Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Από τη μία σου λένε ότι όταν τις έχεις ανάγκη τις φωνάζεις διαφορετικά τις λες ότι τα κάνουν όλα λάθος και από την άλλη όταν τις λες να τα κρατήσουν για να πας κάπου με τον άντρα σου σου λένε ότι δε μπορούν. Δε μπορούν όχι γιατί δε θέλουν αλλά γιατί τα έχεις μεγαλώσει έτσι που θέλουν συνέχεια αγκαλιά και να είσαι συνέχεια μαζί τους. Μήπως θα πρέπει να αποφασίσουν κι αυτές τι θέλουν? Δε γίνεται να τα έχεις συνέχεια αγκαλιά και όταν είναι να τα προσέξεις σπίτι σου να θέλεις να είναι ήσυχα και να παίζουν μόνα τους.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι γκρίνια τσιριδα και ηρεμία. Το μάτι γαρίδα! Έχανε την πιπιλα και κλαμμα. Για να δούνε σήμερα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ είμαι κι εγώ Χριστίνα μου. Καλά είμαι, περνάει άλμα ο μπέμπης και εγώ είμαι εξουθενωμένη.
Δε θυμάμαι ποια το έγραψε αλλά ρε παιδιά τα 180μλ είναι υπερβολική ποσότητα για τόσο μικρό βρεφάκι. Τα μωρά δεν έχουν το αίσθημα του κορεσμού κι ίσως γι ´αυτό έχουν γκρίνια και δυσκοιλιότητα. Μην αγχώνεστε με το θέμα του ύπνου, ας ξυπνήσουν και νωρίτερα να φάνε. Ο κύκλος ύπνου τους κανονικά είναι μία ώρα, φαντάζεστε πόσο βαρύ τους πέφτει το γάλα για να κάνουν 5ωρα...
Δοκιμάστε να δώσετε λιγότερο.
Κι εγώ έχω κουραστεί που ξυπνάω ανά 1,5 ώρα και μαζί με μενα και το άλλο μου μωρό αλλά υπομονή!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
180 αλλά είναι πιο μεγάλη της Τινας από τα δικά μας. Εμείς είμαστε στο 120 και σπάνια το τρώει όλο. Κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό με άλλους ρυθμούς. Και παίζει ρόλο και το ξένο με το θηλασμό. Τον έχεις ζυγίσει πριν και μετά το θηλασμό να δεις πόσο τρώει ο δικός σου; και αν τρώτε και ανά μιάμιση ώρα πόσο σου βγαίνει στο 3ωρο;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και πως να δώσεις λιγότερο αν πεινάει και ψάχνει κ κλαιει; άλλωστε ακολουθούμε τον παιδιατρο. Άλμα περνάνε ανά κάποιες εβδομάδες;

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλμα ανάπτυξης περνούν τα μωρά συγκεκριμένες χρονικές στιγμές. Να σου πω την αλήθεια δε ξέρω αν αφορούν μόνο τα θηλάζοντα βρέφη.
Δεν μιλάω για την ποσότητα έχοντας στο μυαλό μου τον δικό μου μπέμπη γιατί στο θηλασμό τρώνε άλλες ποσότητες, πιο μικρές αλλά ίσης διατροφικής αξίας με την φόρμουλα.
Το μεγάλο μου παιδί ας πούμε τώρα πίνει 180 με 210 που είναι 14 μηνών. Και δεν υπολείπεται σε ανάπτυξη, αντιθέτως, ακουμπάμε όλες τις ανώτερες εκατοστιαίες θέσεις στις καμπύλες.
Τα μωρά πρέπει να τρώνε <20μλ γάλα ανά κιλό βάρους σώματος. Όπως έγραψα, μέχρι 3-4 μηνών τα μωρά δεν μπορούν να νιώσουν κορεσμό, οπότε δε πάμε με βάση το κλάμμα τους.
Τώρα αν συμφώνησε παιδίατρος δε μου λέει κάτι. Κι εγώ από σεμινάρια παιδιατρικής τα γνωρίζω και μπορείς να τα ψάξεις και στο διαδίκτυο ή σε βιβλιοθήκες όπως η pubmed.
Απλά το ανέφερα γιατί μπορεί να βρεθεί λύση για τη γκρίνια αν το μωρό φάει απλά λιγότερο.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπουμπούκα οι γιαγιάδες δεν ξέρουν τι θέλουν! Χεις δίκιο αφου τα κακομαθαινουν μετα οταν τύχει να τα κρατήσουν γκρινιάζουν! Εμένα το Σάββατο εχει γιορτή το παιδι της αδερφής του άντρα μου κ μας κάλεσε λέω στην μάνα μου κρατά το μωρο να πανε 2 ώρες για να παίξουν τα μικρα και μου λέει ας ενα Σάββατο έχω να πάω μια βόλτα κ τέτοια ασε τις λέω μας υποχρεωσες. Λιλι μου το κανείς;;;; Φαντάζομαι θα τα χεις παίξει!!!! Εμένα τώρα η δικια μου πρέπει να περνάει άλμα ανάπτυξης γιατι μου πίνει τα 180αρια σε 15 λεπτά για πλάκα!!! Οχι σε καθε γεύμα συνήθως πίνει 150. Αν της δώσω λιγότερο σε 10 λεπτά γινεται χαλασμος κυρίου!!!! Εσένα πίνει τόσο επειδη ειναι 14 μηνών κ τρώει και τόσα αλλα πράγματα φρούτο κρέμα , κρεατοσουπα, απογευματινή κρέμα και τέτοια. Εμένα ήδη οταν ξεκινήσουν οι στέρεες τροφές το μειώνουν το γαλα. Τώρα όμως ξεχιλωνει κ το στομάχι δίνε δινε ανοίγει!!!! Σήμερα το κοριτσάκι μου ηταν κυρια! Κοινηθηκε στις 10 νταν μετα απο μπάνιο και μαμ και σηκώθηκε στις 3 έδωσα πιπιλα και μετα σηκώθηκε στις 5 έφαγε 100 μλ και τώρα κοιμάται!!! Το γαριδακι μου αν δεν πονάει ρίχνει κάτι υπνους!!!!!!! Χριστινακι κ λιλι τι κάνετε άραγε τέτοια ωρα;;;;;; 5 και 20 τα ξημερωματα!!!!! Μπουμπουκα εσυ μαλλον θα κοιμασαι ακομα τυχερουλα!!!! αντε καλε γεννα να τα λεμε για ο μπεμπε!!!!Εγω τώρα τελείωσα το ταισα και τρέχω για νανιιιιιι!!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άντε 3 μέρες μένουν μετά θα έχω κι εγώ ένα μπεμπέκι να τα λέμε!!! Οι γιαγιάδες έχουν και το άλλο, σου λένε ότι θέλουν να τα κρατήσουν και όταν πας να πάρεις σου λένε πόσο πολύ κουράστηκαν!!! Τι να πεις...
Λίλι μπράβο σου ρε κορίτσι, με δύο στο σπίτι και θηλασμό, μπράβο σου!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ό,τι νομίζεις Τίνα μου. Εσύ ξέρεις καλύτερα το παιδάκι σου.

Μπουμπούκα περιμένω την εδραίωση μπας και ηρεμήσω!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνετε κορίτσια;;;μπουμπούκα π σεισμό;; Τι κάνουν τα μικρα; Ποτε μπαίνεις;;; την δευτερα;;; Λιλι πως πήγατε τη νύχτα συνεχίζει ανα 1,5 ωρα να τρώει ο μπεμπουλης;; Πως άντεχεις; Δηλαδη ξυπνάει 1 και μετα. 2 μιση ξαναθηλαζεις; Χαράς το κουράγιο σου ! Χριστινακι πηγές στον οαεδ; Πως πήγατε εχθές;;; Ας εμείς κάναμε σήμερα κακα 2 φορές!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξυπνάει πχ στις 1 θηλάζει μισή ώρα, στις 2:30 ξαναξυπνάει, θηλάζει 45 λεπτά ή και 1 ώρα και μετά ξυπνάει στο 2ωρο.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα. Εμάς ήταν καλός το βράδυ τον έβαλα για ύπνο 11 ξυπνήσαμε 2 και μετά 7. Γκρίνια είχε το πρωί αλλά κοιμόταν. Ήρθαν οι γονείς μου κράτησαν τον μικρό. Δεν πρόλαβα πήρα μόνο το χαρτί απ τη δουλειά. Ήρθε η παιδίατρος σήμερα. Είμαστε άψογα. Ειπε να μην τον ξυπνάμε πλέον αρκεί να έχουμε 5 γεύματα το 24 ωρο. ΜΑΣ έδειξε και την γυμναστική που πρέπει να του κάνουμε κτλ. 4240 ζυγιζουμε. Πήραμε 1030 Σε λίγο λιγότερο από μήνα. Νομίζω καλά είναι. Μας άνοιξε και λίγο το πουλάκι του είδε ότι δεν θα χρειαστεί κατέβασμα. Ήταν κύριος μαζί της. Κιχ δεν έβγαλε του μιλούσε κιόλας και παρακολουθουσε το μικρούλι. Πόσο του άρεσε, τι στο καλό λέω, τον εγδυσε τον εξετάζει εκεί εκείνος κύριος! Εμάς δεν μας αφήνει να τον γδυνουμε! Μας είπε ότι δεν έχει κολικούς αυτο το τσιριγμα μια στο τόσο δεν είναι, ίσως καμιά σουβλια κτλ είμαστε τυχεροί λέει. Η γκρίνια είναι γιατί μπορεί να βαριέται να έχει πιάστει κτλ όσο για το γάλα είπε ότι είναι οκ που κάνει κακά και παίρνει βάρος. Αν ζητάει πολύ και κλαίει να του δίνουμε και 150 καο όσο φάει. Πάντως είναι με τις ώρες του. Συνήθως τρώει 100 αν φάει 120 στο επόμενο γεύμα θα φάει 80 με 90. Λιλυ με βάση τα κιλά που λες γύρω στα 80 με 90 πρέπει να τρώμε. Δεν απέχουμε και πολύ. Εμένα η μαμά μου που κρατάει και του αδερφού μου ανυπομονεί πάντα. Δεν τους έχει πει ποτέ όχι και πότε ότι κουράστηκε. Αν μπορούσε θα τον είχε μόνιμα. Βέβαια είναι ένα τώρα ήρθε το δεύτερο. Νομίζω ότι εγώ θα την ξεζουμισω. Της είπα ότι Δευτέρα έχω δουλειά κ χάρηκε ότι θα έρθει και της λέω θα έρθει η πεθερά μου και τα έβαψε μαύρα. Τι να πω.... Αντέ βρε μπουμπού! Μετά θα σε χάσουμε! Τίνα μια χαρά η μικρουλα! Πως ειστε;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μπράβο ο γαμπρός μου!! Γρου γρου χριστινακι μπράβο που δεν εχετε κολικους ειναι πολυ καλο! Τέλειο το βαρος του!!!υωρα μην τον ξυπνας καθόλου θα δεις θα κοιμηθεί πολυ εύκολα κ γρήγορα κ θα σου κάνει κ 8 ωρα να με θυμηθεις! Εμένα σήμερα εχει γκρίνια για να δώ το βραδυ!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασικά αυτό θα κάνω θα του δινω τη μέρα τα γεύματα πιο αυστηρά και το βράδυ όταν ξυπνήσει. Ναι ευτυχώς βέβαια και εσείς δεν έχετε κολικους, δεν κλαίει ασταμάτητα 2 με 3 ωρες. Έτσι δεν ειναι; μου αρέσει αυτός ο βροχερός καιρός. Α μας είπε να τον βγάζουμε βόλτα. Την επόμενη φορά θα έχουμε και 2 εμβόλια. Το ένα ενέσιμο το άλλο όχι. Αυτά θα κάνετε και εσείς; είπε να κάνουμε και εμείς της γρίπης το εμβόλιο και οι παπουδες το ίδιο. Το σκέφτομαι γιατί δεν έκανα ποτέ.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι όταν πανε 2 μηνών κανείς ενα για γαστρεντεριτιδα νομίζω το ενα το πίνουν το άλλο ένεση! Ναι ευτυχώς και εμείς καλα είμαστε την πιάνουν ώρες ώρες αλλα οχι πολυ. Άντε σε κανά μήνα ελπίζω να μην εχει καθόλου! Το εμβόλιο το έκανα στα παιδια εμείς δεν το κάναμε. Ναι βόλτα θέλουν καθε μέρα εμείς πήγαμε και σήμερα όλη μέρα εξω τις είχα. Δεν ειμαι καλα ψυχολογικά δεν ξερω.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αυτά μας είπε. Γιατί δεν είσαι καλα; τι εγινε;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίποτα συγκεκριμένο απλα δεν ξερω νιώθω κουρασμένη σκέφτομαι πάλι το βραδυ το ξενυχτι λέω ποτε θα σταματήσει αυτο ποτε θα μάθει την κούνια της άντε να ρθει το εμβόλιο σκέφτομαι μήπως καραμέλα τα μεγάλα δεν ξερω νιώθω σκατα! Δεν μ άρεσω εγω θέλω να κάνω δίαιτα κ δεν μπορω αστα να πανε ολα μαζι!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμάς μας είδε η παιδίατρος σήμερα μιας και πήγαμε την αδερφούλα μας!
Μετρήσαμε μόνο βάρος όμως. Θα μας εξετάσει σε 2 εβδομάδες!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ωραία κ πως σας βρήκε;; Εμείς θα πάμε 9 Δεκέμβρη που γινόμαστε 2 μηνών!!!!για εμβόλιο στο μπουτακι!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε Τίνα μου τι δίαιτα να κάνεις? Κοίτα να ξεκουραστείς λίγο πρώτα και μετά το βλέπεις και αυτό!!! Το γάλα άρχισε να κάνει δουλειά ε? Άντε να ηρεμήσει λίγο η μικρή!!! Χριστίνα 1 κιλό σε ένα μήνα???? Μπράβο ο μικρός! Λίλι μου υπομονή, που θα πάει θα αρχίσει σιγά σιγά να τρώει πιο αραιά τα γεύματά του.
Έκλεισα ραντεβού για Κυριακή και θα το επιβεβαιώσω το Σάββατο το βράδυ, άντε να δούμε. Έχω κακό προαίσθημα, πιστεύω πως θα είναι πιο δύσκολα από κάθε άλλη φορά. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Εν τω μεταξύ θέλουν να έρθουν όλοι στο νοσοκομείο, μου κάνει φοβερή εντύπωση αυτό. Δε το έχω συνηθίσει. Δε μπόρεσα να πάω και σε καμία γέννα και απορώ γιατί να περιμένουν στο νοσοκομείο.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μας βρήκε χοντρούς, 5,5 κιλά έφθασε. Μου είπε να κοιτάξω να μην πάρει άλλο σε 2 εβδομάδες λες και περνάει από το χέρι μου.

Σε 2 εβδομάδες αυτός μπορεί να είναι και 6,5 όπως πάει.

Η κορούλα μου ψήλωσε πολύ, 89 εκατοστά και 12,5 κιλά!
Αυτά...!

Άντε μπουμπούκα με το καλό!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αλήθεια είναι πως πήρε πάρα πολύ σε σας. Γεννηθήκατε 3800; και είμαστε σχεδόν ίδιες μέρες έτσι δεν ειναι; τινα είναι η κούραση κοπέλα μου. Χρειάζεσαι βοήθεια να ξεκουραστείς λίγο. Εγώ πιστεύω θα τα είχα παίξει αν δεν είχα βοήθεια.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρίτη 27/10 γέννησα! Εσύ;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ίδια ημερομηνία γεννησατε ! μπράβο λιλι μου μια χαρα ο μπουλουκος σου καλε αφου τρώει ανα 1,5 ωρα πως να μην παχυνει;;;; Αλλα τι να κανείς; Να τον αφήσεις να κλαίει;;; Ειναι αυτά που λέγαμε για το γαλα τις προάλλες! Εμείς εχθές καλα πήγαμε 9 μιση ωρα έφαγε τελείωσε στις 10 και Μετα κοιμήθηκε 11 μιση γιατι πονάγε και ξύπνησε στις 5 αλλα δεν έφαγε πολυ 50 μλ δεν έπρεπε να της δώσω γιατι εδειξε οτι δεν ήθελε έπρεπε να τις έδινα λίγο πιπιλα μετα κοιμήθηκε σε σηκώθηκε στις 9!!! Η αλήθεια ειναι τι τα χω παίξει εχθές 12 η ωρα που κουνιοταν η μπεμπα όλοι είχαν κοιμηθεί κ έβαλα τα κλάματα δεν αντεχα άλλο!! Μπουμπούκα μου ολα καλα α πανε και γω είχα κακο προαισθημα για μένα επειδη ήξερα τι πόνο θα περναγα αλλα ολα ήταν πιο ομαλά κ πιο γρήγορα μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε. Τώρα έχω αρχίσει και δεν τρώω μπας κ χάσω κανά γραμμαριο!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που είστε βρε κορίτσια;;;;;!!!!!! Μπουμπούκα πως είσαι;;; Σε πιστεύω να γεννας;;;; Μακάρι !!!! Χριστινααα πως πήγατε εχθές;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις