Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Δευ Φεβ 06, 2012 4:56 pm

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΛΕΝΑ 37 ΕΤΩΝ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ 20 ΕΤΩΝ ΕΝΑ ΓΙΟ 17 Κ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 13 ΜΗΝΩΝ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΣΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΕΤΥΧΕ Κ ΜΕ ΙΔΙΟ ΣΥΖΗΓΟ... ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙς ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΧΝΑ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΤΙ ΠΟΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ!!! ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚ. ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!! Smile

2ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Δευ Φεβ 06, 2012 5:03 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Λενα να σου ζησουν τα παιδια σου ...ειναι πιστευω οτι επρεπε ενα μωρο μετα απο τοσα χρονια ....πρεπει να σας ανανεωσε παρα πολυ!!!
Εγω ειμαι η Μαρια , 36 ετων εχω εναν ταρζαν τον Βικτωρα σε 6 μερες γινεται 2 χρονων και 2 τσουραπες 6 μηνων!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

3ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Δευ Φεβ 06, 2012 5:18 pm

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΝΙΩΘΩ Κ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΠΑΛΙ ΓΕΛΙΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ king. ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΥ queen ??? ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΠΑΡΩΣΩ ΤΗΝ ΜΙΑ Smile !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

4ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Δευ Φεβ 06, 2012 5:20 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΕΝΑ!!! έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΝΙΩΘΩ Κ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΠΑΛΙ ΓΕΛΙΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ king. ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΥ queen ??? ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΠΑΡΩΣΩ ΤΗΝ ΜΙΑ Smile !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Ετσι ετσι ειναι ...οταν ερχονται παιδια ξανανιωνεις...Ναι οι μπεμπουλες μου ειναι ..λες να συμπεθεριασουμε..μου τις ζητανε πολλοι Very Happy
Πολλα φιλια καλως ορισες ..τωρα παω να την πεσω γιατι εχουμε πρωινο ξυπνημα .. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 334590

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

5ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Δευ Φεβ 06, 2012 5:30 pm

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΖΗΤΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΒΓΗΚΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!! ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ!!! ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 502437

6ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Δευ Φεβ 06, 2012 6:48 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΜΑ ΛΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 215994 ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 215994 ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 215994 Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΗ Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ 23 ΕΤΩΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ....

7ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 1:58 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Λένα και καλως ήρθες στη παρέα μας!!!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!Είμαι η Έλενα και έχω ένα κοριτσάκι 3 1/2 χρονών!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

8ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 2:10 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου λενα καλως ηρθες.ειμαι η βιβη και εχω εναν γιο 18,5 μηνων.


απο μικρη ξεκινησες βλεπω. Very Happy Very Happy Very Happy

9ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 2:16 am

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σου λενα που εχεις το ονομα της μαμας μου και που ξεκινησατε τα παιδια σας στην ιδια ηλικια (τωρα ειναι 42 και γιαγια0...ειμαι η ιφιγενεια 25 χρονων και εχω ενα κοριτσακι 3 μηνων...

10ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 3:12 am

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marinaki <3 <3 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΜΑ ΛΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 215994 ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 215994 ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ 215994 Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΗ Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ 23 ΕΤΩΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ....
καλημερα Μαρινα μου να εισαι καλα κ με το καλο να παρει το μιρκο σου king στην αγκαλιτσα σου γερο κ δυνατο!!!!

11ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 3:23 am

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Λένα, καλώς ήρθες στην παρέα μας. Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου. Εγώ είμαι η Τίνα είμαι 29 ετών και έχω ένα γιο σχεδόν 5 μηνών.

12ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 3:36 am

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenalamprini έγραψε:Καλημέρα Λένα και καλως ήρθες στη παρέα μας!!!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!Είμαι η Έλενα και έχω ένα κοριτσάκι 3 1/2 χρονών!!!
Ευχαριστω συνονοματη να εισαι καλα κ να χαιρεσε το κοριτσακι σου να ειναι παντα υγειης κ να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις γλυκια μου!!!!

13ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 3:39 am

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tina_1982 έγραψε:Γεια σου Λένα, καλώς ήρθες στην παρέα μας. Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου. Εγώ είμαι η Τίνα είμαι 29 ετών και έχω ένα γιο σχεδόν 5 μηνών.
Γεια σου Τινα μου ευχαριστω πολυ κ εσυ να εισαι καλα να καμαρωνεις αυτα τα υπεροχα ματονια!!! κουκλος ο μικπρουλης σου να τον χαιρεσε

14ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 3:45 am

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamavivo έγραψε:γεια σου λενα καλως ηρθες.ειμαι η βιβη και εχω εναν γιο 18,5 μηνων.


απο μικρη ξεκινησες βλεπω. Very Happy Very Happy Very Happy
Γεια σου Βιβιαν ευχαριστω κ εσυ να χαιρεσε τον μικρουλι σου.Πραγμτι εκανα την μονακριβη μου σε ηληκια 17 ετων τον δευτερο στα 20 κ τον μικρο στα 36 κατι. Τωρα νιωθω πως τα εχω κανει ολλα στη ζωη μου !!! χαχαχαχαχα Very Happy

15ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 3:51 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λένα καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου απο το μικρότερο μέχρι το μεγαλύτερο! Ευχομαι να το φέρουν έτσι οι καταστάσεις για να μπορέσεις να κάνεις και το 4ο που τόσο ποθείς!
Ειμαι η Ιωάννα, ειμαι 26, μένω Πάτρα και δεν ειμαι ακομα μανουλα μιας και ειχα πρόσφατα μια ατυχη εγκυμοσυνη!

16ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 4:32 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Geia s lena m k kalosorises stin paraioulla mas tin omorfi...
Na s zisoun ta paidakia s OLA... Very Happy Very Happy Very Happy

Egw eimai i joanna apo kypro k exw ena gio k mia kori sxedwn 4 k 3 eton,,,k perimenoume se ligous mines k to trito mas mwraki... Cool

17ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 11:26 am

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna85 έγραψε:Λένα καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου απο το μικρότερο μέχρι το μεγαλύτερο! Ευχομαι να το φέρουν έτσι οι καταστάσεις για να μπορέσεις να κάνεις και το 4ο που τόσο ποθείς!
Ειμαι η Ιωάννα, ειμαι 26, μένω Πάτρα και δεν ειμαι ακομα μανουλα μιας και ειχα πρόσφατα μια ατυχη εγκυμοσυνη!
καλως σας βρηκα γλυκια μου, σε ευχαριστω για τις ευχες σου, λυπαμε για το μωρακι σου ειχα κ εγω μια ατυχη εγκυμοσυνη μετα το πρωτο κ σε καταλαβαινω, σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα κ συντομα να μαθουμε ευχαριστα νεα!!

18ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 11:28 am

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joannoua3 έγραψε:Geia s lena m k kalosorises stin paraioulla mas tin omorfi...
Na s zisoun ta paidakia s OLA... Very Happy Very Happy Very Happy

Egw eimai i joanna apo kypro k exw ena gio k mia kori sxedwn 4 k 3 eton,,,k perimenoume se ligous mines k to trito mas mwraki... Cool
γλυκια μου σε ευχαριστω να εισαι καλα να χαιρεσε τα παιδακια σου κ με το καλο το αγγελουδι σου!!!

19ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 11:31 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

20ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 11:48 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑΜΑΣ.Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΣΤΑ 32 ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ .ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ 13 ΕΤΩΝ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ 10 ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ.ΤΟΤΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 32 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 2 ΕΤΩΝ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΣΤΑ 2 ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

21ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 12:37 pm

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KAD έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑΜΑΣ.Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΣΤΑ 32 ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ .ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ 13 ΕΤΩΝ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ 10 ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ.ΤΟΤΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 32 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 2 ΕΤΩΝ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΣΤΑ 2 ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.
Σ'ευχαριστω γλυκια μου να εισαι καλα να χαιρεσε το παιδακι σου. Η αποφαση μου αυτη ειχε τα θετικα της κ τα αρνητικα οχι τοσο για εμας οσο για τα παιδια.Ηκορακλα μου παντα ηθελε ενα αδερφακι ακομα αλλα μια οι συνθηκες δεν το επετρεπαν μια δεν το απφαζιζαμε κ περασαν τα χρονια κ ελεγα σιγα τωρα θα γινω γιαγια αλλα απο την αλλη ελεγα πως καλποιες τωρα κανουν το πρωτο τους παιδι κ ετσι το αφησα στην τυχη του κ τωρα κρατω στην αγκαλια μου τον πριγκηπα μου που λατρευω οσο κ τα αδερφια του. Αντε κ εσυ συντομα ενα δευτερο!!!

22ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τρι Φεβ 07, 2012 1:21 pm

????????


Επισκέπτης
ΛΕΝΑ καλωςηρθες στην παρεα μας...να χαιρεσαι τα παιδακια σου..να ειναι παντα γερα και εσυ να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις...εμεις στην οικογενεια ειμαστε 4 αδερφες εκ των οποιων εγω ειμαι η μικροτερη με την μεγαλη μου αδερφη εχω 16 χρονια διαφορα με την αλλη εχω 14 και με την προτελευταια 12...η μαμα μου εγινε ξανα μαμα στα 40 της..ηταν ενα δωρο θεου μας λεει...και να σου πω οι εδερφες μου με προσεχαν πολυ...ημουν το στερνοπουλι που λεμε και εμεις οι μυτιληνιοι!!ο θεουλης σου εκανε ενα μεγαλο δωρο και παλι να τα χαιρεσαι...και ευχομαι να περνας καλα μαζι μας! Very Happy Very Happy Very Happy

23ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Τετ Φεβ 08, 2012 6:36 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛΕΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΕΙΧΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

24ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Πεμ Φεβ 09, 2012 3:55 pm

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ktm έγραψε:ΛΕΝΑ καλωςηρθες στην παρεα μας...να χαιρεσαι τα παιδακια σου..να ειναι παντα γερα και εσυ να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις...εμεις στην οικογενεια ειμαστε 4 αδερφες εκ των οποιων εγω ειμαι η μικροτερη με την μεγαλη μου αδερφη εχω 16 χρονια διαφορα με την αλλη εχω 14 και με την προτελευταια 12...η μαμα μου εγινε ξανα μαμα στα 40 της..ηταν ενα δωρο θεου μας λεει...και να σου πω οι εδερφες μου με προσεχαν πολυ...ημουν το στερνοπουλι που λεμε και εμεις οι μυτιληνιοι!!ο θεουλης σου εκανε ενα μεγαλο δωρο και παλι να τα χαιρεσαι...και ευχομαι να περνας καλα μαζι μας! Very Happy Very Happy Very Happy
Σ'ευχαριστω γλυκια μου να εισαι καλα κ να χαιρεσε την οικ. σου ειμαι πολυ χαρουμενη για το μωρο μου παντα ηταν το ονειρο μου, εξαλου αυτος ειναι ο πατερουλης μου λογο του ονοματος χαχχαχαχαχα!!! κ σιγουρα ο θεουλης μου το εστειλε την στιγμη που ειχα αναγκη πραγματικα να κρατηθω απο κατι δυνατο!! κ αυτο ηταν ο ερχομος κ η αγωνια μου για το μωρο, μια κ δυο μηνες πριν γεννηθει εχασα την μαμα μου. Πονεσα πολυ ολλον αυτον τον καιρο περιμενα το μωρακι μου αλλα ηξερα πως το ποιο πιθανο πριν ερθει εκεινο στον κοσμο θα χασω οτι ποιο πολυτιμο ειχα εκτως απο τον καλο μου κ τα παιδια μου. Κετσι εγινε δυστηχως δεν προλαβε να παρει ουτε μια αγκαλια τον μικρο μας που το λαχταρουσε τοσο πολυ. Εγω ομως επρεπε να σταθω δυνατη για το μωρο μου μια κ ειχα ασχημη εγκυμοσηνη κ δεν ξεραμε αν θα τα καταφερουμε. Ομως ηταν δωρο θεου κατι μου πηρε κ κατι μου εδωσε κ δεν ηταν δινατον να παει κατι στραβα. Σ'ευχαριστω ελπιζω να μην σε κουρασα, απλα το ειχα αναγκη καποιες στιγμες μου λειπει περισσοτερο κ αυτη τη στιγμη ετσι νιωθω. Ελπιζω να τα ξαναπουμε να εισαι παντα καλα!!!

25ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Πεμ Φεβ 09, 2012 4:06 pm

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KAD έγραψε:ΛΕΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΕΙΧΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.
Κοπελα μου γλυκια καλησπερα, σε καταλαβαινω για τους ενδιασμους σου μην φοβασε ομως για την δυσκολη εγκυμοσυνη κ εγω ειχα πολυ ασχημη κ στο δευτερο την βγαλαμε στο κρεβατι κ τωρα το ιδιο κ χειροτερα μια κ τωρα ειχα να αντιμετοπησω κ το κρεβατι λογο αποκολυσεων κ την υπερταση που δεν ξεραμε την εξελιξη κ αν θα καταφερουμε να τον κρατησουμε αρκετο καιρο μεσα μου, δοξα το θεο ολλα πηγαν καλα κ γεννηθηκε 10 μερες μονο νωριτερα κ αυτο για να προστατεψει εμενα ο γιατρος μου πλεων μια κ ο μικρος ηταν πλεων ασφαλης κ μεγαλος.Αν τα οικονομικα πηγαιναν καλα θα εκανα κ αλλο εχω ξεχασει τα παντα απο ταλαιπωρια. Επειδη ειμαι μοναχοπαιδι κ εγω κ ο καλος μου θα σου πω να μην το αφησεις μονο του το μικρουλι σου ποναει, μια συμβουλη φιλικη με ολη μου την καρδια!!! Ελπιζω να τα πουμε να χαιρεσε το παιδακι σου.!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις