ή τα εκανα κουλουβαχατα?!?!) scratch

οχι εγω λεω οτι θα στραβωσει που θα τα στειλω πισω...

λοιπον ολα σημερα τα ειδα με χρονοκαθυστερηση.....τεσπσ...
τατιανα τα δωρακια ηταν για την βαφτιση...!!!δεν μπορεις να τα στειλεις πισω...αλλα δεν μπορουσαν να τα δωσουν μαζι με ολους..πρεπει χερι χερι με το γιοκα για να ξερει να εχει και υποχρεωση.!!
απο την άλλη αυτο που ειπε δεν το ξερει το παιδι κλπ....ειναι σαν να σου πεταει το μπαλακι για να μαλωσετε...δεν εχει κατι τωρα και ψαχνει παλι αφορμη...εκ πειρας σου λεω πως δεν σε συμφερει να το συνεχισεις!!..αστη να λεει...ας ερχοταν να το δει στο κατω κατω...
τα εχω ξαναπει...ερτσι λεει και εμενα ολη την ωρα...ουτε στο τηλ δεν τους μιλαει ...και οταν το κανει λεει μπαρουφες...
πες του αντρα σου ΄΄αυτα ειναι για την βαφτιση ε?΄΄ να καταλαβει οτι ειναι εξευτελιστικης αξιας για το πρωτο και μοναδικο τους εγγονι..αλλα ωσ εκει ..μη μαλωσεις...τωρα εισαι εσυ απο πανω που εκανες το σωστο..οποτε μηνν ξαναμπαινεις στο παιχνιδι της μεχρι καπως να σε αναγκασει να το κανεις.

εγω αυτα τα δωρα θα τα επερνα ..γιατι ειναι παραλογο να τα στειλεις πισω...και ο μικρος ακομη δεν καταλαβαινει...ασε αυτο το θεμα για κανα δυο χρονια αργοτερα....τωρα δεν μπορεις να το στιριξεις το επιχειρημα πως κακομαθαινει ..σφου ειναι μωρο!μην ασχολεισαι καθολου...και αν κατι δεν το θες εξαφανισε το χωρις να πεις τιποτα..η απλα μην του το φορας ποτε!

Περα απο την πλακα συμφωνω κι εγω με τη Μπουμπουκιτσα. Αν τα κρατησεις ως "δωρα βαπτισης" παλι απο πανω θα βγεις γιατι αφενως ειναι πολυ φτηνιαρηδες και αφετερου μπορει οντως να το κανει για να τσακωθεις με τον αντρα σου. Απλα τονισε του την χαμηλη αξια του δωρου για το εγγονι τους και θα καταλαβει και εκεινος. Ο τσιγγουνης ανθρωπος ειναι τσιγγουνης και στα αισθηματα...

ΥΓ: Οσο για τις πανες, θα είναι μεγαλη ικανοποιηση να ξέρεις πως ο γιος σου μαγαρίζει το δώρο της πεθεράς...

465ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 4:47 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια έχει μια λογική όλο αυτό όντως...
εμένα η δικιά μου πήρε ένα ματάκι στον Άγγελο(όταν ήταν να γεννήσω)τότε που της μιλούσα ακόμη..
το ματάκι δεν μου αρέσει καθόλου,είναι υπερ παραγωγή(όπως και αυτή άλλωστε)αλλά το φοράω στο μωρό που και που,κάθε φορά όμως λέω: Πο πο Πασχάλη πρέπει να πάρουμε άλλο γιατί νομίζω πως αρχίζει και σκουριάζει.. Very Happy Very Happy
να του δείξω ότι και χάλια είναι αλλά και φθηνιάρικο!!!
και να τονίσω πως δεν έχει να κάνει με το πόσο το πήραν,δεν είμαι τέτοια..εγώ και από την λαική ρούχα θα πάρω και είμαι της άποψης "ότι μπορεί ο καθένας αυτό κάνει" αλλά στον άντρα μου το λέω για να καταλαβαίνει κάποια πραγματάκια για την "γλυκιά μανούλα"...φτου φτου φτου




Ασχετο με το θέμα:
μπουμπουκίτσα γιατί καλέεεεεε άλλαξες το Άβαταρ σου?
εγώ με εκείνο σε έχω βάλει στην καρδιά μου...όχι ότι αυτό δεν μου άρεσε!!προς θεού,αλλά το άλλο μου έκανε το κλικ για εσένα..σου ταίριαζε πολύ!!

466ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:02 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Κορίτσια έχει μια λογική όλο αυτό όντως...
εμένα η δικιά μου πήρε ένα ματάκι στον Άγγελο(όταν ήταν να γεννήσω)τότε που της μιλούσα ακόμη..
το ματάκι δεν μου αρέσει καθόλου,είναι υπερ παραγωγή(όπως και αυτή άλλωστε)αλλά το φοράω στο μωρό που και που,κάθε φορά όμως λέω: Πο πο Πασχάλη πρέπει να πάρουμε άλλο γιατί νομίζω πως αρχίζει και σκουριάζει.. Very Happy Very Happy
να του δείξω ότι και χάλια είναι αλλά και φθηνιάρικο!!!
και να τονίσω πως δεν έχει να κάνει με το πόσο το πήραν,δεν είμαι τέτοια..εγώ και από την λαική ρούχα θα πάρω και είμαι της άποψης "ότι μπορεί ο καθένας αυτό κάνει" αλλά στον άντρα μου το λέω για να καταλαβαίνει κάποια πραγματάκια για την "γλυκιά μανούλα"...φτου φτου φτου




Ασχετο με το θέμα:
μπουμπουκίτσα γιατί καλέεεεεε άλλαξες το Άβαταρ σου?
εγώ με εκείνο σε έχω βάλει στην καρδιά μου...όχι ότι αυτό δεν μου άρεσε!!προς θεού,αλλά το άλλο μου έκανε το κλικ για εσένα..σου ταίριαζε πολύ!!

Κοριτσια ουτε εγω ειμαι τυπος που κοιταω τα λουσα και τα λεφτα,αλλα ο πατερας μου που ουτε ονομα ακουσε στην γεννα εδωσε 1000 ευρω στο παιδι και καθε μηνα δινει 250 ευρω.Και οι αλλοι στελνουν μαλακιες στο τετραγωνο...Που εδωσα και το ονομα..Στην γεννα και μενα ενα ματακι της πλακας εφεραν...Για το πρωτο τους εγγονι ετσι?Κι εχω τον αλλον να μου λεει τι κανουν οι γονεις μου ενω οι δικοι του στελνουν παμπερς...Ειναι να τραβας μαλλια και βυζια μετα?

467ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:06 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το πιο άσχημο είναι που δεν υποστηρίζουν την κατάσταση οι άντρες. Εντάξει, εγώ από τον δικό μου δεν έχω κανένα παράπονο, αλλά ακούω κάτι ιστορίες και πραγματικά στενοχωριέμαι. Δηλαδή εκείνοι γιατί δεν βλέπουν τι γίνεται; Δεν το καταλαβαίνω, πραγματικά.

Τατιάνα, ακόμη τους δικούς του υποστηρίζει; Ακόμη και μετά από αυτά που έκαναν στη βάφτιση;

468ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:09 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:

Τατιάνα, ακόμη τους δικούς του υποστηρίζει; Ακόμη και μετά από αυτά που έκαναν στη βάφτιση;

Μισο-μισο λιγο αυτους λιγο εμας...Αλλα οπου ναναι θα τους υποστηριξει παλι στο 100%..Αλλα εγω δε καταλαβαινω τιποτα.

469ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:19 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω πω... Γιατί έτσι ρε παιδί μου; Πάντως εσύ, μην τρελαίνεσαι και μη χαλάς το κλίμα μεταξύ σας. Αφού αυτή από μόνη της προδίδεται τι είναι, θα έρθει η ώρα που θα το καταλάβει καλά ο άντρας σου και θα τη στείλει!Ελπίζω να είναι σύντομα αυτό!

470ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:21 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γι'αυτο τα λεω εδω για να μην τον αρπαξω....Αχ,τα νευρα μου..

471ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:32 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]
Σούλα έγραψε:Kaι εχω τον αλλον να μου λεει τι κανουν οι γονεις μου ενω οι δικοι του στελνουν παμπερς...Ειναι να τραβας μαλλια και βυζια μετα?

ε πες του πως οι δικοι σου δινουν λεφτα για αγορασετε μονοι σας παμπερς η οτο αλλο θελετε!!!

και ποσα στειλανε πια..?καμια κουτα??

472ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:37 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:


Ασχετο με το θέμα:
μπουμπουκίτσα γιατί καλέεεεεε άλλαξες το Άβαταρ σου?
εγώ με εκείνο σε έχω βάλει στην καρδιά μου...όχι ότι αυτό δεν μου άρεσε!!προς θεού,αλλά το άλλο μου έκανε το κλικ για εσένα..σου ταίριαζε πολύ!!

ασχετη παρενθεση...
Σουλα μου το ξανα άλλαξα..!!

473ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:45 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="bou-boukitsa"]
tatijana έγραψε:
Σούλα έγραψε:Kaι εχω τον αλλον να μου λεει τι κανουν οι γονεις μου ενω οι δικοι του στελνουν παμπερς...Ειναι να τραβας μαλλια και βυζια μετα?

ε πες του πως οι δικοι σου δινουν λεφτα για αγορασετε μονοι σας παμπερς η οτο αλλο θελετε!!!

και ποσα στειλανε πια..?καμια κουτα??

Θες να σου πεσουν τα μαλλια?Ακου:
Οταν ειχε παρει κατι παμπερς ειχε κερδισει απο καπου δε ξερω πως και τι για ενα χρονο του μωρου παμπερς οποτε οπως καταλαβενεις ΦΡΓΚΟ δε δινουν ουτε καν στα παμπερς αφου ειναι δωρεαν..

474ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:53 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
Σούλα έγραψε:Kaι εχω τον αλλον να μου λεει τι κανουν οι γονεις μου ενω οι δικοι του στελνουν παμπερς...Ειναι να τραβας μαλλια και βυζια μετα?

ε πες του πως οι δικοι σου δινουν λεφτα για αγορασετε μονοι σας παμπερς η οτο αλλο θελετε!!!

και ποσα στειλανε πια..?καμια κουτα??

Θες να σου πεσουν τα μαλλια?Ακου:
Οταν ειχε παρει κατι παμπερς ειχε κερδισει απο καπου δε ξερω πως και τι για ενα χρονο του μωρου παμπερς οποτε οπως καταλαβενεις ΦΡΓΚΟ δε δινουν ουτε καν στα παμπερς αφου ειναι δωρεαν..


οχι βρε παιδι μου!!!απιστευτο!!!

ο αντρα σου δεν το ξερει αυτο!!..αφου κερδισανε ε τι να τα κανουν ..σας τα φερνουν...και λιγα λιγα καθε φορα να υποθεσω...αν θελαν πραγματικα να εξηπηρετησουν και οχι να σας ΄΄πουλανε΄΄ οτι βοηθανε θα σας διναν ολη την προσφορα εξ αρχης,,ετσι δεν ειναι??

475ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 03, 2011 5:57 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
Σούλα έγραψε:


Ασχετο με το θέμα:
μπουμπουκίτσα γιατί καλέεεεεε άλλαξες το Άβαταρ σου?
εγώ με εκείνο σε έχω βάλει στην καρδιά μου...όχι ότι αυτό δεν μου άρεσε!!προς θεού,αλλά το άλλο μου έκανε το κλικ για εσένα..σου ταίριαζε πολύ!!

ασχετη παρενθεση...
Σουλα μου το ξανα άλλαξα..!!



Αχ για εμένα?


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..... cheers

Είναι πολύ γλυκό όμως και το έχω συνδιάσει με εσένα.. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 19 875502

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις