Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλημέρα.Εχει κάνει καμία εγκυούλα-μανούλα υπέρηχο Β επιπέδου στο Παπαγεωργίου στην Θεσ/νίκη??Είχε μείνει ευχαριστημένη?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annou έγραψε:Kαλημέρα.Εχει κάνει καμία εγκυούλα-μανούλα υπέρηχο Β επιπέδου στο Παπαγεωργίου στην Θεσ/νίκη??Είχε μείνει ευχαριστημένη?

Θα ήθελα κι εγώ πληροφορίες μια και έχω ραντεβού στις 9 Μαρτίου για Β επιπέδου εκεί.

mamina

mamina
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια πως κλείσατε ραντεβού για Β Επιπέδου στο Παπαγεωργίου ? Εχω μία εβδομάδα που παίρνω τηλεφ. και δεν μπορώ να πιάσω γραμμή. Λεω απο Δευτέρα να πάω η ίδια εκεί να κλείσω.

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamina έγραψε:Κορίτσια πως κλείσατε ραντεβού για Β Επιπέδου στο Παπαγεωργίου ? Εχω μία εβδομάδα που παίρνω τηλεφ. και δεν μπορώ να πιάσω γραμμή. Λεω απο Δευτέρα να πάω η ίδια εκεί να κλείσω.
μπορεις να μπεις κ στο site του παπαγεωργιου και να κλεισεις ηλεκτρονικα ραντεβου..δεν το εχω ψαξει να σου πω ακριβος.αλλα κλεινεις κ απο εκει μονη σου

https://www.facebook.com/myrodeve

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εγώ το ραντεβού για Β' επιπέδου το έκλεισα τηλεφωνικά πριν ακόμα κάνω την αυχενική μου, γιατί η αδερφή μου που δουλεύει εκεί μου είπε ότι γίνεται χαμός. Τώρα δεν έχω ιδέα τι θα γίνει εκεί, ποιος θα μας δει, πώς θα γίνει, τίποτα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ειχα κανει την β' επιπεδου...Εμεινα ευχαριστημενη...

mamina

mamina
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Myro ευχαριστώ πολύ.

Ειδα το σαιτ εκανα εγγραφή αλλά εκεί δεν μπορείς να κλείσεις ραντεβου για την γυναικολογική μαιευτική κλινική.

Εγώ εκλεισα απο το Νοέμβριο ραντεβου στη μαιευτική κλινική μεσο τηλεφωνου για επισκεψη -παρακολουθηση εγκυμοσύνης αλλά δεν ήξερα ότι για υπέρυχο Β επιπέδου έπρεπε να κλείσω ξεχωριστά ραντεβού. Τώρα αυτή τη Τρίτη θα πάω στο κλεισμένο ραντεβού και θα δώ αν μπορούν κάτι να κάνουν για τον υπέρηχο Β.
θα σας κρατώ ενήμερες !

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamina έγραψε:Myro ευχαριστώ πολύ.

Ειδα το σαιτ εκανα εγγραφή αλλά εκεί δεν μπορείς να κλείσεις ραντεβου για την γυναικολογική μαιευτική κλινική.

Εγώ εκλεισα απο το Νοέμβριο ραντεβου στη μαιευτική κλινική μεσο τηλεφωνου για επισκεψη -παρακολουθηση εγκυμοσύνης αλλά δεν ήξερα ότι για υπέρυχο Β επιπέδου έπρεπε να κλείσω ξεχωριστά ραντεβού. Τώρα αυτή τη Τρίτη θα πάω στο κλεισμένο ραντεβού και θα δώ αν μπορούν κάτι να κάνουν για τον υπέρηχο Β.
θα σας κρατώ ενήμερες !

τι χαζο αυτο???γιατι να μην μπορεις??κριμα....αφου εχεις να πας ετσι κ αλλοιος οκ αλλοιος ειναι κριμα να ταλαιποριουσουν εκει μονο για να κλεισεις ραντεβου...ποιος ανεβαινει εκεινη την ανυφορα...ουφ!!!! Smile

https://www.facebook.com/myrodeve

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamina έγραψε:Myro ευχαριστώ πολύ.

Ειδα το σαιτ εκανα εγγραφή αλλά εκεί δεν μπορείς να κλείσεις ραντεβου για την γυναικολογική μαιευτική κλινική.

Εγώ εκλεισα απο το Νοέμβριο ραντεβου στη μαιευτική κλινική μεσο τηλεφωνου για επισκεψη -παρακολουθηση εγκυμοσύνης αλλά δεν ήξερα ότι για υπέρυχο Β επιπέδου έπρεπε να κλείσω ξεχωριστά ραντεβού. Τώρα αυτή τη Τρίτη θα πάω στο κλεισμένο ραντεβού και θα δώ αν μπορούν κάτι να κάνουν για τον υπέρηχο Β.
θα σας κρατώ ενήμερες !
και εγω ειχα κλεισμενο ραντεβου ημουν περιπου στην 20η εβδομαδα και μου γραψαν εξετασεις και μαζι και τον υπερηχο β επιπεδου και μου ειπαν θα μπορουσαμε να τον κανουμε και εδω αλλα δεν εχουμε ραντεβου ελευθερο τα κλεινουν πολυ νωριτερα!!τις παρακαλεσα αλλα τιποτα!που να το ξερα οτι θελει ξεχωριστο ραντεβου?????μακαρι να σε κλεισουν!α και επισης οταν ημουν εκει για το ραντεβου ηρθε μια για να κανει αυχενικη διαφανεια,πως γινετε να βρηκε ραντεβου και προλαβε την αυχενικη????εγω με το που εμαθα οτι ειμαι εγκυος πηρα τηλεφωνο ηταν σεπτεμβριος αρχες ημουν ηδη 5 εβδομαδων και μου εκλεισαν ραντεβου δεκεμβριο νωριτερα δεν ειχε!τι να πω οπου θελουν κλεινουν μαλλον ραντεβου......

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τον έκανα την προηγούμενη εβδομάδα.Μου είπαν ότι κάνουν μόνο 3 υπερήχους την ημέρα .Για να πιάσεις γραμμή πρέπει να παρατήσεις οτι κάνεις για 8 ώρες χ 3μέρες και ίσως είσαι τυχερή.Κατα τα άλλα όλα καλά τα είδαμε όλα λεπτομερειακά και ο γιατρός πολύ καλός .Μακάρι να είστε τυχερές κορίτσια γιατί κοστίζει μόνο 8,48ευρώ.

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμένα οχι απλά δεν μου είπαν οτι κάνουν εκεί Β επιπέδου ΚΑΙ doppler, αλλά μου είπαν απλά οτι το ΙΚΑ δεν την καλύπτει..ΔΕΝ μου είπαν όμως οτι στοιχίζει τόσο..έλεος..Ασε που καλύπτει δεν καλύπτει το θεωρούσαν αυτονόητο οτι την έκανα έξω και την ζητούσαν συχνά.Γιατί αφού είναι ΤΟΣΟ σημαντική εξέταση και στην ουσία είμαι υποχρεωμένη να την κάνω δεν την καλύπτει το ΙΚΑ? ασφάλεια σου λένε μετά..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νν



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπα2012 στις Πεμ Φεβ 23, 2012 3:49 am, 1 φορά

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:ναι κοριτσια τα ραντεβου ειναι για παρακολουθηση μονο . οταν πας στο γιατρο πρεπει ν κλησεις αλλο ραντεβου για να κανεις β επιπεδου η αυχενικη. μια φιλη περα απο την παρακολουθηση ολες της εξετασεις της εκανε εξω επειδη δεν ειχαν θεση γ ν την κλησουν γ υπερηχο.αληθεια στο παπαγεωργιου ποσο κοστιζει αυτη η εξεταση ?εγω θα την κανω σε μια χριστοφοριδου ειναι 80ε. 45 λεπτα με ειχε κανει στο πρωτο παιδι και τωρα εκει θα ξανα παω μαλλον

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια Καλησπέρα εγω πήρα τηλ προχθές στο Παπαγεωργίου και μου κλείσανε ραντεβού για να με δει ΓΙΑΤΡΟΣ στις 15 Μαρτίου και θέλω να πιστεύω ότι ο ΓΙΑΤΡΟΣ θα μου κλείσει για β επιπεδου τον Ιούνιο. Βέβαια το ραντεβού το εκλεισα απο μια ακύρωση απο ότι μου είπε η κοπέλα . Τώρα θέλω να πιστεύω ότι θα γίνει η δουλειά μου θα σας ενημερώσω για νεότερα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lizaG
μακαρι να εισαι τυχερη και να γινει η δουλεια σου εγω προχθες που πηγα μου ειπε λιγο δυσκολο να εχουν κενο για β επιπεδου .
και εγω εκει ηθελα αλλα μαλλον θα παω εκει που εκανα και στην πρωτη εγκυμοσυνη τα λεφτα ηταν 80ε

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλα και εγω δεν φαντάζομαι να έχω και κάμια τύχη αλλα είπα να κάνω μια προσπάθεια. Εγω στην πρώτη εγγυμοσυνη είχα πληρώσει 160 ευρο μακάρι να μου κλείσουν ραντεβού

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι λιζα στο ευχομαι. εγω την δευτερα θα κλησω ραντεβου για β επιπεδου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις