Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομορφιές!
Και εδώ έβρεχε σχεδόν όλο το βράδυ.
Σήμερα έχει ψιχρούλα και δε θέλω να σκέφτομαι ότι πρέπει να και εγώ να κατεβάσω ρούχα. Η πρόγνωση λέει ότι θα ξανακάνει ζέστη γι' αυτό και θα το καθυστερήσω όσο μπορώ.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τις φορουμίτισσες που διατήρησαν το θέμα σε καλά επίπεδα και δε διάβαζα όλο το πρωί για να τις προλάβω. Εύγε κορίτσια! Από τι κατάλαβα όλες το έριξαν στη γενική χθες και πέσαν νωρίς για ύπνο. Μόνο εγώ η άχρηστη νοικοκυρά πήρα τους δρόμους χθες και από το πρωί έτρεχα σε πάρτυ, μετά ταβέρνα, λίγο ξεκούραση στο σπίτι και το βραδάκι στην παιδική χαρά και κατόπιν κι άλλο έκτακτο μίνι παιδικό παρτάκι στη γειτονιά. Τι να σας πω... ΨΟΦΗΣΑ!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη λετε για χειμωνιατικα@ειναι σε κουτες στην αποθηκη ,απο την μετακομιση τον Αυγουστο ακομα δεν τα εχω ανεβασει.Μονο των παιδιων εχω.Εγω θα βγαινω με ξωπλατα μεχρι να χιονισει.Βαριεμαι τις ντουλαπεεεςςς

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Εδώ όχι απλά έβρεξε το βράδυ αλλά έριξε και κάτι κεραυνούς νόμιζες ότι κάπου γίνεται έκρηξη! Είχα και από τις 5 μέχρι τις 7 το μπέμπη μέσα στη καλή χαρά! Και εκεί που κοιμάται στις 7 κοιμάμαι και εγώ και στις 8 ξυπνάει. Τον σηκώνω να τον βάλω στο καρότσι, μέχρι να ανοίξω τα εξώφυλλα είχε ξανακοιμηθεί! Ξαπλώνω και εγώ στον καναπέ και σηκώθηκα 10 παρά 20 πιασμένη.... Crying or Very sad Γυμνάσια μου έκανε το σκατό...

Όσο για χειμωνιάτικα του μπέμπη τα έχω έτοιμα, τα δικά μου λέω να τα φτιάξω από βδομάδα καθ' ότι κρυογάτσουλο! Και του άντρα του θερμόαιμου, θα του βγάλω καμιά μπλούζα αλλά κάτι μου λέει πως τον άλλο μήνα θα ασχοληθώ μαζί τους!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!
Μπριζόλες με πατάτες σήμερις.............
Χάλασε το παντζούρι στο παιδικό δωμάτιο και δεν ανεβοκατεβαίνει Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 654655

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!
σημερα χορτοπιτα,ανοιξα τα φυλλα πρωι πρωι,κοιμουμουνε ορθια Sleep αλλα αφου ηθελε ο αντρας μου τι να κανω.... Rolling Eyes
εφτιαξα κ την γεμιση κ εδα ειναι ετοιμη για ψησιμο.....
ωρα για χαλαρωση κ ξεκουραση Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 585182 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 99132

https://www.youtube.com/cretanvenus

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα τσούπρες! Τι μου κάνετε;

Ο καιρός έχει τρελαθεί!

Κολοκυθάκια γεμιστά σήμερα, από τα αγαπημένα μου! Και επειδή μπορεί να κατηγορηθώ από κάποιες εδώ μέσα, ονόματα δε λέμε υπολήψεις δε θίγουμε (η Κατερίνα και η Κλειώ είναι να ξέρετε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) ότι πάλι μιλάω για φαγητό, θέλω να τους πω ότι τέθηκε ερώτημα και απλά απαντώ! Εντάξει;;; Άντε!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο άντρας μου ετοίμασε ρολό κοτόπουλο με πατάτες στη γάστρα και το έβαλα (εγώ με τα χεράκια μου ) στις 11:00 στο φούρνο.
Ξεμπερδέψαμε και με το μεσημεριανό.

Να ρωτήσω γι' αυτό που λέει το Μαρινάκι για τα νοσήλεια, αυτό ισχύει όταν δεν έχεις κάποια ασφάλεια έτσι δεν είναι;
Η φίλη μου που γέννησε με καισαρική στο νοσοκομείο δεν πλήρωσε τίποτα διότι είναι επέμβαση και τις επεμβάσεις τις καλύπτει το ΙΚΑ 100%.
Αν πάλι δεν έχεις ασφάλεια νομίζω μπορείς να πας στην Πρόνοια και να καλύψει αυτή το κόστος της γέννας.
Εγώ που είχα ΙΚΑ το 2008 που γέννησα στο νοσοκομείο, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να είχα πληρώσει ή 120 ή 220 Ευρώ και μετά πήρα και το βοήθημα από το ΙΚΑ.
Ισχύει κάτι διαφορετικό;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:καλημερα κοριτσια!
σημερα χορτοπιτα,ανοιξα τα φυλλα πρωι πρωι,κοιμουμουνε ορθια Sleep αλλα αφου ηθελε ο αντρας μου τι να κανω.... Rolling Eyes
εφτιαξα κ την γεμιση κ εδα ειναι ετοιμη για ψησιμο.....
ωρα για χαλαρωση κ ξεκουραση Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 585182 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 99132

Ανοίγεις φύλλα ε; Εγώ πάλι όσες φορές δοκίμασα στο τέλος το παράτησα. Και πως μ' αρέσουν οι πίτες με χειροποίητο φύλλο... μμμμμμμ!

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:
cretanvenus έγραψε:καλημερα κοριτσια!
σημερα χορτοπιτα,ανοιξα τα φυλλα πρωι πρωι,κοιμουμουνε ορθια Sleep αλλα αφου ηθελε ο αντρας μου τι να κανω.... Rolling Eyes
εφτιαξα κ την γεμιση κ εδα ειναι ετοιμη για ψησιμο.....
ωρα για χαλαρωση κ ξεκουραση Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 585182 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 99132

Ανοίγεις φύλλα ε; Εγώ πάλι όσες φορές δοκίμασα στο τέλος το παράτησα. Και πως μ' αρέσουν οι πίτες με χειροποίητο φύλλο... μμμμμμμ!

ηθελα δεν ηθελα εμαθα να ανοιγω απο 15 χρονω Laughing
αλλιως δε θα τα βγαζα περα με την μητερα μου...που ελεγε "καθε γυναικα σφακιανη που σεβεται τον εαυτο της πρεπει να ξερει να ανοιγει φυλλο κ να φταχνει πιτες να τρωει ο αντρας της κ να ευχαριστιεται"

https://www.youtube.com/cretanvenus

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας και απο εμενα λιγο αργουτσικα!!!

κρυωσα ας βαλω τον σκουφο μου!!!! Very Happy

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!
Εδώ ο καιρός δεν πάει καλά μια βρέχει μια βγάζει ήλιο!!!!Τα νεύρα μου δεν ξέρω τι να κάνω με τα ρούχα.

http://changedyourlife.blogspot.com/

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:
desT έγραψε:
cretanvenus έγραψε:καλημερα κοριτσια!
σημερα χορτοπιτα,ανοιξα τα φυλλα πρωι πρωι,κοιμουμουνε ορθια Sleep αλλα αφου ηθελε ο αντρας μου τι να κανω.... Rolling Eyes
εφτιαξα κ την γεμιση κ εδα ειναι ετοιμη για ψησιμο.....
ωρα για χαλαρωση κ ξεκουραση Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 585182 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 99132

Ανοίγεις φύλλα ε; Εγώ πάλι όσες φορές δοκίμασα στο τέλος το παράτησα. Και πως μ' αρέσουν οι πίτες με χειροποίητο φύλλο... μμμμμμμ!

ηθελα δεν ηθελα εμαθα να ανοιγω απο 15 χρονω Laughing
αλλιως δε θα τα βγαζα περα με την μητερα μου...που ελεγε "καθε γυναικα σφακιανη που σεβεται τον εαυτο της πρεπει να ξερει να ανοιγει φυλλο κ να φταχνει πιτες να τρωει ο αντρας της κ να ευχαριστιεται"

Και μένα η μάνα μου προσπαθούσε να με μάθει αλλά ευτυχώς δεν είναι από τα Σφακιά και δεν επέμενε.
Εμένα η μάνα μου είναι Θρακιώτισσα ντόπια ενώ ο μπαμπάς μου Πόντιος βέρος από τον Λαγκαδά. Εγώ πάλι 50-50.
Σας είπα ότι χθες ο Πανθρακικός έσκισε.
4-2 με θεαματικότατα γκολ!
Εχουμε ομαδάρα δε τον συζητώ. Cool

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Καλημέρα τσούπρες! Τι μου κάνετε;

Ο καιρός έχει τρελαθεί!

Κολοκυθάκια γεμιστά σήμερα, από τα αγαπημένα μου! Και επειδή μπορεί να κατηγορηθώ από κάποιες εδώ μέσα, ονόματα δε λέμε υπολήψεις δε θίγουμε (η Κατερίνα και η Κλειώ είναι να ξέρετε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) ότι πάλι μιλάω για φαγητό, θέλω να τους πω ότι τέθηκε ερώτημα και απλά απαντώ! Εντάξει;;; Άντε!

οχι οχι δεν λεω τιποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μαρεσουν και τα κολοκυθακια τα γεμιστα!!!!!!!!!


καλημερα ειπα??? καλημερα!! εγω εχτες ειχα γιγαντες και θελανε πιτσα! φανταζεστε τι θα φανε σημερα ε?? ναι σωστα! γιγαντες![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ τι άντρακλας είναι αυτός;;; Φτου φτου φτου! Κούκλος evvi μου! Να σου ζήσει ο ζούζουνος!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:καλημερα σας και απο εμενα λιγο αργουτσικα!!!

κρυωσα ας βαλω τον σκουφο μου!!!! Very Happy

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Γούτσου, γούτσου!
Αμάν παίδαρος! Εββι κοιμάται με ανοιχτά μάτια; Έτσι κοιμάται ο γιος μου. Χα, χα... και στον ύπνο του "ξύπνιος" είναι.

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evvi έγραψε:καλημερα σας και απο εμενα λιγο αργουτσικα!!!

κρυωσα ας βαλω τον σκουφο μου!!!! Very Happy

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Πω πω ένα παιδί!!!!Να σου ζήσει!!!!!
Και σας πάει και ο σκούφος!!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα μου τι γλιτωσες επειδη με αρεσουν τα γεμιστα κολοκυθακια μιαμ μιαμ,αλλα δν εβαζες κ καμια ντοματα κ εσυ να χουμε ποικιλια! Twisted Evil
Εγω ρε γκερλς εχτες τη νυχτα επαθα ταρακουλο κυριολεκτικα,πολυ αποτομη ζαλαδα. . .ευτυχως τωρα ειμαι νταξ ,αλλα μιας κ μετακομισα δν εχω κ πολλες επιλογες για μαγειρεμα. . .χτες ειχα χυλοπιτες φουρνου,προχτες ρολο κιμα,σημερα?το ψυγειο μου φτωχηνε δν προλαβα να ψωνισω κατιτις ? . . .μαλλον καμια πατατα με αυγο θα την βγαλουμε η πατατες κοκκινιστες με κρεμμυδακι. . . .δηλαδη πατατα η υποθεση. Rolling Eyes

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
evvi έγραψε:καλημερα σας και απο εμενα λιγο αργουτσικα!!!

κρυωσα ας βαλω τον σκουφο μου!!!! Very Happy

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Γούτσου, γούτσου!
Αμάν παίδαρος! Εββι κοιμάται με ανοιχτά μάτια; Έτσι κοιμάται ο γιος μου. Χα, χα... και στον ύπνο του "ξύπνιος" είναι.

οχι δεν κοιματε απλα ετυχε να τα εχει μισανοιχτα

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:...μαλλον καμια πατατα με αυγο θα την βγαλουμε η πατατες κοκκινιστες με κρεμμυδακι. . . .δηλαδη πατατα η υποθεση. Rolling Eyes

Ψηφίζω πατάτες με αυγά.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:καλημερα σας και απο εμενα λιγο αργουτσικα!!!

κρυωσα ας βαλω τον σκουφο μου!!!! Very Happy

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

αχου μωρε ενα μπεμπακι ομορφο!!!! φτου φτου evvi μου φανταζομαι φιλια που του δινεις!!!!!!!!αστερι!!!!!Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 804467

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Καλέ τι άντρακλας είναι αυτός;;; Φτου φτου φτου! Κούκλος evvi μου! Να σου ζήσει ο ζούζουνος!

elenalamprini έγραψε:

Πω πω ένα παιδί!!!!Να σου ζήσει!!!!!
Και σας πάει και ο σκούφος!!!!!

αχ σας ευχαριστω πολυ!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #8 - Σελίδα 14 215994

το φορμακι μας τι σας λεει?? ο μπαμπας μας το πηρε!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
blackrose έγραψε:...μαλλον καμια πατατα με αυγο θα την βγαλουμε η πατατες κοκκινιστες με κρεμμυδακι. . . .δηλαδη πατατα η υποθεση. Rolling Eyes

Ψηφίζω πατάτες με αυγά.

ναι κι εγω! πλακα πλακα πανευκολο φαγητο και κανεις ποτε δεν λεει οχι! Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Κυρ Οκτ 09, 2011 1:04 am, 1 φορά

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα . Εδώ έχει ήλιο αλλά θυμίζει φθινόπωρο έχω κατεβάσει τις τέντες από διαφάνεια και δεν ξέρω αν κάνει κρύο . Στο φούρνο ψήνεται το κλέφτικο με χοιρινό κρεατάκι πιπεριές χρωματιστές και τυρί . Μετά απο 2 ώρες θα είναι έτοιμο. Θα κάνω και τηγανιτές πατάτες .
Θα προσπαθήσω να πίσω το Σταύρο να γράψει το απόγευμα θα έρθει μάλλον ο νονός του.
Αχ ρε κορίτσια έχω ένα πόνο από χτες χαμηλά αριστερά που γίνετε αισθητός όταν είμαι όρθια η προχωράω άμα κάθομαι η είμαι ξαπλωμένη δεν με ενοχλεί εκτός αν βήχω. Να είναι ωορρηξία ; δεν ξέρω να είναι το έντερο ; αλλά είναι χαμηλά .Πήρα χτες ένα bouskopan αλλά δεν είδα ιδιαίτερη βελτίωση .

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα συμφωνήσω με τη Δέσποινα! Πατάτες με αυγά!

Ή αν έχεις υλικά, κάνε ομελέτε, βάλε και τυρί, βάλε και ζαμπόν, λίγο μπέικον, πιπεριά, κανένα μανιταράκι, τρίψε και μισή ντοματούλα και θα γίνει μούρλια!

Να, τώρα εγώ φταίω;;; Αφού με προκαλείτε!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευη αν εχω μπεμπα θα συμπεθεριασουμε εεε?κουκλος ο δικος σου καραγκομεναρα η δικια μου. . Χαχαχα. Laughing Very Happy Laughing

Αντε καλη μερα να εχουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις