Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai ki emena to pa8aineialla oxi toso polu megales goulies ths dinw mono to diko mou, an den paraponietai pantws mhn ths dineis symplhrwma gt apo oti mou xe pei o paidiatros einai pio vary kai an xortainei apo to diko mas den xreiazetai.Synh8ws ta laimarga mwra pinoun kai to symphrwma gia anagkh pipilismatos parathrhseto Smile

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw ths evala pipila kai yshxasa ligaki ...

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:nai ki emena to pa8aineialla oxi toso polu megales goulies ths dinw mono to diko mou, an den paraponietai pantws mhn ths dineis symplhrwma gt apo oti mou xe pei o paidiatros einai pio vary kai an xortainei apo to diko mas den xreiazetai.Synh8ws ta laimarga mwra pinoun kai to symphrwma gia anagkh pipilismatos parathrhseto Smile

ναι,θα το δω γιατι δεν το πολυγουσταρει κιολας,το πινει λιγο στο τελος για να χορτασει και μαλιστα οχι παντα.Γενικα αντιπαθει το μπιμπερο,προτιμα το στηθος της μαμας Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:egw ths evala pipila kai yshxasa ligaki ...

μακαρι να την κρατουσε,εχουμε προσπαθησει πολυ και τπτ!ισως πρεπει να μεγαλωσει λιγο ακομα...γενικα αντιπαθει οτιδηποτε τεχνητο.

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαμομηλακι έγραψε:
mmairula έγραψε:nai ki emena to pa8aineialla oxi toso polu megales goulies ths dinw mono to diko mou, an den paraponietai pantws mhn ths dineis symplhrwma gt apo oti mou xe pei o paidiatros einai pio vary kai an xortainei apo to diko mas den xreiazetai.Synh8ws ta laimarga mwra pinoun kai to symphrwma gia anagkh pipilismatos parathrhseto Smile

ναι,θα το δω γιατι δεν το πολυγουσταρει κιολας,το πινει λιγο στο τελος για να χορτασει και μαλιστα οχι παντα.Γενικα αντιπαθει το μπιμπερο,προτιμα το στηθος της μαμας Very Happy
εμ λογικο ειναι να 8ελει τησ μαμας!!!!εγω δεν της εχω δωσει καθολου ξενο και εχει γινει ενα βαριδακι δεν την εχω παει στο παιδιατρο για της 30μερες λεω να τη παω μετα τις γιορτες.Οσο πιο πολυ παντως αντλει απο το στηθος τοσο θα παραγεις γαλα οσο μεγαλωνει για τις αναγκες της ασε το ξενο για εκτακτη αναγκη(αν λειψεις) εγω ετσι θα κανω μιας και με το θηλαστρο δεν μπορω να βγαλω το γαλα δυσκολευομαι πολυ απορω πως τα καταφερνουν οι υπολοιπες κοπελες λογικα δεν εχω υπομονη η κανω κατι λαθος. Να φανταστεις σε 20 λεπτα μαζεψα 10 μλ σε μια δοκιμη που εκανα πφ Mad Mad δηλαδη για ενα γευμα θελω κανα 2ωρο? χαχαχαχα

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαμομηλακι έγραψε:
mmairula έγραψε:egw ths evala pipila kai yshxasa ligaki ...

μακαρι να την κρατουσε,εχουμε προσπαθησει πολυ και τπτ!ισως πρεπει να μεγαλωσει λιγο ακομα...γενικα αντιπαθει οτιδηποτε τεχνητο.

κι εγς δθσκολευτηκα να τη παρει αλλα οταν νυσταζει και θελει πιπιλα το στηθος της βαζω τη πιπλα και τη κραταω γτ οταν την ειχα στο βυζι μετα εβγαζε γουλιτσες..

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚαλημέραSmile Σωτηρία μου υπομονή!!Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά έχω ακούσει ότι το θήλαστρο μπορεί να σου μειώσει την παραγωγή αν το χρησιμοποιείς συνέχεια Rolling Eyes Rolling Eyes Απλά έχε το στο νου σου.Η μείωση της παραγωγής πάντα μπορεί να αλλάξει βάζοντας το μωρό περισσότερο στο στήθος!

Χαμομηλάκι και εμάς δεν έπιανε την πιπίλα -μία της ΜΑΜ που είχαμε - και μετά δοκιμάσαμε της chicco physio soft 0+ και την έπιασε αμέσως!Για δες μήπως αν αλλάξεις πιπίλα την πιάσειSmile

Χειμωνιάτικος ο καιρός σήμερα πάλι!!Ο καλός μου δουλεύει και θα περάσω όλη τη μέρα με τους γονείς τουSmileΘέλω να πάρω τον παιδίατρο τηλέφωνο γιατί παρατήρησα ότι βγάλαμε κάτι κόκκινα σπυράκια στο ποπουδάκι μας που έχουν σαν λιγο πύον μέσα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Τι μπορεί να είναι??Σκέφτομαι ότι μπορεί να τον πέιραξαν ή τα υγρομάντηλα που άλλαξα (τον καθαρίζω πρώτα με υγρομάντηλα και μετά τον πλένω), ή τα παμπερς που έχουν μέσα λοσιόν ή τα sudocrem που ίσως να είναι πολύ δυνατή ή τα ίδια του τα κακάκια (?) αλλά πόσο συχνά να τον αλλάζω πια?Τον αλλάζω σε κάθε γεύμα δηλαδή το πολύ ανά 3 ώρες.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Carrie"]ΚαλημέραSmile Σωτηρία μου υπομονή!!Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά έχω ακούσει ότι το θήλαστρο μπορεί να σου μειώσει την παραγωγή αν το χρησιμοποιείς συνέχεια Rolling Eyes Rolling Eyes Απλά έχε το στο νου σου.Η μείωση της παραγωγής πάντα μπορεί να αλλάξει βάζοντας το μωρό περισσότερο στο στήθος!

Χαμομηλάκι και εμάς δεν έπιανε την πιπίλα -μία της ΜΑΜ που είχαμε - και μετά δοκιμάσαμε της chicco physio soft 0+ και την έπιασε αμέσως!Για δες μήπως αν αλλάξεις πιπίλα την πιάσειSmile

Χειμωνιάτικος ο καιρός σήμερα πάλι!!Ο καλός μου δουλεύει και θα περάσω όλη τη μέρα με τους γονείς τουSmileΘέλω να πάρω τον παιδίατρο τηλέφωνο γιατί παρατήρησα ότι βγάλαμε κάτι κόκκινα σπυράκια στο ποπουδάκι μας που έχουν σαν λιγο πύον μέσα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Τι μπορεί να είναι??Σκέφτομαι ότι μπορεί να τον πέιραξαν ή τα υγρομάντηλα που άλλαξα (τον καθαρίζω πρώτα με υγρομάντηλα και μετά τον πλένω), ή τα παμπερς που έχουν μέσα λοσιόν ή τα sudocrem που ίσως να είναι πολύ δυνατή ή τα ίδια του τα κακάκια (?) αλλά πόσο συχνά να τον αλλάζω πια?Τον αλλάζω σε κάθε γεύμα δηλαδή το πολύ ανά 3 ώρες.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

καρυ προσοχη στα μωρομαντηλα εγω την επαθα αν και την επλενα συνεχεια μου εκανε σπυρακια που εξελιχθεικε σε φοβερο συγκαμα τα εκοψα και υσηχασα πλεον τη καθαριζω με βρεμενη πετσετα τοπικα και μονο πλυσιμο να φανταστεις εχτες που ημουν στη μαμα μου και χρησιμοποιησα ενα μωρομαντηλο νατα ξαναεμφανιστηκαν και τη πλακωασα παλι στα νερα.για δες κι εσυ αν ειναι απο αυτο!

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ti kanete koritsia agkalitsa olh mera me ta zouzounia? emena h mikroula mou koimatai kai exw ftia3ei olo to spiti tzi tzi ..... Very Happy Very Happy Very Happy Mporei na mh vghka shmera logw kairou alla mazepsa tis doulitses Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!εμεις σημερα 40σαμε.αν και δεν ειμαι πολυ της εκκλησιας συγκινηθηκα η χαζομαμα!!!

http://stefxon@gmail.com

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσάρες!
Νατάσσα, η πιπίλα η Physio soft chicco έχει αποσυρθεί από την αγορά λόγω προβληματικής πατέντας, το θυμάμαι γιατί κι εμείς την είχαμε και την πέταξα όταν διάβασα τη σχετική ανακοίνωση.Ισως έχεις κάποιο άλλο μοντέλο που δεν έχει ανακληθεί, πάντως τσέκαρέ το καλού κακού...
Κατά τα άλλα όλα καλά κοριτσόπουλα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 19 215994 Κρύο, χαλαρότητα, γλυκές χαζοταινίες με αγιους βασίληδες, μπόλικη κατανάλωση κουραμπιέδων κτλ...
φιλιά σε όλες!!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!!!εμεις σημερα 40σαμε.αν και δεν ειμαι πολυ της εκκλησιας συγκινηθηκα η χαζομαμα!!!

kalotyxo kai kales voltes Smile))

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ardo έγραψε:Καλημερα κοριτσάρες!
Νατάσσα, η πιπίλα η Physio soft chicco έχει αποσυρθεί από την αγορά λόγω προβληματικής πατέντας, το θυμάμαι γιατί κι εμείς την είχαμε και την πέταξα όταν διάβασα τη σχετική ανακοίνωση.Ισως έχεις κάποιο άλλο μοντέλο που δεν έχει ανακληθεί, πάντως τσέκαρέ το καλού κακού...
Κατά τα άλλα όλα καλά κοριτσόπουλα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 19 215994 Κρύο, χαλαρότητα, γλυκές χαζοταινίες με αγιους βασίληδες, μπόλικη κατανάλωση κουραμπιέδων κτλ...
φιλιά σε όλες!!

Καλημέρα!
Και εγώ το είχα διαβάσει για την πιπίλα, αλλά είχαν πει για συγκεκριμένη παρτίδα, οχι όλες.Πάντως και εμάς της MAM που μας είχαν στείλει δώρο μαζί με το μπιμπεράκι, δεν τις θέλει καθόλου.Της NUK του άρεσε και αυτή μόνο για λίγες στιγμές.

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:
ardo έγραψε:Καλημερα κοριτσάρες!
Νατάσσα, η πιπίλα η Physio soft chicco έχει αποσυρθεί από την αγορά λόγω προβληματικής πατέντας, το θυμάμαι γιατί κι εμείς την είχαμε και την πέταξα όταν διάβασα τη σχετική ανακοίνωση.Ισως έχεις κάποιο άλλο μοντέλο που δεν έχει ανακληθεί, πάντως τσέκαρέ το καλού κακού...
Κατά τα άλλα όλα καλά κοριτσόπουλα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 19 215994 Κρύο, χαλαρότητα, γλυκές χαζοταινίες με αγιους βασίληδες, μπόλικη κατανάλωση κουραμπιέδων κτλ...
φιλιά σε όλες!!

Καλημέρα!
Και εγώ το είχα διαβάσει για την πιπίλα, αλλά είχαν πει για συγκεκριμένη παρτίδα, οχι όλες.Πάντως και εμάς της MAM που μας είχαν στείλει δώρο μαζί με το μπιμπεράκι, δεν τις θέλει καθόλου.Της NUK του άρεσε και αυτή μόνο για λίγες στιγμές.

ki emena nuk phre kai ths dokimasa 2 -3 mexri na thn vrei pia ths kanei !

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mmairula έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!!!εμεις σημερα 40σαμε.αν και δεν ειμαι πολυ της εκκλησιας συγκινηθηκα η χαζομαμα!!!

kalotyxo kai kales voltes Smile))
ποδι
ευχαριστουμε!!!και ανταποδιδουμε για ολα τα νινακια μας!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο στεφανακι περασαν κιολλας ε? καλοτυχο το νινι και καλα ξεπορτισματα με τρελλα ! Laughing

την καλημερα μου και σε ολες τις τσουπρες και μια ερωτηση κρισεως ισως???
πριν λιγο που την αλλαξα ενω ειχε θρεψει το αφαλακι της, ειδα παλι κουκουδακι και υγρο Crying or Very sad

πηρα τον παιδιατρο και ειπε να βαλω λιγο μπεταντιν, το επαθε καμια? με τον αφαλο ψιλοανησυχω λιγο... Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:μπραβο στεφανακι περασαν κιολλας ε? καλοτυχο το νινι και καλα ξεπορτισματα με τρελλα ! Laughing

την καλημερα μου και σε ολες τις τσουπρες και μια ερωτηση κρισεως ισως???
πριν λιγο που την αλλαξα ενω ειχε θρεψει το αφαλακι της, ειδα παλι κουκουδακι και υγρο Crying or Very sad

πηρα τον παιδιατρο και ειπε να βαλω λιγο μπεταντιν, το επαθε καμια? με τον αφαλο ψιλοανησυχω λιγο... Rolling Eyes
το επαθα και γω σωτηρια μου.κρατησε καμια δυο μερες και μετα επανηλθε.και γω μπεταντιν εβαζα
ευχαριστουμε για τις ευχες!!με το καλο και η ανταρτισσα

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νασαι καλα στεφανια μου! Καλα στανταρ και γω θα συγκινηθω , ουτε και γω ειμαι πολυ της εκκλησιας.. Και δεν εχω ιδεα να σου πω την αληθεια για τον 40ισμο...
Το επαθες και συ με τον αφαλο; Σου εβγαζε και υγρο σαν αιματακι αχνο;

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Νασαι καλα στεφανια μου! Καλα στανταρ και γω θα συγκινηθω , ουτε και γω ειμαι πολυ της εκκλησιας.. Και δεν εχω ιδεα να σου πω την αληθεια για τον 40ισμο...
Το επαθες και συ με τον αφαλο; Σου εβγαζε και υγρο σαν αιματακι αχνο;
υγρο δε μου εβγαζε.την πρωτη μερα παρατηρησα ξεραμενο αιμα και μετα εβγαζε λιγο αιματακι αλλα δεν καταλαβαινα απο που.αλλα εστρωσε με το μπεταντιν
νομιζω οτι θα συγκινουμαστε μαλλον με τα παντα!
δε σου κανει και τιποτα.μια ευχη σου διαβαζει 2 λεπτα και μετα αν ειναι αγορι στο βαζει στο ιερο
και μετα πρεπει να πας σε 3 σπιτια μου ειπαν και να του δωσουν ζαχαρη βαμβακι κερμα και αυγο!!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο τσεπακι θα το εχουμε το δακρυ! Χαχχαχα παναγια μου εκει που ημουνα ενα αναισθητο γουρουνι εχω γινει μαρθα βουρτση αχαχα!
Μαλιστα μαλιστα! Θα της βαλω και γω μπεταντιν και ειδωμεν!
Μεθαυριο χριστουγεννα κιολλας ε; Πως θα τα περασετε; Εμεις τα τρια μας με το δεντρακι μας τις μουσικες μας και τα γουρουνιασματα μας με τα κουραμπιεδομελομακαρονα και τη γαλοπουλα Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε και γω τα κοροιδευα αυτα!ελεγα τη μαμα μου μονο τα παιδια σου το κανανε αυτο και κλαις???
και να τωρα που τα λουζομαι!
εμεις ανημερα μαμα και πεθερα απο μια γιορτη.παραμονες σπιτι το βραδυ.εδω στη θεσσαλονικη το μεσημερι γινεται χαμος στο κεντρο.τοτε ειναι ολος ο κοσμος εξω και πινει και χορευει.και επειδη εχει και γενεθλια ο αντρουλης μου αυριο θα μεινει το αυτοκολλητακι μας για λιγο στη θεια μου απο πανω να βγουμε.αν δεν χιονιζε θα τον επαιρνα γαμωτο

http://stefxon@gmail.com

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κι από μένα! μόλις κατάφερα να αφήσω για λίγο τη μπουμπού μου να κοιμηθεί και ετοιμάζομαι να φτιάξω τη 2η δόση κουραμπιέδες και μια πάστα φλώρα. παραμονή θα πάμε στα πεθερικά μου και κανόνισα με την πεθερά να φτιάξω εγώ τα γλυκά.

κορίτσια σας συμβαίνει κι εσάς να μην μπορείτε να τα αφήσετε από την αγκαλιά; γιατί εγώ την έχω κοιμήσει εδώ και 1,5 ώρα, αλλά δεν μου έκανε καρδιά να τη βάλω στην καλαθούνα. ήθελα να την έχω πάνω μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 19 35468

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε και γω τα λουζομαι! Και που εισαι ακομα;;;;
Πωπω τετοιες μερες πρεπει να ειναι τελεια στη θεσσαλονικη, αντε να μεγαλωσει λιγο το νινι μου να ερχομαστε βολτες!
Να χαιρεσαι τον αντρα σου στεφανια και να περασετε ομορφα!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Ασε και γω τα λουζομαι! Και που εισαι ακομα;;;;
Πωπω τετοιες μερες πρεπει να ειναι τελεια στη θεσσαλονικη, αντε να μεγαλωσει λιγο το νινι μου να ερχομαστε βολτες!
Να χαιρεσαι τον αντρα σου στεφανια και να περασετε ομορφα!
να ερθετε ειναι τελεια!!!ευχαριστουμε και να περασουμε ολες τελεια μα τα μπεμπιδια μας!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και απο μας!!πανε και τα σχολεια σημερα! καλες γιορτες ναχουμε!!! σημερα εχουμε το πρωτο μας εμβολιο... αντε να δουμε ποσο θα κλαψουμε Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις