Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το άγχος είναι ένας λόγος... Η αλλαγή περιβάλλοντος αλλά και η φαρμακευτική αγωγή... Αν αρρώστησες πρόσφατα πήρες αντιβίωση και τέτοια...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης, οι πολυκυστικές ωοθήκες, αν κάνεις πολύ γυμναστική, αν έχεις αλλάξει κλίμα...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η καθυστέρηση της περιόδου μπορεί να οφείλεται σε ορμονικές διαταραχές σε κάποιο πρόβλημα με το θηρωειδή αδένα - σε καταστάσεις άγχους σε κρυώματα (αλλά αυτό δεν είναι πολλές ημέρες) σε περίπτωση κύστεων .
Θα πρέπει να πας στο γυναικολόγο σου να κάνεις υπέρηχο και ορμονικό έλεγχο και αφού αποκλειστούν οι πιθανότητες εγκυμοσύνης και εμμηνόπαυσης σου δίνει την αντίστοιχη θεραπεία .

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΑΡΓΗΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΟ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΔΝ ΘΑ ΦΕΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ? ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΥΣΧΕΙ ?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζουζουνίτσα, φυσικά και ισχύει!

Μακάρι να έχει συμβεί κάτι τέτοιο!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΑΡΧΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ,ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΑΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω να σου πω για αυτό.

Μην αγχώνεσαι πάντως ρε συ. Αν είναι ορμονικό δεν είναι και τόσο τραγικό, ίσα ίσα, νομίζω πως είναι κάτι που ρυθμίζεται άνετα!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και βέβαια δεν θέλει άγχος καλά λέει η Έλενα ακόμα και ορμονικό να είναι με την κατάλληλη θεραπεία όλα διορθώνονται. Οι ορμόνες είναι κάτι που αλλάζουν και μπορεί μέχρι τώρα να μην σου έχει δείξει κάποιο σύμπτωμα και να ξεκινάει κάτι τώρα . Μην αγχώνεσαι και κάνε ότι σου λεει ο γυναικολόγος σου

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΑΡΧΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ,ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΑΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ?


Και γω έτσι πιστεύω ότι αν υπάρχει θέμα ορμονικό ή θυροειδή, ότι το ξέρεις από την αρχή...δεν προκύπτει μετά...Ο γιατρός σου είπε να περιμένεις ή να κάνεις κάποιες εξετάσεις???

Και μένα ακόμα τίποτα 5η μέρα σήμερα και τίποτα. Λέω να παω για χοριακή τη Δευτέρα και καμία γενική αίματος για σίδηρο, γιατί έχω τρελές ζαλαδες δε βλέπω μπροστά μου εδώ και μέρες και έχω αρχίσει να ανησυχώ για την υγεία μου μήπως έχω τίποτα.....

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
re sy kai egw ta idia niwtho fovamai otan me eide eipe den eisai egkyos entaxei mia xara!alla giati den erxete h kataramanh entometaxy me eipe oti mporei na emeina egkyos 10 meres prin kai na mhn fenetai..den me eipe na kanv exetaseis na perimenv alles 10 meres kai ean den ertei na paw na me dei..re sy ti pathame?kai xes to na mhn erxetai mia krywno mia zestainomai ta syptwmata kanonika,kai mesa sta neyra Mad

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:re sy kai egw ta idia niwtho fovamai otan me eide eipe den eisai egkyos entaxei mia xara!alla giati den erxete h kataramanh entometaxy me eipe oti mporei na emeina egkyos 10 meres prin kai na mhn fenetai..den me eipe na kanv exetaseis na perimenv alles 10 meres kai ean den ertei na paw na me dei..re sy ti pathame?kai xes to na mhn erxetai mia krywno mia zestainomai ta syptwmata kanonika,kai mesa sta neyra Mad

Ούτε ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει..Εγώ επειδή είμαι και κρυωμένη λέω μήπως είναι από αυτό..Τώρα κοιμόμουν από τις 4 και ξύπνησα πριν καμια ώρα..και αυτή η ζαλοθολούρα δε μου έχει φύγει ακόμα...πρώτη φορά αισθάνομαι τόσο χάλια..αν είμαι έτσι και αύριο θα πάω σε ένα εφημερεύον να τελειώνω με αυτό το θέμα μια και καλή...Νιώθω ότι θα καταρρεύσω, δεν έχω δυνάμεις να φροντίσω το μωρό μου..σήμερα εκτός από το γάλα το πρωί που της έδωσα, όλη μέρα την φρόντισε η μάνα μου..έχω τύψεις και για αυτό..αλλά πραγματικά δεν έχω καθόλου δυνάμεις  ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? 911307  ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? 911307  ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? 911307

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η κούραση και το άγχος... ενώ είχα σταθερό κύκλο όταν έκανα ανακαίνιση το σπίτι πέρυσι το καλοκαίρι και είχα πεθάνει από την κούραση και το άγχος (το τι μπάζα κουβάλησα δεν θα το ξεχάσω) είχα σχεδόν ένα μήνα καθυστέρηση!!! Δεν ξέρω γιατί αλλά ήμουν σίγουρη ότι δεν ήμουν έγκυος και δεν έκανα κάποια εξέταση να το επιβεβαιώσω.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kai 10 meres prin an emeines egkios logika tha to edixne an ekanes mia xoriaki. Emena to eixe diksi kai eimoun 6-7 imeron.Eksartate llene k apo ta mixanimata tou mikrobiologou. Episeis stin periodo ksero oti ektos apo tin ormoni tou thiroidi paizei megalo rolo i prolaktini.

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ti enoeis?

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


Καλημέρα!! Ευτυχώς αδιαθέτησα σήμερα το πρωί!

Άρα οι ζαλάδες που έχω είναι από κάτι άλλο θα πάω να κάνω εξετάσεις να δω τι παίζει...ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό....


zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ante koritsi moy soy efyge to agxos mallon zalizesai logoy toy krywmatos eyxomai naperasoyn kai aytes grhgora Laughing

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ante koritsi moy soy efyge to agxos mallon zalizesai logoy toy krywmatos eyxomai naperasoyn kai aytes grhgora Laughing

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για το support!!!  ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? 379767  ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? 379767

eumorfia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα! Είπα να γράψω εδώ εφόσον υπάρχει το θέμα..
Σήμερα είναι η 12η μέρα καθυστέρησης και το αποτέλεσμα της χοριακής ήταν αρνητικό. Τις τελευταίες 2 βδομάδες έχω πολλα και άσχημα συμπτώματα όπως υπνηλία, έντονοι πόνοι στη μέση και τα γόνατα, συχνουρία, κάποιες φορές ταχυκαρδία και δύσπνοια και πόνοι περιόδου χαμηλα.. Είναι αρκετά νομίζω και έχω αρχίσει να ανησυχώ λίγο περισσότερο από το κανονικό..Είμαι 26 χρονών ...γυμνάζομαι τρωω σωστά και γενικά εχω μια αρκετά υγειή ζωη..Να αναφέρω βέβαια ότι είμαι επιληπτική αλλά σήμερα κιόλας έκανα τις προγραμματισμένες εξετάσεις μ και ο νευρολόγος μου μου είπε οτι είναι πολύ καλές.. τι μπορεί να φταίει? Μπορεί κάποια να με βοηθήσει? και σε τι γιατρό θα μπορούσα να απευθυνθώ?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε γυναικολογο για να μετρησει με υπερηχο το παχος του ενδομητριου σου και γενικα να σε δει "εκ των εσω' και σε ενδοκρινολογο για να κανεις ορμονικες εξετασεις και οπωσδηποτε κι εξετασεις για θυροειδη..Ολα αυτα σε συνεργασια βεβαια με τον ιατρο που παρακολουθει το χρονιο θεμα σου.

eumorfia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαρίστω πολύ για την απάντηση. Αύριο κιόλας θα ξεκινήσω να το ψάχνω. Ελπίζω να είναι κάτι παροδικό και να μην χρειαστεί να πέρνω κ άλλη θεραπεία..

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν υπαρχει πιθανοτητα να ειναι η χρονικη περιοδοσ που αλλαζει ο κυκλοσ σου?εκει συνηθωσ εχουμε καποια καθυστερηση..η απλα να σαι αγχωμενη ?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikimam έγραψε:δεν υπαρχει πιθανοτητα να ειναι η χρονικη περιοδοσ που αλλαζει ο κυκλοσ σου?εκει συνηθωσ εχουμε καποια καθυστερηση..η απλα να σαι αγχωμενη ?

Δεν το εχω ακουσει ποτε αυτο... Μπορεις να μας πεις καποια πραγματα; Γιατι 12 μερες καθυστερηση χωρις εγκυμοσυνη, δεν το λες αλλαγη κυκλου...

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πω πω διαβαζω τοσο καιρο..λιλιμπελ.αποψη για ολα εχεις...ψυχολογος εισαι?? Δεν υπαρχει θεμα που να μην σχολιασεις

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
larisaia έγραψε:Πω πω διαβαζω τοσο καιρο..λιλιμπελ.αποψη για ολα εχεις...ψυχολογος εισαι?? Δεν υπαρχει θεμα που να μην σχολιασεις

Οχι εχω αποψη μονο πανω σε θεματα μαιευτικης γυναικολογιας καθως ειμαι μαια..
Εσυ ματινα τι ακριβως εισαι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις