Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Μόλις το έκλεψα απο το μπεμπινι.....Ότι δε λυνετε,κόβεται....Είμαι πολυ πεσμένη.


γιατι βρε κοριτσι μου???

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Μόλις το έκλεψα απο το μπεμπινι.....Ότι δε λυνετε,κόβεται....Είμαι πολυ πεσμένη.
Tatijana επειδή μαλλον έχω χάσει επεισόδια, τιέγινε καλέ? Τι έκλεψες απο το ζουζουνι σου? Και γιατί έπεσες καλό μου?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, κοριτσια! Τί κάνετε? Βιβιανάκι, με το καλό να το πάρετε το νινάκι σας! Άρχισαν οι αναγούλες... με κόλλησε ο γυιός μου, που κόλλησε από την κόρη μου... Χριστουγεννιάτικο με πυρετούς είμασταν. Τί άλλο θα πάθω... Α... και πήρα τηλ και στο Έλενα να κλείσω αυχενική και Παπ Α και μου λένε ότι πλέον δεν καλύπτεται από την ασφάλεια και θέλει 75 ευρώ! affraid Από την άλλη στα δύο τελευταία τα είχα πληρώσει και τα δύο εξωτερικά κάνα 150αρι όπότε αφού βρήκα ραντεβού για την αυχενική πάλι καλά! Η μικρή τσιρίζει ασταμάτητα!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τάτι, τί έγινε κουκλάρα? Τί έκλεψες και τί δεν λύνεται?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="thequeen86"]
tatijana έγραψε:Μόλις το έκλεψα απο το μπεμπινι.....Ότι δε λυνετε,κόβεται....Είμαι πολυ πεσμένη.


γιατι βρε κοριτσι μου???[/quote

γιατι καμαρι μου?μερες που ειναι γιατι δεν προσπαθεις να μην σκεφτεσε αρνητικα?εχεις τον γιοκα σου,τον αντρακλα σου...μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι επαθες Τατιανακι??Ματινα τελικα στο Ελενα εκλεισες?εγω τα ειχα κανει εξω....100 ευρω εαν θυμαμαι καλα!!!!περαστικα!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, έκλεισα 3 Φεβρουαρίου. Είναι πολλά τα λεφτά γαμώτι μου!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ναι, έκλεισα 3 Φεβρουαρίου. Είναι πολλά τα λεφτά γαμώτι μου!

ματινακι πας για 4ο????????με το καλο κοπελα μου!!!!!!!
εγω εξω εκλεισα 170 ευρω οι 2 εξετασεις μαζι,οποτε το 75αρι μου ακουγεται πολυ καλο cyclops

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα μου ειχαν παρει 150 ευρω στην βιοιατρικη στον πειραια!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι, έκλεισα 3 Φεβρουαρίου. Είναι πολλά τα λεφτά γαμώτι μου!

ματινακι πας για 4ο????????με το καλο κοπελα μου!!!!!!!
εγω εξω εκλεισα 170 ευρω οι 2 εξετασεις μαζι,οποτε το 75αρι μου ακουγεται πολυ καλο cyclops

Έλα και μόλις σου έγραψα στο άλλο. Μόλις είδα ότι είσαι έγκυος ανακάλυψα ότι ήμουν κι εγώ και μου ήρθε μία κεραμμύδα γιατί η μικρή είναι 8,5 μηνών και πάω καισαρική και και και... Αλλά τώρα που το χώνεψα όλα καλά. Για το 75άρι... απτο ολότελά καλή είν κι η Παναγιώταινα!!!!!! Στην πρώτη μου τα είχα κάνει τζάμπα και τα δύο στο Έλενα.

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και απο εμενα!!!
εγω υποφερω!!! μου εχει ερθει περιοδος μιλαμε για πολυυυυ πονο και πολυ αιμα με το ζορι καθομαι ορθια. παντα ειχα πονο στην περιοδο αλλα τωρα δινει ρεστα!!!!δυσκολευομαι και πολυ γτ λειπει και ο αντρας μου και δε μπορω να σηκωνω τον μικρο.

τι κατασταση.........

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παλιοκατάσταση...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:γεια σας και απο εμενα!!!
εγω υποφερω!!! μου εχει ερθει περιοδος μιλαμε για πολυυυυ πονο και πολυ αιμα με το ζορι καθομαι ορθια. παντα ειχα πονο στην περιοδο αλλα τωρα δινει ρεστα!!!!δυσκολευομαι και πολυ γτ λειπει και ο αντρας μου και δε μπορω να σηκωνω τον μικρο.

τι κατασταση.........

καλα συνεννοημενες ειμαστε??? κ εμενα μια απο τα ιδια κ με το κρυο που τρωω χειροτερευει.χτες βραδυ ολη νυχτα βογγαγα στον υπνο μου...κ εμενα ρεστα δινει παντα...

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα μου ήρθε περίοδος σήμερα!!!Ευτυχώωωωωωως μετά τη γέννα δεν έχω πόνους ενώ πριν υπέφερα την πρώτη μέρα! Γιαυτό πάω τώρα για καφεδάκι με δυο φιλενάδες! Περαστικούλια στις συμπάσχουσες!Φιλιααααααα!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
evvi έγραψε:γεια σας και απο εμενα!!!
εγω υποφερω!!! μου εχει ερθει περιοδος μιλαμε για πολυυυυ πονο και πολυ αιμα με το ζορι καθομαι ορθια. παντα ειχα πονο στην περιοδο αλλα τωρα δινει ρεστα!!!!δυσκολευομαι και πολυ γτ λειπει και ο αντρας μου και δε μπορω να σηκωνω τον μικρο.

τι κατασταση.........

καλα συνεννοημενες ειμαστε??? κ εμενα μια απο τα ιδια κ με το κρυο που τρωω χειροτερευει.χτες βραδυ ολη νυχτα βογγαγα στον υπνο μου...κ εμενα ρεστα δινει παντα...

εγω δε περιμενα να μου ερθει κιολας γτ μου χαν πει οσο θηλαζω οτι δεν ερχετε. με επιασε απροετοιμαστη!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σας λυσω την απορια,υπαρχει ενα γνωμικο που λεει πως οτι δε λυνεται[προβλημα η οτιδηποτε],κοβεται!αυτο αν το εφαρμοσεις και στην πραξη τατι θα νοιωσεις πολυ καλυτερα,αρκει να κανεις την αρχη!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
evvi έγραψε:γεια σας και απο εμενα!!!
εγω υποφερω!!! μου εχει ερθει περιοδος μιλαμε για πολυυυυ πονο και πολυ αιμα με το ζορι καθομαι ορθια. παντα ειχα πονο στην περιοδο αλλα τωρα δινει ρεστα!!!!δυσκολευομαι και πολυ γτ λειπει και ο αντρας μου και δε μπορω να σηκωνω τον μικρο.

τι κατασταση.........

καλα συνεννοημενες ειμαστε??? κ εμενα μια απο τα ιδια κ με το κρυο που τρωω χειροτερευει.χτες βραδυ ολη νυχτα βογγαγα στον υπνο μου...κ εμενα ρεστα δινει παντα...

εγω δε περιμενα να μου ερθει κιολας γτ μου χαν πει οσο θηλαζω οτι δεν ερχετε. με επιασε απροετοιμαστη!!


εμενα πριν κραταγαν 3-4 μερες κ ποναγα μονο την 1η αντε κ λιγο την 2η μερα.τωρα κρατανε 6-7 μερες κ πεθαινω στους πονους ολες τις μερες..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι Μπεμπινι....Αρκει να γινει η αρχη οπως λες...Θα δουμε...

κοριτσια κ μενα θα ερθει σημερα αυριο η περιοδος...

Βιβιανακι καλως γυρισεςςςςςς!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου εσπασε το θερμομετρο γμτ!!! με τον υδραργυρο και δε ξερω που πηγε το κομματακι τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 679259 να βαλω ηλεκτρικη ή δε κανει να ρουφηξω το κομματι?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και χρονια σας πολλα καλη χρονια να έχουμε. σημερα γυρισαμε απο το χωριο. πολυ κρυο έκανε , εσεις πως τα περασατε ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evvi μου ο υδραργυρος είναι ιδιαίτερα επιβαρυντικό στοιχείο για το περιβάλλον αλλά τι να κάνεις τώρα? Να βάλεις ηλεκτρική και να πετάξεις τη σακούλα μετα. Εμένα μου έσπασε στον νεροχύτη και όλα πήγαν στην αποχέτευση.
Όσο για την περίοδο παρόλο που θήλαζα μου ήρθε στις 40 μέρες και εκτοτε κανονικά, με λίγο περισσότερο αίμα αλλά χωρίς τους πόνους που έιχα πριν τη γέννα και πραγματικά χαίρομαι πολύ γιαυτό.Μεγάλη ανακούφιση. Μπορεί να ξεσκίστηκα 17 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ για να γεννήσω αλλά κάτι κέρδισα πέρα από τη μεγαλύτερη χαρά της ζωής μου, την πριγκίπισσά μου!!Μια ανθρώπινη περίοδο!ΧαΧα! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 654316

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα σε ολες!Αχ αυτα τα θερμομετρα!Εννοειται πως προσεχουμε και δεν το πιανουμε!!Τελευταια φορα που ειχα παει σε φαρμακειο μου ειπαν οτι τα απαγορεψαν αυτα και εχουν βγαλει καινουργια χωρις υδραργυρο!

οσον αφορα την περιοδο λενε πως μετα την γεννα πολλες κοπελες δεν υποφερουν απο πονους περιοδους!Εγω σε μενα παρατηρησα κατι αλλο οσο ζουσα επανω βορεια Ελλαδα,υπεφερα απο πονους,μου ερχοταν να τσιριζω!Οταν ομως ηρθα κρητη αυτοι οι πονοι σταματησαν.Μαλλον λογω καιρου,δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσες εχετε περιοδο και υποφερετε καλυτερα να αποφευγετε τα πολλα νερα,για να μην κρυωνει ο οργανισμος σας!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tatijana προαισθανομαι πως κατι "χοντρο " σε βασανιζει.φαινεται μεσα απ τα γραπτα.κανε την αρχη για να μην τυρανιεσαι,ειναι αδικο.ξεκινα απο κατι μικρο και πηγαινε στα πιο ζορικα.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 22 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις