Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΔΕΣΠΟΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΤΖΑΜ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΙΝΕ.

Η ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΖΑΡΑ ΗΟΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΑΛΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!! Respect

Καλά κατάλαβα ότι είναι από zara home! Μου φάνηκε στο ίδιο στυλ με την δικιά μας!!! Τέλεια είναι!!! Εγώ όταν είδα την δικιά μας λέω τέλος... αυτή πρέπει να την πάρουμε! Θα ταιριάζει με το καροτσάκι μας που είναι μπεζ! Αυτό το σχεδιάκι που πήρατε όμως δεν το είχα δει! Τι έχει πάνω?
Σ' ευχαριστώ πολύ για το δωματιάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!
Και εγώ έχω τρελαθεί!!!!!!!! Και ακόμα δεν τα τελειώσαμε όλα!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:Αγαπη τσολιαδες οι μικροι;;; τι γελιο εκανα!!!
Despoinaki μεγαλωσε αρκετα η μικρη σας!!! φτου-φτου!!! τωρα εχουμε την ιδια πητ 07/10.....
Εμενα ο μεγαλος εχει παρει θεση εδω κ 2 εβδ,τον καταλαβα που γυρισε!!!

Ναι...!! Ίδια ΠΗΤ πια...!!!
Μια χαρά είναι τα πουλάκια μας...!!!
Η δικιά μας ακόμα με το κεφάλι πάνω... και τα πόδια ούτε καν λυγισμένα! Τεντωμένα...!!! Αραχτή και λάιτ η κυρία...!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
Sevi έγραψε:Αγαπη τσολιαδες οι μικροι;;; τι γελιο εκανα!!!
Despoinaki μεγαλωσε αρκετα η μικρη σας!!! φτου-φτου!!! τωρα εχουμε την ιδια πητ 07/10.....
Εμενα ο μεγαλος εχει παρει θεση εδω κ 2 εβδ,τον καταλαβα που γυρισε!!!

Ναι...!! Ίδια ΠΗΤ πια...!!!
Μια χαρά είναι τα πουλάκια μας...!!!
Η δικιά μας ακόμα με το κεφάλι πάνω... και τα πόδια ούτε καν λυγισμένα! Τεντωμένα...!!! Αραχτή και λάιτ η κυρία...!!!

Μια χαρα ειναι η μικρη,βολευεται κιολας!!! εμας ειναι μαζεμενοι,που χωρος για να τεντωθουν κ οι 2;;;

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki έγραψε:
tzef έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΔΕΣΠΟΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΤΖΑΜ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΙΝΕ.

Η ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΖΑΡΑ ΗΟΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΑΛΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!! Respect

Καλά κατάλαβα ότι είναι από zara home! Μου φάνηκε στο ίδιο στυλ με την δικιά μας!!! Τέλεια είναι!!! Εγώ όταν είδα την δικιά μας λέω τέλος... αυτή πρέπει να την πάρουμε! Θα ταιριάζει με το καροτσάκι μας που είναι μπεζ! Αυτό το σχεδιάκι που πήρατε όμως δεν το είχα δει! Τι έχει πάνω?
Σ' ευχαριστώ πολύ για το δωματιάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!
Και εγώ έχω τρελαθεί!!!!!!!! Και ακόμα δεν τα τελειώσαμε όλα!!!!

A τώρα την είδα!
Έχει ζωάκια πάνω!
Πολύ όμορφη και σε πολύ καλή τιμή!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 850933

Καληνύχτα Tzef μου! Τα λέμε αύριο!!!!!!!!!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΦΟΘ ΕΤΣΙ Κ ΕΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ! ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ (ΓΕΜΙΣΤΑ)ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΡΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ! ΕΧΩ ΠΙΑΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ! (ΝΤΡΟΠΗ) ΛΕΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΜΟΥΝ....ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΤΙΑΧΝΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ....(ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ)ΠΗΓΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ!!! ΧΑΛΑΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 150 ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΕΙ!!!! ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ!!! ΚΑΙ Γ ΑΥΤΟΝ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΙΝΑ ΤΟΥ!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΜΕΣΑΙΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!! ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΚΡΥΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΔΟΥΝ!!! ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΚΑΘΗΣΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΩΩ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕΣ!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ!!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΛΕΚΤΗΚΟ NEW BORN 2011 ποσο το κανει?? ρωτησα 3 κοπελεσ και μου ειπαν 3 διαφορετικες τιμες!!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΥ ΑΛΙΩΣ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ!!!! Sad

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΦΟΘ ΕΤΣΙ Κ ΕΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ! ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ (ΓΕΜΙΣΤΑ)ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΡΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ! ΕΧΩ ΠΙΑΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ! (ΝΤΡΟΠΗ) ΛΕΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΜΟΥΝ....ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΤΙΑΧΝΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ....(ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ)ΠΗΓΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ!!! ΧΑΛΑΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 150 ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΕΙ!!!! ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ!!! ΚΑΙ Γ ΑΥΤΟΝ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΙΝΑ ΤΟΥ!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΜΕΣΑΙΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!! ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΚΡΥΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΔΟΥΝ!!! ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΚΑΘΗΣΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΩΩ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕΣ!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ!!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΛΕΚΤΗΚΟ NEW BORN 2011 ποσο το κανει?? ρωτησα 3 κοπελεσ και μου ειπαν 3 διαφορετικες τιμες!!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΥ ΑΛΙΩΣ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ!!!! Sad

Έλα Κατερινάκι μου! Καλησπέρα!
Μα τι καλό αγοράκι που έχεις...???
Μπράβο το καλό σου!!!!!!!!!!
Να προσπαθείς να μην κουράζεσαι πολύ! Και για τις καούρες κρύο γαλατάκι! Εγώ με αυτό την βγάζω! Με ανακουφίζει!!!
Το φορμάκι το έχουμε και εμείς σε μπεζάκι! Νομίζω ότι είναι γύρω στα 10 ευρώ! Δεν θυμάμαι κιόλας πολύ καλά! 10-13 πρέπει να είχε πριν την έκπτωση αν θυμάμαι καλά!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ! ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ??

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ H&M !!! ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣ!!! ΝΑ ΦΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΟΤΣΟΜΟΥΝΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Αχ, ρε Κατερίνα, τι καλό παιδί που εχεις! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 804467
Λογικό πάντως να κουράζεσαι τωρα. Σκεψου οτι εχεις ήδη μπει στο μήνα σου.
Δεσποινακι σουπερ η μικρη σου. Απο τα 2 κιλά που πηρες σκεψου οτι το 1/2 κιλο ειναι της μπεμπας!!!
Όσο για την υδρονέφρωση και γω στην αρχη αγχωθηκα λιγο.Εμενα εχει υποχωρησει λιγο μου ειπε. Οχι τελειως βεβαια. Με αντιβιωσουλα μετα θα ειναι οκ. Και σιγουρα θα του ξανακανω και μετα εξω υπερηχο για να ειμαι σιγουρη.
Αυτό το μαξιλάρι που σας εδειξα, πιο πολύ το χρησιμοποιησα αργοτερα στην ορθια θεση, οταν αρχισε να στηρίζεται η μικρη, για να μην μπαταρει δεξια-αριστερα.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ Smile ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ...
Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ...ΤΙ ΚΑΛΟΨΥΧΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ I love you
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!! ΕΔΩ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 534787

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ Η ΜΙΚΡΗ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Ε???? ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ ΜΩΡΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ. Κ ΑΡΑΛΙΚΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Ε??? ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΕΣΗ Wink

boyba ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΜΑΞΙΛΑΡΑ!!!
ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΙΚΙΑΖΑΜΕ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ. ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΒΟΛΕΨΩ ΚΑΠΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ Κ ΝΑ ΜΗ ΦΕΥΓΟΥΝ ΠΙΣΩ-ΔΕΞΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΤΛ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΑΖΕΥΟΥΝ Κ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Κ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!
ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ??? ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ???
ΗΤΑΝ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. ΑΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΛ.

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!
Να περάσετε τέλεια σήμερα στις βόλτες και τους καφέδες σας! Κατερίνα πολύ γλυκό που πήρε δώρα ο μεγάλος στα υπόλοιπα!
Το καθισματάκι είναι πολύ ωραίο, έχει ένα άλλο που μ αρεσει το imaginarium! Και γενικά έχει πολύ ωραία παιχνίδια αυτό το μαγαζί! με έχει ενθουσιάσει! Επίσης το Zara Home & Kids έχει τέλεια πράγματα! Την είχα δει και γς την κουβερτούλα! Εϊναι φανταστική!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 379767

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα σας. Και εμένα με πιάνουν τέτοιοι πόνοι όπως της περιόδου, όταν ρώτησα τον γιατρό μου είπε ότι είναι που μεγαλώνει η μήτρα. Εγώ αυτές τις μέρες εκτός του ότι δεν μπορώ να περπατήσω καθόλου κουράζομαι. νιώθω ένα βάρος νομίζω ότι θα πέσει η κοιλιά μου

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες to be!! Εγώ από το πρωί έτρεχα στο σχολείο μου για να βρω τον διευθυντή μου, γιατί είχα ξεχάσει να θεωρήσω το βιβλιάριο για το 2011! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 966307 Από τον Ιανουάριο δηλαδή!! χαχαχα! Τόσες εξετάσεις έκανα και κανένας δεν το είχε πάρει είδηση! Πάλι καλά που το κατάλαβα τώρα!

Α! Αν είστε κοντά σε Κηφισιά τα Palmers (δεν ξέρω αν έχουν κατάστημα και αλλού)έχουν βγάλει έκπτωση σε όλα τα νυχτικάκια πυτζάμες 50%!!Αν και είχα ήδη δύο νυχτικάκια δεν αντιστάθηκα και πήρα ακόμη 1! ¨Εχει πάρα πολλή ποικιλία και νεανικά σχεδιάκια με κουμπάκια!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα έλεγα και με τη Σταυρούλα χθες εγώ για καλλυντικά προτίμησα τη σειρά Welleda που είναι βιολογικά προιοντα και είναι ό,τι καλύτερο! Έστω για αρχή τουλάχιστον! Είναι μεν σε φαρμακεία, αλλά οι τιμές τσιμπάνε! Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται (να της στείλω με pm) μου έχουν δώσει mail και τηλέφωνο μιας κοπέλας που πρέπει να τα φέρνει από Γερμανία και συμφέρει πολύ! Στα φέρνει κούριερ στο σπίτι σου!Να φανταστειτε μια κρεμούλα για σύγκαμα που κάνει 11 ευρώ εδώ εγώ τη βρήκα 6! Οπότε συμφέρει!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:Τα έλεγα και με τη Σταυρούλα χθες εγώ για καλλυντικά προτίμησα τη σειρά Welleda που είναι βιολογικά προιοντα και είναι ό,τι καλύτερο! Έστω για αρχή τουλάχιστον! Είναι μεν σε φαρμακεία, αλλά οι τιμές τσιμπάνε! Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται (να της στείλω με pm) μου έχουν δώσει mail και τηλέφωνο μιας κοπέλας που πρέπει να τα φέρνει από Γερμανία και συμφέρει πολύ! Στα φέρνει κούριερ στο σπίτι σου!Να φανταστειτε μια κρεμούλα για σύγκαμα που κάνει 11 ευρώ εδώ εγώ τη βρήκα 6! Οπότε συμφέρει!

και γω Welleda πέρνω. Τα πέρνω απο τα ecobaby. Ειναι πιο φθηνα απο τα φαρμακεια και ειναι πολύ εξυπηρετικοι. Ειναι μια οικογενεια που τα φερνουν απο Γερμανια.
Η καλεντούλα ειναι απιστευτη!!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΤΑ H&M ΚΑΙ ΘΑΜΠΩΘΗΚΑ! ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΑΛΙ!!! ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ NEW BORN!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ!!! ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ! ΑΧΧΑΧΑΑΧ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 40746 ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΩ! ΜΟΛΙΣ ΕΠΛΥΝΑ ΠΙΑΤΑ ΞΕΣΚΟΝΗΣΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ ! ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ 2 ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ 1 ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ!!! Η ΧΛΩΡΙΝΗ ΛΕΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΗΣΕΙ ΑΓΑΛΜΑ!!!ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!! ΑΛΛΑΚΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ.,ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.....ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΣΜΕΝΑ!!! ΑΝΤΕΕ ΠΟΣΟ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΑ???!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouba έγραψε:
HLIANA έγραψε:Τα έλεγα και με τη Σταυρούλα χθες εγώ για καλλυντικά προτίμησα τη σειρά Welleda που είναι βιολογικά προιοντα και είναι ό,τι καλύτερο! Έστω για αρχή τουλάχιστον! Είναι μεν σε φαρμακεία, αλλά οι τιμές τσιμπάνε! Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται (να της στείλω με pm) μου έχουν δώσει mail και τηλέφωνο μιας κοπέλας που πρέπει να τα φέρνει από Γερμανία και συμφέρει πολύ! Στα φέρνει κούριερ στο σπίτι σου!Να φανταστειτε μια κρεμούλα για σύγκαμα που κάνει 11 ευρώ εδώ εγώ τη βρήκα 6! Οπότε συμφέρει!

και γω Welleda πέρνω. Τα πέρνω απο τα ecobaby. Ειναι πιο φθηνα απο τα φαρμακεια και ειναι πολύ εξυπηρετικοι. Ειναι μια οικογενεια που τα φερνουν απο Γερμανια.
Η καλεντούλα ειναι απιστευτη!!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Γ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΗΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ! ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα τα καλλυντικα της weleda με βολεψαν απιστευτα στην κορη μου, που εχει τρομερα ευαισθητο δερμα.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινα όσο για τις δουλειες αστα να πανε. Σιγα σιγα θέλουν όλα. Και δεν χρειαζεται να ειναι ολα τελεια. Οσα βλεπει η πεθερα Wink

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:καλημέρα σας. Και εμένα με πιάνουν τέτοιοι πόνοι όπως της περιόδου, όταν ρώτησα τον γιατρό μου είπε ότι είναι που μεγαλώνει η μήτρα. Εγώ αυτές τις μέρες εκτός του ότι δεν μπορώ να περπατήσω καθόλου κουράζομαι. νιώθω ένα βάρος νομίζω ότι θα πέσει η κοιλιά μου

ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ!!!! ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΟΥ...
Κ ΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝΕ..ΣΑ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΡΑΜΠΑ ΕΚΕΙ!!!
ΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ H&M !!! ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣ!!! ΝΑ ΦΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΟΤΣΟΜΟΥΝΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994

Kαλημέρα Κατερινάκι μου! Τι κάνεις? Πως είσαι σήμερα? Πήγατε για ψώνια και καφεδάκι με τον αντρούλη σου? Βρήκατε το κορμάκι?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994

Έλα Fennnia μου! Είδες πως μεγαλώσαμε? Και εγώ χάρηκα πολύ!!! Θα έκανε και μαγουλάκια η μπουμπού! Α βλέπω και εσύ στην δικιά μου κατηγορία ανήκεις...!!! Λιγουλάκι φοβιτσιάρες...!!!
Καλά ψώνια κοπέλα μου!
Θα περιμένουμε νέα από τα ψώνια το βράδυ!
Φιλάκια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις