Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

synnefo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα σε ολες σας...αποφασισα να γραψω αυτο το θεμα γιατι ψυχολογικα ειμαι πολυ χαλια...η ιστορια μου ξεκιναει πριν 6 χρονια που γνωρισα τον αντρα μου σε μια περιοδο δυσκολη πολυ για μενα ηρθε στη ζωη μου και μου εφερε ευτυχια νομιζα οτι ειχα βρει το ιδανικο μεχρι που ξαφνικα καθως περνουσαν τα χρονια φανηκαν τα προβληματα ξαφνικα ολα οσα αγαπουσε σεμ μενα ο αντρας μου αρχισαν να τον ενοχλουν προσπαθουσα να γινομαι καλλιτερη γι αυτον οχι για μενα να γινω αυτο που ηθελε γιατι δεν ηθελα να τον χασω και ουτε ακομα θελω...προσπαθουσα και πφροσπαθω να φερω ισσοροπιες...ο αντρας μου ηταν η πρωτη μου σχεση οποτε απο εμπειρεια δεν εχω καθολου αλλα ουτε και ειμαι η γυναικα η καπατσα που λενε δεν εχω την πονηρια την γυναικια για να μπορω να τον φερω στα δικα μου νερα οποτε ουσιαστικα βρεθηκα μια γυναικα χωρισ πρωτοβουλιες να τα περιμενω ολα απο εκεινον το κακο ειναι οτι απο τη μια σ αυτον δεν αρεσει αυτο αλλα οταν παω να γινω πιο δυναμικη δεν του αρεσει επισης οποτε παλι δεν ξερω πως να του φερθω...εκανα ενα ομως μεγαλο λαθος ενα χρονο πριν μπουμε στο νεο μας σπιτι εγς του ειπα ψεμματα...καταρχας να σας πω οτι το σπιτι σχεδον το εφτιαξε με δικα του λεφτα γιατι ειχε φροντισει να μαζευει ενω εγω επειδη μεγαλωσα σε μια δυσκολη οικογενεια με πολλα οικονομικα προβληματα οτι λεφτα εβγαζα τα εδινα στους δικους μου οποτε τον τελευταιο χρονο αρχισα να μαζευω με νυχια κ με δοντια καποια λεφτα με αποτελεσμα να μην φτανουν να βγαζω το μυνημα αλλα δεν το ελεγα σε εκεινον γιατι σε ολη την σχεση μας με βοηθαγε πολυ οικονομικα κ δεν ηθελα για αλλη μια φορα να δωσει για την οικογενεια μου λεφτα ετσι εβγαζα απο μια πιστωτικη για να περασω το μηνα μου και την φορτωσα 800 ευρω χρεοσ που εκανα το λαθος να μην το παρακολουθω για να ξερω που βρισκεται του το εκρυβα για 9 μηνες και επειδη ειχα ξαναπαρει δανεια για την οικογενεια μου οταν τα ξεπληρωσα ηταν περηφανος για μενα κ του ειχα πει δεν θα ξανπερνα..ενα μηνα πριν μπουμε δεν ειχα επιλογη κ του το ειπα μετα απο μια δυσκολη περιοδος με συγχωρησε κασι προχωρησαμε φτιαξαμε το σπιτι εμεινα εγκυος το χρεος το ξοφλησα απο τα χρηματα που μαζευα εγς για το σπιτι αλλα μεσα του αυτο δεν το ξαχασε ποτε μολισ ξεκινησαμε να μενουμε μαζι μια τα αγχη γιατι ειχα δυσκολη εγλυμοσυνη μια τα χρεη που ειχαμε για το σπτι μια ορμονεσ μου γινοντουσαν πολλοι καυγαδες με αποτελεσμα μολις γεννησα να γινουν ακομα χειροτερα τα πραγματ μεταξυ μας υπηρξεμεγαλος ανταγωνισμος για το παιδι εμενα ολη η κατασταση με εκανε να απομακρυνθω απο εκεινον κ να κολλησω με το μωρο με τους δικου μου δεν βλεπομαι συχνα κ δεν μπορω να τοπυς μιλαω για το τι γινεται γιατι δεν θελει εκιενος με τους δικου του μενουμε πανω κατα ειναι πολυ καλοι ανθρωποι κ μας εχουν στηριξει πολυ αλλα δεν ειμαι εγω παιδι τους το τελευταιο καιρο με κατηγορει για τα παντα μου λεει οτι δεν το αγαπαω γιατι δεν του ελγα αυτα τα ψεμματα για τα λεφτα λεει οτι ερχεται κ δεν βρισκει μια γωνια να ηρα=εμησει γιατι εγω τσιριζω οταν παιζω με το παιδι την ωρα που θελει να κοιμηθει επειδη απο απροσεξια εχω κανει μικροζημιες στο σπιτι τωρα μου λεει να μην ξανκανω δουλειες και να της κανει αυτος κ η μαμα του γιατι εγω θα καταστρεψω το σπιτι νοιωθω οτι τον εχω χασει κ δεν μπορω να τον ξανακερδισω ολο κλαιω κ αυτο δεν του αρεσει οτι κανω σαν γυναικουλα νοιωθω ομως πως μ αδικει κι οσες φορες προσπαθω να το πω μου λεει οτι εγω φταιω γι ολη την κατασταση σπιτι μας κ την πληρωνει αυτος κ το πΑΙΔΙ ισως εχω κανει τ περισσοτερα λαθη εγω αλλα δεν ξερω πως να διορθωσω την κατασταση μεταξυ μας δεν θελω να χωρισδω τον αγαπω ειναι κλος πατεραςκ δεν θελω να ειναι το παιδι σε διαλυμενη οικογενεια οπως ημουν κ εγω παντα το καλλιτερο ηθελα να του προσφερω τι να κανω νοιωθω απελπισια και μοναξια νοιωθω οτι χανω την οπικογενεια ο=μου πως θα σταθω δυνατη κ στα ποδια μου ξανα

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα φτιάξεις το αγαπημένο του φαγητό, θα βάλεις και ένα ωραίο τραπεζομάντηλο για να γίνει το τραπέζι΄λίγο πιο ξεχωριστό, θα έχεις φτιάξει κ από την προηγούμενη ένα γλυκάκι και μετά θα καθίσετε να συζητήσετε! (αφού πρώτα φάτε)

Με την κουβέντα θα λυθούν όλα! Δεν βλέπω κανένα ουσιαστικό πρόβλημα στη σχέση σας!

Όλα θα πάνε καλά!

Και να σου πω... βάζε και καμιά τελεία καλέ στα ποστ σου! Μου βγήκαν τα μάτια μέχρι να το διαβάσω μέχρι το τέλος !



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Τρι Ιαν 24, 2012 11:04 pm, 1 φορά

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφ-οσον-λες-πως-τον-αγαπς-και-κατανοεις-πως-εχεις-κανει-λαθη-βρες-την-δυναμη-μονη-σου-και-ασε-τα-κλαματα-δεν-βγαζει-πουθενα!εσυ-ξερεις-τον-αντρα-σου-καλητερα-απο-ολους-και-ξερεις-αν-σε-αγαπαει-η-οχι!επισης-υπαρχουν-οικογενειακοι-συμβουλοι-που-θα-σας-βοηθησουν-να-φτιαξετε-την-συμβιωση-σας-και-τον-γαμο-σας-αλλα-και-την-ζωη-του-παιδιου-σας!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα βλεπω ότι τσακώνεστε δίχως λόγο. Προσπαθήστε να τα βρείτε.Να εισαι χαμογελαστή και όλα θα αλλάξουν.

http://hawk-girl.blogspot.com/

synnefo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sas eyxaristv gia tis apanthseis k na zitisw signomi gia ta orthografika alla ta egrafa me ton mikro agkalia...prospathw na eimai romantiki mazi tou alla ekeinos apomononetai se ena domatio gia iremisei kai den kathetai polu mazi mas tha dokimasw omws na ta kanw auta pou mou lete k na dw ti tha vgei...

elisabeth


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΗ ΠΕΦΤΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΨΕ ΝΑ ΚΛΑΙΣ. ΚΛΑΨΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΗ ΚΛΑΙΣ ΠΟΤΕ. ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΧΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΖΗΜΙΕΣ.ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΑΥΛΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ. ΜΗ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ. ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΙΔΙ, ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΕΙΣΑΙ. ΔΕΙΞΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΒΡΕΣ ΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ. Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ. ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ. ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elisabeth έγραψε:ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΗ ΠΕΦΤΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΨΕ ΝΑ ΚΛΑΙΣ. ΚΛΑΨΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΗ ΚΛΑΙΣ ΠΟΤΕ. ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΧΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΖΗΜΙΕΣ.ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΑΥΛΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ. ΜΗ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ. ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΙΔΙ, ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΕΙΣΑΙ. ΔΕΙΞΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΒΡΕΣ ΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ. Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ. ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ. ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.
Συμφωνώ απολύτως.Πιστεύω ότι πρέπει και οι δύο να μπουν στο νόημα του γάμου και να κοιτάζουν τη σχέση τους και τον εαυτό τους μέσα στη σχέση.
Να σας πω όμως και κάτι άλλο;Όταν μερικά πράγματα έχουν παραγίνει δεν διορθώνονται.Ελπίζω να μην έχουν φτάσει σ'αυτό το σημείο....

http://shineon-n-on.blogspot.com

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bell έγραψε:Θα φτιάξεις το αγαπημένο του φαγητό, θα βάλεις και ένα ωραίο τραπεζομάντηλο για να γίνει το τραπέζι΄λίγο πιο ξεχωριστό, θα έχεις φτιάξει κ από την προηγούμενη ένα γλυκάκι και μετά θα καθίσετε να συζητήσετε! (αφού πρώτα φάτε)

Με την κουβέντα θα λυθούν όλα! Δεν βλέπω κανένα ουσιαστικό πρόβλημα στη σχέση σας!

Όλα θα πάνε καλά!

Και να σου πω... βάζε και καμιά τελεία καλέ στα ποστ σου! Μου βγήκαν τα μάτια μέχρι να το διαβάσω μέχρι το τέλος !

+ΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ.........
+ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ Wink

Ηρέμησε κουκλα μου...πάτα στα πόδια σου....δες λίγο πρώτα να αγαπήσεις τον εαυτό σου και να ηρεμήσεις...κι ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Very Happy Very Happy

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙΣ ΟΛΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΨΕΙ, ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΟΠΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΟΠΟ!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΛΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΗ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!! ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕ ΤΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΒΓΑΛΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ!!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!!!!!!!!!!!! βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 669659 βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 669659 βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 669659 βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 669659 βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 2963 βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 2963 βοηθεια νοιωθω τοσο μονη μου 2963

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις