Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ειμαστε! Α με γεια το μαλλι!
Και εγω το σκεφτομουν αλλα λεω αστο, ας γεννησω. Δεν εχω υπομονη τωρα να κατσω να τα κανω.
Παιρνεις και την μικρη μαζι;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι την πήρα μαζι μου τις κοψανε την φρατζα και τις κάνανε και πιστολακι!! Καλα πολυ γέλιο γέλασαν στο Κομμωτηριο! Καθόταν σαν Κυρια το ψώνιο!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα ετσι μια κυρια απο τοσοδουλα! Αληθεια σου παιρνει τα καλλυντικα σου κτλ; εγω την μαμα μου την ειχα ταραξει! δεν τις ειχα αφησει τπτ !!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα πάντα!! Οπότε βάφω τα νύχια μου αν δεν τις τα βάψω γινεται χαμός! Είδα και αποειδα κ τις πήρα ειδικό νανι για παιδάκια!! Φοράει τα παπούτσια μου παίρνει χτενες! Ξέρει να λυμαρει τα νύχια της ! Της έχω πάρει πινελο τους και καλα οτι βάζει και της χω πάρει και λιποζαν!! Ασε τρέλα!!! Τώρα ξύπνησα γι αυτο δεν σου απάντησα πιο πριν! Το ευχαριστηθηκα!!! Εσυ τι κανείς; Κοιμάσαι το μεσημέρι;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα έτσι είναι τα κοριτσάκια!!! και με το καλό έρχεται και η δεύτερη! εξαρτάται, συνήθως κοιμάμαι, απλά το βράδυ θα δυσκολευτω μετά. έχω αρχίσει να μην βολεύομαι, εγώ που κοιμόμουν όρθια!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!! Τι κανείς;; Ουφ εγω ολο πονακια νιώθω , ολο μικρό ενοχλήσεις έχω, άντε αυριο μπαίνω στο μήνα μου! Υπομονή μέχρι την Τρίτη που μπαίνω και στην 36η εβδομαδα και πλέον ήρεμη νομίζω!!! Τη κανείς;; Πως είστε;;; Ο αφρατουλης τι κάνει;;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Καλα ειμαστε! ο αφρατουλης μολις ξυπνησε.. χαχαχα
Πηγα χθες, αξιωθηκα πηρα δωρα για τον μικρο του αδερφου μου. Τα σνομπαρα τα Orchestra αλλα ειχε εκπληκτικα πραγματα και πολυ καλες τιμες!
Μου λεει ο αντρας μου κοιτα μην παρεις τπτ για τον δικο μας, ΜΑΖΙ θα παμε να παρουμε... μου εκοψε τα φτερα!! Sad
Εσεις τι κανετε;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι πρέπει να ειναι ενεργός πατέρας!!! Μπράβο του ΧΑ ΧΑ ΧΑ !! Δεν μας αφήνουν παιδι μου να χαρούμε να κανουμε οτι θελουμε. Και εμένα με εχει τρελαίνει πάμε εδώ πάμε εκει!! Βρε ασε με του λέω ήσυχη τίποτα αυτός εκει!!! Τεσπα σήμερα λέω να κάνω μανικιουρ πεντικιουρ αν εχει μέχρι το μεσημέρι που σχολιάζει ο μεγάλος!! Ουφ έχω κάτι καουρες!! Άντε τώρα ξεκινάει το παιχνίδι της αναμονής!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα μου βαριεται τα Jumbo ε οτι χρειαζοταν πηγα μονη μου. Τι να κανω, δεν φταιω. Σε ενα δυο μαγαζια που ειχαμε παει για μωρουδιακα ειχαμε παρει τπτ μικροπραγματα. Ε τωρα τον τρωει θελει και αλλα. Το δωματιο και τα συρταρια δεν χωρανε πλεον πραγματα. Σκεψου στο παιδικο ειχα παλια εγω την ντουλαπα για τα δικα μου πραγματα. Ε τωρα πλεον εινια ολα του μπεμπη... Shocked και ειναι μονο ως το 1ο 6μηνο, ειδικα ρουχα κτλ. νομιζω δεν θα βαζω πλυντηρια. Δεν θα χρειαστει με τοσα που εχει!
Εγω επειδη πλεον λεω μπαινουμε σε μια ευθεια, οποτε μπορω τα νυχια σχεδον καθε εβδομαδα τα κοβω, ολο σκεφτομαι αν σε μια βδομαδα δεν θα φτανω; Το καλο ειναι οτι εβγαλε ψυχρα και τελος τα πεδιλα!
Αληθεια στο μαιευτηριο στα ξεβαφουν; το εχω ακουσει αυτο....

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο μητέρα που είχα γεννηση το γιο μου καλα εχουν περάσει και 6 χρόνια μου είχαν ξεβαψει και χέρια και πόδια και μου είχαν βγάλει κ την βερα και ενα βραχίολακι και ενα σταυρουδακι στο λαιμό που φοραγα! Στην κόρη μου στο ρεα τίποτα απολύτως!! Ουτε νύχια μου ξεβαψαν ουτε μου έβγαλαν βερα και τέτοια!!! Τώρα το να πω;;; Αραγε τι ισχύει μάλλον θα το μάθουμε εκείνη την ωρα!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!! Καλο σκ να έχουμε!!!!! Μπήκα στον μήνα μου επιτέλους!!!!!! Μου φαινεται σαν όνειρο!!! Ποτε ήταν 2 Μαρτίου που έκανα το τεστ και την χοριακη και ποτε ήρθε η μέρα να μπω στον μήνα μου!!!!! Εχθές το βραδυ είχα έντονες συσπασεις αλλα έκανα τουμπεκι!!!! Μετα απο λίγο μου πέρασαν!!!! Μάντεψε ετοιμαζόμαστε να πάμε που;;;;; jumbo!! Έλεος πια!!! Εσυ τι κανείς;;;; Πως είσαι;;;;;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ααααα φιλενάδα τι θα γίνει με σένα;;; Καθε σκ με τρομαζεις!!! Λέω παει γέννησε!!! Ελπίζω να χεις δουλειές και να μην βρήκα χρόνο. Φίλακια!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα. Λείπαμε όλη μέρα χθες. Πως είσαι?

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι καλό πήρατε από jumbo ? Είχε ρεπό ο άντρας μου είχαμε και το πάρτι του μικρού. Αργά μαζευτήκαμε. Ορίστε τώρα πρέπει να είσαι άνετη! Όντως πότε πέρασε ο καιρός.... αύριο γίνομαι 35 εβδομάδων! ! Μια βδομαδουλα ακόμα! Εν τω μεταξύ κάθε δευτέρα αλλάζω βδομάδα όμως αφού έχω πήτ 9/11 στον μήνα μου δεν μπαίνω 9/10

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήρα εγω μια ρομπιτσα και μια πυτζαμα ε ξέρεις χαζομαρουλες και τέτοια. Έχω αρκετά πονακια το βραδυ! Εγω μπαίνω την Τρίτη στην 36η! Επιτέλους!! Ευτυχώς που έχω γιατρο την τεταρτη πρώτα ο θεός γιατι αισθάνομαι περίεργα και απο κατω αρχίζει και με ποναει και η μεση μου και αλλα τέτοια ωραία!!! Ασε που δεν την νιώθω τόσο ζωηρή την μπεμπα και τρελαίνομαι ώρες ώρες!!! Την νιώθω μόνο η χαμηλα και με πεθαίνει η μόνο αριστερά που ειναι τα πόδια της!!! Απο την δεξιά πλευρά καθόλου! Ειναι φυιολογικο άραγε;;;; Α είχατε τον μικρό ε;; Άντε να το χαίρεσται να ειναι πάντα γέρος τυχερός και ευτυχισμένος! Τότε μπαίνεις στον μήνα σου 1 μήνα ακριβώς πριν την πήτ! Γιατι μπερδευτηκες; Εγω είχα ΤΕρ 27/1 και μου έβγαλε πήτ 3/11 και μου είχε πει εξαρχής οτι στον μήνα σου μπαίνεις 3/10 αλλα στην 36η εβδομαδα που τυπικά με βάση των εβδομαδω μπαίνεις στο μήνα σου μπαίνω την Τρίτη. Ενώ στο μήνα μου μπήκα χτες! Διάφορα δηλαδη 3 μερες ουσιαστικά! Ελπίζω να μην σε μπέρδεψε κι άλλο! Εγω έτσι τα χω στο μυαλο μου.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστουμε!
Εφτιαξε λιγο ο καιρος αλλα νομιζω την ψυχρα την εχει. Λεω να κανω τα χειμωνιατικα μου σημερα. Γιατι μερα με την μερα δυσκολευομαι πλεον. Κοιτα και εγω δεν τον νιωθω οπως πριν. Ανησυχω πολυ συχνα. Νομιζω στριμωχτηκε πλεον. Εγω εχω ραντεβου την δευτερα την επομενη με την γιατρο. Ελπιζω να κλεισουμε και ημερομηνια να μπω με προκληση.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μακάρι να σου κλείσει ραντεβού να τελείωνεις!! Να τα κρατήσουμε στην αγκαλια μας!!!! Εγω να δώ που δεν του αρέσει του καινούργιου γιατρου μου το ραντεβού και μου τα μασάμε του τύπου θα σε πιάσουν πόνοι θα σπάσουν νερά και τέτοια! Θα δώ την τεταρτη!!!!! Ουφ βαριέμαι τώρα !!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιμηθηκα παλι το απογευμα απο μια ωρα που ηθελα ελιωσα 3 ωρες!
Εγω επειδη ντρεπομαι δεν μπορω να υποστηριξω οτι θελω στις 20 να γεννησω. Τι να της πω; ασε που σιγουρα ξερει καλυτερα εκεινη τι πρεπει να γινει για να ειναι καλα το παιδι. Θεωρω ομως 37 εβδομαδων ειναι ετοιμος, ετσι δν ειναι;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι απόψεις σε αυτο το θέμα ειναι πολλες!!!! Οπως κ στα θέματα θήλασμου ξένου κτλπ! Εγω προσωπικά θεωρώ οτι 37 εβδομαδων και έπειτα ειναι μια χαρα!! Φόβαμαι να μένει περισσότερο !! Έχω ακούσει πολλα!! Βέβαια κ οι γιατροί εχουν διαφορετική γνώμη άλλοι λένε ασε ας παει όσο θελει μπορεί κ 42 εβδομάδες!! Αλλοι λένε 37 - 38 ας το πάρουμε! Τι να πεις κανουμε το Σταύρο μας κ ο θεός ξέρει!! Ωραίος ο ύπνος!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλη εβδομαδα!
Η μαμα μου σε μενα ειχε μπει για παρακολουθηση 39 εβδομαδων και με γεννησε με προκληση στις 41. Για φαντασου να επαιρνε απο μενα το παιδι θα εβγαινε κατευθειαν νηπιο! Shocked
ΚΑι εγω εχω ακουσει διαφορα κτλ και εχω και την επιφυλαξη λογω ζαχαρου που γενικα εχω διαβασει οτι στις 38 το αργοτερο πρεπει να γεννησεις. Η γιατρος μου λεει δεν ειναι απαραιτητο, αλλα εγω βλεπω οτι γενικοτερα ανεβαινει καποιες μοναδες.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!! Εγω θέλω να την πιάσω στα χέρια μου αγκαλιά μου!!! Μακάρι να γεννησω
Στις 37 σε μια εβδομαδα απο τώρα Παναγίτσα μου! Πήγα τη πρωι για αιμα ουρα και τεταρτη γιατρο!!!! Κ μένα η Μαμα μου 40 εβδομαδων με γέννησε!! Και ήταν 40 χρονων!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα εγω προφανως δεν ηθελα να βγω, αφου εφτασα 41 εβδομαδων και της εκανε προκληση μπας και βγω... Εγω το εχω δεσει οτι γενναω 20. Σε ολο το κοσμο αυτο λεω! χαχαχα
Ελπιζω να μην απογοητευτω την επομενη δευτερα...
Πρεπει να παω και καρδιολογο αυτη τη βδομαδα. Ολο το αμελω.
Τι κανεις εσυυ; Τα μικρακια;
Απο χτες ειναι πολυ ηρεμος, μαλλον στριμωχτηκε και αλλο. Εντω μεταξυ δεν εχω μεγαλη κοιλια, απορω ειναι οντως σχεδον 3 κιλα;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α μην ανησυχείς δεν παίζει ρόλο αυτο ειναι μύθος! Η κοιλια εχει πολυ βάθος μεσα και εκει στριμώχνονται!!! Θα χει φτάσει εσένα 3 κιλα σίγουρα! Πω πω με εχει πιάσει η ανυπομονησία!!! Ναι και εμένα ήσυχη ειναι την νιώθω βέβαια συνέχεια αλλα πολυ διαφορετικά! Εγω έχω θέμα με την τουαλέτα!! ειμαι συνέχεια έχει!! Δεν τολμώ να πιω κάτι πάω για 1 ωρα μετα άμα 10 λεπτά !!! Χωρις υπερβολές!!!!! Ναι να πας καρδιολόγο πιυ ειναι; Εκλεισες ραντεβου;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πρεπει να παρω τηλεφωνο να κλεισω. Εχω και την ενδοκρινολογο, ελπιζω να μου τα συνδιασουν μεσα στην εβδομαδα να μην πηγαινοερχομαι. Μεσω της ιδιωτικης παω, ευτυχως βρισκουν αμεσως και δεν πληρωνω και τπτ.
Καλα και εγω το ιδιο, μονο να σηκωθω, πρωτη σταση τουαλετα.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Πως εισαι ; Ολα καλα;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις