Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΛΑΚΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ.ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΣΚΟΛ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ,ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ.ΤΙ ΩΡΑΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου εγώ τώρα μπήκα στο φορουμ να σας διαβάσω και τι βλέπω αυτα που συζητούσα σήμερα με τις φίλες μου τα συζητούσατε και εσεις. Δηλαδή, μια φίλη μου, έπλεξε η μαμά της ένα υπέροχο καπελάκι της μπουμπούς. Και σήμερα όλη μέρα συζητούσαμε για παραγγελείες και αν μπορούμε εμείς να κάνουμε ένα!!!!!!!!!!!

Σήμερα πήρα τον γιατρό μας τηλεφωνο και τον ρώτησα αν θα αρχίσει ριζάλευρο και μου είπε ότι 5 μηνών αρχίζει και μετά απο 10 μέρες και φρούτο. Ανυπομονώ...

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Αν τα κατάφερα αυτό είναι το δικό μας καπελακι

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενακι κασκολακι ειναι το πιο ευκολο! με αυτο ξεκινα!
γεωργια μπραβο, εγω τρωω τα κιλα καλα κρατουν....
Ειρηνη, πολυ ωραιο το καπελακι! κι εγω ανυπομονω για στερεες!
Δεσποινακι αντε με το καλο κοπελα μου!!!
Φενια μου, αστα ολες αυτο σκεφτομαστε, τα λεγαμε το πρωι...αλλα ας κανουμε κατι τωρα που μπορουμε γιατι δεν ξερουμε αν θα ξαναμπορεσουμε ποτε....
Σας καληνυχτω τσουπρες...ειμαι πτωματακι...  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 850933

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΞΩ, ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΗΜΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ… ΧΑΧΑΧΑ…
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ…
ΕΙΡΗΝΗ, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ, Η ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;; ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ, ΣΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ… ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ, ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ… ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ…
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΕΝΑΚΙ

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΞΩ, ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΗΜΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ… ΧΑΧΑΧΑ…
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ…
ΕΙΡΗΝΗ, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ, Η ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;; ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ, ΣΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ… ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ, ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ… ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ…
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΕΝΑΚΙ

και εγω θελωωωωωωωω

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειλικρινα ΔΕΝ σας προλαβαινω!!!!!!:Ρ τι κανετε κοριτσακια μου?περασα στα γρηγορα τις προηγουμενες σελιδουλες!!και εγω θελω να μαθω ν αφτιαχνω σκουφακια και κασκολακια!!!στειλτε μου και μενα τα βιντεακια!!!

εφτιαξα το απογευμα μια συνταγη της μπαρμπαρηγου λουκανοπιτακια τυροπιτακια και σοκολατοπιτακια....τα τσακισαμε!!!δεν μπορω να κλεισω το στομα μου.....πως θ ααδυνατισω....  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 597524  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 597524  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 597524

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
steef έγραψε:ειλικρινα ΔΕΝ σας προλαβαινω!!!!!!:Ρ τι κανετε κοριτσακια μου?περασα στα γρηγορα τις προηγουμενες σελιδουλες!!και εγω θελω να μαθω ν αφτιαχνω σκουφακια και κασκολακια!!!στειλτε μου και μενα τα βιντεακια!!!

εφτιαξα το απογευμα μια συνταγη της μπαρμπαρηγου λουκανοπιτακια τυροπιτακια και σοκολατοπιτακια....τα τσακισαμε!!!δεν μπορω να κλεισω το στομα μου.....πως θ ααδυνατισω....  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 597524  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 597524  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 597524

Και δεν έστειλες εδώ κανένα? Ντροπή!! Χιχιχιχι!!!
Ειρήνη μου μεγάλωσε η τσούπρα σου!
Κουκλάκι!! Μοιάζει στα ματάκια με την δικιά μου!
Πήρα τηλ για τα ρεντεβού και μου είπαν ότι το άργησα κιόλας! Έχω εδώ λέει μια κοπέλα τώρα που έκλεισε νυφικό για τον Νοέμβρη! Είναι δυνατόν? Και θα δει λέει ποια νυφικά θα έχει για να δοκιμάσω! Δεν με βλέπω να δοκιμάζω αυτό που μου άρεσε!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σας. ναι αυτή είναι η σμαράγδα. η φωτογραφία είναι από πολύ κοντά και για αυτό φενετε τόσο μεγάλη. αλλα μεγαλώσαμε και λίγο....

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα! Επιτέλους μετά από πολλές μέρες κοιμήθηκα χωρίς διακοπές το βράδυ μέχρι τις 06:00 το πρωί. Από κιλά κι εγώ, λόγω της ίωσης, έχασα 2  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 654316 (αν τα χάσω όλα θα το μάθει όλο το forum).

Ειρήνη είναι πολύ γλυκό το κοριτσάκι σου, ένα τέτοιο καπελάκι είχε και η αδερφή μου όταν ήταν μωρό.

Δεσποινάκι, με το καλό οι προετοιμασίες και σίγουρα θα βρεις αυτό που σου αρέσει.

Κορίτσια λέω να αρχίσω κι εγώ να κοιτάζω για τη βάφτιση, αν και δεν έχω αποφασίσει τίποτε ακόμα.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια στα ομορφα κοριτσια!!! Τι κανετε? εγω εκανα ενα τεστακι στην μπεμπα και διαπιστωσα οτι κοιμαται 9ωρο σερι ο,τι ωρα και να την βαλω για υπνο οποτε μπορω να φτιαξω το προγραμμα καλυτερα για να μην αγχωνομαι για το γαλα!!! θα κοιαται 10:30 για να ξυπναει 7:30 ωστε να προλαβαινω να την ταιζω πριν παω για δουλεια τριτες πεμπτες και σαββατα που εχω και πρωινα μαθηματα! αργησα λιγο αλλα το καταλαβα!χιχιχι!!
Δεσποινακι εγω το νυφικο το εκλεισα 10 μηνες πριν Shocked Shocked Shocked
Εφη, ειναι πανευκολο το βελονακι! Παρε τα υλικα κ ξεκινα ! θα σου στειλω κ σενα τα βιντεακια το απογευμα!
Ειρηνη κουκλιτσα ζωγραφιστη η κορουλα! και ματακια παμπονηρα κι αυτη!!!!
Κοριτσια πρεπει να κανω διαιταααααααα!!!!!!! Να κοψω τα γλυκα εστωωω....ααααα.....θα τρελαθωωωωω!!!!! Μακια σε ολες!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΛΕΚΟΥΝΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ;;;XAXA Very Happy

TI KANETE ;KOYKLΑΚΙ ΕΙΡΗΝΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΚ!!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΚΑΛΑ ΕΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ;;; ΜΠΡΑΒΟ…
ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΘΕΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΛΕΚΩ, ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ… ΧΑΧΑΧΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΣΚΟΛ. ΣΚΟΥΦΙ, ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙ ΠΛΕΞΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ… ΑΣ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΕΙ Η ΕΛΕΝΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΞΠΕΡ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ…. ΧΙΧΙ
ΕΛΕΝΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ…. ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ…
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΝΥΦΙΚΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΟΚΤΩΒΡΗ… ΧΙΧΙ
ΝΑΤΑΣΣΑ ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ… ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ; ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ;

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ.ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΟ.Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΗΓΕ ΕΧΤΕΣ.
ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ?

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και από μένα τσούπρες. Ελπίζω να είστε όλες καλά.Εμείς είχαμε κόσμο χτες και φύγανε αργά και δεν πρόλαβα να μπω. Βλέπω έχετε γράψει αρκετά.
Ειρήνη μου μεγάλωσε η μικρή σου.
Θα αρχίσουμε όλες το πλέξιμο κορίτσια; Και θα βάζει η κάθε μία τις δημιουργίες της να βλέπουμε.
Εγώ κοτόσουπα θα φτιάξω σήμερα.
Δέσποινα καλή αρχή με τις ετοιμασίες.
Φιλάκια!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ… ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ… ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΟ… ΧΑΧΑΧΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ… ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ… ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΟ… ΧΑΧΑΧΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΣ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ… ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ… ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΟ… ΧΑΧΑΧΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Kαλέ εσύ έγινες έξπερτ!
Μια χαρά Ελενάκι μου! Καλά το πας!
Και εμένα μου αρέσουν πολύ τα πλεκτά οπότε όταν Ελενάκι (χορεύτρια) βρεις καιρό... στείλε και προς τα εδώ τα βιντεάκια!!!!!!!!

Καλημέρα σε όλες κούκλες!
Εμείς σήμερα θα ανέβουμε στην πεθερά μου να φάμε παστίτσιο! Δεν είναι από τα αγαπημένα μου βέβαια αλλά...!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κανετε μανούλες??
Ελενα μπραβο προοδος! Μεσα σε μια μερα!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 99132  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 99132  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 99132  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 99132

Ειρηνακι η μπουμπου σου τελεια να σου ζησει! Το σκουφακι εσυ το εκανες??
Επεσε πολυ εργοχειρο στην ομαδουλα μας  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 99132  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 99132

Δεσποινακι αντε με το καλο το ψαξιμο! Εγω ημουν απο τις τυχερες με το νυφικο, γιατι η νονα μου εχει οικο νυφικων και μου το εραψε όπως ήθελα και μου το εκανε σαν δωρο! Μετα βεβαια της το επεστρεψα, αλλα ειχε ραφτει πανω μου! Είχα παει στα pronovias και ειχα κανει συνδυασμο 2 νυφικων που μου αρεσαν σαν σχεδιο! Οποτε δεν ειχα αγχος με τις ημερομηνιες! Βεβαια μεχρι τελευταια στιγμη το μαζευαμε, γιατι όλο εχανα απο το τρεξιμο!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 585182  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 585182

Εγω σήμερα εκανα πίτσα για τον Γιάννη, γιατι του είχε λειψει (με τη δικια μου νηστεια απο λακτοζη τον πήρε μπάλα κι αυτον τον καημενουλη  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 20 911307 ) και για μενα φιλετακια με σαλατούλα!
Το απογευμα θα δω ενα ακομη κτημα! Σιγα σιγα να καταληξουμε και μ' αυτο το θεμα! Ελπίζω αυτη τη φορα η μικρουλα να καθησει με την πεθερα μου!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια πήραμε την πρώτη μας κρεμοΥΛΑ!!!!!!!

Της εδωσα ρυζαλευρο της Hipp ειναι βιολογικό, χωρις ζαχαρη και χωρις γευση. Χα χα χα. Το δοκιμασα και ήταν χαλια. Η μπουμπου μου όμως κατι λιγο εφαγε. Δεν μου φανηκε να ειναι και πολύ του φαγητου αλλα ενταξει θα δειξε στην πορεια.

Ευχαριστούμε όλες για τις ευχές. Εγώ δεν το εφτιαξα το καπελακι αλλά το εφτιαξε μια γνωστή μας με πολλή αγάπη.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια τι κανετε; εγω σημερα πηγα για λιγο στη δουλεια γιατι το αφεντικο μου ειναι στο νοσοκομειο και επρεπε να δειξω μερικα πραγματα στην καινουργια κοπελα που πηρε για να τον βοηθαει μετα εκανα κατι δουλιτσες και τωρα μπηκα να δω τι κανετε σημερα... πολυ πλεξιμο μπραβο σας εμενα δεν πιανουν τα χερια μου ματαια προσπαθει η καημενη η μανουλα μου να με μαθει...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ, ΞΗΛΩΝΩ ΞΑΝΑ ΠΛΕΚΩ ΤΟ ΞΑΝΑ ΞΗΛΩΝΩ… ΟΛΟ ΣΤΡΑΒΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ… ΕΙΔΑ ΑΡΚΕΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΗ… ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ… ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΙΣΟΣ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ… ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΕΥΚΟΛΟ… ΧΑΧΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ…

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ… ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ… ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΟ… ΧΑΧΑΧΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μπραβο Ελενακι! μια χαρα! Αυτο που δεν εκανες ειναι δυο παραπανω θηλιες πριν ξεκινησεις την επομενη σειρα! αν για παραδειγμα θελεις το πλεκτο σου να ειναι 10 θηλιες σε φαρδος τοτε στο τελος της σειρας , αφου ολοκληρωσεις τις 10 δηλαδη θα κανεις 2 εξτρα κι μετα θα γυρισεις απο την αλλη πλευρα για να ξεκινησεις την επομενη σειρα! Ετσι θα βγαινει σε μια ευθεια!!! μπραβο σου!
και καθε φορα να μετρας σε ποσες θηλιες περασες στο βελονακι γιατι μπορει να σου ξεφυγει καμια!!!
εχει παρει καμποσες το ματι μου! για αυτο δεν βγαινει ισιο! μην τα παρατας!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenikal έγραψε:
Elena84 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ… ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ… ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΟ… ΧΑΧΑΧΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μπραβο Ελενακι! μια χαρα! Αυτο που δεν εκανες ειναι δυο παραπανω θηλιες πριν ξεκινησεις την επομενη σειρα! αν για παραδειγμα θελεις το πλεκτο σου να ειναι 10 θηλιες σε φαρδος τοτε στο τελος της σειρας , αφου ολοκληρωσεις τις 10 δηλαδη θα κανεις 2 εξτρα κι μετα θα γυρισεις απο την αλλη πλευρα για να ξεκινησεις την επομενη σειρα! Ετσι θα βγαινει σε μια ευθεια!!! μπραβο σου!
και καθε φορα να μετρας σε ποσες θηλιες περασες στο βελονακι γιατι μπορει να σου ξεφυγει καμια!!!
εχει παρει καμποσες το ματι μου! για αυτο δεν βγαινει ισιο! μην τα παρατας!

ΑΑΑ ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ….
ΤΩΡΑ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΡΑΒΟΣ Ο ΠΑΤΟΣ….
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=XCC3lIpIDdw

ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενα, Δεσποινα εχετε pm!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις