Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 44]

751ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ειναι αυτα ρε κοριτσια?Ειναι να τρελλαινεσαι.....Γιατι δεν αφηνουν τους γιους τους να συνεχισουν τις ζωες τους...Γιατι μας θεωρουν πουτανες που ηρθαμε να τους κλεψουμε και μηχανες αναπαραγωγης?
Με εκανες εξαλη πανω που ειχα ψιλοστρωσει....Ρε φυγετε και χεστε την....Αν μπορει ο δικος σου..

752ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:33 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Τι ειναι αυτα ρε κοριτσια?Ειναι να τρελλαινεσαι.....Γιατι δεν αφηνουν τους γιους τους να συνεχισουν τις ζωες τους...Γιατι μας θεωρουν πουτανες που ηρθαμε να τους κλεψουμε και μηχανες αναπαραγωγης?
Με εκανες εξαλη πανω που ειχα ψιλοστρωσει....Ρε φυγετε και χεστε την....Αν μπορει ο δικος σου..

χαλαρωσε εσυ γιατι σε βλεπω να παθαινεις εγκεφαλικο στο τελος!

753ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:34 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:
tsitomeni έγραψε:Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259


Και ο άντρας σου τι της απάντησε; Έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω. Δεν θύμωσε; Δεν την έβαλε στην θέση της; Τι πήρες εσύ; 2+1 δωρο; Με τον άντρα παίρνεις δώρο και μια πεθερά μπιμπελό μεσα στο σπίτι; Αφού έλεγε ότι θα μετακομίσει...

Φυσικά κ θύμωσε.Αυτός ξεκίνησε τη συζήτηση τι ρωτησε τι θα κάνει τελικά γιατι έχει 2 μήνες τώρα μας κοροϊδεύει.Το τελευταίο καιρό είπε θα πάει μέχρι το Πάσχα στον άλλο γιό της κ μετά που θα φτιάξει ο καιρός θα εγκατασταθεί στο χωριό αλλα μας πέταξε το Θεϊκό πριν μια βδομάδα."Αν πάω (στον άλλο γιο,είναι σε άλλη πόλη) κ πεθάνω εκεί τί θα γίνει??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994
Για να συνεχίσω λοιπόν Την ξεχέζει ο άντρας μου κ επειδή πήρε το μέρος μου λέει αυτη:Τέτοια λες κ τ'ακούει αυτή(εγώ) κ πέρνει θάρρος Laughing ,δεν κάνουν κουμάντο οι άντρες πιά... (Βλέπετε οι σωστοί άντρες θα έπρεπε να ακούν τη μανούλα κ να κοιμούντε αν μπορούν μαζί τους).

754ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:

χαλαρωσε εσυ γιατι σε βλεπω να παθαινεις εγκεφαλικο στο τελος!


Εχω μελλον ακομη για το εγκεφαλικο...Χαχαχαχ..

tsitomeni έγραψε:

Φυσικά κ θύμωσε.Αυτός ξεκίνησε τη συζήτηση τι ρωτησε τι θα κάνει τελικά γιατι έχει 2 μήνες τώρα μας κοροϊδεύει.Το τελευταίο καιρό είπε θα πάει μέχρι το Πάσχα στον άλλο γιό της κ μετά που θα φτιάξει ο καιρός θα εγκατασταθεί στο χωριό αλλα μας πέταξε το Θεϊκό πριν μια βδομάδα."Αν πάω (στον άλλο γιο,είναι σε άλλη πόλη) κ πεθάνω εκεί τί θα γίνει??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994
Για να συνεχίσω λοιπόν Την ξεχέζει ο άντρας μου κ επειδή πήρε το μέρος μου λέει αυτη:Τέτοια λες κ τ'ακούει αυτή(εγώ) κ πέρνει θάρρος Laughing ,δεν κάνουν κουμάντο οι άντρες πιά... (Βλέπετε οι σωστοί άντρες θα έπρεπε να ακούν τη μανούλα κ να κοιμούντε αν μπορούν μαζί τους).

Μη μιλας καθολου,αφου πηρε το μερος σου εισαι σε καλο δρομο...Ας την να σκουζει και να λεει οτι θα πεθανει,παθαινουν μωρε τιποτα αυτες?Μονο οι καλοι "φευγουν"...Αυτο εχω δει..

755ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:40 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:
MariaM έγραψε:
tsitomeni έγραψε:Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259


Και ο άντρας σου τι της απάντησε; Έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω. Δεν θύμωσε; Δεν την έβαλε στην θέση της; Τι πήρες εσύ; 2+1 δωρο; Με τον άντρα παίρνεις δώρο και μια πεθερά μπιμπελό μεσα στο σπίτι; Αφού έλεγε ότι θα μετακομίσει...

Φυσικά κ θύμωσε.Αυτός ξεκίνησε τη συζήτηση τι ρωτησε τι θα κάνει τελικά γιατι έχει 2 μήνες τώρα μας κοροϊδεύει.Το τελευταίο καιρό είπε θα πάει μέχρι το Πάσχα στον άλλο γιό της κ μετά που θα φτιάξει ο καιρός θα εγκατασταθεί στο χωριό αλλα μας πέταξε το Θεϊκό πριν μια βδομάδα."Αν πάω (στον άλλο γιο,είναι σε άλλη πόλη) κ πεθάνω εκεί τί θα γίνει??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994
Για να συνεχίσω λοιπόν Την ξεχέζει ο άντρας μου κ επειδή πήρε το μέρος μου λέει αυτη:Τέτοια λες κ τ'ακούει αυτή(εγώ) κ πέρνει θάρρος Laughing ,δεν κάνουν κουμάντο οι άντρες πιά... (Βλέπετε οι σωστοί άντρες θα έπρεπε να ακούν τη μανούλα κ να κοιμούντε αν μπορούν μαζί τους).


σωστος ο αντρας σου.εγω παλι κανω τον κινεζο κ τον αφηνω να κανει εκεινος κ καλα κουμαντο

756ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:42 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και να μη μπορεί tatijana μου μπορώ εγώ να φύγω κ μόνη μου.Δεν κρέμομαι απ'τα τέτοια κανενός για να κάθομαι να την ανέχομαι. Φτάνει. Α κ το φινάλε της παράστασης δε σας το είπα αλλα είναι το γνωστό.Αφού είδε οτι δεν πιάνει τίποτα το γύρισε στην κλασσική κλάψα!!!

757ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:43 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:
MariaM έγραψε:
tsitomeni έγραψε:Κι εγώ αυτό ακριβως θέλω να την αποφύγω αλλά πως που όχι σε πολυκατοικία αλλά μένουμε κ στο ίδιο σπίτι??? Αφου βλέπουμε οτι τόσους μήνες δεν πέρνει απόφαση να φύγει της ανακοινώσαμε οτι θα πάμε εμείς να μείνουμε αλλού κ η απάντησή της??? Κ τί θα κάνω εγώ μονή μου στα ντουβάρια θα μιλάω? Δε σκέφτεστε τί θα πει ο κόσμος? Θα πει οτι με παρατήσατε!!! affraid affraid affraid (Καθήστε δεν τελειώσαμε τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα) το κορυφαίο? Αν φυγετε εσείς τότε θα φύγω κ γω Θα το κλείσω το σπίτι θα "το γαμήσω την μάνα" ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλά διαβάζετε έτσι ακριβώς το είπε επι λέξη γριά γυναίκα. Α κ το άλλο? Η κακιά η νύφη που ήρθα κ θα της πάρω το γιό της μακριά!!! Τη σκοτώνεις μετά ή όχι??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 679259


Και ο άντρας σου τι της απάντησε; Έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω. Δεν θύμωσε; Δεν την έβαλε στην θέση της; Τι πήρες εσύ; 2+1 δωρο; Με τον άντρα παίρνεις δώρο και μια πεθερά μπιμπελό μεσα στο σπίτι; Αφού έλεγε ότι θα μετακομίσει...

Φυσικά κ θύμωσε.Αυτός ξεκίνησε τη συζήτηση τι ρωτησε τι θα κάνει τελικά γιατι έχει 2 μήνες τώρα μας κοροϊδεύει.Το τελευταίο καιρό είπε θα πάει μέχρι το Πάσχα στον άλλο γιό της κ μετά που θα φτιάξει ο καιρός θα εγκατασταθεί στο χωριό αλλα μας πέταξε το Θεϊκό πριν μια βδομάδα."Αν πάω (στον άλλο γιο,είναι σε άλλη πόλη) κ πεθάνω εκεί τί θα γίνει???

Ω, την καημενουλα θα πεθάνει στους 5 δρόμους σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα... Τι δράμα... Όμως εδώ έχουμε να κάνουμε με άλλο παραμύθι! Και μάλλον πρόκειται για τον κακό το λύκο και ο λαος λέει ότι κακό σκυλί ψώφο δεν έχει! Τι ψυχολογικός πόλεμος προς τον γιο, δεν ντρέπεται καθόλου...

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 215994

Για να συνεχίσω λοιπόν Την ξεχέζει ο άντρας μου κ επειδή πήρε το μέρος μου λέει αυτη:Τέτοια λες κ τ'ακούει αυτή(εγώ) κ πέρνει θάρρος Laughing ,δεν κάνουν κουμάντο οι άντρες πιά... (Βλέπετε οι σωστοί άντρες θα έπρεπε να ακούν τη μανούλα κ να κοιμούντε αν μπορούν μαζί τους).

Ελα ντε; Τι παίρνεις θαρρος εσύ δουλάρα; Έτσι κανανε παλιά στα χωριά. Η πεθερά έβαζε την νυφη να κάνει τις δουλειές και εκείνη έκανε υποδειξεις, αφού συγκατοικούσαν. Τελικά πότε θα φύγει;

758ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:48 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τον πεουλο...

759ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:53 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:Και να μη μπορεί tatijana μου μπορώ εγώ να φύγω κ μόνη μου.Δεν κρέμομαι απ'τα τέτοια κανενός για να κάθομαι να την ανέχομαι. Φτάνει. Α κ το φινάλε της παράστασης δε σας το είπα αλλα είναι το γνωστό.Αφού είδε οτι δεν πιάνει τίποτα το γύρισε στην κλασσική κλάψα!!!

Ε στανταρακι τι θα εκανε?

760ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:55 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα σου λέει βρε Τσιτωμένη μου η πεθερούλα σου... Τι θα κάνει μόνη της η γυναίκα... Ντροπή!!!! Τι θα πει ο κόσμος;;;;;;;;;;;;;;;;
ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!
Δε την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος που είναι αναμεσα στο ζευγάρι που περιμένει και το πρώτο του παιδι;;;;;;;
Ελεος δηλαδη.... Απορώ πως αντέχεις... Εγω στη θέση σου, αν ήμουν εγκυος και που συνέβαινε όλο αυτό θα τα είχα μαζέψει και θα έφευγα...Και αν ήθελε ο ανδρας μου ας ακολουθούσε... Εχεις να σκεφτείς το μωρό σου να έχεις να σκεφτείς και την πεθερά σου!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

761ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 5:56 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ? Ιδού η απορία γιατί βγήκε καμιά άκρη? Μετά το κοριτσάκι με τα σπίρτα κ το Βασιλάκη Καΐλα τη βαρέθηκε κ ο άντρας μου κ της λέει κάνε οτι θες δε με νοιάζει καθόλου. Κανένας σας δε χάρηκε για μένα κ έμεινε εκεί.Ηρθε μετα σε μένα να με φιλάει κ να μου λεει να μη στεναχωριέμαι και πάθει κ τίποτα κ το μωρό.

762ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:02 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλα σου λέει βρε Τσιτωμένη μου η πεθερούλα σου... Τι θα κάνει μόνη της η γυναίκα... Ντροπή!!!! Τι θα πει ο κόσμος;;;;;;;;;;;;;;;;
ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!
Δε την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος που είναι αναμεσα στο ζευγάρι που περιμένει και το πρώτο του παιδι;;;;;;;
Ελεος δηλαδη.... Απορώ πως αντέχεις... Εγω στη θέση σου, αν ήμουν εγκυος και που συνέβαινε όλο αυτό θα τα είχα μαζέψει και θα έφευγα...Και αν ήθελε ο ανδρας μου ας ακολουθούσε... Εχεις να σκεφτείς το μωρό σου να έχεις να σκεφτείς και την πεθερά σου!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Εγω της είπα το άλλο Laughing Laughing Laughing "αν χωρίσουμε εξ αιτίας σου να δούμε τι θα πει ο κόσμος" ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 328109
κι εγώ αυτό ακριβως έκανα καλή μου. Του λεω μπήκα στον 8ο κ θέλω να κανω ακόμα 1000 πράγματα. 15μέρες διορία. Πετάχτηκε βέβαια η έξυπνη κ λέει σίγα πως κάνεις έτσι σε μια μέρα γίνονται όλα.

763ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:03 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλα σου λέει βρε Τσιτωμένη μου η πεθερούλα σου... Τι θα κάνει μόνη της η γυναίκα... Ντροπή!!!! Τι θα πει ο κόσμος;;;;;;;;;;;;;;;;
ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!
Δε την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος που είναι αναμεσα στο ζευγάρι που περιμένει και το πρώτο του παιδι;;;;;;;
Ελεος δηλαδη.... Απορώ πως αντέχεις... Εγω στη θέση σου, αν ήμουν εγκυος και που συνέβαινε όλο αυτό θα τα είχα μαζέψει και θα έφευγα...Και αν ήθελε ο ανδρας μου ας ακολουθούσε... Εχεις να σκεφτείς το μωρό σου να έχεις να σκεφτείς και την πεθερά σου!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Εγω της είπα το άλλο Laughing Laughing Laughing "αν χωρίσουμε εξ αιτίας σου να δούμε τι θα πει ο κόσμος" ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 328109
κι εγώ αυτό ακριβως έκανα καλή μου. Του λεω μπήκα στον 8ο κ θέλω να κανω ακόμα 1000 πράγματα. 15μέρες διορία. Πετάχτηκε βέβαια η έξυπνη κ λέει σίγα πως κάνεις έτσι σε μια μέρα γίνονται όλα.


εγω θα της ελεγα κ εσυ τι εισαι ο χουντινη????

764ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:08 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Τον πεουλο...

Χαχαχαχα, α ρε Τατιάνα! Και θα συμπληρώσω εγώ,

...στο μπεαούλο! Razz Razz Razz

765ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:08 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κανενα λίγο λογικό άτομα στο περιγυρό της να της μιλήσει και να της πει ρε συ αποτέτοια τι δουλειά έχεις ανάμεσα στο ζευγάρι... Δεν υπάρχει;;;; Καμία φίλη, ξαδέρφη θεία;;;;;;;; Κάποιος που να τον ακούει... Γιατί τον άνδρα σου και σένα απ'οτι έχω καταλάβει γραμμένους σας έχει...σορρυ κιολας...
Πω πω... Πολύ δύσκολη υπόθεση... Να είσαι στο σπίτι σου, να θες να πιεις τον καφέ σου με την ησυχία σου, να κάνεις οτι γουστάρεις και να έχεις και τον μπάστακα στην μέση!!!!
Στο έχω ξανα πει αλλα θα στο ξαναπώ.... Εισαι ΗΡΩΙΔΑ!!!!

766ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:18 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evaggelitsa 26 έγραψε:Κανενα λίγο λογικό άτομα στο περιγυρό της να της μιλήσει και να της πει ρε συ αποτέτοια τι δουλειά έχεις ανάμεσα στο ζευγάρι... Δεν υπάρχει;;;; Καμία φίλη, ξαδέρφη θεία;;;;;;;; Κάποιος που να τον ακούει... Γιατί τον άνδρα σου και σένα απ'οτι έχω καταλάβει γραμμένους σας έχει...σορρυ κιολας...
Πω πω... Πολύ δύσκολη υπόθεση... Να είσαι στο σπίτι σου, να θες να πιεις τον καφέ σου με την ησυχία σου, να κάνεις οτι γουστάρεις και να έχεις και τον μπάστακα στην μέση!!!!
Στο έχω ξανα πει αλλα θα στο ξαναπώ.... Εισαι ΗΡΩΙΔΑ!!!!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ.και όλες σας για την συμπαράσταση γιατί καταλαβαίνετε σε τι κατάσταση βρίσκομαι.
Έτσι ακριβως όλους μας έχει γραμμένους κ κοιτάει μόνο την πάρτη της. Της το έχουν πει φίλες της,ανηψιές,αδελφές,όλοι όλοι.Λέει ναι έχετε δίκιο θα κάνουμε εκείνο,το άλλο κ την άλλη μέρα τα γυρνάει πάλι. Αφού κι ο άντρας μου της είπε εσύ τίποτα δεν παθαίνεις.Εμας θα μας αρρωστήσεις όλους.Θα μας κάνεις με χάπια.

767ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:21 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
tatijana έγραψε:Τον πεουλο...

Χαχαχαχα, α ρε Τατιάνα! Και θα συμπληρώσω εγώ,

...στο μπεαούλο! Razz Razz Razz

ΧΑχαχαχαχα....Τι να κανω..Το ριχνουμε λιγο στο ακυρο γιατι θα μας τρελλανουν αυτες..
Εγω κοριτσια εδω με την ιδια μου την μανα δε μπορω να μεινω,που την υπερ-λατρευω....θα μεινω με την πεθερα?Και να λεει και να κανει μαλακιες?
Οχι ρε με τιποτα..Καποια θα εμπαινε φυλακη,εγω δλδ και καποια στο χωμα...εδω στην δικια μου ηθελα να της ριξω το τραπεζι στα μουτρα...Ασε....Φυγε γιατι εισαι κ σε περιεργη φαση της εγκυμοσυνης μη γινει καμια μαλακια...

768ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 6:22 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι σαν τον μητσοτακη σε θυλικο θα σας πεθανει ολους!!! κουφια ωρα!

769ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 9:07 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να'μαι κ πάλι. Επιτροφή μετά το δεύτερο γύρο... Αλλά αυτή τη φορά βγάλαμε πόρισμα. Με πήραν απο φόβο φαίνετε την έγκυο. Laughing Laughing Laughing
Αφού τους είπα ότι δεν εχω πει 1χρόνο!!! Και ναι την κάνουμε.Αύριο κιόλας αρχίζουμε κ ελπίζω σε καμιά 10 μερούλες να είναι ετοίμα όλα. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316
Ο αντρούλης μου κιόλας σήμερα είπε να μείνουμε απόψε στο άλλο σπίτι για να ηρεμήσουμε κ να είμαστε οι δυό μας. Wink
Το κακό είναι οτι με το έτσι θέλω,αν κ το αρνήθηκα κ μάλιστα μπροστά στον άντρα μου,η πεθερά με φίλησε με το ζόρι για να μου ζητήσει κ καλά συγνώμη. Λέτε να κόλλησα τίποτα απ'αυτά που λέγαμε???
Ευτυχώς χτες που πήγαμε για υπέρηχο να δούμε τη μπεμπούλα(μας έδωσε κ φωτογραφίες της πάλι.Θα τρελλαθώ το νινί μου!!!) Μου έγραψε πάλι εξετάσεις αίματος κτλ κ θα το διαπιστώσω...

770ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 9:16 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsitomeni έγραψε:Να'μαι κ πάλι. Επιτροφή μετά το δεύτερο γύρο... Αλλά αυτή τη φορά βγάλαμε πόρισμα. Με πήραν απο φόβο φαίνετε την έγκυο. Laughing Laughing Laughing
Αφού τους είπα ότι δεν εχω πει 1χρόνο!!! Και ναι την κάνουμε.Αύριο κιόλας αρχίζουμε κ ελπίζω σε καμιά 10 μερούλες να είναι ετοίμα όλα. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 654316
Ο αντρούλης μου κιόλας σήμερα είπε να μείνουμε απόψε στο άλλο σπίτι για να ηρεμήσουμε κ να είμαστε οι δυό μας. Wink
Το κακό είναι οτι με το έτσι θέλω,αν κ το αρνήθηκα κ μάλιστα μπροστά στον άντρα μου,η πεθερά με φίλησε με το ζόρι για να μου ζητήσει κ καλά συγνώμη. Λέτε να κόλλησα τίποτα απ'αυτά που λέγαμε???
Ευτυχώς χτες που πήγαμε για υπέρηχο να δούμε τη μπεμπούλα(μας έδωσε κ φωτογραφίες της πάλι.Θα τρελλαθώ το νινί μου!!!) Μου έγραψε πάλι εξετάσεις αίματος κτλ κ θα το διαπιστώσω...

Μπράβο στον άντρα σου...χίλια μπράβο του...Κι όσο για την πεθερά που το παιξε μετανιωμένη....και η δικιά μου τώρα μετά τις μαλακίες που είπε το φυσάει και δεν κρυώνει...με πήρε τηλέφωνο χτες το βράδυ και δεν το σήκωσα...είπε στον άντρα μου συγγνώμη και ότι δεν το ήθελε κι ότι της ήρθε ξαφνικό...Του λέω να της πεις δεκτή η συγγνώμη, άλλα δεν είμαι ακόμα έτοιμη να τη δω γιατί είμαι σίγουρη ότι απλά υποκρίνεται για να τα έχει καλά μαζί μας, κι ότι μέσα της νιώθει αποστροφή για την εγκυμοσύνη και επειδή εγώ δε μπορώ να υποκριθώ, θα της πω καμιά κουβέντα και θα γίνουμε κώλος...οπότε θα της μιλήσω όταν είμαι έτοιμη...Και είμαι σίγουρη πως όταν μιλήσουμε ή πάω από κει θα ξεκινήσει την κλάψα σαν τη Μαγδαληνή τη μεταννοημένη...καθαρά για να κερδίσει τις εντυπώσεις...βρε ουστ...

771ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 9:22 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιλια μπραβο στον αντρουλη σου...κ ασε την πεθερα να βουρληζεται.κ παλι θα πει κ θα κανει αλλα ολα επι ματαιω!

772ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 12:40 pm

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...και για να γελασουμε λιγο...
ενα τραγουδακι αφιερωμενο στους αντρουληδες μας και στις μαμαδες τους...!!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΣΤΙΧΟ!!!
https://youtu.be/MVhKEynTS5o

773ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 12:57 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εκει που πιστευες οτι ειναι πολυ καλη η πεθερα σου, σιγα σιγα ανακαλυπτεις οτι δεν ειναι τοσο αθωα οσο εδειχνε....δυστυχως!
Twisted Evil

774ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 12:58 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ksapphire έγραψε:και εκει που πιστευες οτι ειναι πολυ καλη η πεθερα σου, σιγα σιγα ανακαλυπτεις οτι δεν ειναι τοσο αθωα οσο εδειχνε....δυστυχως!
Twisted Evil

Ω,ναι....Ακριβώς έτσι είναι..

775ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 31 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 1:01 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
ksapphire έγραψε:και εκει που πιστευες οτι ειναι πολυ καλη η πεθερα σου, σιγα σιγα ανακαλυπτεις οτι δεν ειναι τοσο αθωα οσο εδειχνε....δυστυχως!
Twisted Evil

Ω,ναι....Ακριβώς έτσι είναι..


δυστηχως ετσι ειναι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις