Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Γέννησα μετά απο sex... Empty Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 8:35 am

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πιθανή ημερομηνία τοκετού 07/02/11. Στις 06/02, ημέρα των γεννεθλίων μου, πηγαίνω στο γιατρό για την τυπική παρακολούθηση αλλά αισθανόμουν τα συμπτώματα( μάλλον ήταν στο μυαλό μου γτ ήθελα να γεννήσω στα γεννέθλια μου). " Φύγε σπίτι σου, λέει, τίποτα ακόμα". Να σκάσω εγώ... όλη τη μέρα περίμενα... Την επόμενη μέρα, πηγαίνω στο νοσοκομείο για παρακολούθηση. Έτοιμη η δικιά σου, με αποτρίχωση, τη βαλίτσα στο αυτοκίνητο, μπας κ μου πουν μένεις, γεννάς. Τίποτα πάλι. " Σου δίνουμε άλλες 2 μέρες κ αν πάλι τπτ έλα για πρόκληση." Τότε μια γιατρός μου λέει να κάνω sex. Πάω σπίτι κ λέω στον Φίλιππο θέλω sex κ το θέλω τώρα. Χλώμιασε ο καημένος! Παρεπιμπτώντος σ' όλη την εγκυμοσύνη κάναμε μόνο 1 φορά. " Να ξέρεις οτι το κάνω για σένα...." μου λέει κ κάναμε ότι πιο γελοίο έχουμε κάνει ποτέ. Θωρηκτό Αβέρωφ εγώ με 18 κιλά παραπανίσια κ μια κοιλάρα άστα να πάνε. Μόλις τελειώσαμε, μου λέει να αδυνατήσω γρήγορα γτ δε μπορεί ο κύριος να κάνει sex με χοντρή γυναίκα... Φτου του. Κ απο εκείνη την ώρα, 15:30, περιμένω κ τίποτα! Στις 3 τα ξημερώματα βλέπω αίμα.... αρχίζω κ τρέμω απο τη χαρά μου. Φίλιππε ξύπνα γεννάμε κ φεύγουμε στο νοσοκομείο. Πήγα με διαστολή 1 κ περίμενα μέχρι τις 18:00 για να ξεκινήσουν οι πόνοι. Στις 19:30 με πηγαίνουν στην αίθουσα με διαστολή 4 κ στις 21:00 κρατούσα στα χέρια μου το πανέμορφο πλασματάκι που είχα μέσα μου κ δεν ήθελε να βγει με τίποτα. Γέννησα εύκολα με 3 σφιξήματα κ αναπολώ εκείνες τις στιγμές. Ήταν οι ομορφότερες της ζωής μου....

Να σημειωθεί οτι τα 18 κιλά τα έχασα μέσα σε 3 μήνες... αφού πρώτα με δελέασε με 500€ δώρο για ψώνια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

2Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 8:52 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχικά να σου ζήσει το μωράκι σου!!!Να ναι γερό κ τυχερό!! Very Happy Very Happy

Μ άρεσε πολύ η ιστορία σου , είχε πολύ χιούμορ!! Razz

Το είχα διαβάσει κι εγώ ότι το σπέρμα έχει κάποια ένζυμα που προκαλούν τοκετό άμα είναι κοντά στην ώρα του,τώρα επιβεβαίωσα ότι είναι αλήθεια!Κ ωραίος τρόπος να γεννάς Cool

Για να μην πω για το δέλεαρ για δίαιτα!!Σούπερ! Cool

Να στε πάντα καλά οικογενειακώς κ μακάρι όλες οι γυναίκες να γεννάμε έτσι εύκολα! Very Happy Γέννησα μετά απο sex... 417472

3Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 9:01 am

????????


Επισκέπτης
Να σου ζησει το μωρακι σου να σαι γερη και εσυ να μεγαλωσεις και να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις....η ιστορια σου εχει πολυ γελιο(με την καλη εννοια)να στε παντα γεροι και ευτυχισμενοι! Γέννησα μετά απο sex... 215994

4Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 9:11 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΕΝΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ! ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΟΡΗ ΓΕΝΝΙΘΗΚΕ 9-2 ?

5Γέννησα μετά απο sex... Empty Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:08 pm

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mariloy έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΕΝΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ! ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΟΡΗ ΓΕΝΝΙΘΗΚΕ 9-2 ?

Καλημέρα! Τελικά το κοριτσάκι μου γεννήθηκε 8/2. Σε 2 βδομαδούλες έχουμε τα γεννέθλια μας κ συνέχεια φέρνω τον τοκετό στο μυαλό μου. Σκέφτομαι πότε πέρασε ο καιρός... ένας χρόνος πέρασε, σχεδόν.

Το γέλιο στην οικογένεια μας είναι άφθονο, σε όλες τις καταστάσεις. Βέβαια εκείνες τις στιγμες, ήταν λίγο διαφορετικά τα πράγματα... ο άντρας μου έκλαιγε απο την ώρα που με κατέβαζαν στην αίθουσα μέχρι την ώρα που με είδε, σα μικρό παιδί. Με ρωτούσε η γιατρός αν θέλω να με κατεβάσει με καρέκλα για να μη ταλαιπωρούμαι με τα ποδια... κ η μάνα μου φώναζε.. αντε καλέ μη τη φοβάσαι, είναι σκληρό καρύδι το κορίτσι μου... Ακόμα αναρωτιέμαι που την έβρισκε τέτοια όρεξη. Ωραίες στιγμές!!!!! Μακάρι όλες οι εγκυούλες να έχουν τέτοια έυκολη γέννα... κ χωρίς επισκληριδιο.

6Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:25 pm

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Axx ti wraia istirioulla mpravw s koritsi m k na s zisei to mwro...
Pali kala wmos p mporouses na kaneis sex...
Egw pali den mporw stin egkumwsini m fwvame...
Filakia... Razz Razz Razz

7Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:25 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ όμορφη και πικάντικη η ιστορία σου!!!!! Embarassed Embarassed
Να σας ζήσει η μικρή μπουμπού και με το καλό και ένα δεύτερο!!!!!!
Όχι τίποτα άλλο,αλλά 500 ευρώπουλα για shopping????Βουρ για το επόμενο,χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

8Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:30 pm

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χωρίς επισκληρίδιο?μόνο και μόνο γι αυτό σου δίνω 'απειρα συγχαρητήρια!κι εγώ γέννησα εύκολα(σε 4 ώρες) αλλά επισκλείρίδιος κατευθείαν με το πρώτο αχ!!!ήθελα να στείλω λούλουδια σ'αυτόν που τη βρήκε

9Γέννησα μετά απο sex... Empty Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:47 pm

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Την επισκληρίδιο τη φοβάμαι πιο πολύ απο τον τοκετό... δε ξέρω γιατί, αλλά απο την αρχή είπα οτι θα γεννήσω χωρίς αναισθησία.

Sex κ εμείς δε κάναμε.. γτ ο άντρας μου νόμιζε οτι θα έκανε κακό στο μωρό... είχαμε κ κορίτσι... μη τα μαθαίνει αυτά απο την κοιλιά. Βέβαια, δεν ήθελα να του πω οτι δε φτάνει μέχρι εκεί, μη τον πληγώσω κιόλας... χιχι, άντρες!!! Βέβαια, στο τέλος ήταν η τελευταία μου ελπίδα για να πάω με φυσιολογικο κ όχι με τεχνητούς πόνους. Ήθελε δεν ήθελε θα μου καθόταν... στο τέλος θα τον βίαζα... αλλά ήταν όντως πολύ γελοίο!

Όσο για το δώρο του??? Μόλις μπήκα κ πάλι στο 28 νούμερο jean, μέσα σε 3 μήνες, του λέω... αυρίο πάω για ψώνια, φρόντισε για τα 500. Πάγωσε λίγο αλλα μου το είχε υποσχεθεί... Ε... έγινε χαμός στην αγορά Laughing Laughing Laughing

10Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:54 pm

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athinage exeis plaka agapoulla m...Mpravw s p eisai etsi olo zwntania... Smile Smile Smile

11Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Πεμ Ιαν 26, 2012 11:59 pm

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athinage έγραψε:Την επισκληρίδιο τη φοβάμαι πιο πολύ απο τον τοκετό... δε ξέρω γιατί, αλλά απο την αρχή είπα οτι θα γεννήσω χωρίς αναισθησία.

Sex κ εμείς δε κάναμε.. γτ ο άντρας μου νόμιζε οτι θα έκανε κακό στο μωρό... είχαμε κ κορίτσι... μη τα μαθαίνει αυτά απο την κοιλιά. Βέβαια, δεν ήθελα να του πω οτι δε φτάνει μέχρι εκεί, μη τον πληγώσω κιόλας... χιχι, άντρες!!! Βέβαια, στο τέλος ήταν η τελευταία μου ελπίδα για να πάω με φυσιολογικο κ όχι με τεχνητούς πόνους. Ήθελε δεν ήθελε θα μου καθόταν... στο τέλος θα τον βίαζα... αλλά ήταν όντως πολύ γελοίο!

Όσο για το δώρο του??? Μόλις μπήκα κ πάλι στο 28 νούμερο jean, μέσα σε 3 μήνες, του λέω... αυρίο πάω για ψώνια, φρόντισε για τα 500. Πάγωσε λίγο αλλα μου το είχε υποσχεθεί... Ε... έγινε χαμός στην αγορά Laughing Laughing Laughing

τέλειο!!!εγώ πάλι θαυμάζω πραγματικά τις γυναίκες που γεννάνε χωρίς επισκληρίδιο. εγώ μπήκα με τεχνητούς και με το που άρχισαν λίγο πιο δυνατοί πόνοι, έβαλα τα κλάματα και παρακαλούσα για επισκληρίδιο!όταν γέννησα κοιτούσα τη μαμά μου και την πεθερά μου σαν ήρωες που είχαν γεννήσει φυσιλογικά!!!

12Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 12:05 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arkoudaki έγραψε:
athinage έγραψε:Την επισκληρίδιο τη φοβάμαι πιο πολύ απο τον τοκετό... δε ξέρω γιατί, αλλά απο την αρχή είπα οτι θα γεννήσω χωρίς αναισθησία.

Sex κ εμείς δε κάναμε.. γτ ο άντρας μου νόμιζε οτι θα έκανε κακό στο μωρό... είχαμε κ κορίτσι... μη τα μαθαίνει αυτά απο την κοιλιά. Βέβαια, δεν ήθελα να του πω οτι δε φτάνει μέχρι εκεί, μη τον πληγώσω κιόλας... χιχι, άντρες!!! Βέβαια, στο τέλος ήταν η τελευταία μου ελπίδα για να πάω με φυσιολογικο κ όχι με τεχνητούς πόνους. Ήθελε δεν ήθελε θα μου καθόταν... στο τέλος θα τον βίαζα... αλλά ήταν όντως πολύ γελοίο!

Όσο για το δώρο του??? Μόλις μπήκα κ πάλι στο 28 νούμερο jean, μέσα σε 3 μήνες, του λέω... αυρίο πάω για ψώνια, φρόντισε για τα 500. Πάγωσε λίγο αλλα μου το είχε υποσχεθεί... Ε... έγινε χαμός στην αγορά Laughing Laughing Laughing

τέλειο!!!εγώ πάλι θαυμάζω πραγματικά τις γυναίκες που γεννάνε χωρίς επισκληρίδιο. εγώ μπήκα με τεχνητούς και με το που άρχισαν λίγο πιο δυνατοί πόνοι, έβαλα τα κλάματα και παρακαλούσα για επισκληρίδιο!όταν γέννησα κοιτούσα τη μαμά μου και την πεθερά μου σαν ήρωες που είχαν γεννήσει φυσιλογικά!!!

Καλά έσυ είσαι λίγο υπερβολίκη!!χιχιχιχι!!φιλάκια!!

13Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 12:06 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΙΡΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

14Γέννησα μετά απο sex... Empty Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 12:06 am

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannoua3 έγραψε:Athinage exeis plaka agapoulla m...Mpravw s p eisai etsi olo zwntania... Smile Smile Smile

Ειλικρινά, πιστεύω οτι, στις εποχές που ζούμε χωρίς ζωντάνια κ θετική σκέψη δε πάμε παρακάτω. Δεν αφήνω να με πάρει με τίποτα απο κάτω γτ το χρωστάω στην κορούλα μου. Φροντίζουμε τα άσχημα να μένουν έξω απο το χαλάκι της εξώπορτας κ μέσα στο σπίτι να έχουμε γέλια κ χαρές. Μόνο έτσι θα επιβιώσουμε... Τι φταίνε κ αυτά τα καημένα να μας βλέπουν συνέχεια σκεπτικούς κ αγχωμένους για τα παλιοευρώ???? Την υγεία μας να έχουμε όλοι κ μπορούμε να ζήσουμε κ με τα λίγα κ τα πολλά! Αυτά...

15Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 12:16 am

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλά έσυ είσαι λίγο υπερβολίκη!!χιχιχιχι!!φιλάκια!![/quote]

εγώ υπερβολική?ποτέ?πάλι δε δουλέυεις?έχουμε και την άσκηση. φτου!!!

16Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 12:47 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arkoudaki έγραψε:
Καλά έσυ είσαι λίγο υπερβολίκη!!χιχιχιχι!!φιλάκια!!

εγώ υπερβολική?ποτέ?πάλι δε δουλέυεις?έχουμε και την άσκηση. φτου!!![/quote]

δουλέυω,δουλέυω και πολύ μάλιστα!! Laughing Laughing
το μεσημέρι θα την κάνω μάλλον,έχουμε κ testaki μας είπε!

17Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 12:58 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω αρχικα να σου πω οτι εισαι πολυ τυχερη...!!!εμεις καναμε σεξ σε ολη την εγκυμοσυνη...ειδικα απ'οταν μπηκα στον μηνα μου και μετα του δωσαμε και καταλαβε....μαλλον επειδη πριν ημουν πολυ αδυνατη,τον αντρουλη μου τον εφτιαχνε που ειχα πιο γεματες καμπυλες τι να πω...!!! Embarassed παρολ'αυτα ομως συν το περπατημα που εριχνα καθε μερα απο 2-3 ωρες,γεννησα στις 40 εβδομαδες και 5 ημερες αφου ειχα μπει για γεννα 2 μερες πριν...!!! Γέννησα μετά απο sex... 679259 θελω επισης να σου πω οτι κι εγω δεν ηθελα επισκληριδιο αλλα εκανα...με 30 ωρες γεννα κι αλλες 13 που περιμενα στο χειρουργιο να κανω διαστολη δεν γινοταν να μη κανω(ναι ναι 43 ωρες εμεινα εκει Γέννησα μετά απο sex... 679259 )...αν ειχα τοσο ωραια διαστολη σαν τη δικη σου δεν θα εκανα...αλλα ο τραχηλος μου κλειστος σα στρειδι δεν ανοιγε με τιποτα...!!!τουλαχιστον γλιτωσα παρα τριχα την καισαρικη Γέννησα μετά απο sex... 534787 λοιπον βλεπεις ποσο τυχερη εισαι...;;;χαχαχαχαα...ευχομαι να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι παντα γερο και μακαρι ολες οι γκαστρουλες να εχουν την γεννα σου(και οχι τη δικη μου...!) Very Happy

18Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 1:04 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

19Γέννησα μετά απο sex... Empty Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 1:24 am

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:θελω αρχικα να σου πω οτι εισαι πολυ τυχερη...!!!εμεις καναμε σεξ σε ολη την εγκυμοσυνη...ειδικα απ'οταν μπηκα στον μηνα μου και μετα του δωσαμε και καταλαβε....μαλλον επειδη πριν ημουν πολυ αδυνατη,τον αντρουλη μου τον εφτιαχνε που ειχα πιο γεματες καμπυλες τι να πω...!!! Embarassed παρολ'αυτα ομως συν το περπατημα που εριχνα καθε μερα απο 2-3 ωρες,γεννησα στις 40 εβδομαδες και 5 ημερες αφου ειχα μπει για γεννα 2 μερες πριν...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θελω επισης να σου πω οτι κι εγω δεν ηθελα επισκληριδιο αλλα εκανα...με 30 ωρες γεννα κι αλλες 13 που περιμενα στο χειρουργιο να κανω διαστολη δεν γινοταν να μη κανω(ναι ναι 43 ωρες εμεινα εκει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )...αν ειχα τοσο ωραια διαστολη σαν τη δικη σου δεν θα εκανα...αλλα ο τραχηλος μου κλειστος σα στρειδι δεν ανοιγε με τιποτα...!!!τουλαχιστον γλιτωσα παρα τριχα την καισαρικη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] λοιπον βλεπεις ποσο τυχερη εισαι...;;;χαχαχαχαα...ευχομαι να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι παντα γερο και μακαρι ολες οι γκαστρουλες να εχουν την γεννα σου(και οχι τη δικη μου...!) Very Happy

Τόσες ώρες???? Χαρά στο κουράγιο σου!!! Ήρωας... Το κοριτσάκι σου είναι μια τρέλα! Άξιζε η ταλαιπωρία!!!

20Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 1:25 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinage έγραψε:
spapastamou έγραψε:θελω αρχικα να σου πω οτι εισαι πολυ τυχερη...!!!εμεις καναμε σεξ σε ολη την εγκυμοσυνη...ειδικα απ'οταν μπηκα στον μηνα μου και μετα του δωσαμε και καταλαβε....μαλλον επειδη πριν ημουν πολυ αδυνατη,τον αντρουλη μου τον εφτιαχνε που ειχα πιο γεματες καμπυλες τι να πω...!!! Embarassed παρολ'αυτα ομως συν το περπατημα που εριχνα καθε μερα απο 2-3 ωρες,γεννησα στις 40 εβδομαδες και 5 ημερες αφου ειχα μπει για γεννα 2 μερες πριν...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θελω επισης να σου πω οτι κι εγω δεν ηθελα επισκληριδιο αλλα εκανα...με 30 ωρες γεννα κι αλλες 13 που περιμενα στο χειρουργιο να κανω διαστολη δεν γινοταν να μη κανω(ναι ναι 43 ωρες εμεινα εκει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )...αν ειχα τοσο ωραια διαστολη σαν τη δικη σου δεν θα εκανα...αλλα ο τραχηλος μου κλειστος σα στρειδι δεν ανοιγε με τιποτα...!!!τουλαχιστον γλιτωσα παρα τριχα την καισαρικη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] λοιπον βλεπεις ποσο τυχερη εισαι...;;;χαχαχαχαα...ευχομαι να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι παντα γερο και μακαρι ολες οι γκαστρουλες να εχουν την γεννα σου(και οχι τη δικη μου...!) Very Happy

Τόσες ώρες???? Χαρά στο κουράγιο σου!!! Ήρωας... Το κοριτσάκι σου είναι μια τρέλα! Άξιζε η ταλαιπωρία!!!


να 'σαι καλα κοπελα μου και η δικια σου δε παει πισω...!!!ναι αξιζε Very Happy

21Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 4:18 am

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ..
ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..
ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΕΙΣΑΙ??ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ??

22Γέννησα μετά απο sex... Empty Γέννησα μετά απο sex... Παρ Ιαν 27, 2012 7:22 am

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
afroditi1006 έγραψε:ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ..
ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..
ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΕΙΣΑΙ??ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ??

Σ' ευχαριστώ πολύ. Ναι μέσα απο Βέροια είμαι κ γέννησα στο νοσοκομείο της Βέροιας. Βέβαια, δεν άκουσα κ λίγα( απο πεθερά και κουνιάδα φυσικά)!!!! Πάντως εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη απο το νοσοκομείο. Κ η γιατρός που με ξεγέννησε αλλα κ η μαία ήταν πολύ γλυκιές κ με βοήθησαν πάρα πολύ. Στο θέμα του θηλασμού???? Την ώρα που με έραβαν μου έδωσαν πολλές συμβουλές κ μου είπαν να επιμένω πάρα πολύ. Το μωρό μου το είχα 24 ώρες μαζί μου. Κ γενικά όλες οι νοσοκόμες της μαιευτικής ήταν άψογες, ευγενέστατες κ με το χαμόγελο. Κ οι παιδίατροι υπέρ του θηλασμού. Φεύγοντας δε μου έδωσαν κανένα δείγμα σκόνης ούτε μου έγραψαν συνταγή. Κ αυτό που μου έκανε εντύπωση??? Μια κοπέλα λόγω καπνίσματος ζήτησε το χάπι για να μη κατέβει το γάλα. Έβγαλαν έξω τους συνοδούς κ μας έκαναν κύρηγμα υπέρ του θηλασμού κάνα τέταρτο. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη!

23Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Κυρ Ιαν 29, 2012 6:57 am

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΕΡΟΙΩΤΙΣΣΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΚΕΙ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ.ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΠΟΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ..ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ(ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ 120ΧΛΜ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ).ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ

24Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Κυρ Ιαν 29, 2012 9:32 am

athinage

athinage
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
afroditi1006 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΕΡΟΙΩΤΙΣΣΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΚΕΙ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ.ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΠΟΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ..ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ(ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ 120ΧΛΜ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ).ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ

Αν επιτρέπεται.... ποιος είναι ο γιατρός σου??

25Γέννησα μετά απο sex... Empty Απ: Γέννησα μετά απο sex... Κυρ Ιαν 29, 2012 11:31 am

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις