Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Παρ Ιαν 27, 2012 2:52 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zizou έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙ?ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΟ ΣΤΟ ΦΑΨΕΒΟΟΚ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ?
FACEBOOK ΕΝΝΟΩ

Και βεβαια μπορεις μπες στο βιντεακι σου στο facebook αντεγραψε το link και καντο paste εδω και θα στο βγαλει

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

27O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Παρ Ιαν 27, 2012 2:54 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lida R έγραψε:ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ TRAILER ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ...ΤΟ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΡΑΞΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ - ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ...ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!


https://www.youtube.com/watch?v=c62tsaW8780

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.... I love you I love you I love you

Καλα τελειο ζευγαρι ..πανεμορφη νυφη , τελειο νυφικο και η μπεμπα ολα τα λεφτα..να ζησετε!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

28O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Παρ Ιαν 27, 2012 3:20 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ TRAILER ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ...ΤΟ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΡΑΞΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ - ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ...ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!


https://www.youtube.com/watch?v=c62tsaW8780

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.... I love you I love you I love you

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!

29O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Παρ Ιαν 27, 2012 11:22 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lidiaki έγραψε:
Lida R έγραψε:ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ TRAILER ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ...ΤΟ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΡΑΞΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ - ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ...ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!


https://www.youtube.com/watch?v=c62tsaW8780

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.... I love you I love you I love you

Καλα τελειο ζευγαρι ..πανεμορφη νυφη , τελειο νυφικο και η μπεμπα ολα τα λεφτα..να ζησετε!!!

boubou έγραψε:
Lida R έγραψε:ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ TRAILER ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ...ΤΟ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΡΑΞΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ - ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ...ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!


https://www.youtube.com/watch?v=c62tsaW8780

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.... I love you I love you I love you

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!



EYXARISTW POLU!!!!!!!!!EXOYN KANEI KATAPLIKTIKH DOULEIA GENIKA....NA XAIRESTE KI ESEIS TA PAIDAKIA KAI TA ANTRAKIA SAS!!!!!!!!!

30O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 12:59 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img][img][/img][img][/img][img][/img][img][/img][img][/img]

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

31O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:07 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lidiaki έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img][img][/img][img][/img][img][/img][img][/img][img][/img]


Τ Ε Λ Ε Ι Ο ΝΥΦΙΚΟ -Τ Ε Λ Ε Ι Ο ΖΕΥΓΑΡΙ. ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΙ!!!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟΟΟΟ!!!!!!!! affraid cyclops O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 606100 O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 606100

32O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:34 am

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Crying or Very sad ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΟΜΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ Very Happy ΟΓΑΜΟΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ 12/9/2009[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

33O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:39 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία δεν μπορώ να πω τίποτα .... με άφησες affraid αλλά με την καλή έννοια κάτι τέτοιες παλαβομάρες λίγες μπορούμε να της κάνουμε ....Ήσουν πολύ όμορφη νύφη μου άρεσε πολύ το μπούστο του νυφικού και εννοείτε το μαλλί εκπληκτικό (κάποιες νύφες πάνε αχτένιστες ) και βέβαια για αυτό τα παιδάκια σας έχουν βγεί τσαχπίνικα με τέτοιους γονείς cheers
ΛΗΔΑ και εσύ παιδί μου λες και είχες βγει από κάποιο παραμύθι το βίντεο τέλειο και το πέπλο ειδικά στο τέλος... μπράβο κορίτσια άντε να βάλετε και οι άλλες ...

34O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:41 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zizou έγραψε:ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Crying or Very sad ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΟΜΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ Very Happy ΟΓΑΜΟΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ 12/9/2009[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ωραίο μαλλί !τι ματάρεσ είναι αυτές !

35O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:47 am

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 417472

36O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:50 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:Μαρία δεν μπορώ να πω τίποτα .... με άφησες affraid αλλά με την καλή έννοια κάτι τέτοιες παλαβομάρες λίγες μπορούμε να της κάνουμε ....Ήσουν πολύ όμορφη νύφη μου άρεσε πολύ το μπούστο του νυφικού και εννοείτε το μαλλί εκπληκτικό (κάποιες νύφες πάνε αχτένιστες ) και βέβαια για αυτό τα παιδάκια σας έχουν βγεί τσαχπίνικα με τέτοιους γονείς cheers
ΛΗΔΑ και εσύ παιδί μου λες και είχες βγει από κάποιο παραμύθι το βίντεο τέλειο και το πέπλο ειδικά στο τέλος... μπράβο κορίτσια άντε να βάλετε και οι άλλες ...


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!ΤΟ ΠΕΠΛΟ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy






37O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 2:01 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Crying or Very sad ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΟΜΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ Very Happy ΟΓΑΜΟΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ 12/9/2009[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΧ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΝΥΦΙΚΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΠΗΡΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΕΕΕ?ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΑΣΙΝΑ

38O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 2:50 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου ...η ουρα του νυφικου οντως ηταν τεραστια αλλα απο μικρη ηθελα το νυφικο μου να εχει τεραστια ουρα ...το χτενισμα το εμπνευστηκαμε εγω και ο κολλητος μου που με χτενισε...Να φανταστητε οτι ξεσαλωσα τρελα στον γαμο μου παντρευτηκα 20/6/2009 στην αγαπημενη μου Παρο και στις 25/6/2009 εμαθα οτι ημουν εγκυος...οταν μπηκα στην πισινα ειχα στην κοιλιτσα το μπεμπακι μου και δεν το ηξερα..Τι τραβηξε το μωρο μου!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

39O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 3:00 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΠΙΣΙΝΑ!!!και μπραβο για τον μοντερνο γαμο! εμας φασ φαγαν τα κλαρινα Twisted Evil αντε να βγαλεισ ακρη με πεθερικα και γονεις

40O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 3:34 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΠΙΣΙΝΑ!!!και μπραβο για τον μοντερνο γαμο! εμας φασ φαγαν τα κλαρινα Twisted Evil αντε να βγαλεισ ακρη με πεθερικα και γονεις

Εμας δεν ανακατευτηκε κανεις μονοι μας τα οργανωσαμε ολα και πληρωσαμε και τα παντα μονοι μας...

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

41O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 3:42 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμμμ εκει ειναι το θεμα.. το κεντρο το πληρωσαν οι γονεις τοσο για το εθιμο αλλα και επειδη εμεις δεν ειχαμε τοσα. ο αντρα μου δηλ.. εγω τι να εχω 20 χρονων! Laughing ηταν ωραια τομερος κτλ αλλα η μουσικη λιγο... τεσπα. το εβγαλα στις βαφτισεις μετα Wink

42O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 4:11 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ειστε ολες κουκλες! να ειστε παντα καλα και παντα ευτυχισμενες μερες να εχετε!!!!!!

43O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 6:19 am

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
el88tse έγραψε:
zizou έγραψε:ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Crying or Very sad ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΟΜΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ Very Happy ΟΓΑΜΟΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ 12/9/2009[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΧ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΝΥΦΙΚΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΠΗΡΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΕΕΕ?ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΑΣΙΝΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ VARDAKIS ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΥΦΙΚΑ!ΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΣΤΑΝΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΑ.

44O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 6:47 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά έχω κατα ευχαριστηθεί να βλέπω νυφούλες αυτές τις μέρες

lidiaki τέλειες οι φώτο , τέλεια τα βίντεο!!! το μαλλι σουπερ, το νυφικό επίσης...μα τι ουρά ήταν αυτήηηηηη!!!! Shocked Shocked Shocked τελικά μακάρι να μπορούσαμε όλοι να παντρευτούμε χωρίς να ανακατεύονται πουθενά οι γονεις!!μπραβο σας κοπέλα μου!!

spapastamou μου άρεσε πολύ και το δικό σας στιλ ,γιατί ξεφεύγει από τα συνηθισμένα και σου πάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!

zizou εισαι σαν μοντέλο για περιοδικό κοπέλα μου!!χαίρομαι γιατί η ευτυχία σου φαίνεται σε κάθε μια φωτο τοσο έντονα!!!!!

να ειστε παντα καλά με τους αντρούληδες σας και ευτυχισμενες και ερωτευμενες όσο εκείνη την μέρα!!!

45O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 6:55 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Καλά έχω κατα ευχαριστηθεί να βλέπω νυφούλες αυτές τις μέρες

lidiaki τέλειες οι φώτο , τέλεια τα βίντεο!!! το μαλλι σουπερ, το νυφικό επίσης...μα τι ουρά ήταν αυτήηηηηη!!!! Shocked Shocked Shocked τελικά μακάρι να μπορούσαμε όλοι να παντρευτούμε χωρίς να ανακατεύονται πουθενά οι γονεις!!μπραβο σας κοπέλα μου!!

spapastamou μου άρεσε πολύ και το δικό σας στιλ ,γιατί ξεφεύγει από τα συνηθισμένα και σου πάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!

zizou εισαι σαν μοντέλο για περιοδικό κοπέλα μου!!χαίρομαι γιατί η ευτυχία σου φαίνεται σε κάθε μια φωτο τοσο έντονα!!!!!

να ειστε παντα καλά με τους αντρούληδες σας και ευτυχισμενες και ερωτευμενες όσο εκείνη την μέρα!!!

Ευχαριστω πολυ boubou για τις ευχες σου.... O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 893968

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

46O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 6:56 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε που ειστε ολες ...για να βλεπουμε ομορφες νυφες..!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

47O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 7:17 am

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Καλά έχω κατα ευχαριστηθεί να βλέπω νυφούλες αυτές τις μέρες

lidiaki τέλειες οι φώτο , τέλεια τα βίντεο!!! το μαλλι σουπερ, το νυφικό επίσης...μα τι ουρά ήταν αυτήηηηηη!!!! Shocked Shocked Shocked τελικά μακάρι να μπορούσαμε όλοι να παντρευτούμε χωρίς να ανακατεύονται πουθενά οι γονεις!!μπραβο σας κοπέλα μου!!

spapastamou μου άρεσε πολύ και το δικό σας στιλ ,γιατί ξεφεύγει από τα συνηθισμένα και σου πάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!

zizou εισαι σαν μοντέλο για περιοδικό κοπέλα μου!!χαίρομαι γιατί η ευτυχία σου φαίνεται σε κάθε μια φωτο τοσο έντονα!!!!!

να ειστε παντα καλά με τους αντρούληδες σας και ευτυχισμενες και ερωτευμενες όσο εκείνη την μέρα!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΙΑ O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 417472

48O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 1:26 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο σας κοριτσια.Ειστε υπεροχες.
Να σας εχει ο Θεος παντα γερες και ομορφες και να χαιρεστε τα παιδακια σας.
Εσυ ειδικα Ληδα, πως τα καταφερνεις με 3 και τοσο κοντα σε ηλικια και διδυμα? Πω πω

49O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Κυρ Ιαν 29, 2012 3:03 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:Μπραβο σας κοριτσια.Ειστε υπεροχες.
Να σας εχει ο Θεος παντα γερες και ομορφες και να χαιρεστε τα παιδακια σας.
Εσυ ειδικα Ληδα, πως τα καταφερνεις με 3 και τοσο κοντα σε ηλικια και διδυμα? Πω πω

to lidiaki exei ta 3 asteria panemorfa!!!!!egw exw ena mexri stigmis....ki alitheia xaras to kouragio tis!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

50O γαμος μας!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: O γαμος μας!!!! Κυρ Ιαν 29, 2012 3:06 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:εμμμ εκει ειναι το θεμα.. το κεντρο το πληρωσαν οι γονεις τοσο για το εθιμο αλλα και επειδη εμεις δεν ειχαμε τοσα. ο αντρα μου δηλ.. εγω τι να εχω 20 χρονων! Laughing ηταν ωραια τομερος κτλ αλλα η μουσικη λιγο... τεσπα. το εβγαλα στις βαφτισεις μετα Wink

Καλα και εμεις μην νομιζεις δεν ειχαμε φραγκο στην ακρη πηραμε ενα δανειακι απο την τραπεζα και οτι μαζεψαμε απο το γαμο και ετσι τα πληρωσαμε ολα ..τιποτα δεν περισσεψε αλλα καναμε τον γαμο οπως θελαμε εμεις στην Παρο σε εκκλησακι στην θαλασσα και μετα ενα τεραστιο παρτυ ..με ολους τους φιλους μας ..φαντασου οτι το μισο μαγαζι και παραπανω ηταν ολοι κατω απο 40 ετων

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις