Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 44]

776ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 1:13 pm

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:
ksapphire έγραψε:και εκει που πιστευες οτι ειναι πολυ καλη η πεθερα σου, σιγα σιγα ανακαλυπτεις οτι δεν ειναι τοσο αθωα οσο εδειχνε....δυστυχως!
Twisted Evil

Ω,ναι....Ακριβώς έτσι είναι..


δυστηχως ετσι ειναι....



....μωρε τα σημαδια απο την αρχη φαινονται ,αλλα κατι γινεται και ΣΤΡΑΒΩΝΕΣΑΙ και δεν τα βλεπεις,δυστυχως τα βλεπεις πολυ μετα....

777ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 1:18 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα εμενα με ειχε προειδοποιησει ο αντρας μου εγω δεν τον πιστευα μεχρι που αρχησα να τα ζω!! Rolling Eyes Rolling Eyes

778ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 3:13 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο μενα!εγω μεχρι σημερα πιστευα οτι ειχα την τελεια πεθερεα.διακριτικοτατη και βοηθουσε οπου μπορουσε.στα 6 χρονια εχει ερθει 3 φορες και εγω παω 1 φορα το μηνα και αμα...μεχρι σημερα!(τατιανα μου τα ελεγες οτι παθαινουν μεταλλαξη)
πηγε ο αντρας μου να τους πει οτι δεν ξερουμε ακομα αν θα βγαλουμε το ονομα του πεθερου και εγινε βιετναμ.ειναι και λιγο νευρικο το αγορι μου και απο οτι καταλαβα εγινε 3ος παγκοσμιος.δε μου τα ειπε ολα βεβαια αλλα φανηκε ο πραγματικος της εαυτος.
βεβαια επειδη τον ειδα πολυ στεναχωρημενο του ειπα αν θελει να βγαλουμε τον μπαμπα του,αλλα ειτε το βγαλουμε ειτε οχι με τη μαμα του θα εχουμε ακομα πιο τυπικες σχεσεις.
δε θα χορευουμε στο ρυθμο που βαραει αυτη

http://stefxon@gmail.com

779ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 11:29 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:καλησπερα και απο μενα!εγω μεχρι σημερα πιστευα οτι ειχα την τελεια πεθερεα.διακριτικοτατη και βοηθουσε οπου μπορουσε.στα 6 χρονια εχει ερθει 3 φορες και εγω παω 1 φορα το μηνα και αμα...μεχρι σημερα!(τατιανα μου τα ελεγες οτι παθαινουν μεταλλαξη)
πηγε ο αντρας μου να τους πει οτι δεν ξερουμε ακομα αν θα βγαλουμε το ονομα του πεθερου και εγινε βιετναμ.ειναι και λιγο νευρικο το αγορι μου και απο οτι καταλαβα εγινε 3ος παγκοσμιος.δε μου τα ειπε ολα βεβαια αλλα φανηκε ο πραγματικος της εαυτος.
βεβαια επειδη τον ειδα πολυ στεναχωρημενο του ειπα αν θελει να βγαλουμε τον μπαμπα του,αλλα ειτε το βγαλουμε ειτε οχι με τη μαμα του θα εχουμε ακομα πιο τυπικες σχεσεις.
δε θα χορευουμε στο ρυθμο που βαραει αυτη

Χεστα και βραστα...ΜΑΚΡΥΑ τους Στεφανια...Μην ανοιχτεις ποτε αφου ειναι κι αυτοι ετσι...Σα να βλεπω παλι τα δικα μου,ετσι κανανε και σε μας στην εγκυμοσυνη μου...ΑΚΡΙΒΩΣ..Εγω το μετανιωσα πικρα οχι μετα την βαφτιση οσο τωρα που εγιναν ολα αυτα,διαβασες τα δικα μου?

780ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Νοε 10, 2011 11:32 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!
τα διαβασα και δεν τα πιστευα.αν ποτε φτασω σε αυτο το σημειο μαζι τους δεν ξερω πως θα αντιδρασω.
μα δε σκεφτονται καθολου οτι στεναχωρουν τα ιδια τους τα παιδια?
ευτυχως που της απαγορεψε ο ανδρεας να με παρει τηλ αλλιως δεν ξερω τι θα της ελεγα

http://stefxon@gmail.com

781ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 2:47 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πήρε πάλι τηλ η πεθερούλα μου να μας ανακοινώσει οτι η κουνιάδα μου θα έρθει για καφέ το βράδυ γιατί το απόγευμα έχει "δουλειά".
Φυσικά δεν ρώτησε ΤΙΠΟΤΑ για μένα, της είπε ο άντρας μου οτι πήγαμε στον γιατρό και μπλα μπλα και τότε μόνο ρώτησε τι κάνω.
Ε ΡΕ και κλείνει το τηλ και πατάμε έναν καβγά, γιατί ΠΑΛΙ δεν της είπε οτι δεν θα μας κανονίζει την μέρα λες και είμαστε παιδάκια, και να μην ανακατεύετε και οτι ΑΝ θέλει η αδερφούλα του να μας πάρει τηλ.
Ήρθε η άλλη στο ρεπό της Θεσ/νίκη και πρέπει ΝΑ την δεχτώ στο σπίτι ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ θέλει αυτή και έχει χρόνο ανάμεσα στις φίλες της.ΡΕ ΑΙ σιχτιρ πια
Του είπα οτι η αδερφή του αν θέλει να τον δει,να τον δει εκτός σπιτιού μου και δεν την θέλω ξανά εδω μέσα.Που έχει να με πάρει τηλ αν δει πως πάω 5 μήνες η μαλάκω, ΑΛΛΑ όταν παίρνει τηλ τον αδερφό της (πάντα όταν είναι στην δουλειά) ρωτάει και ενδιαφέρεται, και έρχετε μετά ο δικός μου και μου λέει οτι την αποξενώνω. ΤΕΛΟΣ αυτό ήταν ξεχείλισε το ποτήρι και με τις 2.Είμαι 2 βδομάδες πριν γεννήσω και καταφέρνουν να με βγάζουν εκτός εαυτού.

782ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 2:53 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη, να ρωτήσω κάτι;;;;
Η κουνιάδα σου έχει γραμματέα την πεθερά σου;;; Γιατί δεν πέρνει η ίδια τηλεφωνο να σε ενημερώσει...;;; Γιατι φανταζομαι ότι αν σε έπερνε η ιδια και σε ρωτούσε, να έρθω θα είστε εκει;;; Η αντιδραση σου θα ήταν διαφορετική...

783ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 3:02 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Συγνώμη, να ρωτήσω κάτι;;;;
Η κουνιάδα σου έχει γραμματέα την πεθερά σου;;; Γιατί δεν πέρνει η ίδια τηλεφωνο να σε ενημερώσει...;;; Γιατι φανταζομαι ότι αν σε έπερνε η ιδια και σε ρωτούσε, να έρθω θα είστε εκει;;; Η αντιδραση σου θα ήταν διαφορετική...

ΜΑ φυσικά!Δεν είναι οτι δεν την θέλω να έρθει, είναι ο τρόπος που γίνεται ΟΛΟ αυτό.Γιατί είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι η μάνα της την πιέζει να έρθει να με δει!
ΑΝ ήθελε η κοπελίτσα να με δει, θα έπερνε ΜΟΝΗ της τηλ και για να δει τι κάνουμε οχι μόνο για να έρθει.Αλλά όλο αυτό γίνεται απο την μαλάκω την πεθερά μου.Που ΠΑΝΤΑ υποστηρίζει την κορούλα της σε ΟΤΙ και κάνει και σε ΟΤΙ και αν πει, και θέλει να έχει να λέει "η αδερφή σου ήθελε να έρθει να σας δει αλλά δεν μπορούσατε ΕΣΕΙΣ, δεν είναι οτι δεν ενδιαφέρετε"

784ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 3:05 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου είπε ο άντρας μου οτι θα πάει απο εκεί να τους μιλήσει που θα είναι και η αδερφούλα του.Θα έχουμε σόου το βραδάκι Laughing

785ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 3:34 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Μου είπε ο άντρας μου οτι θα πάει απο εκεί να τους μιλήσει που θα είναι και η αδερφούλα του.Θα έχουμε σόου το βραδάκι Laughing

Ωχχχ!!! Τουλάχιστον έχεις τον ανδρούλη σου με το μέρος σου... Οπότε χέσε τους υπόλοιπους... Θα περιμένουμε νέα!!! Very Happy

786ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 4:12 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΦΟΥ έχει μιλήσει με την αδερφούλα του και έχουν κανονίσει να είναι σπίτι της το απόγευμα για να περάσει να τους μιλήσει, του στέλνει μνμ "δεν θα μπορέσω να είμαι σπίτι όταν πας, θα περάσω να σας δω το βραδάκι".Κανόνισε για καφέ μάλλον, και είναι πιο σημαντικό απο το να τους μιλήσει ο άντρας μου.
ΟΥΤΕ καν να της περάσει το μυαλό να ρωτήσει ΑΝ θα είμαστε σπίτι και ΑΝ θέλουμε να περάσει το βράδυ.....Ε ΡΕ γαμώτο όλο λέω να μην ασχοληθώ και όλο κάτι γίνεται.

787ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 4:26 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:ΑΦΟΥ έχει μιλήσει με την αδερφούλα του και έχουν κανονίσει να είναι σπίτι της το απόγευμα για να περάσει να τους μιλήσει, του στέλνει μνμ "δεν θα μπορέσω να είμαι σπίτι όταν πας, θα περάσω να σας δω το βραδάκι".Κανόνισε για καφέ μάλλον, και είναι πιο σημαντικό απο το να τους μιλήσει ο άντρας μου.
ΟΥΤΕ καν να της περάσει το μυαλό να ρωτήσει ΑΝ θα είμαστε σπίτι και ΑΝ θέλουμε να περάσει το βράδυ.....Ε ΡΕ γαμώτο όλο λέω να μην ασχοληθώ και όλο κάτι γίνεται.


Δε βλέπω να το γλιτώνεται το show... Πάντως με την ευκαιρία που θα έρθει το βράδυ, καλό θα είναι να της τα πεις ενα χεράκι, ευγενικά και ήρεμα και να της εξηγήσεις, ότι πριν έρθει στο σπίτι σου, καλό θα ήταν να σου κάνει η ΙΔΙΑ ενα τηλέφωνο, για να αποφύγεται τις παρεξηγήσεις.....

788ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 4:29 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Δε βλέπω να το γλιτώνεται το show... Πάντως με την ευκαιρία που θα έρθει το βράδυ, καλό θα είναι να της τα πεις ενα χεράκι, ευγενικά και ήρεμα και να της εξηγήσεις, ότι πριν έρθει στο σπίτι σου, καλό θα ήταν να σου κάνει η ΙΔΙΑ ενα τηλέφωνο, για να αποφύγεται τις παρεξηγήσεις.....

Μπα δεν πρόκειται να έρθει, σιγά μην την δεχτώ χωρίς να έχει ρωτήσει, θα πάμε βόλτα στην νονά μου, ας έρθει να χτυπάει, θα της πω να έπαιρνες τηλ πρώτα.!
Twisted Evil

789ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 4:31 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Δε βλέπω να το γλιτώνεται το show... Πάντως με την ευκαιρία που θα έρθει το βράδυ, καλό θα είναι να της τα πεις ενα χεράκι, ευγενικά και ήρεμα και να της εξηγήσεις, ότι πριν έρθει στο σπίτι σου, καλό θα ήταν να σου κάνει η ΙΔΙΑ ενα τηλέφωνο, για να αποφύγεται τις παρεξηγήσεις.....

Μπα δεν πρόκειται να έρθει, σιγά μην την δεχτώ χωρίς να έχει ρωτήσει, θα πάμε βόλτα στην νονά μου, ας έρθει να χτυπάει, θα της πω να έπαιρνες τηλ πρώτα.!
Twisted Evil


Χαχαχα!! Ε, δεν έχεις και άδικο.... Ίσως θα πρέπει να πάθει για να μάθει.... Twisted Evil

790ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 5:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumking που μενεις και πως σε λενε?Μολις γεννησεις να δεις εκει που θα το αγαπησει και θα θελει να ερχεται πιο συχνα....Εγω καθε φορα της λεω οτι παω στης μανας μου...Απο τις ελαχιστες φορες που το κανει.Στην εγκυμοσυνη μου ακριβως τα ιδια...Ο Νικολας παθαινει αμοκ οταν φερνουμε τον μικρο σπιτι της γιατι το αγαπαει και φαινεται και μου τον κραταει τα πσκ ενω η δικια του ειναι μαλακας και φερθηκε και σκαρτα σε μενα,ειναι δυνατον μετα να θελουμε παρε δωσε εμεις οι νυφες με πεθερες και κουνιαδες?δεν ειμαστε τοσο τρελλες ρε πουστη μου..

791ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 5:43 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχει νοημα να πεις κατι στην κουνιαδα...ειναι σαν να το λες και στην πεθερα....κανονιζει αυτη για την κορη της γιατι ειναι σαν να ειναι ενα!!!
ετσι ειναι και πι δικες μου!!..πεθερα και κουνιαδα σαν ενα ατομο με δυο προσωπα...
περνουμε την πεθερουλα να παμε να την δουμε και μας λεει ελατε αυριο στις 5 στης κουνιαδας...αμα παμε χωρις τηλ η αλλη ειναι με πιτζαμες οτι και καλα δεν ηξερα πως θα παμε...αμα την παρουμε λεει οχι ελατε αλλη ωρα και θα ενημερωσω εγω την ΄΄μαμα΄΄΄...παμε και μας λεει ΄΄α δεν ξερω τιποτα ΄΄σας ειπε η μαμα πως θα έρθει..εχω μερες να της μιλησω΄΄
παπαριες γιατι μενουν διπλα!!
σε δουλεια να βρισκομαστε...

ασε που και στο σπιτι της πεθερασ να παμε τελικα ..πάντα τελειως ΄΄τυχαια΄΄ περναει η κορη!!!!

και τελευταια που ειχε φερθει σκαρτα και δεν ηεθελα να την καλεσω σπιτι μου..καλεσα μονο κουνιαδο ..και ηρθε μαζι και αυτη απροσκλητη!!

το μνμα που θελει να μας δωσει ειναι πως αυτη ελεγχει τα παντα (η κουνιαδα) και δεν μπορουμε να εχουμε ιδιαιτερες σχεσεις με κανενα αν δεν ειναι μπροστα!!

αστες μωρε εισαι και εγκυος!!!πες δεν ειμαι καλα και δεν δεχομαι επισκεψεις..τελεια και παυλα!

792ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 5:44 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:δεν εχει νοημα να πεις κατι στην κουνιαδα...ειναι σαν να το λες και στην πεθερα....κανονιζει αυτη για την κορη της γιατι ειναι σαν να ειναι ενα!!!
ετσι ειναι και πι δικες μου!!..πεθερα και κουνιαδα σαν ενα ατομο με δυο προσωπα...
περνουμε την πεθερουλα να παμε να την δουμε και μας λεει ελατε αυριο στις 5 στης κουνιαδας...αμα παμε χωρις τηλ η αλλη ειναι με πιτζαμες οτι και καλα δεν ηξερα πως θα παμε...αμα την παρουμε λεει οχι ελατε αλλη ωρα και θα ενημερωσω εγω την ΄΄μαμα΄΄΄...παμε και μας λεει ΄΄α δεν ξερω τιποτα ΄΄σας ειπε η μαμα πως θα έρθει..εχω μερες να της μιλησω΄΄
παπαριες γιατι μενουν διπλα!!
σε δουλεια να βρισκομαστε...

ασε που και στο σπιτι της πεθερασ να παμε τελικα ..πάντα τελειως ΄΄τυχαια΄΄ περναει η κορη!!!!

και τελευταια που ειχε φερθει σκαρτα και δεν ηεθελα να την καλεσω σπιτι μου..καλεσα μονο κουνιαδο ..και ηρθε μαζι και αυτη απροσκλητη!!

το μνμα που θελει να μας δωσει ειναι πως αυτη ελεγχει τα παντα (η κουνιαδα) και δεν μπορουμε να εχουμε ιδιαιτερες σχεσεις με κανενα αν δεν ειναι μπροστα!!

αστες μωρε εισαι και εγκυος!!!πες δεν ειμαι καλα και δεν δεχομαι επισκεψεις..τελεια και παυλα!

Respect Respect Respect Respect Respect

793ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 5:45 am

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εκανα τη μαλακια(μαλλον)και γνωρισα τον κουνιαδο μου(πολυ καλο παιδι και κουκλος)με την κολλητη μου.και τωρα μετα τα χθεσινα φοβαμαι μηπως στο μελλον(γιατι τωρα ειναι ακομα η γκομενα)αν το επισημοποιησουν μας βαζει λογια μεταξυ μας

http://stefxon@gmail.com

794ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 5:55 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:εγω εκανα τη μαλακια(μαλλον)και γνωρισα τον κουνιαδο μου(πολυ καλο παιδι και κουκλος)με την κολλητη μου.και τωρα μετα τα χθεσινα φοβαμαι μηπως στο μελλον(γιατι τωρα ειναι ακομα η γκομενα)αν το επισημοποιησουν μας βαζει λογια μεταξυ μας


δυστηχως παλι απο προσωπικη πειρα θα πω το εξης..
αν ειναι λιγο ΄΄στραβη΄΄ χιλια τα εκατο θα βαζει λογια!!..γιατι δεν την συμφερςι την πεθερα να τα εχουν οι νυφες καλα μεταξυ τους...ετσι θα μπορουσαν να κανουν ΄΄κομμα ΄΄ εναντιον της!!
η δικια μου βαζει λογια αλλα υπουλα...δηλαδη λεει στην μια συνεχεια για την αλλη..ποσο καλη ειναι ..ποσο καλη μανα,συζηγος,μητερα..ποσο κουραζεται...ηρωιδα...και ποσο τυχερος ειναι ο αλλος γιος που την βρηκε...αυτα πχ. μονο στην μια...στην αλλη τα ιδια παλι...ωστε να μας κανει να ζηλευουμε!!..
α και στους αντρες λεει στον ενα για την γυναικα του αλλου...για να ερθει να στα πει και εσυ να μην θελεις να την ξαναδεις...
ελα που εγω αυτα τα εχω ξαναζησει με την γιαγια μου,πεθερα της μαμας μου και δεν μασαω!! η αλλη ομως εχει γινει τουρμπο!! δεν θελει να με βλεπει..οποτε συνανταει πεθερα και κουνιαδα της φιαχνουν εγκωμια για μενα!!!απο πισω ομως μου φερονται χαλια!!...απλα εχουν τακτικη..
οποτε αν εισαστε πολυ κολλητες φροντηστε να τα βρειτε απο την αρχη...γιατι σιγουρα θα προσπαθησει να σπειρει ζηλια αναμεσα σασ!

795ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 5:59 am

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα χρονο ειναι μονο μαζι και κραταει και αυτη την ιδια τακτικη με μενα.μια φορα πηγε να τους γνωρισει.εγω πριν παντρευτουμε ειχα παει 2 στα 5 χρονια.
ελπιζω οτι αν το σοβαρεψουν δε θα μας δημιουργησει προβληματα.το γαμωτο ειναι οτι εβαζα το χερι μου στη φωτια για την πεθερα μου.ευχομαι να ηταν μονο το χθεσινο και να μην κανει αλλη μαλ...α γιατι μετα θα δει και αλλη νυφη.και ξερει οτι δεν κραταω το στοματακι μου κλειστο

http://stefxon@gmail.com

796ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 6:23 am

***asteraki***


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γειααα κ απο μενα!
εχω παθει πλακα με αυτα που διαβαζω!!
κ λεω υπαρχουν κ χειροτερα!
οπως καταλαβατε εχω κ γω,
τα θεματακια μου!
κ επειδη θελω κ γω να ξεσπαω καπου να τα λεω ειπα να κανω κ εγω εγγραφη!
ειμαι κ γω στο αμην!
κ επειδη τα λεω τα παραπονα μου σε μια φιλη μου ,,η φιλη μου
] ,μου λεει οτι δεν ειναι ακριβως ετσι οπως να λεω εγω κ οτι ετσι ειναι ο χαρακτηρας της πεθερας δεν τα κανει απο κακια!
εγω εχω βεβαια αλλη γνωμη,,οτι ειναι ζηλαρια,κακια,υποκριτρια,
καλα κ εγω υποκρινομαι στην πεθερα αλλιως τωρα αυτη τη στιγμη ουτε να την κοιταξω δεν θα ηθελα,ουτε να της μιλαω..
τεσπα,,,θα σας γραψω αναλυτηκα οταν θα εχω χρονο,,


καλως σας βρηκα εστω κ κατω απο αυτες τις συνθηκες!

797ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 6:25 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
***asteraki*** έγραψε:γειααα κ απο μενα!
εχω παθει πλακα με αυτα που διαβαζω!!
κ λεω υπαρχουν κ χειροτερα!
οπως καταλαβατε εχω κ γω,
τα θεματακια μου!
κ επειδη θελω κ γω να ξεσπαω καπου να τα λεω ειπα να κανω κ εγω εγγραφη!
ειμαι κ γω στο αμην!
κ επειδη τα λεω τα παραπονα μου σε μια φιλη μου ,,η φιλη μου
] ,μου λεει οτι δεν ειναι ακριβως ετσι οπως να λεω εγω κ οτι ετσι ειναι ο χαρακτηρας της πεθερας δεν τα κανει απο κακια!
εγω εχω βεβαια αλλη γνωμη,,οτι ειναι ζηλαρια,κακια,υποκριτρια,
καλα κ εγω υποκρινομαι στην πεθερα αλλιως τωρα αυτη τη στιγμη ουτε να την κοιταξω δεν θα ηθελα,ουτε να της μιλαω..
τεσπα,,,θα σας γραψω αναλυτηκα οταν θα εχω χρονο,,


καλως σας βρηκα εστω κ κατω απο αυτες τις συνθηκες!


welcome to the club πεθεροκαμενη!!!

798ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 6:28 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως το το αστερακι μας...

799ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 6:42 am

***asteraki***


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κατσε να ξεκινησω γιατι δεν κρατιεμαι!
λοιπον...θα ξεκινησω με τα απλα αλλα σπαστικα!
κανω πιτα με ζαμπον κασερι ενα απογευμα!
ερχετε αυτη με βλεπει,,και κανει κ αυτη πιτα με ζαμπον κασερι σερι για μια εβδομμαδα,,και ενω ξερει οτι εχουμε τραπεζι τους κουμπαρους μας,,και εχω φτιαξει μεζεδακια,,,εκει αυτη να φερει πιτααααα, και της λεω εχουμε μπολικα φαγητα να φαμε αυτη ΟΧΙ εκει να φαμε κ απο την πιτα της!!
κ ερωτω εγω? δεν ειναι ζηλεια αυτο που ποτε της δεν ειχε κανει πιτα με ζαμπον κασερι ,και φαγωθηκε επι μια βδομμαδα να κανει? τωρα που δεν κανω εγω γιατι δεν κανει να μας φερει?
μπορει να ακουγετε αστειο αυτο που λεω αλλα δεν ειναι,,,μου τι δινει οτι κανω εγω κ αυτη!!!
χαχα επισης στον αντρα μου δεν αρεσε η πιτα της ΜΑΜΑΣ.

800ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 11, 2011 7:59 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
***asteraki*** έγραψε:κατσε να ξεκινησω γιατι δεν κρατιεμαι!
λοιπον...θα ξεκινησω με τα απλα αλλα σπαστικα!
κανω πιτα με ζαμπον κασερι ενα απογευμα!
ερχετε αυτη με βλεπει,,και κανει κ αυτη πιτα με ζαμπον κασερι σερι για μια εβδομμαδα,,και ενω ξερει οτι εχουμε τραπεζι τους κουμπαρους μας,,και εχω φτιαξει μεζεδακια,,,εκει αυτη να φερει πιτααααα, και της λεω εχουμε μπολικα φαγητα να φαμε αυτη ΟΧΙ εκει να φαμε κ απο την πιτα της!!
κ ερωτω εγω? δεν ειναι ζηλεια αυτο που ποτε της δεν ειχε κανει πιτα με ζαμπον κασερι ,και φαγωθηκε επι μια βδομμαδα να κανει? τωρα που δεν κανω εγω γιατι δεν κανει να μας φερει?
μπορει να ακουγετε αστειο αυτο που λεω αλλα δεν ειναι,,,μου τι δινει οτι κανω εγω κ αυτη!!!
χαχα επισης στον αντρα μου δεν αρεσε η πιτα της ΜΑΜΑΣ.


xaxax...ετσι και η δικια μου!!,,οτι δει θελει να το κανει..αλλα επειδη βαριεται κιολας οταν ειχαμε παει σπιτι ειχε βαλει μια κατεψυγμενη να ψηνεται για να πει πως φιαχνει και αυτη πιτες!!..μυρισε ολο το σπιτι...αλλα δεν ηταν ετοιμη να μας δωσει!!!...μπουρδες κοινως!!

μην ασχολεισαι...

αμα θες να σου πω τι εκανε στη κουνιαδα μου...
ενω ειχε γιορτη και ειχε φιαψει γλυκα..ειχε αγορασει κιολας..της ειχαν φερει κιολας...
η πεθερουλα εφερε ενα μπολ τηγανιτες(μην ξοδευτει κιολας!!)..μονο αλευρι + νερο)...και ηθελε να κερασει αυτα η κοπελα...η συνηφαδα μου βεβαια παμπονηρη μολις τις ειδε ..επειδη αυτες τις τρωνε με μελι ..επιασε και εβαλε το μελι στο ψτγειο..χιχι..και μετα δεν μπορουσε να φαγωθει!!σκετες δεν λεγανε τιποτα..

παντως και εγω ατην αρχη εκνευριζομουν πολυ που εκανε τετοια..τωρα πια που κανει πολυ πιο χοντρα πραγματα..αυτα μου μοιαζουν αστεια!!

υπομονη και γραψετην καλυτερα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις