Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 35]

451Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 1:10 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι το έχω πει στην δουλειά από την αρχή που το έμαθα. Δεν αντέδρασαν αρνητικά, τους είπα οτι τα ήθελα κοντά τα παιδιά μου. Επίσης εγώ δεν πήρα το 6μηνο του ΟΑΕΔ, ούτε σε αυτή την εγκυμοσύνη πρόκειται να το πάρω. Απλά επειδή μου χρωστάνε πολύ άδεια και πολλά ρεπό θα προσπαθήσω να πάρω 1-2 μήνες παραπάνω αν τα καταφέρω. Γενικά είναι δύσκολο να μείνει το πόστο μου καιρό χωρίς εμένα γιατί είμαι υπεύθυνη.
Θέλω και εγώ να δω τι θα κάνει με το φρέσκο γάλα αν θα της αρέσει. Τώρα πίνει 300 μλ το πρωί και 300 το βράδυ.

452Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 1:32 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρια μεσα στο σπιτι εχω σκαλες. Ειναι μεζονετα.οποτε καταλαβαινεις οτθ ανεβοκατεβαινουμε αρκετες φορες τη μερα. Καθε φορα μετραω μεχρι που το εμαθε. Καποιες φορες ξεκιναει με ιο αλλα ενταξει.χαχα.την διορθωνω βεβαια.
Απο δοντια εμενα εχει 6 κ 6
τασσουλα οταν ερθει με το καλο το μωρι εγω θα λεγα να παρεις το 6μηνο.θα σε χρειαζεται κ η μεγαλη.ποσους μηνες διαφορα θα εχουν;

453Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 9:59 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα !! ματινα οτνος εντυπωσιακο να μετραει η δικη σου !! μπραβο !! εμεις εχουμε 4 πανω 4 κατω δοντια! πινει γαλατακι φρεσκο , κατσικισιο ,απο τις κατσικες του παππου μας !! οτι καλυτερο δηλαδη !!

κικη αυτο που κανεις με το  γαλα ειναι οτι χειροτερο ! το καλοκαιρι θα σου ξινιζει σηγουρα !! μην το κανεις !! ακου να δεις τι σκεφτηκα εγω ! πηρα τσαντακι ισοθερμικο και παγοκιστες , θα το βαζω εκει οπως ειναι με το μπιμπερο, κι οταν θα ειναι να το πιει το δινεις λιγο εκει που ειαι να στο ζεστανουν , αλλιως εχεις μαζι σου γκαζακι , αλλιως αυτο που ειπες με τη θερμοκρασια δωματιου ! Very Happy

454Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 11:14 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAΛΗΜΕΡΑ....
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΤΙΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΣΑ ΛΟΓΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ....
ΒΑΣΟΥΛΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΓΑΛΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΑΣ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΙΝΙΣΕΙ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΙ ΓΚΑΖΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ...

455Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 11:29 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι αν το βαλεις σε ισοθερμικο για κανα δυορακι και μακρυα απο τον ηλιο δεν θα παθει κατι ! απλα εγω στη θεση σου δεν θα το εβαζα ζεστο ! αλλα εφοσον το χεις δοκιμασμενο !

456Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 11:32 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BAΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΛΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ...ΑΦΟΥ ΤΑ ΒΡΑΔΑΚΙΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 11 ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ....ΑΠΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΧΛΙΑΡΟ...

457Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 13, 2015 11:40 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΙΣ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ 150 Κ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ 220....ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....ΟΥΤΕ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.....ΤΕΣΠΑ!!!!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ Ο ΓΟΝΙΟΣ Κ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΚΟΥΠΑΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΛΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΟΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΟ Κ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ...ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΤΡΑΚΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕ 50 ΕΥΡΩ....ΑΡΑΓΕ ΑΞΙΖΕΙ,ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...
ΤΑΣΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΙ ΕΑ ΤΕΤΟΙΟ...ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ?ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΙ 100

458Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 14, 2015 12:07 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κικη εγω εχω ενα απο αυτα τα φτηνα και δεν με εχει βολεψει γιατι νομιζω πως ολα αυτα τα οικονομικα μπορει να εχουν το μπαστουνι πισω αλλα δεν μπορεις να το στριψεις εσυ πρεπει δηλαδη να το στριβει το παιδι , φετος νομιζω δεν θα το χρησιμοποιησουμε ! καλα να περασετε στο χωριο !!

459Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 14, 2015 12:15 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AYTO ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΕ 50 ΕΣΤΡΙΒΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ Ο ΓΟΝΙΟΣ...ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΩ....ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ...ΓΙΑ 2 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟ...

460Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 14, 2015 12:40 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε τοτε τελεια αυτο να παρεις !! κι εγω δεν νομιζω να παιρνα με τα 100 ευρω ! εμας μας το πηρε δωρο ο νονος !

461Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 14, 2015 3:54 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματίνα τι καλά που μετράει η μικρή σου μπράβο!!
Βασούλα ότι καλύτερο που έχετε δικές σας κατσικούλες!!
Έχετε και αρκετά δοντάκια αν και μικρούλες Smile
Ο δικός μου μου φαίνεται έχει τα λιγότερα!
Κική μπορείς να δοκιμάσεις αν το πίνει σε θερμοκρασία δωματίου και να μην το ζεσταίνεις, να το παίρνεις από το ψυγείο κατευθείαν στο ισοθερμικό και λίγο πριν της το δώσεις να το αφήνεις έξω να πάρει θερμοκρασία δωματίου...
Τασούλα μπράβο που έχεις κατανόηση από τη δουλειά. Εφόσον δεν πήρες και το 6μηνο του ΟΑΕΔ δεν νομίζω να έχουν παράπονο!

462Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 14, 2015 11:32 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ .... sunny

463Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 15, 2015 3:29 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κ απο μενα κοριτσια. Πολυ ησυχια επικρατει..
Αχχ οταν ημασταν οι παλιες γραφαμε συνεχειααα. Εξαφανιστηκαν οι παλιες. Ηρθαν κ;ινουριες αλλα δε γραφετε πολλα βρε κοριτσια.

464Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 15, 2015 10:34 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΟΝΤΩΣ ΝΕΚΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ !!!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ....ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ...ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΕΧΘΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ...ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ Κ ΕΙΔΙΚΑ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ...ΠΦΦΦΦΦ.....
ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Κ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΑΤΕ ΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ 30ΑΡΙ!!!!!

465Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 15, 2015 12:15 pm

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια
Κικη καλα να περασετε μακαρι να σας κανει καλο καιρο και να κανετε τα μπανακια σας..
Ματινακι εχεις δικιο χαθηκαν πολλες κοπελες μακαρι να επιστρεφανε να μαθαιναμε τ κανουν τα μωρακια τους..
Πηγα στον παθολογο σημερα και οπως το περιμενα μου εδωσε βιταμινες και σιδηρο..3 μηνες και μετα επανεξεταση..
Την κυριακη ερχεται η μανουλα μου για μια βδομαδα να κραταει τον μικρο για να μπορω να ειμαι στο νοσοκκμειο με τον σταυρο..την τριτη εγχειριζεται!
Την αλλη κυριακη 24 του μηνος εχουμε αγωνες στο κολυμβητηριο..το αγορι μου θα παρει το πρωτο του μεταλιο το οποιο θα το κορνιζαρω φυσικα..θα εχει πολυ πλακα φανταζομαι..ανυπομονω να ερθει η ωρα !!

466Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 15, 2015 12:23 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια. Ειχαμς πισκεψεις κ τωρα εφυγαν. Ρε κοριτσια για πειτε μου λιγο. Τα μθκρα σας παιζουν με αλλα παιδακια; εμενα φοβαται κ τρεχει στην αγκαλια μου. Αργει πολυ να συνηθισει..αφηστε που γενκα οποιος ξενος την πλησιαζει κλαιει
κικη καλα να περασετε. Το χωριο ειναι παραθαλασσιο;
μαρια περαστικα στον συζυγο. Καλη επιτυχια στην επεμβαση. Ουαου!!! Το αντρακι σου θα παρει μεταλλιο. Με το καλοοο

467Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 15, 2015 2:10 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά να περάσετε Κική!!
Μαρία περαστικά στον άντρα σου, όλα να πάνε καλά!! Το πρώτο σας μετάλιο ε? Μπράβο Smile Σίγουρα θα έχει πλάκα!!
Ματίνα εμένα παίζει με τα άλλα παιδάκια, γενικά είναι πολύ κοινωνικός (πάει και αγκαλιάζει - ακουμπάει τα άλλα παιδάκια και τις μαμάδες τους ενίοτε). Το κάθε παιδί έχει βέβαια τη δική του προσωπικότητα δεν νομίζω να σημαίνει κάτι.
Όντως τι να κάνουν τα άλλα κορίτσια της ομάδας μας? Χάθηκαν οι περισσότερες τώρα με τα μικρούλια!

468Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 15, 2015 10:41 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAΛΗΜΕΡΑ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
ΜΑΤΙΝΑ Τ Ο ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΟ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ....ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝΤΡΑ!!!!!!
ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΠΑΙΔΙ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΝΟΥΡΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ "ΑΡΠΑΖΕΤΑΙ" ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ..ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ..
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

469Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Μάης 16, 2015 2:52 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα,
Κική σκεφτόμαστε και την Εύβοια για διακοπές τον Αύγουστο.είναι οικονομικά εκεί?έχεις ιδέα από ξενοδοχεία και τι τιμές παίζουν?
Θέλω τόσο πολύ να πάμε λίγες μέρες διακοπές αλλά τα άτιμα τα οικονομικά δεν μας επιτρέπουν και πολλά οπότε σκεφτόμαστε κάπου κοντά να είναι καθαρή η θάλασσα για το μωρό και οικονομικά..έχετε καμμια ιδέα??
Μόλις βραβευτεί ο μικρός μου θα σας βάλω φωτο!!!καμαρώνουμε η κουκουβάγια μάνα..
Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά,επέμβαση ρουτίνας είναι οπότε ελπίζω να βγει σε 3μερες από το νοσοκομείο.. 
Εμένα ο Δημήτρης και παίζει και δεν παίζει..είναι αναλόγως τις ώρες του..καμμια φορά πάει στα παιδάκια τα αρπάζει τα φιλάει άλλες φορές ασχολείται μόνο με τα παιχνίδια των άλλων παιδιών..μπορώ να πω πως είναι κοινωνικός αλλά μόνο εκεί που θέλει,αν κάποιος δεν του κάτσει καλά έρχεται στην αγκαλιά μου και δεν φεύγει..το βρίσκω φυσιολογικό..
Αντε οι παλιές χάθηκαν αλλά χάθηκαν και οι καινούριες.. Jolie για σένα χτυπάει η καμπάνα!!!!μα πού είσαι???

470Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 18, 2015 12:23 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα.....μαρια εμεις ειμαστε στην βορεια ευβοια που ειναι πιο ωραια απο την νοτια η κεντρικη ευβοια...ㅂγενικα το μερος ειναι οικονομικο κ καταλληλο για διακοπες με παιδια....τα δωματια εχουν 30 ευρω νομιζω αλλα ειναι καινουργια...εχει δωματια ενασ ξαδερφος του αντρα μου κ αν θες θα τον ρωτησω...εχει δωματια που τα εφτιαξε περυσι...ολοκαινουργια με κουζινα εννοειται μπροστα στην παραλια...εχει εναν πεζοδρομο οπου εχει καφετεριες ταβερνες πιτσαριες μεζεδοπωλεια...κανουν ποδηλατο τα μικρα χωρισ να χεις τον φοβο των αυτοκονητων...οι παραλιες εχουν ξαπλωστρες οπου πληρωνεις μονο τον καφε σου 2.50 ευρω...εχει πολυ καθαρες θαλασσες...ειναι ενα μερος ιδανικο για διακοπες με παιδια....εχει κ μερικα μπαρακια ....εμεις ειμαστε στα βασιλικα....ενα αλλο μερος εδω κοντα ειναι το πευκι οπου ειναι μεγαλυτερο μερος με πιο πολλα μαγαζια κ ξενοδοχεια κ με περισσοτερη βαβουρα...ισως λιγο πιο ακριβο σε ολα του γιατι ειναι πιο γνωστο...τα βασιλικα ομως ειναι πιο γραφικα...αν το αποφασισεις θα σου βρω εγω δωματιο κ ισωσ σηναντηθουμε κιολας...

471Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 18, 2015 5:49 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κική και εμένα με ενδιαφέρει για την Εύβοια, δεν έχω έρθει ποτέ μου. Αυτό που με νοιάζει είναι να έχει καθαρές παραλίες και να είναι για τα παιδάκια. Πολύ ενδιαφέρων τα ενοικιαζόμενα πολύ λες. Ίσως κανονισουμε να έρθουμε και εμείς και συναντηθουμε όλες μαζί!!! Βόρεια Εύβοια όταν λες πόση απόσταση έχει απο Αθήνα;;
Καλή επιτυχία με το χειρουργείο του Σταύρου Μαρακι και να αναρρώσει γρήγορα.
Εμένα με τα παιδάκια είναι πολύ κοινωνική η Ηλέκτρα. Παίζει μαζί τους και της αρέσει πάρα πολύ. Δεν είναι με τους μεγάλους βέβαια έτσι, χρειάζεται λίγο χρόνο να ξεθαρεψει. Όπου έχει παιδάκια εκεί την βρίσκεις.
Είχα περάσει ένα κρύωμα και μου έχει μείνει ένας βήχας άλλο πράγμα...... Νομίζω οτι το μωρό το έχω κάνει φραπέ από τον τόσο βήχα!!! Θυμάστε στην εγκυμοσύνη σας αν είχατε πάρει τίποτα για τον βήχα;;; εμένα ο γιατρός μου είπε τίποτα αλλά ώρες ώρες δεν αντεχεται.

472Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 18, 2015 6:15 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι τι επεμβαση θα κανει ο αντρας σου? ολα καλα να πανε!!

κοριτσια μας βλεπω ολες να συναντιομαστε στην ευβοια χαχαχα! κι εμεις θα παμε ! εχουμε σοι εκει και φιλους και αφου δεν θα παμε καπου αλλου λογο οικονομικων θα παμε εκει !!


τασουλα κι εγω περασα κρυωμα βαρβατο με πολυ βηχα , δενν πηρα τιποτα εκανα υπομονη αλλα δεν ρωτησα τον γιατρο !

473Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 18, 2015 9:12 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα σε ποιο μερος θα πατε στην ευβοια;

Τασουλα για τις τιμες των δωματιων δεν ειμαι ακριβως σιγουρη ποσο εχουν τον αυγουστο αλλα αν ενδιαφερεστε θα ρωτησω...η αποσταση απο αθηνα ειναι 3 μιση με 4 ωρες....απλα εχει στροφες ....η θαλασσα ειναι πεντακαθαρη αλλα ειναι βαθεια τα νερα...εμεις παντως το καλοκαιρι παλι εδω θα ερθουμε κ μαλλον θα αφησουμε την ελισαβετ στην πεθερα μου κ θα πεταχτουμε απεναντι στην σκιαθο για 2— 3 μερουλες....αυτο σκεφτομαστε για φετος....

474Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 18, 2015 10:40 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις θα παμε προς ερετρια ! η αληθεια ειναι οτι δεν μου πολυαρεσουν τα μερη εκει ομως ! βορεια ευβοια δεν θυμαμαι να χω παει ποτε παρολο που εχω παει σε πολλα μερη

475Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 18, 2015 12:49 pm

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.. Μόλις κατάφερα να απαγκιστρωσω τον μικρό από την αγκαλιά μου..φύγαμε 7 το πρωί από το σπίτι και γύρισα 4..εκτός ότι το στήθος μου ήταν πέτρα ο μικρός δεν ξεκολουσε από πάνω μου
Βασουλα αύριο στις 9 θα κάνει την επέμβαση.αμυγδαλες θα βγάλει μιας και αντιμετώπισε σοβαρό πρόβλημα πριν 2μηνες..
Κική σε ευχαριστώ πολύ,αν δεν πάμε Αίγινα γτ και εκεί βρήκα οικονομικά δωματια θα σας προτιμήσουμε.Αντε κορίτσια να βρεθούμε όλες μαζί Εύβοια!!!
Τασουλα δεν έχω ιδέα για τον βήχα αλλά ίσως λίγο χλιαρό τσάι με μέλι λεμόνι και κανέλα βοηθήσει τα λαιμα σου αν έχεις ξερό βήχα..εμένα τουλάχιστον με έχει σώσει πολλές φορές!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις