Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
227 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 227 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 3:18 am

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrisi έγραψε:Koritsia kalimera!Me tn antra m eimaste tria xronia mazi.Prin ena xrono peripou egine auto p dn perimena alla m allakse ti zwi..emeina egkios!!To pasxa kaname politiko gamo me tn antra m gia to tipiko tou gegonotos..I kouniada m eixe programmatisei na pantreutei fetos to kalokairi.Me to p emathan oti eimai egkios dn mporw na pw xarikan vevaia stn arxi eixan mia simperifora tou stil kala dn prosexate k tetoia..Otan katevikame gia tn politiko mas ekanan mia kouventa oti k kala dn theloun na pantreutoume tn idia xronia m autous giati einai grousouzia.Dn edwsa idiaiteri simasia afou dn to exw ksanakousei auto..
Afou gennisa loipon me to kalo tn Noemvrio tn mpempoula m,ola kala k ola wraia o antras m m zitise san xari na mn pantreutoume mesa sto 2012 giati etsi t zitise i aderfi t.Thewroun k pisteuw oti 2aderfia dn prepei na pantreutoun tin idia xronia giati kapoios apo tous dio tha xwrisei. confused Auto to pisteuei i kouniada m me tn gampro,oxi emeis..
Loipon ta Xristougenna i pethera m m leei tou xronou tha kanoume oloi mazi giortes afou tha rtheite gia tn vaftisi!!Egw emeina etsi affraid
Poia vaftisi lew?egw to mwro tha to vaftisw tn septemvri!!(tou 2012)k m leei ma pws afou ta paidia(i kouniada me tn gampro)dn theloun na pantreuteite tn idia xronia me autous!!! Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 679259
Ti ennoei?????lew stn antra m???to mwro tha to vaftisw ianouario mina??mesa sto xeimwna??epeidi to theloun ekeinoi??Tsp na mn ta polilogw milise me tn aderfi t k ekeini to sizitise me tn antra tis alla einai anendotoi..dn theloun na pantreutoume k na vaftisoume to mwro tin idia xronia me autous!!K oti an viazomaste toso na akirwsoun tn gamo tous!!
Ennoeitai oti dn thelw na xalasw oti exoun kanonisei gia mia vlakeia.Kati tetoio omws m fainetai para poli egwistiko afou einai to mwro sti mesi..
Eseis ti gnwmi exete gia to ''ethimo'' p dn epitrepei ta aderfia na pantreuontai tn idia xronia?dn einai koufo otan iparxei ena paidi sti mesi p prepei kapoia stigmi na vaftistei???K stn teliki dn mporei na m pei o allos pote tha vaftisw to paidi m..
Signwmi p egrapsa tosa k sas kourasa alla me exei stenaxwrisei poli auto to thema..
Καλημερα να σ ζησει το μωρακι σου κιολας.Εγω δεν καταλαβαινω γιατι οχι μαζι τα αδερφια πανε ρωτα εναν παπα αν επητρεπετε .Αμαν και νυφη σ με τον γαμπρο σου ελεος.. Εγω εμεινα εγκυος τον 28 1ανουαριου 2011 ο αδερφος μ ελεγαν για τον γαμο τους μεσα στο 2011 οταν ειπαμε οτι ημουν εγκυος ο αδερφος μ απο μονος του ειπε να κανει η Μαρια εγω δεν πειραζει η και οι δυο την ιδια μερα . Η νυφη μ φυσικα τρελαθηκε οταν το ακουσε. Ειπα στον αδερφο μ οτι δεν πειραζει θα κανω πολιτικο κανε εσυ τον θρησκευτικο σ και εγω θα κανω μαζι με την βαπτιση και τον γαμο!!Δεν μπορω να καταλαβω τη θελει και δεν κανει πισω για το χατηρι του αδερφου της!!

27Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 3:25 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα σου λενε οι κοπελες, αν ειναι κομπλεξικος να μην παντρευτει τωρα, προεχει η βαφτιση του παιδιου σας.Το πολυ πολυ καντε τη βαφτιση τωρα κ τον γαμο μετα.Μια μεση λυση τελος παντων.
Γιατι κ του χρονου δεν ξερεις τι θα σου βγαλει...σκεψου να ειναι εγκυος η κοπελα κ να της απαγορεψει αυτος τα μυστηρια για να μην κολλησει κατι,μετα θα γεννησει, θα περιμενει να σαραντισει, μετα να διπλοσαραντησει κ παει λεγοντας..
Εσυ ωστοσο θα κανεις κ αλλο παιδακι κ θα περιμενεις να βαλεις το νυφικο..

28Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 3:31 am

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
wx thee m..xara agxwthika mono p to skeftika!!!xaxaxa!!!exw skeftei na mn kanw katholou gamo k na vaftisw to mwraki m stn wra t gia na mn talaipwrithei alla dn thelw na t perasei tou gamprou...k apo tn alli afou tha ginoun eksoda gia vaftisi k trapezi dn einai krima na mn to kanoume tn idia mera..dn kserw..apla to mwraki m tha paei perpatontas stn ekklisia k tha pei k stn papa ''geia s,i mama m eipe oti tha me vaftiseis!!ante na teleiwnoume...''xaxaxa
Opws vlepete to xw parei stn plaka pleon afou to apofasisane monoi tous..

29Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 3:58 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και καλα κανεις κ γελας κ καλα κανεις που δεν θες να περασει το δικο του μονο κ μονο γιατι δεν εχει σοβαρο επιχειρημα..
Καλα κουραγια!!

30Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:06 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:το έχω ξανακούσει αυτό το έθιμο και το βρίσκω τουλάχιστον χαζό
φοβάται να παντρευτεί ίδια χρονιά με τον αδελφό της αλλά δεν φοβάται που είναι δίσεκτο το 2012;

είναι δύσκολη κατάσταση γιατί μπορεί να τσακωθείτε πολύ άσχημα. δεν ξέρω και τι σχέσεις έχετε μέχρι τώρα.
ο άνδρας σου τι λέει; σκέφτεται όπως η αδελφή του;
σωστο.αν ειναι τοσο προληπτικοι πως παντρευονται δισεκτο?δεν φοβουνται μην χωρισουν?τι μα##κιες ακουω η γυναικα.

florentiab έγραψε:
χρυσαφακι έγραψε:

πρεπει να εχεις γινει εξαλη παντως..!
τι καλα που δεν εχω κουνιαδες κ αδερφια... Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 328109


αν δεν έχεις και πεθερά θα σε ζηλεύουν πολλές! Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

31Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:16 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ιδιοτροπος ο γαμπρος ,μαλλον και χωρις δισεκτα και διπλα γλεντια ,δυσκολη η συμβιωση προβλεπετε με τετοιον γαμπρο.

κανε μονο βαφτιση ...να το χαρεις και να το γλεντησεις.ουτως ή αλλως παντρευτηκες. Very Happy Shocked

32Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:20 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάνε την βάφτιση και μην ακούς κανένα . Έχω πάει σε διπλό γάμο δύο αδέρφια παντρευτήκαν την ίδια μέρα και μου άρεσε γιατί ήταν πρωτότυπο.

33Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:29 am

koukou

koukou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΙΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ 1. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ 2 ΓΑΜΟΥΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΡΟΝΟ. Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΑ ΖΩΑ (ΑΡΝΙΑ Ή ΚΑΤΣΙΚΙΑ) ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΓΑΜΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΣΕΚΤΟ ΙΣΧΥΕΙ. ΠΑΛΙΑ ΤΟ ΔΙΣΕΚΤΟ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΝ ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ

34Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:30 am

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
veraki k koritsia oxi dn tha to vaftisw to mwro mesa sto kataxeimwno epeidi theloun ekeinoi..anagastika opws ta kanane k ta theloune to mwraki tha vaftistei 1.5xronwn ti na kanoume..opws eipe k tn foveri ataka i pethera m ''e oute to prwto einai oute to teleutaio''!!ti na pei k ekeini...tsp..toulaxiston elisa tn aporia m an isxiei auto to ''ethimo'' i oxi..euxaristw poli..

35Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:31 am

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
glikia m koukou stn sigekrimeni periptwsi dn iparxoun k polla arnakia galaktos|!!xaxaxa!!to mono galaktos tha nai to mwraki m...alla auto dn sfazete!!!xaxaxa!!! Razz Razz Razz

36Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 4:35 am

koukou

koukou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ. Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ

37Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 5:14 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα τα αδερφια μου παντρευτηκαν την ιδια χρονια με διαφορα 2 μηνες...ΑΝ και το εχω ακουσει κι εγω αυτο οτι ειναι γρουσουζια...Αν τα πιστευει η αδερφη του αντρα σου πολυ δυσκολα θα τους αλλαξεις γνωμη δυστυχως.Η θα περιμενεις το 2013 να κανεις γαμοβαφτιση η θα ακυρωσει παλι τον γαμο της..
Δεν διαβασα τα ποστ των υπολοιπων κοριτσιων...Να χαιρεσαι το νινακι σου το ομορφο...

38Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 6:23 am

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ξέρω πολλά αδέρφια που παντρεύτηκαν την ίδια χρονιά και παραλίγο κι εγώ με τον αδερφό μου... Σίγουρα δεν υπάρχει θέμα...
Εμάς η κουμπάρα μου στο γάμο μας ήταν έγκυος και της είπε η πεθερά της ότι δεν κάνει να στεφανώσει.... ρώτησα τον παπά και είπε πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο...
Ο καθένας ότι θέλει λέει και πιστεύει... ή ότι τον συμφέρει!!

Τα πεθερικά σου πιστεύουν ότι είναι γρουσουζιά ή απλά δεν θέλουν να στεναχωρήσουν το γαμπρό?? Πάντως το θεωρώ πολύ εγωιστικό εκ μέρους τους (από όλους).
Εύχομαι να βρείτε λύση και να κάνετε την γαμο-βάφτιση όποτε εσείς θέλετε..

39Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 6:25 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αφού λες, ότι δεν θέλεις παρεξηγήσεις και μαλώματα, τότε τί ζορίζεσαι;;; Άσ'τους να παντρευτούν φέτος κι εσείς του χρόνου!!! Μην αγχώνεσαι ούτε για την κουλούρα(χεχε!), ούτε για τη βάφτιση!! Πήγαινε κάνε μια ονοματοδοσία στο ληξιαρχείο, για να έχει όνομα το μπεμπέ και την κάνεις χριστιανή πιο αργά!!! Ψυχραιμία!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

40Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 6:46 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταρχην να σου πω οτι σε βρηκανε μικρη και σε κανουν οτι θελουν και θα συνεχισουν αν υποχωρησεις μια φορα.
θα σου πω και το αλλο.πες οτι περιμενεις ενα χρονο και κανονιζεται παλι για την βαφτιση και προκειπτει κατι αλλο,ανθρωποι ειμαστε,πολλα μπορουν να συμβουν.τι θα κανεις παλι?θα το αφησεις αβαφτιστο για αλλο ενα χρονο?
και κατι αλλο,αν ηταν αντιστροφα τα πραγματα,αυτοι(ο γαμπρος) θα δεχοταν να αφησουν το μωρο αβαφτιστο?πατα ποδι μην εισαι χαζη(με την καλη εννοια).

41Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 6:52 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tina_1982 έγραψε:Κι εγώ όταν παντρεύτηκα το 2009 ήθελε να παντρευτεί και ο αδερφός του άντρα μου. Κι εμάς μας έλεγαν δεν κάνει να παντρευτούμε την ίδια χρονιά και τέτοιες βλακείες. Εγώ φυσικά ποτέ δεν τα πίστευα αυτά τα πράγματα. Ρωτήσαμε παπά και μας το επιβεβαίωσε ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Νομίζω πως θα'πρεπε να πατήσεις πόδι χωρίς όμως να τσακωθείς. Προηγείστε γιατί έχετε το μωρό.

stella7778 έγραψε:ρωτησα τον αδερφο της πεθερας μου ειναι παπας και μου ειπε δεν ισχυει κατι τετοιο, μονο την ιδια ωρα δεν κανει γιατι λεει ο λαος ειναι γρουσουζια........για την χρονια δεν παιζει τιποτα τετοιο

καλε φυσικα και δεν ισχυει κατι τετοιο,αυτα ειναι μα##κιες των παλιων.αλλα ποτε δεν περιμενα ενας αντρας να ειναι τοσο προληπτικος.συνηθως οι αντρες δεν τα πιστευουν και βριζουν κιολας τις γυναικες που τα πιστευουν.δηλαδη αν (λεμε τωρα)παντρευτητε την ιδια χρονια και χωρισουν αυτοι μετα απο χρονια,θα φταει αυτο? Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182

42Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 6:54 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Tina_1982 έγραψε:Κι εγώ όταν παντρεύτηκα το 2009 ήθελε να παντρευτεί και ο αδερφός του άντρα μου. Κι εμάς μας έλεγαν δεν κάνει να παντρευτούμε την ίδια χρονιά και τέτοιες βλακείες. Εγώ φυσικά ποτέ δεν τα πίστευα αυτά τα πράγματα. Ρωτήσαμε παπά και μας το επιβεβαίωσε ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Νομίζω πως θα'πρεπε να πατήσεις πόδι χωρίς όμως να τσακωθείς. Προηγείστε γιατί έχετε το μωρό.

stella7778 έγραψε:ρωτησα τον αδερφο της πεθερας μου ειναι παπας και μου ειπε δεν ισχυει κατι τετοιο, μονο την ιδια ωρα δεν κανει γιατι λεει ο λαος ειναι γρουσουζια........για την χρονια δεν παιζει τιποτα τετοιο

καλε φυσικα και δεν ισχυει κατι τετοιο,αυτα ειναι μα##κιες των παλιων.αλλα ποτε δεν περιμενα ενας αντρας να ειναι τοσο προληπτικος.συνηθως οι αντρες δεν τα πιστευουν και βριζουν κιολας τις γυναικες που τα πιστευουν.δηλαδη αν (λεμε τωρα)παντρευτητε την ιδια χρονια και χωρισουν αυτοι μετα απο χρονια,θα φταει αυτο? Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182

Για να καταλαβω...ο παπας ειπε πως δεν κανει να παντρευτουν τα αδερφια την ιδια ωρα;;;;; Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 875502

43Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 6:56 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Tina_1982 έγραψε:Κι εγώ όταν παντρεύτηκα το 2009 ήθελε να παντρευτεί και ο αδερφός του άντρα μου. Κι εμάς μας έλεγαν δεν κάνει να παντρευτούμε την ίδια χρονιά και τέτοιες βλακείες. Εγώ φυσικά ποτέ δεν τα πίστευα αυτά τα πράγματα. Ρωτήσαμε παπά και μας το επιβεβαίωσε ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Νομίζω πως θα'πρεπε να πατήσεις πόδι χωρίς όμως να τσακωθείς. Προηγείστε γιατί έχετε το μωρό.

stella7778 έγραψε:ρωτησα τον αδερφο της πεθερας μου ειναι παπας και μου ειπε δεν ισχυει κατι τετοιο, μονο την ιδια ωρα δεν κανει γιατι λεει ο λαος ειναι γρουσουζια........για την χρονια δεν παιζει τιποτα τετοιο

καλε φυσικα και δεν ισχυει κατι τετοιο,αυτα ειναι μα##κιες των παλιων.αλλα ποτε δεν περιμενα ενας αντρας να ειναι τοσο προληπτικος.συνηθως οι αντρες δεν τα πιστευουν και βριζουν κιολας τις γυναικες που τα πιστευουν.δηλαδη αν (λεμε τωρα)παντρευτητε την ιδια χρονια και χωρισουν αυτοι μετα απο χρονια,θα φταει αυτο? Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182

Για να καταλαβω...ο παπας ειπε πως δεν κανει να παντρευτουν τα αδερφια την ιδια ωρα;;;;; Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 875502
εγω ξερω οτι δεν κανει να παντρευτουν δυο αδελφια ,δυο αδελφες και καλα πολυ κακο.αλλα μια φιλη μου παντρευτηκε τον κουνιαδο της αδελφης της.

44Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 7:01 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
Kastallia έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Tina_1982 έγραψε:Κι εγώ όταν παντρεύτηκα το 2009 ήθελε να παντρευτεί και ο αδερφός του άντρα μου. Κι εμάς μας έλεγαν δεν κάνει να παντρευτούμε την ίδια χρονιά και τέτοιες βλακείες. Εγώ φυσικά ποτέ δεν τα πίστευα αυτά τα πράγματα. Ρωτήσαμε παπά και μας το επιβεβαίωσε ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Νομίζω πως θα'πρεπε να πατήσεις πόδι χωρίς όμως να τσακωθείς. Προηγείστε γιατί έχετε το μωρό.

stella7778 έγραψε:ρωτησα τον αδερφο της πεθερας μου ειναι παπας και μου ειπε δεν ισχυει κατι τετοιο, μονο την ιδια ωρα δεν κανει γιατι λεει ο λαος ειναι γρουσουζια........για την χρονια δεν παιζει τιποτα τετοιο

καλε φυσικα και δεν ισχυει κατι τετοιο,αυτα ειναι μα##κιες των παλιων.αλλα ποτε δεν περιμενα ενας αντρας να ειναι τοσο προληπτικος.συνηθως οι αντρες δεν τα πιστευουν και βριζουν κιολας τις γυναικες που τα πιστευουν.δηλαδη αν (λεμε τωρα)παντρευτητε την ιδια χρονια και χωρισουν αυτοι μετα απο χρονια,θα φταει αυτο? Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182 Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 585182

Για να καταλαβω...ο παπας ειπε πως δεν κανει να παντρευτουν τα αδερφια την ιδια ωρα;;;;; Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 875502
εγω ξερω οτι δεν κανει να παντρευτουν δυο αδελφια ,δυο αδελφες και καλα πολυ κακο.αλλα μια φιλη μου παντρευτηκε τον κουνιαδο της αδελφης της.

εγω παλι ξερω οτι αν παντρευτουν ιγια μερα ιδια ωρα, κανει.

45Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 7:50 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisi m exw minei me to stoma anixto...
Min se kanoun oti theloun agapi m...
Esu na miliseis me ton antra s k na t peis pws pregmati to mwro sas exei ftasei se mia ilikia p prepei na vaftistei...

Min se kanoun OTI THELOUN esu na skefteis to mwro s k kaneis oti theleis opote theleis...

Na s zisei to mwro k s euxwme suntoma ta vaftishia...

46Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 11:09 am

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
διαβασα μονο μερικα ποστ απο τις κοπελες γιατι ειδα κοινη γραμμη πλευσης κ λογικη θα ελεγα...!!!
σε συμπονω απιστευτα εχω ακουσει σαχλαμαρες επι σαχλαμαρων για το θεμα αυτο.εμενα παντρευτηκαν 2 ξαδερφια μου περισυ μεδιαφορα 2 μηνων ΠΑΠΑΔΟΠΑΙΔΙΑ..!!ετσι για την ιστορια.
σκεψου να σου πουν το 2014 γιατι θα τους φανει γρουσουζια το 2013(???)
ελεος εν ετοι 2012

47Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Egw pote tha vaftisw to paidi mou??? Τετ Ιαν 25, 2012 12:09 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ισμηνη έγραψε:διαβασα μονο μερικα ποστ απο τις κοπελες γιατι ειδα κοινη γραμμη πλευσης κ λογικη θα ελεγα...!!!
σε συμπονω απιστευτα εχω ακουσει σαχλαμαρες επι σαχλαμαρων για το θεμα αυτο.εμενα παντρευτηκαν 2 ξαδερφια μου περισυ μεδιαφορα 2 μηνων ΠΑΠΑΔΟΠΑΙΔΙΑ..!!ετσι για την ιστορια.
σκεψου να σου πουν το 2014 γιατι θα τους φανει γρουσουζια το 2013(???)
ελεος εν ετοι 2012

Like Like Like Like Like Like

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις