Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:00 am

lilouka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα! Κατ'αρχήν να δώσω συγχαρητήρια για το τόσο προσεγμένο φόρουμ και για το πόσο βοηθάτε με τα θέματά σας.
Θα μπω κατ'ευθείαν στο θέμα γιατί κοντεύω να σκάσω! Πριν 1 χρόνο περίπου είχα ένα ατύχημα. Μου έπεσε το τηγάνι με το καυτό λάδι επάνω μου και έπαθα εγκαύματα. Πήγα στο νοσοκομείο και ο γιατρός μου έδωσε μία αντιβίωση και μου είπε να τρώω γιαούρτι. Εγώ η χαζή όμως έπινα γάλα, γιατί νόμιζα πως είναι το ίδιο κι έτσι, την τρίτη - τέταρτη μέρα άρχισα να έχω έντονη φαγούρα στην ευαίσθητη περιοχή, παχύρρευστα υγρά, πρήξιμο και σπασίματα στο δέρμα, τα οποία έτσουζαν πολύ. Το είπα στο γιατρό, και μου είπε να βάλω αλοιφή για μύκητες. Να μη σας τα πολυλογώ, δοκίμασα 3 διαφορετικές αλοιφές. Daktarin, Travogen και μια άλλη που δεν τη θυμάμαι. Τα συμπτώματα έφευγαν και ξανάρχονταν. Μετά από 2 μήνες που δεν άντεχα άλλο πήγα στο γυναικολόγο. Έκανα τεστ Παπ, κολπικό υπέρηχο, καλλιέργεια κολπικών υγρών, κοινώς με ξεσκόνισε και μου βρήκε μια ελαφριά κολπίτιδα. (Σε αυτό το σημείο να σημειώσω πως με το σύντροφό μου, είχαμε ελέυθερη επαφή) Μου έδωσε τα Hadlinol και μου είπε να πάρω 2 χάπια εφάπαξ και για 10 μέρες να χρησιμοποιούμε προφυλακτικό. Από το φόβο μου, δεν ξαναείχαμε επαφή χωρίς προφυλακτικό. Από το καλοκαίρι δεν μου ξαναεμφανίστηκε τίποτα, μέχρι που πριν 2 μήνες έπαθα ουρολοίμωξη και πήρα Zinadol. Ε, τι το θελα; Παρ'όλο που έτρωγα γιαούρτια, έπαθα πάλι μυκητίαση! Πήρα πάλι 2 Hadlinol και ησύχασα. Πριν 6 ημέρες όμως, ήρθα σε επαφή με το σύντροφό μου χωρίς προφυλακτικό και από προχτές άρχισα να έχω πάλι ενοχλήσεις. Δύσοσμα υγρά, φαγούρα και σπασίματα στο δέρμα. Είχα κάτι Flagyl καταχωνιασμένα και τα ξεκίνησα κατευθείαν. Δεν ξέρω αν μπορώ να ξαναπάρω Hadlinol γιατί είναι βαριά χάπια και δεν ξέρω αν κάνει να τα παίρνεις συνέχεια... Αλλά πια έχω απηυδήσει! Υπάρχει περίπτωση αυτή τη φορά να με κόλλησε ο σύντροφός μου; Σημειωτέον πως δεν έχει κανένα απολύτως σύμπτωμα... Και τι μπορώ να κάνω επιτέλους για να ησυχάσω οριστικά από αυτό το πράγμα;;
Σας ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα!

2SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας σου σε κολλησε γιατι επρεπε να κανει και αυτος θεραπεια αλλιως θα σε κολλαει συνεχεια.στους αντρες αυτα δεν εχουν συμπτωματα..ρωτα τον γιατρο σου τι θεραπεια να παρει..και θα ησυχασεις.

3SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:12 am

lilouka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε ευχαριστώ πολύ! Δεν ήξερα πως δεν έχουν συμπτώματα οι άντρες. Τι μπορώ να πάρω τώρα για να έχω αποτέλεσμα; Τα flagyl θα κάνουν τίποτα ή τζάμπα χαλάω το στομάχι μου;

4SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην παρεις φαρμακο απο μονη σου.ρωτα τον γιατρο σου για να σου πει και τι θα παρει και ο αντρας σου.επισης εχει φοβερα αποτελεσματα και οι κολπικες πλυσεις με γιαουρτι.παρε ενα γιαουρτι 2% και μεσα σε ενα λιτρο νερο το βραζεις οχι πολυ.με το που θα παρει βραση το βγαζεις απο την φωτια το αφηνεις να κρυωσει το βαζεις σε ενα μπουκαλι και γεμιζεις απο κει την συσκευη κολπικης χρησης.το κανεις καθε μερα.θα νιωσεις πιο καθαρη απο ποτε.αλλα παρε και τον γιατρο σου.

5SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:20 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΜΟΥ ΠΑΘΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΟΞΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΕΡΑ ΠΑΟ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΤΙ ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΜΕ ΕΝΖΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΣΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΛΑΓΑΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥ.

6SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:21 am

lilouka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο γιατρός μου θα μου πει να πάω να με δει και αυτή τη στιγμή δε διαθέτω 50 ευρώ για επίσκεψη, γι αυτό ρωτάω εσάς μήπως έχει καμία παρόμοια εμπειρία...

7SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:24 am

????????


Επισκέπτης
κατα τη γνωμη μου παρε το γιατρο σου τηλ, κατα πασα πιθανοτητα σε κολλησε ο αντρας σου...και μην παιρνεις μονη σου φαρμακα και φορτωνεις τον οργανισμο σου ασκοπα....παρτον τηλ και αυτος θα σου πει τι ακριβως θα παρεις για να σου περασει γρηγορα...και αυτο με τις κολπικες πλυσεις κανει δουλεια οπως σου ειπαν και τα κοριτσια αναλογη εμπειρια δεν εχω αλλα η γνωμη μου ειναι να συμβουλευτεις το γιατρο σου πριν κανεις καποια κινηση να παιρνεις παλι φαρμακα...περαστικουλια...

8SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:25 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισως να πας σε νοσοκομειο???κ σιγουρα πρεπει κ εκεινος να κανει αγωγη για να καθαρισετε κ οι 2 οχι μονο εσυ!!οσο για κολπικες πλυσεις πολυ καλο κανει κ το χαμομηλι με σοδα!

9SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:30 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΓΩΓΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΜΑΖΙ.ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ

10SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:31 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγω συμφωνώ με τα κοριτσια, να μην πάρεις φαρμακα μονη σου. Αν δυσκολευεσαι να πληρώσεις την επίσκεψη του γιατρού, πήγαινε με το βιβλιαριο σου σ΄εναν απο τους συμβεβλημένους του ΕΟΠΠΥ που δεν πληρώνεις τίποτα.

11SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:34 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μυκητες ε; Πονεμενη ιστορια για πολλες γυναικες! Ακου τι ξερω εγω...οι μυκητες ειναι μια κατασταση που αν κολλησεις μια φορα θα εχεις παντα, θα κανεις θεραπεια θα φευγουν και οταν δε προσεξεις τσουπ ξαναερχονται. Για να μην κολλας θα πρεπει να ακολουθεις καποια πραγματα...οταν παιρνεις αντιβιωση παιρνεις παραλληλα και χαπια ultra levure,αν τα γραφω σωστα, και δεν παθαινεις τιποτα. Να προσεχεις στη θαλασσα να αλλαζεις μαγιο και να μην στεγνωνεις με αυτο. Να μην φορας σερβιετακια καθημερινα κλπ κλπ. Τωρα αν κολλησεις κανεις την αγωγη σου συνηθως με κολπικη κρεμα π.χ. Lomexin και για τον αντρα κρεμα Fungoral, επάληψη καθημερινα μεχρι να τελειωσει. Οσο κραταει η αγωγη αποφευγεις τελειως τις επαφες γιατι ο ενας κολλαει τον αλλο. Τωρα αναλογα τη σοβαροτητα παιρνεις και συμπληρωματικα χαπια. Τα παντα πρεπει να δινονται με συμβουλη γιατρού ομως και μετα απο εξεταση απο το γιατρο ή καλλιεργεια! αν δε θες να πας παρε τον τουλαχιστον ενα τηλεφωνο!

12SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:37 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΝΖΥΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΠΙΕ ΚΑΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ.

13SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:51 am

lilouka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστώ όλες πολύ!!! Smile))

14SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 4:49 am

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω ειχα προβλημα μεγαλο με ουρολοιμωξεις και ο γιατρος μου ,μου εδινε τα ciproxin πολυ αποτελεσματικα.οσο για τους μυκητες πρεπει οπωσδηποτε ο αντρας σου να κανει θεραπεια γιατι κολλατε ο ενας τον αλλο.τα ultra levure ειναι για να μην παθεις μυκητες μαζι με την αντιβιωση,οπως ειπαν και παραπανω...καλη επιτυχια...

15SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Empty Απ: SOS!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 7:49 am

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα και απο εμενα.Κατ'αρχας να ξερεις οτι τα flagyl που πηρες ειναι επισης αντιβιωση και δεν νομιζω οτι κανει καλο στη μυκητιαση, μαλλον κακο.Κατα δευτερης αν εχεις κολλησει απο το συντροφο σου (πραγμα διολου απιθανο) καλο θα ηταν να πατε και οι δυο στο γιατρο για να σας δωσει κοινη θεραπεια.Ευχομαι συντομα να γινεις καλα και να μην σου ξαναπαρουσιαστει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις