Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
485 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 485 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια η μικρη μου τωρα που μπουσουλαει και σηκωνεται απο οτι πιαστει ..... το καλυτερο τησ ειναι να εξερευνα και να βγαζει ολα οσα εχω μεσα στα ντουλαπια κουζινασ! ντουλαπεσ! κ.τ.λ. απο που αγορασατε προστατευτικα? γιατι πηρα κατι λευκα απο το jumbo αλλα ειναι μικρα δεν φτανουν απο το ενα πομολο στο αλλο για να ασφαλισουν...
ςος γιατι η μικρη μου κλεινει τα χερακια τησ και πρεπει να αγορασω πολυ γρηγορα!!!!!!!!!!!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
έχω διαβάσει ότι τα προστατευτικά στα jumpo δεν ειναι και οτι ασφαλες μπορει να χρησιμοποιησεις για να προστατευσεις το μωρο σου...
από το zougla.gr το παρακάτω:
Επικίνδυνα προστατευτικά για μωρά στα Jumbo



Πρώτη καταχώρηση: Δευτέρα, 31 Αυγούστου 2009, 23:46


Σήμερα αγόρασα από το jumbo τα προστατευτικά για να μην ανοίγουν τα ντουλάπια τα μωρά παιδιά στο σπίτι. Το προϊόν ονομάζεται (baby safe) κωδ.PM 1871-300. Κίνδυνος για πνιγμό. Η κατασκευή είναι άθλια και με το παραμικρό τράβηγμα φεύγουν τα καπάκια στερέωση που είναι μικρά σαν κουμπιά και υπάρχει κίνδυνος να το καταπιεί το παιδί. Παρακαλώ ο οποιοσδήποτε αρμόδιος να μεριμνήσει διότι είναι πολύ σοβαρό. Μάλιστα επάνω γράφει: Σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά δεδομένα για την ασφάλεια των παιδιών. Ήμαρτον.
Νικόλαος

http://lovinghorses.pblogs.gr/

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πήρα όλα τα προστατευτικά από τα jumbo και είμαι πολύ ευχαριστημένη αφού η μικρή μου δεν μπόρεσε ποτέ να τα ανοίξει.
Για συρτάρια και ντουλάπια:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για το φούρνο:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
+ Γωνίες για τραπέζια
Μια χαρά είναι και όπου κι αν είδα αντίστοιχα προιόντα ήταν ίδια με αυτά που χρησιμοποιώ. Δεν είδα κάτι διαφορετικό που να μου δώσει την εντύπωση ότι είναι περισσότερο ασφαλές.

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκει βεβαια θαναι και πιο φθηνα απο τα αλα καταστηματα. στο τζαμπο εννοω. τωρα για το ποσο ασφαλη ειναι.. ας ελπισουμε πως το θεμα απο το ζουγκλα ηταν κατι μεμοινωμενο.
και στα μαγαζια με τα παιδικα δεν εχει τετοια αραγε;

http://lovinghorses.pblogs.gr/

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ κοπελες ειχα απογοητευτει με αυτο το θεμα...οτι και αν δοκιμασα ο δικος μου ο τετραπερατος το ανοιγε...απλα παρακολουθουσε τι εκανα και το εκανε και αυτος.. Sad
ευτυχως ο αντρας μου σκεφτηκε την ιδεα με τα αυτοκολλητα σκρατς στο εσωτερικο των ντουλαπιων και βρηκα την υγεια μου...και παλι προσπαθει βεβαια.. Wink

oneirena

oneirena
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
είδα πολύ ωραία προστατευτικά στο ικεα αλλά και στο mytoys.de που έχει ολόκληρο σετ με 15 περίπου ευρώ. Αν το συνδιάσετε με κάτι ακόμη έρχονται μέσα σε μια βδομάδα. Wink

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Ρε κοριτσια εγω αυτα πηρα και εδεσα ολα τα ντουλαπια της κουζινα και βρηκε τον τροπο και τα ανοιγει... καμοια αλλη ιδεα?

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afro81 έγραψε:
nikoleta έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρε κοριτσια εγω αυτα πηρα και εδεσα ολα τα ντουλαπια της κουζινα και βρηκε τον τροπο και τα ανοιγει... καμοια αλλη ιδεα?

Άφρο μου αυτά ζορίζομαι εγώ να τα ανοίξω! Αν τα ανοίγει ο μικρός σου μαγκάιβερ τότε δε νομίζω να μπορείς να κάνει κάτι...

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπορεις να βρεις σε μαγαζια με παιδικα, οπως λητω, κουκου κλπ

εμενα αυτα για τις γωνιες ολο τα ξηλωνει.. εχω παρει 3 διαφορετικες εταιρειες και ολα τα ξεκολλαει και μου τα φερνει με το χαμογελο της κρεστ!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afro81 έγραψε:

Ρε κοριτσια εγω αυτα πηρα και εδεσα ολα τα ντουλαπια της κουζινα και βρηκε τον τροπο και τα ανοιγει... καμοια αλλη ιδεα?
για να πω την αληθεια και εμενα οι δικες μου μολις εγιναν 1,5 χρονων ειχαν μαθει και τα ανοιγαν αυτα . Εγω ζοριζομουν και αυτες τα ανοιγαν αλλα ειχαν προλαβει να μαθουν οτι δεν ανοιγουμε τα ντουλαπια και τα συρταρια οποτε απλα επαιζαν με αυτα. Τελικα τα εβγαλα και ηρεμησα και εγω και αυτες.

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά από ότι καταλαβαίνω μόνο η δικιά μου δεν προσπαθεί να τα ανοίξει!

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lena έγραψε:μπορεις να βρεις σε μαγαζια με παιδικα, οπως λητω, κουκου κλπ

εμενα αυτα για τις γωνιες ολο τα ξηλωνει.. εχω παρει 3 διαφορετικες εταιρειες και ολα τα ξεκολλαει και μου τα φερνει με το χαμογελο της κρεστ!!
xixixixixixaxaxxoxoxox

http://FRAOU8@YAHOO.GR

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:Τελικά από ότι καταλαβαίνω μόνο η δικιά μου δεν προσπαθεί να τα ανοίξει!

και η δικια μου!!!

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα ολα τα ανοιγε ωσπου τελικα εβαλα απλα λαστιχακια και επειδη το ενα εσπασε οταν πηγε ν'ανοιξει το ντουλαπι και ψιλοπονεσε δεν ξαναπλησιασε και στο ψυγειο επειδη τωρα ξεκινησε να το ανοιγει εβαλα προσωρινα χαρτοταινια.
και στο ικεα εχει διαφορα προστατευτικα... απο εκει πηρα για τις μπριζες...

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:
afro81 έγραψε:
nikoleta έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρε κοριτσια εγω αυτα πηρα και εδεσα ολα τα ντουλαπια της κουζινα και βρηκε τον τροπο και τα ανοιγει... καμοια αλλη ιδεα?

Άφρο μου αυτά ζορίζομαι εγώ να τα ανοίξω! Αν τα ανοίγει ο μικρός σου μαγκάιβερ τότε δε νομίζω να μπορείς να κάνει κάτι...


xa xa xa xa xa xa xa xa xa dikio exei...tetraperatos o mikros!

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα προστατευτικά από το ΙΚΕΑ με εσωσαν Smile Βιδώνουν μέσα απο τα συρταρια - ντουλάπια και ο μικρός δεν μπορει να καταλάβει πως ανοιγουν Smile Ειναι τα μονα που δεν μπορεσε να ανοιξει!!!

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια εμενα ο αντρας μου σκεφτηκε να παρουμε αυτοκολλητα σκρατς διπλης οψεως και τα κολλησαμε στο εσωτερικο των ντουλαπιων και συρταριων και επιασε...τωρα πια δεν τα ανοιγει...και φτηνη λυση και δεν φαινεται τπτ και δεν αφηνει σταμπα εξωτερικα μετα.. Wink

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koρίτσια έχουν και τα ΙΚΕΑ πολύ ωραία και οικονομικά..Για γωνίες,για ντουλάπια,για συρτάρια,τα πάντα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις καταληξαμε στις γωνιες να βαλουμε μπολικο βαμβακι στερεωμενο με χαρτοταινια -ειναι λιγο γκουμουτσα αλλα πολυ ασφαλες.Μετα απο διαφορες γωνιες που αγορασαμε (δεν ειναι κ φτηνες..) και αφου χτυπαγε κανονικα ή τις εβγαζε με το χερι καταληξαμε εκει.Επισης,στα ντουλαπια εβαλα λαστιχακια απλα -προεξεχουν τα χερουλια αρκετα- τα χα βαλει προσωρινα μεχρι να παρουμε τα προστατευτικα αλλα ειδα οτι δυσκολευοταν να τ'ανοιξει και τα κρατησα Very Happy τωρα οπου δει λαστιχακι δεν πλησιαζει.
το παιδι καποιων φιλων μας φοβοταν τα μπαλονια,οποτε αυτοι εβαζαν απο ενα μπαλονι στα επικυνδινα σημεια-γελοιο ετσι?

Olivia

Olivia
Admin
Admin
litsakos έγραψε:
το παιδι καποιων φιλων μας φοβοταν τα μπαλονια,οποτε αυτοι εβαζαν απο ενα μπαλονι στα επικυνδινα σημεια-γελοιο ετσι?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.eimaimama.gr

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε: .
το παιδι καποιων φιλων μας φοβοταν τα μπαλονια,οποτε αυτοι εβαζαν απο ενα μπαλονι στα επικυνδινα σημεια-γελοιο ετσι?

Μην γελάς καθόλου. Εγω δεν έχω τόσο πρόβλημα με τα συρτάρια και τα ντουλάπια γιατί στην κουζίνα μπαίνει κυρίως με το καρεκλάκι (και τώρα ο άντρας μου φτιάχνει πόρτα για την κουζίνα οπότε δεν θα μπαίνει καθόλου)αλλά με την βιβλιοθήκη. Έχει λατρεία στα χαρτιά και όταν ανακάλυψε την βιβλιοθήκη άρχισε να πετάει έξω τα βιβλία και να τα τρώει. Πριν μια εβδομάδα ο μαπμπάς μου μας έκανε δώρο μια μπάλα φουσκωτή για τη θάλασσα και την φουσκώσαμε να δούμε αντίδραση. Η μικρή τρομοκρατήθηκε!!! την έβαλα στο γραφείο για να μην την βλέπει και έτσι ανακάλυψα (τυχαία) πως δεν πλησίαζε την βιβλιοθήκη οπότε κι εγώ την άφησα εκεί. Έχω βρει την υγειά μου αλλά το %@#%#&$*&$^%% χθες πήγε 3-4 φορές και την πίεζε με το δάχτυλο και έφευγε... τι έκανε??? προσπαθούσε να την απομακρύνει και όταν τελικά η μπάλα έφυγε λίγο προς τα δεξιά άρπαξε ένα βιβλίο και έφυγε τρέχοντας!!!! Φοβόμαστε μεν αλλά κάνουμε την κουτσουκέλα μας!!!!!!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bachiemama έγραψε:Έχει λατρεία στα χαρτιά και όταν ανακάλυψε την βιβλιοθήκη άρχισε να πετάει έξω τα βιβλία και να τα τρώει.
Βρε Σοφάκι δώσε στο παιδί να φάει! Νηστικό το έχεις και τρώει τα βιβλία; Ή μήπως είναι αυτό που λέμε... βιβλιοφάγος???

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακάρι να γίνει "βιβλιοφάγος" και όχι χαρτοφάγος Razz Razz

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bachiemama έγραψε:Μακάρι να γίνει "βιβλιοφάγος" και όχι χαρτοφάγος Razz Razz
ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ? ΦΟΒΕΡΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΣΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΒΓΑΖΕ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΤΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙ.. ΕΒΑΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΚΟΥΔΟ! 4 ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ... Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙ... (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ)....

ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ. ΣΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΟΚ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕΙ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΩΝΙΕΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!!!! ΞΕΚΟΛΛΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ!!! ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΝΑ ΔΩ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ προστατευτικα για συρταρια-ντουλαπια 315810 προστατευτικα για συρταρια-ντουλαπια 315810 προστατευτικα για συρταρια-ντουλαπια 315810 προστατευτικα για συρταρια-ντουλαπια 315810 προστατευτικα για συρταρια-ντουλαπια 315810 προστατευτικα για συρταρια-ντουλαπια 315810

http://FRAOU8@YAHOO.GR

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eμείς βάλαμε σε όλα τα ντουλάπια της κουζίνας άγγιστρα εσωτερικά που τα βιδώνεις το ντουλάπι από το ΙΚΕΑ. Ειναι πολύ βολικά. Δοκιμάσαμε και άλλες λύσεις αλλά αυτά ήταν τα πιο πρακτικά και ανθεκτικά. Πουλάνε και αλλού τέτοια άγγιστρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις