Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 44]

976ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 23, 2011 3:40 am

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pumpkin έγραψε:
eyanthia έγραψε:και εγω ετσι λεω να κανει.
να την αφησω να αρχισει εκεινη αμα θελει, κ να εκτεθει. εντωμεταξυ ο αντρας μου κοιμαται τα απογευματα λογω δουλειας αλλα αυριο θα απαιτησω να ειναι ξυπνιος/παρων απο τη στιγμη που θα ερθει, για να ακουσει τα παντα, αν κ πολυ αμφιβαλλω αν θα τολμησει να πει τιποτα μπροστα του! ποτε δεν τοκανει! κανει τις μ#$%@κιες της οταν δεν ειναι μπροστα κ οταν του τα λεω δε τα πιστευει

οσο για το κουρασμενη...δεν χρειαζεται κ πολυ να προσποιηθω...καθε μερα τεζα ειμαι! χαχαχ...

αντε καλο μεσημερι!

Τι έγινε Ευανθία πως πήγε το meeting? Very Happy

καλημερα!
(εχω πηξει στη δουλεια, εχω κ τα μωρα αρρωστα κ δε σας προλαβαινω ρε γμτ...)

λοιπον το μιτινγκ...ξεκιναω...

καταρχας, τη πεμπτη μου ανακοινωνει οσ συζυξ οτι δε θα ερθει παρασκευη τελικα κ θα ερθει το σαββατο...πρωτο εγκεφαλικο! ειχα ηδη κανονισει να ερθει η αδερφη μου με τον καλο της που ειναι κ νονος του αποστολη μου. λεω δε πειραζει, καλυτερα να ειναι και αλλοι για να μη γινει κανενα χοντρο σκηνικο...
το σαββατο κατα τις 7 ηρθαν τα παιδια, παει 7,30 παει 8 παει 8,30...ε, λεω δε θα ερθει κ αρχιζω να μπανιαρω τα παιδια. κ 9 παρα τεταρτο χτυπαει το τηλεφωνο του αντρα μου, κ ρωταει για πολλοστη εκατομμυριοστη φορα τη δ/νση του σπιτιου μας για να τη πει στον ταξιτζη!!!!! της εριξε καντηλια ο αντρα μου που δε λεγονται...αν ειναι δυνατον μετα απο 5 χρονια να μη θυμαται το σπιτι του γιου της!!!
μολις χτηπησε το κουδουνι, πηρα τη μπεμπα κ πηγα στη κρεβατοκαμαρα μου να της δωσω το γαλα κ να τη κοιμισω, κ η αδερφη μου ειχε παρει τον αποστολη να τον κοιμισει στο αλλο δωματιο και ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΙ! αλλα αυτη στη μ...ρα της μπηκε στο δωματιο του αποστολη βεβαια γιατι σε μενα κολωσε να ερθει κ ενω ο καημενος ηταν ετοιμος να κοιμηθει πηγε πανω απο το κεφαλι του κ ελεγε μ..κιες!

ειχα φτιαξει κ πιτσα για να φαμε με τα παιδια (η οποια μου ειχε πετυχει φοβερα)...κ λεει η καργια..."εσεις το φτιαξατε το ζυμαρι?" λεω κ εγω "ποιοι εμεις?" εγω την εφτιαξα..."ααα.ειπα μηπως την εφτιαξε η αδερφη σου..." (μπας κ παραδεχτει ποτε οτι κανω κατι καλο) κ απαντω ¨"η αδερφη μου οταν με τοκαλο παει στο δικο της σπιτι θα πηγαινω εκει να μου φτιαχνει τη πιτσα", επειδη φτιαχνω τη πιτσα τελευταια με αλευρι ολικης κ ασπρο (μισο-μισο) γυρισε κ ειπε οτι εγινε ωραια η πιτσα επειδη εβαλα αλευρι ολικης! λες κ
κ τελος παντων για να μη πολυλογω...ολο για λεφτα μιλαγε, για τη συνταξη που της κοβουν, για τα δοντια της που θελει να φτιαξει. μονο για ΛΕΦΤΑ! η μονη της εννοια...

εγω φυσικα αδιαφορια, μιλαγα μονο στην αδερφη μου κ στο κουμπαρο. κ οταν εκεινη ελεγε κατι απλα κουναγα το κεφαλι.

977ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 23, 2011 5:44 am

eyh


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα Τατιανα,καλησπερα κορίτσια, ειμαι καινούρια εδω, έχω διαβάσει τα σχετικά με τις πεθερές και μπορώ να πω οτι συμπάσχω μαζί σας.Τατιάνα μου εγώ τους ξέκωψα και ηρέμησε το κεφάλι μου.Λίγο πριν ανακοινώσουμε ο καθένας μας (ο αντρας μου κι εγω) στους δικους μας οτι το καλοκαίρι αρραβωνιαζόμαστε μενω εγκυος στην κόρη μου. Όταν το έμαθε η πεθερα η πρωτη της κουβέντα ήτανε να ρίξω το παίδι(να ενημερώσω οτι δεν με θέλει γιατι γιατι ειμαι 4 χρονια μεγαλύτερη απο το γιο της). Όταν το άκουσα μου γύρισε το μάτι.Με το καλό παντρευτήκαμε ήρθε το παιδακι μας, πήγαιναμε καπου-καπου τυπικη επισκεψη στα πεθερικα, οι κακιες δεινανε και πέρνανε. Μετα απο 2 χρόνια μενω εγκυος στο γίο μου, ήμουν 2,5 μηνων οταν τους το είπαμε, απο τότε έω να πατήσω το πόδι μου εκεί και ούτε θα το ξανακάνω, τώρα ο γιος τα χριστούγεννα γίνεται 2 χρονων.η αποκορύφωση εγινε στη βάφτηση του μικρού μου που πήγα και τους μίλησα και τους είπα "αν μου ευχηθήτε για το παιδι θα τα ξεχάσω όλα, και μου λένε οχι, να σημεώσω όταν γέννησα δεν ήρθανε στην κλινηκη .Οταν τελείωσε η βαφτηση στο αυτοκίνητο για το τραπέζι που φυσικα δεν ήρθανε είπα στον αντρα μου,να μην μου ξαναμιλήσει γι αυτους, δεν υπάρχουν για μένα και για τα παιδια, εσυ κανε οτι θέλεις, δεν έχω το δικαίωμα να του απαγορέψω να πηγαίνεισ στους δικούς σου.Αν καθήσωνα σασ γραψω όλα αυταα που εχουν κανει και πει τα πεθερικα μου δεν τελειώνω σε μια εβομάδα.Έχω ηρεμίσει πάρα πολύ με τον αντρα μου είμαστε μια χαρά ενω πιο πριν μαλώναμε κάθε φορα που γυρίζαμε απο αυτούς.Είχα φτάσει σε σημείο να πάω σε ψυχίατρο, αλλα είπα ΣΤΟΠ, δεν θα με τρελάνουν αυτοί εμένα, έχω και 2 παιδια να μεγαλώσω.

978ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 23, 2011 8:59 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
giorgina έγραψε:
tatijana έγραψε:
giorgina έγραψε:Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να αφήσεις λίγο τα πράγματα να ηρεμήσουν ανάμεσά σας, δεν είναι απαραίτητο να ξανασυζητήσετε για την μάνα του. Εγώ έχω πει στον άντρα μου, αν θέλεις να πηγαίνεις στους γονείς σου, πήγαινε μόνος σου. Ούτε γενικά θα πολυασχοληθώ μαζί τους, ούτε θα τον ρωτήσω τι ειπώθηκε. Δεν με ενδιαφέρει, από την στιγμή που δεν με έχουν βοηθήσει σε τίποτα, δεν πρόκειται να βοηθήσω ούτε εγώ. Να είναι τα παιδάκια μου καλά και εγώ το ίδιο, για να τα μεγαλώσω. Το ίδιο κάνε και εσύ, πιο πολύ για να βρεις την ηρεμία σου.

Ναι αυτο θα κανω γιατι οντως πολυ αξια εδωσα..
Το αστειο ειναι οτι εστειλε πορτοκαλια ρε κοριτσια και σπαθολαδο και φωτακια για το χριστουγεννιατικο δεντρο...Δε παει καλα....


Α! και μένα μου στέλνει διάφορα, φαγητά, πατάτες, φρούτα, όταν βλέπει τα εγγόνια της δίνει και κάποια λεφτά. Εγώ τα παίρνω, υπήρξαν κάποιες φορές που έλεγα στον άντρα μου να τα γυρίσει πίσω, γιατί μου την έδινε που δεν μας είχε ρωτήσει ποτέ να κρατήσει τα παιδιά, με εξαίρεση 2 εβδομαδες ένα καλοκάιρι και μετά μας άφησε ξεκρέμαστους ενώ είχε συμφωνήσει να μας τα κρατήσει. Και η απάντησή της όταν ο άντρας μου την ρώτησε τι θα τα κάνω, ξέρεις ποιά ήταν ΚΟΨΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ, ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. Ούτε την παίρνω τηλέφωνο, ούτε πάω να την επισκεφτώ και όποτε βλεπόμαστε ναι θα την χαιρετήσω και θα είμαι τυπική. Όχι πολλά πολλά και με έχει βολέψει πια αυτή η κατάσταση. Ο άντρας μου ας κάνει ότι νομίζει, γονείς του είναι. Για αυτό κοριτσάκι μου,μην κάθεσαι να σκας τόσο πολύ, άσε που ο ίδιος ο άντρας σου δεν νομίζω ότι θα θέλει να πάει να μείνει με την μάνα του πια, δεν είναι και τόσο εύκολο να γυρνάς πίσω όταν έχεις συνηθίσει σε άλλο τρόπο ζωής.

τα παιδια τα βλεπουν?
δε φοβασαι οτι θα λενε οτι εμεις στελνουμε τοσα και εκεινη ενω τα δεχεται δε μας φερνει τα παιδια?

Δεν τα πηγαίνω σπίτι τους, έρχονται κάποιες φορές αυτοί για να τα δουνε. Ούτε το σκέφτομαι έτσι,λέω αφού δεν έχουν καθήσει να ασχοληθούν μαζί τους όπως πρέπει, ας φέρνουν τουλάχιστον πράγματα και φαγητά για τα παιδιά,για να θυμούνται κάτι και αυτά όταν μεγαλώσουν.Είναι επιλογή του καθένα να φερθεί όπως νομίζει, μελλοντικά θα πάρει και αυτό που του αξίζει. Οπότε δεν σκοτίζομαι και φαντάσου ότι και μένα κάποια στιγμή η πεθερά μου, μου είχε πει ένα "ας στο δί@ολ@" μπροστά στα παιδιά μου που ήταν 6 και 2 χρονών. Και δεν το περίμενα ότι θα φερόταν έτσι,και για αυτό μέσα μου, αυτοί υπάρχουν αλλά είναι σαν να μην υπάρχουν.Ηθελα να μου ζητήσει συγνώμη, δε μου ζήτησε ποτέ, εξακολουθώ να της μιλάω όταν την βλέπω αλλά είμαι τυπικότατη και ψυχρή και ο άντρας μου πάει αραιά και που.Τον έχει πειράξει και τον ίδιο, όμως εγώ του εχω πει ότι ας κάνει ότι καταλαβαίνει. Αν θέλει να παέι, ας πάει,αν θέλει να πάρει τηλέφωνο ας τους πάρει.Δεν του ζήτησα να επιλέξει ή αυτούς ή εμένα, γιατί το θεώρησα άσκοπο.

979ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Νοε 23, 2011 12:04 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:

Δεν τα πηγαίνω σπίτι τους, έρχονται κάποιες φορές αυτοί για να τα δουνε. Ούτε το σκέφτομαι έτσι,λέω αφού δεν έχουν καθήσει να ασχοληθούν μαζί τους όπως πρέπει, ας φέρνουν τουλάχιστον πράγματα και φαγητά για τα παιδιά,για να θυμούνται κάτι και αυτά όταν μεγαλώσουν.Είναι επιλογή του καθένα να φερθεί όπως νομίζει, μελλοντικά θα πάρει και αυτό που του αξίζει. Οπότε δεν σκοτίζομαι και φαντάσου ότι και μένα κάποια στιγμή η πεθερά μου, μου είχε πει ένα "ας στο δί@ολ@" μπροστά στα παιδιά μου που ήταν 6 και 2 χρονών. Και δεν το περίμενα ότι θα φερόταν έτσι,και για αυτό μέσα μου, αυτοί υπάρχουν αλλά είναι σαν να μην υπάρχουν.Ηθελα να μου ζητήσει συγνώμη, δε μου ζήτησε ποτέ, εξακολουθώ να της μιλάω όταν την βλέπω αλλά είμαι τυπικότατη και ψυχρή και ο άντρας μου πάει αραιά και που.Τον έχει πειράξει και τον ίδιο, όμως εγώ του εχω πει ότι ας κάνει ότι καταλαβαίνει. Αν θέλει να παέι, ας πάει,αν θέλει να πάρει τηλέφωνο ας τους πάρει.Δεν του ζήτησα να επιλέξει ή αυτούς ή εμένα, γιατί το θεώρησα άσκοπο.

Εκεινον τον πειραξε,εμενα ο δικος μου "ετρεξε" μετα απο 2 βδομαδες ενω κανει μηνα να την δει γιατι τοτε που πλακωθηκα εγω με αυτην δεν την ειδε πολυ και επρεπε να παει...Ακου τωρα,αντι να κανει μηνες μετα απο την προσβολη προς την γυναικα που εφερε στον κοσμο τον γιο του,γιατι δεν ειμαι γκομενα απλα,ειμαι η μανα του παιδιου του...

980ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Δεκ 04, 2011 12:48 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ οι γλυκές μου πεθερούλες!!!!!
Η δική μου που δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα(φαινομενικά τουλάχιστον)έχει βάλει στο σαλόνι της πάνω στον μπουφέ πολλές κορνίζες!!!!Ωραία μέχρι εδώ!!!!
Λοιπον έχει στο κέντρο μια τεράστια φωτο της κόρης μου σε ωραιότατη κορνίζα που την έκανε δώρο η μικρή μου στους παπούδες της για να την καμαρώνουν!!!!!!!!Δίπλα τους γιους της(τον άντρα μου με τον αδελφό του)που είναι στα σκαλιά της εκκλησίας γαμπρός και με περιμένει με την ανθοδέσμη!!!!!!!Εγώ άφαντη φυσικά!!!
Δίπλα μεγάλη φωτο τον κουνιάδο μου με την γκομ...να,δεν είναι ούτε αρραβωνιασμένοι,τίποτα απολύτως,δίπλα πάλι τον άντρα μου με την κόρη μου μωράκι και δίπλα μια μεγάλη με την βαφτισιμιά της!!!!!!

Καλό ε!!!!!!!!!!!!!!Εγώ????Πουθενα φυσικά!!!!!Ποια είμαι εγώ????Μήπως αυτή που γέννησε το εγγόνι της!!!!!!Μήπως λέω εγώ με το φτωχό μου μυαλουδάκι!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968

981ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Δεκ 04, 2011 12:50 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μήπως να μαι μια ιδέα???Μια οπτασία βρε παιδάκι μου!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Εκτός αν δεν αντέχει να αντικρύζει την ομορφιά μου συνέχεια μπροστά της Razz Razz Razz Razz

982ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Δεκ 04, 2011 3:48 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Αχ κιρα τα περιγράφεις πολύ ωραία!!!και η δικιά μου δν έχει κανένα πρόβλημα... φαινομενικά τουλάχιστον, αλλά το ότι ο γιος τους έμεινε μαζί μου κάναν να το αποδεχτουν χρόνια (γιατι ήταν μικρός, και γιατί να μείνει όλη του τη ζωή με μια και οι αντρες θέλουν εμπειρίες και πολλα τέτοια, κυρίως από τον πεθερό μου!Ευτυχως ο αντρούλης μου τους γράφει εκεί που δν πιάνει μελάνι! Razz )Στην πορεία με αποδέχτηκαν... το τραγικό είναι οτι με ένα χρονο λιγότερο διαφορα η κόρη τους βρήκε τον δικό της τωρινο αντρούλη, τον οποίο αποδεχτηκαν απο την πρωτη μερα, από τα πρωτα 2 χρόνια φαγώθηκαν να τους αρραβωνιάσουν ! (ενω εμείς αρραβωνιαστήκαμε στα 7!!) , φωτογραφίες τους παντου όπως είπες απο την αρχη, ενώ δική μου μαζί με τον άντρα μου από πέρυσι το καλοκαίρι (μετά τον αρραβωνα μας χιχι Laughing Laughing )... απλά εγώ με το φτωχο μου μυαλό το καταλάβαινα ότι η κόρη βρήκε τον φραγκάτο, οπότε τυχερό το κορίτσι, να τον κρατήσει.. ενώ ο γιος βρήκε την φτωχή οπότε..τι κρίμα το παιδί τους, ας βρει μια αλλη!! Ασχετα αν αγαπούσα κι αγαπαω τον γιο τους με όλη μου την ψυχή κι αυτός το ίδιο και ειμαστε ευτυχισμένοι μαζί.... από κάποια φάση και μετά και κυρίως όταν το σοβαρέψαμε δν ξαναέδειξαν σημάδια ότι έχουν κάποιο θέμα, το πήραν απόφαση κι αυτοι ότι δν αλλάζει μάλλον Razz ...αλλά επειδή όταν γίνονταν αυτά μου τα έλεγε ο άντρας μου, με έχουν πικράνει και δν πιστεύω ότι θα τα ξεπεράσω στο 100% ποτέ!
Αυτά τα λίγα κι από εμένα!!

983ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Δεκ 06, 2011 5:42 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Αχ οι γλυκές μου πεθερούλες!!!!!
Η δική μου που δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα(φαινομενικά τουλάχιστον)έχει βάλει στο σαλόνι της πάνω στον μπουφέ πολλές κορνίζες!!!!Ωραία μέχρι εδώ!!!!
Λοιπον έχει στο κέντρο μια τεράστια φωτο της κόρης μου σε ωραιότατη κορνίζα που την έκανε δώρο η μικρή μου στους παπούδες της για να την καμαρώνουν!!!!!!!!Δίπλα τους γιους της(τον άντρα μου με τον αδελφό του)που είναι στα σκαλιά της εκκλησίας γαμπρός και με περιμένει με την ανθοδέσμη!!!!!!!Εγώ άφαντη φυσικά!!!
Δίπλα μεγάλη φωτο τον κουνιάδο μου με την γκομ...να,δεν είναι ούτε αρραβωνιασμένοι,τίποτα απολύτως,δίπλα πάλι τον άντρα μου με την κόρη μου μωράκι και δίπλα μια μεγάλη με την βαφτισιμιά της!!!!!!

Καλό ε!!!!!!!!!!!!!!Εγώ????Πουθενα φυσικά!!!!!Ποια είμαι εγώ????Μήπως αυτή που γέννησε το εγγόνι της!!!!!!Μήπως λέω εγώ με το φτωχό μου μυαλουδάκι!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 893968


Ειλικρινα δε μπορω να τις καταλαβω...Εσυ βρε Νατασα δεν εχεις αναφερει τιποτα στον αντρα σου?
Εμενα ο δικος μου εχει ενα βιβλιαριο που το εχει χρονια κ εχει μαζεψει εκει λεφτα πολλα...Και εχει και την μανα του μεσα.Και του λεω
"την επομενη φορα που θα πας εκει,να πας να βαλεις και το παιδι μεσα στο βιβλιαριο σου...Και επρεπε μονος σου να το σκεφτεις κ να το κανεις..Αλλιως αν δεν κανεις κατι και για αυτο αυτην την φορα θα σηκωθω και θα φυγω..."
Δεν ειπε τιποτα.Αναμενουμε λοιπον..

984ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 4:34 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξερω πολλες δε θα συμφωνησετε με αυτο που εκανα αλλα δεν αντεξα πια....Εστειλα το "υπεροχο"δωρο του παιδιου και κατι δωρα δικα τους προς εμενα που μου ειχαν κανει κατα καιρους πισω σε αυτους...Χθες τα εστειλα.Θα μου πειτε γιατι εκανα κατι τετοιο?Γιατι απο την ημερα που με εβρισε η "αγαπημενη" μου δε θελω τα δωρα τους ουτε και στον μικρο τιποτα μιας και μας εδιωξε και μας ειπε ξεκαθαρα οτι δε μας θελει κ τους δυο μας...
Τωρα περιμενω το μπαμ του δικου μου,γιατι σιγουρα θα τον παρει τηλ να του τα ψαλλει κ εκεινος θα παρει εμενα... Twisted Evil

985ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 4:51 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana σε βλέπω έτοιμη για μάχη !!

Πραγματικά σε θαυμάζω που υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου κ το μωρό σου γιατί από ότι είδα σε άλλα θέματα πρέπει να έχεις κάνει πολύ καιρό υπομονή με τα πεθερικά σου. Respect

Μακάρι κι εγώ να χα το τσαγανό να βάζω στη θέση τους μερικούς μερικούς από το ν ανέχομαι τις &&^%$&* τους. Δυστυχώς εγώ το μόνο που κάνω είναι το κορόιδο jocolor

986ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 5:00 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ξερω πολλες δε θα συμφωνησετε με αυτο που εκανα αλλα δεν αντεξα πια....Εστειλα το "υπεροχο"δωρο του παιδιου και κατι δωρα δικα τους προς εμενα που μου ειχαν κανει κατα καιρους πισω σε αυτους...Χθες τα εστειλα.Θα μου πειτε γιατι εκανα κατι τετοιο?Γιατι απο την ημερα που με εβρισε η "αγαπημενη" μου δε θελω τα δωρα τους ουτε και στον μικρο τιποτα μιας και μας εδιωξε και μας ειπε ξεκαθαρα οτι δε μας θελει κ τους δυο μας...
Τωρα περιμενω το μπαμ του δικου μου,γιατι σιγουρα θα τον παρει τηλ να του τα ψαλλει κ εκεινος θα παρει εμενα... Twisted Evil

εισαι ετοιμη γιαυτο?να εισαι χαλαρη,μην τσακωθειτε γιαυτους.ελπιζω ολα να πανε καλα και οπως τα θελεις.

987ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 5:05 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ξερω πολλες δε θα συμφωνησετε με αυτο που εκανα αλλα δεν αντεξα πια....Εστειλα το "υπεροχο"δωρο του παιδιου και κατι δωρα δικα τους προς εμενα που μου ειχαν κανει κατα καιρους πισω σε αυτους...Χθες τα εστειλα.Θα μου πειτε γιατι εκανα κατι τετοιο?Γιατι απο την ημερα που με εβρισε η "αγαπημενη" μου δε θελω τα δωρα τους ουτε και στον μικρο τιποτα μιας και μας εδιωξε και μας ειπε ξεκαθαρα οτι δε μας θελει κ τους δυο μας...
Τωρα περιμενω το μπαμ του δικου μου,γιατι σιγουρα θα τον παρει τηλ να του τα ψαλλει κ εκεινος θα παρει εμενα... Twisted Evil


γιατι βρε τατιανα χριστουγεννιάτικα??!!ΓΙΑΤΙ??
ξερω το ιστορικο..αλλά τετοιες μερες να ψυχρανθειτε με τον αντρα σου για αυτους??...και πανω που θα μετακομίζατε κιολας...

πως τα εστειλες ?..με κουριερ..ταχυδρομειο??..και τι εγραψες μαζι κατι η απλα τα εστειλες??

πραγματικα στεναχωρηθηκα που το διαβασα...
σε καταλαβαινω μεν απολυτα που ηθελες να το κανεις..αλλά οχι που το εκανες..

ελπιζω να πανε ολα καλα απο εδω και περα..καλη τύχη με την ακατονόμαστη!!
θα την χρειαστείς..

988ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 6:59 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι βρε κοριτσακι μου,δεν επρεπε να το κανεις..καθε ακομα και ασχολησε με αυτουσ αντε μωρε χεστους..παλι γκρινια θα εχεις απο μερια του αντρα σου.ειναι σαν να ανοιγεις πολεμο..ευχομαι να πανε καλα ολα και κλη χρονια να εχεις

989ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 7:24 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετοιμη δε ξερω αν ειμαι 100% αλλα θα το αντιμετωπισω...
Δεν εγραψα τιποτα,απλα τα εστειλα...
Αρκετο καιρο τους αφησα να παιζουν με την ψυχολογια μου και να με θεωρουν κατωτερη τους.Κι εμενα μα πανω απο ολα το παιδι μου..
Οσο για π0ολεμο?Τον ανοιξε αυτη απο οταν ημουν εγκυος...Δε με αφησαν ρουπι σε ησυχια...Τωρα ηρθε η στιγμη μου η να με ακολουθησει πραγματικα ο Νικολας η να παει στην "οικογενεια" του...

Θα το αντιμετωπισω οσο πιο ηρεμα μπορω...

990ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 7:27 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ετοιμη δε ξερω αν ειμαι 100% αλλα θα το αντιμετωπισω...
Δεν εγραψα τιποτα,απλα τα εστειλα...
Αρκετο καιρο τους αφησα να παιζουν με την ψυχολογια μου και να με θεωρουν κατωτερη τους.Κι εμενα μα πανω απο ολα το παιδι μου..
Οσο για π0ολεμο?Τον ανοιξε αυτη απο οταν ημουν εγκυος...Δε με αφησαν ρουπι σε ησυχια...Τωρα ηρθε η στιγμη μου η να με ακολουθησει πραγματικα ο Νικολας η να παει στην "οικογενεια" του...

Θα το αντιμετωπισω οσο πιο ηρεμα μπορω...

γιατι ρε συ δε ριχνεις λιγο νερο στο κρασι σου μερες πυο ειναι;γαμησε τους και συνεχισε τη ζωη σου.σορρυ που μιλαω ασχημα αλλα με τρελαινει η ιδεα να χωριζει ενα ζευγαρι για τριτους.

991ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 7:36 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
tatijana έγραψε:Ετοιμη δε ξερω αν ειμαι 100% αλλα θα το αντιμετωπισω...
Δεν εγραψα τιποτα,απλα τα εστειλα...
Αρκετο καιρο τους αφησα να παιζουν με την ψυχολογια μου και να με θεωρουν κατωτερη τους.Κι εμενα μα πανω απο ολα το παιδι μου..
Οσο για π0ολεμο?Τον ανοιξε αυτη απο οταν ημουν εγκυος...Δε με αφησαν ρουπι σε ησυχια...Τωρα ηρθε η στιγμη μου η να με ακολουθησει πραγματικα ο Νικολας η να παει στην "οικογενεια" του...

Θα το αντιμετωπισω οσο πιο ηρεμα μπορω...

γιατι ρε συ δε ριχνεις λιγο νερο στο κρασι σου μερες πυο ειναι;γαμησε τους και συνεχισε τη ζωη σου.σορρυ που μιλαω ασχημα αλλα με τρελαινει η ιδεα να χωριζει ενα ζευγαρι για τριτους.

Πολυ νερο δεν εριξα?Δικιο εχεις κι εσυ κι αυτος κι εγω...

992ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 7:53 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ετοιμη δε ξερω αν ειμαι 100% αλλα θα το αντιμετωπισω...
Δεν εγραψα τιποτα,απλα τα εστειλα...
Αρκετο καιρο τους αφησα να παιζουν με την ψυχολογια μου και να με θεωρουν κατωτερη τους.Κι εμενα μα πανω απο ολα το παιδι μου..
Οσο για π0ολεμο?Τον ανοιξε αυτη απο οταν ημουν εγκυος...Δε με αφησαν ρουπι σε ησυχια...Τωρα ηρθε η στιγμη μου η να με ακολουθησει πραγματικα ο Νικολας η να παει στην "οικογενεια" του...

Θα το αντιμετωπισω οσο πιο ηρεμα μπορω...

κοριτσάκι, αυτή ξεκίνησε τον πόλεμο για τους δικούς της λόγους και πιστεύω ότι είναι σίγουρη ότι εσύ θα τον συνεχίσεις. Αυτό περιμένει να κάνεις, της δίνει περισσότερη αξία και το χαίρεται. Και μένα σήμερα ήρθε ο πεθερός μου, εγώ έλειπα στην δουλειά, πήρε τον μεγάλο μου στο σπίτι τους, επειδή είναι εκεί η εγγονή τους για να έχει η εγγονή τους παρέα. Και εγώ είπα στον άντρα μου, γιατί το ξεσηκώνουν το παιδί, αν ήθελαν να έχουν τον εγγονό τους έπρεπε δηλ. να πουν και στην εγγονή τους. Πάντα για την εγγονή τους ενδιαφερόντουσαν, πάντα αυτή κρατάγανε και τα δικά μου τα παιδιά λες και ήταν τα παραπαίδια. Ποτέ δε μας βοήθησαν,ούτε και βοηθάνε. Ο άντρας μου δεν είπε τίποτα, ξέρει ότι έχω δίκιο όμως δεν θέλει να το συζητάει γιατί θυμώνει.Για μένα αυτοί οι άνθρωποι δεν μου έχουν σταθεί και είναι σα να μην υπάρχουν, ούτε τηλέφωνο τους παίρνω. Όταν έρχονται στο σπίτι, θα τους μιλησω τυπικά και ψυχρά, όπως θα μίλαγα σε έναν ξένο. Ακόμα και στην γιορτή της δεν την πήρα τηλ. Οπως μου φέρονται, φέρομαι. Όμως δεν θα καθήσω να "πρήζω" και τον άντρα μου, γιατί δεν υπάρχει λόγος. Το έκανα παλιότερα και δεν άλλαξε το παραμικρό, κάποια στιγμή μας είχε φέρει φαγητά και πράγματα από το χωριό τους και του είπα να τα στείλει πίσω, γιατί δεν τα έχω ανάγκη. Δεν τα έστειλε, γιατί δεν ήθελε να τσακωθεί μαζί τους, τα μοίρασα, δεν τα χρησιμοποίησα. Εδωσα στην μαμά μου, στις αδερφές μου. Τώρα τα παίρνω, ότι δίνει, δεν σκοτίζομαι, κρατάω λίγα για τα παιδιά μου και τα υπόλοιπα τα μοιράζω.

Ασε που έχω νεύρα αυτήν την στιγμή, που μου ξεσήκωσαν το παιδί. Ευτυχώς που ο μικρός δεν έκλαψε όταν έφυγε ο μεγάλος μου, γιατί είναι αρρωστούλης και δε ήθελε να πάει και αυτός.

993ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 8:07 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ξερω πολλες δε θα συμφωνησετε με αυτο που εκανα αλλα δεν αντεξα πια....Εστειλα το "υπεροχο"δωρο του παιδιου και κατι δωρα δικα τους προς εμενα που μου ειχαν κανει κατα καιρους πισω σε αυτους...Χθες τα εστειλα.Θα μου πειτε γιατι εκανα κατι τετοιο?Γιατι απο την ημερα που με εβρισε η "αγαπημενη" μου δε θελω τα δωρα τους ουτε και στον μικρο τιποτα μιας και μας εδιωξε και μας ειπε ξεκαθαρα οτι δε μας θελει κ τους δυο μας...
Τωρα περιμενω το μπαμ του δικου μου,γιατι σιγουρα θα τον παρει τηλ να του τα ψαλλει κ εκεινος θα παρει εμενα... Twisted Evil

Καλα εκανες. Γιατι να κανει μπαμ ο δικος σου?Ας το ειχε λυσει οταν επρεπε ο ιδιος, περιμενε οτι θα το περασεις στο χαλαρο ολο αυτο που εγινε? Ισα ισα,εισαι ξεκαθαρη,δεν θελεις επαφες με τους δικους του. Κ γιατι να μαλωσετε γι αυτο?Να εισαι cool, αφου δεν θελει να ανακατευτει...κ την πιτα ολοκληρη κ τον σκυλο χορτατο?

994ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Δεκ 28, 2011 11:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Καλα εκανες. Γιατι να κανει μπαμ ο δικος σου?Ας το ειχε λυσει οταν επρεπε ο ιδιος, περιμενε οτι θα το περασεις στο χαλαρο ολο αυτο που εγινε? Ισα ισα,εισαι ξεκαθαρη,δεν θελεις επαφες με τους δικους του. Κ γιατι να μαλωσετε γι αυτο?Να εισαι cool, αφου δεν θελει να ανακατευτει...κ την πιτα ολοκληρη κ τον σκυλο χορτατο?

Αυτο λέω κι εγω...Ας γίνει ότι γίνει..Έχω μαμηθει ΈΝΑ σχεδόν χρόνο τώρα.ψυχολογία ορμονες νέα ζωη με ΈΝΑ μωρο που δεν το έκανα μονη αλλα μονη μου ουσιαστικά το μεγαλώνω,σκατουγεια..πεθερικά...έλεος πόσο να αντεξω;;δεν είμαι τρελλη αλλα ούτε κ πολυ μαλακας,λίγο ναι Razz πολυ όχι....Πάω για νανι γιατί με ξεσκισε ο μικρός σημερις.....

995ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Ιαν 04, 2012 11:38 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγινε χαμος....οπως το περιμενα...μου ειπε οτι δεν θα μετακομισουμε κι οτι αμα θελει αυτη [ η μανα μου δλδ] να ερθει αυτη εδω....Του απαντησα κατσε εσυ εδω εγω με το απιδι παμε προς τα εκει κ μαλιστα απο πανω της...θα ερθω να τον παρω την δευτερα να παω στην μανα μου,ουτε πεθαμενη δε θα μου τον παρεις χωρις συγκαταθεση μου....τελικα μην τα πολυλογω τωρα αυτος ηρεμησε αλλα εγω ειμαι αμετακινητη...Δεν σεβεται,δεν εκτιμα και ειναι αχαριστος.
καλα εκανα κι εκανα οτι εκανα...
για μια ακομη φορα μου απεδειξε το αυτονοητο,ας μην κοροιδευομαστε..

996ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Ιαν 04, 2012 11:57 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:εγινε χαμος....οπως το περιμενα...μου ειπε οτι δεν θα μετακομισουμε κι οτι αμα θελει αυτη [ η μανα μου δλδ] να ερθει αυτη εδω....Του απαντησα κατσε εσυ εδω εγω με το απιδι παμε προς τα εκει κ μαλιστα απο πανω της...θα ερθω να τον παρω την δευτερα να παω στην μανα μου,ουτε πεθαμενη δε θα μου τον παρεις χωρις συγκαταθεση μου....τελικα μην τα πολυλογω τωρα αυτος ηρεμησε αλλα εγω ειμαι αμετακινητη...Δεν σεβεται,δεν εκτιμα και ειναι αχαριστος.
καλα εκανα κι εκανα οτι εκανα...
για μια ακομη φορα μου απεδειξε το αυτονοητο,ας μην κοροιδευομαστε..

δε μπορω να καταλαβω γτ δειχνει τετοιο πεισμα.
ας κρατουσε τουλαχιστον μια ουδετερη σταση αυτος μονιμα στην επιθεση τον βλεπω! εισαι και εσυ οξυθυμη και κανεις δε κανει πισω.

997ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Ιαν 04, 2012 12:12 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:

δε μπορω να καταλαβω γτ δειχνει τετοιο πεισμα.
ας κρατουσε τουλαχιστον μια ουδετερη σταση αυτος μονιμα στην επιθεση τον βλεπω! εισαι και εσυ οξυθυμη και κανεις δε κανει πισω.

Αυτο ηθελα κι εγω αλλα ηξερα οτι θα επερνε το μερος της...Τωρα η θα ακολουθησει εμας η να κατσει εκει που ειναι...Θα παρει την αστυνομια για απαγωγη,ακου ρε τι λεει...

998ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Ιαν 04, 2012 12:19 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aχ ρε Τατιάνα πως στεναχωριέμαι με αυτά που διαβάζω!!!!! δυστυχως μπορεί να το κάνει κι αυτό αν θέλει!! αν όντως θέλεις να ξεκινήσετε έτσι άσχημα, ρώτα ένα δικηγόρο να είσαι καλημένη!! αφου μια χαρα είστε μεταξύ σας!! εγώ απ' ότι καταλαβαίνω ο Νικολας πιστεύει ότι αυτα που κάνεις σου βάζει λόγια η μάνα σου?ή έστω η μάνα του αυτό του λέει και τον πειθει?? κριμα ρε γμτ!!! γιατί δν τους αφήνετε και τους 2 να πάνε στην οργή? αν δν μετακομίσεις αλλα δν ασχολείσαι να πηγαίνεις στην πεθερά σου ή γενικά με ότι αφορά αυτην ποιο θα είναι το προβλημα και θες να φυγεις ντε και καλα?? μια μεση λύση εννοώ δν υπάρχει??

999ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Ιαν 04, 2012 12:29 pm

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλη χρονιά Τατιάνα μου!! Αν και απ'οτι έχω καταλάβει το 2012 σε βρίσκει πολύ αποφασισμένη!!! Καταρχήν να πω ότι πολύ καλά έκανες και έστειλες σε αυτή τα "δωρα"... Και εγώ στη θέση σου το ίδιο θα έκανα... Βασικά στο κεφάλι θα της τα πετούσα...

Και έχεις δίκαιο και για τον άνδρα σου... Ηρθε η ώρα να διαλέξει οικογένεια... Αν και όταν καποιος αποκτάει παιδί η οικογενειά του είναι εκεί που είναι και το παιδί του... Αυτή είναι η αποψή μου... Και δεν σε βρίσκω καθόλου υπερβολική...
Αντε γιατί πολύ τα χατήρια τους κάνουμε... Λες και εμάς δεν μας γεννησε μάνα...

Αυτο για την αστυνομία και την απαγωγή δεν το κατάλαβα;;; Με καμία ξένη θα είναι το παιδί του;;; Με τη μάνα του θα είναι... Ελεος δηλαδή... Καλο κουράγιο κούκλα μου...

1000ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Ιαν 04, 2012 12:42 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
evvi έγραψε:

δε μπορω να καταλαβω γτ δειχνει τετοιο πεισμα.
ας κρατουσε τουλαχιστον μια ουδετερη σταση αυτος μονιμα στην επιθεση τον βλεπω! εισαι και εσυ οξυθυμη και κανεις δε κανει πισω.

Αυτο ηθελα κι εγω αλλα ηξερα οτι θα επερνε το μερος της...Τωρα η θα ακολουθησει εμας η να κατσει εκει που ειναι...Θα παρει την αστυνομια για απαγωγη,ακου ρε τι λεει...

ααα ξεφυγε ελαφρως και αυτος!!!! Shocked
αυτο που ειπε και μια κοπελα μηπως νομιζει πως σου βαζει λογια η μαα σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις