Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 37 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 44]

726ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 12:08 pm

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ εχεις δικιο χεστην τραβα χ πες πως πεθανε το θεμα ο αντρας σου μην αρχισει και να δει η μαμα μου το μωρο και τον τουμπαρουν. Αυτη τελειωσε για σενα και το μπεμπη αλλα για αυτον πρεπει κ αυτος να τραβηξει χ αφου δε σεβονται τη γυναικα και μανα τον παιδιων του κ να σεβαστει

εχω πιασει την πρωην πεθερα στον μεγαλο μου να παει να του δωσει σοκολατενιο κεικ το παιδι μολις χρονισε και δεν του δινα μεχρι τοτε ζαχαρη αλλο τωρα αν τρωει ε τοτε ρε παιδι μου λεω μικρο ειναι θα εκτεθει που θα εκτεθει στο σχολειο κτλ κλτ ε πηγε εκει γιατι ειχελυσαξει επειδη θηλαζα πολυ επειδη πεταγε η μυγα αναποδα γενικα ηταν μια λυσασμενη

αχ βρε Τατιανα....πολυ στενοχωριεμαι γιατι δεν αξιζεις ουτε εσυ ουτε κανενας τετοια συμπεριφορα...κ ενταξει πες εμεις ειμαστε μεγαλες το διαχειριζομαστε το μωρο τι φταιει νανι η μαμα του αγχωμενη,στενοχωρημενη,τσαντισμενη οτιδηποτε αρνητικο εξαιτιας της βλαμενης..

727ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 12:43 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελα μου υπομονη! το ολο μου θυμιζει εμενα!καπως ετσι ημουν κ εγω στην αρχη κ μετα ηρθαν ολα τουμπα μονο που οι δικοι μου οντας ταξιτζιδες δν μπορουν να τσονταρουν σε τπτ...ατακα του πεθερου μου την ωρα που ημουν στο χειρουργειο κ γεννουσα? θα τους φυγουν ενα καρο λεφτα αφου καπνιζει κ δν θα θυλασει!!! κ γενικα κατι τετοια.η αδερφη μου την κρατησε την μανα μου κ δεν του τα εχωσε να γινει της τρελης.κ γενικα σε κοιταει στην τσεπη κ οχι στα ματια.το τι εγινε με την βαφτηση επειδη εβγαλα το ονομα του πατριου μου κ οχι της πεθερας μου(κ φαντασου οτι εχουν βγει κ εκεινης κ του πεθερου μου απο τον κουνιαδο μου) δεν θα μπω σε λεπτομερειες.ενα μονο θα σου πω οτι δν ευχαριστηθηκα τιποτα μου την εβγαλαν θεοξυνη!!

728ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 1:18 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:σωστα τι θα πει και ο γαμπρος μου εις το μελλον??? Laughing

υπομονη φιλεναδα! κρατα τυπο Wink

τι ωραια κοιλιτσα κουκλα!!!!!!!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

729ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 1:24 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:αχ εχεις δικιο χεστην τραβα χ πες πως πεθανε το θεμα ο αντρας σου μην αρχισει και να δει η μαμα μου το μωρο και τον τουμπαρουν. Αυτη τελειωσε για σενα και το μπεμπη αλλα για αυτον πρεπει κ αυτος να τραβηξει χ αφου δε σεβονται τη γυναικα και μανα τον παιδιων του κ να σεβαστει

εχω πιασει την πρωην πεθερα στον μεγαλο μου να παει να του δωσει σοκολατενιο κεικ το παιδι μολις χρονισε και δεν του δινα μεχρι τοτε ζαχαρη αλλο τωρα αν τρωει ε τοτε ρε παιδι μου λεω μικρο ειναι θα εκτεθει που θα εκτεθει στο σχολειο κτλ κλτ ε πηγε εκει γιατι ειχελυσαξει επειδη θηλαζα πολυ επειδη πεταγε η μυγα αναποδα γενικα ηταν μια λυσασμενη

αχ βρε Τατιανα....πολυ στενοχωριεμαι γιατι δεν αξιζεις ουτε εσυ ουτε κανενας τετοια συμπεριφορα...κ ενταξει πες εμεις ειμαστε μεγαλες το διαχειριζομαστε το μωρο τι φταιει νανι η μαμα του αγχωμενη,στενοχωρημενη,τσαντισμενη οτιδηποτε αρνητικο εξαιτιας της βλαμενης..

Βλεπεις γιατι δε θελω να τους τον αφησω?γιατι θα τον τουμπαρουν τον δικο μου κ θα του λεει η καργια οτι εγω εχω μεγαλωσει 2 παιδια κ ξερω καλυτερα κ θα του βαζουν κανα τσιπουρο κ θα καψω οο το κιλκις μετα....

730ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 1:41 pm

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
phoenix έγραψε:αχ εχεις δικιο χεστην τραβα χ πες πως πεθανε το θεμα ο αντρας σου μην αρχισει και να δει η μαμα μου το μωρο και τον τουμπαρουν. Αυτη τελειωσε για σενα και το μπεμπη αλλα για αυτον πρεπει κ αυτος να τραβηξει χ αφου δε σεβονται τη γυναικα και μανα τον παιδιων του κ να σεβαστει

εχω πιασει την πρωην πεθερα στον μεγαλο μου να παει να του δωσει σοκολατενιο κεικ το παιδι μολις χρονισε και δεν του δινα μεχρι τοτε ζαχαρη αλλο τωρα αν τρωει ε τοτε ρε παιδι μου λεω μικρο ειναι θα εκτεθει που θα εκτεθει στο σχολειο κτλ κλτ ε πηγε εκει γιατι ειχελυσαξει επειδη θηλαζα πολυ επειδη πεταγε η μυγα αναποδα γενικα ηταν μια λυσασμενη

αχ βρε Τατιανα....πολυ στενοχωριεμαι γιατι δεν αξιζεις ουτε εσυ ουτε κανενας τετοια συμπεριφορα...κ ενταξει πες εμεις ειμαστε μεγαλες το διαχειριζομαστε το μωρο τι φταιει νανι η μαμα του αγχωμενη,στενοχωρημενη,τσαντισμενη οτιδηποτε αρνητικο εξαιτιας της βλαμενης..

Βλεπεις γιατι δε θελω να τους τον αφησω?γιατι θα τον τουμπαρουν τον δικο μου κ θα του λεει η καργια οτι εγω εχω μεγαλωσει 2 παιδια κ ξερω καλυτερα κ θα του βαζουν κανα τσιπουρο κ θα καψω οο το κιλκις μετα....

Η θεία του άντρα μου κρατάνε που και που ένα παιδάκι.Πρέπει να ήταν 18-20 μηνών το μωρό, και του έδιναν ρετσίνα κοκα κόλα απο το ποτήρι (οχι φυσικά μπροστά στην μαμά του, αλλά ίσως και αυτή να έδινε, δεν ξέρω)...ΕΦΡΙΞΑ..
Η απάντηση? ε και στον άντρα σου έδινε ο παππούς του ούζο και του άρεσε, έγλυφε τα χειλάκια του......

731ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 2:13 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
tatijana έγραψε:
phoenix έγραψε:αχ εχεις δικιο χεστην τραβα χ πες πως πεθανε το θεμα ο αντρας σου μην αρχισει και να δει η μαμα μου το μωρο και τον τουμπαρουν. Αυτη τελειωσε για σενα και το μπεμπη αλλα για αυτον πρεπει κ αυτος να τραβηξει χ αφου δε σεβονται τη γυναικα και μανα τον παιδιων του κ να σεβαστει

εχω πιασει την πρωην πεθερα στον μεγαλο μου να παει να του δωσει σοκολατενιο κεικ το παιδι μολις χρονισε και δεν του δινα μεχρι τοτε ζαχαρη αλλο τωρα αν τρωει ε τοτε ρε παιδι μου λεω μικρο ειναι θα εκτεθει που θα εκτεθει στο σχολειο κτλ κλτ ε πηγε εκει γιατι ειχελυσαξει επειδη θηλαζα πολυ επειδη πεταγε η μυγα αναποδα γενικα ηταν μια λυσασμενη

αχ βρε Τατιανα....πολυ στενοχωριεμαι γιατι δεν αξιζεις ουτε εσυ ουτε κανενας τετοια συμπεριφορα...κ ενταξει πες εμεις ειμαστε μεγαλες το διαχειριζομαστε το μωρο τι φταιει νανι η μαμα του αγχωμενη,στενοχωρημενη,τσαντισμενη οτιδηποτε αρνητικο εξαιτιας της βλαμενης..

Βλεπεις γιατι δε θελω να τους τον αφησω?γιατι θα τον τουμπαρουν τον δικο μου κ θα του λεει η καργια οτι εγω εχω μεγαλωσει 2 παιδια κ ξερω καλυτερα κ θα του βαζουν κανα τσιπουρο κ θα καψω οο το κιλκις μετα....

Η θεία του άντρα μου κρατάνε που και που ένα παιδάκι.Πρέπει να ήταν 18-20 μηνών το μωρό, και του έδιναν ρετσίνα κοκα κόλα απο το ποτήρι (οχι φυσικά μπροστά στην μαμά του, αλλά ίσως και αυτή να έδινε, δεν ξέρω)...ΕΦΡΙΞΑ..
Η απάντηση? ε και στον άντρα σου έδινε ο παππούς του ούζο και του άρεσε, έγλυφε τα χειλάκια του......

Πάλι καλά που δεν του άρεσε η χλωρίνη του αντρα σου... Τι ανευθυνότητα να μην χαλάς χατήρι... Σαν τους γονείς μου! Γι αυτό δεν θα τους αφήσω ποτέ παιδί!

732ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 2:15 pm

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
phoenix έγραψε:ειχα καιρο να μπω βλεπω οι πεθερες ξεσπαθωσαν ρε τις καριολες δεν ντρεπονται..
Τατιανα μπραβο κυρια τωρα ομως σταθεροτητα δε θα την ξαναδεις τη μουλαρα.Αν θελεις αντε πες γιατι εισαι καλος ανθρωπος να πηγαινει ο αντρας σου με το παιδι αλλα αυτη ειναι επικινδυνη.να δωσει σε μωρο τηγανητο πραμα σε μωρο που τρωει αλεσμενα να υποθεσω ε?

ΑΧ θυμαμαι τα δικα μου...τελοσπαντων

Τατιανα γερα τον αντρα σου και το παιδι σου κοιτα ασε τους αλλους

να πω κ εγω να με βοηθησετε την Παρασκευη θα παω σε ενα γαμο οι γονεις του συντροφου μου δε μου μιλανε και θα ναι κ αυτοι εκει τι κανω λεω γεισα σας κ ας μην παρω απαντηση η απλα τους κοιταω σαν να μην υπαρχουν?


Phoenix μπροστά στον κόσμο,δηλαδή αν σας βλέπουν και σας ακούν άλλοι από σόι ή γνωστοί εγώ θα τους χαιρετούσα ευγενικά και τυπικά χωρίς γλύκες και πολλά πολλά. Για να μην έχουν να λένε για σένα στον κόσμο ότι να εσύ δεν τους μιλάς ενώ αυτοί είναι καλοί μαζί σου και σε βγάλουν σκάρτη. Δεν ξέρω βέβαια τί σχέση έχετε και γιατί δε σου μιλάνε. Αλλά αν έχουν άδικο και σε αγνοούν επιδεικτικά,αν είστε μόνοι όταν τους δεις μην μιλήσεις και εσύ. Ή κάνε ότι νομίζεις ότι δε θα στεναχωρήσει τον άντρα σου... Και από μέσα σου γράφτους. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 4872


Εσύ Τατιάνα μου φέρθηκες πολύ ωραία! Και να συνεχίσεις να επιμένεις ότι το παιδί έχει και μαμά και να μην το βλέπει μόνο του με τον άντρα σου σε καμία περίπτωση! Δεν μπορείς να ξέρεις τί θα του λέει. Αν θέλει να το βλέπει να μάθει να σε σέβεται και να σε ανέχεται όπως την ανέχεσαι και εσύ. Αν και μετά από τόσα... καλύτερα να μην είχατε καθόλου σχέσεις. Τέτοιες προσβολές στα μούτρα σου μπροστά... Κανονικά και ο άντρας σου θυμωμένος μαζί της πρέπει να είναι μετά από τέτοια συμπεριφορά.

Κουράγιο κορίτσια. Να μας δίνει ο Θεός υπομονή να τις αντιμετωπίζουμε και δύναμη να μην στεναχωριόμαστε Sad και χαλιόμαστε με δαύτες...

733ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 2:31 pm

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:μαρκελα μου υπομονη! το ολο μου θυμιζει εμενα!καπως ετσι ημουν κ εγω στην αρχη κ μετα ηρθαν ολα τουμπα μονο που οι δικοι μου οντας ταξιτζιδες δν μπορουν να τσονταρουν σε τπτ...ατακα του πεθερου μου την ωρα που ημουν στο χειρουργειο κ γεννουσα? θα τους φυγουν ενα καρο λεφτα αφου καπνιζει κ δν θα θυλασει!!! κ γενικα κατι τετοια.η αδερφη μου την κρατησε την μανα μου κ δεν του τα εχωσε να γινει της τρελης.κ γενικα σε κοιταει στην τσεπη κ οχι στα ματια.το τι εγινε με την βαφτηση επειδη εβγαλα το ονομα του πατριου μου κ οχι της πεθερας μου(κ φαντασου οτι εχουν βγει κ εκεινης κ του πεθερου μου απο τον κουνιαδο μου) δεν θα μπω σε λεπτομερειες.ενα μονο θα σου πω οτι δν ευχαριστηθηκα τιποτα μου την εβγαλαν θεοξυνη!!

Κορίτσι μου ξέρεις τι έπαθε η κυρία? Φοβήθηκε ότι τώρα που έρχεται το μωρό θα της κοπεί το χαρτζηλίκι μάλλον....Γιαυτό και έδειξε το πραγματικό πρόσωπό της... Είναι τόσο αχάριστη ρε παιδιά...ευτυχώς ο άντρας μου της μίλησε πολύ άγρια μπροστά μου...και πάντα τη βάζει στη θέση της. Πλέον δεν ασχολούμαι άλλο, θα κάνω ότι μπορώ να μην έχω πάρε δώσε μαζί της και τέλος. Μέχρι τώρα με είχε στα ώπα ώπα επειδή της έκανα τα χατήρια και την υπερασπιζόμουν στο γιό της και όταν ήθελε να της κάνει τον ταξιτζή κι αυτός έβαζε τις φωνές, εγώ την υποστήριζα και τον τούμπαρα "έλα μωρό μου, πήγαινε τη μαμά σου, δεν μπορεί μόνη της". Νααααα ζώωωον Χρύσα! Μόλις ξεβολεύεται ο άνθρωπος δείχνει τις προθέσεις του απέναντί σου.

734ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 2:39 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:μαρκελα μου υπομονη! το ολο μου θυμιζει εμενα!καπως ετσι ημουν κ εγω στην αρχη κ μετα ηρθαν ολα τουμπα μονο που οι δικοι μου οντας ταξιτζιδες δν μπορουν να τσονταρουν σε τπτ...ατακα του πεθερου μου την ωρα που ημουν στο χειρουργειο κ γεννουσα? θα τους φυγουν ενα καρο λεφτα αφου καπνιζει κ δν θα θυλασει!!! κ γενικα κατι τετοια.η αδερφη μου την κρατησε την μανα μου κ δεν του τα εχωσε να γινει της τρελης.κ γενικα σε κοιταει στην τσεπη κ οχι στα ματια.το τι εγινε με την βαφτηση επειδη εβγαλα το ονομα του πατριου μου κ οχι της πεθερας μου(κ φαντασου οτι εχουν βγει κ εκεινης κ του πεθερου μου απο τον κουνιαδο μου) δεν θα μπω σε λεπτομερειες.ενα μονο θα σου πω οτι δν ευχαριστηθηκα τιποτα μου την εβγαλαν θεοξυνη!!

Κορίτσι μου ξέρεις τι έπαθε η κυρία? Φοβήθηκε ότι τώρα που έρχεται το μωρό θα της κοπεί το χαρτζηλίκι μάλλον....Γιαυτό και έδειξε το πραγματικό πρόσωπό της... Είναι τόσο αχάριστη ρε παιδιά...ευτυχώς ο άντρας μου της μίλησε πολύ άγρια μπροστά μου...και πάντα τη βάζει στη θέση της. Πλέον δεν ασχολούμαι άλλο, θα κάνω ότι μπορώ να μην έχω πάρε δώσε μαζί της και τέλος. Μέχρι τώρα με είχε στα ώπα ώπα επειδή της έκανα τα χατήρια και την υπερασπιζόμουν στο γιό της και όταν ήθελε να της κάνει τον ταξιτζή κι αυτός έβαζε τις φωνές, εγώ την υποστήριζα και τον τούμπαρα "έλα μωρό μου, πήγαινε τη μαμά σου, δεν μπορεί μόνη της". Νααααα ζώωωον Χρύσα! Μόλις ξεβολεύεται ο άνθρωπος δείχνει τις προθέσεις του απέναντί σου.

ετσι ακριβως ειναι κουκλα μου.εσυ γραψε την κανονικα κ μην ασχολησε καθολου.οτι κ αν πει μπαινακης-βγαινακης!

735ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 09, 2011 12:24 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα καταρχην!

λοιπον εγω νομιζω πως οταν δινουν στα παιδια αηδιες το κανουν απο εκδικητικοτητα ειναι τοσο μικροπρεπεις αυτες οι βλαχαρες και βλαχα δε λεω οποια ειναι απο χωριο αλλα την αξεστη .Λοιπον απο τη βλαχια τους νομιζουν πως εκδικουνται τη νυφη αλλα την πληρωνει το παιδι.κλασσικη φαση η με το να ρθουν επισκεψη αρρωστοι και χιλια 2 για αυτο κλεινει η πορτα.Οικογενεια λενε ειναι οσους κλεινει η πορτα το βραδυ για αρχη και μετα ολοι οι αλλοι.το να δινουν σε ενα μωρο αλκοολ και αναψυκτικο ειναι εκληματικο αλλα τι να πεις....αυτες ξερουν ειπαμε ΠΡΥΤΑΝΕΙΣ

λοιπον ναι θα τους μιλησω κ ας αγνοησουν δεν ειμαι παντρεμενη ακομα ειναι η σχεση μου αλλα εχουμε σχεδια για γαμο αγαπιομαστε πολυ και αγαπαει και τα παιδια μου πολυ.Ομως οι γονεις του δε θελουν μωρε τα κλασσικα οχι επειδη εχω 2 παιδια κτλ απλα και να μην ειχα θα βρισκαν κατι.Ειναι κλασσικο παραδειγμα απλα επειδη ειμαι μαθημενη πια δεν στενοχωριεμαι. Ευτυχως θα μας εχουν στη δεξιωση σε διαφορετικο τραπεζι

736ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 09, 2011 4:39 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
phoenix έγραψε:καλημερα καταρχην!

λοιπον εγω νομιζω πως οταν δινουν στα παιδια αηδιες το κανουν απο εκδικητικοτητα ειναι τοσο μικροπρεπεις αυτες οι βλαχαρες και βλαχα δε λεω οποια ειναι απο χωριο αλλα την αξεστη .Λοιπον απο τη βλαχια τους νομιζουν πως εκδικουνται τη νυφη αλλα την πληρωνει το παιδι.κλασσικη φαση η με το να ρθουν επισκεψη αρρωστοι και χιλια 2 για αυτο κλεινει η πορτα.Οικογενεια λενε ειναι οσους κλεινει η πορτα το βραδυ για αρχη και μετα ολοι οι αλλοι.το να δινουν σε ενα μωρο αλκοολ και αναψυκτικο ειναι εκληματικο αλλα τι να πεις....αυτες ξερουν ειπαμε ΠΡΥΤΑΝΕΙΣ

λοιπον ναι θα τους μιλησω κ ας αγνοησουν δεν ειμαι παντρεμενη ακομα ειναι η σχεση μου αλλα εχουμε σχεδια για γαμο αγαπιομαστε πολυ και αγαπαει και τα παιδια μου πολυ.Ομως οι γονεις του δε θελουν μωρε τα κλασσικα οχι επειδη εχω 2 παιδια κτλ απλα και να μην ειχα θα βρισκαν κατι.Ειναι κλασσικο παραδειγμα απλα επειδη ειμαι μαθημενη πια δεν στενοχωριεμαι. Ευτυχως θα μας εχουν στη δεξιωση σε διαφορετικο τραπεζι

Κλασσικά πεθερικά...Λες κι εμείς που έχουμε ήδη παιδιά από προηγούμενες σχέσεις ή γάμους είμαστε μιάσματα που θα φορτώσουμε στα παιδιά τους ευθύνες που δε θέλουν. Μα άμα ένας άνθρωπος μας αγαπήσει και μας δεχτεί με τα παιδιά μας, δεν είναι αυτονόητο ότι αποδέχεται και αυτά στη ζωή του? Ελεύθερα δεν την κάνει την επιλογή του? Μην ακούς κανέναν κούκλα μου...Εσύ να είσαι καλά με την οικογένειά σου και οι άλλοι ας μείνουν με την κακία τους.

737ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 09, 2011 4:55 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινα θελουν να τους βαλεις φωτια στα μαλλια και να τρεχουν πανικοβλητες στις πλατειες...Ου να μου χαθουν τα τσουτσεκια....Παναγια μου μη διανοηθω και γινω ετσι θα ειμαι για κλωτσιμπουνιδια..

738ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 09, 2011 4:59 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ειλικρινα θελουν να τους βαλεις φωτια στα μαλλια και να τρεχουν πανικοβλητες στις πλατειες...Ου να μου χαθουν τα τσουτσεκια....Παναγια μου μη διανοηθω και γινω ετσι θα ειμαι για κλωτσιμπουνιδια..
φανταζεσαι η νυφη να γραγτει στο φορουμ και να ανοιξει θεμα "θανασιμες πεθερες #145"?που να σε βρουμε τοτε να σε δειρουμε?ε?μαλλον στο φορουμ "ειμαι γιαγια"

739ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 09, 2011 4:59 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ειλικρινα θελουν να τους βαλεις φωτια στα μαλλια και να τρεχουν πανικοβλητες στις πλατειες...Ου να μου χαθουν τα τσουτσεκια....Παναγια μου μη διανοηθω και γινω ετσι θα ειμαι για κλωτσιμπουνιδια..


το ιδιο λεω κ εγω!!!!!! φτου κ μακρια απο εμενα!

740ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 09, 2011 7:05 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
tatijana έγραψε:Ειλικρινα θελουν να τους βαλεις φωτια στα μαλλια και να τρεχουν πανικοβλητες στις πλατειες...Ου να μου χαθουν τα τσουτσεκια....Παναγια μου μη διανοηθω και γινω ετσι θα ειμαι για κλωτσιμπουνιδια..
φανταζεσαι η νυφη να γραγτει στο φορουμ και να ανοιξει θεμα "θανασιμες πεθερες #145"?που να σε βρουμε τοτε να σε δειρουμε?ε?μαλλον στο φορουμ "ειμαι γιαγια"

χαχαχα πολύ γέλασα! Μας φαντάζεστε? Rolling Eyes

741ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 4:09 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεία σας κοριτσάκια τί κάνετέ?
Έχω μια απορία κ είπα να την εκφράσω εδώ. Αν σκοτώσεις πεθερά εν βρασμώ ψυχής και έχεις "πρότερο έντιμο βίο" πόσα χρονάκια λέτε να τρώς??? Smile Smile Smile Smile Smile Smile

742ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 4:16 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιγα ειδικα αν η πεθερα ειναι αποδεδηγμενα psychopath!

743ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 4:24 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε ξερω....Εγω δε θελω να την αγγιξω παντως θα παθω τιποτα...Θα κολλησω την κακια της και δε γουσταρω...

744ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 4:25 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Δε ξερω....Εγω δε θελω να την αγγιξω παντως θα παθω τιποτα...Θα κολλησω την κακια της και δε γουσταρω...

ναι η κακια ειναι κολλητικη οπως κ η μαλακια για αυτο προσεχε!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

745ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 4:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:Δε ξερω....Εγω δε θελω να την αγγιξω παντως θα παθω τιποτα...Θα κολλησω την κακια της και δε γουσταρω...

ναι η κακια ειναι κολλητικη οπως κ η μαλακια για αυτο προσεχε!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

χαχααχα,σωστηηηη...μωρε πως σε λενε?

746ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 4:49 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:Δε ξερω....Εγω δε θελω να την αγγιξω παντως θα παθω τιποτα...Θα κολλησω την κακια της και δε γουσταρω...

ναι η κακια ειναι κολλητικη οπως κ η μαλακια για αυτο προσεχε!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

χαχααχα,σωστηηηη...μωρε πως σε λενε?


μαρια...εγω γιατι νομιζεις αποφευγω την δικια μου πεθερα πλεον(κ μενουμε κ στην ιδια πολυκατοικια)για να μην κολλησω την μαλακια που την δερνει!

747ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:12 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259

748ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:14 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259

βρε την κανεις με τα κρομμυδακια!!! ελεος εχουν ξεφυγει τελειως!!!!!!!!!

749ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:17 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsitomeni έγραψε:Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259

Τη σκοτώνεις και μάλιστα άνετα!!!!
Μέναμε και εμείς με τα πεθερικά όσο ήμουν έγκυος και όταν τους είπαμε οτι θα φύγουμε απο το σπίτι ξέρεις ποια ήταν η απάντηση?Θα μας πάρετε το μωρό μας? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259

http://changedyourlife.blogspot.com/

750ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:19 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 30 679259


Και ο άντρας σου τι της απάντησε; Έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω. Δεν θύμωσε; Δεν την έβαλε στην θέση της; Τι πήρες εσύ; 2+1 δωρο; Με τον άντρα παίρνεις δώρο και μια πεθερά μπιμπελό μεσα στο σπίτι; Αφού έλεγε ότι θα μετακομίσει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 37 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις